Pierwsza randka i mały zgrzyt - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-22, 22:49   #121
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że autorka ma teraz się z tym facetem umawiać. Ale niepotrzebnie są tu wieszane psy na facecie. Nie miał obowiązku za nią płacić, to była jego wolna wola. W tekście od rewanżu też nie widzę nic złego. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ktoś to odbierze za chamstwo, ktoś inny za niewinny żart.







Dla mnie to abstrakcja zakładać wątek o tym kolesiu. Skoro ten zgrzyt skreślił gościa to powinna dziewczyna iść dalej i tyle. Rozumiem sobie poplotkowanie na randkach z internetu, ale specjalnie wątek zakładać o tym?
Ale Twoje wątki abstrakcją nie są, nie?
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 23:04   #122
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Dla mnie to abstrakcja zakładać wątek o tym kolesiu. Skoro ten zgrzyt skreślił gościa to powinna dziewczyna iść dalej i tyle. Rozumiem sobie poplotkowanie na randkach z internetu, ale specjalnie wątek zakładać o tym? Na moje autorka szukała poklasków, że facet powinien płacić na pierwszej randce.
A Ty zdajesz sobie sprawę, że duża część wątków na Intymnie dotyczy właśnie tego typu sytuacji?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 23:28   #123
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Beata Tyszkiewicz o pieniądzach i zachowaniu klasy w nietypowych sytuacjach:

https://www.youtube.com/watch?v=n3GsKe5bcdM

https://www.youtube.com/watch?v=jtPuMvVpJwA

"Nie wiesz jak się zachować - zachowaj się przyzwoicie".

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Nie, nie są. Jak zaczynają zarabiać, przechodzą 'metamorfozę' i 'normalnieją' Ale nie jest to zasada. Po prostu mam młodsze koleżanki i obserwuję, jak im się wajcha przestawia, gdy kończą 26 lat (= podatki w pełnym zakresie).

A te, co mam na studiach - żyją marzeniami. O księciu, który będzie im przyjacielem, opiekunem i kochankiem. Mam na uczelni sensownych kolegów - może nie przystojniaków - ale całkiem fajnych i żadna nawet na nich nie spojrzy.
Bez przesady. Jak się im nie podobają, to po co mają się z nimi umawiać? Bycie w związku to żaden obowiązek. Lepiej być samym niż w rozczarowującym towarzystwie.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 23:31   #124
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:48
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 23:47   #125
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Miałam na myśli, że autorka zakładając wątek już się nie zamierzała z tym facetem umawiać, więc trochę nie kumam w czym szuka pomocy.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 23:48   #126
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:48
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 00:01   #127
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Miałam na myśli, że autorka zakładając wątek już się nie zamierzała z tym facetem umawiać, więc trochę nie kumam w czym szuka pomocy.
Ty chyba za dużo wątków na Intymnie nie czytałaś...
Poza tym Autorka w pierwszym poście napisała:
Cytat:
Dwa dni po tamtym spotkaniu napisał z propozycją następnego (to dopiero za tydzień i nie sprecyzował jeszcze w jakiej formie to spotkanie miałoby być - może też spacer (?)) Nie wiem, czy się zgodzić.
Czyli wcale jeszcze decyzja nie została podjęta.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-23, 00:03   #128
Blackie889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Miałam na myśli, że autorka zakładając wątek już się nie zamierzała z tym facetem umawiać, więc trochę nie kumam w czym szuka pomocy.
A możesz wskazać fragment, w którym tak napisałam w pierwszym poście? Bo ja nie widzę.
Blackie889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 07:28   #129
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Beata Tyszkiewicz o pieniądzach i zachowaniu klasy w nietypowych sytuacjach:

https://www.youtube.com/watch?v=n3GsKe5bcdM

https://www.youtube.com/watch?v=jtPuMvVpJwA

"Nie wiesz jak się zachować - zachowaj się przyzwoicie".

