Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-01, 17:30   #4471
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej, czy ktoras z Was stosowala farbe IL saline milano dostępna w Rossmanie? Podobno jest ze "stajni" alfaparfu I jestem ciekawa, czy efekty porownywalne sa do Evolution of Color.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 08:30   #4472
Elka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 26
Farbowanie blond na blond. Bez efektu żółtego

Kochane moje moja Mama ma pofarbowane wlosy na jasny blond i ma efekt zoltego koloru niestety :/ chce jej pofarbiwac bo juz ma odrosty ale nie chce powtorki. Czy mam rozjasnic jej wlosy i pofarbowac zeby tego zoltego nie bylo czy normalnie pofarbowac ?
Elka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 05:30   #4473
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej, czy jeśli nałożę loreal majirel w odcieniu np 9.13 i pomieszam to z oxydantem 6% to włosy się będą rozjasniac? Czy muszę stosować stricte rozjaśniacz? Z góry dzięki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy jaki masz poziom. Jeśli np naturalne 7 to wyjdzie, jeśli są ciemniejsze lub farbowane to nie.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Elka29 Pokaż wiadomość
Kochane moje moja Mama ma pofarbowane wlosy na jasny blond i ma efekt zoltego koloru niestety :/ chce jej pofarbiwac bo juz ma odrosty ale nie chce powtorki. Czy mam rozjasnic jej wlosy i pofarbowac zeby tego zoltego nie bylo czy normalnie pofarbowac ?
Wybierz perłowy odcień farby i kup mamie szampon przedłużający trwałość koloru przeciw żółtym tonom, starczy go użyć raz w tygodniu, najlepszy dla mnie fanola no yellow.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kapucynka Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoras z Was stosowala farbe IL saline milano dostępna w Rossmanie? Podobno jest ze "stajni" alfaparfu I jestem ciekawa, czy efekty porownywalne sa do Evolution of Color.
Kojarzę że są w Hebe.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 09:40   #4474
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej, na naturalne włosy nałożyłam wkoncu alfaparf 11.12 z 12% oxy. Efekt jest średni. Z jednej strony wlosy sa duzo jasniejsze a z drugiej są jednak żółte. Czy nałożenie jeszcze raz tej samej farby ma sens jesli chodzi mi tylko o ochłodzenie koloru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 11:14   #4475
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć, mam pytanie, liczę na pomoc. Ile farby kupić? Włosy długie do połowy pleców, ok 10 cm poniżej łopatek. Farba ma 115ml.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 14:49   #4476
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej, na naturalne włosy nałożyłam wkoncu alfaparf 11.12 z 12% oxy. Efekt jest średni. Z jednej strony wlosy sa duzo jasniejsze a z drugiej są jednak żółte. Czy nałożenie jeszcze raz tej samej farby ma sens jesli chodzi mi tylko o ochłodzenie koloru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie, liczę na pomoc. Ile farby kupić? Włosy długie do połowy pleców, ok 10 cm poniżej łopatek. Farba ma 115ml.
Jeśli dajesz tyle samo oxy to powinno Ci to spokojnie starczyc. Mam takie włosy ale cienkie i na mnie 230 to by spokojnie było na dwa razy.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 17:13   #4477
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jeśli dajesz tyle samo oxy to powinno Ci to spokojnie starczyc. Mam takie włosy ale cienkie i na mnie 230 to by spokojnie było na dwa razy.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
Robiłam ciemny kolor, ale inne wątki martwe więc tylko sama farba. Zużyłam niecałe 2 opakowania.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 00:15   #4478
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Robiłam ciemny kolor, ale inne wątki martwe więc tylko sama farba. Zużyłam niecałe 2 opakowania.
O mamo ile Ty musisz mieć włosów!

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 06:43   #4479
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
O mamo ile Ty musisz mieć włosów!

