Romans ze starszą kobietą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-17, 20:11   #1
router_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2

Romans ze starszą kobietą


Witajcie,
podczas wieczoru kawalerskiego mojego przyjaciela we wrześniu ubiegłego roku poznałem podczas imprezy w klubie atrakcyjną kobietę, która jest ode mnie 9 lat starsza. Ja 32, ona 41 w tym roku.
Kobieta jest po rozwodzie, ma dwójkę dzieci.
Ja mam żonę. Staraliśmy się o dziecko, ale w końcu zebrałem się na odwagę i zrobiłem testy na płodność i niestety ale moi żołnierze nie są tak liczebni i tak ruchliwi jakby się chciało. Czekam na konsultacje u specjalisty.
Ale wracając do meritum postu... Na imprezie wymieniliśmy się adresami e-mail (od razu wiedziała że mam żonę), przez chwilę pisaliśmy, aż nagle podała mi swój nr tel.
Spotkaliśmy się w wiadomym celu i było cudownie. Nigdy nie przeżyłem z żoną tego, co doświadczyłem w łóżku z nią. Od tamtego czasu, +/- co 2 tygodnie spotykamy się w celach łóżkowych, a poza tym również piszemy czy dzwonimy do siebie.
Wiem, że jestem poniekąd frajerem i świnią, ponieważ jedną i drugą kobietę krzywdzę. Między mną a żoną nie ma już tej miłości co 3-5 lat temu, ale mimo wszystko ją kocham. A o tej drugiej nie jestem w stanie "wyłączyć myśli". Czuję, że zaczyna mi na niej poniekąd zależeć i nie jest mi obojętna. Lubię z nią rozmawiać. Może to straszne, ale lepiej mi się z nią rozmawia niż z własną żoną. Do tego częściej kocham się z poznaną kobietą niż z żoną...i to jest najbardziej smutne. Bo żona twierdzi że "nie czuje się dobrze w swoim ciele", albo "nie ma po prostu ochoty"....


Pytanie - co Wy sądzicie o związkach ze starszymi od siebie partnerami?
Wiem, że idąc załóżmy w stronę rozwodu moje całe życie dotychczasowe się sypie w drobny mak...

Czekam za komentarzami.
router_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 21:35   #2
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Twierdzę,że super jak wam się układa bierz rozwód i bądź z tą inna kobieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 22:26   #3
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez router_88 Pokaż wiadomość
Witajcie,
podczas wieczoru kawalerskiego mojego przyjaciela we wrześniu ubiegłego roku poznałem podczas imprezy w klubie atrakcyjną kobietę, która jest ode mnie 9 lat starsza. Ja 32, ona 41 w tym roku.
Kobieta jest po rozwodzie, ma dwójkę dzieci.
Ja mam żonę. Staraliśmy się o dziecko, ale w końcu zebrałem się na odwagę i zrobiłem testy na płodność i niestety ale moi żołnierze nie są tak liczebni i tak ruchliwi jakby się chciało. Czekam na konsultacje u specjalisty.
Ale wracając do meritum postu... Na imprezie wymieniliśmy się adresami e-mail (od razu wiedziała że mam żonę), przez chwilę pisaliśmy, aż nagle podała mi swój nr tel.
Spotkaliśmy się w wiadomym celu i było cudownie. Nigdy nie przeżyłem z żoną tego, co doświadczyłem w łóżku z nią. Od tamtego czasu, +/- co 2 tygodnie spotykamy się w celach łóżkowych, a poza tym również piszemy czy dzwonimy do siebie.
Wiem, że jestem poniekąd frajerem i świnią, ponieważ jedną i drugą kobietę krzywdzę. Między mną a żoną nie ma już tej miłości co 3-5 lat temu, ale mimo wszystko ją kocham. A o tej drugiej nie jestem w stanie "wyłączyć myśli". Czuję, że zaczyna mi na niej poniekąd zależeć i nie jest mi obojętna. Lubię z nią rozmawiać. Może to straszne, ale lepiej mi się z nią rozmawia niż z własną żoną. Do tego częściej kocham się z poznaną kobietą niż z żoną...i to jest najbardziej smutne. Bo żona twierdzi że "nie czuje się dobrze w swoim ciele", albo "nie ma po prostu ochoty"....