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Nie, nie są. Jak zaczynają zarabiać, przechodzą 'metamorfozę' i 'normalnieją' Ale nie jest to zasada. Po prostu mam młodsze koleżanki i obserwuję, jak im się wajcha przestawia, gdy kończą 26 lat (= podatki w pełnym zakresie).

A te, co mam na studiach - żyją marzeniami. O księciu, który będzie im przyjacielem, opiekunem i kochankiem. Mam na uczelni sensownych kolegów - może nie przystojniaków - ale całkiem fajnych i żadna nawet na nich nie spojrzy.
A to jakiś obowiązek być w związku? Ja tam bym wolała być sama niż z kolesiem, który mnie nie pociąga w żaden sposób, ale jest "fajny i ogarnięty". Każdy niech sobie dobiera partnera takiego jakiego chce, jak ktoś chce żyć marzeniami to też jego sprawa
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 09:00   #130
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
A ja wybronię trochę faceta. Gość nie miał obowiązku jej niczego stawiać. Racja, miły gest, ale nie musiał. Obojętnie czy to studentka czy nie. Żart z rewanżowaniem może faktycznie słaby, ale komu się nie zdarzyło czegoś nie palnąć.
Ale on chyba chciał żrby to ona zapłaciła za niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 09:05   #131
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
Ale on chyba chciał żrby to ona zapłaciła za niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwszym czytaniu (bez zbędnych analiz) też to tak zrozumiałam, że chciał sprawdzić czy ona powie nie ma sprawy ja zapłacę. Jej odpowiedź go trochę zaskoczyła, to że powiedziała że zapłaci za SIEBIE więc dalej było niezręcznie.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-23, 09:13   #132
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Po pierwszym czytaniu (bez zbędnych analiz) też to tak zrozumiałam, że chciał sprawdzić czy ona powie nie ma sprawy ja zapłacę. Jej odpowiedź go trochę zaskoczyła, to że powiedziała że zapłaci za SIEBIE więc dalej było niezręcznie.

No z jej strony to tez było mega żenujące. Dobrali się.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 09:26   #133
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No z jej strony to tez było mega żenujące. Dobrali się.
Jak dla mnie, to jego testowanie było żenujące, a ona odpowiedziała bez zastanowienia - myślę, że jej pierwsze skojarzenie było, że facet za nią, w związku z jego komunikatem, nie zapłaci, dlatego tak odpowiedziała, a potem do niej doszło, że za siebie w sumie też gość nie zapłaci - i chyba nawet pisała, że zapłaciłaby ostatecznie i za niego.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 09:42   #134
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to jego testowanie było żenujące, a ona odpowiedziała bez zastanowienia - myślę, że jej pierwsze skojarzenie było, że facet za nią, w związku z jego komunikatem, nie zapłaci, dlatego tak odpowiedziała, a potem do niej doszło, że za siebie w sumie też gość nie zapłaci - i chyba nawet pisała, że zapłaciłaby ostatecznie i za niego.
Może jestem staroświecka pod tym względem ale czasami myślę że dobrze iż mój czas randkowania odbył się w czasach kiedy to jeszcze było oczywiste że facet na pierwszej randce płaci. Tzn nie miałabym problemu żeby sama za siebie zapłacić ale chodzi mi o to że nikt nawet największy dziwak nie stosował takich dziwnych gierek podczas pierwszego spotkania. Niezapłacenie za dziewczynę na pierwszej randce było wtedy coś w rodzaju obciachu, ujma na męskim honorze. Naprawdę szkoda mi młodych kobiet że muszą mierzyć się w dzisiejszych czasach z tymi Pua itd, wtedy to było w powijakach dopiero na szczęście.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 09:43   #135
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 315
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Jak to czytam, to przypomina mi się mój niedoszły... centuś jakich mało, za obiad w restauracji też usłyszałam że mu wiszę obiad (ehe). Ten smaczek potęgował fakt, że zarabiał dobre 5 razy więcej niż ja. Zaufaj intuicji i trzymaj się z dala. Takich gości nie ma co uświadamiać, mentalności cebuli nie zmienisz.
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 11:13   #136
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Też mam wrażenie że z jego strony to był taki test. Rzucił hasło "nie mam gotówki" i czekał na reakcję. Koniec końców miał kartę więc był przygotowany żeby zapłacić czy to tylko za siebie czy za nich oboje. Ale chciał zobaczyć jak dziewczyna się zachowa. Nie lubię takich gierek (wolę zwykłą rozmowę, żeby poznać drugiego człowieka), więc ja bym więcej się z nim już nie spotkała.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 12:15   #137
alexandraaa09
Raczkowanie
 
