Włosomaniaczki cz. IV - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 06:39   #931
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja niestety wpadłam w te perfumy jak śliwka w kompot
Hłe, hłe, hłe ! Ostrzegałam.

Cytat:
Napisane przez Finlora
muszę trochę przystopować, bo w końcu nie będę już miała gdzie je chować
Przejdzie Ci. U mnie to trwało około trzy lata. Ochwaciłam się . Teraz mam ulubione i mogę ich używać na okrągło. Bo ja nie dzielę perfum na odpowiednie do danej pory roku. Albo na kimś leżą dobrze, albo nie. Lubie, no - zawsze lubiłam, jak się osobę z danym zapachem kojarzy.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Kasia, tak jak Ci pisałam, Code czeka w kolejce
Dawaj Code !
Powąchaj : Sensuous od Estee Lauder i Dune od Diora

Cytat:
Napisane przez Finlora
A na razie narkotyzuję się Addictem edp Aż żałuję, że nie nabyłam w tej cenie setki tylko dla siebie
Znudzi Ci się wąchanie coraz to nowych, bo i tak wszystkich nie wywąchasz. Dojdziesz do stanu, że będziesz miała swój ulubiony zapach i wtedy będziesz go kupowała flachę za flachą.
Nie pamiętam już - niuchałaś te "moje" Chloe Intense ?



---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:10 ----------

Zapisałam się na "20" Aliena ! Że się załapałam - aż dziw bierze . Ciekawa jestem co z tym jaśminem będzie. Jak pytam o : jaśmin, to chór : Alien.
Aga, znasz Aliena ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 20:10   #932
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Kasiu jestem bardzo zadowolona z peelingu Perfecty, który mi poleciłaś.
Dobrze ściera i nie robi mi kuku, przypominam sobie, że kiedyś coś pisałaś o jakimś specyfiku do skórek? Mam ostatnio straszne problemy z skórkami, a nic w nie nie wcieram.

Co tu w ogóle tak cicho? Asia to nas chyba na dobre opuściła...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 07:17   #933
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu jestem bardzo zadowolona z peelingu Perfecty, który mi poleciłaś.
To się bardzo cieszę.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
kiedyś coś pisałaś o jakimś specyfiku do skórek? Mam ostatnio straszne problemy z skórkami, a nic w nie nie wcieram.
Ja używam i mogę jedynie polecić ten : http://www.hairstore.pl/herome-nouri...-10ml-p65.html. Nie trafiłam na nic lepszego i skuteczniejszego, a próbowałam wiele polecanych preparatów. Nic nie daje efektów.
Z tym, że jest to kosmetyk do pielęgnacji paznokci i przy okazji dobrze działa na skórki.
Na preparatach do likwidacji skórek to ja się nie znam. Wycinam skórki cążkami.

A Wy mnie podpowiedzcie jakiś szampon. Szukam.

U mnie - żadnych atrakcji. Ty lepiej opowiedz co u Ciebie.

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:07   #934
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


To się bardzo cieszę.


Ja używam i mogę jedynie polecić ten : http://www.hairstore.pl/herome-nouri...-10ml-p65.html. Nie trafiłam na nic lepszego i skuteczniejszego, a próbowałam wiele polecanych preparatów. Nic nie daje efektów.
Z tym, że jest to kosmetyk do pielęgnacji paznokci i przy okazji dobrze działa na skórki.
Na preparatach do likwidacji skórek to ja się nie znam. Wycinam skórki cążkami.

A Wy mnie podpowiedzcie jakiś szampon. Szukam.

U mnie - żadnych atrakcji. Ty lepiej opowiedz co u Ciebie.

A kupię go gdzieś stacjonarnie czy tylko online?
Trochę drogaśny, ale jak mówisz, że warto to kupię.

Też wycinam, bo mocno mi narastają , a patyczki drewniane nie dają rady, a i krzywdę mi robią. Nie mam dobrych cążków, polecasz jakieś?

