❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-27, 14:09   #511
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Pierwszy śnieg? W jakim rejonie Polski (lub za granicą) mieszkasz? U mnie nie widać śniegu
Wielkopolska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 15:24   #512
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Wielkopolska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie tak daleko. Ja kujawsko-pomorskie. Ale u mnie nic nie padało
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 16:39   #513
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie, że muszę też koniecznie zajrzeć do Ziaji (mamy butiki w Kaskadzie i Galaxy na pewno, nie wiem jak w innych centrach) po serię o której pisała Miroku, chcę mydełka Czekolada z orzechami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kupiłam z tej linii krem do rąk i pachnie naprawdę przyjemnie, na pewno nie muląco-postawiłam w pracy i wszystkie się smarujemy z uśmiechem


W ogóle dzisiaj dzień sukcesów.
Kupiłam baterie do mojego łańcucha z ledowych kul. Nie takie jak trzeba
Kurier mnie zaskoczył. Bo nigdy nie przychodzili w sobotę.

Przyszedł portfel dla mamy i uważam, że jest super, do tego upolowałam go za 45 zł z ceny regularnej 139 zł.

Do tego coś z domowych akcesoriów dla siostry i szwagra-mam problem, bo pudełko mocno powystawowe i widać zużycie, ale sama rzecz w stanie idealnym i myślę co z tym zrobić
Kolczyki dla siostrzenicy, mam nadzieję, że trafiłam w jej gust-ostatnio mi opowiadała, że chciałaby bardziej dorosłe

Karafka z kieliszkami dla drugiej siostry i jej narzeczonego-cały czas coś w środku mi gruchotało, bałam się, że się potłucze, sprzedawca słabo zabezpieczył wszystko. Na szczęście prezent calutki


I najważniejsze-smartwach dla mojego i kolczyk(ma kolczyk w uchu i w następnym roku planujemy sobie kolejne dziurki dorobić ). Pierwsza rzecz na Gwiazdkę, druga na Mikołajki. Jeszcze kupię mu książkę do tego, bo sama mam dziką ochotę na odwiedziny w Empiku



Został mi tylko tata i rodzice narzeczonego.
I nadzieja, że dla siostrzeńców prezenty z alie dojdą na czas. Wczoraj zaczęły mi zjeżdżać pierwsze paczki z Chin.



W Kiku świąteczne ozdoby już mocno przebrane i zostały takie byle jakie. Kupiłam za to kocyk na mikołajki dla najmłodszego siostrzeńca.



W ogóle to w Rossmannie bardzo miło mnie zaskoczyła pracownica. Zapytałam ją o dostępność pewnych perfum, bo na tej promocji opłacały mi się, a bardzo je lubię(Nike Mauve). Bo na półce nie było, zaś w aplikacji tak. No i ona mówi, że nie ma, nawet plakietki z tą nazwą nie widzi. Myślę sobie ok, nie ma, zerknęłam jeszcze na coś innego i idę do kasy. No i ta pracownica mnie dogania i się pyta czy szukałam perfum Nike. Trzymając w ręku dokładnie te których szukałam. To było naprawdę miłe z jej strony


U mnie rano siąpił śnieg z deszczem, mam nadzieję, że tej nocy coś pobieli
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 17:16   #514
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Zawsze pieke jakies ciastka na Mikolaja ,ale maz sie uparl zeby zrobic na jutro bo za nim laza ,no to popelnilam

Edytowane przez bronhilda
Czas edycji: 2023-12-10 o 17:07
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 21:36   #515
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Właśnie wróciłam z miasta, jestem wykończona bo cały dzień poza domem, ale załatwiłam wszystko co było zaplanowane (śniegu niestety brak).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Mam prezenty dla rodzinki, jeszcze jak wrócę ze spaceru z psiakami to siądę do reszty, na zamówienie i koniec tego zabieganego dnia. Mam Ziaje czeko orzech, jutro będą recenzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 22:12   #516
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś dla tzta? Ja na swojego nie mam pomysłu. Póki co mam prezent dla niego na mikołajki,ale to taki drobiazg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie zainspiruję kupiłam mu matę z kolcami ze względu na problemy zdrowotne. Liczę, że dobrze na niego zadziała.
Poza tym chcę mu zamowic perfumy i szczoteczkę soniczną