Avatar alexandraaa09
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 270
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Jak autorka, opowiedziała sytuacje z ta koperta na kasę od kelnera to ja trochę inaczej widzę. Jeśli kelner zostawił ja to chodziło mu, ze po prostu nie ma co do niej włożyć, bo płaci karta. A nie na zasadzie, ze w ogóle nie ma zamiaru płacić. Ale może się mylę , tak czy inaczej tekst o rewanżu mógł sobie darować. Postawił drinka, a nie wypasiony obiad dwudaniowy z przystawka za kilka stow 😅.
alexandraaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 12:18   #138
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez alexandraaa09 Pokaż wiadomość
Jak autorka, opowiedziała sytuacje z ta koperta na kasę od kelnera to ja trochę inaczej widzę. Jeśli kelner zostawił ja to chodziło mu, ze po prostu nie ma co do niej włożyć, bo płaci karta. A nie na zasadzie, ze w ogóle nie ma zamiaru płacić. Ale może się mylę , tak czy inaczej tekst o rewanżu mógł sobie darować. Postawił drinka, a nie wypasiony obiad dwudaniowy z przystawka za kilka stow .

No ja tez tak to widzę. Często jem w knajpie, w którymś momencie mówię - o kurde nie mam gotówki - bo sobie o tym przypominam i chodzi mi o napiwek, a nie, żeby ktoś za mnie płacił lol


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 12:20   #139
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ja tez tak to widzę. Często jem w knajpie, w którymś momencie mówię - o kurde nie mam gotówki - bo sobie o tym przypominam i chodzi mi o napiwek, a nie, żeby ktoś za mnie płacił lol


Sent from my iPhone using Tapatalk
Też bym tak to odebrała.
Ale tak jak mówię, jak ktoś chce się doszukać drugiego dna, to każde słowo, każdy gest będzie poddany wnikliwej analizie takie samo testowanie jak i z tym rachunkiem.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-23, 13:56   #140
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ja tez tak to widzę. Często jem w knajpie, w którymś momencie mówię - o kurde nie mam gotówki - bo sobie o tym przypominam i chodzi mi o napiwek, a nie, żeby ktoś za mnie płacił lol


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja tak samo i teraz będę uważać na to co mówię głośno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 14:40   #141
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

No tekst "nie mam gotówki" rzucony w knajpie po zobaczeniu rachunku można odebrać w różny sposób. Wszystko zależy od kontekstu, do kogo się do mówi i w jaki sposób. Ja w pierwszym momencie po usłyszeniu takich słów pomyślałabym że ktoś w ogóle nie ma kasy żeby zapłacić. Facet zobaczył reakcję autorki i gdyby chodziło mu o napiwek to raczej by to wyjaśnił.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 14:53   #142
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
No tekst "nie mam gotówki" rzucony w knajpie po zobaczeniu rachunku można odebrać w różny sposób. Wszystko zależy od kontekstu, do kogo się do mówi i w jaki sposób. Ja w pierwszym momencie po usłyszeniu takich słów pomyślałabym że ktoś w ogóle nie ma kasy żeby zapłacić. Facet zobaczył reakcję autorki i gdyby chodziło mu o napiwek to raczej by to wyjaśnił.