Z szamponem nie pomogę, z braku laku przerzuciłam się na drogeryjne silikony, ale Ty mi powiedz jakie jeszcze kosmetyki polecasz, bo mi we wszystkich coś nie pasi

Ja sobie pracuję w agencji ubezpieczeniowej i uprawnienia wyrabiam, jakoś się kręci.
Po za tym standardowo brakuje mi na wszystko czasu i lenia mam. Staram się ćwiczyć dużo, ale diety nie pilnuję i tyję. Jazda konna mi nie idzie, bo wiecznie coś przeszkadza w pójściu na zajęcia jak ja nie nawalę to nawali stadnina.
We wrześniu mam wesele kuzynki, ale chyba nie idę, bo nie mam z kim
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2014-08-18 o 10:12
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 08:22   #935
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
A kupię go gdzieś stacjonarnie czy tylko online?
W Polsce stacjonarnie nigdzie produktów tej firmy nie widziałam. Na Allegro też się trafia. Ale ja mam pełne zaufanie do tego sklepu. Dużo zakupów tam zrobiłam i zawsze było ok.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Trochę drogaśny, ale jak mówisz, że warto to kupię.
Tak jak już wielokrotnie pisałam - dla mnie nie ma nic lepszego. Z założenia jest on do paznokci, ale też i pielęgnuje skórki.
Możesz próbować innych preparatów, czystych olei czy czegoś jeszcze innego. Ja próbowałam i nie znalazłam nic, o czym mogłabym powiedzieć - pomaga i co mogłabym polecić.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Też wycinam, bo mocno mi narastają , a patyczki drewniane nie dają rady, a i krzywdę mi robią.
Drewnianymi patyczkami odsuwaj skórki po wymoczeniu i wtedy są gotowe do wycięcia.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Nie mam dobrych cążków, polecasz jakieś?
Nie mogę nic polecić. Wszystkie dobre potępiły się. Jakieś trzy miesiące temu kupiłam te : http://hairplay.pl/fotki/cs04-10.jpg . Nikomu nie polecę, bo badziewie straszliwe. Producent nie wie co to są cążki do skórek. A firma modna w necie. I tak się właśnie durna oszczędność kończy. Zawsze kupowałam z Solingena i nigdy nie miałam czegoś, z czego nie byłabym zadowolona. Zamiast od razu takie kupić, zachciało mi się tańszych. No i teraz muszę z Solingena drugie zamawiać.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Z szamponem nie pomogę, z braku laku przerzuciłam się na drogeryjne silikony, ale Ty mi powiedz jakie jeszcze kosmetyki polecasz, bo mi we wszystkich coś nie pasi
Witaj w klubie !
Wczoraj byłam w mieście. Stałam przy półkach z szamponami ze dwadzieścia minut. Co brałam do ręki, to odkładałam. Durna jestem. Nie wiem co kupić. Kupiłam szampon i odżywkę z Natur Vital, seria z aloesem Pamiętam, że ta odżywka to był hit Wizażu. Ja też ją miałam, bo jakżeby inaczej Poleciała do kosza. Kupiłam teraz, bo może coś się moim włosom odmieniło.
A o jakie kosmetyki pytasz ?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
We wrześniu mam wesele kuzynki, ale chyba nie idę, bo nie mam z kim
Przecież to nie musi być "narzeczony". Możesz pójść z jakimś znajomym, kolegą. Okazji do potupania nie warto marnować.

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 08:56   #936
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W Polsce stacjonarnie nigdzie produktów tej firmy nie widziałam. Na Allegro też się trafia. Ale ja mam pełne zaufanie do tego sklepu. Dużo zakupów tam zrobiłam i zawsze było ok.


Tak jak już wielokrotnie pisałam - dla mnie nie ma nic lepszego. Z założenia jest on do paznokci, ale też i pielęgnuje skórki.
Możesz próbować innych preparatów, czystych olei czy czegoś jeszcze innego. Ja próbowałam i nie znalazłam nic, o czym mogłabym powiedzieć - pomaga i co mogłabym polecić.


