Porównanie żeli do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-04, 15:13   #1
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314

Porównanie żeli do twarzy


Szukam zelu do twarzy na lato(moj Iwostin z serii Purritin sie konczy,jest zbyt leisty).
Zastanawiam sie nad :
-Vichy z serii Normaderm z pompka
-Garnier Czysta Skora z pompka
-Loreal Pure Zone z pompka-kiedys mialam latem i choc na poczatku odrzucal mnie jego alkoholowy zapach,to pozniej go polubilam,nie wiem czy nie wysuszy mi teraz za bardzo skory.

Mam skore mieszana,z kilkoma peknietymi naczynkami,delikatna,rzad ko mam wypryski,mam b male pory na nosie i przy nosie,na czole w ogole nie widac porow
Niestety bardzo sie swieci,i po produktach z duza dawka alkoholu lubi sie wysuszac na nosie i wokol skrzydelek nosa.

Moze te zele beda zbyt agresywne dla mojej skory?Moze zaproponujecie mi cos innego ? Moze cos z nowych serii?
Czy ktoras z was miala zel z nowej blekitnej serii AA?

Chcialabym zeby zel dobrze oczyszczal skore,nie wysuszal jej na wior,ew lekko matowil.(nie jest to niezbedne).

W KWC jest tyleeeee zeli,ze nie moge sie w ogole zdecydowac
Licze na was
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 15:23   #2
AnuS!a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 52
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

ja używam Antybakteryjnego Żelu do twarzy z Avonu, i jestem z niego bardzo zadowolona! dobrze sie pieni, nie mam po nim uczucia "spięcia" skóry. i nie jest drogi: to tylko 9:90! polecam
AnuS!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 15:38   #3
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

wszystkie co podalas zele sa swietne ja mam pure zone i uwazam ze jest najlepszy ale ...hmmm........moze z 20 truskawkowy z proteinami jedwabiu????? tez jest fany ale nie ma takiego mocnego dzialania antybakteryjnego:P....... dalej......hmm.........er is 20 pink energy.......bylam tez z kremu oczyszczajacego clean & clear zadowolona
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 16:10   #4
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Z tych trzech polacałabym ci GArniera. Vishy wysusza skórę, przynajmniej u mnie i nie warto wydawać tyle kasy. No, ale swoją drogą jest niesamowicie wydajny. Pure Zone jest ostry. Działa intensywnie. Moją skórę podrażnia (mieszana, ale wrażliwa).
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 16:29   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Skoro dużo rzeczy Cię wysusza, to może coś bez sodium laureth sulfate?? ja używałam z Daxa Perfecta Clean and Care (chyba taka nazwa ) taki niebieski żel z granulkami i sobie chwale
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 16:32   #6
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Ja od jakiegos czasu uzywam calej serii Garniera i na poczatku cera sie poprawia, potem sie przyzwyczaja..chyba..bo juz nie widac takich efektow...Ale zawsze mozesz probowac
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 16:43   #7
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Polecam Pure Zone W lecie skóra się bardziej poci więc i bardziej zapychają się pory a Pure Zone sobie z tym z pewnością poradzi
Pozdrawiam
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 16:46   #8
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Ja, ze swojej strony, polecam żel do mycia buzi AA z serii Oligovital, LRP Effaclar lub delikatną piankę z Clear&Clean. Żaden z tych żeli/pianek mnie nie podrażnił i nie powodował u mnie uczucia ściągnięcia i wysuszenia skóry twarzy.
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 17:18   #9
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Ostatnio pojawiła sie na rynku firma TOŁPA. Produkuja kosmetyki pielegnacyjne z torfem. Maja swoja strone internetowa www.trof.pl , tam jest napisane, gdzie mozna kupic ich kosmetyki (sa one dostepne takze na allegro). Sa to kosmetyki bardzo dobrej jakosci (mam m. in. zel do mycia twarzy do cery mieszanej), narazie zel kosztuje 14 zl, ale mysle, ze to dlatego, ze zaczynaja. Wydaje mi sie, ze moga byc drozsze, bo te kosmetyki sa coraz bardziej popularne i doceniane.
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 17:21   #10
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Dzieki dziewczyny
Sprawdze pozniej sklady zeli i sproboje wyszukac taki bez sodium laureth sulfate
Ten z 20 truskawkowy ma moja siostra i w ogole sie nie pieni,leje sie strasznie,nie pasuje mi
Czekam jeszcze na propozycje
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 18:16   #11
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Exclamation Dot.: Porównanie żeli do twarzy

ja mialam zel z garniera w tubce (taka zielona tuba) i nie polecam go nikomu! okropnie wysuszal i skora po nim byla okropnie sciagnieta ! teraz mam johnson&johnson i jest w miare przynajmniej nie wysusza ..
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 18:39   #12
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