Pytanie - co Wy sądzicie o związkach ze starszymi od siebie partnerami?
Wiem, że idąc załóżmy w stronę rozwodu moje całe życie dotychczasowe się sypie w drobny mak...

Czekam za komentarzami.
Nie ,,poniekąd", po prostu nim jesteś (frajerem). Świnią nie, bo to mądre i łagodne zwierzęta.

Zachowujesz się obrzydliwie, oszukujesz żonę i nie masz za grosz uczciwości. Miej odwagę przyznać się jej do zdrady i daj kobiecie szansę na szczęśliwy związek z innym mężczyzną. Nie pisz, że ją kochasz, bo to nie jest miłość.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 01:37   #4
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Sądzę, że współczuję Twojej żonie takiego frajera w domu. To i tak najlagodniejsze określenie. Zrób jej przysługę i daj jej spokój. Chyba że najpierw druga gałąź (kochanka) musi być pewna żebyś miał na co przeskoczyć?

To co my sadzimy o zwiazkach ze starszymi partnerami nie ma nic do rzeczy. Starsza czy młodsza, za jakiś czas znudzi Ci sie jak żona.
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 01:38   #5
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Romans ze starszą kobietą

I po co Tobie konsultacja u specjalisty? Zastanawiasz sie czy odejść od żony i dalej chcesz zrobić dziecko? Trudne do uwierzenia...
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 06:23   #6
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
I po co Tobie konsultacja u specjalisty? Zastanawiasz sie czy odejść od żony i dalej chcesz zrobić dziecko? Trudne do uwierzenia...
Bo chce wiedzieć, czy jest płodny??

Autorze, zastanów się czy ta starsza kobieta nie jest tylko odskocznią, bo młoda żona oczekuje potomstwa, którego prawdopodobnie Ty nie możesz jej dać, a starsza pani tego od Ciebie nie oczekuje.
Zastanów się, czy kieruje Tobą presja zapłodnienia żony , czy szczere uczucie do tej starszej.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 06:49   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Twierdze, ze ludzie zbyt szybko i na sile biora sluby, a potem sa takie historie. Nie prosciej bylo poczekac i sie nie zenic?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 07:05   #8
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Widzę autorze, że masz skłonność do manipulacji, bo zakładasz wątek na tytuł o różnicy wieku w związku (co absolutnie nie jest problemem) a w gruncie rzeczy oczekujesz, że ktoś pochwali zdradę.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 07:09   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Widzę autorze, że masz skłonność do manipulacji, bo zakładasz wątek na tytuł o różnicy wieku w związku (co absolutnie nie jest problemem) a w gruncie rzeczy oczekujesz, że ktoś pochwali zdradę.
Ee tam,. On zanim zostawi młodą dla starej, chce się jeszcze dowiedzieć, czy to już wstyd, czy jeszcze nie. Nie wie tylko, że ma inny, większy problem.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 07:47   #10
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ee tam,. On zanim zostawi młodą dla starej, chce się jeszcze dowiedzieć, czy to już wstyd, czy jeszcze nie. Nie wie tylko, że ma inny, większy problem.
Ojtam, 40 to najlepszy wiek dla kobiety Nie ma w tym nic dziwnego, że facet w okolicach 30 traktuje kilka lat młodszą dziewczynę jak dziecko, podczas gdy czterdziestolatka ma doświadczenia łóżkowe,jest świadoma swojego ciała i wcale nie mniej atrakcyjna fizycznie. Problem jest inny, co już tu zostało zauważone, autor próbuje uciec przed problemem, ponadto przepisuje rozpłodową wersję samczego ego na wersję żołnierską. Szkoda tylko, że krzywdzi przy tym 3 osoby, bo siebie również.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:11   #11
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez router_88 Pokaż wiadomość
Witajcie,
podczas wieczoru kawalerskiego mojego przyjaciela we wrześniu ubiegłego roku poznałem podczas imprezy w klubie atrakcyjną kobietę, która jest ode mnie 9 lat starsza. Ja 32, ona 41 w tym roku.
Kobieta jest po rozwodzie, ma dwójkę dzieci.
Ja mam żonę. Staraliśmy się o dziecko, ale w końcu zebrałem się na odwagę i zrobiłem testy na płodność i niestety ale moi żołnierze nie są tak liczebni i tak ruchliwi jakby się chciało. Czekam na konsultacje u specjalisty.
Ale wracając do meritum postu... Na imprezie wymieniliśmy się adresami e-mail (od razu wiedziała że mam żonę), przez chwilę pisaliśmy, aż nagle podała mi swój nr tel.
Spotkaliśmy się w wiadomym celu i było cudownie. Nigdy nie przeżyłem z żoną tego, co doświadczyłem w łóżku z nią. Od tamtego czasu, +/- co 2 tygodnie spotykamy się w celach łóżkowych, a poza tym również piszemy czy dzwonimy do siebie.
Wiem, że jestem poniekąd frajerem i świnią, ponieważ jedną i drugą kobietę krzywdzę. Między mną a żoną nie ma już tej miłości co 3-5 lat temu, ale mimo wszystko ją kocham. A o tej drugiej nie jestem w stanie "wyłączyć myśli". Czuję, że zaczyna mi na niej poniekąd zależeć i nie jest mi obojętna. Lubię z nią rozmawiać. Może to straszne, ale lepiej mi się z nią rozmawia niż z własną żoną. Do tego częściej kocham się z poznaną kobietą niż z żoną...i to jest najbardziej smutne. Bo żona twierdzi że "nie czuje się dobrze w swoim ciele", albo "nie ma po prostu ochoty"....


