ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 20:36   #1
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Exclamation

ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>


Po przetestowaniu niemal wszystkich farb drogeryjnych postanowiłam sie przerzucić na profesjonalne
Zastanawiam się nad Matrixem...używała któraś Wizażanka?
Jeśli tak, uprzejmie proszę o komentarz
no i napiszcie, którego ew. używałyście koloru, który możecie polecić?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 22:28   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ze wszystkich farb, jakie fryzjerzy próbowali na moich włosach, Matrix okazał się najgorszy. Nie wiem niestety, jaka to była farba, w każdym razie miał być ciemny, zimny brąz, jednak po 2 tygodniach farba praktycznie całkowicie zmyła się z włosów, pozostawiając sprany, rudawy brąz, jaki miałam wcześniej.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 07:16   #3
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dzięki za odzew

a może ktoś był zadowolony z tych farb? Ja bardzo lubię kosmetyki matrixa, ale nie chce mi się kupować w ciemno
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 08:31   #4
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ponosze bo też jestem zainteresowana
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 13:48   #5
nati193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Użyłam farby matrixa raz i nie polecam, kolor bardzo szybko wypłowiał, miał być to brąz,który niestety w ostateczności zaczął wyglądać jak rudy:/
__________________
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz"
nati193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 19:43   #6
bwp
Przyczajenie
 
Avatar bwp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Czy może mi ktoś powiedzieć czym się różni SoColor od Color Sync? I, moźe to głupie pytanie, ale czy SoColor można użyć do włosów już farbowanych czy tylko naturalnych?
__________________
can i kick it? yes u can!
bwp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 12:47   #7
Morannon
Raczkowanie
 
Avatar Morannon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ja miałam któryś czekoladowy brąz z Matrix Synca, nie wiem jaki dokładnie bo to w salonie mi dobierała pani jakiś czas temu.
Ja byłam zadowolona, ale przyznam, że nie często korzystam z profesjonalnych kosmetyków, więc może nie mam porównania.

Włosy się po nim wściekle świeciły fajne to było, efekt błyszczących zdrowych włosów utrzymywał się u mnie 2 miesiące. Nigdy nie miałam tak po żadnej farbie dostępnej dla prostego człowieka w sklepie. Po lorealu moze 2tyg, max. Kolor powoli się spierał, ale o ton się różnił od moich własnych.
Po 3 miesiącach próbowałam pomalować samodzielnie włosy Lorealem na rudo i nie wszedzie chwyciło :/ Więc wydaje mi sie że Sync dalej był na włosach.

Chętnie bym sams sobie synca zaaplikowala w domowym zaciszu, ale nie wiem gdzie poza ebayem można go kupić. Kto wie??
__________________
Morannon
Morannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 11:56   #8
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ja używam Matrixa SoColor (raz miałam ColorSynch) i kupuję farby w hurtowni fryzjerskiej Largo.
Podaję Ci linka:
http://www.e-largo.com.pl/product_in...oducts_id=1343

protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:40   #9
PatrycjaMcC
Przyczajenie
 