jeśli chodzi o żele dla mnie bezkonkurencyjny jest clinique ! rewelacja i bez alkoholu .
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 18:53   #13
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Cytat:
Napisane przez kafetka
ja mialam zel z garniera w tubce (taka zielona tuba) i nie polecam go nikomu! okropnie wysuszal i skora po nim byla okropnie sciagnieta !
oo a ja bylam zadowolona
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 19:09   #14
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

polecam pure zone, jest swietny, delikatnie nawilza, a do teko zelu polecam cala reszte z kompletu ...
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 08:00   #15
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Ja polecam Łagodny Żel Myjący Lirene. Jest co prawda właśnie bardzo leisty i słabo się pieni, ale jest baaardzo wydajny, tworzy fajny poślizg, nie zawiera Sodium Laureth Sulfate i jest niedrogi (ok.10 zł.). Nie podrażnia
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 09:04   #16
monia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Dopiero zaczynam na forum, ale muszę się z Wami podzielić moim najnowszym odkryciem w kategorii kosmetyk do mycia twarzy. Jest to pianka do twarzy Loreal Happyderm. Kosmetyki niedawno weszły na rynek, kupiłam krem i piankę. Pianka jest super, krem rzeczywiście powoduje długotrwałe nawilżenie i poczucie świeżości. Polecam
monia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 12:11   #17
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Cytat:
Napisane przez Estella
Szukam zelu do twarzy na lato(moj Iwostin z serii Purritin sie konczy,jest zbyt leisty).
Zastanawiam sie nad :
-Vichy z serii Normaderm z pompka
-Garnier Czysta Skora z pompka
-Loreal Pure Zone z pompka-kiedys mialam latem i choc na poczatku odrzucal mnie jego alkoholowy zapach,to pozniej go polubilam,nie wiem czy nie wysuszy mi teraz za bardzo skory.
Żele, które wymieniasz są dość agresywne i faktycznie mają w skladzie dużo sulfatów. Osobiście bardzo lubię właśnie Iwostin Purrit oraz Dermedic Acne Expert. Polecam też żele Norela - Antystress 20 i Acne Immuno Care (ten drugi na razie tylko w gabinetach), Effaclar i Toleriane La Roche, nie są bardzo drażniące. Bardzo dobry jest wspomniany żel Erisa z arniką do cery wrażliwej, ja uwielbiam aksamitny żel Erisa z serii Young and Unique (w ogóle nie wysusza, to ewenement), podczas walki z silną alergią nieoceniony okazał się dla mnie delikatny żel Daxa z serii Perfecta Cera Wrażliwa. Generalnie im łagodniejszy żel, im mniej detergentów, tym lepiej dla skóry (no ale coś za coś, przeważnie słabiej się pienią i niektórym to nie odpowiada).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 14:05   #18
Antonella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Mam rowniez cere mieszana, na ktorej od czasu do czasu pojawiaja sie male niespodzianki, ale nie polecam silnie dzialajacych zeli np Garniera czy Loreala. One nadmiernie wysuszaja buzie, przez co powoduja, ze skora sie broni i wydziela jeszcze wiecej sebum. Dodatkowo moga tez podraznic. Obecnie wieczorem uzywam pianki gleboko czyszczacej Shiseido, naprawde czysci porzadnie, dlatego czasem tylko co 2 dzien ja stosuje, na zmiene z ladodnym zelem oczyszczajacym Lirene, jest b. dobry, czysci dobrze, nie wysusza i nie podraznia, nawet oczu, do tego jest taniutki. Mysle, ze to niezle rozwiazanie, wieczorkiem, kiedy po calym dniu nazbiera sie wiecej zanieczyszczen na twarzy, cos silniejszego, a rano lagodniejszy srodek. Oprocz tego moge polecic pianke antybakteryjna z zielonej serii Daxa, choc nie wszystkim podoba sie jej zapach, ale tez jest lagodna, sluzyl mi rowniez zielony zel z Garniera Fresh, ma upajajacy zapach, rumiankowy zel Calmille Yves Rochera oraz niebieska Nivea Visage.
Antonella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 14:13   #19
duchota
BAN stały
 
Avatar duchota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
GG do duchota
Dot.: Porównanie żeli do twarzy

Mam cere niestety z predyspozycjami do tradziku, używałam spory czas żelu głeboko oczyszczającego dla cery tłustej Garnier Czysta Skóra i rzeczywiście bardzo wysuszył on skóre (zwłaszcza tą koło nosa!), ale krostki znikły mi w bardzo dużym stopniu. Problem stanowiło tylko nawilżenie - jakie kremy można dobrać do takiej cery - nie wiedziałam. Wiec stosowałam maseczki nawilżajaco-oczyszczajaco-wygładzajace.

Tak peesem to polecam maseczke oczyszczajaca z Nivea - naprawde dobra.
pozdrawiam
duchota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.