W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 16:44   #31
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Ja stawiam na klasykę coś eleganckiego, co moża też założyć na inną imprezę
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:15   #32
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

rmiecia w spodniach i to w lecie to ciężka sprawa, może poprostu załóż kryjace rajstopy do sukienki ?
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 23:23   #33
nephelim89
Rozeznanie
 
Avatar nephelim89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 604
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Witam Drogie Wizazanki w połowie czerwca wybieram się na wesele i zastanawiam się czy taka sukienka była by odpowiednia http://img06.allegroimg.pl/photos/or...5/23/989152363 ? Czekam na wasze opinie.
nephelim89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 06:51   #34
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizazanki w połowie czerwca wybieram się na wesele i zastanawiam się czy taka sukienka była by odpowiednia http://img06.allegroimg.pl/photos/or...5/23/989152363 ? Czekam na wasze opinie.
bylaby ale mi sie nie podoba
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:09   #35
uszat2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Witam,
w najbliższym czasie muszę się wystroić na wesele oraz obronę pracy magisterskiej - co za tym idzie - czeka mnie kupno garnituru na owe okazje. W kwestiach wybory marki, kroju oraz materiału, chociaż nie wiem czy są to kluczowe elementy wyboru dobrego garnituru, jestem kompletnie zielony, więc bardzo gorąco liczę na pomoc z waszej strony
uszat2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:03   #36
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Witam, moje pytanie dotyczy kreacji na wesele, ale szukam spodni.
Ja tez planuje isc na wesele w spodniach. Szukaj w sklepach typu Orsay, z elegancka odzieza. Ja sama kupilam w Orsay'u srebrne spodnie z materialu w kant. Mysle, ze pasuja na taka okazje - sa eleganckie tylko trzeba dobrac do nich jakas tunike
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:24   #37
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizazanki w połowie czerwca wybieram się na wesele i zastanawiam się czy taka sukienka była by odpowiednia http://img06.allegroimg.pl/photos/or...5/23/989152363 ? Czekam na wasze opinie.
Przepraszam za szczerość ale jak dla mnie na wiejskie wesele to w sam raz Nie no naprawdę nie widzę nic ładnego w tej kiecce... Jest strasznie tandetna
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 00:23   #38
uszat2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Bardzo proszę drogie Panie o pomoc, gdyż czas działa na moją niekorzyść. Nie chcę, jak zawsze, kupować coś nieprzemyślanie i na ostatnią chwile, aby później nie pluć sobie w brodę POMOCY
uszat2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 02:36   #39
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

drogie Panie! w sierpniu tego roku bede miala slub cywilny dosc skromny ale przeciez cos na siebie ubrac trzeba ...jest skromny wiec sukienka badz jakis kostium(spodnica ,zakiet) powinien byc tez skromny ...ale nie mam bladego pojecia co najlepiej na siebie wlozyc ....szukalam juz sukienek ale nie znalazlam jeszcze tego czegos.... moze jakies rady
__________________
Lubię ludzi, którym mogę powiedzieć "pamiętasz?"
   

Edytowane przez anka_szklanka
Czas edycji: 2010-04-10 o 02:37 Powód: bledy ;p
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:26   #40
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

uszat ja kilka miesięcy temu wędrowałam z mom meżczyzną w poszukiwaniu garnituru bo tez mieliśmy wesele i naprawde fajne zestawy są w H&M polecam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 11:09   #41
uszat2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Dziękuję bardzo madzialenaKrk za szybką odpowiedź. Byłbym wdzięczny jeszcze za jakiekolwiek wskazówki, czym się kierować przy wyborze: tkaniną, marką, czy jeszcze czymś innym?? Może macie jakieś sprawdzone sklepy, czy też linki. Czy kupno garnitury przez internet w ogóle wchodzi w grę?Jaki budżet powinienem przygotować na dobry garnitur?Pozdrawiam.
uszat2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:25   #42
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Wiecie gdzie moge znalez podobna sukienke Ani Przybylskiej z serialu "Klub szalonych dziewic"?szukam jej na zblizajace sie wesele
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 14:40   #43
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

W sylwestra idę na wesele. Wiem, że mam jeszcze kupę czasu, ale mam mocne postanowienie żeby dobrze wypaść.