Drewnianymi patyczkami odsuwaj skórki po wymoczeniu i wtedy są gotowe do wycięcia.


Nie mogę nic polecić. Wszystkie dobre potępiły się. Jakieś trzy miesiące temu kupiłam te : http://hairplay.pl/fotki/cs04-10.jpg . Nikomu nie polecę, bo badziewie straszliwe. Producent nie wie co to są cążki do skórek. A firma modna w necie. I tak się właśnie durna oszczędność kończy. Zawsze kupowałam z Solingena i nigdy nie miałam czegoś, z czego nie byłabym zadowolona. Zamiast od razu takie kupić, zachciało mi się tańszych. No i teraz muszę z Solingena drugie zamawiać.


Witaj w klubie !
Wczoraj byłam w mieście. Stałam przy półkach z szamponami ze dwadzieścia minut. Co brałam do ręki, to odkładałam. Durna jestem. Nie wiem co kupić. Kupiłam szampon i odżywkę z Natur Vital, seria z aloesem Pamiętam, że ta odżywka to był hit Wizażu. Ja też ją miałam, bo jakżeby inaczej Poleciała do kosza. Kupiłam teraz, bo może coś się moim włosom odmieniło.
A o jakie kosmetyki pytasz ?


Przecież to nie musi być "narzeczony". Możesz pójść z jakimś znajomym, kolegą. Okazji do potupania nie warto marnować.

Próbowałam wcierać olejek arganowy i kokosowy w skórki, ale efektów brak także kupię ten "Twój olejek".

Odsunąć to jedno, a wyciąć to drugie, dobrego wycinacza do tego potrzeba, bo łatwo sobie zrobić "ała" i skórki poszarpać.

Jakie z Solingena? Daj linka to też kupię '
Rzuciłam okiem, są różne rozmiary i zupełnie nie wiem, które powinnam wybrać, pomóż koleżance laikowi dokonać dobrego zakupu i powiedz gdzie najlepiej kupić.

A tak ogólnie pytam o Twoje kosmetyczne perełki czy tez kremidła do twarzy itp.
Wiem, że masełko Isany kakaowe polecasz i i mam w planach zakup, wczoraj otworzyłam ostatnie masło z zapasu także już niebawem będę mogła kupić kolejne

No niby tak, tylko to rodzinne wesele i jadę tam z rodzicami i nie chcę szopki
(If you know what I mean )
Wesele za 2 tygodnie, a ja w ogóle nieprzygotowana i nie wiem czy jechać czy nie jechać.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2014-08-19 o 09:04
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 07:47   #937
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
także kupię ten "Twój olejek".
No to ciekawam opinii jestem.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Odsunąć to jedno, a wyciąć to drugie, dobrego wycinacza do tego potrzeba, bo łatwo sobie zrobić "ała" i skórki poszarpać.
Ostre cążki - na tym cały widz polega.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Jakie z Solingena? Daj linka to też kupię
Jeszcze nie szperałam. Popatrzę może dzisiaj. Jak coś mi wpadnie w oko - dam znać.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Rzuciłam okiem, są różne rozmiary i zupełnie nie wiem, które powinnam wybrać, pomóż koleżance laikowi dokonać dobrego zakupu i powiedz gdzie najlepiej kupić.
Ja kupuję te o długości ostrza 6 mm.
Poszperam - podpowiem. Najlepiej byłoby kupować stacjonarnie. Długość całych cążek do dłoni dopasować, ostrza zobaczyć. Niestety, u mnie w okolicy nie ma hurtowni stricte paznokciowej. W tych fryzjerskich jest coś tam przy okazji. Cążki mają przerażająco badziewne. Pozostają sklepy internetowe. Dam znać.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
A tak ogólnie pytam o Twoje kosmetyczne perełki czy tez kremidła do twarzy itp.
To nie do mnie pytanie. Mamy inne cery, inne upodobania i inne potrzeby. Już od {bodajże} czterech lat używam jednego kremu do twarzy : Dermika - Meritum - półtłusty. Jedyny, który mi krzywdy nie robi. W międzyczasie szukam, ale jeszcze na nic nie trafiłam. Wszystkie, które próbowałam mnie podrażniają. No i ja nie używam tzw. nawilżających.
Do tego enzymatyczny peeling z owoców tropikalnych { e-naturalne} i maski algowe. Mogę polecić, bo doskonałe są : płyn micelarny { http://lirene.pl/website/var/tmp/thu...__overlay.jpeg } i tonik { http://lirene.pl/website/var/tmp/thu..._overlay.jpegz } z Lirene. Opakowania z kwiatkami, bo są bez kwiatków i to nie to samo. Co nie zmienia jednak mojej opinii, że do oczyszczania twarzy najlepszy jest dwufazowiec z Yves Rocher { http://www.yves-rocher.pl/public/uim...euet_60087.jpg }. Ale ja nie mam w pobliżu sklepu z produktami tej firmy, a jednego artykułu nie opłaca się zamawiać przez internet.
Ot i to cała moja kosmetyka.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Wesele za 2 tygodnie, a ja w ogóle nieprzygotowana i nie wiem czy jechać czy nie jechać.
Jechać ! Pojesz, popijesz, potupiesz.