Pytanie - co Wy sądzicie o związkach ze starszymi od siebie partnerami?
Wiem, że idąc załóżmy w stronę rozwodu moje całe życie dotychczasowe się sypie w drobny mak...

Czekam za komentarzami.

Czy mężczyzna czy kobieta, nie ma znaczenia kto zdradza. Jest to świństwo i tyle.

Skoro masz tyle jaj,żeby obcym osobom chwalić się swoją zdradą,to miej chłopie tyle jaj i przyznaj się własnej żonie, której PRZYSIEGAŁEŚ WIERNOŚC i uczciwość, jakiego drania ma za męża.

I wtedy jak to zrobisz, chwal sie na prawo i lewo jakim człowiekiem jesteś.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 11:42   #12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Romans ze starszą kobietą

jezeli nie czujesz sie szczesliwy w swoim malzenstwie to poprostu je zakoncz
twoja zona chce miec dzieci z toba ich miec nie moze wiec daj jej szanse na poznanie kogos innego i zostanie matka
ty rowniez zyskasz na tym rozwodzie,bedziesz mogl sie otwarcie spotykac z kims kto bardziej do ciebie pasuje niz zona
roznica wieku nie ma tu tak naprawde zadnego znaczenia ,moze jednak okazac sie ze twoja kochanka nie chce sie z toba wiazac,moze jej wlasnie pasuje taki uklad z seksem raz na jakis czas bez zobowiazan i wspolnego mieszkania
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:58   #13
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Ale z ciebie świnia autorze. Pojawiły się w waszym małżeństwie problemy (nieudane starania o dziecko) i ty odreagowujesz poprzez romans na boku...

Żona pewnie przeżywa te problemy z zajściem w ciążę bardziej wewnętrznie, z twojego opisu to wynika: spadła jej samoocena, nie ma ochoty na seks. A ty zamiast skupić się teraz na rodzinie i żeby razem przez to przejść i poszukać rozwiązania, to znalazłeś sobie kobietę na boku, żeby podreperować swoje ego. A twoja żona siedzi w domu i przeżywa, obrzydliwe jest to co robisz !

Trawa u sąsiadów zawsze będzie bardziej zielona, tak samo jest tutaj - uciekłes od problemów do innego ogródka, bo tak jest łatwiej. Wydaje ci się, że z nowa, obcą kobietą jest ci lepiej, bo to jest coś nowego, poza tym romans, dreszczyk emocji... Pewnie jakbyś zostawił żonę i wszedł w nową relację, to po roku też by ci się znudziła - bo będzie ci wtedy brakowało stabilizacji i domowego ogniska...

