Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-10, 21:16   #4141
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Chciałabym mieć przerwę mniejsza między
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3148BCA0-EEF5-4B39-9BC2-F81E828DB6C3.jpg (56,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BFF5DED6-7EC0-4C0C-8E95-64C88E9012DA.jpg (68,5 KB, 60 załadowań)
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 21:23   #4142
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Honorisss, przyjęłam Cię do znajomych. Mam te same implanty. Pooglądaj sobie moje zdjęcia. Zacznij od wyjściówki, byłam takim samym chudzielcem, jak Ty. Mi dr też proponował 260, a ja tu poprzeglądałam albumy dziewczyn i zapytałam o ciut większe. Powiedział, że jak wejdą, to da 300 i z takimi właśnie się obudziłam.
Chyba się cieszę, że tak wyszło.
Ogólnie, gdybym teraz miała robić operację (po 1,5 roku na forum), wybrałabym inne implanty - z większą zjeżdżalnią i bardziej miękkie.
Tylko zależy, co się komu podoba. W albumie „wyjściówka” są też zdjęcia moich wymarzonych. Te 323 mają wysoką projekcję i tej zjeżdżalni nie dają, poza tym są twarde. Wtedy byłam zielona i bardzo się cieszyłam, że dr mi właśnie Mentory zaproponował, bo słyszałam o nich dobre opinie (przede wszystkim bezpieczeństwo).
Poza tym, wszystko ok. Tfu, tfu, tfu.

Brukam, Ciebie też przyjęłam. U kogo robiłaś? Już są fajne, a będą jeszcze fajniejsze.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

O witaj Patrysienka! Ale Ci duże wyszły!
Podobne tu do piersi Ona31.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 21:24   #4143
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Honorisss, przyjęłam Cię do znajomych. Mam te same implanty. Pooglądaj sobie moje zdjęcia. Zacznij od wyjściówki, byłam takim samym chudzielcem, jak Ty. Mi dr też proponował 260, a ja tu poprzeglądałam albumy dziewczyn i zapytałam o ciut większe. Powiedział, że jak wejdą, to da 300 i z takimi właśnie się obudziłam.
Chyba się cieszę, że tak wyszło.
Ogólnie, gdybym teraz miała robić operację (po 1,5 roku na forum), wybrałabym inne implanty - z większą zjeżdżalnią i bardziej miękkie.
Tylko zależy, co się komu podoba. W albumie „wyjściówka” są też zdjęcia moich wymarzonych. Te 323 mają wysoką projekcję i tej zjeżdżalni nie dają, poza tym są twarde. Wtedy byłam zielona i bardzo się cieszyłam, że dr mi właśnie Mentory zaproponował, bo słyszałam o nich dobre opinie (przede wszystkim bezpieczeństwo).
Poza tym, wszystko ok. Tfu, tfu, tfu.

Brukam, Ciebie też przyjęłam. U kogo robiłaś? Już są fajne, a będą jeszcze fajniejsze.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

O witaj Patrysienka! Ale Ci duże wyszły!
Podobne tu do piersi Ona31.
Komtesa, przyjmiesz mnie tez? Już jakiś czas temu wysłałam, a naczytałam się tylu zachwytów nad Twoimi tutaj ze zżera mnie ciekawość jak te Twoje cuda wyszły
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 21:32   #4144
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
No i jestes.
Wiesz co. Zapros do znajomych Patrysienka. Jesli dobrze mowie ona ma 300 jak nie wiecej idealnie ci to zoobrazuje. Ona ma taka wyjsciowke jak ty

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Ale wedlug mnie 300 bylo by super

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Patrysienka hop hop wzywana

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Ona ma 330 i miala tesz koscista klatke mega szczuplusienka bardzo. A cycki idealne jej wyszly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem! Melduję siè koscista patrysienka to fakt, właśnie zajrzałam na wyjściówkę naszej koleżanki i u mnie wyglądało to podobnie osobiście wolałabym większe, ale pani chirurg chwile przed podjęciem ostatecznej decyzji zbiła mnie na boczne tory i wzięłam 330 zamiast 370, a od początku byłam nastawiona na większe. Teraz chciałabym większe, bo po tak intensywnej aktywności a następnie leżeniu odłożył się tłuszczyk tu i ówdzie. Aczkolwiek i tak jestem baaaardzo zadowolona.