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
Później w instrukcji doczytałam, że producent zaleca 2 opakowania (200ml, bo reszta to odżywki) przy włosach dłuższych niż do ramion, wiec akurat. Nie wiem ile farby zostało, ale nie brakło i efekt jest jaki chciałam a to najważniejsze

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2018-01-17 o 06:44
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 10:38   #4480
anjanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 74
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny mam pytanie ,czy rozjaśnianie samego odrostu co 3-4 msc (u fryzjera oczywiście) niszczy włosy ? Nie chodzi mi tu o platyne tylko taki beżowy,miodowy blond.
anjanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 11:24   #4481
sunnyday23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny! Napisałam w innym wątku, ale chyba rzadko kto tam zagląda.

Teraz mam włosy po Marijel 9,22. Na początku kolor był ładny, ale odrost sprał się do brzydkiego, ciemnego. A strasznie mi się to nie podoba, bo postarza mnie.
Do tego nowy odrost mysi blond na poziomie gdzieś 6.

Wcześniej farbowałam Alfą 11,11 z 9% oxy, ale wychodziło żółto i zloto beżowo. Jeszcze wcześniej Wellą Illuminą 9,20 i 10/1, 10/69.

Załączam fotki moich włosów. Pierwsze 4 w pochmurny dzień, 5 wieczorem. Jak widać mam różne poziomy jasności. Od 10 i 9 na długości, 8 brzydkie po spranym 9,22 i odrost mysi blond ok. 6.
Co położyć na odrost? Nie chce platyny, ale na odroście coś co na długości. Czy jak położę 10,21 z Alfy wyjdzie mi podobny odrost na mysim blondzie? Nie platynowy, nie żółty ale własnie chłodniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (215,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (139,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (128,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (92,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (97,1 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez sunnyday23
Czas edycji: 2018-01-19 o 12:01
sunnyday23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 18:10   #4482
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej! Jakiego koloru najlepiej uzyc zeby zrobic tzw shadow roots? A mowiac prościej, po prostu przyciemnic odrost przy blondzie Teraz mam kolor blond mysle ze gdzies na poziomie 10, konce po tonowaniu sa jasne blond, natomiast odrost jest wiecznie rudy. Czy jeśli uzyje wella koleston 8.1 na same odrosty to bedzie ok? U fryzjera kiedys mialam cos takiego robione, nie wiem jaka farba ale kolorem 7.1 i bylo ok, ale boje sie ze w domowych warunkach wyjdzie za ciemno i porobie sobie plamy.

Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 08:03   #4483
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Pomarańczowe włosy ratunkuuu

Wczoraj byłam u fryzjera farbowac włosy z orzecha laskowego na blond...
A dziś rano wstaję a moje włosy to zachodzące słońce... wstydzę się na ulicę wyjść... czym je zafarbować żeby były bardziej blond...? nie chcę wracać do ciemnych włosów znudziły mi się...
dobrze że to weekend i teoretycznie nie muszę nigdzie wyjść...
załączam zdjęcie... tagediaaa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180120_083658.jpg (175,1 KB, 61 załadowań)
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 11:42   #4484
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny co się stało z farbą garnier nutrisse? To była moja ulubiona blond farba nie ma jej tylko w rosmanie czy w ogóle ją wycofali ?
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 08:05   #4485
anjanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 74
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny mam pytanie ,bo chce zrobić cały odrost beżowy blond (tak jak mam resztę włosów) a fryzjerka coś mówiła , że zrobi odrost pasemkami co to znaczy? Czy ona pokryje mi cały odrost czy miejscami będzie mój odrost jeszcze ?
anjanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 14:40   #4486
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny. Jako że znacie się na blondach wszelakich, chciałabym zadać Wam pytanie. Jaki poziom blondu ma Magdalena Cielecka? Chociażby tutaj: https://www.canalplus.pl/ms_galeria/galeria/34308_1.jpg. Chciałabym mieć coś takiego na włosach, ale sama nie wiem czy to jest poziom 10, czy jeszcze jaśniejszy np. 11 lub 12.
Mam jeszcze drugie pytanie. Czy farby super rozjaśniające, np. Loreal Excellence Creme zawierają w sobie rozjaśniacz?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 22:47   #4487
Katga
Raczkowanie
 
