Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-17, 21:35   #31
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Lilizo, może jakaś sprawa losowa? Masz numer telefonu do tej dziewczyny? Powinna była podać razem z adresem. Jakby co, mogę tą odlewkę przygarnąć
Też o tym pomyślałam najpierw, a nru telefonu nie mam niestety
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 21:40   #32
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam najpierw, a nru telefonu nie mam niestety
Różnie bywa, kiedyś z dnia na dzień wylądowałam na 2 tygodnie w szpitalu. Tu jest wyjątkowa sytuacja, bo dziewczyna zapłaciła, więc trudno ją tak bez dania racji na czarną listę...Sama nie wiem. Może Panda coś doradzi
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 21:43   #33
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Tez pomyslalam, ze moze to jakas sytuacja losowa poczekalabym jakis czas czy sie odezwie, a jak nie to zwrocilabym kase pomniejszonà o zwrot na to samo konto, a odlewke zostawila lub oddala chetnej
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 21:43   #34
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Różnie bywa, kiedyś z dnia na dzień wylądowałam na 2 tygodnie w szpitalu. Tu jest wyjątkowa sytuacja, bo dziewczyna zapłaciła, więc trudno ją tak bez dania racji na czarną listę...Sama nie wiem. Może Panda coś doradzi
Napiszę do pandzi. A co znaczy przy ostatniej wizycie w spisie wizażanek N/D ? Chciałam sprawdzić, kiedy się logowała ostatnio.
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 21:54   #35
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Napiszę do pandzi. A co znaczy przy ostatniej wizycie w spisie wizażanek N/D ? Chciałam sprawdzić, kiedy się logowała ostatnio.
Takie coś znalazłam

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
''Niewidoczny'' to jest. Pytasz o spis (profile).
Wtedy inni użytkownicy nie mogą sprawdzić daty ostatniej obecności Wizażanka, zostaje jedynie luknąć na datę ostatniego posta, ale ona powie tylko o ''aktywności'' Wstydnisia , no bo o samej obecności to już nie).

Ja mam ustawiony N/D.

Jeśli podglądam innego niewidzialnego użytkownika to widzę u niego w profilu właśnie owo N/D, a reszta, tajemnica, gdzie siedzi, co robi .

A jeśli oglądam swój profil, to się świecę na czerwono (i w wątkach też mam taki kolor lampki), i siebie widzę zawsze: ostatnią aktywność, co przeglądam, a także widzę siebie na dole wątku (z gwiazdką widzi się wtedy nicka), za to inni użytkownicy mnie nie mogą zobaczyć (stąd np jest: ''wątek przeglądają 10 użytkowników i 0 gości'', a na dole figuruje 7 nicków. Tzn, że każdy z 3 ukrytych widzi wtedy 8 loginów: swój i 7-iu ''niekłamczuchów'' )

Dzięki temu mogę oszukiwać cały Wizaż, tylko tych wścibskich Modów i Adminów nie (oni też nas widzą, dla nich też jesteśmy czerwoni :P)
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 22:00   #36
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Takie coś znalazłam
Aaaaa, takie buty To pytam Pandzi
Dziękuję Daff
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 22:04   #37
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Aaaaa, takie buty To pytam Pandzi
Dziękuję Daff

