skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 16:37   #1
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Exclamation

skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!


BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!

mam problem z włosami (mam włosy proste do ramion, pocieniowane)
Są okropne! : cienkie, wiecznie 'przylizane' i strasznie się elektryzują! mam ich dosc co z nimi zrobic?! znacie jakies SKUTECZNE sposoby na to by moje wlosy sie nie elektryzowały??????? i jaki pomysl na fryzurke???? moze zapuscic wlosy? pomozcie prosze!
z góry bardzo dziękuje




sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 18:05   #2
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Hmm, z tego co wiem, włosy elektryzująsię gdy są przesuszone. Mi elektryzują się od prostownicy. Może jakieś nawilżające odżywki? Szampony i odżywki Dove są dobre na przsuszone włosy.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 18:22   #3
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!

mam problem z włosami (mam włosy proste do ramion, pocieniowane)
Są okropne! : cienkie, wiecznie 'przylizane' i strasznie się elektryzują! mam ich dosc co z nimi zrobic?! znacie jakies SKUTECZNE sposoby na to by moje wlosy sie nie elektryzowały??????? i jaki pomysl na fryzurke???? moze zapuscic wlosy? pomozcie prosze!
z góry bardzo dziękuje

Wiesz moja mama kiedyś kupiła w sklepie taki płyn w sprayu od elektryzowania się włosów do cienkich delikatnych tkanin. Pomyślałam sobie że jeśli działa na tkaniny to może i moim włoskom pomoże i nie pomyliłam się... Nie zauważyłam żeby coś się też z włosami działo, nawet ładnie pachniały ale ja mam grube ciężkie włosy, falujące się i elektryzowały mi się tylko zimą. A jak chcialam kupić ten płyn ponownie w zeszłym roku to już go nie było. Pamiętam że nazywał się ANIA. Ale jak masz cienkie włosy i słabe to raczej tego nie polecam bo mogą się zniszczyć w końcu to nie jest preparat do włosów
Długo szukałam sposobu na elektryzowanie się bo żadne odżywki mi nie pomagały. W końcu pani w drogerii poradziła mi żeby używać maski na włosy Gliss Kur odbudowującej włosy (taka różowa bardzo ładnie pachnie). Używałam jej 2 razy wtygodniu zgodnie z przepisem na opakowaniu i włosy przestały mi si e elektryzować a nawet poprawił się ich wygląd. Nie wiem czy tobie pomoże ale zawsze można spróbować
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 21:41   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

nie czesz wlosow plastikowym gzrebieniem czy szczotka, nie uzywaj szamponow i odzywek z zawartoscia sillikonu, bo to powoduje elektryzowanie , powodem moze byc rowniez to , ze lwosy sa pzresuszone , pzretlenione, pozbawione kory wlosa, nalezy wowczas je odzywiac maskami odbudowujacymi wlasnie kore wlosa
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 22:08   #5
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Mnie elektryzują się tylko zimą i ja koszystam wtedy z odżywki Pantene Zimowej, mnie pomaga. Na codzień uzywam odżywek, balsamów do włosków,a ten problem pojawia się właśnie zimą.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 09:13   #6
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

dzieeeeeeeeeki

sprobuje z ta maseczka gliss kur czy cus tam mam nadzieje ze mi pomoze heh a macie jakies pomysly na fryzurke dla moich wlosow? nie chcialabym krotko scinac.... buziaki
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 11:16   #7
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Oj tak, drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami jest świetny przeciwko elektryzowaniu się włosów i ogranicza ich wypadanie.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-12, 12:12   #8
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

ja szukałam niedawno drewnianego grzebienia w drogeriach i niestety nigdzie nie znalazlam go a poza tym wszystcy patrzyli sie na mnie jak na wariatke gdy o niego pytalam... dziewczyny wiecie moze gdzie szukac takich grzebieni??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 14:16   #9
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

jest szerego kosmetykow dla wloskow ktore sie elektryzuja ..sprobuj
poczytaj takze na forum i posuzkaj kiedys byl podobny watek ..z tym ze komus sie wloski od czapki zimowej elektryzowalay ..z tego co wiem to porad bylo duzo
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 14:17   #10
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
ja szukałam niedawno drewnianego grzebienia w drogeriach i niestety nigdzie nie znalazlam go a poza tym wszystcy patrzyli sie na mnie jak na wariatke gdy o niego pytalam... dziewczyny wiecie moze gdzie szukac takich grzebieni??

widzialam w rosmanie i chyba w realu.

Wiesz wszyscy kupuja plastikowe bo to jest masowka ja mam szczotke drewniana i taze za nia troche pochodzilam nim ja kupilam :|
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 15:18   #11
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Cytat:
Napisane przez streptococus
widzialam w rosmanie i chyba w realu.