Nie wiem czy moje cierpienia pooperacyjne były związane właśnie z moja wyjściówką, ale chyba nie z tego co czytam..

Dziewczyny, nie bójcie się! Przez 2 tygodnie brałam przeciwbólowe + facet wkładał mi czopki przeciwbólowe - po operacji przetrwacie wszystko

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Problem w tym, że jeden doradzał 225cc, a drugi proponuje 300 zeby byl ladny cyc. Ale obawiam sie tych 300, dlatego zdecyduje sie na zloty srodek i licze, ze bedzie ok! Trzymajcie kciuki
Zajrzyj do mnie
225 to niewiele, chociaż i tak masz więcej ode mnie
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 21:36   #4145
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Honorisss, przyjęłam Cię do znajomych. Mam te same implanty. Pooglądaj sobie moje zdjęcia. Zacznij od wyjściówki, byłam takim samym chudzielcem, jak Ty. Mi dr też proponował 260, a ja tu poprzeglądałam albumy dziewczyn i zapytałam o ciut większe. Powiedział, że jak wejdą, to da 300 i z takimi właśnie się obudziłam.
Chyba się cieszę, że tak wyszło.
Ogólnie, gdybym teraz miała robić operację (po 1,5 roku na forum), wybrałabym inne implanty - z większą zjeżdżalnią i bardziej miękkie.
Tylko zależy, co się komu podoba. W albumie „wyjściówka” są też zdjęcia moich wymarzonych. Te 323 mają wysoką projekcję i tej zjeżdżalni nie dają, poza tym są twarde. Wtedy byłam zielona i bardzo się cieszyłam, że dr mi właśnie Mentory zaproponował, bo słyszałam o nich dobre opinie (przede wszystkim bezpieczeństwo).
Poza tym, wszystko ok. Tfu, tfu, tfu.

Brukam, Ciebie też przyjęłam. U kogo robiłaś? Już są fajne, a będą jeszcze fajniejsze.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

O witaj Patrysienka! Ale Ci duże wyszły!
Podobne tu do piersi Ona31.
Ale te z większą zjeżdzalnią też mentora? Jaki model? Ja jestem wąska i muszą być dosyć małe zeby pod pachy nie wchodzily.
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 22:21   #4146
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:18
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 22:34   #4147
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Honoriss, ja mam 225 ml, 164cm, ok. 50 kg, 65 cm pod biustem. Zaprosiłam do znajomych, pooglądaj sobie mnie
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-10, 22:49   #4148
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej dziewczyny!
Byłam na kolejnej konsultacji i lekarz nie potwierdził że jest to symmastia. Ustaliłam z A.B. plan działania, jestem dobrej myśli. Trzymajcie kciuki!
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 23:23   #4149
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Ale te z większą zjeżdzalnią też mentora? Jaki model? Ja jestem wąska i muszą być dosyć małe zeby pod pachy nie wchodzily.
Ba, żebym to ja wiedziała, jakie ja chcę. Raczej nie Mentora, bo są najtwardsze.

Brukam, dzięki.
To kwestia udanych zdjęć.

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Byłam na kolejnej konsultacji i lekarz nie potwierdził że jest to symmastia. Ustaliłam z A.B. plan działania, jestem dobrej myśli. Trzymajcie kciuki!
Opowiadaj wszystko!!!!!!!!! Co ten lekarz powiedział? U kogo byłaś?
Czy AB włoży Ci pod mięsień, czy pod powięź?
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 04:39   #4150
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cycoliny, najlepszego w Nowym Roku!!!!!

Zainteresowana, trzymam mocno! Co AB powiedział? Implant umieści pod mięśniem?

Komti, kiedy ciacho????

Kinia, chyba też poszukam Manueli

Czytam forum każdego dnia, brak czasu na odpisywanie. Rok zaczął się intensywnie i nie zapowiada się na zwolnienie tempa

Wstawiajcie piersi do albumów, pooglądam cuda

Moje skończyły rok, nie zdecydowałabym się ponownie na Mentory, są za twarde
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 07:34   #4151
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Hej jednak skuszę się na te 260 cc bo chcialabym wygladac naturalnie, a że mam figurę gruszki i jestem dosyć chuda na gorze więc 300 moglyby wygladac nieładnie. Jeżeli któraś z Was miała model CPG 323 260cc lub 300 to proszę o fotki na honorisss@wp.pl Dodałam do albumu zdjęcie wyjściówki ale nie wiem jak Was zaprosić by móc obejrzeć Wasze zdjęcia. Gapa ze mnie

