Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 12:39   #1
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Angry

Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?


Cześć!

Większość mojego życia miałam grzywkę ściętą na prosto. Z racji mojego wysokiego czoła nawet mi pasowała. Mam 22 lata, już kolejny raz próbuję ją zapuścić. Obecnie już trochę urosła i układam ją na bok. Najbardziej to kusi mnie żeby całkowicie zapuścić grzywkę. Jednak mam twarz podłużną plus te wysokie czoło i nie wiem czy to dobry pomysł, a nie chcę wyglądać jak kobieta koń
Mój TŻ uwielbia mnie w grzywce na prosto, jednak ja mam jej serdecznie dość, większość życia ją miałam. Mając wysokie czoło i taki kształt twarzy, boję się, że jestem na nią skazana

Proszę Was doradźcie mi w jakiej grzywce lub jej braku wyglądam najlepiej ?

Obecnie od jakiegoś czasu używam czystej henny na włosy, na moich ciemnych wychodzi ładny kasztan. Koloru nie chciałabym zmieniać.
Naturalnie jestem ciemną szatynką. Wiem, że jestem typem urody zima. Chociaż u mnie dużo ciepłych 'elementów' w urodzie się znajduje.
Dlatego w tym kolorze czuję się świetnie. Jedyny problem to fryzura
Jak ja nie cierpię mojego kształtu twarzy i mam wielką nadzieję, że posiadając taki nie jestem skazana na grzywkę zakrywającą całe czoło...

Włosy zapuszczam, chyba to dobry pomysł.


Zdjęcia:

1. Obecnie wyglądam tak jak na tym zdjęciu, jeżeli chodzi o długość grzywki. Na zdjęciu świeżo po hennie byłam.

2. Trochę już sprana henna, widać tutaj moją obecną długość włosów i fryzurę.

3. Czas zapuszczania grzywki, mam tutaj spięte włosy.

4. Na tym zdjęciu widać wyrazie mój podłużny kształt twarzy i czoło.

5. Jakiś czas temu, włosy ciut krótsze, kolor bardziej brązowy.

6. Zdjęcie w grzywce na prosto, w spiętych włosach.

7. Grzywka na prosto i rozpuszczone włosy.


Dziewczyny i w jakiej wersji mi najlepiej ? Grzywka pełna, grzywka na bok czy może zapuścić ją całkowicie ?

Czy ma naprawdę sens zapuszczać tą grzywkę mając podłużną twarz ?

Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5124.jpg (30,9 KB, 2194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mmmmmmm.jpg (70,3 KB, 1431 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nnnnnn.jpg (117,3 KB, 1256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5161-001.jpg (30,2 KB, 1223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454998_410330939093426_1709722997_n.jpg (29,6 KB, 1394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1383577_402995449826975_925477355_n.jpg (130,8 KB, 1242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1374074_398763690250151_1690044482_n.jpg (50,3 KB, 2057 załadowań)
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 13:56   #2
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Jesteś tak piękna, że chyba wszystko jedno co z tą grzywką

Ale rozumiem problem, też się borykam z wysokim czołem i dylematem z grzywką czy bez, dlatego podpowiem, ze najbardziej mi się podobasz w wersji z grzywką (zdjęcie w czarnym swetrze). Dobrym rozwiązaniem, myślę, jest średniej długości grzywka na bok, ktþrą można zakręcić na szczotce, musnąc woskiem czy innych żelem i wymodelowac tak, by była delikatnie uniesiona, lub odwrotnie - lekko opadała na twarz.

Jestem właśnie na etapie zapuszczania grzywki i jeśli odpowiednia się nią zajmę to wygląda całkiem w porządku właśnie tak na bok, wymodelowana.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Acha, no i odnośnie jeszcze relacji grzywki i pociągłęj twarzy - mam wrażenie, że to nie ma żadnego znaczenia. Zależy tylko i wyłącznie od Ciebie jak się będziesz z tym czuć. Przyglądając się różnym modelkom, aktorkom itd. dochodzę do wniosku, ze wiele kobiet rezygnuje z grzywki mimo posiadania tzw. wysokiego czoła i wcale na tym nie tracą.

