Wypadanie w³osów, ³ysienie- W¡TEK G£ÓWNY - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Poka¿ wyniki sondy: Który waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da³ najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,35%
Silice 14 4,71%
Inneov gêsto¶æ w³osów 19 6,40%
Wax 52 17,51%
Skrzyp polny 49 16,50%
Rycyna (do wcierania) 14 4,71%
Vitapil 27 9,09%
Merz 25 8,42%
Inne 93 31,31%
G³osuj±cy: 297. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-05-26, 00:28   #1
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Unhappy

Wypadanie w³osów, ³ysienie- W¡TEK G£ÓWNY


Tak, jak w tytule w±tku - wypadaj± mi w³osy... nie wiem od czego, d³ugie jakie¶ strasznie nie s±, poza tym cieniowa³am je, ¿eby by³y l¿ejsze. Chemikalia ograniczy³am do szamponu z czarnej rzepy - ¿adnego ¿elu, ani nic. Witaminy ³ykam ca³y czas. A one nadal wypadaj±! Dzi¶ dermatolog powiedzia³a mi, ¿e najlepiej myæ w³osy raz na tydzieñ, ale przecie¿ to herezja!! Ja myjê raz na dwa dni i i tak wieczorem dnia drugiego, nie s± one fajne... Jak je odzwyczaiæ od czêstego mycia? chodziæ z t³ystymi?? Co tu zrobiæ, ¿eby nie wypada³y? Pomocy dziewczynki...
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-27, 10:00   #2
GoodBoy
Przyczajenie
 
Avatar GoodBoy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Jestem ch³opcem, ale mo¿e Ci te¿ pomogê

Je¶li dermatolog Ci powiedzia³a, ¿eby myæ w³osy raz na tydzieñ to zmieñ dermatologa! T³uste w³osy to niezdrowe w³osy, które szybciej wypadaj± i trzeba zapobiegaæ temu i je czêsto myæ. W³osy mo¿na myæ nawet i codziennie, trzeba tylko dobraæ odpowiedni szampon. Vichy ma w swojej serii szampon z aminexilem, który wzmacnia w³osy i zmniejsza ich tendencjê do wypadania. Mo¿esz te¿ sobie zafundowaæ kuracjê stosuj±c vichy w ampu³kach (ok 150z³), ale najlepiej to id¼ do takiego dermatologa, który Ci zrobi odpowiednie badania i ewentualnie zastosuje w³a¶ciw± kuracjê.
GoodBoy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-27, 12:46   #3
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Red face Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

có¿ mam powiedzieæ... You're a very good boy dziekujê za odpowied¼, tak chyba zrobiê, ¿e zmieniê dermatologa... bo ju¿ na serio nie wiem co ja mam z tyki k³aczkami moimi zrobiæ... powiem szczerze, ¿e s± niebrzydkie, s± l¶ni±ce i wygl±daj± bardzo zdrowo, ale w³a¶ñie wypadaj±... idê nied³ugo na badania krwi w zwi±zku ztym... mo¿e mi co¶ nie tak wyjdzie...?:/
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-27, 12:57   #4
Z³o¶nica81
Zadomowienie
 
Avatar Z³o¶nica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 1 716
GG do Z³o¶nica81
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Bêdê nudna i wiem, ¿e siê powtarzam - ale szczerze radzê - smaruj skórê g³owy ciep³± rycyn± co najmniej raz w tygodniu
Z³o¶nica81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-27, 16:30   #5
irvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 237
GG do irvette
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Dermatolog dziwny jaki¶ Moja kole¿anka stosowa³a ten preparat Vichy i od razu pomog³o. Tylko, ¿e on jest dosyæ drogi. Wypadanie w³osów mo¿e byæ objawem stresu.
irvette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-27, 17:03   #6
mavis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 48
Smile Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