Hej dodaj mnie do znajomych, ja mam 255 i 275 (miałam asymetrię) i nie chciałabym mieć większych, a jestem szczupła, ale wysoka (ok. 176-177 cm). Wyjściówkę miałam zerową.
Jeśli dobrze pamietam i nie mylę Cię z kimś innym, to pisałaś wcześniej swoje wymiary i jesteś dużo niższa ode mnie, ja na Twoim miejscu brałabym pewnie 260 ale to też kwestia efektu, jaki chcesz osiągnąć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

A ja tymczasem muszę pomyśleć o wstawieniu jakichś nowych zdjęć, bo pół roku po operacji minęło już miesiąc temu, a ja nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 08:43   #4152
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana, kciuki odpalone. Koniecznie opowiedz nam szczegóły. To ważne!!!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 08:45   #4153
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ale mnie zmartwiłyście tym, ze nie zdecydowałyście się znów na Mentory bo są bardzo twarde fakt, wiedziałam ze nie są z tych najbardziej miękkich ale głównie kierowałam się bezpieczeństwem i lekarz je bardzo polecał. Ale one są strasznie twarde póki co, jak takie zostaną to się załamię ile piersi miękną po zabiegu?
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 08:51   #4154
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

JustynkaWe, potwierdzam, ze stanikiem push up można w anatomach zrobić efekt wypełnionej góry.
Ja tego w ogóle nie robię.
Całkiem odstawiłam push upy, ale mnie się takie buły od góry nie podobają, znaczy źle się tak czuję.
Im bardziej naturalnie wyglądają tym lepiej ( dla mnie )

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
Ale mnie zmartwiłyście tym, ze nie zdecydowałyście się znów na Mentory bo są bardzo twarde fakt, wiedziałam ze nie są z tych najbardziej miękkich ale głównie kierowałam się bezpieczeństwem i lekarz je bardzo polecał. Ale one są strasznie twarde póki co, jak takie zostaną to się załamię ile piersi miękną po zabiegu?
ale Ty masz okrągłe nie? Te okrągłe są dosyć miękkie.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:23   #4155
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie Dziewczyny

Zainteresowana super, bardzo sie ciesze, ze Twoja sytuacja sie rozjasnia Zaciskam kciuki z całych sił!!!
Opowiadaj prosze co powiedział ten lekarz i jaką podjęłaś decyzję.

Aruzia podobno piersi miękną nawet do półtora roku, dziewczyny zauważają różnice nawet po tak długim czasie, wiec nic sie nie martw
U mnie po prawie 3 miesiącach piersi sa juz praktycznie mięciutkie, lewa troszke twardsza od prawej, ale ona najwyraźniej wolniej sie goi - jest jeszcze nie całkiem ruchoma w przeciwieństwie do prawej i tylko w niej czuje jeszcze podczas aktywności jak mnie ciągną wewnętrzne szwy
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:27   #4156
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

[/COLOR]
ale Ty masz okrągłe nie? Te okrągłe są dosyć miękkie.[/QUOTE]

Tak. Uffff a ile czasu mniej więcej minęło zanim piersi osiągnęły po zabiegu końcowa „miękkość” w Twoim przypadku?

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Aruzia podobno piersi miękną nawet do półtora roku, dziewczyny zauważają różnice nawet po tak długim czasie, wiec nic sie nie martw
U mnie po prawie 3 miesiącach piersi sa juz praktycznie mięciutkie, lewa troszke twardsza od prawej, ale ona najwyraźniej wolniej sie goi - jest jeszcze nie całkiem ruchoma w przeciwieństwie do prawej i tylko w niej czuje jeszcze podczas aktywności jak mnie ciągną wewnętrzne szwy
cudownie, dziękuje już się zmartwiłam, bo jeszcze mam takie kamienie, ze gdyby tak zostało przy zbliżeniu mogłabym zabić
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:27   #4157
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

ja mam okrągłe mentory i są miękkie , oprócz pozycji leżącej na plecach
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:35   #4158
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
JustynkaWe, potwierdzam, ze stanikiem push up można w anatomach zrobić efekt wypełnionej góry.
Ja tego w ogóle nie robię.
Całkiem odstawiłam push upy, ale mnie się takie buły od góry nie podobają, znaczy źle się tak czuję.
Im bardziej naturalnie wyglądają tym lepiej ( dla mnie )