Idę na ślub siostry faceta mojej kuzynki . To ma być ogromne wesele, dziewczyna wychodzi za zawodnika dość znanego w Niemczech klubu piłkarskiego ( bo właśnie do Niemiec jadę na to wesele ), będzie mnóstwo osób, w tym osób których nie będę znała a ja bardzo chcę wyglądać z klasą, a nie mam kompletnie pomysłu na sukienkę.
Mam 170 cm wzrostu, ważę ok. 55 kg, rozmiar zwykle 36 lub 38, no i mam mały biust więc muszę przyciągnąć uwagę czymś innym niż dużym dekoltem .
Chciałabym sukienkę elegancką, ale oryginalną, żebym nie wtopiła się w tłum ludzi.

I nie może być czarna, biała, kremowa, ecru ani nic w tym stylu, bo panna młoda sobie tego nie życzy ( no i właśnie biorąc pod uwagę że nie może być czarna, to ja już kompletnie nie wiem jaki kolor miałabym wybrać ) .

Pomożecie ?
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:46   #44
Potrishka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Witam. Niedługo wybieram się na ślub i wesele. Kupiłam taką sukienkę jednak jak zwykle po przymierzeniu jej na spokojnie w domu nie jestem do niej tak przekonana jak w momencie zakupu... Proszę Was o opinie o tej sukience czy wogóle nadaje się na wesel? Wydaje mi się też że dziwnie układa się na mnie zwłaszcza w okolicy biustu :/.
Moje kolejne pytanie dotyczy dodatków do tej sukienki. Chciałabym uniknąć typowego srebrnego kompletu, myślę o czymść srebrno-czarnym tylko czy będzie to pasowało?
Potrishka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:53   #45
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Potrishka21 Pokaż wiadomość
Witam. Niedługo wybieram się na ślub i wesele. Kupiłam taką sukienkę jednak jak zwykle po przymierzeniu jej na spokojnie w domu nie jestem do niej tak przekonana jak w momencie zakupu... Proszę Was o opinie o tej sukience czy wogóle nadaje się na wesel? Wydaje mi się też że dziwnie układa się na mnie zwłaszcza w okolicy biustu :/.
Moje kolejne pytanie dotyczy dodatków do tej sukienki. Chciałabym uniknąć typowego srebrnego kompletu, myślę o czymść srebrno-czarnym tylko czy będzie to pasowało?
na biuscie dziwnie odstaje ogolnie nadaje sie jak najbardziej chodz mi sie nie podoba
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:23   #46
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Dziewczyny, w maju wybieram sie na wesele, co sadzicie o tej kiecce?
http://www.allegro.pl/item986729578_...36_chaber.html

Prosze o rady i opinie!
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:15   #47
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka Pokaż wiadomość
drogie Panie! w sierpniu tego roku bede miala slub cywilny dosc skromny ale przeciez cos na siebie ubrac trzeba ...jest skromny wiec sukienka badz jakis kostium(spodnica ,zakiet) powinien byc tez skromny ...ale nie mam bladego pojecia co najlepiej na siebie wlozyc ....szukalam juz sukienek ale nie znalazlam jeszcze tego czegos.... moze jakies rady
ja mam ślub cywilny skromny podobnie jak Ty, tyle że w czerwcu już
i też weszłam na wątek, z nadzieją na jakąś radę... oczywiście w kwestii ubioru. myślałam o sukience.
Aniu ja na żakiet bym się raczej nie zdecydowała, jakos tak.. surowo to wygląda sukienka to co innego

dziewczyny doradźcie coś
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:42   #48
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Hej sania.
Po 1 gratuluję
Po 2 zaglądaj do nas czasem
Po 3 ja bym postawiła na klasykę, ew. z elementami ekstawagancji:
http://www.asos.com/Asos/Asos-Deep-V...rt=-1&clr=Mink
http://www.asos.com/Oasis/Oasis-Ruff...rt=-1&clr=Grey
http://www.asos.com/Victoria-Beckham...rt=-1&clr=Pink
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:24   #49
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Carmelova zajrzę do was, zajrzę
fajne są te sukienki, aczkolwiek wolałabym coś takiego bardziej... albo może mniej poważnego jak te kiecki
chociaż... jak myślicie co by lepiej mi pasowało? jestem osobą niską (160cm), drobną i często dają mi 18lat (mam 22). To lepiej coś poważnego, czy jakaś sukienka bardziej, że tak powiem eteryczna? :P
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 21:36   #50
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez medzik90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w maju wybieram sie na wesele, co sadzicie o tej kiecce?
http://www.allegro.pl/item986729578_...36_chaber.html

Prosze o rady i opinie!

mnie sie nie podoba ,jest bazarowa ,przejrzyj chociazby asos,jest cala mnostwo slicznych sukienek .