Ja planuję całkowicie zrezygnować z grzywki, ale wiem, ze nie wyglądam źle (zakładając, że włosy są rozpuszczone; w kitce i włosach zaczesanych do góry może trochę mniej korzystnie, ale się tak nie czeszę, bo po prostu nie lubię). Grzywkę można w każdym momencie ściąć, więc nie bój się spróbować zapuścić, jeśli masz taką ochotę.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 14:14   #3
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Moim zdaniem, najlepiej wyglądasz w grzywce z pierwszego zdjęcia.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 15:09   #4
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Jesteś tak piękna, że chyba wszystko jedno co z tą grzywką

Ale rozumiem problem, też się borykam z wysokim czołem i dylematem z grzywką czy bez, dlatego podpowiem, ze najbardziej mi się podobasz w wersji z grzywką (zdjęcie w czarnym swetrze). Dobrym rozwiązaniem, myślę, jest średniej długości grzywka na bok, ktþrą można zakręcić na szczotce, musnąc woskiem czy innych żelem i wymodelowac tak, by była delikatnie uniesiona, lub odwrotnie - lekko opadała na twarz.

.

Zgadzam się z pogrubionym Popatrzyłam na tytuł i spodziewałam się niewiadomo jakiej twarzy, a tu śliczna dziewczyna
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 15:14   #5
Devojce
Raczkowanie
 
Avatar Devojce
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 272
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Ale gdzie jest te wysokie czoło ?
Bardzo ładnie wyglądasz bez grzywki, więc śmiało możesz tak nosić!
Devojce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 16:04   #6
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Hmm raczej jest wysokie.

To chyba zostanę przy zapuszczaniu i wtedy będę nosiła grzywkę na bok.

Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 16:10   #7
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 16:20   #8
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Dzięki

powiększałam ?
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 18:29   #9
NatalaW
Raczkowanie
 
Avatar NatalaW
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 33
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Mi również podobasz się z grzywką na dwóch ostatnich zdjęciach, bardzo Ci pasuje. Wyglądasz na pewną siebie i zdecydowaną kobietę, jesteś bardziej z charakterkiem. Ja bym tego nie zmieniała na Twoim miejscu. Chociaż wiem, że każdy potrzebuje zmiany. Może podpinaj od czasu do czasu grzywkę do góry, jak np. Jessica Alba. Co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23847.jpg (40,8 KB, 155 załadowań)
__________________
Żyj tu i teraz, bo całe Twoje życie składa się tylko z chwil teraźniejszych.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=41217034 #post41217034
NatalaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 19:11   #10
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez NatalaW Pokaż wiadomość
Mi również podobasz się z grzywką na dwóch ostatnich zdjęciach, bardzo Ci pasuje. Wyglądasz na pewną siebie i zdecydowaną kobietę, jesteś bardziej z charakterkiem. Ja bym tego nie zmieniała na Twoim miejscu. Chociaż wiem, że każdy potrzebuje zmiany. Może podpinaj od czasu do czasu grzywkę do góry, jak np. Jessica Alba. Co Ty na to?
Hmm jednak już kolejna osoba jest za grzywką Kurczę już sama nie wiem

Co do fryzury Alby to ja w takim upięciu niestety wyglądam jak jajko

Co do pogrubionego to wydaje mi się, że w takiej grzywce na prosto wyglądam właśnie dziecinnie i strasznie pospolicie Bez wyrazu

Ale może ja nie jestem w tym taka obiektywna. Mój Tż wciąć nęka mnie o ta grzywkę, ale pewnie dlatego mu się tak podoba, bo jak mnie poznał to ją miałam i sentyment do niej ma

Kurcze ale perspektywa skrócenia twarzy idzie za grzywką

Niezdecydowana baba ze mnie!

Pokaże Wam dwa zdjęcia z grzywką, byście miały lepszy obraz mnie w tej fryzurze

1. Grzywka typowa na prosto.
2. Grzywka na prosto, właściwie to zasłaniająca czoło, ale z kierunkiem na bok

Która z tych typów 2 grzywek jest dla mnie korzystniejsza ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 994818_386607311465789_1884559036_n.jpg (57,9 KB, 996 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5539.jpg (23,9 KB, 954 załadowań)
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 20:30   #11
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Witaj masz bardzo ładna twarz i duże usta co rzuca sie w oczy przy pierwszym spojrzeniu ja tez mam podobny kształt twarzy i od dawna juz noszę grzywke zaczesana na prawy bok ( teraz staram sie zapuscic do średniej długości )
Tobie pasowała by taka jak piszą Wizazanki wlasnie średniej długości , zawsze potem mozesz ściąć i nosić tak jak do tej pory , ja uważam ze przy tak ładnej twarzy śmiało mozesz zapuscic i wtedy zdecydujesz
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 20:43   #12
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Wg mnie najładniej wygladasz na zdjeciu nr 2 z 1 posta