Przestań być takim podłym chamem i przyznaj się żonie do zdrady, pozwól jej zdecydować, co ona chce zrobić w tej sytuacji, czy chce dalej być z taką świnia, co ją zdradza, czy woli znaleźć faceta, który będzie ją szanował, może jeszcze zdążyć mieć z nim dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 12:36   #14
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Dziewczyny, ja Was serdecznie proszę- bez inwektyw.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 13:00   #15
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Autor w swoim pierwszym poście nazwal sam siebie świnia - oczekiwał, że zaprzeczymy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 13:30   #16
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Między mną a żoną nie ma już tej miłości co 3-5 lat temu,
żona o tym w ogole wie ?

Cytat:
Nigdy nie przeżyłem z żoną tego, co doświadczyłem w łóżku z nią.
Wygląda na to że żona i Ty macie odmienne seksualne potrzeby i tu już jest zgrzyt.

Cytat:
Bo żona twierdzi że "nie czuje się dobrze w swoim ciele", albo "nie ma po prostu ochoty"....
Moim zdaniem wina za postępujący rozpad tego związku a także romans leży po połowie.
Pytanie czy chcesz kolejne lata być w związku akurat z żoną.
I trochę chyba szkoda że żona nie wie o romansie, może zastanawia się nad dawcą spermy, spróbowaniem zajścia w ciążę z kimś innym a nie pozwala jej na to lojalność wobec Ciebie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-01-18 o 13:31
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 16:24   #17
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
I trochę chyba szkoda że żona nie wie o romansie, może zastanawia się nad dawcą spermy, spróbowaniem zajścia w ciążę z kimś innym a nie pozwala jej na to lojalność wobec Ciebie.
Bardzo trafna uwaga.

Bo popatrzcie: żona mogłaby się śmiało z autorem rozejść, poznać kogoś nowego i zajść w ciążę bez problemów. Zamiast poświęcać lata na wierne tkwienie przy mężczyźnie, który ją zdradza.
Szkoda mi jej...
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 17:34   #18
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Romans ze starszą kobietą

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87514281]jezeli nie czujesz sie szczesliwy w swoim malzenstwie to poprostu je zakoncz
twoja zona chce miec dzieci z toba ich miec nie moze wiec daj jej szanse na poznanie kogos innego i zostanie matka
ty rowniez zyskasz na tym rozwodzie,bedziesz mogl sie otwarcie spotykac z kims kto bardziej do ciebie pasuje niz zona
roznica wieku nie ma tu tak naprawde zadnego znaczenia ,moze jednak okazac sie ze twoja kochanka nie chce sie z toba wiazac,moze jej wlasnie pasuje taki uklad z seksem raz na jakis czas bez zobowiazan i wspolnego mieszkania[/QUOTE]Jak wyżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 18:34   #19
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Romans ze starszą kobietą

To zostaw żonę i bądź z tą drugą. Czemu nie?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 19:30   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Romans ze starszą kobietą