U mnie śniegu brak
A na TVN leci Holiday
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 00:38   #517
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dostałam kalendarz adwentowy z Yanklee Candle aż już nie mogę się doczekać codziennego palenia różnych nowości

Extra prezent.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-28, 06:34   #518
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cześć, kochane
Podczytuję Was namiętnie, tym bardziej, że mam teraz mega ciężki czas w życiu i dodajecie mi otuchy.

Indecorum, pytałaś kiedyś o koncert - Royal Concert w Tauronie.

Ja zamierzam dzisiaj postawić wreszcie ciasto na piernik staropolski, z tym że pierwszy raz muszę go zrobić w wersji bezglutenowej i boję się czy coś z niego będzie na święta.

Kończę dzisiaj swój kalendarz diy z zadaniami dla mnie i TŻta na grudniowy czas. Stwierdziliśmy, że trzeba wreszcie choć trochę zwolnić i spędzić więcej czasu razem. Mam zadania typu: idziemy na gorącą czekoladę, na łyżwy, do teatru, pieczemy ciastka, robimy sesję świąteczną, wieczór z filmami świątecznymi itp.

Z "gotowców" kupiłam kalendarz z herbatami English Tea i katolicki z czekoladkami i zadaniami adwentowymi.

Kojarzy któraś z Was gdzie stacjonarnie lub online dostanę kurtyny świetlne do wnętrza o mniejszych wymiarach? Wszystko, co widziałam w sieci jest za duże.
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:06   #519
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Wielkopolska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też Wielkopolska a śniegu brak.

Hej, my już pomału mamy kupione wszystkie prezenty została nam siostra TŻ i nastolatek na którego nie mamy totalnie pomysłu. Poszukuje kalendarzy adwentowych domku kinder i nigdzie nie mogę trafić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:39   #520
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Cześć, kochane
Podczytuję Was namiętnie, tym bardziej, że mam teraz mega ciężki czas w życiu i dodajecie mi otuchy.

Indecorum, pytałaś kiedyś o koncert - Royal Concert w Tauronie.

Ja zamierzam dzisiaj postawić wreszcie ciasto na piernik staropolski, z tym że pierwszy raz muszę go zrobić w wersji bezglutenowej i boję się czy coś z niego będzie na święta.

Kończę dzisiaj swój kalendarz diy z zadaniami dla mnie i TŻta na grudniowy czas. Stwierdziliśmy, że trzeba wreszcie choć trochę zwolnić i spędzić więcej czasu razem. Mam zadania typu: idziemy na gorącą czekoladę, na łyżwy, do teatru, pieczemy ciastka, robimy sesję świąteczną, wieczór z filmami świątecznymi itp.

Z "gotowców" kupiłam kalendarz z herbatami English Tea i katolicki z czekoladkami i zadaniami adwentowymi.

Kojarzy któraś z Was gdzie stacjonarnie lub online dostanę kurtyny świetlne do wnętrza o mniejszych wymiarach? Wszystko, co widziałam w sieci jest za duże.
Super pomysł z tym kalendarzem moze next year tez taki zrobie

a na Allegro nie ma ? Tam jest ich milion ja kupilam stacjonarnie w zeszlym roku w Action

Melduje, ze wczoraj jednak ogarnełam sypialnie

Wczoraj rowniez podjechalam do LM i jest juz tam mnostwo dekoracji spodobaly mi sie takie bombki w ksztalcie szyszek ale kurde 9.99 za 1 sztuke


Ale !!!! Byly juz choinki co prawda jeszcze nie rozlozone ale juz sa

Tak wiec jest szansa, ze next weekend bede ubierac choinke

Ponadto, ubralam se juz swiateczna pizamke, kaputki i wyjelam swiateczne mydelka z Yope