Czemu, że nie ma w ogóle kasy?
Jak się nie ma w ogóle kasy, to mówi się raczej, że nie ma się kasy, a nie gotówki

Brak gotówki nie wyklucza braku kasy, dla mnie naprawdę ten wątek to już taka schiza na maksa xD
Nie pamietam jaka była reakcja autorki, ale jesli inna niż - a kartę masz? Albo spoko ja zapłacę

No to się nie dziwię kolesiowi, że nie chciało mu się wyjaśniać.

Takie w stylu - powiedział dzień dobry, a już 20, testuje moją inteligencję?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-05-23 o 14:56
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 14:56   #143
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
No tekst "nie mam gotówki" rzucony w knajpie po zobaczeniu rachunku można odebrać w różny sposób. Wszystko zależy od kontekstu, do kogo się do mówi i w jaki sposób. Ja w pierwszym momencie po usłyszeniu takich słów pomyślałabym że ktoś w ogóle nie ma kasy żeby zapłacić. Facet zobaczył reakcję autorki i gdyby chodziło mu o napiwek to raczej by to wyjaśnił.
Dokładnie, gdyby chodziło tylko o to to mógłby od razu wyjaśnić np. słuchaj zapłacę kartą bo nie mam gotówki, masz może jakieś drobne na napiwek? Konkretnie i na temat, raczej każdy średnio ogarnięty facet wie że tekst nie mam gotówki (czytaj kasy) rzucony na spotkaniu z nowo poznaną dziewczyną brzmi dość osobliwie.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 14:57   #144
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Dokładnie, gdyby chodziło tylko o to to mógłby od razu wyjaśnić np. słuchaj zapłacę kartą bo nie mam gotówki, masz może jakieś drobne na napiwek? Konkretnie i na temat, raczej każdy średnio ogarnięty facet wie że tekst nie mam gotówki (czytaj kasy) rzucony na spotkaniu z nowo poznaną dziewczyną brzmi dość osobliwie.

Tak, bo każdy żyje wedle scenariusza i ludzie zawsze idealnie wypowiadają swoje myśli bądź intencje, a gotówka to nie kasa, tylko gotówka. Dlatego istnieje wyszczególnienie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 15:06   #145
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Czemu, że nie ma w ogóle kasy?
Jak się nie ma w ogóle kasy, to mówi się raczej, że nie ma się kasy, a nie gotówki

Brak gotówki nie wyklucza braku kasy, dla mnie naprawdę ten wątek to już taka schiza na maksa xD
Nie pamietam jaka była reakcja autorki, ale jesli inna niż - a kartę masz? Albo spoko ja zapłacę

No to się nie dziwię kolesiowi, że nie chciało mu się wyjaśniać.

Takie w stylu - powiedział dzień dobry, a już 20, testuje moją inteligencję?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja też to tak trochę widzę, prawie zawsze płacę kartą i jak mówię, że nie mam gotówki, to chodzi mi o to, że... nie mam gotówki

mam gotówkę tylko wtedy jeśli specjalnie na jakiś cel wypłacę. tak to nigdy.


w ogóle przyszło mi teraz do głowy, że jakby mi tak zostawili książeczkę, do której się wklada właśnie gotówkę, to może też bym powiedziała na głos, że właśnie tej gotówki nie mam żeby tam włożyć może bym się zmartwiła, że nie mają płatności kartą skoro z automatu zostawili rachunek w formie typowej do zapłacenia gotówką?
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 15:13   #146
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89230735]ja też to tak trochę widzę, prawie zawsze płacę kartą i jak mówię, że nie mam gotówki, to chodzi mi o to, że... nie mam gotówki

mam gotówkę tylko wtedy jeśli specjalnie na jakiś cel wypłacę. tak to nigdy.


