Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-29, 19:20   #181
Agamilcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Wpłacaliśmy pieniądze w sekretariacie i mamy wystawione KP .

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

A umowa u nich to tak zwany regulamin.Mam zamiar skonsultować się z prawnikiem lub nagłośnić sprawę bo to zawsze pomaga .

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Dziękuje za odzew ,dodaje odwagi do działania .
Agamilcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 06:18   #182
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Nie jestem przekonana i nigdy nie będę do takich szkół. Uważam, że powinny uczyć specjaliści z danej dziedziny, w sensie - szkoła uczy jednego tematu, w którym się specjalizuje. A specjalistą od wszystkiego trochę trudno jest być.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 07:26   #183
AP_Edukacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Agamilcz Pokaż wiadomość
Witam.Mam podobny problem mój syn zapisał się na kursy maturalne w apedukacji jednocześnie wplacajac cała kwotę za trzy kierunki gdyż pani zajmująca się ich organizacja twierdziła ze za pare dni się zaczynaja , po czy sprawa stała się bardziej skomplikowana gdyż kursy odwlekano z tygodnia na tydzień aż w końcu po którymś tam telefonie dowiedzieliśmy się ze kursy się nie odbędą .Zlozylismy podanie o zwrot wpłaconej kwoty która nie jest mała 1250 zł ,i tak czekamy juz trzeci tydzień i tracimy nadzieje ze wszystko pójdzie dobrze .Niestety to jest możliwe tylko w naszym kraju . Także ostrzegam przed zapisywaniem się na kursy w apedukacji a napewno nie wpłacacie pieniędzy przed rozpoczęciem się kursu .
Dzień dobry,

Bardzo prosimy o kontakt z nami - apedukacja@apedukacja.pl w celu wyjaśnienia sprawy. Postaramy się jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki, by zaradzić tej sytuacji.

Pozdrawiamy,
Zespół AP Edukacja
AP_Edukacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 07:57   #184
Agamilcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Juz wysłany zobaczymy co teraz
Agamilcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 12:38   #185
arkadia1616
Zakorzenienie
 
Avatar arkadia1616
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 014
GG do arkadia1616
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cześć!
Dołączam się do tematu bo chciałabym zrobić papiery technika administracji.
Na tą chwilę rozdarta jestem pomiędzy wrocławskimi Vademecum ( ZERO opinii w necie!) i Cosinusem.

Ma ktoś jakieś doświadczenia i może się nimi podzielić? będę mega wdzięczna
__________________
Nie pozwólcie, aby ktokolwiek wmówił wam, że trzeba być zadowolonym z tego, co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia.

Szczęśliwa dziewczyna od 09.2014

~dbam o włosy
~100 dni bez chipsów dzień: 88/100
~ćwiczę! Insanity Max30 dzień 56/56
arkadia1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 14:45   #186
Agamilcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Natychmiastowa reakcja ze strony szkoły jestem w szoku pieniądze są juz na koncie 😀
Agamilcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:29   #187
Margeritka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

A ja zdecydowanie polecam szkołę COSINUS. Wysoki poziom, zero kosztów, przemiła obsługa i nauczyciele, super atmosfera. Polecam Kraków Cosinus
Margeritka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 23:37   #188
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Zapisałam się na kierunek technik archiwista. I nie mogę się doczekać pierwszych zajęć.: )
Czy ktoś był może na tym kierunku?
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 01:48   #189
kotuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

AP Edukację odradzam...a przynajmniej wszystkie kursy w Warszawie. Pieniądze do nich idą i cisza. Nikt na infolinii nic nie wie, nie ma planu, nie ma zajęć, nie ma sal na zajęcia praktyczne, nie ma nawet wykładowców (bo nie wypłacają im pieniędzy w terminach i się pozwalniali). 2000zł już jest wpłacone, a minął tak naprawdę 1 miesiąc normalnej nauki w tej szkole. Zmarnowane pół roku i sporo pieniędzy. Zaczynają się rozmowy o pozwie zbiorowym w naszym cukierniczym gronie, mam zamiar się wypisać i odzyskać pieniądze za tę ich niedorobioną "usługę"...Ogarniacie ? Rozpoczęli kurs cukierniczy i mają problem z ogarnięciem miejsca na praktyki...podstawowa rzecz....

Uczęszczam na cukiernika, mam kolegów na elektryce u których jest to samo. Z ich LO koleżanka była zadowolona.