Avatar Katga
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 44
Jaka farbe i kolor teraz wybrac

Od kilku lat farbuje wlosy i od poczatku jest to farba Londa Professional. Od poczatku tez wlosy farbuje u fryzjera. Na poczatku byly to brazy jednak zadowolona nie bylam, bo kolor wychodzil bardzo ciemny, prawie, ze czarny. W koncu udalo sie osiagnac taki odcien jaki chcialam. Obecnie uzywam odcienia popielaty sredni blond, a na wierzchu mam blond refleksy. Ogolnie jestem z tej farby zadowolona, super pokrywa siwe wlosy, ktorych mam sporo pomimo mlodego wieku, ladny odcien, nie niszczy mi wlosow, nie wyplukuje sie do jakichs odcieni rudosci, ale...ale kilka miesiecy temu zmienili szate graficzna i raczej nie tylko to. Po prostu ta farba od pewnego czasu niemilosiernie smierdzi! Juz 3 raz po tej zmianie szaty farbuje nia wlosy i za kazdym razem podraznia mi drogi oddechowe, kaszle, drapie mnie w gardle, mam czerwone gardlo. Fryzjerce nic.nie jest ona mowi, ze jest juz przyzwyczajona do tych "smrodow". No ja jednak nie dam juz rady nia wlosow farbowac. No i teraz nie wiem co robic😔 chce zmienic na inna farbe, mysle o loreal, ale wiem, ze moge juz nie uzyskac takiego odcienia, a raczej jest to pewne. Napiszcie mi czy zmienialyscie farby na innych producentow i odcienie wtedy bardzo sie roznily? Nie moge dodac zdjecia, a ch ialam wrzucic obecny odcien.
Katga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 02:10   #4488
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;80730641]Hej dziewczyny. Jako że znacie się na blondach wszelakich, chciałabym zadać Wam pytanie. Jaki poziom blondu ma Magdalena Cielecka? Chociażby tutaj: https://www.canalplus.pl/ms_galeria/galeria/34308_1.jpg. Chciałabym mieć coś takiego na włosach, ale sama nie wiem czy to jest poziom 10, czy jeszcze jaśniejszy np. 11 lub 12.
Mam jeszcze drugie pytanie. Czy farby super rozjaśniające, np. Loreal Excellence Creme zawierają w sobie rozjaśniacz?
Z góry dziękuję za odpowiedź.[/QUOTE]Moim zdaniem to poziom 10 o ile swoje włosy masz jasne. Co do farb zwykła paleta nie, natomiast odcienie typu 03 to farby rozjaśniajace więc już tak.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anjanka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ,bo chce zrobić cały odrost beżowy blond (tak jak mam resztę włosów) a fryzjerka coś mówiła , że zrobi odrost pasemkami co to znaczy? Czy ona pokryje mi cały odrost czy miejscami będzie mój odrost jeszcze ?
Ciężko stwierdzić, może myśli o czymś w stylu sombre.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:07 ----------

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u fryzjera farbowac włosy z orzecha laskowego na blond...
A dziś rano wstaję a moje włosy to zachodzące słońce... wstydzę się na ulicę wyjść... czym je zafarbować żeby były bardziej blond...? nie chcę wracać do ciemnych włosów znudziły mi się...
dobrze że to weekend i teoretycznie nie muszę nigdzie wyjść...
załączam zdjęcie... tagediaaa...
Do blondu musiałabyś je jeszcze znacznie rozjaśnić.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:08 ---------- Poprzedni post napisano o 04:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Leora Pokaż wiadomość
Hej! Jakiego koloru najlepiej uzyc zeby zrobic tzw shadow roots? A mowiac prościej, po prostu przyciemnic odrost przy blondzie Teraz mam kolor blond mysle ze gdzies na poziomie 10, konce po tonowaniu sa jasne blond, natomiast odrost jest wiecznie rudy. Czy jeśli uzyje wella koleston 8.1 na same odrosty to bedzie ok? U fryzjera kiedys mialam cos takiego robione, nie wiem jaka farba ale kolorem 7.1 i bylo ok, ale boje sie ze w domowych warunkach wyjdzie za ciemno i porobie sobie plamy.

Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo to ciężko zrobić samej. A popielatego bym nie kładła bo może wyjść zieleń. Jak już to perłowy.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:09 ---------- Poprzedni post napisano o 04:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sunnyday23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Napisałam w innym wątku, ale chyba rzadko kto tam zagląda.

Teraz mam włosy po Marijel 9,22. Na początku kolor był ładny, ale odrost sprał się do brzydkiego, ciemnego. A strasznie mi się to nie podoba, bo postarza mnie.
Do tego nowy odrost mysi blond na poziomie gdzieś 6.

Wcześniej farbowałam Alfą 11,11 z 9% oxy, ale wychodziło żółto i zloto beżowo. Jeszcze wcześniej Wellą Illuminą 9,20 i 10/1, 10/69.

Załączam fotki moich włosów. Pierwsze 4 w pochmurny dzień, 5 wieczorem. Jak widać mam różne poziomy jasności. Od 10 i 9 na długości, 8 brzydkie po spranym 9,22 i odrost mysi blond ok. 6.
Co położyć na odrost? Nie chce platyny, ale na odroście coś co na długości. Czy jak położę 10,21 z Alfy wyjdzie mi podobny odrost na mysim blondzie? Nie platynowy, nie żółty ale własnie chłodniejszy.
Myślę że na poziom 6 to tylko farba rozjasniajaca. Sama mam 6 i zwykła nie daje rady.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:10 ---------- Poprzedni post napisano o 04:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anjanka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ,czy rozjaśnianie samego odrostu co 3-4 msc (u fryzjera oczywiście) niszczy włosy ? Nie chodzi mi tu o platyne tylko taki beżowy,miodowy blond.
U dobrego fryzjera na dobrych produktach nie.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 08:22   #4489
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

[QUOTE=SceneQueene;8074690 1]Moim zdaniem to poziom 10 o ile swoje włosy masz jasne. Co do farb zwykła paleta nie, natomiast odcienie typu 03 to farby rozjaśniajace więc już tak.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 04:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:06 ----------
Dziękuję Ci bardzo. Nie znam się na tych superrozjaśniających, ale np. Garnier Nutrisse 111 albo Joanna szlachetna perła też mają rozjaśniacz?
Ostatnio ich używałam. Po Garnierze wyszły przy odrostach trochę żółtawe. Swoje włosy mam na poziomie 6-7. Ciężko stwierdzić. Zależy od pory roku chyba.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 11:23   #4490
sunnyday23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

[QUOTE=SceneQueene;



[/COLOR]Myślę że na poziom 6 to tylko farba rozjaśniająca. Sama mam 6 i zwykła nie daje rady.

Dzięki za odpowiedź.
Czyli tak jak myślałam, na moich włosach raczej nie ma co się spodziewać super jasnego blondu przy oxy 9% nawet z jedenastkami. Oxy 12% jakoś się boję. Zwłaszcza, jak jestem w ciąży i ta skóra jest bardziej wrażliwa. Może skuszę się po ciąży, jak uda mi się trochę pojaśnieć i wyrównać kolory na mojej głowie.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

I jeszcze jedno pytanie.

Właśnie zamówiłam 11.21 i oxy 9% z Joanny. Tylko teraz z jakim oxy kłaść, by znowu nie było wielkiej różnicy w kolorze. Mam teraz pomieszane 3 poziomy:
1. nowy odrost gdzieś 6 mysi
2. ten sprany beż wpadający w lekki rudy może 8
3. długości na poziomie 9-10 w jaśniejszym beżowym kolorze.

Czy mogę na nowy odrost dać 9% oxy na 50 minut, na sprany też 9 np. na 20 i na resztę 6%?

