Co zrobić żeby on mi zaufał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-23, 14:57   #1
Maria2120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2

Co zrobić żeby on mi zaufał?


Wczoraj byłam na spotkaniu z facetem który mi się podoba. Byliśmy na kawie przy której on po właściwie roku znajomości stwierdził że musimy poważnie pogadać. On wczesniej wiedział że mi się podoba, ale powiedział że boi się zaangażować i ma jakąś blokadę emocjonalna. Odezwał się do mnie po 2 tygodniach i kontakt znacznie nam się polepszyl. Wczoraj powiedzial mi że kontakt z nim jest utrudniony czasem i że ciężko mu się rozmawia związku itd dlatego że boi się zaufać ludziom, zaczął opowiadać historie ze swojego życia które zwalily mnie z nóg.Jednym słowem ważne dla niego osoby oszukaly go i wykorzystywały, a on miał być na kazde ich zawołanie. Ja powiedziałam że to rozumiem ale i bardzo mi zależy na naszym kontakcie i chciałabym żeby był coraz lepszy to powiedział że jemu też zależy i że wypadałoby coś zmienić żeby jednak te spotkania były częstsze bo inaczej nie możemy mówić o zaufaniu. Spytałam go czy mogę coś zrobić żeby mu pomóc, a on powiedial że to kwestia czasu i że z czasem myśli że powoli wszystkiego się dowiem. Nie wiem co myśleć, cholernie mi na nim zależy,chcę żeby mi zaufal tylko nie wiem jak mam pokazać mu ze może na mnie liczyć skoro on jest tak zamknięty w sobie. Proszę doradzcie coś@interia.pl
Maria2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 15:07   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co zrobić żeby on mi zaufał?

facet do odstrzalu
poprostu nie zaiskrzylo z jego strony jak mu sie ktos naprawde spodoba to wszelkie problemy z zaufaniem mu mina
podejrzewam ze albo spotyka sie z kims jeszcze i nie chce zbyt pochopnie podejmowac decyzji czeka az ta druga sie okresli wowczas jesli go odrzuci to on"otworzy"sie na ciebie a jesli zdecyduje sie z nim byc to on cie odprawi
albo poprostu nie podobasz mu sie na tyle zeby sie z toba wiazac ale z nudow moze sie z toba spotkac raz na jakis czas zdecydowanie nie planuje zadnej relacji z toba

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-12-23 o 15:10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 15:09   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co zrobić żeby on mi zaufał?

Cytat:
Napisane przez Maria2120 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na spotkaniu z facetem który mi się podoba. Byliśmy na kawie przy której on po właściwie roku znajomości stwierdził że musimy poważnie pogadać. On wczesniej wiedział że mi się podoba, ale powiedział że boi się zaangażować i ma jakąś blokadę emocjonalna. Odezwał się do mnie po 2 tygodniach i kontakt znacznie nam się polepszyl. Wczoraj powiedzial mi że kontakt z nim jest utrudniony czasem i że ciężko mu się rozmawia związku itd dlatego że boi się zaufać ludziom, zaczął opowiadać historie ze swojego życia które zwalily mnie z nóg.Jednym słowem ważne dla niego osoby oszukaly go i wykorzystywały, a on miał być na kazde ich zawołanie. Ja powiedziałam że to rozumiem ale i bardzo mi zależy na naszym kontakcie i chciałabym żeby był coraz lepszy to powiedział że jemu też zależy i że wypadałoby coś zmienić żeby jednak te spotkania były częstsze bo inaczej nie możemy mówić o zaufaniu. Spytałam go czy mogę coś zrobić żeby mu pomóc, a on powiedial że to kwestia czasu i że z czasem myśli że powoli wszystkiego się dowiem. Nie wiem co myśleć, cholernie mi na nim zależy,chcę żeby mi zaufal tylko nie wiem jak mam pokazać mu ze może na mnie liczyć skoro on jest tak zamknięty w sobie. Proszę doradzcie coś@interia.pl
A czym Ty się przysłużyłaś do jego problemów, że teraz musisz się z nim obchodzić jak z jajkiem? Jak dla mnie to facet robi Ci pranie mózgu. Nie on jeden używa tych samych słów.

Daj mu znać, że może na Ciebie liczyć, a on zrobi, co będzie chciał. Będzie mu zależało, to się będziecie spotykać. Nie będzie mu zależało, to Cię oleje. Zresztą chyba już to robi, skoro przez rok wodzi Cię za nos.

Dla mnie to toksyczna relacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 16:57   #4
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co zrobić żeby on mi zaufał?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87443587]poprostu nie zaiskrzylo z jego strony jak mu sie ktos naprawde spodoba to wszelkie problemy z zaufaniem mu mina[/QUOTE]

I tyle w temacie. Trzyma jako zapas, spotka miłość swojego życia to poleci w podskokach.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 19:07   #5
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Co zrobić żeby on mi zaufał?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A czym Ty się przysłużyłaś do jego problemów, że teraz musisz się z nim obchodzić jak z jajkiem? Jak dla mnie to facet robi Ci pranie mózgu.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polać jej, dobrze gada

Autorko, gdyby mu zależało na znajomości z Tobą, to by nie szukał przeszkód, tylko je pokonywał. Niejedna osoba była kiedyś w życiu skrzywdzona, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że większość - a mimo to, gdy im na kimś zależy, to starają się o tę osobę, a nie generują dramy.