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Wg mnie najładniej wygladasz na zdjeciu nr 1, 2 z 1 posta Jestem za grzywką na bok;

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

[/COLOR]Wg mnie najładniej wygladasz na zdjeciu nr 1, 2 z 1 posta Jestem za grzywką na bok; [/QUOTE]

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Wybaczcie za kopie, ale nie mogę edytować
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 20:46   #13
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 20:56   #14
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Jestes piekna, czesz sie jak kolwiek ,albo w ogole nie czesz ,a i tak bedziesz piekna

Nie podbinaj tylko grzywki do gory ,bo to wydluzy twarz. Z trikow kosmetycznych moze ,bronzerem modeluj twarz? jasny korektor ,bronzer i do dzieła

http://przystanekuroda.pl/wp-content...kardashian.jpg

http://przystanekuroda.pl/wp-content...nie-twarzy.jpg

rób tak ,zeby zaokraglić twarz ,a nie ja wydluzyc wszystko co jasne optycznie powieksza ,co ciemne zmniejsza
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 21:07   #15
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Ojejku pamiętam Cię z pingera
We wszystkim dobrze wyglądasz Masz mega ciekawą urodę
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 21:15   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Masz wysokie czoło ale w sposób zrównoważony, jest idealnie proporcjonalne do reszty twarzy, wygląda elegancko i szlachetnie, moim zdaniem nie jest za wysokie.
Masz też pociągłą twarz, ale nie wyglądasz końsko., nie każda pociągła twarz to od razu twarz konia, ktoś Cie tak obrażał kiedyś czy sama to sobie wymyśliłaś?
Dobrze ci zarówno w grzywce jak i bez niej, bo masz szczupłą twarz i wyraziste rysy. Masz zatem dowolność w wybieraniu fryzury, raz tak raz tak. ja bym na Twoim miejscu nosila tez kucyki, na pewno bardzo sexy by to wyglądało.

Jedyne do czego się przyczepią, bo to w koncu forum metamorfozy, to ilość makijażu na brwiach...to aż za dużo. i tak masz wyraziste, ciemne brwi, wiec nie maluj ich tak mocno i nadawaj im takiej ostrej linii, twoja uroda jest dość ostra i bez tego.
To samo z ustami, są obrysowane kredką dookoła, co wyraźnie widać, a wcale już powiększać ich bardziej nie trzeba.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 21:59   #17
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Masz wysokie czoło ale w sposób zrównoważony, jest idealnie proporcjonalne do reszty twarzy, wygląda elegancko i szlachetnie, moim zdaniem nie jest za wysokie.
Masz też pociągłą twarz, ale nie wyglądasz końsko., nie każda pociągła twarz to od razu twarz konia, ktoś Cie tak obrażał kiedyś czy sama to sobie wymyśliłaś?
Dobrze ci zarówno w grzywce jak i bez niej, bo masz szczupłą twarz i wyraziste rysy. Masz zatem dowolność w wybieraniu fryzury, raz tak raz tak. ja bym na Twoim miejscu nosila tez kucyki, na pewno bardzo sexy by to wyglądało.

Jedyne do czego się przyczepią, bo to w koncu forum metamorfozy, to ilość makijażu na brwiach...to aż za dużo. i tak masz wyraziste, ciemne brwi, wiec nie maluj ich tak mocno i nadawaj im takiej ostrej linii, twoja uroda jest dość ostra i bez tego.
To samo z ustami, są obrysowane kredką dookoła, co wyraźnie widać, a wcale już powiększać ich bardziej nie trzeba.
lepiej ci z zapuszczoną grzywką. czoło masz proporcjonalne do twarzy, w życiu bym nie pomyślała, że jest wysokie czy że masz końską twarz. pobawić się trochę konturowaniem twarzy i rysy nie będą takie ostre i pociągłe ).
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 10:19   #18
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Dwa ostatnie zdjęcia wyglądają najkorzystniej.
Najlepiej jest, kiedy masz grzywkę niby na prosto, ale postrzępioną i nie taką grubą. Wtedy jeśli jest troszkę dłuższa można ją modelować na bok. Zawsze też możesz grzywkę spiąć jeśli nie masz na nią ochoty, ale wydaje mi się, że dodaje Ci uroku
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:45   #19
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