Jakoze od pon bede prawdopodobnie na zwolnieniu, to se w srode juz wystroje chate

Ale u mnie zimni sniegu ni ma ale chociaz temperatura fajna
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 10:57   #521
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzisiaj zimno mi jest, nie wiem czy to przez to, że wczoraj wymarzłam na spacerach z psami, czy ze zmęczenia (cięliśmy z TŻ drzewa i krzaki w ogrodzie, później zakupy), na razie siedzę nakryta dwoma kocami i piszę plan co trzeba zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-28, 11:11   #522
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie piękne słońce i nie zapowiada się na śnieg, a widzę na IG, że u niektórych pada!

Ja dziś leczę lekkiego kaca po Andrzejkach, więc u mnie dzień lenia i trzeba się zmobilizować, bo jak utknę w fotelu to w nim zostanę na cały dzień.

Proszę podpowiedzcie, gdzie w necie w najlepszych cenach dostanę perfumy?? Notino podobno podniosło ceny na BF, więc się trochę zniesmaczyłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 11:20   #523
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
U mnie piękne słońce i nie zapowiada się na śnieg, a widzę na IG, że u niektórych pada!

Ja dziś leczę lekkiego kaca po Andrzejkach, więc u mnie dzień lenia i trzeba się zmobilizować, bo jak utknę w fotelu to w nim zostanę na cały dzień.

Proszę podpowiedzcie, gdzie w necie w najlepszych cenach dostanę perfumy?? Notino podobno podniosło ceny na BF, więc się trochę zniesmaczyłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
E- glamour lub Pachnidełko, na podforum Perfumy masz listę legitnych, sprawdzonych perfumerii. A pomiędzy jakimi zapachami wybierasz i jaki jest Twój typ, ulubiona kategoria perfum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Miroku ja byłam wczoraj w księgarni i kupiłam sobie książkę, Krawcowa z Paryża, zapowiada się na fajny klimat literacki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 11:52   #524
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
E- glamour lub Pachnidełko, na podforum Perfumy masz listę legitnych, sprawdzonych perfumerii. A pomiędzy jakimi zapachami wybierasz i jaki jest Twój typ, ulubiona kategoria perfum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Miroku ja byłam wczoraj w księgarni i kupiłam sobie książkę, Krawcowa z Paryża, zapowiada się na fajny klimat literacki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie to trudna sprawa, bo niestety, mało perfum lubię. Nie mogą być za słodkie, zbyt kwiatowe, zbyt ciężkie. No generalnie… nie jest lekko.
Uwielbiam:
Calvin Klein Obsessed
Jimmy Choo
Ralph Lauren Ralph
To moje top 3 Ale ostatnio spodobały mi się też Flowerbomb, choć jak na mój gust, bardzo słodkie i boję się, że mnie zemdli po paru użyciach.
Masz coś innego do polecenia w tych klimatach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 12:50   #525
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
U mnie piękne słońce i nie zapowiada się na śnieg, a widzę na IG, że u niektórych pada!

Ja dziś leczę lekkiego kaca po Andrzejkach, więc u mnie dzień lenia i trzeba się zmobilizować, bo jak utknę w fotelu to w nim zostanę na cały dzień.

Proszę podpowiedzcie, gdzie w necie w najlepszych cenach dostanę perfumy?? Notino podobno podniosło ceny na BF, więc się trochę zniesmaczyłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To ja ostatnio zamawiając książki na taniejksiazce zobaczylam, ze maja tez perfumy i musze powiedziec, ze akurat te, ktore mnie interesują mają bardzo korzystną cenę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 13:37   #526
Asa31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 178
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja wczoraj z siostra i siostrzenica ubieralysmy choinke u wujka :- ) od kiedy jego zona nie zona nie zyje pomagamy my mu dekorowac.
U mnie zrobilam dzis wieniec adwentowy z galazek choinki i dwa male „swieczniki“. Z tego ze sie nie wyrobilam wczoraj z wiencem zapalimy pierwsza swieczke do kolacji
Asa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 15:05   #527
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