Wiesz wszyscy kupuja plastikowe bo to jest masowka ja mam szczotke drewniana i taze za nia troche pochodzilam nim ja kupilam :|
hmm musialabym popatrzec dokladniej w rossmanach ..... z tymi plastikowymi grzebieniami to niestety tak jest. moj lamie mi wlosy, elektryzuje je i wogole dlatego pomyslalam o drewnianym...jak nie znajde nigdzie takiego to poprosze dziadke zeby mi wystrugał
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 16:58   #12
szpileczka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Ja nakładam ten balsam i pomaga ;D
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/278/24914.jpg
szpileczka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:11   #13
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Co do elektryzowania się to polecam maski nawilżające bez silikonów - Kallos mleczny, Gloria, Bingo.
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:12   #14
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Mam identyczny problem

mi pomogla odzywka dla cienkich wlosow z .. Ziaji

Takie zielone, z kolorowymi "plamkami" z tylu pisze ze zapobiega elektryzowaniu jest naprawde super i kosztuje 4-5 zł

Polcam goraco !!
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 12:59   #15
Jolcia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Ja jakiś czas temu zakupiłam prostownice więc żeby nadmiernie nie zniszczyc włosów uzywaniem jej kupiłam taki preparacik ze schwarzkopfu got2b straight on w fioletowo pomaranczowej buteleczce. Co prawda jest to kosmetyk a dokłądniej lakier prostujący ,chroniący włosy przed temperaturą do 200 stopni . oczywiście kosmetyk daje taki efekt że praktycznie mogłabym już nie uzywać prostownicy .Ale do rzeczy ..uzywając tego specyfiku zauważyłam że nadaje on wloskom ślicznego połysku i własnie zapobiega elektryzowaniu się .Dodam też że mimo nazywa sie ''lakier'' to wogole nie przypomina takiego zwykłego lakieru do utrwalania fryzur który niszczy i skleja włosy. TEn lakier wogole nie usztywnia ,nie skleja a wrećz działa jak odżywka .Kosztuje ok 22 zł .Polecam

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

A co do tych grzebieni to tez pytałam w drogeriach i nic....Mysle ze w zadnej drogeri nie dostaniecie drewnianego

Edytowane przez Jolcia14
Czas edycji: 2010-02-13 o 16:39
Jolcia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:27   #16
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

mi tez od ponad tygodnia zaczely sie wlosy elektryzowac. i od tygodnia jem tabletki skrzyp polny i nie wiem czy to przez to czy jak.
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:34   #17
MakaronSwiderek
Rozeznanie
 
Avatar MakaronSwiderek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 726
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

zdecydowanie polecam maseczke gloria - jedyny specyfik ktory pomogl mi z elektryzowaniem się włosów.
__________________
"Some people believe in God, I believe in Music. Some people pray, I turn up the radio. "


1
0 przykazań żywieniowych!
Dietetyczne FAQ!

moje przewodniki redukcyjne
MakaronSwiderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:32   #18
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Ehh.. elektryzowanie.
Wychodzę z domu z pięknymi, podniesionymi u nasady włosami, przychodzę z przyklapem totalnym. :| Niestety takie uroki zimy, czapki, kaptury-to wszystki powoduje elektryzowanie się włosów. Macie racje, przede wszystkim przesuszenie. U mnie pomaga WAX, jedwab i wszelkiego rodzaju maski nawilżające. Przestałam używać na ten okres szamponów do włosów przetłuszczających i jest naprawdę o niego lepiej. Włosy pragną nawilżenia.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 16:42   #19
magdamill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 57
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Nie wiem, czy ta metoda się sprawdzi w przypadku każdego rodzaju włosów,ale ja unikam elektryzowania spryskując grzebień/szczotkę albo odrobiną wody albo lakieru do włosów
magdamill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 13:44   #20
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

na elektryzujące się włosy polecam odżywkę w sprayu Isana jest dwufazowa i ma wyciąg z jedwabiu ) (aktualnie na promocji w Rossmanie koszt 6zł^^ po promocji 8zł^^) można stosować na mokre oraz na suche włosy brak elektryzowania gwarantowany ;D

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

a oprócz tego dobrze się sprawdzają drewniane szczotki / grzebienie trzymane z daleka od kaloryfera (no co :P ja mam półkę nad kaloryferem i kiedyś tam trzymałam ) aby też pozbyć się tego elektryzowania warto przed czesaniem polać wodą szczotkę/grzebień a później strzepać z nadmiaru wody
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:35   #21
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

moja fryzjerka zrobiła mi kurację odbudowującą przeciw elektryzowaniu się włosów i mam mega problem, ponieważ codziennie mam tłuste włosy

da się z tym coś zrobić?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:45   #22
figurka_21
Przyczajenie
 
