❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-30, 10:48   #1261
a1n2n3
Raczkowanie
 
Avatar a1n2n3
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 267
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

207 dni za- tydzień już będzie poniżej 200 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a1n2n3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 08:44   #1262
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cześć dziewczyny mogę dołączyć? W tamtym roku troszkę zaczęłam tutaj pisać, ale niestety strasznie się dużo działo w moim życiu i nie miałam później głowy tu zaglądać.

Ja też bardzo kocham Bałtyk, zwłaszcza ten niesamowity, orzeźwiający zapach powietrza, piekne plaże i wydmy, odgłosy mew. Jak do tej pory z mężem najbardziej pokochaliśmy Dębki i Piaski na wschodzie. Ale trochę się muszę wyłamać, bo mimo wszystko na równi też kocham południe Europy, za ten luz i uczucie wiecznej sjesty na wakacjach. Ale to tylko poza sezonem i w małych mniej turystycznych miejscowościach, bo tłumów i upałów po 40*C to już nie lubię. I my z mężem, żeby połączyć te dwie miłości jeździmy na zmianę, jeden rok Bałtyk, następny na południe. No chyba że akurat mamy dobry rok i uda się i tu i tu pojechać

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Snowdrop mogłabyś coś więcej opowiedzieć o tej serii o zapachu bałtycka plaża? Bardzo mnie to zainteresowało bo ubóstwiam zapachy, perfumy wachalas i czy jest on przyjemny i faktycznie oddaje zapach naszego morza?

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 19:33   #1263
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej, pewnie, że możesz
Miło, że ktoś dołącza i jeszcze w środku roku!

Ja wtrącę, jeśli chodzi o ten zapach to mi akurat średnio kojarzy się on z Bałtykiem, ale… może sama nazwa mnie zachęci do zakupu. O ile dobrze pamiętam to ceny są średnio atrakcyjne, dlatego ostatnio nie wzięłam.

Nie wiem jak u Was, ale już te ciepłe dni dają mi znać, że będzie mi trudno przetrwać kolejne lato. Jeszcze się nie zaczęło, a już mam dość - musiałam ponarzekać. Dlatego ja mogłabym mieszkać nad morzem. Wszyscy narzekają na pogodę nad nim, a mi chyba klimat by tam odpowiadał. Bardzo mi odpowiada pogoda w UK.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 08:08   #1264
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Witaj

No upaly juz tez mi sie daja w kosc dlatego dzisiaj jade nad morze, poki nie ma jeszcze tlumow turystow
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 09:29   #1265
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej witaj

Ondiine,pamietam ty kochasz jesien ,ja czekalam na wiosne , lato jak kazdego roku,na zielen, drzewa ,trawe ,dluzszy dzien ,ale nawet sie przyznam ze ostatnio jak mielismy w maju 30 stopni to mialam nerwa ,jakos tak inaczej juz wszystko odczuwam niz kiedys ,chyba sie starzeje
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 09:42   #1266
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ooo to nie będę narazie ryzykować z zakupem tej serii, bo faktycznie są drogie, więc nie chciałabym żeby mijały się z moimi oczekiwaniami. Poczekam aż będę miała okazję je sama sprawdzić

Dembi jak ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu... My niestety nie prędzej niż za miesiąc będziemy mieć okazję się gdzieś wyrwać, a strasznie już mnie w domu nosi

Też już mam dość tych upałów, cieszę się że dzisiaj u nas pochmurno i chłodniej. Ja tam lubię cieplo, ale tylko wtedy kiedy mam dostęp do wody i możliwość pływania cały czas, a tak na codzien to mogłabym mieszkać nawet na Alasce, byle chłodniej tak wogole to u mnie nietypowo ulubionymi porami roku to jesień i zima, a na wiosnę i lato mam spadek energii i depresyjny nastrój, czyli na odwrót niż u większości ludzi