A moze to wypadanie jest spowodowane np.chorob± tarczycy, tak jak w moim wypadku. Moze udaj sie do endokrynologa. Na pewno nie zaszkodzi jesli jest to dla ciebie uci±zliwe.
mavis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-27, 17:06   #7
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez irvette
Wypadanie w³osów mo¿e byæ objawem stresu.
Wypadanie w³osów mo¿e mieæ przeró¿ne przyczyny: stres, z³a dieta, z³a kondycja w³osów, niew³a¶ciwa ich pielêgnacja, stan zapalny organizmu, ogólne os³abienie, przebyte choroby, reakcja na przyjmowane leki itp.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-05-29, 08:44   #8
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomo¶ci: 876
Thumbs down Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Mi te¿ wypadaj±, co jaki¶ czas ³ykam Vitapil i niby pomaga...ale potem wypadanie znowu wraca po jakim¶ czasie
Zauwa¿y³am,¿e wypadaj± najbardziej jak siê przet³uszczaj±...budze siê i mam ca³± poduszkê we w³osach... porazka...rozumiem,¿e zaczopowanie gruczo³u ³ojowego w³osa powoduje wypadanie,stad tak wazna jest higienia g³owy...ale ¿eby a¿ tyle mi ich wychodzi³o
Nie wspomne co sie dzieje podczas k±pieli ca³a wanna jest przystrojona w³osami,które wyciagam podczas mycia... wystarczy,ze przeczesze w³osy rêk± przy myciu i ju¿ mam palce oblepione w³osami
Muszê odwiedzic dobrego dermatologa... bo inaczej
__________________
Bo¿e, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptowa³(a) rzeczy, których nie mogê zmieniæ
Odwag±, bym zmieni³(a) rzeczy, które zmieniæ mogê
I m±dro¶ci±, bym umia³(a) je rozró¿niæ...
Meriamon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-05, 11:03   #9
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 92
Smile Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Polecam Wam
Hennê Wax - wosk do w³osów, ma zapobiegaæ wypadaniu, jest do os³abionych w³osów, niestety trochê obci±¿a w³osy, ale w dzien po umcyiu s± puszyste, przyjemne
Skrzyp polny - w tabletkach albo picie herbatki z niego, ale regularnie, co najmniej 2-4 razy dziennie
Mo¿e zbadaæ sobie w³osa, badanie wyka¿e, jakich pierwiastków brakuje w organizmie, ja sama nie robilam sobie jeszcze takiego badania, ale slysza³am o nim

Mam nadziejê, ¿e bêdzie ok

aha..no i nalezy dbac o nie, nie mêczyæ ci±g³ym szczotkowaniem czy ¶cis³ym zwiazywaniem gumkami....
Szafirek20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-05, 21:26   #10
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £odz
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

szampon vichy wzmacniajacy polecam..37 z³ w aptece
czeko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-08, 08:41   #11
Kaaja
Przyczajenie
 
Avatar Kaaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Polecam szampon i odrzywke z czarnej rzepy mi osobi¶cie pomog³o.
__________________
Kaaja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 09:32   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Musia³abys udac siê do innego dermatologa. Ja zauwazy³am , ¿e w³osy mi wypada³y w³asnie jak by³y przet³uszczone!Natomist popróbowac mo¿esz w ten czas z
szmpon Vichy czerwony
szampon Garnier Neril
oczywi¶cie Wax od¿ywka
odzywka Seboradin
ale nie wiadomo jakie s± przyczyny wypadania u Ciebie w³osków, wiêc nie wiadomo tez , który i czy jaki¶ z powy¿szych specyfików Ci pomo¿e.Stawiam jednak na Wax i Neril.( obydwa specyfiki w aptece)
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-09, 12:25   #13
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 90
Wink Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