4 pierwsze zdjęcia najładniej.
A ten kształt brwi wydłuża ci buzię jeszcze bardziej.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 21:25   #20
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcie bez/w delikatnym makijażu? Bo obawiam się że tak karykaturalne podkreślanie ust i brwi strasznie wyostrza Ci rysy...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:40   #21
Meczaro
Przyczajenie
 
Avatar Meczaro
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Myślę,ze dobrze Ci w grzywce na bok.
Meczaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 23:00   #22
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Dziękuję każdej z Was za opinię i cenne rady
Dziękuję też za miłe słowa. Zdjęcia z konturowaniem zapisałam sobie na komputerze. Będą mi przydatne. Postanowiłam po namyśle i przeczytaniu Waszych opinii dalej zapuszczać grzywkę.

Odpowiem Wam na parę pytań.

Mam z natury bardzo gęste i bardzo szerokie brwi. Kiedyś je źle regulowałam, były za cienkie i za krótkie, ale na całe szczęście szybko odrosły. Teraz je reguluję i są odpowiednio odmierzone. Ten łuk jaki widzicie na zdjęciach mam naturalnie.
Chociaż chyba faktycznie dodatkowo za mocno je podkreślałam. Będę mieć to na uwadze.

Co do ust mocniej je zazwyczaj podkreślam, tak czuję się pewniej.
Fakt zaznaczam je często konturówką. Naturalnie w kilku fragmentach ust mam ich kontur rozmazany, niewidoczny. Nie wszędzie tylko w kilku fragmentach, moja mama ma tak samo. I przez ten defekt gorzej widać ich kształt, wielkość bo jest mniej widoczna. A jak zaznaczę je konturówką, nawet cielistą (ostatnio taką kupiłam) to efekt jest o wiele lepszy No ale to moja opinia

Mam mocne rysy twarzy, ale zaakceptowałam ten fakt, więc już nie zależy mi żeby je złagadzać.

Obecnie nie mam jak zrobić sobie zdjęcia bez makijażu lub w naprawdę delikatnym.
Jedynie mam zdjęcie całkowicie bez makijażu. Ale jest stare. Mam na nim jaśniejsze włosy i źle wyregulowane brwi. Wtedy regulowałam je, że były o połowę cieńsze i za krótkie. Ale wstawię je. Chociaż wiem, że akurat na nim słabo widać twarz. Ale nie mam innego obecnie.

Chociaż podkreślam, że makijaż robię na co dzień naprawdę różny I ten co mam na zdjęciach mogłabym zostawić, jedynie faktycznie brwi będę delikatniej podkreślać, teraz to widzę

Co do tej nazwy kobieta koń to nie, nikt (jeszcze) mnie tak nie nazywał, sama tak na siebie czasem mówię Ale jeżeli piszecie, że to nie jest typ końskiej twarzy to poczułam ulgę- podbudowało mnie to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie4347.jpg (30,3 KB, 1240 załadowań)
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 17:20   #23
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Zdecydowałam, że wrócę do grzywki na prosto- jeszcze dziś
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:27   #24
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Ale jesteś śliczna... z grzywką krótką czy długą, z makijażem czy bez, delikatna czy ostra... to bez znaczenia, bo wyglądasz zjawiskowo, masz oryginalną urodę i kropka.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 11:13   #25
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Dziękuję każdej z Was za opinię i cenne rady
Dziękuję też za miłe słowa. Zdjęcia z konturowaniem zapisałam sobie na komputerze. Będą mi przydatne. Postanowiłam po namyśle i przeczytaniu Waszych opinii dalej zapuszczać grzywkę.

Odpowiem Wam na parę pytań.

Mam z natury bardzo gęste i bardzo szerokie brwi. Kiedyś je źle regulowałam, były za cienkie i za krótkie, ale na całe szczęście szybko odrosły. Teraz je reguluję i są odpowiednio odmierzone. Ten łuk jaki widzicie na zdjęciach mam naturalnie.
Chociaż chyba faktycznie dodatkowo za mocno je podkreślałam. Będę mieć to na uwadze.

