Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 08:33   #1
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15

Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności


Witam wszystkich bardzo serdecznie, to mój debiut! Pierwszy raz zakładam wątek.... piekielnie jestem ciekawa zabiegu o nazwie Zaffiro! ostatnio natknęłam się na ulotkę tego zabiegu i bardzo mnie zaciekawił.... Głównie chodzi mi o ujędrnienie biustu!? i mysłałam jeszcze o dekolcie, szyi i podbródku.... jeśli zabieg jest skuteczny! Jego działanie ponoć polega na wykorzystaniu światła podczerwonego żeby podgrzać skórę właściwą nawet do 60 stopni C dzięki czemu włókna kolagenowe mocno się skracają i dochodzi do natychmiastowego napięcia skóry, liftingu bez skalpela hehe
Ktoś coś wie? Ma doświadczenie? Grubooo się zastanawiam bo w gabinecie gdzie chodzę mają ten sprzęt i całkiem fajną ofertę w listopadzie ....więc tym bardziej chyba się skuszę....ale może najpierw coś napiszecie? Bo oczywiście w gabinecie zachwalają bardzo, wiadomo a jak jest w rzeczywistości? Dziękuje za wszelkie informacje i dobre i złe!
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 08:23   #2
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie, to mój debiut! Pierwszy raz zakładam wątek.... piekielnie jestem ciekawa zabiegu o nazwie Zaffiro! ostatnio natknęłam się na ulotkę tego zabiegu i bardzo mnie zaciekawił.... Głównie chodzi mi o ujędrnienie biustu!? i mysłałam jeszcze o dekolcie, szyi i podbródku.... jeśli zabieg jest skuteczny! Jego działanie ponoć polega na wykorzystaniu światła podczerwonego żeby podgrzać skórę właściwą nawet do 60 stopni C dzięki czemu włókna kolagenowe mocno się skracają i dochodzi do natychmiastowego napięcia skóry, liftingu bez skalpela hehe
Ktoś coś wie? Ma doświadczenie? Grubooo się zastanawiam bo w gabinecie gdzie chodzę mają ten sprzęt i całkiem fajną ofertę w
listopadzie ....więc tym bardziej chyba się skuszę....ale może najpierw coś napiszecie? Bo oczywiście w gabinecie zachwalają bardzo, wiadomo a jak jest w rzeczywistości? Dziękuje za wszelkie informacje i dobre i złe!
Cześć ja już dawno temu korzystałam z Zaffiro swoją drogą przypomniałaś mi o nim dzięki bo na prawdę świetny zabieg! Efekty widoczne NATYCHMIAST! Od razu widać jak "dźwiga" się skóra. Ja akurat miałam robione "nietoperki" , twarz i podbródek Pamiętam że zrobiłam 3 zabiegi na twarz i 4 na "nietoperki" i była duża poprawa! Chyba się przejdę na zabieg, planowałam zrobić coś dla siebie myślę że dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w zaffiro a efektem będzie jędrniejsza skóra polecam
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 10:24   #3
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

O tutaj też jesteś Fantastyczna odpisałam na twojego posta odnośnie botoksu w wieku 30 lat i zasugerowałam też inne mniej inwazyjne metody a jedną z nich jest właśnie Zaffiro mega ujędrnia i napina skórę. Moja siostra ma 36 lat jest właśnie w serii na szyje i podbródek już po pierwszym zabiegu widziałyśmy różnicę. Skóra pięknie się uniosła i zagęściła. Wprawdzie sama zabiegu nie miałam ale u siostry widziałam że działa.
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 08:31   #4
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cześć Wam dzięki śliczne za opinie na temat Zaffiro wierzę że jest skuteczny i mam ochotę go wypróbować na ciało mój brzuch po dwóch ciążach jest trochę rozciągnięty, skóra jest mało elastyczna i wiotka ponoć jak zrobię serię (3-4) to powinnam zobaczyć znaczą różnicę w gęstości skóry..... ma ktoś jakieś doświadczenia? myślę też o piersiach bo nie powiem wykarmienie dwójki też zrobiło swoje ehh dzięki
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 09:39   #5
ChceByc
Przyczajenie
 