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 09:02   #938
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Ja się na cążkach do wycinania skórek nie znam w ogóle, dlatego lepiej jakbyś mi rzuciła jakimś modelem.
Zapas miceli i toników mam, ale zapiszę w kajecie
Ja makijaż zmywam przy użyciu wody także dwufazówki są mi zbędne.

A samej jechać pasuje?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 18:48   #939
NiebieskaKostka
Przyczajenie
 
Avatar NiebieskaKostka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 10
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Witam wszystkie włosomaniaczki Od dłuższego czasu przeglądam włosowe wątki, blogi, natchniona "kiedyś zacznę". I chyba to długo przekładane kiedyś w końcu nadeszło, bo już kilka razy olejowałam włosy.

I tutaj właśnie rodzi się moje pytanie, kupiłam kiedyś olejek do masażu który zbytnio nie przypadł mi do gustu jeżeli chodzi o masowanie. Zastanawiam się czy nadawałby się do olejowania włosów.

Moje włosy: kręcone, cienkie, zazwyczaj od uszu w dół przesuszone i napuszone.

Olejek:
DELAWELL Gold Massage Oil

Skład olejku:
Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera( Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis ( Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Extract, Parfum, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone.

Składniki wypisane przez producenta po polskiemu:
Olej winogronowy - natłuszcza i wygładza skórę. Działa przeciwrodnikowo. Hamujeproces starzenia skóry. Olej migdałowy - zawiera witaminy A i E, dużo Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych - odgrywa dużą rolę w utrzymaniu jej prawidłowej wilgotności skóry. Wpływa łagodząco na podrażnienia i suchość skóry.Olejek rozmarynowy - działa antyseptycznie, bakteriobójczo i grzybobójczo. Skutecznie ujędrnia skórę.


Co o tym myślicie?
Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam

Edytowane przez NiebieskaKostka
Czas edycji: 2014-08-20 o 18:57
NiebieskaKostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 06:15   #940
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja się na cążkach do wycinania skórek nie znam w ogóle, dlatego lepiej jakbyś mi rzuciła jakimś modelem.
Będę to miała na uwadze

To może Ty mi jakiś krem podpowiesz ?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
A samej jechać pasuje?
W dzisiejszych czasach wszystko pasuje. Pewnie, że jedź.

Cytat:
Napisane przez NiebieskaKostka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nadawałby się do olejowania włosów.
Cześć . Co prawda to Twoje cudo oprócz olei zawiera także inne śmieci, ale spróbować możesz. Tylko aby nie za długo na włosach trzymać, bo są w nim i sztucznie substancje zapachowe, i konserwanty. Nałóż i zaobserwuj włosy, bo i nie każdy olej może im pasować. A dlaczego nie zaczniesz olejowania od czystych ? Chociażby od rzepakowego {Kujawski}. Oliwy z oliwek nie polecam, bo mnie akurat nie służy.