A tak właściwie skoro to forum swiateczne, to podzielę się z Wami 3 tajemnicami w tej tematyce, o których nikomu nie opowiadałam bo się wstydziłam
Pierwsza: jak byłam mała to czekałam na święta długo, długo przed nimi (zresztą do tej pory to robię, jak widać) i czasami już w okolicach września, października pojawiały się pierwsze gazetki np. z jakiś sklepów budowlanych z ozdobami świątecznymi. Jak się dorwalam takiej, to brałam nożyczki, wszystkie ozdoby wycinałam i chowałam do koperty, której zawartość dziennie przeglądałam aż do świąt. Wiem, wiem dziwne
Drugą: u mnie w domu rodzinnym choinkę ozdabiało się z tydzień przed świętami, a dzień przed wigilią piekło ciasta. Podkradalam wtedy zawsze babci i mamie rodzynki, dawalam je na płaski talerzyk i kładłam się z nimi pod włączoną choinką, w ciemnym pokoju. Wyobrażałam sobie że jestem elfem pracującym w fabryce zabawek sw. Mikołaja i że byłam tak zapracowana, że mogłam je jeść tylko buzią, bo ręce miałam zajęte pracą. Więc tak leżałam cały wieczór i po jednej zlizywalam
Trzecia: w dzieciństwie miałam grający komplet migających, kolorowych światełek na choinkę i tak wieczorami jak były wlaczone przypatrywałam się bombkom na których światełka się odbijały w różnym czasie, na cienie gałązek które się zmieniały pod wplywem migania i wyobrażałam sobie różne świąteczne przygody np. co się przydarzyło w tym roku reniferom podczas podróży z prezentami, że przedzierałem się przez śnieżne zaspy i choinki z pomocą itd

A Wy macie jakieś historie do których się nikomu nie przyznajecie, bo tak trochę glupio?

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 09:57   #1267
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja juz to opowiadalam mojemu mezowi ale jak bylam mala mielismy kolorowe lampki na choince jak swiatlo bylo wylaczone a choinka sie swiecila i nikogo nie bylo w pokoju lubilam sie klasc na podlodze i patrzec na sufit bylo widac kolorowe kolko ze swiatelek choinki nie wiem teraz nie sparawdzalam czy rzeczywiscie je widac czy to bylo w mojej wyobrazni
A choinke ubieralismy zawsze dzien przed wigilia wieczorem ,mama tez zawsze dzien przed wigilia piekla dwa ciasta na swieta,ja teraz ubieram wczesniej bo tydzien przed swietami a nawet mi sie zdarza jeszcze troszke wczesniej ,wszystko zalezy od tego kiedy jest czas po ta choinke pojechac
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-11, 08:53   #1268
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Ooo to nie będę narazie ryzykować z zakupem tej serii, bo faktycznie są drogie, więc nie chciałabym żeby mijały się z moimi oczekiwaniami. Poczekam aż będę miała okazję je sama sprawdzić

Dembi jak ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu... My niestety nie prędzej niż za miesiąc będziemy mieć okazję się gdzieś wyrwać, a strasznie już mnie w domu nosi

Też już mam dość tych upałów, cieszę się że dzisiaj u nas pochmurno i chłodniej. Ja tam lubię cieplo, ale tylko wtedy kiedy mam dostęp do wody i możliwość pływania cały czas, a tak na codzien to mogłabym mieszkać nawet na Alasce, byle chłodniej tak wogole to u mnie nietypowo ulubionymi porami roku to jesień i zima, a na wiosnę i lato mam spadek energii i depresyjny nastrój, czyli na odwrót niż u większości ludzi

A tak właściwie skoro to forum swiateczne, to podzielę się z Wami 3 tajemnicami w tej tematyce, o których nikomu nie opowiadałam bo się wstydziłam
Pierwsza: jak byłam mała to czekałam na święta długo, długo przed nimi (zresztą do tej pory to robię, jak widać) i czasami już w okolicach września, października pojawiały się pierwsze gazetki np. z jakiś sklepów budowlanych z ozdobami świątecznymi. Jak się dorwalam takiej, to brałam nożyczki, wszystkie ozdoby wycinałam i chowałam do koperty, której zawartość dziennie przeglądałam aż do świąt. Wiem, wiem dziwne
Drugą: u mnie w domu rodzinnym choinkę ozdabiało się z tydzień przed świętami, a dzień przed wigilią piekło ciasta. Podkradalam wtedy zawsze babci i mamie rodzynki, dawalam je na płaski talerzyk i kładłam się z nimi pod włączoną choinką, w ciemnym pokoju. Wyobrażałam sobie że jestem elfem pracującym w fabryce zabawek sw. Mikołaja i że byłam tak zapracowana, że mogłam je jeść tylko buzią, bo ręce miałam zajęte pracą. Więc tak leżałam cały wieczór i po jednej zlizywalam
Trzecia: w dzieciństwie miałam grający komplet migających, kolorowych światełek na choinkę i tak wieczorami jak były wlaczone przypatrywałam się bombkom na których światełka się odbijały w różnym czasie, na cienie gałązek które się zmieniały pod wplywem migania i wyobrażałam sobie różne świąteczne przygody np. co się przydarzyło w tym roku reniferom podczas podróży z prezentami, że przedzierałem się przez śnieżne zaspy i choinki z pomocą itd

A Wy macie jakieś historie do których się nikomu nie przyznajecie, bo tak trochę glupio?