Avatar ChceByc
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

zrobiłaś serię zaffiro? zadowolona jesteś z efektów?
ChceByc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:19   #6
RoLaa
Przyczajenie
 
Avatar RoLaa
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

dzień dobry, chętnie dołączę do wątku ostatnio rozpoczęłam przygodę z zabiegami z zakresu med.estetycznej i podzielę się swoimi opiniami na ich temat. Mam rozpisany cały plan zabiegowy w celu przywrócenia mi młodego i atrakcyjnego wyglądu ciekawa jestem efektu końcowego i to bardzo jeśli kogoś zainteresuje mój post proszę o wiadomość może być też prv chętnie opowiem o wrażeniach pozdrawiam
RoLaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:49   #7
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

gdzie chodzisz? w wawie? jakie zabiegi będziesz mieć wykonane?
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 09:33   #8
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cytat:
Napisane przez ChceByc Pokaż wiadomość
zrobiłaś serię zaffiro? zadowolona jesteś z efektów?
Witam Cię oczywiście że zrobiłam ba! od tamtej pory utrzymują się efekty zabiegu...zdecydowałam się na brzuch i piersi/ miałam 3 zabiegi co 30 dni w między czasie suplementacja vit.C po 3 m-c od ostatniego zabiegu miałam 4 zabieg i od tamtej pory mam napiętą i gładszą skórę przyznam że wkręciłam się w te nowe technologie bo widzę że faktycznie te sprzęty działają! W odpowiednich rękach można nieinwazyjnie poprawić napięcie i strukturę skóry. Ja od zawsze chodzę do med teraz do dr bembenek przymierzam się do zabiegu HIFU -( skoncentrowane ultradźwięki) żeby wyszczuplić podwójny podbródek i napiąć skórę na szyi napiszę kilka zdań o efektach pozdrawiam
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 11:03   #9
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cytat:
Napisane przez SabrinaCzarownica Pokaż wiadomość
O tutaj też jesteś Fantastyczna odpisałam na twojego posta odnośnie botoksu w wieku 30 lat i zasugerowałam też inne mniej inwazyjne metody a jedną z nich jest właśnie Zaffiro mega ujędrnia i napina skórę. Moja siostra ma 36 lat jest właśnie w serii na szyje i podbródek już po pierwszym zabiegu widziałyśmy różnicę. Skóra pięknie się uniosła i zagęściła. Wprawdzie sama zabiegu nie miałam ale u siostry widziałam że działa.
ja też uważam że zaffiro bardzo dobrze napina skórę - taki lifting bez skalpela!
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 09:41   #10
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

też robiłam HIFU na podbródek dam znać jakie efekt uzyskałam
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 11:54   #11
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cytat:
Napisane przez Gersons Pokaż wiadomość
też robiłam HIFU na podbródek dam znać jakie efekt uzyskałam
zrobiłaś? widzisz jakieś zmiany?
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-22, 08:41   #12
RoLaa
Przyczajenie
 
Avatar RoLaa
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
ja też uważam że zaffiro bardzo dobrze napina skórę - taki lifting bez skalpela!
Działa działa!! U mnie też sprawdza się terapia światłem podczerwonym IR + masaż próżniowy na brzuch...właśnie pisałam posta w podobnym temacie i zachęcałam dziewczynę żeby nie rezygnowała z zabiegów bo już widziała efekty, ale opadła z sił ehhh samo życie
Tak czy inaczej ja tą terapią walczę o piękny brzuch (bo w tej chwili mam nadmiar skóry, brak jędrności) - mam zaplanowanych 5 zabiegów zaffiro i 15 zabiegów endermologii - później sam masaż
RoLaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 09:39   #13
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
zrobiłaś? widzisz jakieś zmiany?
Zrobiłam, mogę obiektywnie ocenić efekt zabiegu bo minęły 3 miesiące. Sam zabieg HIFU jest całkiem znośny, czułam lekkie igiełki, szczypanie i ciepło, później skóra była lekko zaróżowiona i rozgrzana w tym miejscu. Już po 2 miesiącach zauważyłam zmniejszony podbródek, ale teraz po trzech miesiącach stwierdzam że efekt przerósł moje wyobrażenia. Nie mam grama tłuszczu na podbródku, mam pięknie zarysowany owal twarzy, moja żuchwa się uwydatniła! Rewelacja! chciałabym sobie zrobić brzuch, głównie chodzi mi o oponkę. Nie wiem czy byłyby tak samo dobry efekt, bo jednak mam więcej tłuszczyku. Może ktoś miał HIFU na brzuch i się wypowie w temacie? będę wdzięczna za opinię
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 11:09   #14
helloMaggie
Przyczajenie
 