Ciekawa jestem, czy odbierze Chanelkę. Jeśli nie, to naprawdę zacznę się martwić
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 23:23   #38
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Też przychodzę po radę - odebrałam flaszkę z kokai zamówioną do rozbiórki i w paczce nie było paragonu. Oczywiście mogę zawsze zrobić skan swojego konta ze zrealizowanym zamówieniem , jest tam kwota i data zamówienia - i ten skan wstawiłam do wątku. Czy to wystarczy? Czy ktoś już miał taki przypadek?
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 07:27   #39
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Też przychodzę po radę - odebrałam flaszkę z kokai zamówioną do rozbiórki i w paczce nie było paragonu. Oczywiście mogę zawsze zrobić skan swojego konta ze zrealizowanym zamówieniem , jest tam kwota i data zamówienia - i ten skan wstawiłam do wątku. Czy to wystarczy? Czy ktoś już miał taki przypadek?
Wystarczy
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 08:54   #40
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Też przychodzę po radę - odebrałam flaszkę z kokai zamówioną do rozbiórki i w paczce nie było paragonu. Oczywiście mogę zawsze zrobić skan swojego konta ze zrealizowanym zamówieniem , jest tam kwota i data zamówienia - i ten skan wstawiłam do wątku. Czy to wystarczy? Czy ktoś już miał taki przypadek?
Mi ostatnio kokai tez nie raczylo przyslac paragonu. Jakos ostatnio czesto im sie to zdarza
Robilam wtedy skan zamowienia i bylo ok
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 09:52   #41
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem, czy odbierze Chanelkę. Jeśli nie, to naprawdę zacznę się martwić
Zguba się znalazła
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 11:19   #42
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Wystarczy
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Mi ostatnio kokai tez nie raczylo przyslac paragonu. Jakos ostatnio czesto im sie to zdarza
Robilam wtedy skan zamowienia i bylo ok
Dzięki dziewczyny
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 11:53   #43
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Temat problematycznej uczestniczki mojej rozbiórki niestety jeszcze się ciągnie Usiłuję zrobić przelew zwrotny za opłacone perfumy na konto, z którego otrzymałam wpłatę. Nie mogę tego zrobić, ponieważ ja mam zwykłe konto z hasłami jednorazowymi, a wpłatę otrzymałam z jakiegoś konta za pomocą innej usługi przelewowej. Na próbę mojego zwykłego przelewu otrzymuje informacje, iż nie posiadam takiej ??? usługi i nie mogę tego zrobić. Pokazują mi się dwa różne numery kont tej osoby. Napisałam wiadomość z prośbą o podanie nr-u, na który mam zrobić przelew zwrotny. Oczywiście bez odzewu. Czy ktoś może mi doradzić co mam zrobić, zanim nie zejdę na zawał Ostatnio nie mam szczęścia do ludzi i czarne owce oblazły mnie ze wszystkich możliwych stron Zarówno tu, jak i na allegro, ale o tym napiszę we właściwym wątku. Chciałabym tylko dożyć pełni lata
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:47   #44
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Lilizo, w najgorszym razie zostanie Ci przekaz pocztowy, ale a/ jest droższy i b/ trzeba go odebrać
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:16   #45
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Temat problematycznej uczestniczki mojej rozbiórki niestety jeszcze się ciągnie Usiłuję zrobić przelew zwrotny za opłacone perfumy na konto, z którego otrzymałam wpłatę. Nie mogę tego zrobić, ponieważ ja mam zwykłe konto z hasłami jednorazowymi, a wpłatę otrzymałam z jakiegoś konta za pomocą innej usługi przelewowej. Na próbę mojego zwykłego przelewu otrzymuje informacje, iż nie posiadam takiej ??? usługi i nie mogę tego zrobić. Pokazują mi się dwa różne numery kont tej osoby. Napisałam wiadomość z prośbą o podanie nr-u, na który mam zrobić przelew zwrotny. Oczywiście bez odzewu. Czy ktoś może mi doradzić co mam zrobić, zanim nie zejdę na zawał Ostatnio nie mam szczęścia do ludzi i czarne owce oblazły mnie ze wszystkich możliwych stron Zarówno tu, jak i na allegro, ale o tym napiszę we właściwym wątku. Chciałabym tylko dożyć pełni lata
Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Lilizo, w najgorszym razie zostanie Ci przekaz pocztowy, ale a/ jest droższy i b/ trzeba go odebrać
Czy dobrze kojarzę, że chodzi o wizażankę, która nie odebrała przesyłki, i ta do Ciebie wróciła? Może być to samo z przekazem. Wykorzystałabym wszelkie sposoby na nawiązanie kontaktu - może da się ja znaleźć na fb - i jeśli nie odpowiada na PW z prośbą o numer konta, po prostu czekaj spokojnie, aż Ci go przyśle. To ona jest nie w porządku, dlaczego więc Ty się denerwujesz...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 14:25   #46
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Czy dobrze kojarzę, że chodzi o wizażankę, która nie odebrała przesyłki, i ta do Ciebie wróciła? Może być to samo z przekazem. Wykorzystałabym wszelkie sposoby na nawiązanie kontaktu - może da się ja znaleźć na fb - i jeśli nie odpowiada na PW z prośbą o numer konta, po prostu czekaj spokojnie, aż Ci go przyśle. To ona jest nie w porządku, dlaczego więc Ty się denerwujesz...
Bo jestem obowiązkowa i sumienna, a wynika z tego wszystkiego, że chyba jeszcze głupia...
Jest tak, jak piszesz. Nie będę tracić ani czasu, ani zdrowia na ściganie kogoś na FB, skoro ona loguje się tutaj Napisałam dość wiadomości i postów. zrobiłam wszystko, co mogłam i szczerze nie mam ochoty na to, aby organizowano mi mój czas w taki sposób. Wszystko opisałam w wątku. Kto powinien wiedzieć o tej historii, ten wie Dobra wieść jest taka, że mogę zakończyć tę rozbiórkę i wątek jest do zamknięcia. Druga dobra wiadomość jest taka, że otworzę nową rozbiórkę z tym, co w podpisie, bo piękna flaszeczka już podskakuje niecierpliwie w blokach startowych
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 14:36   #47
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Bo jestem obowiązkowa i sumienna, a wynika z tego wszystkiego, że chyba jeszcze głupia...
Jest tak, jak piszesz. Nie będę tracić ani czasu, ani zdrowia na ściganie kogoś na FB, skoro ona loguje się tutaj Napisałam dość wiadomości i postów. zrobiłam wszystko, co mogłam i szczerze nie mam ochoty na to, aby organizowano mi mój czas w taki sposób. Wszystko opisałam w wątku. Kto powinien wiedzieć o tej historii, ten wie Dobra wieść jest taka, że mogę zakończyć tę rozbiórkę i wątek jest do zamknięcia. Druga dobra wiadomość jest taka, że otworzę nową rozbiórkę z tym, co w podpisie, bo piękna flaszeczka już podskakuje niecierpliwie w blokach startowych
ano - jeśli osoba się loguje na wizażu (ja w takich wypadkach dla spokoju sumienia sprawdzałam, czy się udziela - żeby była pewność, że mnie konkretnie olewa) - to się nie przejmuj.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 15:23   #48
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Ja na Twoim miejscu dałabym cynk, że ta odlewka jest do zgarnięcia i jeśli ktoś się zgłosi, to normalnie wysłać ją tej osobie, która chce a ta dziewczyna, która nawaliła za jakiś czas na pewno odezwie się po kasę. A jeśli nie, to trudno, przecież skoro nie masz jak jej tego oddać, to niby jak masz to zrobić?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 22:07   #49
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Usiłuję zrobić przelew zwrotny za opłacone perfumy na konto, z którego otrzymałam wpłatę.
Zwróć sie do swojego banku z prośba o wykonanie tej usługi, nieraz nawet z goopiego paypala, gdy idą środki nie ma możliwości samodzielnie ich zwrócić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 00:43   #50
kuba5566
Raczkowanie
 