w ogóle przyszło mi teraz do głowy, że jakby mi tak zostawili książeczkę, do której się wklada właśnie gotówkę, to może też bym powiedziała na głos, że właśnie tej gotówki nie mam żeby tam włożyć może bym się zmartwiła, że nie mają płatności kartą skoro z automatu zostawili rachunek w formie typowej do zapłacenia gotówką?[/QUOTE]
Możliwe, że chodziło mu o to, że nie ma po prostu gotówki, ale całej "afery", by nie było, gdyby po wypowiedzi autorki powiedział: Nie, chodzi mi o to, że mam kasę, ale na karcie, a chcę dać napiwek, czy cokolwiek.
Dziwne, że tego nie wyjaśnił, przecież to już nie 20 letni nieobyty gówniarz, który boi się odezwać.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 15:19   #147
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Możliwe, że chodziło mu o to, że nie ma po prostu gotówki, ale całej "afery", by nie było, gdyby po wypowiedzi autorki powiedział: Nie, chodzi mi o to, że mam kasę, ale na karcie, a chcę dać napiwek, czy cokolwiek.
Dziwne, że tego nie wyjaśnił, przecież to już nie 20 letni nieobyty gówniarz, który boi się odezwać.
I myślę, że w normalnej sytuacji człowiek od razu by dodał to zdanie, a nie czekał, aż dziewczyna coś odpowie i się do tego "braku gotówki" ustosunkuje. Dlatego ona nie bez przyczyny odebrała tą sytuację jako dziwną. Według mnie testowanie i tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 15:39   #148
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I myślę, że w normalnej sytuacji człowiek od razu by dodał to zdanie, a nie czekał, aż dziewczyna coś odpowie i się do tego "braku gotówki" ustosunkuje. Dlatego ona nie bez przyczyny odebrała tą sytuację jako dziwną. Według mnie testowanie i tyle.
Plus do tego ten żart o rewanżu, dla mnie bynajmniej nie brzmi to jak nieporozumienie
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 15:48   #149
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Możliwe, że chodziło mu o to, że nie ma po prostu gotówki, ale całej "afery", by nie było, gdyby po wypowiedzi autorki powiedział: Nie, chodzi mi o to, że mam kasę, ale na karcie, a chcę dać napiwek, czy cokolwiek.
Dziwne, że tego nie wyjaśnił, przecież to już nie 20 letni nieobyty gówniarz, który boi się odezwać.
możliwe, ale z drugiej strony gdybym to ja była osobą, która ma zapłacić za oboje, to po usłyszeniu, że w takim razie ona zapłaci.. za siebie, też bym już sobie odpuściła, zarówno tłumaczenie jak i tę osobę
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 16:00   #150
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Pierwsza randka i mały zgrzyt

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89230781]możliwe, ale z drugiej strony gdybym to ja była osobą, która ma zapłacić za oboje, to po usłyszeniu, że w takim razie ona zapłaci.. za siebie, też bym już sobie odpuściła, zarówno tłumaczenie jak i tę osobę [/QUOTE]
Mnie by było głupio, gdyby druga osoba odebrała, że chcę naciągnąć ją na kasę, więc na bank sprostowałabym sprawę. Obojętnie, czy ten drugi jest sknerą, która chce płacić tylko za siebie, czy nie - ja wolałabym wyjść z twarzą, a nie odpuszczać.
Po drugie - przecież ta dziewczyn autentycznie mogła nie mieć pieniędzy, by za niego zapłacić. Napisała, że zamówił drinka raz droższego od tego, którego ona kupiła. Miała pieniądze, by zapłacić za siebie, nie przyszła licząc, że on jej zasponsoruje picie, nie zamówiła jakiejś drogiej rzeczy, na wypadek, gdyby on chciał za nią płacić. 70 złotych w tym wieku może naprawdę nadszarpnąć budżet.
Mnie się też wydaje, że facet ją po prostu testował, co jest dosyć niskie i żałosne.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-03 15:45:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.