Avatar helloMaggie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Lokalizacja: bliżej morza niż gór
Wiadomości: 11
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Gersons a co masz konkretnie z tym brzuchem nie tak? Jeżeli pozostałości po rozciągniętej skórze to hifu powinien dać radę, przy tłuszczyku w tym miejscu efekt pewnie nie będzie spektakularny, ale po lekkim schudnięciu czemu nie ja miałam ultraformera na uda, względnie szczupłe ale przy wewnętrznej części galaretowate to różnica w ujędrnieniu była duża, przynajmniej dla mnie, więc myślę, ża jako zabieg poprawiający wygląd ciała ma duże szanse się sprawdzić.
__________________
"Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund"
helloMaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 10:07   #15
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

czy ktos robil na twarz? Polecacie Zaffiro?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 00:17   #16
patisukker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Ja robilam zaffiro na twarz dwa razy w tamtym roku. Skupialysmy sie na konturze, policzkach, bruzdach nosowo wargowych. Ja jestem zachwycona. Po zabiegu skora jest odrazu zliftingowana, taka jakby grubsza, zageszczona. Kazdej Pani szczeze polecam bo nie jest inwazyjny a efekty daje naprawde swietne.
patisukker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 08:23   #17
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Jakie odczucie po zaffiro w dłuższym czasie? czy efekt się utrzymuje? czy sam zabieg jest bolesny? w gabinetach zawsze mówią że nie ale w praktyce przy moim niskim progu bólu jest różnie....
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 20:26   #18
patisukker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Nie, nie jest wogole bolesny. Zabieg lubie powtorzyc co okolo 6-7mc i wtedy widze ze mam naprawde napieta, gesta skore.
patisukker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 23:47   #19
DeidraNavor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Hej A czy ktoś robił Zaffiro na rozstępy? Wszędzie piszą, że poprawia stan zwiotczałej skóry itp ale czy rozstępy się do tego zaliczają? Chodzi o biust i biodra-uda.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam
DeidraNavor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-31, 07:25   #20
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Cytat:
Napisane przez patisukker Pokaż wiadomość
Nie, nie jest wogole bolesny. Zabieg lubie powtorzyc co okolo 6-7mc i wtedy widze ze mam naprawde napieta, gesta skore.
Napisz mi proszę ile masz lat? przypadkiem natrafiłam w internecie na ten zabieg. Chciałabym utrzymać owal, jędrność skóry na zawsze ale przeszkadzają mi powieki górne są coraz mniej napięte. Myślałam by sobie zrobić na następne urodziny taki jednorazowy zabieg bo koszt nie jest wcale duży porównując do mezoterapii igłowej preparatem Aquashine a zapewne efekt jest lepszy bo skóra jest napięta
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 07:31   #21
Milkandcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Hej, na powieki górne (i dolne też) dużo lepszy jest Tixel, trzeba zrobić 3 zabiegi, nic nie boli - to działa na zasadzie "żelazka", jak mówił mój lekarz, wysoka temperatura przykładana do skóry na bardzo krótką chwilę. Napina skórę - moje powieki się widocznie "wyprostowały", polecam
Milkandcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 17:56   #22
ewa840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: Zaffiro - czy warto? Skóra pozbawiona jędrności

Dziewczyny, a czy zabieg Zaffiro można wykonywać także latem?

Druga sprawa, czy aby efekt był widoczny wystarczą 2 zabiegi, mam 37lat nie niewielkie zmarszczki wokól oczu oczu przy usmiechaniu, oraz nosowo-wargowe i może trochę zaczęły się chomik.

Z góry dziękuję za odp.)
ewa840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-20 18:56:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.