No więc tak - wysmarowałam się właśnie seria Ziaja Orzechy w czekoladzie. Dla mnie to jest dokładnie, 1:1 zapach deseru Monte, tego mleczno - orzechowego, przypomina mi też wodę Jo Malone English Oak & Hazelnut. Po jakimś czasie na skórze orzechy zanikają, a pozostaje zapach czekolady. Wg mnie ta seria jest fajniejsza niż np. tegoroczne zimowe limitki Yves Rocher.
Ondiine na Twoje pytania w kwestii perfum odpiszę jak będę miała chwilę więcej wolnego czasu i przejrzę Fragre, ale już na pierwszy rzut oka widzę, że nie gustujesz w tzw. słodkich ulepach, a Flowerbomb lekko masakruje cukrem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Gdyby określić Twoją kategorię zapachową patrząc na ulubione, są to herbaciano - świeżo - lekko korzenne lub aromatyczne. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to Lacoste pour Femme, Oxygene Lanvin, Jo Malone Earl Grey & Cucumber (te szczególnie), Arden White Tea Mandarin i Wild Rose.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 15:06   #528
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
No więc tak - wysmarowałam się właśnie seria Ziaja Orzechy w czekoladzie. Dla mnie to jest dokładnie, 1:1 zapach deseru Monte, tego mleczno - orzechowego, przypomina mi też wodę Jo Malone English Oak & Hazelnut. Po jakimś czasie na skórze orzechy zanikają, a pozostaje zapach czekolady. Wg mnie ta seria jest fajniejsza niż np. tegoroczne zimowe limitki Yves Rocher.
Ondiine na Twoje pytania w kwestii perfum odpiszę jak będę miała chwilę więcej wolnego czasu i przejrzę Fragre, ale już na pierwszy rzut oka widzę, że nie gustujesz w tzw. słodkich ulepach, a Flowerbomb lekko masakruje cukrem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jejku, jakbyś miała chwile, żeby mi coś doradzić byłabym megawdzięczna! Widzę, że trochę wiesz na temat zapachów, a ja mam odwieczny problem z tym.
No nie gustuję w takich, a właśnie ostatnio mnie bardzo zaintrygował ten zapach i nie wiem czy nie strzelę sobie w kolano kupując go.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 15:20   #529
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Jejku, jakbyś miała chwile, żeby mi coś doradzić byłabym megawdzięczna! Widzę, że trochę wiesz na temat zapachów, a ja mam odwieczny problem z tym.
No nie gustuję w takich, a właśnie ostatnio mnie bardzo zaintrygował ten zapach i nie wiem czy nie strzelę sobie w kolano kupując go.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Testuję i poznaję perfumy odkąd zaczęłam dorastac, będzie to ładne kilkanaście lat nawet wyjazdy do Francji wybierałam tam gdzie mają albo plantacje kwiatowe jak La Gacilly czy Le Domaine de Manon (róże do Miss Dior Cherie) albo fabryki i muzea perfumeryjne, żeby znaleźć zakład Oliviera Durbano przeszłam całe Grasse ze względu na kosmetyki nauczyłam się kiedyś języka francuskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

To jest moje największe uzależnienie (innych nie mam).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Gdybym kiedyś kiedyś miała zbytek pieniędzy, to chyba założyłabym biuro oferujące wycieczki dla kobiet śladami plantacji kwiatów, pierwszych perfum, z wykonaniem swoich tam na bazie olejków, z tłumaczami do wszystkiego itd. Póki co nigdzie nie ma czegoś takiego, więc to jest jakaś nisza, ale trzeba mieć hajs na start z taką firmą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-28, 18:24   #530
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Ja też Wielkopolska a śniegu brak.