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:29   #941
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Będę to miała na uwadze

To może Ty mi jakiś krem podpowiesz ?


W dzisiejszych czasach wszystko pasuje. Pewnie, że jedź.


Cześć . Co prawda to Twoje cudo oprócz olei zawiera także inne śmieci, ale spróbować możesz. Tylko aby nie za długo na włosach trzymać, bo są w nim i sztucznie substancje zapachowe, i konserwanty. Nałóż i zaobserwuj włosy, bo i nie każdy olej może im pasować. A dlaczego nie zaczniesz olejowania od czystych ? Chociażby od rzepakowego {Kujawski}. Oliwy z oliwek nie polecam, bo mnie akurat nie służy.

To ja w takim razie czekam na jakiś model co bym mogła kupić

Jaki krem? Do twarzy? Ja używam kremów Tołpy, ale czy polecam? Na dzień używam nawilżającego z filtrem SPF 15, ale tłusty jest przez ten filtr, a i nawilżenia nie widzę i nie czuję, ale nie zapycha, nie podraznia, nie warzy się na nim makijaż, aczkolwiek nadal szukam czegoś lepszego. Kosmetyki tołpy mają to do siebie, że nie podrażniają mojej wrażliwej skóry, ale niekoniecznie "robią jej dobrze", bo kremy na noc są za chude, a na dzień za tłuste, a i obietnice producenta, że krem nawilży skórę czy tez uspokoi naczynka pozostają niespełnione.

To chyba pojadę SAMA.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 11:42   #942
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Zamówiłam olejek Herome, a przy okazji 2 kremy do rąk i 100zł nie moje
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 10:17   #943
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Kasiu, pamiętasz o mnie?
Co tu w ogóle tak cicho?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 08:04   #944
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu, pamiętasz o mnie?
No coś Ty ?! Pewnie.
Czekam na Twoją opinię o olejku z Herome.
Co zaś się tyczy cążek - głowę popiołem posypuję i kajając się, o wybaczenie proszę. Jeszcze nie popatrzyłam. Miałam trochę rozgardiaszu i to dlatego. Dzisiaj mam luz, to przejrzę oferty.
A jakie kremy zamówiłaś ? Bo ja muszę szczerze wyznać, iż nie trafiłam jeszcze na krem do rąk, o którym mogłabym powiedzieć : WOW.

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 10:43   #945
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Powiem Ci, że to były moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie.
Ja rozumiem, że każdy może się pomylić, bo ja też się mylę, ale...
Zamówiłam olejek, 2 kremy do rąk i maseczkę do twarzy. Za maseczkę zwrócili mi pieniądze, ponieważ nie chciałam czekać dwóch tygodni, a mieli źle wrzuconą na magazyn.
Zamiast kremu do rąk Peggy Sage dostałam krem tej samej firmy do stóp. Zadzwoniłam tam i powiedzieli, że odbiorą ode mnie zły krem i wymienią na nowy.
Po moim zpytaniu o rekompensatę Pani powiedziała, że dostanę gratis jakąś miniaturkę maseczki revlona, kremu zostawić mi nie chciała.
Ja jako klient czuję się nieustysfakcjonowana, ponieważ dobra firma powinna dosłać mi zamówiony krem, a omyłkowy wysłany powinni zostawić mi w ramach przeprosin. Może za dużo oczekuję, ale powiedziałam sobie, że nic więcej u nich nie kupię, a jeśli z olejkiem się polubię to zamówię gdzieś indziej nawet jeśli będzie droższy.

Te kremy zamówiłam:
http://www.hairstore.pl/palmers-oliv...60g-p3549.html
http://www.hairstore.pl/peggy-sage-p...240-p1663.html

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Kasiu, kiedy posmarujesz paznokcie tym olejkiem to czekasz aż on się wchłonie?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 07:47   #946
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że to były moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie.
Zgadzam się z Tobą całkowicie. Po takim czymś mnie także nie zobaczyliby w tym sklepie. A prawie każdego dnia reklamy na maila przysyłają. Co prawda nie miałam z nimi żadnych problemów, ale już zastanowię się mocno nad zamówieniem.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Kasiu, kiedy posmarujesz paznokcie tym olejkiem to czekasz aż on się wchłonie?
Ten olejek tak do końca nie wsiąka. Maluję, odczekuję 10 - 15 minut i wcieram w skórki i paznokcie.