Avatar figurka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

...mi się sstrasznie włosy elektryzują po szamponach Yvers Roscher -> umyje włosy a za godzinkę nie moge ich odtknąć bo wichura
...drewniane szczotki czy grzebienie kiepsko rozczesują
figurka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:31   #23
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Włosy bardzo często elektryzują się, bo są przesuszone. Trzeba więc przede wszystkim zainwestować w dobrą maskę nawilżającą. Oprócz tego warto kupić grzebień z powłoką antystatyczną. Polecam artykuł o elektryzowaniu się włosów.
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 08:51   #24
Kinga8911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Cool Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Mam ten problem ! Znalazłam wczoraj na Yout Tube użytkowniczkę o niku Aneteysza !!!! Ma na swoim kanale rady które mogą Ci pomóc.Daje mnóstwo rad np: włosy często się elektryzują jak są przesuszone, warto zraszać je wodą w suchych pomieszczeniach. Mówi tez o tym jakie fryzury są dobre aby włosy się nie elektryzowały i w czym opłukać czapkę, gdyż to najczęściej czapka psuje nam fruzyrę Mi psuje !!! =)
P.s podaje linka do filmiku w którym daje rady dotyczące tego problemu.Mam nadzieję, że Ci również pomoże któraś z rad :
http://www.youtube.com/watch?v=VBuaxZqR1eg



[/font][/QUOTE]
Kinga8911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:18   #25
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Cytat:
Napisane przez magdamill Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ta metoda się sprawdzi w przypadku każdego rodzaju włosów,ale ja unikam elektryzowania spryskując grzebień/szczotkę albo odrobiną wody albo lakieru do włosów
To samo chciałam napisać idealna metoda
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 11:40   #26
Nautiz
Raczkowanie
 
Avatar Nautiz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 431
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

U mnie pryskanie szczotki czy grzebienia pomagało tylko na chwilę. Metodą prób i błędów opracowałam swój sposób: szampon do włosów zmieniłam na nawliżający (ja używam serii Joanny "Z apteczki babuni" tani i moim zdaniem, bardzo dobry szampon). Do tego 2 x w tygodniu maska nawilżająco-regenerująca. Tu moge polecić takie cudo zakupione na Allegro, zwie się Sleek line, Volume non-stop, maska dedykowana do włosów cienkich, delikatnych, przesuszonych. Ważne jest żeby trzymać ją na włosach tyle ile podaje producent, czyli ok. 10 minut, inaczej nie ma efektów - sprawdzałam. Jak to było za mało to jeszcze w tygodniu, jeśli nie nakładałam tego dnia maski, używam jedwabiu Biosilka. Pod spodem wrzucam fotkę tego cuda z Allegro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stapiz-maska-z-jedwabiem-sleek-line-volume-non-stop-1000ml.jpg (15,9 KB, 91 załadowań)
Nautiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:53   #27
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

pytanie trochę z innej beczki:

na jakimś filmiku z yt dziewczyna mówiła, że poszewka z jedwabiu pomaga na nieelektyzowanie się włosów - co o tym sądzicie ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 19:54   #28
Czarny_Kot_
Przyczajenie
 
Avatar Czarny_Kot_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 17
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Cześć Dziewczyny!
Moje włosy zawsze się elektryzawały, doprowadzało mnie to do furii ale moja mama miała na to sprawdzony sposób. Otóż zawsze po umyciu włosów stosowałam płukankę z octu. Na 1 l. wody dodajemy stołową łyżkę octu (spirytusowego)i polewam tym głowę. Włosy nie śmierdzą octem więc bez obawy. Polecam stosowanie szczotek do włosów ze szczeciny dzika oraz grzebienie z kości bądź z rogu. należy również pamietać aby nigdy nie szczotkować mokrych włosów, szczotki tylko do suchych a grzebienie do mokrych włosów! zakupiłam taką szczotkę i przekonałam się że to działa. Trudno było mi znaleźć taką szczotkę w sklepie więc pozostał tylko internet. Jeżeli chodzi o grzebień z rogu to niestety są drogie ale również dostepne chociażby na allegro. Polecam stronkę http://khaja.pl/pl/index.php?jak-szczotkowac-wlosy-,13 jak szczotkować włosy. Mam szczotkę właśnie tej firmy i jestem z niej zadowolona.
Powodzenia!

Edytowane przez Czarny_Kot_
Czas edycji: 2011-12-08 o 19:56
Czarny_Kot_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:19   #29
ekheme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Mam ten sam problem:<<
Po jedwabiu nie dostrzegam jako takiej różnicy:<
a i kupiłam drewnianą szczotkę z naturalnym włosiem... nie dość, że nie pomaga, to powiem więcej, jest jeszcze gorzej
A ponieważ moje włosy są średniej długości(sięgają lekko za ramiona) to jescze to potęguje;<<
Nie wiem co mam robić:<
ekheme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:26   #30
aik79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: skuteczny sposób na elektryzujące się włosy!!!

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::.. Pokaż wiadomość
ja szukałam niedawno drewnianego grzebienia w drogeriach i niestety nigdzie nie znalazlam go a poza tym wszystcy patrzyli sie na mnie jak na wariatke gdy o niego pytalam... dziewczyny wiecie moze gdzie szukac takich grzebieni??
ja też kiedyś szukałam takiego grzebienia i też ekspedientki patrzyły na mnie dziwnie w końcu znalazłam szczotkę z drewnianymi końcami w supermarkecie e leclerc!ale mimo szczotki włosy nadal się elektryzują!!!
aik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-31 11:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.