Hej, my już pomału mamy kupione wszystkie prezenty została nam siostra TŻ i nastolatek na którego nie mamy totalnie pomysłu. Poszukuje kalendarzy adwentowych domku kinder i nigdzie nie mogę trafić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś odebralam prezent dla taty z paczkomatu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 19:50   #531
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Cześć, kochane
Podczytuję Was namiętnie, tym bardziej, że mam teraz mega ciężki czas w życiu i dodajecie mi otuchy.

Indecorum, pytałaś kiedyś o koncert - Royal Concert w Tauronie.
Trzymaj się, będzie dobrze :przytu l:
Royal Concert brzmi super, mam nadzieję że odbędzie się bez problemu
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 22:46   #532
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Witam i ja , u mnie totalnie zimowo za oknem, a w domku obecnie śpiewa Michael Buble
Z tego względu, że nasz syn lada moment będzie miał 3 latka postanowiłam, że wykonam dla niego kalendarz adwentowy. Myślałam, że pójdzie to szybciej no ale powoli, powoli kończę. Tak się cieszę, że zaraz grudzień <3
Ludzie dookoła mnie smętni i marudzący czy to w pracy czy w domu, ale staram nastawiać się na maxa pozytywnie na ten piękny, magiczny czas.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 07:40   #533
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

No i sie rozchorowalam dodzwonienie sie do przychodni = mission impossible

Nie powiem, troszke sie ciesze na tydzien wolnego od pracy

Ondiine, ja tez nie lubie slodkich ulepkow. Moje ulubione to :

1/ Givenchy - Ange Aue demon le secret
2/ Mugler- Innocent
3/ Gucci- Rush 2
4/ Armani - Diamonds
5/ Issey Miyake- L`Eau D`Issey

Polecam tez Karla Lagerfelda- Her ( sa tanie i naprawde fajnie pachna )

No i tez mialam probke Muglera Aura- co za dziwolag ale bardzo mnie zaintrygowal
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 07:50   #534
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Aura Muglera pachnie jak toksyczny napój strasznie dziwaczne perfumy, ale ja generalnie nie przepadam za Muglerem, wyjątkiem są Innocent i Alien Extraordinaire (o te to spodobałyby się i Ondiine i może Tobie, bo to jest bardzo aromatyczna herbata z małym dodatkiem białych kwiatów, głównie jaśminu i tiare, ale kwiaty tylko w tle)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Ja na dzisiaj mam niestety już wycofane Kenzo Life z serii dla Avon, to też herbata ale fiołkowa, ten kwiatek jest mocno wyczuwalny, i odrobina zieleni. Jedne z moich ulubionych herbaciano - aromatycznych zapachów, nie spodziewałam się że Avon wypuści takie cudo, i do tego trwałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 08:43   #535
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Właśnie odkryłam że Norah Jones wydała świąteczny album - I Dream of Christmas

Dostępny na spotify, bardzo przyjemny
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 16:17   #536
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

I sypnęło śniegiem, teraz to porządnie pada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

W Rossku są pachnące zimowymi krzewami świece Snowy Mistletoe, ładnie pachną i chyba mocniej niż Yankee Candle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 16:38   #537
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Witam

Ale nasypało u mnie Pięknie Siedziałyśmy wczoraj w pracy z koleżanką pod maszyną i co chwila w okno patrzyłyśmy kiedy zacznie sypać śnieg Zaczęło o 10, a o 14 było bielutko I ubrałyśmy choinkę w pracy Koleżanka przyniosła choinkę i lampki, a ja bombki i łańcuchy
Tylko mamy koleżankę ŚJ i boimy się, że nam ją wyrzuci

Zamówiłam zestaw do grzańca dla brata i bratowej i dla nas.
Miałam zamówić mniejszy, ale opłacało się 6 kubeczków po 0,3l i dzbanek 1 l z podgrzewaczem. Jeszcze im dobre winko dokupię i coś małego słodkiego.
Mamie zamówiłam filiżankę z podstawką świąteczną.

Polecacie jakieś dobre wino do grzańca?

Wczoraj włączyłam lampki na balkonie i tujach

Zamówiłam jeszcze na Allegro pokrowce na krzesła szare, 6 sztuk.