No. Najsłabsze w twoim ocenianiu twojego małżeństwa jako letnie kluchy skutkiem którego moczysz sobie na boku, jest to że twoja żona może akurat mieć niezłą deprechę z powodu niemożliwości zajścia w ciąże, a gdyby się dowiedziała że posuwasz kumpelę to może bardzo szybko znalazłaby kandydata na nowego tatusia dla jej potencjalnego potomstwa.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 23:17   #21
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Twierdzę,że super jak wam się układa bierz rozwód i bądź z tą inna kobieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz ona jest jako "świeża" po 5 latach może być tak samo jak z żoną.
Poza tym świnia z ciebie i dupek bo machasz penisem zamiast pogadać z kobieta której coś przysięgałeś. Zwykły szo.n Masz odwagę spojrzeć w lustro? Obrzydliwe. Powiedz żonie weźmiecie rozwód i będzie mogła poszukać faceta który będzie mężem i ojcem. Ona nie ma nieograniczonego czasu na dziecko.
Poza tym zachowujesz się jak typowy, stereotypowy facet są problemy to ucieka, nie ma seksu bo żona załamana zamocze gdzieś indziej. Po co się wysilać lepiej iść na łatwiznę. Było się nie żenić. Małżeństwo to nie tylko mieszkanie razem i seks kiedy się chce ale też problemy. Nie zdałeś egzaminu na męża/ partnera.
Twój wątek to śmiech na sali pytasz o wiek kochanki a nawet nie masz wyrzutów sumienia w związku ze zdrada.
Gdybyś taki był zakochany w kochance w dupie byś miał jej wiek
Gdybyś kochał żonę to byś jej nie zdradził. Tyle i aż tyle.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-01-18 o 23:29
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 23:24   #22
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez router_88 Pokaż wiadomość
Witajcie,
podczas wieczoru kawalerskiego mojego przyjaciela we wrześniu ubiegłego roku poznałem podczas imprezy w klubie atrakcyjną kobietę, która jest ode mnie 9 lat starsza. Ja 32, ona 41 w tym roku.
Kobieta jest po rozwodzie, ma dwójkę dzieci.
Ja mam żonę. Staraliśmy się o dziecko, ale w końcu zebrałem się na odwagę i zrobiłem testy na płodność i niestety ale moi żołnierze nie są tak liczebni i tak ruchliwi jakby się chciało. Czekam na konsultacje u specjalisty.
Ale wracając do meritum postu... Na imprezie wymieniliśmy się adresami e-mail (od razu wiedziała że mam żonę), przez chwilę pisaliśmy, aż nagle podała mi swój nr tel.
Spotkaliśmy się w wiadomym celu i było cudownie. Nigdy nie przeżyłem z żoną tego, co doświadczyłem w łóżku z nią. Od tamtego czasu, +/- co 2 tygodnie spotykamy się w celach łóżkowych, a poza tym również piszemy czy dzwonimy do siebie.
Wiem, że jestem poniekąd frajerem i świnią, ponieważ jedną i drugą kobietę krzywdzę. Między mną a żoną nie ma już tej miłości co 3-5 lat temu, ale mimo wszystko ją kocham. A o tej drugiej nie jestem w stanie "wyłączyć myśli". Czuję, że zaczyna mi na niej poniekąd zależeć i nie jest mi obojętna. Lubię z nią rozmawiać. Może to straszne, ale lepiej mi się z nią rozmawia niż z własną żoną. Do tego częściej kocham się z poznaną kobietą niż z żoną...i to jest najbardziej smutne. Bo żona twierdzi że "nie czuje się dobrze w swoim ciele", albo "nie ma po prostu ochoty"....


Pytanie - co Wy sądzicie o związkach ze starszymi od siebie partnerami?
Wiem, że idąc załóżmy w stronę rozwodu moje całe życie dotychczasowe się sypie w drobny mak...

Czekam za komentarzami.
Wygodny z Ciebie typ....moim zdaniem zony nie kochasz , daj jej szanse poznac kogos kto ja pokocha, a TY zajmij sie nowa kobieta.
Dobrze, ze nie macie dzieci. Zabezpieczaj sie dobrze, bo zrobienie teraz dziecka zonie to by bylo istna tragedia i skrajny egoizm z Twojej strony....
;/
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2020-01-18 o 23:26
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 23:30   #23
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Wygodny z Ciebie typ....moim zdaniem zony nie kochasz , daj jej szanse poznac kogos kto ja pokocha, a TY zajmij sie nowa kobieta.
Dobrze, ze nie macie dzieci. Zabezpieczaj sie dobrze, bo zrobienie teraz dziecka zonie to by bylo istna tragedia i skrajny egoizm z Twojej strony....
;/
Najlepiej unikaj seksu z żoną. Nie krzywdź jej. Niech podejrzewa że ją zdadzasz to szybciej będzie rozwód.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:15   #24
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
Sądzę, że współczuję Twojej żonie takiego frajera w domu. To i tak najlagodniejsze określenie. Zrób jej przysługę i daj jej spokój. Chyba że najpierw druga gałąź (kochanka) musi być pewna żebyś miał na co przeskoczyć?