Avatar PatrycjaMcC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Uzywam Matrix SyncColor dokładnie koloru 6WN i jak tak patrze na wasze posty nie moge w to uwiezyc ze ten szampon koloryzujący wam nie przypadł do gustu... Dla moich włosów bardzo pomógł .Odżywił je , stały sie mocniejszey i błyszczały mi przez długi czas ... teraz pojawiły sie delikatne refleksy z ktorych też jestem bardzo zadowolona... ja osobisicie polecam
PatrycjaMcC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 09:15   #10
Edyta###
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Zeby kolor na włosach sie długo utrzymywam=farba to jedno a pielegnacja włosów farbowanych to grugie.Bez odpowiedniej pielegnacji kolor "płowieje" z czasem a kosmetyki profesjonalne do włosów farbowanych powoduja ze kolor utrzymuje sie na włosach dłuzej,jest świetlisty a włosy w dobrym stanie.Miałam kiedys w salonie klientke,która narzekała ze kolor sie wypukuje zbyt szybko i ma włosy wysłuszone.Kiedy przeprowadziłam z nia rozmowe na temat zabiegów i kosmetyków uzywanych w domu-okazało sie ze owa Pani przez dłuższy czas używa szampony przeciwupieżowego i to własnie one były sprawdza jej niezadowolenia z koloryzacji,gdyz szampony przeciwupieżowe sa znane z tego,ze "ściagaja"kolor i wysuszaja włosy.Wiec zachecam by po koloryzacji zmienic stosowane kosmetyki do rodzaju włosów tu do włosów farbowanych-efekt widac juz po pierwszych zastosowaniach.Pozdrawiam
Edyta### jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:52   #11
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez PatrycjaMcC Pokaż wiadomość
Uzywam Matrix SyncColor dokładnie koloru 6WN i jak tak patrze na wasze posty nie moge w to uwiezyc ze ten szampon koloryzujący wam nie przypadł do gustu... Dla moich włosów bardzo pomógł .Odżywił je , stały sie mocniejszey i błyszczały mi przez długi czas ... teraz pojawiły sie delikatne refleksy z ktorych też jestem bardzo zadowolona... ja osobisicie polecam

ja również polecam, nie pamiętam koloru ale coś ale czekoladowy brąz używam, odżywia włosy, jescze bardziej błyszczą
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 08:57   #12
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Thumbs up Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dwa dni temu uzyłam COLOR.Sync odcien 10 V. Moje włosy po niszczącym rozjaśnianiu były w kolorze lekko żółtym co mi zaczeło przeszkadzac. Uzyłam tej farbki i kolor teraz jest ładny. Zero żółci. Ale włosy jakos specujalnie sie nie błyszcza, moze dlatego, ze sa baaardzo zniszczone......az się kruszą! Może jakimś cudem je odżywki troszke...
Kolory sa ciemniejsze od "sklepowych" numeracji. Trzeba brac to pod uwage wybierajac poziom. Zdecydowanie przeżuce sie na ten środek, mam dosyc zniszczonych włosów i kolorystycznych niespodzianek przy użyciu drogeryjnych farb. uważam, ze warto wydac wiecej, ale płaci sie za jakośc.
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:25   #13
agnesss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Red face matrix color sync

witam serdecznie
chciałabym poradzić się profesjonalnej fryzjerki na temat farbowania matrixem sync w domu. znalazłam hurtownię internetową gdzie mogę kupić farbę. pierwszy raz farbowałam u fryzjera kolor mokka najciemniejszy 3 tygodnie temu. chcę odświeżyć kolor ponieważ wcześniej miałam bardzo jasny blond więc mokka szybko się wypłukuje. moje pytania brzmią:
1. jaki aktywator mam dokupić do farby i jaka proporcja
2.ile mam wycisnąć z tubki farby aby nałożyć na całą długość(włosy mniej więcej centymetr za łopatki-pocieniowane czyli raczej długie)-chcę się zorientować na jak długo wystarczy mi tubka
3. jak długo trzymać maksymalnie farbę
4. czy można mieszać kolory(czyli jaki kolor dodać do najciemniejszego odcienia mokki aby kolor wyszedł prawie czarny, a pod słonko mieni się jak ciemna czekolada-czyli chodzi mi o bardzo bardzo ciemny brązik)
proszę o pomoc ponieważ chodząc co 3 tyg do fryzjera zbankrutuję
agnesss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:30   #14
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: matrix color sync

Kup sobie pełen zestaw, czyli krem koloryzujący i aktywator. Krem do koloryzacji jest bez amoniaku, więc używa się aktywatora o niskim procencie - 2,7%. Proporcja 1:1. Nie widzę Twoich włosów, więc ciężko powiedzieć na ile razy Ci wystarczy ten zestaw, ale jeśli nie masz bardzo gęstych włosów, to spokojnie na dwa razy wystarczy
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:35   #15
agnesss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: matrix color sync

dziękuję za opdpowiedź
na razie zafarbowałam lorealem casting ciemna czekolada-wyszedł prawie czarny ale z brązowy połyskiem pod słonko. będę się trzymała szamponów koloryzujących a nie farb, żeby potem móc łatwo je rozjaśnić
agnesss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:14   #16
pomidorek
Przyczajenie
 
Avatar pomidorek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: woj.opolskie
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Czy farbę SoColor Matrix nakłada się na suche czy wilgotne włosy?