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Cudne historie

Jak byłam mała to tez kładłam sie pod choinke i zawsze na najnizszej gałązce wieszałam jedna bombke ( mam ja do dzisiaj ) i sie w niej przeglądałam
Pozniej, jak poszłam do liceum, to zaraziłam swiatecznym szałem moje 3 przyjaciołki i co roku ( do tej pory !!!! ) robimy sobie mala wigilijke i ...musimy sie jakos swiatecznie przebrac
Jak jeszcze mieszkałam z rodzicami, to zawsze z mama co roku musialysmy kupic nowy komplet bombek, ktore pieczołowicie podpisywalam numerkiem

Tak wiec chyba kazda z nas ma cos takiego
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-13, 08:18   #1269
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

O jakie fajne też wspomnienia z dzieciństwa opisałyście zwykła wyobraźnia dziecięca, a potrafiła stworzyć najlepszy klimat świąteczny. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale jakoś im jest się starszym tym o to trudniej, mimo starań.

Dembi przypomniałaś mi jak w mojej byłej pracy z jedną koleżanką już od wakacji zaczynalysmy rozmawiać na świąteczne tematy w stylu: jakie potrawy jemy, jak je przygotowywujemy, z kim spędzamy święta itp. To było już naszą tradycją i aż żal mi się zrobiło, że już tam nie pracuje, a z koleżanką niestety kontakt powoli się zerwał.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

A ja co roku, może nie kupowalam, ale domalowywałam szklane bombki ręcznie i mam już cały komplet na dużą choinkę. Z moim talentem może nie są najpiękniejsze, ale żal mi je wyrzucić Ale na numerowanie bombek nie.wpadlabym

Bronhilda kładzenie się pod choinką w ciemności było zawsze takie magiczne i niewiem dokładnie o jakie kółka Ci chodzi, ale zawsze jakieś "obrazki" z migających światełek też widziałam.
My teraz też kupujemy choinkę wtedy kiedy po prostu mamy czas. Niestety w Wigilię, albo dzień wcześniej nie ogarnęłabym strojenia choinki, mimo iż wydaje mi się to taką piękną tradycją.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 21:48   #1270
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Hej witaj

Ondiine,pamietam ty kochasz jesien ,ja czekalam na wiosne , lato jak kazdego roku,na zielen, drzewa ,trawe ,dluzszy dzien ,ale nawet sie przyznam ze ostatnio jak mielismy w maju 30 stopni to mialam nerwa ,jakos tak inaczej juz wszystko odczuwam niz kiedys ,chyba sie starzeje

O tak. Kocham jesień

Z takich historii ja mam taką, że moja mama brała mnie na ręce i pokazywała mi Mikołaja w ciemności przez okno. I mówiła „o widziałaś, leciał Mikołaj” a ja wierzyłam w to, że mama go widzi.
I czasem sama prosiłam mamę, żeby mi pokazała Mikołaja.
I do dziś mi się robi ciepło na sercu jak to wspominam. Rysowaliśmy też listy do Mikołaja i przyklejaliśmy je na oknie. Robiłam z tatą aniołki w śniegu, na ulicy, gdzie dziś nie ma minuty, żeby nie przejechał samochód. Kiedyś tyle samochodów nie było, a poza tym na głównej drodze leżał metr śniegu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 18:04   #1271
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ondiine Twoje zdjęcie profilowe kojarzy mi się z wątkiem ślubnym. W 2017 uczestniczyłaś może w takim forum? Ja mam słabą pamięć, więc mogłam totalnie pomylić

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Wspaniale, wzruszające historie takie wspomnienia mają nieoceniona wartość

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

A z tym Mikołajem za oknem, to sobie zapamiętam i jak synek będzie większy, też tak będę robić

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-15, 22:41   #1272
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Ondiine Twoje zdjęcie profilowe kojarzy mi się z wątkiem ślubnym. W 2017 uczestniczyłaś może w takim forum? Ja mam słabą pamięć, więc mogłam totalnie pomylić