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
Carmelova zajrzę do was, zajrzę
fajne są te sukienki, aczkolwiek wolałabym coś takiego bardziej... albo może mniej poważnego jak te kiecki
chociaż... jak myślicie co by lepiej mi pasowało? jestem osobą niską (160cm), drobną i często dają mi 18lat (mam 22). To lepiej coś poważnego, czy jakaś sukienka bardziej, że tak powiem eteryczna? :P
Sukienki sa super i nie uwazam aby byly powazne ,nawet na codzien mozna w nich chodzić.
Sama szukam co sna slub i nie moge sie zdecydowac ktora wybrac z asos
boj sir zamowic wier skonzy sie na szukaniu po sklepach gdzie mozna przymierzyc .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:15   #51
uszat2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Widzę, że dyskusja na tym forum jest bardzo sfeminizowana...ale dziewczyny!...specjalnie szukam u was pomocy Wiem, że macie swoich facetów (mężów, chłopaków, ojców, braci..itd.) i na pewno nie raz doradzałyście im w sprawie garnituru..a wasze zdanie liczy się dla mnie szczególnie. Wiem też, że sklepów z męskimi ubraniami jest sporo w każdym centrum handlowym, ale ja jak każdy facet nie chcę chodzić od sklepu do sklepu i wszystkiego przymierzać...poradźcie mi gdzie naprawdę warto zaglądnąć a gdzie lepiej nie wchodzić? ...wiem już o h&m...co jeszcze mi doradzicie...na co zwracacie uwagę gdy doradzacie swoim partnerom..jaki krój? jaki materiał? jaki budżet mam przygotować?...pozdrawiam , Uszat - wciąż na was liczący
uszat2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:17   #52
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

czy waszym zdaniem taka sukienka (tylko wersja szara) nadaje sie na wesele??? w maju. dodam ze zadna rodzina tylko jako osoba towarzysząca. do tego jakies bolerko/zakiet. jak sadzicie?
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:44   #53
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uszat2010 Pokaż wiadomość
Widzę, że dyskusja na tym forum jest bardzo sfeminizowana...ale dziewczyny!...specjalnie szukam u was pomocy Wiem, że macie swoich facetów (mężów, chłopaków, ojców, braci..itd.) i na pewno nie raz doradzałyście im w sprawie garnituru..a wasze zdanie liczy się dla mnie szczególnie. Wiem też, że sklepów z męskimi ubraniami jest sporo w każdym centrum handlowym, ale ja jak każdy facet nie chcę chodzić od sklepu do sklepu i wszystkiego przymierzać...poradźcie mi gdzie naprawdę warto zaglądnąć a gdzie lepiej nie wchodzić? ...wiem już o h&m...co jeszcze mi doradzicie...na co zwracacie uwagę gdy doradzacie swoim partnerom..jaki krój? jaki materiał? jaki budżet mam przygotować?...pozdrawiam , Uszat - wciąż na was liczący
garnitur w h&m?
a ile możesz wydać? garnitur to klasyka, zakup na lata. warto kupić najdroższy na jaki Cię stać. krój zależnie od sylwetki.
Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
czy waszym zdaniem taka sukienka (tylko wersja szara) nadaje sie na wesele??? w maju. dodam ze zadna rodzina tylko jako osoba towarzysząca. do tego jakies bolerko/zakiet. jak sadzicie?
ja bym ją ubrała na co dzień, a nie na wesele
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:45   #54
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
czy waszym zdaniem taka sukienka (tylko wersja szara) nadaje sie na wesele??? w maju. dodam ze zadna rodzina tylko jako osoba towarzysząca. do tego jakies bolerko/zakiet. jak sadzicie?
w zadym wypadku jest ona z bawelny tylko na codzien, jaka impreze ale nie na wesele
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:10   #55
uszat2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
garnitur w h&m?
a ile możesz wydać? garnitur to klasyka, zakup na lata. warto kupić najdroższy na jaki Cię stać. krój zależnie od sylwetki.
Mój budżet to 2000zł +/- 200zł - mam nadzieję, że pozwoli mi on na swobodę w wyborze Można wiedzieć skąd ta niechęć do h&m - wg madzialenaKrk warto zaglądnąć - a jakie są twoje propozycje sklepów (tradycyjnych, czy internetowych), gdzie można śmiało wejść, a które z całą pewnością omijać z daleka ? Jakie cechy powinien mieć dobry garnituru, aby później nie żałować zakupu?
uszat2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:46   #56
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

W h&m na pewno znajdziesz coś na czasie.Z tego co sie orientuję teraz popularne są marynarki jednorzędowe (zapinane na1 rząd guzików ) z wąskimi ramionami, klapami i połami.