Czy lepiej np. odrost mysi i rudawy beż po farbie na 6%, żeby się trochę te kolory przeniknęły, a następnie farbowanie już robić 9%?

Mam jeszcze resztkę 11,11, ale to co najwyżej 1/3 tubki. Może domieszać 11,11 do 10,21 na ten sprany rudawy odrost np. na kwadrans na 9%?

Jak wyrównać te kolory, żeby nie zniszczyć włosów, a jakoś to wyglądało. Mam długie, więc szkoda by mi było. Dziwnie będzie, jak nowo pofarbowany odrost będzie jaśniejszy od reszty na długości. Miałabyś jakiś pomysł, która opcja byłaby najsensowniejsza?

Edytowane przez sunnyday23
Czas edycji: 2018-01-23 o 11:30
sunnyday23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 13:43   #4491
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 170
Maly problem z idealnym kolorem :)

Hej

Licze na Wasza pomoc
Jakis czas temu chcialam dac wlosom odpoczac i staralam sie nie rozjasniac (od lipca), odrost zyl sobie swoim zyciem, kupilam farbe najbardziej zblizona do naturalnego (ciemny blond/jasny braz..tak pomiedzy) i lekko przeciagnelam zeby zatrzec granice miedzy odrostem a farbowanym blondem.
Niestety juz dluzej wytrzymac nie moglam w takim stanie rzeczy

Wczoraj na sam odrost z farba koloru naturalnego nalozylam rozjasniacz 6% i ladnie dosyc rozjasnilo jednak jak to zwykle bywa do kurczakowego pomaranczu, nalozylam na to farbe 10.1 na 35min i ostatnie 5 min przeciagnelam na koncowki i na sam koniec juz na 5 min fioletowa plukanke i kolor w miare ladnie sie stonowal jednak nadal jest bardzo cieply, lekko wpadajacy w rudosci bardziej taki 10.3 a reszta rozjasnianych wczesniej wlosow sa bardzo bardzo chlodne, powiedzialabym ze wpadajace w szary. Wiem ze koncowki sie wyplukaja i za kilka dni beda juz ladnym chlodnym jasnym blondem, ale chcialabym jeszcze cos zrobic z gora.. Zalezy mi wlasnie na takim ladnym jasnym mroznym blondzie

Myslicie ze powinnam jeszcze raz na sama gore dac rozjasniacz z 6% ? czy tym razem juz 3% ? A moze lepiej sprobowac juz sama farba ? Jesli tak to jaka polecacie ?
Dodam ze moje wlosy sa cienkie i delikatne.


Dziekuje
xpaulaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 04:15   #4492
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

[QUOTE=sunnyday23;80757126]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene;



[/COLOR
Myślę że na poziom 6 to tylko farba rozjaśniająca. Sama mam 6 i zwykła nie daje rady.

Dzięki za odpowiedź.
Czyli tak jak myślałam, na moich włosach raczej nie ma co się spodziewać super jasnego blondu przy oxy 9% nawet z jedenastkami. Oxy 12% jakoś się boję. Zwłaszcza, jak jestem w ciąży i ta skóra jest bardziej wrażliwa. Może skuszę się po ciąży, jak uda mi się trochę pojaśnieć i wyrównać kolory na mojej głowie.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

I jeszcze jedno pytanie.

Właśnie zamówiłam 11.21 i oxy 9% z Joanny. Tylko teraz z jakim oxy kłaść, by znowu nie było wielkiej różnicy w kolorze. Mam teraz pomieszane 3 poziomy:
1. nowy odrost gdzieś 6 mysi
2. ten sprany beż wpadający w lekki rudy może 8
3. długości na poziomie 9-10 w jaśniejszym beżowym kolorze.

Czy mogę na nowy odrost dać 9% oxy na 50 minut, na sprany też 9 np. na 20 i na resztę 6%?

Czy lepiej np. odrost mysi i rudawy beż po farbie na 6%, żeby się trochę te kolory przeniknęły, a następnie farbowanie już robić 9%?