Farbuję 7a i dwa miesiące temu fryzjerka nałozyła mi farbę na suche włosy -zresztą tak jak zawsze farbują mi fryzjerki, również innymi farbami. W zeszłym miesiącu fryzjerka zmoczyła mi włosy przed farbowaniem, tłumacząc, że kolor będzie trwalszy. Czy to prawda? Jakoś nie wydaje mi się żeby dłużej wytrzymał - 3 tygodnie i się sprał. Bez wględu na trwałość jestem bardzo zadowolona z kondycji włosów po farbowaniu i na prawdę polecam Matrix.
pomidorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:55   #17
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej! Ja kiedyś farbowałam kolorkiem 5GG (podwójnie złocisty) z SoColor. Efekt był ciekawy, wyszedł ciemno, ale spierał się na prawdziwe złoto.

Ogólnie jestem zwolenniczką zimnych brązów i popieli, a przy tym szukam łagodności dlatego czaję się na ColorSync 6A.

Słyszałam jednak dość kiepskie opinie na jego temat. Czy ktoś miał może styczność z serią ASH (popielatą)?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 17:08   #18
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

witam, z ash nie mialam stycznosci. Jednak moge troszke powiedziec o seriach: N(natural) i WN(warm natural). Farbuję kolorem 10 N i jestem zadowolona. Początkowo nie chciało mi chwycic odrostów( srednia blondynka) ale przetrzymałam do 30 minut i wyszło;]
Ostatnio mnie podkusilo, zeby kupic 10 WN....... niestety mocno kolorem odbiegal od tych na probniku sztucznych włosków. Wyszedł marchewkowy. Taki pomarańcz blond.... Myslałam, ze az tak drastycznie nie bedzie się różnił od Natural ....Teraz znowu wrocilam do N. Ta farba-szampon ma wiele zalet: Nie niszczy mi wsłosow tak jak pozostałe farby rozjaśniające. Kolor sie utrzymuje (co miesiac farbuje) oraz co najważniejsze np przy nieudanym farbowaniu-ujednolica kolor na calej dlugości bez ciemnych konców. Miałam dosyc drogeryjnych farb po ktorych włos był bez życia i sztuczny. Bardzo sobie chwale. Jeszcze kiedys spróbuje kolorek 10 ASH. AHa kolor z poziomu 8 wychodza naprawde ciemno (tak jak na probniku). Pozdrawiam!
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 17:06   #19
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Jaki odcień z ColorSync lub SoColor odpowiada ciemnym zimnym brązom?
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 20:01   #20
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

możesz sobie sprawdzić całą palete np. na allegro u jakiś sprzedawców. tam maja ładnie pokazana. pozdrawiam! ale mysle ze brązy to hm...chyba gdzies poziom 6. zreszta sama zobaczysz. pozdr!
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:34   #21
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Color Sync farba Matrixa bez amoniaku

Witam,
czy ktoraś z Was miała moze farbę COLOR Sync - krem do koloryzacji ton w ton bez amoniaku firmy Matrix L'Oreal ? Zastanawiam się nad nią - jest bez amoniaku czyli nie powinna niszczyć wlosów, pytanie tylko jak z trwalością? Na Allegro sa jeszcze farby profesjonalne L'oreal majirel, luocolor, socolor - juz ogłupiałam. Mozę macie jakeś doświadczenia, piszcie proszę Mnie osobiscie podobają się wszystkie odcienie rudego
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:45   #22
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Color Sync farba Matrixa bez amoniaku