mi jaki¶ czas temu tez strasznie w³osy wypada³y i okaza³o siê ze powodem s± problemy hormonalne, po kompletnym badaniu hormonalnym u endokrynologa,( by³am nawet na te badania zatrzymana w szpitalu ) i odpowiednio dobranemu leczeniu wypadanie w³osów usta³o i zaczê³am znowu siêcieszyæ piêknymi w³osami. Teraz znowu mi to powróci³o, ale wydaje mi siê ,ze teraz powodem jest stres i przemeczenie ( przygotowujê siê do obrony pracy mg ). My¶lê o za¿ywaniu vitapilu.
Aga3012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-09, 12:30   #14
agabil1
nabija na KOPIÊ kopistów.
okrutnica jaka¶...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 36 317
GG do agabil1
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

mnie pomaga (stosujê od prawie dwóch tygodni) kuracja:

rewitalizujacy szampon oraz tonik do w³osów wypadajacych GARNIER NERIL do kupienia w aptece

lotion SEOBRADIN

Humavit zielony.

Pijê te¿ melissê (na uspokojenie) ,podciê³am sporo w³osy i wypcha³am jasiek lawend±
Jak wypada³y gar¶ciami tak teraz jest coraz lepiej !!!! Mimo,¿e to dopiero 10 dni.
Dodam,¿e badania robi³am i wszystko okaza³o sie w porz±dku.Wina jest po stronie os³abienia organizmu oraz stresów.
__________________
nie pozwalam kopiowaæ i rozpowszechniaæ zdjêæ



agabil1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-09, 18:12   #15
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomo¶ci: 876
Question Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Polecam Vitapil !!!Bralam i by³am bardzo zadowolona!!!
Agu¶ i Aga3012 mo¿ecie napisaæ co¶ wiêcej o tych badaniach...?
Czy na w³asn± reke czy z kasy chorych...?
Je¶li na w³asn± to jaki koszt...etc.

Pozdrawiam
__________________
Bo¿e, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptowa³(a) rzeczy, których nie mogê zmieniæ
Odwag±, bym zmieni³(a) rzeczy, które zmieniæ mogê
I m±dro¶ci±, bym umia³(a) je rozró¿niæ...
Meriamon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-13, 10:58   #16
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 90
Smile Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

badanie hormonalne jest to badanie krwi robione na czczo badany jest poziom dwóch podstawowych hormonów ¿eñskich estrogenu i progesteronu. Na badanie idzie siê w oke¶lone dni cyklu pierwsze miedzy 6 a 8 dniem cyklu, drugie miedzy 22 a 24.( wiem to bo czêsto chodzi³am do endokrynologa) takie badanie mozesz zrobiæ zarówno p³atnie w wiekszo¶ci prywatnych przychodni jak i pañstwowo.ale pañstwowo d³uga droga, bo najpierw musisz mieæ skierowanie od lekarza,ginekologa lub endokrynologa a potem czekac w d³ugiej kolejce nic mi³ego.... aha i jakie takie badanie kiedy¶ ropb³am w przychodni przy szpitalnej ( szpitale ginekologiczno-po³oznicze )


powodzonka
Aga3012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-13, 11:15   #17
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 90
Smile Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

mam pytanie do agabil1 czy ten zestaw GARNIER NERIL mo¿na stosowac do w³osów farbowanych????? jaka jest cena tego zestawu

a ten humavit to s± tabletki???
Aga3012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-13, 11:19   #18
agabil1
nabija na KOPIÊ kopistów.
okrutnica jaka¶...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 36 317
GG do agabil1
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

ja mam farbowane i nic siê nie dzieje Szampon kosztuje ok.15 z³,tonik ok.17z³

Humavit zielony SKRZYP I POKRZYWA to suplement diety,250 tabletek
__________________
nie pozwalam kopiowaæ i rozpowszechniaæ zdjêæ



agabil1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-13, 13:07   #19
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomo¶ci: 876
Smile Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Aga3012 Dziêkujê za wyczerpuj±c± odp.
A jaki koszt jest tego badania?
__________________
Bo¿e, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptowa³(a) rzeczy, których nie mogê zmieniæ
Odwag±, bym zmieni³(a) rzeczy, które zmieniæ mogê
I m±dro¶ci±, bym umia³(a) je rozró¿niæ...
Meriamon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-17, 15:52   #20
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 90
Cool Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

o ile siê orientujê to teraz badanie jednego hormonu kosztuje niestety ponad 30 z³.
Aga3012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-16, 12:51   #21
karolka210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