Edytowane przez kotuchna
Czas edycji: 2016-05-07 o 02:20
kotuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 12:21   #190
novcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja mogę powiedzieć co nieco o szkole Nova Centrum Edukacyjne. Mój syn chodził tam do gimnazjum, bo niestety za młodego nie chciało mu się uczyć. I chwalę tę szkołę każdemu kto pyta. Opłat nie ma żadnych po za sesją ale to chyba jak wszędzie. Nauczyciele są naprawdę w porządku, wyrozumiali i w ogóle, ale i potrafią przycisnąć kiedy trzeba. Syn też jest bardzo zadowolony. Teraz miał rok przerwy, bo pracował za granicą, ale w tym roku wraca do Novej do Liceum, bo też mają darmowe.
novcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 15:42   #191
GoodIdea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja kończyłam w tym roku AP Edukację na kierunku Technik Administracji. Wiadomo, każda szkoła ma jakiś mankament, ale jest znaczna poprawa w organizacji. Zajęcia były prowadzone bardzo fajnie, dużo się nauczyłam. Podeszłam do Egzaminu, teoria zdana ładnie według tego co było w Internecie, praktyka, myślę, że też, ale wyniki 26 sierpnia ^^ Ja polecam AP Edukacje. Po zakończeniu roku od razu z częścią grupy zapisaliśmy się na kolejny kierunek.
GoodIdea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 22:01   #192
Monika9387
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Witam. Właśnie zaczelam szukac opinii na temat ap edukacja. Ja na zwrot moich pieniedzy czekam od marca 2015, czyli 2 lata. Nie polecam tej szkoly! Kierunek nie zostal otwarty ze wzgledu na mala ilosc chetnych a pierwsza rate juz wplacilam! To jest kpina! Nie dajcie sie oszukać, szkoda waszych pieniędzy, czasu i nerwow na ta szkole. Jak dzwonie do sekretariatu to oni nic nie wiedza i podaja nr tel do kogos innego a tam znowu nikt nic nie wie, Pani po kilku rozmowach ze mna byla na tyle bezczelna ze kazala mi napisac maila do osoby ktora zajmuje sie platnosciami, podala mi maila do sekretariatu w ktorym ona pracuje, zorientowalam sie po tym jak wyswietlil mi sie on na stronie ap edukacja. NIE POLECAM!
Monika9387 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 13:55   #193
ElenaZa
Przyczajenie
 
Avatar ElenaZa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 29
Niestety AP Edukacja to się okazało oszustwo?!

Czytajcie więcej moje drogie koleżanki http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/opinie_czytaj,407475

czy też np

http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rz...nsji,10645020/

Też mam z nimi przeboje mi się chociaż udało odzyskać świadectwa.
Niestety jak widać pieniądze to chyba przepadły całkowicie...

Jest jeszcze bardzo ciekawy wątek ,który wskazuje ,że Aut Szko... to ta sama firma jest ??
ElenaZa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 18:22   #194
aucher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

AP edukacja to teraz ATUT. Bardzo sie reklamują ale przynajmniej w Krakowie dobrej Opinii nie mają.
Są też przecież Szkoły Państwowe Policealne - może warto?
Z niepublicznych to najbardziej pewne Cosinus, Żak i Teb.
A co do NOVA, za każdy papierek wydanie dyplomu wołają $$$
Za podejście do egzaminu, poprawke w Glokerze też wołają $.

Fajna sprawa bo można poznać ludzi i zawsze coś nowego przeżyć a niektórzy faktycznie bardzo wysoko zawodowe egzaminy zdają.

No i wiadomo nie zawsze i nie wszystkie kierunki sie otwierają.

Jakby ktoś chciał wybierał sie do którejś ze szkół to coś moge zawsze doradzić
aucher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 12:40   #195
pazurzasta18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

jestem w cosinusie, trochę moich koleżanek skończyło tą szkołe i ja też sobie chwalę. Mówię o Wwie ale podejrzewam, ze jak tu jest w porzadku to wszedzie indziej też
pazurzasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 19:54   #196
MariaDabrowska1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Polecam Cosinus! Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Nic nie płacisz, nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Polecam!
MariaDabrowska1997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 01:28   #197
Kacper1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

No i ja dodam swoje 3 grosze, bo widzę że większość wychwala z resztą nie bez powodu. Jeżeli chodzi o cosinusa to uczę się teraz zaocznie (stan na dzień 05,06,2018 dla przyszłych czytających odmęty internetu) na drugim semestrze informatyki klasa A we Wrocławiu (szkołą policealna).