To co my sadzimy o zwiazkach ze starszymi partnerami nie ma nic do rzeczy. Starsza czy młodsza, za jakiś czas znudzi Ci sie jak żona.
A ja współczuję ci dylematu. Ty się musisz zastanowić, czy chcesz mieć żonę i kochankę, czy kochankę za żonę. Wiek nie ma znaczenia.
Jeśli chcesz żonę i kochankę, to nic nie musisz zmieniać. Jeśli chcesz być z kochanką, to musisz rozwieść się z żoną. Kierowałabym rozbieżność charakterów i oczekiwań, a nie miłość do innej jako powód rozwodu. Wtedy jest szansa na nieorzekanie winy.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87514281]jezeli nie czujesz sie szczesliwy w swoim malzenstwie to poprostu je zakoncz
twoja zona chce miec dzieci z toba ich miec nie moze wiec daj jej szanse na poznanie kogos innego i zostanie matka
ty rowniez zyskasz na tym rozwodzie,bedziesz mogl sie otwarcie spotykac z kims kto bardziej do ciebie pasuje niz zona
roznica wieku nie ma tu tak naprawde zadnego znaczenia ,moze jednak okazac sie ze twoja kochanka nie chce sie z toba wiazac,moze jej wlasnie pasuje taki uklad z seksem raz na jakis czas bez zobowiazan i wspolnego mieszkania[/QUOTE]

W pełni się zgadzam.
Również z tym, że twoja kochanka może nie chcieć zmiany roli.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:49   #25
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
A ja współczuję ci dylematu. Ty się musisz zastanowić, czy chcesz mieć żonę i kochankę, czy kochankę za żonę. Wiek nie ma znaczenia.
Jeśli chcesz żonę i kochankę, to nic nie musisz zmieniać. Jeśli chcesz być z kochanką, to musisz rozwieść się z żoną. Kierowałabym rozbieżność charakterów i oczekiwań, a nie miłość do innej jako powód rozwodu. Wtedy jest szansa na nieorzekanie winy.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



W pełni się zgadzam.
Również z tym, że twoja kochanka może nie chcieć zmiany roli.
A ja jemu nie współczuję. Po co mu kolejna żona? Już jedna ma/ miał. Takie zachowania jak autora należy potępiać a nie pisać żeby nic nie zmieniał.
Zabawne trochę bo znał żonę przed ślubem kilka lat i co wtedy charaktery pasowały? Gdyby nie dopuścił się zdrady to można podać inny powód ale głównym powodem będzie jego zdrada. Mógł się rozwieść jak zauważył że nie pasuje do żony zamiast moczyć kija na boku.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-01-19 o 10:53
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:53   #26
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Romans ze starszą kobietą

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87514281]jezeli nie czujesz sie szczesliwy w swoim malzenstwie to poprostu je zakoncz
twoja zona chce miec dzieci z toba ich miec nie moze wiec daj jej szanse na poznanie kogos innego i zostanie matka
ty rowniez zyskasz na tym rozwodzie,bedziesz mogl sie otwarcie spotykac z kims kto bardziej do ciebie pasuje niz zona
[/QUOTE]


Zgadzam się z powyższym rozstań się z żoną, skoro Wam nie po drodze, a Ty zauroczyłeś się kimś innym. A żonie daj szansę ułożyć sobie życie (i założenie rodziny, której pragnie) z kimś innym.
Pozostając dalej w tym układzie szkodzisz nie tylko żonie, ale i sobie, popadając w coraz większe rozterki.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 15:14   #27
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Teraz ona jest jako "świeża" po 5 latach może być tak samo jak z żoną.
Poza tym świnia z ciebie i dupek bo machasz penisem zamiast pogadać z kobieta której coś przysięgałeś. Zwykły szo.n Masz odwagę spojrzeć w lustro? Obrzydliwe. Powiedz żonie weźmiecie rozwód i będzie mogła poszukać faceta który będzie mężem i ojcem. Ona nie ma nieograniczonego czasu na dziecko.
Poza tym zachowujesz się jak typowy, stereotypowy facet są problemy to ucieka, nie ma seksu bo żona załamana zamocze gdzieś indziej. Po co się wysilać lepiej iść na łatwiznę. Było się nie żenić. Małżeństwo to nie tylko mieszkanie razem i seks kiedy się chce ale też problemy. Nie zdałeś egzaminu na męża/ partnera.
Twój wątek to śmiech na sali pytasz o wiek kochanki a nawet nie masz wyrzutów sumienia w związku ze zdrada.
Gdybyś taki był zakochany w kochance w dupie byś miał jej wiek
Gdybyś kochał żonę to byś jej nie zdradził. Tyle i aż tyle.
Oczywiście ale jak wiesz to faceci mają to w genach,że zdradzają częściej niż kobiety niestety.
Można pisać jaki on jest ale niestety Panów którzy są po ślubie zdradzają notorycznie,większość kobiet nawet nie zdaje sobie z tego sprawy niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 15:48   #28
sexy69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 24
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Oczywiście ale jak wiesz to faceci mają to w genach,że zdradzają częściej niż kobiety niestety.
Najnowsze badania na temat zdrady są zaskakujące i szokujące! Psycholodzy z Wielkiej Brytanii ustalili, że tylko 9 proc. mężczyzn w związkach wykorzystałoby okazję do zdrady, natomiast zrobiłoby to aż... 25 proc. kobiet! Nie da się ukryć, że to zupełnie inne wyniki niż dotychczas. Dlaczego tak dużo kobiet zdecydowałoby się zdradzić partnerów? Okazuje się, że kobiety robią to, by czuć się piękne i pożądane! Jeśli stały partner już się nie stara o kobiece względy, a do związku wkradła się rutyna, to zwiększa się szansa, że kobieta zdradzi.