JA mam pytanie do Mariti. Ostatnio kupi³am szampon Garnier neril i zauwazy³am ze on bardzo wysusza w³osy. Ja mam w³osy farbowane i do tego bardzo suche. Po stosowaniu tego szamponu nie moge rozczesac w³osów jednak zauwazy³am ze w³osy mi mniej wypadaja a stosuje go zaledwie tydzien. Czy Ty te¿ masz farbowane w³osy?? i czy ten szampon nie niszczy farbownaych w³osów??
karolka210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-18, 13:00   #22
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 378
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Dziewczyny co znaczy ¿e wypadaj±?
Bo mówi± ¿ê do 100 dziennie to normalne ale ja nie jestem w stanie tego policzyæ.
Napiszcie mi czy jak przejedziecie rêk± po w³osach to ile wam w gar¶ci zostaje i czy przy myciu jest ich du¿o.
Bo ja nie wiem czy siê powa¿nie niepokoiæ.
A i czy te upa³y i ta pogoda czy moze pora roku maj± wp³yw na wypadanie w³osów?
akrzesak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-18, 21:13   #23
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £odz
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

dzis by³am u lekarza dermatologa i przespisa³a mi jakis p³yn loxon 5% jest na recepte a pozniej mam u¿ywaæ loxon 2% ale ten nie jest na recepte.. takze szampon z czarnej rzepy..witaminki ze skrzypu polnego i jakies tabletki z loreala ale nie moge ich w aptece dostac..hmmm moze ktos wie co to za tabletki? wszystko stosowaæ 3 miesiace i powinno pomoc tak mi powiedziano..
czeko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-20, 15:15   #24
Iga07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Te tabletki z L'Oreal to napewno Inneov "Gêsto¶æ w³osów".

Adres strony producenta: www.inneov.pl
Adres apteki internetowej, w której mo¿na kupiæ "Gêsto¶æ w³osów": http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie.net
Za 60 tabletek trzeba zap³aciæ 75z³, w dodatku 2 tabletki dziennie przez okres minimum 3 miesiêcy.
Iga07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-20, 15:29   #25
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

To ja zrobi³am badania tartczycy, bo kolejn± pani± dermatolog wyprostowa³o jak us³ysza³a, ¿e naprawdê prawid³owo dbam o w³osy a one wypadaj±. Okaza³o siê, ¿e wszystko jest ok. Po czym od dwóch ró¿nych lekarzy dosta³am "naprawdê niez³e" witaminki (totalnie ró¿ne). I to naprawdê witaminki, jakie¶ nawet bez recepty, zwyk³e wzmacniaj±ce co tego tony bra³am. Tylko ta dermatolog przepisa³a mi jaki¶ p³yn do wcierania w skórê g³owy (jest podobny sk³adem do od¿ywki Seboradin a na receptê kosztowa³ mnie 5 z³, by³ robiony na zamówienie) i Stieprox - szampon dwa razy w tyg. Jedne witaminki kupi³am, drugich nie, bo i tak nie moglabym ich ³ykaæ, ¿eby nie kolidowa³y. Skoñczy³o siê pude³ko i jako¶ tak nie kupi³am drugich, przesta³am ³ykaæ... I na razie w³osy wypadaj± dwa razy mniej, bo jednak potrzebna im pielêgnacja " z zewn±trz" a nie brakuje im witamin. Mam nadziejê, ¿e ta droga dobra
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-20, 19:44   #26
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £odz
Wiadomo¶ci: 565
Talking Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez Iga07
Te tabletki z L'Oreal to napewno Inneov "Gêsto¶æ w³osów".