I co mogę powiedzieć, konkretnie mówią co potrzebujesz, by zdać dany przedmiot, i co z tego przedmiotu na egzaminy państwowe się przyda, Podejście mają jak do człowieka, a nie traktują cię jak uczniaka który pali pod blokiem, traktują cię jak osobę dorosłą. Co do miejsca we Wrocławiu to zajęcia mają informatycy w EZN (elektroniczne zakłądy nauk) tj. wyposażenie nawet nawet muszę przyznać, jeżeli chodzi o inne kierunki to też słyszałem jest spoko tj. słyszałem od osoby z kierunku Ochrona. Od tego semestru wprowadzili E-Learningi, który rozwiązuje ewentualny problem z obecnością, jeżeli takowe miały by wystąpić.

Podsumowując i parafrazując kolekcję klasyki:
Polecam i Pozdrawiam
Kacper z Wrocławia
Numer 22 Informatyka 2A
05.06.2018
Kacper1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 13:51   #198
DorkaEm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Widzę, że dużo osób dobrze wypowiada się o szkole Cosinus
Sama planuję zapisać się tam we Wrocławiu, na Asystentkę Stomatologiczną.

Są tu może osoby, które skończyły ten "kierunek" właśnie we wrocławskim oddziale szkoły? I jak to jest z tą zaoczną nauką? Dowiedziałam się, że nauka miałaby się rozpocząć od września w piątki, soboty i niedziele. Zajęcia w weekendy zapewne są od rana?
DorkaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 19:10   #199
brunecia73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 61
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez DorkaEm Pokaż wiadomość
Widzę, że dużo osób dobrze wypowiada się o szkole Cosinus
Sama planuję zapisać się tam we Wrocławiu, na Asystentkę Stomatologiczną.

Są tu może osoby, które skończyły ten "kierunek" właśnie we wrocławskim oddziale szkoły? I jak to jest z tą zaoczną nauką? Dowiedziałam się, że nauka miałaby się rozpocząć od września w piątki, soboty i niedziele. Zajęcia w weekendy zapewne są od rana?



DorkaEm - moja przyjaciólka kończyła ten kierunek ale w Częstochowie w Cosinusie i z tego co wiem była bardzo zadowolona. Ale ona uczyła się w systemie wieczorowym i jak dobrze pamiętam chyba 3 popołudnia w tygodniu miała zajecia. I przez rok tylko. No ale juz pracuje w prywatnym gabinecie i sobie radzi więc - chyba dobrze ucza
brunecia73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 09:39   #200
DorkaEm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez brunecia73 Pokaż wiadomość
DorkaEm - moja przyjaciólka kończyła ten kierunek ale w Częstochowie w Cosinusie i z tego co wiem była bardzo zadowolona. Ale ona uczyła się w systemie wieczorowym i jak dobrze pamiętam chyba 3 popołudnia w tygodniu miała zajecia. I przez rok tylko. No ale juz pracuje w prywatnym gabinecie i sobie radzi więc - chyba dobrze ucza
Dzięki za odpowiedź
Jestem już zapisana do Cosinusa na asystentkę We Wrocławiu też będzie to system wieczorowy (zajęcia w piątki popołudniu a w soboty i niedziele od rana do wczesnego popołudnia) i też przez rok. Więcej szczegółów dowiem się we wrześniu. Jestem optymistycznie nastawiona, więc mam nadzieję, że będę zadowolona
DorkaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 17:31   #201
MsDomisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej A czy ktoś chodził do Cosinusa na administracje w Lublinie ? I może się wypowiedzieć jak tam ? A może ktoś sie wybiera ?
MsDomisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-07, 10:40   #202
Myszka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 10
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja skończyłam kosmetykę w Cosinusie w Łodzi i tylko mogę chwalić. Miałam dużo praktycznych zajęć, nauczycieli - pasjonatów i jeszcze w trakcie nauki udało mi się znaleźć pracę. Nic nie było problemem, nie ukryli opłat (bo ich po prostu nie ma). Jeszcze dali masę zniżek na kursy, do sklepów czy szkół językowych. Teraz myślę żeby zacząć jeszcze masażystę - moje klientki będą zachwycone
Myszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 15:45   #203
kasienka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja jestem na techniku usług kosmetycznych w rzeszowie w blue i jedyne co moge powiedziec ze warunki przedstawione na poczatku podpisywania umowy sie potwierdzily i nie bylo zadnych dodatkowych oplat. ponadto kadra nauczycieli bardzo mila i profesjonalna.