Chyba kobietom geny się spaprały

Edytowane przez sexy69
Czas edycji: 2020-01-19 o 15:50
sexy69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 17:05   #29
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez sexy69 Pokaż wiadomość
Najnowsze badania na temat zdrady są zaskakujące i szokujące! Psycholodzy z Wielkiej Brytanii ustalili, że tylko 9 proc. mężczyzn w związkach wykorzystałoby okazję do zdrady, natomiast zrobiłoby to aż... 25 proc. kobiet! Nie da się ukryć, że to zupełnie inne wyniki niż dotychczas. Dlaczego tak dużo kobiet zdecydowałoby się zdradzić partnerów? Okazuje się, że kobiety robią to, by czuć się piękne i pożądane! Jeśli stały partner już się nie stara o kobiece względy, a do związku wkradła się rutyna, to zwiększa się szansa, że kobieta zdradzi.

Chyba kobietom geny się spaprały
No to rzeczywiście wiarygodne źródło
Ciekawe jak w innych krajach to wychodzi bo zupełnie co innego czytałam i skąd w ogóle takie badania chodzili i pytali Panów po ulicy czy są skłonni do zdrady?
Ci faceci byli akurat z żoną czy jak?
Mało który się przyzna a zrobi co innego
Wejdź na pierwszy lepszy portal,idź na imprezę,rozejrzyj się w pracy zobacz co się dzieje wtedy można wyciągać wnioski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 18:55   #30
sexy69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 24
Dot.: Romans ze starszą kobietą

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście wiarygodne źródło
Ciekawe jak w innych krajach to wychodzi bo zupełnie co innego czytałam i skąd w ogóle takie badania chodzili i pytali Panów po ulicy czy są skłonni do zdrady?
Ci faceci byli akurat z żoną czy jak?
Mało który się przyzna a zrobi co innego
Wejdź na pierwszy lepszy portal,idź na imprezę,rozejrzyj się w pracy zobacz co się dzieje wtedy można wyciągać wnioski
Bo zupełnie co innego czytałam
Ja mam najnowsze, a Twoje, może są trochę zakurzone?


I te same pytania dotyczące Twoich badań:
i skąd w ogóle takie badania chodzili i pytali Panie po ulicy czy są skłonni do zdrady?
Te kobiety były akurat z mężem czy jak?
Mało który się przyzna, a zrobi co innego

Wejdź na pierwszy lepszy portal,idź na imprezę,rozejrzyj się w pracy zobacz co się dzieje wtedy można wyciągać wnioski

Jestem tam i tego nie widzę.
W pracy faceci nawet nie chcą, za bardzo się uśmiechać do kobiet,
bo mogą oskarżyć o molestowanie.
To jakaś wysypka, czy już epidemia z tym molestowaniem.

Dawniej facet pędził z maczugą, pobił kilku samców, przygarnął kobietę,
a ona była wdzięczna, że taki bohater ją wybrał.

A tak naprawdę myślę, że prawda jest gdzieś w środku.

Edytowane przez sexy69
Czas edycji: 2020-01-19 o 19:01
sexy69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.