Avatar kuba5566
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 446
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cześć, pewnie się powtórzę, ale jak jest teraz z pocztą ? Czy pani na poczcie może odmówić przyjęcia listu z odlewką ze względu na wymiary ?
__________________
Wymienię
kuba5566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 07:48   #51
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez kuba5566 Pokaż wiadomość
Cześć, pewnie się powtórzę, ale jak jest teraz z pocztą ? Czy pani na poczcie może odmówić przyjęcia listu z odlewką ze względu na wymiary ?
Odmówić wysłania jako list i namawiać do wysłania paczki. Warto zapierać się rękami i nogami, że tam w środku jest jakaś książeczka dla dziecka (nieregularne kształty), notesik - cokolwiek co przypomina "korespondencję" jak to panie z poczty zwykły nazywać. Ja chodzę na dwie poczty - na jednej panie pozwalają mi wszystko wysyłać listem, na drugiej jak tylko widzą kopertę bąbelkową zaczynają się przesłuchania z cyklu: czy tam na pewno jest "korespondencja", bo jak nie to tylko paczka...
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 07:53   #52
sylwiaaaaa83
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwiaaaaa83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warmia i UK
Wiadomości: 2 515
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Odmówić wysłania jako list i namawiać do wysłania paczki. Warto zapierać się rękami i nogami, że tam w środku jest jakaś książeczka dla dziecka (nieregularne kształty), notesik - cokolwiek co przypomina "korespondencję" jak to panie z poczty zwykły nazywać. Ja chodzę na dwie poczty - na jednej panie pozwalają mi wszystko wysyłać listem, na drugiej jak tylko widzą kopertę bąbelkową zaczynają się przesłuchania z cyklu: czy tam na pewno jest "korespondencja", bo jak nie to tylko paczka...
Dokładnie
Ja korzystam zazwyczaj z jednej poczty i w jednym okienku wiem, ze pani przyjmie nawet większe kartoniki jako list, w innym wiem, ze bedą problemy, zależy chyba od podejścia....
Wczoraj spotkałam mojego pana listonosza i niósł(strasznie zdenerwowany) paczkę 5kg słusznych rozmiarów, większy od jego torby i był to list polecony priorytetowy
__________________

W planach:
...chyba nic, bo znikam







sylwiaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 08:50   #53
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez kuba5566 Pokaż wiadomość
Cześć, pewnie się powtórzę, ale jak jest teraz z pocztą ? Czy pani na poczcie może odmówić przyjęcia listu z odlewką ze względu na wymiary ?
Odmówić nie może Jednak ostatnio na Poczcie Głównej, pani mnie poinformowała, że jako, że to nie są dokumenty (co było widac gołym okiem) poczta nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie czy zaginięcie przesyłki i nie będę mogła domagać się odszkodowania. Zaznaczyła, że ona ma obowiązek przyjąć wszystko, ale tego typu listy wyłącznie na odpowiedzialność wysyłającego.
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:09   #54
kuba5566
Raczkowanie
 