Gebruiksaanwijzing: - Sposób użycia

Reinig de nagels met Herôme Caring Nail Polish Remover. Masseer de olie bij voorkeur ‘s avonds in op nagels en nagelriemen, in een kuur van 14 dagen. De olie is tevens geschikt voor droge teennagels.
Oczyść paznokcie za pomocą zmywacza do paznokci(oni polecają ten z Hierome, d*upa). Optymalnie jest używać oleju wieczorem, smarując nim paznokcie i skórki okołopaznokciowe. Kuracja trwać powinna 14 dni. Ten olej nadaje się także do wysuszonych paznokci w stopach.

Ja nie przestrzegam powyższego. Smaruje zawsze, gdy tylko mam chwile czasu i niepolakierowane paznokcie. Tak jak pisałam na 10 - 15 minut i wcieram. Do paznokci u stóp nie używam, bo mi szkoda.


Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 09:17   #947
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Zgadzam się z Tobą całkowicie. Po takim czymś mnie także nie zobaczyliby w tym sklepie. A prawie każdego dnia reklamy na maila przysyłają. Co prawda nie miałam z nimi żadnych problemów, ale już zastanowię się mocno nad zamówieniem.


Ten olejek tak do końca nie wsiąka. Maluję, odczekuję 10 - 15 minut i wcieram w skórki i paznokcie.

Gebruiksaanwijzing: - Sposób użycia

Reinig de nagels met Herôme Caring Nail Polish Remover. Masseer de olie bij voorkeur ‘s avonds in op nagels en nagelriemen, in een kuur van 14 dagen. De olie is tevens geschikt voor droge teennagels.
Oczyść paznokcie za pomocą zmywacza do paznokci(oni polecają ten z Hierome, d*upa). Optymalnie jest używać oleju wieczorem, smarując nim paznokcie i skórki okołopaznokciowe. Kuracja trwać powinna 14 dni. Ten olej nadaje się także do wysuszonych paznokci w stopach.

Ja nie przestrzegam powyższego. Smaruje zawsze, gdy tylko mam chwile czasu i niepolakierowane paznokcie. Tak jak pisałam na 10 - 15 minut i wcieram. Do paznokci u stóp nie używam, bo mi szkoda.


Mi na maila wysłali prośbę o wystawienie opinii, ale dam sobie spokój

To i tak dobrze używasz, bo ja smaruję przed pójściem spać. Nakładam, za sekundę wcieram i się kładę
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:03   #948
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

NaKrawedzi, jak tam Twoje paznokcie i skórki po Herome ?

Na cążki nie zdecydowałam się jeszcze i chyba bez macania nie zdecyduję się. Pamiętam i dam Ci znać.

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 15:10   #949
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
NaKrawedzi, jak tam Twoje paznokcie i skórki po Herome ?

Na cążki nie zdecydowałam się jeszcze i chyba bez macania nie zdecyduję się. Pamiętam i dam Ci znać.

Powiem krótko: brak systematyczności
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 08:53   #950
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Hallo hallo!!! Dzień dobry! jest tu kto?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 04:30   #951
soundlesswind
Przyczajenie
 
Avatar soundlesswind
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warmia&mazury
Wiadomości: 5
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

jest kupiłam do testów syoss repair therapy, gliss kur do zniszczonych, schwarzkopf BC spray. zobaczym.
soundlesswind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 18:53   #952
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Hej Dziewczyny - wracajcie na wątek! Tęsknię!!!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:22   #953
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV


tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 02:51   #954
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Chyba dołączę 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 13:52   #955
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Arrow Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-06, 13:35   #956
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-06 13:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.