Pozdrawiam
kasienka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 15:01   #204
Wieczorek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Do szkoły cosinus trafiłam już dwa lata temu,kiedy zmuszona byłam ukończyć
wybrany przez siebie kierunek w innej placówce niż dotychczas. Dużym zaskoczeniem
był dla mnie fakt,że jest ona zupełnie darmowa,a do tego dostałam bony rabatowe
do wykorzystania w różnych punktach usługowych i sklepach. Wcześniej musiałam płacić za tego typu nauczanie,a
poziom nauczania był nieporównywalny do tego w szkole cosinus.
Zostałam dobrze przygotowana do egzaminu,co przekształciło się w wyniki na egzaminie końcowym,z którego
uzyskałam ponad 90% w części praktycznej i ponad 70% w części ustnej;nauczyciele rozumiejący
fakt,że poza szkołą jest również praca,przygotowani,dlateg o na spokojnie można pozdawać wszystko w terminach,
nawet pracując na cały etat, gorąco polecam!!!
Wieczorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-31, 22:28   #205
olsa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hejka, odnośnie tematu, to osobiście bardzo mogę polecić szkołę Cosinus. Sama jestem na kierunku asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej i jestem pod wrażeniem poziomu edukacji. Prowadzący zajęcia to typowi praktycy (obawiałam się nudnych zajęć z ludźmi po filmoznstwie, którzy nigdy nie pracowali w zawodzie-na szczęście nic z tych rzeczy!) Uważam, że warto nawet iść spróbować, bo nic to nie kosztuje a może okazać się, że zakochasz się w kierunku i znajdziesz nowy pomysł na siebie. Ja sama jestem mega zadowolona Jakby ktoś miał pytania to priv
olsa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 19:54   #206
Balbens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja też mogę polecić Cosinus.

Akurat ja kończyłam Cosinusa w Radomiu. Poziom nauczania bardzo wysoki, dodatkowo bezpłatne fakultety przed egzaminem, dobrze wyposażone pracownie, bez problemu zdane egzaminy zawodowe. Wiem od innych koleżanek z innych szkół tego typu, że nauka tam to ściema. Tu poziom jest wysoki, ale dzięki temu chce się chodzić. Przyprowadziłam 2 koleżanki, dostałam kasę za ich poleceniem bo jest tam taka promocja za przyprowadzanie znajomych (moim zdaniem super sprawa). Teraz myślimy nad założeniem biznesu. Bez problemu dostałam pracę, bo pracodawcy też wiedzą w której szkole jaki jest poziom.
__________________
"Życie jest skomplikowane i dzięki temu tak interesujące. A mimo to czasami najprostsze przyjemności są najbardziej satysfakcjonujące. I czasami najtrudniej odpowiedzieć na najbardziej oczywiste pytania."
Balbens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:16   #207
Ilonka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Również polecam szkołę Cosinus.



Mój brat skończył szkołę Cosinus w Nowym Sączu i bardzo sobie chwali. Tym samym zmotywował mnie do działania i zapisałam się na kierunek Terapeuta Zajęciowy.

Pełen profesjonalizm podczas zapisów. Informacje udzielane rzeczowo.



Gratulacje
Ilonka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 18:28   #208
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Negatywna opinia.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Balbens Pokaż wiadomość
Ja też mogę polecić Cosinus.

Akurat ja kończyłam Cosinusa w Radomiu. Poziom nauczania bardzo wysoki, dodatkowo bezpłatne fakultety przed egzaminem, dobrze wyposażone pracownie, bez problemu zdane egzaminy zawodowe. Wiem od innych koleżanek z innych szkół tego typu, że nauka tam to ściema. Tu poziom jest wysoki, ale dzięki temu chce się chodzić. Przyprowadziłam 2 koleżanki, dostałam kasę za ich poleceniem bo jest tam taka promocja za przyprowadzanie znajomych (moim zdaniem super sprawa). Teraz myślimy nad założeniem biznesu. Bez problemu dostałam pracę, bo pracodawcy też wiedzą w której szkole jaki jest poziom.
Chyba chodzisz do innej szkoły. Zero praktyki a zwłaszcza nawet podstaw do egzaminu zawodowego. Mówię o Informatyce.

Edytowane przez Polishwolf97
Czas edycji: 2019-06-13 o 18:30 Powód: zmiana
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:43   #209
olszi9900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 3
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja chodziłam do Cosinusa w Lublinie i polecam bardzo przede wszystkim nie ponosi się żadnych kosztów, a wiem że inne szkoły różnie kombinują :/
olszi9900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-24 14:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.