Dzisiaj ma przyjechać pralka.

Posprzątałam częściowo i wyjęłam parę dekoracji. W Dino kupiłam niedużą choinkę za 10 zł, ostatnia była i założyłam fioletowe lampki

Byłam w kinie na 'Dziewczynach z Dubaju'.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z (1).jpg (57,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (2).jpg (60,2 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (3).jpg (110,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (4).jpg (111,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (5).jpg (110,2 KB, 84 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 17:05   #538
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ale cudna śnieżna zima ojejejej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Ja chcę iść do kina (sama, bez chłopa) na film o życiu Celine Dion i drugi o wychowaniu razem wilczka i lwiątka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 18:06   #539
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Witam

Ale nasypało u mnie Pięknie Siedziałyśmy wczoraj w pracy z koleżanką pod maszyną i co chwila w okno patrzyłyśmy kiedy zacznie sypać śnieg Zaczęło o 10, a o 14 było bielutko I ubrałyśmy choinkę w pracy Koleżanka przyniosła choinkę i lampki, a ja bombki i łańcuchy
Tylko mamy koleżankę ŚJ i boimy się, że nam ją wyrzuci

Zamówiłam zestaw do grzańca dla brata i bratowej i dla nas.
Miałam zamówić mniejszy, ale opłacało się 6 kubeczków po 0,3l i dzbanek 1 l z podgrzewaczem. Jeszcze im dobre winko dokupię i coś małego słodkiego.
Mamie zamówiłam filiżankę z podstawką świąteczną.

Polecacie jakieś dobre wino do grzańca?

Wczoraj włączyłam lampki na balkonie i tujach

Zamówiłam jeszcze na Allegro pokrowce na krzesła szare, 6 sztuk.

Dzisiaj ma przyjechać pralka.

Posprzątałam częściowo i wyjęłam parę dekoracji. W Dino kupiłam niedużą choinkę za 10 zł, ostatnia była i założyłam fioletowe lampki

Byłam w kinie na 'Dziewczynach z Dubaju'.
Pięknie
Gdzie zamawiałaś zestawy do grzańca? Może byśmy kupili szwagierce. Mój mąż teraz piję grzaniec zbójnicki miodowy bardzo mu smakuję, a ja lubię ten klasyczny ale grzeje go z pomarańczą, goździkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 18:10   #540
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Witam

Ale nasypało u mnie Pięknie Siedziałyśmy wczoraj w pracy z koleżanką pod maszyną i co chwila w okno patrzyłyśmy kiedy zacznie sypać śnieg Zaczęło o 10, a o 14 było bielutko I ubrałyśmy choinkę w pracy Koleżanka przyniosła choinkę i lampki, a ja bombki i łańcuchy
Tylko mamy koleżankę ŚJ i boimy się, że nam ją wyrzuci

Zamówiłam zestaw do grzańca dla brata i bratowej i dla nas.
Miałam zamówić mniejszy, ale opłacało się 6 kubeczków po 0,3l i dzbanek 1 l z podgrzewaczem. Jeszcze im dobre winko dokupię i coś małego słodkiego.
Mamie zamówiłam filiżankę z podstawką świąteczną.

Polecacie jakieś dobre wino do grzańca?

Wczoraj włączyłam lampki na balkonie i tujach

Zamówiłam jeszcze na Allegro pokrowce na krzesła szare, 6 sztuk.

Dzisiaj ma przyjechać pralka.

Posprzątałam częściowo i wyjęłam parę dekoracji. W Dino kupiłam niedużą choinkę za 10 zł, ostatnia była i założyłam fioletowe lampki

Byłam w kinie na 'Dziewczynach z Dubaju'.

Japończycy mają wdzięczne słowo na określenie piękna-Kirei
Więc powiem jedno-Kirei!


U mnie pada mokry śnieg, liczę na to, że przez noc chwyci mrozek i się zabieli


Przyszedł mi prezent świąteczny z alie dla chrześniaka, uffff
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.