Kiedyś miałam Sync'a, ale wolę Socolor
Sync to rzeczywiście delikatny środek i ma bardzo ładny zapach. U mnie kolor był słabszy niż po Matrix Socolor. Z tym, że ja mam bardzo grube włosy i potrzebuję czegoś mocniejszego
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:24   #23
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Czy jest ktoś kto używał serii sheer pastel z color sync? Którykolwiek odcień a najchętniej SPM lub SPN? Jestem bardzo ciekawa efektów, np na naturalnych "mysich" włosach. Aktywator jest bardzo słabiutki ale w końcu jest to farba bez amoniaku, ale czy np do mysich odrostów żeby kolor na pewno chwycił jak należy można dać większą wodę? Może ma ktoś jakieś doświadczenie w tych odcieniach? I jak wychodzą na wcześniej rozjaśnionych włosach (balejaż)?
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:15   #24
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

........
do Synców używamy tylko i wyłącznie aktywatora do nich przeznaczonego...moim zdaniem Synki mają tą przewagę nad innymi tonerami<bo w sumie to rodzaj tonera,chociaż jest w stanie pokryć jakąś część siwych włosów>,że własciwie dają one efekt podwójnego zabiegu gdyż:po pierwsze tonują włosy<nadają odcien ale bez ingenencji w głąb włosa,a po drugie działają jak zabieg regeneracyjno odzywczy,za sprawą ceramidów wyrównują i wygładzają łuske włosa,,stąd ten długoutrzymujący się blask po zabiegu,Ceramidy zawarte sa własnie w aktywatorze,dlatego nie uzywamy jego zamienników.Synki znakomicie nadja sie do koloryzacji włosów rozjasnionych,gdy chcemy pozbyc sie żółci z włosów.seria A i V.
Co do nowej serii PASTELI używałam...kolory sa bardzo ładne na wzorniku,jednak w moim odczuciu zbyt słabo kryją ,żeby zneutralizowac zółte czy rude refleksy i ujednolicic włosy...lepiej zrobic sobie mieszankę podstawowych kolorów np 10V+10A,jesli chcemy uzyskac np.platynę...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-03-27 o 11:16
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:31   #25
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Moja siostra jest fryzjerką ma salon i posiada takie farby . Dwa razy farbowała mi włosy i powiem że farba się szybko zmyła z odrostów ,ale nie niszczy bardzo włosów ,są gładkie i lśniące . Pozdrawiam
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:39   #26
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Moja siostra jest fryzjerką ma salon i posiada takie farby . Dwa razy farbowała mi włosy i powiem że farba się szybko zmyła z odrostów ,ale nie niszczy bardzo włosów ,są gładkie i lśniące . Pozdrawiam
.....
dokładnie ,z odrostami może być problem,Sync najlepiej chwyta włosy tam gdzie sa najbardziej zniszczone i jakby''impregnuje się'' w nie...odrost jest zawsze swieższy i zdrowszy.Ponieważ ja przyciemniam włosy <swoje> najpierw robie odrost normalną-kryjącą farbą,a potem na całość Sync.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 08:38   #27
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Zaopatrzyłam się w color sync numer 5N. Może ktoś robił tym odcieniem?
Zależy mi na ładnym średnim brązie i chyba kupiłam za jasny kolor?

Edytowane przez Kucyk_Truskawkowy
Czas edycji: 2010-04-02 o 08:41
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 09:44   #28
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Zaopatrzyłam się w color sync numer 5N. Może ktoś robił tym odcieniem?
Zależy mi na ładnym średnim brązie i chyba kupiłam za jasny kolor?
ja bym powiedziała ze nawet za ciemną kupiłaś, poziom 6 by wystarczył... no chyba ze masz np.bardzo rozjaśnione włosy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-04-02 o 09:45
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 10:46   #29
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ja mam w szafce 6GG. Mam nadzieję, że podwójne złoto zakryje moją rudość (z poziomu 7)
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 23:04   #30
katrina1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej,ja mam mocno rozjasnione włosy w formie baleyage niestety moze mi ktos doradzic ktory odcien da taki ładny naturalny efekt.Dodam ze mam jasna oprawe oczu.nie znam sie na tych tonerach pomozcie kochane wizazanki
katrina1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.