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


ale Ty masz okrągłe nie? Te okrągłe są dosyć miękkie.
Eh no ja mam długą klatke i cyce nisko. Żeby ladnie wyexponowac dekold musiala bym miec dekold do pasa hahaha wiec jakoś musze sobie pomóc nie mam bul wiec mysle ze w lekkim pysh up tez nie beda one ordynarne ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:36   #4159
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

[/COLOR]
ale Ty masz okrągłe nie? Te okrągłe są dosyć miękkie.
Tak. Uffff a ile czasu mniej więcej minęło zanim piersi osiągnęły po zabiegu końcowa „miękkość” w Twoim przypadku?

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



cudownie, dziękuje już się zmartwiłam, bo jeszcze mam takie kamienie, ze gdyby tak zostało przy zbliżeniu mogłabym zabić [/QUOTE]
ja mam anatomy, tyle że sebbin, one są dość miękkie. Miękkie były po 7 tygodniach. Ale ciągle miękły troszkę. Po 1,5 roku chyba zmiękły tak na dobre, chociaż jakiś czas temu miałam wrażenie że są jeszcze bardziej miękkie

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
ja mam okrągłe mentory i są miękkie , oprócz pozycji leżącej na plecach
dokładnie, w tej pozycji to mam twarde piersi, oraz jak mocno łopatki ściągnę.
A tak generalnie są miękkie
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 09:37   #4160
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

DZIEWCZYNY Powiedzcie mi czy wy też macie takie uczucie jakby 1 Ipla implant pchał się tak na bok Ja mam wrażenie po nocy a czasem nawet w ciągu dnia że strasznie pcha się do środka klatki i najchętniej złapała bym go palcami i po prostu sobie poprawiła nie wiem czy to otrzymają mięśnie czy implant jest delikatnie w bok wstawiony mam już dziwne myśli nawet że to jakaś głupia rotacja Na szczęście idę dzisiaj na miesięczną konsultację do mojego lekarza więc mu to wszystko opiszę i dowiem się z pierwszej ręki ale chciałam też dopytać was czy też tak Miałyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:37   #4161
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Eh no ja mam długą klatke i cyce nisko. Żeby ladnie wyexponowac dekold musiala bym miec dekold do pasa hahaha wiec jakoś musze sobie pomóc nie mam bul wiec mysle ze w lekkim pysh up tez nie beda one ordynarne ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na pewno nie będą.
Ja po prostu jestem takim typem kobiety haah. Cyce widać mi tylko jak idę na plażę. Dekoltów nie noszę w ogóle, obcisłych rzeczy też unikam.
Chyba kompleksy gdzieś zbyt głęboko siedzą, nie mam odwagi nosić dużych dekoltów
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:43   #4162
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana kochana Cieszę się bardzo że wszystko się rozjaśnia pisz szybciutko co powiedział ci lekarz w takim razie jeśli to nie jest symmastia to co jaki plan działania Jestem bardzo smutna twoją sytuację i bardzo mnie ciekawi co lekarz zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
na pewno nie będą.
Ja po prostu jestem takim typem kobiety haah. Cyce widać mi tylko jak idę na plażę. Dekoltów nie noszę w ogóle, obcisłych rzeczy też unikam.
Chyba kompleksy gdzieś zbyt głęboko siedzą, nie mam odwagi nosić dużych dekoltów
Ja stwierdziłam że po 27 latach chodzenia w bluzkach zakrywający cycki w ogromnych push up z kilo gąbki czas delikatnie pokazać bliźniaki na świat w końcu muszę się nimi nacieszyć jestem tak zadowolona i tak szczęśliwa jeszcze tylko żeby ten dziwny ucisk w jednej piersi zginął to będę już najszczęśliwszą kobietą na świecie Czekam na lato i żeby w końcu ubrać strój kąpielowy bo od sześciu 307 lat nie wychodziłam na plażę tak bardzo wstydziłam się pokazać moje wypryski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:51   #4163
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
na pewno nie będą.
Ja po prostu jestem takim typem kobiety haah. Cyce widać mi tylko jak idę na plażę. Dekoltów nie noszę w ogóle, obcisłych rzeczy też unikam.
Chyba kompleksy gdzieś zbyt głęboko siedzą, nie mam odwagi nosić dużych dekoltów
Jak możesz chować przed światem taki piękny dekolt
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:52   #4164
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
Jak możesz chować przed światem taki piękny dekolt
Tosz to profanacja Ahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:54   #4165
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Też się pochwalę. 19.03 mam operację...
przeszczepu włosów Cierpię na łysienie androgenowe i mały biust też , ale włosy znalazły się wyżej na liście życzeń. Na forum "androgenowe łysienie " jest dolująca energia, więc wolę tu się pochwalić. Oby się udało...Wróciła mi nadzieja....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasiateacher
Extra! Trzymam mocno kciuki Uda sie zobaczysz!
Ja tez na Twoim miejscu wybrałabym taką kolejność jesli chodzi o zabiegi, myślę ze to dobra decyzja!
Włosy są bardziej eksponowanym elementem naszego wizerunku, a w przypadku nas kobiet tym bardziej. Z piersiami zawsze można troszke bardziej pokombinować i łatwiej ukryć co nieco
Obawiałabym sie tylko jak pozniej (po udanej operacji przeszczepu włosów) w przypadku podjęcia decyzji o powiększeniu piersi, włosy zareagują na narkozę...
Z własnej perspektywy mogę powiedzieć, ze skutki destrukcyjne są naprawdę przykre Mam gęste włosy i nie martwiłam sie tym zbytnio, miałam nadzieje ze mnie to ominie, tym bardziej ze moja mama (po ktorej mam czupryne) przeszła ze względów zdrowotnych juz kilka operacji pod narkozą i nigdy nie zauważała przykrych skutków "na włosach"...no niestety najwyraźniej odporności na szkodliwe skutki nie odziedziczyłam po rodzicielce Moje włosy wypadają garściami, minelo juz 12 tygodni od zabiegu a końca nie widać... Dobrze, ze zawsze miałam tych hairów sporo, moze wypłucze mi sie to całe świństwo zanim wszystkie wypadną
Kaśka, powodzenia, trzymam kciuki! Tak trzymaj! Walcz! Wszystko bedzie dobrze!
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:55   #4166
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