Co do ust mocniej je zazwyczaj podkreślam, tak czuję się pewniej.
Fakt zaznaczam je często konturówką. Naturalnie w kilku fragmentach ust mam ich kontur rozmazany, niewidoczny. Nie wszędzie tylko w kilku fragmentach, moja mama ma tak samo. I przez ten defekt gorzej widać ich kształt, wielkość bo jest mniej widoczna. A jak zaznaczę je konturówką, nawet cielistą (ostatnio taką kupiłam) to efekt jest o wiele lepszy No ale to moja opinia

Mam mocne rysy twarzy, ale zaakceptowałam ten fakt, więc już nie zależy mi żeby je złagadzać.

Obecnie nie mam jak zrobić sobie zdjęcia bez makijażu lub w naprawdę delikatnym.
Jedynie mam zdjęcie całkowicie bez makijażu. Ale jest stare. Mam na nim jaśniejsze włosy i źle wyregulowane brwi. Wtedy regulowałam je, że były o połowę cieńsze i za krótkie. Ale wstawię je. Chociaż wiem, że akurat na nim słabo widać twarz. Ale nie mam innego obecnie.

Chociaż podkreślam, że makijaż robię na co dzień naprawdę różny I ten co mam na zdjęciach mogłabym zostawić, jedynie faktycznie brwi będę delikatniej podkreślać, teraz to widzę

Co do tej nazwy kobieta koń to nie, nikt (jeszcze) mnie tak nie nazywał, sama tak na siebie czasem mówię Ale jeżeli piszecie, że to nie jest typ końskiej twarzy to poczułam ulgę- podbudowało mnie to
Żadna kobieta koń. Moja propozycja to fryzura w stylu Anne Hathaway: http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/185412530
Spasuje Ci.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 12:25   #26
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Po pierwsze - jesteś na prawdę piękną kobietą!!
Po drugie - ja bym na twoim miejscu zapuściła trochę grzywkę i zaczesała na bok , tak jak na zdjęciu dodanym przez rochejaqueleinkris.

Powodzenia
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 12:37   #27
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Jasna sprawa, że piękną kobietą. Myśl o kobiecie koniu nie ma pokrycia w rzeczywistości.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:07   #28
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Wow! Bardzo ładna jesteś!
Wchodząc na ten wątek myślałam ,że zobaczę kogoś podobnego do mnie- z kształtem twarzy konia.

Jak dla mnie wcale nie masz jakoś bardzo podłużnej twarzy ani tym bardziej wysokiego czoła. Bez grzywki wyglądasz prześlicznie.


Ja niestety też mam podddddddłużna twarz i to bardzo.. Do tego mam wielki nos,który przez wąską i długą twarz wygląda na jeszcze większego. Jest to mój największy kompleks. Bo nieważne jaka fryzurę będę mieć i tak twarz wyglada na długa...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:13   #29
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Wow! Bardzo ładna jesteś!
Wchodząc na ten wątek myślałam ,że zobaczę kogoś podobnego do mnie- z kształtem twarzy konia.

Jak dla mnie wcale nie masz jakoś bardzo podłużnej twarzy ani tym bardziej wysokiego czoła. Bez grzywki wyglądasz prześlicznie.


Ja niestety też mam podddddddłużna twarz i to bardzo.. Do tego mam wielki nos,który przez wąską i długą twarz wygląda na jeszcze większego. Jest to mój największy kompleks. Bo nieważne jaka fryzurę będę mieć i tak twarz wyglada na długa...
e tam nie przejmuj się ja miałam w lo dwie dziewczyny o tak wąskich, podłuznych twarzach, że jak 1 raz je zobaczyłam to myślałam, że mi się przywidziało. Ale były ogólnie bardzo ładne i ani trochę im to nie ujmowało
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:32   #30
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
e tam nie przejmuj się ja miałam w lo dwie dziewczyny o tak wąskich, podłuznych twarzach, że jak 1 raz je zobaczyłam to myślałam, że mi się przywidziało. Ale były ogólnie bardzo ładne i ani trochę im to nie ujmowało
łatwo się mówi komuś kto sam nie przypomina wyglądem konia
Chciałabym się nie przejmować,ale naprawdę źle się czuje z takim kształtem. Szczególnie,że u mnie ten kształt bardzo ujmuje urody..
Fajnie jakby były jakieś sposoby na poszerzenie twarzy-grzywka odpada, mam bardzo delikatne rysy i z grzywką wyglądam już zupełnie jak 5 letnie dziecko..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 13:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.