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Wspaniale, wzruszające historie takie wspomnienia mają nieoceniona wartość

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

A z tym Mikołajem za oknem, to sobie zapamiętam i jak synek będzie większy, też tak będę robić

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

Oj nie, totalnie nie moje klimaty wątki ślubne
Ale widziałam kiedyś, że ktoś ma też taki avatar

A Mikołaj, polecam, cudne wspomnienia. Do dziś pamiętam ten dreszczyk emocji…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 09:40   #1273
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Was, ale już te ciepłe dni dają mi znać, że będzie mi trudno przetrwać kolejne lato. Jeszcze się nie zaczęło, a już mam dość - musiałam ponarzekać. Dlatego ja mogłabym mieszkać nad morzem. Wszyscy narzekają na pogodę nad nim, a mi chyba klimat by tam odpowiadał. Bardzo mi odpowiada pogoda w UK.

Ja jeszcze na dobre nie wyciągnęłam z szafy letnich sukienek, a już marzę o jesieni i spadających liściach
Już się nacieszyłam ciepłymi dniami, chłodku nadciągaj!


Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
A Wy macie jakieś historie do których się nikomu nie przyznajecie, bo tak trochę glupio?

Jak byłyśmy małe to leżałyśmy pod choinką z moją młodszą siostrą. Gapiłyśmy się na światełka, mama w kuchni i młoda się mnie pyta co chciałabym dostać pod choinkę na co ja od razu wypaliłam, że szczęście


No i oczywiście wierzyłam, że wszystkie nasze kotki, pieski, krowy, świnie oraz kury o północy mówią ludzkim głosem
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 10:12   #1274
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ondiine czyli pewnie kojarzę tego kogoś innego

Miroku mam nadzieję, że te szczęście dostałaś i trwa do dziś mądre życzenie
I przypomniałaś mi o gadających zwierzętach my zawsze chodziliśmy na pasterkę o północy. Po mszy do domu wracaliśmy dłuższą trasą, żeby pooglądać światełka, a jak już wróciliśmy to spieszyłam do naszego psa sprawdzic, czy jeszcze mówi

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 11:19   #1275
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Kochani zostało równe 6 miesięcy do świąt

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 11:43   #1276
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Kochani zostało równe 6 miesięcy do świąt

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Myślę, że bardzo szybko to zleci. W tym roku, tak jak pisałam, planuję zacząć czytanie bożonarodzeniowych opowieści w październiku, bo później inne obowiązki i się nie wyrabiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 16:48   #1277
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Też chyba właśnie w tym roku zaplanuje sobie czytanie książek świątecznych na jesień. Zawsze planowałam sobie, że coś poczytam w okresie poświątecznym, bo wtedy mamy wolne w pracy, ale jakoś przestaje wówczas czuć tą specyficzną atmosferę i nici z czytania. Dla mnie całą przyjemnością jest ten nastrój oczekiwania, nawet same święta czasem gorzej wspominam, niż ten okres przed.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 16:56   #1278
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ale w tamtym roku i tak jestem z siebie dumna bo zabrałam się za haftowanie zimowej wioski mam nadzieję, że w tym roku uda mi się dokończyć, bo niewiele mi już zostało.IMG_20220508_120040_583.jpg

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 09:03   #1279
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Kochani zostało równe 6 miesięcy do świąt

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

zaraz znowu beda swieta

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Myślę, że bardzo szybko to zleci. W tym roku, tak jak pisałam, planuję zacząć czytanie bożonarodzeniowych opowieści w październiku, bo później inne obowiązki i się nie wyrabiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja tak wlasnie robie

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Też chyba właśnie w tym roku zaplanuje sobie czytanie książek świątecznych na jesień. Zawsze planowałam sobie, że coś poczytam w okresie poświątecznym, bo wtedy mamy wolne w pracy, ale jakoś przestaje wówczas czuć tą specyficzną atmosferę i nici z czytania. Dla mnie całą przyjemnością jest ten nastrój oczekiwania, nawet same święta czasem gorzej wspominam, niż ten okres przed.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Amen to samo mam

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Ale w tamtym roku i tak jestem z siebie dumna bo zabrałam się za haftowanie zimowej wioski mam nadzieję, że w tym roku uda mi się dokończyć, bo niewiele mi już zostało.Załącznik 7774342