Adres strony producenta: www.inneov.pl
Adres apteki internetowej, w której mo¿na kupiæ "Gêsto¶æ w³osów": http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie.net
Za 60 tabletek trzeba zap³aciæ 75z³, w dodatku 2 tabletki dziennie przez okres minimum 3 miesiêcy.
³o boze niestaæ mnie na takie tabletki to juz wole ³ykaæ ze skrzypu polnego a tak w ogole moze to dziwne ale uzywam tego loxona5% na recepte od 3 dni i w³osy jakies takie grubsze mi sie zrobi³y nie mowie ze mi tak szybko uros³y ale tak jakby zwieksza³ ich obietosc przy skorze g³owy..zawsze podczas mycia wypada³o mi ko³o 250 w³osów zas z samego czesania ko³o 150 (raz policzy³am) a dzis normalnie w szoku by³am wypad³o 5 w³osków..juz sama nie wiem czego to zas³uga...
czeko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-20, 19:52   #27
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £odz
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Cytat:
Napisane przez neitka
To ja zrobi³am badania tartczycy, bo kolejn± pani± dermatolog wyprostowa³o jak us³ysza³a, ¿e naprawdê prawid³owo dbam o w³osy a one wypadaj±. Okaza³o siê, ¿e wszystko jest ok. Po czym od dwóch ró¿nych lekarzy dosta³am "naprawdê niez³e" witaminki (totalnie ró¿ne). I to naprawdê witaminki, jakie¶ nawet bez recepty, zwyk³e wzmacniaj±ce co tego tony bra³am. Tylko ta dermatolog przepisa³a mi jaki¶ p³yn do wcierania w skórê g³owy (jest podobny sk³adem do od¿ywki Seboradin a na receptê kosztowa³ mnie 5 z³, by³ robiony na zamówienie) i Stieprox - szampon dwa razy w tyg. Jedne witaminki kupi³am, drugich nie, bo i tak nie moglabym ich ³ykaæ, ¿eby nie kolidowa³y. Skoñczy³o siê pude³ko i jako¶ tak nie kupi³am drugich, przesta³am ³ykaæ... I na razie w³osy wypadaj± dwa razy mniej, bo jednak potrzebna im pielêgnacja " z zewn±trz" a nie brakuje im witamin. Mam nadziejê, ¿e ta droga dobra
a co to za szampon Stieprox jaka jest jego cena i czy jest on na recepte?
czeko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-20, 22:06   #28
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

Stieprox to szampon, który ma za zadanie "odt³uszczaæ" w³osy i skórê g³owy - ¿eby ich nie przesuszaæ, a ¿eby siê nie przet³uszcza³y (bo przet³uszczanie to podobno min. przyczyna wypadania). Z tego co pamiêtam jest na receptê i buteleczka 100ml 30 parê z³otych, ale bardzo dobrze siê pieni, wiêc jest do¶æ wydajny. Ja polecam. Na mnie dzia³a
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-28, 11:08   #29
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 90
Smile Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

hejka dziewczyny a s³ysza³yscie co¶ o szamponie i ¿elu przeciw wypadaniu w³osów dermena? kole¿anka mówi³a,ze podobno jest dobry,ale ona tego nie uzywa³a
Aga3012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-07-29, 08:47   #30
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: wypadaj±ce w³osy... :(

mnie ogromniast duzo w³osów wypada tylko podczas mycia, a ze myjê wlosy co 2 dzieñ to siê duzo tego robi. ostatnio zastanawiam siênad kupnem preparatów z lini radical (do kupna w aptece) zainteresowa³a mnie linia przeciw wypadaniu do w³osów farbowanych. bojê siê,ze mój ppiêkny i intensywny br±zowy odcieñ wyblaknie po stosowaniu ¶rodków typu szampon przeciw wypadaniu w³osów.
Aga3012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-07-20 21:19:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.