no dziewczyny to gdzieś w głowie siedzi. raz jeden miałam na rodzinnej imprezie koszulę dość obcisłą i rozpięte guziki, że minimalnie było widać.
haha, może po 40-stce się odważę.
a push upy jakoś boję się nosić, żeby nie zrobić krzywdy żelkom. jesli juz zakładam, to na jakąś krótką imprezę, maks.4h. Nie wiem czy się bać tych push upów czy nie, ale jakoś na logikę mam wrażenie, że implantów nie powinno się wypychać do góry
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:58   #4167
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
no dziewczyny to gdzieś w głowie siedzi. raz jeden miałam na rodzinnej imprezie koszulę dość obcisłą i rozpięte guziki, że minimalnie było widać.
haha, może po 40-stce się odważę.
a push upy jakoś boję się nosić, żeby nie zrobić krzywdy żelkom. jesli juz zakładam, to na jakąś krótką imprezę, maks.4h. Nie wiem czy się bać tych push upów czy nie, ale jakoś na logikę mam wrażenie, że implantów nie powinno się wypychać do góry
No w sumie tak. Ale zebrac ramiaczkami w gore i juz jest szal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:58   #4168
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zoji obiecałaś nowe foty
Kochana, mnie też po operacji leciały masakrycznie włosy, naprawdę przerzedziły się bardzo, a zawsze miałam ich mało. Poczułam się bardzo nieatrakcyjnie. Wypadanie zahamowały dopiero tabletki priorin extra, ale zanim je zaczęłam brać miałam już 3 włosy na krzyż. Powoli mi odrastają, ale... póki co ciągle źle wyglądam i niechętnie patrzę w lustro
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53

Edytowane przez ismenka
Czas edycji: 2018-01-11 o 09:59
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 10:01   #4169
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

honorisss czy zaznaczyłaś album prywatny ,bo nie mam Cię w znajomych ,a mogę oglądać fotki ,zmień to koniecznie
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 10:04   #4170
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

ismenka ja Cię zaraz w dooopę będę lać jakie kompleksy dziewczyno? Cyce jak marzenie, figura super, toż to grzech marudzić!
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.