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
super

My z mama w polowie pazdziernika, zaczynamy ukladac swiateczne puzzle


Jeżuuuuu, jak gorąco

Lubie cieple lato ale nie skwar
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 12:54   #1280
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas też upały niemiłosierne, a patrząc na pogodę to nie widać ich końca u nas. Ale z drugiej strony, jak będzie zmiana pogody, to po takich temperaturach niestety mogą być mega burze, że aż strach

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 18:15   #1281
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas tez upal ,po spacerze porannym nad rzeka pol dnia przespalam,czekalam na lato jak co roku ale u nas te temperatury ciagna sie juz ktorys tydzien i w tym roku mnie mecza,najlepiej glowe zanurzylabym do zimnej wody z lodem dzisiaj i tak trzymala burz i nawalnic sie boje ,u nas okolice zawsze pozalewane ludzie maja wiele szkod z tego powodu ale pozarow z szuszy tez sie boje,juz niedaleko nas palil sie las. Co do swiatecznych ksiazek juz jesienia sie zaopatrze i bede czytala ,nie mialam jeszcze zadnej takiej ksiazki wiec czas zaczac
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 06:24   #1282
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Też chyba właśnie w tym roku zaplanuje sobie czytanie książek świątecznych na jesień. Zawsze planowałam sobie, że coś poczytam w okresie poświątecznym, bo wtedy mamy wolne w pracy, ale jakoś przestaje wówczas czuć tą specyficzną atmosferę i nici z czytania. Dla mnie całą przyjemnością jest ten nastrój oczekiwania, nawet same święta czasem gorzej wspominam, niż ten okres przed.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

Ja też może coś poczytam.
W tym roku zaczęłam czytać przed świętami Cztery Płatki Śniegu i była taka sobie, męczyłam ją… długo… Może w tym roku trafię na coś lepszego.
Wow, ta wioska jest przepiękna!

Ja już mam dość tych upałów
Nie wiem jak długo wytrzymam z nimi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 07:54   #1283
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ugotować się można, niby wczoraj popołudniu trochę się ochłodziło, ale u nas na polu już znowu ukrop się zaczyna mam nadzieję, że doczekam się ochłodzenia i do tego czasu się nie udusze od tego powietrza

Dziewczyny jak przeczytacie lub dowiecie się o jakiś książkach świątecznych godnych polecenia, to koniecznie napiszcie tytuły

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 09:31   #1284
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Ugotować się można, niby wczoraj popołudniu trochę się ochłodziło, ale u nas na polu już znowu ukrop się zaczyna mam nadzieję, że doczekam się ochłodzenia i do tego czasu się nie udusze od tego powietrza

Dziewczyny jak przeczytacie lub dowiecie się o jakiś książkach świątecznych godnych polecenia, to koniecznie napiszcie tytuły

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
W zachodniopomorskim jest juz super : okolo 22 stopni a dzisiaj padac sobie deszczyk
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 10:22   #1285
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dembi Ale zazdroszczę!
U nas. 33*C dzisiaj i tak samo jutro ma być odczuwalna jeszcze wyższa i ani śladu wiatru.
Dzisiaj jedziemy na taki dłuższy weekend na wakacje, a najchętniej spod wiatraka bym się nie ruszała

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 11:55   #1286
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
W zachodniopomorskim jest juz super : okolo 22 stopni a dzisiaj padac sobie deszczyk

Ja zdecydowanie powinnam mieszkać na północy kraju
IMG_8986.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 13:47   #1287
szymonowamatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 61
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej co do książek świątecznych to uwielbiam. Polecam autorki :Kordel, Bianek, Mirek i Michalak IMG_20220703_110301.jpgIMG_20220703_110249.jpgIMG_20220703_110052.jpgIMG_20220703_105641.jpgIMG_20220703_110418_346199952575298.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szymonowamatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 14:14   #1288
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Hej co do książek świątecznych to uwielbiam. Polecam autorki :Kordel, Bianek, Mirek i Michalak Załącznik 7774853Załącznik 7774854Załącznik 7774855Załącznik 7774856Załącznik 7774857

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wow jaka kolekcja! Jestem w absolutnym szoku!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 08:20   #1289
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Hej co do książek świątecznych to uwielbiam. Polecam autorki :Kordel, Bianek, Mirek i Michalak Załącznik 7774853Załącznik 7774854Załącznik 7774855Załącznik 7774856Załącznik 7774857

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 20:06   #1290
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ojej, ile ich jest dzięki, że się podzielilaś tytułami
Robię screena, żeby nie zaginęły do jesieni.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.