Avatar kuba5566
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 446
Re: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Ok, może w moim oddziale nikt się czepiać nie będzie Dzięki za pomoc
__________________
Wymienię
kuba5566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:45   #55
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Odmówić nie może Jednak ostatnio na Poczcie Głównej, pani mnie poinformowała, że jako, że to nie są dokumenty (co było widac gołym okiem) poczta nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie czy zaginięcie przesyłki i nie będę mogła domagać się odszkodowania. Zaznaczyła, że ona ma obowiązek przyjąć wszystko, ale tego typu listy wyłącznie na odpowiedzialność wysyłającego.
Daff, u mnie odmawiają . Wczoraj babeczka wysyłała coś i na pytanie: czy w środku są książki, kartki, powiedziała, że nie i panienka z okienka powiedziała, że albo paczką, albo wcale.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:48   #56
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Daff, u mnie odmawiają . Wczoraj babeczka wysyłała coś i na pytanie: czy w środku są książki, kartki, powiedziała, że nie i panienka z okienka powiedziała, że albo paczką, albo wcale.
Pewnie się asekuruje, żeby później nie mieć problemów, jakby coś zginęło. Warto poczytać regulamin i sprawdzić, czy ma prawo odmówić. Idę się dokształcić
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 23:02   #57
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Pewnie się asekuruje, żeby później nie mieć problemów, jakby coś zginęło. Warto poczytać regulamin i sprawdzić, czy ma prawo odmówić. Idę się dokształcić
Powiem tak trzeba stosować pozycję klienta prawie konfliktowego Kiedyś puszczałam narty przez firmę kurierską Kobita powiedziała , że są słabo zapakowane a z mełżem staraliśmy się zapakować i kleiliśmy usztywnialiśmy i te sprawy. Byłam stanowcza przy okienku Pani przyjęła Przesyłka doszła bez uszczerbku.
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 07:45   #58
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez edziakalitowa Pokaż wiadomość
Powiem tak trzeba stosować pozycję klienta prawie konfliktowego Kiedyś puszczałam narty przez firmę kurierską Kobita powiedziała , że są słabo zapakowane a z mełżem staraliśmy się zapakować i kleiliśmy usztywnialiśmy i te sprawy. Byłam stanowcza przy okienku Pani przyjęła Przesyłka doszła bez uszczerbku.
Mi się nie chce z paniami kłócić, zwłaszcza z jedną upartą służbistką, więc po prostu idę w zaparte, że w środku jest "korespondencja". Ostatni mój dialog z panią brzmiał mniej więcej tak:

- czy w środku jest korespondencja? Książki, papiery? Bo jak nie to proszę wysłać jako paczkę...
- taaaaaaaaak, taaaaaak tam są same papiery
- ale mi to nie wygląda, taki nieregularny kształt
- ależ tam w środku są papiery
- ale to nie wygląda
- ale jest. pakować nie umiem.
- aha no dobrze....

Pani usłyszy co chce usłyszeć i wszyscy są szczęśliwi.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 09:11   #59
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Mi się nie chce z paniami kłócić, zwłaszcza z jedną upartą służbistką, więc po prostu idę w zaparte, że w środku jest "korespondencja". Ostatni mój dialog z panią brzmiał mniej więcej tak:

- czy w środku jest korespondencja? Książki, papiery? Bo jak nie to proszę wysłać jako paczkę...
- taaaaaaaaak, taaaaaak tam są same papiery
- ale mi to nie wygląda, taki nieregularny kształt
- ależ tam w środku są papiery
- ale to nie wygląda
- ale jest. pakować nie umiem.
- aha no dobrze....

Pani usłyszy co chce usłyszeć i wszyscy są szczęśliwi.
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 09:50   #60
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Mi się nie chce z paniami kłócić, zwłaszcza z jedną upartą służbistką, więc po prostu idę w zaparte, że w środku jest "korespondencja". Ostatni mój dialog z panią brzmiał mniej więcej tak:

- czy w środku jest korespondencja? Książki, papiery? Bo jak nie to proszę wysłać jako paczkę...
- taaaaaaaaak, taaaaaak tam są same papiery
- ale mi to nie wygląda, taki nieregularny kształt
- ależ tam w środku są papiery
- ale to nie wygląda
- ale jest. pakować nie umiem.

- aha no dobrze....

Pani usłyszy co chce usłyszeć i wszyscy są szczęśliwi.
Umarłam
Ja dziś wybieram się na pocztę wysłać sukienkę listem poleconym - mam nadzieję, że ominie mnie taka dyskusja
Swoją drogą, ciekawi mnie jedna rzecz - słyszałam, że dalej można wysyłać ciuchy itd. poleconymi, ale w razie zaginięcia przesyłki PP nie bierze za to odpowiedzialności... A na jakiej podstawie udowodnią mi, że w kopercie nie było korespondencji? Przecież przy przyjmowaniu przesyłki nie robią na ten temat żadnych adnotacji
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 15:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.