Najrozsądniejsze co możesz zrobić to podpowiedzieć Panu Pokrzywdzonemu, że krzywdy się leczy na terapii i niech się z Tobą skontaktuje JAK JĄ SKOŃCZY to wrócicie do tematu. Nie szkoda Ci życia, żeby dźwigać bagaż emocjonalny obcego chłopa i to tak za darmo? ani miłości ani troski ani nawet poczucia bezpieczeństwa Ci ten pan nie daje
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 21:10   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Co zrobić żeby on mi zaufał?

Dziewczyny (i galakty) dobrze mówią.

Facet będzie trzymał cię w zapasie, aż trafi się inna, którą obdarzy zaufaniem w ciemno.


Blokada emocjonalna i strach przed zaangażowaniem
To tak często powtarzana wymówka, że aż wstyd jej używać.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272500
A co to ma być? Drugi wątek na temat tego samego faceta, ale z innego konta?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 20:20   #7
Maria2120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2
Jak z nim to wyjaśnić?

Otóż jestem w zwiazku z facetem od pół roku.Latałam za nim już duzo wczesniej,ale on nigdy nie wykazywał jakiegos specjalnego zainteresowania i krotko mowiac mnie olewal.Jak go przycisnełam to powiedzial mi ze to nie wypali i urwal kontakt na miesiac po czym wrócił i chciał spróbować jeszcze raz.Spotkalismy sie pare razy i weszlismy oficjalnie w zwiazek.Ja w tym czasie kiedy on zerwał znajomosc poznalam pewnego chlopaka przez internet.Nie mialam zadnych powazniejszych zamiarow wobec niego tylko po prostu widząc ze on wykazuje mną zainteresowanie pisalam z nim bo mi sie to podobało i nie wiem...probowalam sie pocieszyc? W momencie kiedy weszłam w zwiazek z nim chciałam to skończyć,ale on juz na początku dziwnie mnie traktował.Bardziej jak kolezanke a nie potencjalnie dziewczynę i odwalał różne akcje po ktorych mialam go dosc krotko mowiąc ale dalej go kochałam.W pewnym momencie stwierdziłam ze pogadam z nim o tym i powiem mu co mi nie pasuje.On obiecal sie zmienic i tak faktycznie sie stalo.Zaczął byc bardziej czuly itd i w tym momencie zakonczylam znajomość z tym chlopakiem z neta bo juz dluzej nie mogłam tego ciągnąć widzac jak on sie angazuje.Wszystko było pięknie ładnie,spotykalismy się często,mówil co chwile ze mnie kocha,byl zazdrosny itd ale pewnego dnia z nienacka powiedzial ze wiem ze nie mowie mu calej prawdy,jak spytałam o co chodzi to powiedzial ze wie o tym typie z neta bo do niego napisal już jakiś czas temu.Od tej pory wszystko sie zmienilo.On zaczal od nowa mnie olewac i traktowac jak kolezanke mimo ze powiedzial ze da mi szanse.Dla mnie to wsszystko bylo podejrzane bo skoro od początku wiedział ze pisałam z innym to czemu zachowywal sie jakby nigdy nic przez ponad miesiąc a teraz nagle ma z tym problem.W dodatku dowiedzialam się ze przez ten czas kiedy nie chciał ze mna być to mial inną na oku i byłam jego "rezerwą".Teraz sprawa wygląda tak że na spotkaniach jest niby ok,całujemy sie,przytulamy itd a w sms totalnie mnie olewa i ma mnie gdzies.Jak probuje z nim o tym pogadac ze widzę ze inaczej mnie traktuje to co chwile wypomina mi tą "zdrade" i że nie wie czemu mnie tak traktuje bo nie umie tego okreslic.Nie wiem juz co mam robic.Mam wrazenie ze caly czas prowokuje kłótnie w ktorej w kolko cos mi wypomina i nawet potrafi mnie obrażać a za chwile przeprasza.Nie wiem co myśleć i co robić w tej sytuacji
Maria2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 21:15   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak z nim to wyjaśnić?

zakonczyc nierokujaca znajomosc i szukac kogos zainteresowanego
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 22:06   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak z nim to wyjaśnić?

Ale co Ty dokładnie chcesz z nim wyjaśniać? Facet praktycznie od początku traktuje Cię mocno tak sobie, chyba że mu się czasami zachce pobawić w czułości. Jednak no właśnie - jak mu się zachce, a na ogół mu się nie chce. Wierzysz w bajki - że magiczny pocałunek zamieni żabę w księcia, czy jak?

Nie kocha Cię. Ba, on Cię nawet nie lubi. Nigdy się to nie zmieni. Za to lubi się nad Tobą pastwić. Pewnie mega go bawią Twoje próby wyjaśniania, naprawiania.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 22:18   #10
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Jak z nim to wyjaśnić?

Olej go, z tej mąki chleba nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 23:13   #11
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Jak z nim to wyjaśnić?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Nie kocha Cię. Ba, on Cię nawet nie lubi. Nigdy się to nie zmieni. Za to lubi się nad Tobą pastwić. Pewnie mega go bawią Twoje próby wyjaśniania, naprawiania.
W punkt
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 14:16   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Jak z nim to wyjaśnić?

Już w zeszłym roku ci pisałyśmy, byś dała sobie spokój.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 15:06   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak z nim to wyjaśnić?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Już w zeszłym roku ci pisałyśmy, byś dała sobie spokój.
Ooo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 16:06:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.