Im niżej zapinana marynarka, tym lepiej maskuje brzuszek.
Rozporki (te z tyłu)- w marynarce dwurzędowej są dwa lub nie ma wcale; w jednorzędowej jeden lub dwa. Teraz najpopularniejsze z jednymW marynarce smokingowej nie stosuje się rozporków.
Rękawy marynarki, powinny się kończyć ok 1 cm nad maniketem koszuli.Przymierzaj marynarkę w koszuli, nie koniecznie eleganckiej, ale takiej która dobrze leży.Jak przymierzysz marynarkę, wyciągnij do przodu ręce i sprawdź czy rękawy nie sa za krótkie, koszula też powinna wystawać na 1,5 do 2 cm- do nadgarstka, lub tuż nad.

Nogawki spodni mogą być jednej szerokości na całej dlugości -w wersji bardziej klasycznej lub lekko zwężające się- teraz modnie jest nosić spodnie blisko ciała. Przymierzaj z butami, będzie łatwiej ocenić długość nogawek.Nogawka powinna opierać się na bucie, ale nie wlec po ziemi, gdzieś tak do połowy "obcasa" sięgać.

Nie lubię kamizelek, ale jak kupisz zestaw w nie-sieciówce- pewnie z kamizelką.Nosi się ją tylko z marynarka jednorzędową, tylko przy rozpiętej marynarce.

Idź z kimś na zakupy.Sam emu trudno ocenić odpoiwiednią długość nogawek, i rękawów,jak się pochylasz, żeby sprawdzić, to się zmienia.
A i nie zapinaj marynarki do ost guzika.Lepiej zostawić go odpiętego.

Sprawdź jeszcze czy matreiał się nie gniecie,domieszka poliestrowa wbrew pozorom temu zapobiega.
Co do koloru- najlepszy, jak dla mnie granatowy, ciemny prązkowany- najbardziej klasyczny.Czarny- na sluby i pogrzebyCo kto lubi, i jak dobrze w czym wygląda.
Przymierzaj i przymierzaj.Jak będziesz dobrze wyglądał i tak się czuł to kupuj .
2 tyś to nie mało.
Przejdź się do Vistuli (chyba jeszcze funkcjonuje ),Hugo Bossa, jakiś sklepów z modą męską w centrum handlowym...
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:52   #57
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

h&m to żadna jakość, a stać Cię na nią
kasia dobrze prawi zajrzyj do vistuli, wólczanki. do kolorów dodam, że mój osobisty faworyt to grafit/stal
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:55   #58
uszat2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Dzięki za odpowiedzi, a w szczególności kasia_1402 za vademecum prawidłowego doboru garnituru - stąd właśnie wybrałem kobiece forum . A co myślicie o kupnie garnituru w sklepie internetowym - coś a la http://www.dress-for-less.pl/tmpl/en...igner=0&pg=93? W żadnym wypadku nie wykluczam odwiedzenia sklepu tradycyjnego, gdyż jak wspomniała kasia_1402 "Przymierzaj i przymierzaj", jednakże w obecnych czasach dobrym pomysłem wydaje się być skorzystanie z ofert e-sklepów, chociażby w celach poglądowych po wcześniej wytypowanym modelu i marce garnituru.
uszat2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:48   #59
mavia
Raczkowanie
 
Avatar mavia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zachód :P
Wiadomości: 41
GG do mavia Send a message via Skype™ to mavia
Exclamation Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

A co doradzicie 19stolatce o figurze kręgla ?? Moim problemem są masywne nogi od kolan w dol, uda ujdą W czerwcu wybieram się na wesele i nie mam kompletnie wizji na kreacje. Mam 175 cm wzrostu jeśli to w czymś pomoże i średnio słaby biust. Bardzo podoba mi się ta kreacja z załącznika, ale nie chciałabym zaliczyć modowej wpadki
mavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 13:11   #60
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mavia Pokaż wiadomość
A co doradzicie 19stolatce o figurze kręgla ?? Moim problemem są masywne nogi od kolan w dol, uda ujdą W czerwcu wybieram się na wesele i nie mam kompletnie wizji na kreacje. Mam 175 cm wzrostu jeśli to w czymś pomoże i średnio słaby biust. Bardzo podoba mi się ta kreacja z załącznika, ale nie chciałabym zaliczyć modowej wpadki
Dla dziewczyn z figurą kręgla odpowiednie są sukienki rozszerzane od talii (patrz załącznik ) korzystne są także plisy... Sukienka którą wstawiłaś średnio mi się podoba, ta kokarda jest jakas dziwna ale to rzecz gustu
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...

Edytowane przez Banana
Czas edycji: 2010-04-18 o 13:13
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.