Mam jeszcze resztkę 11,11, ale to co najwyżej 1/3 tubki. Może domieszać 11,11 do 10,21 na ten sprany rudawy odrost np. na kwadrans na 9%?

Jak wyrównać te kolory, żeby nie zniszczyć włosów, a jakoś to wyglądało. Mam długie, więc szkoda by mi było. Dziwnie będzie, jak nowo pofarbowany odrost będzie jaśniejszy od reszty na długości. Miałabyś jakiś pomysł, która opcja byłaby najsensowniejsza?
Ja bym położyła na odrost na 9 na 50 minut, na rudy też na 9 na 25 a na resztę na ostatnie 7 dla wyrównania całości. Myślę że tak będzie najbardziej sensownie ale nie mogę Ci dac gwarancji że będzie idealnie równo, bo niestety nie wiem jak sie zachowują Twoje włosy. To tak tylko na chłopski rozum jak to mówią

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 08:52   #4493
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: Pomarańczowe włosy ratunkuuu

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u fryzjera farbowac włosy z orzecha laskowego na blond...
A dziś rano wstaję a moje włosy to zachodzące słońce... wstydzę się na ulicę wyjść... czym je zafarbować żeby były bardziej blond...? nie chcę wracać do ciemnych włosów znudziły mi się...
dobrze że to weekend i teoretycznie nie muszę nigdzie wyjść...
załączam zdjęcie... tagediaaa...
Jak dla mnie na fotce kolor mega , nie wiem jak do twarzy, bo może się źle czujesz, ale przemyśl to jeszcze.
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 10:09   #4494
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 170
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej ! Licze na Wasza pomoc
Wczoraj napisalam watek ale zostal przesuniety i nie moge go znalezc

Zawsze farbuje wlosy na bardzo jasny zimy blond, ostatnio w lipcu postanowilam ze dam im troche odpoczac i urosnac odrost w koloze ciemnego blondu troche urosl wiec zeby dalej nie rozjasniac postanowilam kupic farbe na poziomie 6/7 i przeciagnelam lekko po odroscie zeby zatrzec granice i zrobic delikatne ombre.

Oczywiscie - teraz znowu zatesnilam za moim blondem

Przed wczoraj polozylam rozjasniacz z 6% na sam ten ciemniejszy odrost potem splukalam a na to farbe 10.1. Poniewaz odrosty byly rudawe na koniec umylam jeszcze fioletowym szamponem.

Koncowki wczesniej rozjasniane sa bardzo chlodne, wrecz szare (wiem, wypluka sie ) nastomiast moj odrost bardzo cieply, na poziomie 10.3.

No i teraz nie wiem co zrobic... Czy jeszcze raz rozjasniacz na te odrosty na nizszej wodzie zeby juz nie niszczyc ( 3%-4.5% ? ) czy moze jakas farba sobie z tym poradzi ? Jesli farba to jaki odcien polecacie ?

dziekuje za pomoc

Edytowane przez xpaulaax
Czas edycji: 2018-01-24 o 10:41
xpaulaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 11:13   #4495
sunnyday23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

[QUOTE=SceneQueene;8077985 6]
Cytat:
Napisane przez sunnyday23 Pokaż wiadomość
Ja bym położyła na odrost na 9 na 50 minut, na rudy też na 9 na 25 a na resztę na ostatnie 7 dla wyrównania całości. Myślę że tak będzie najbardziej sensownie ale nie mogę Ci dac gwarancji że będzie idealnie równo, bo niestety nie wiem jak sie zachowują Twoje włosy. To tak tylko na chłopski rozum jak to mówią

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
Jasne, każdy ma inne włosy i potem inaczej wychodzi, ale dziękuję Ci bardzo za pomoc Zawsze lepiej poradzić się kogoś obeznanego, jak kombinować całkiem samemu.
sunnyday23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 16:43   #4496
Katga
Raczkowanie
 
Avatar Katga
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 44
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny jak tu dodac zdjecia? Bo nie chce mi sie dodac zdjecie, nawet po zmniejszeniu rozmiaru zdjecia. Ciagle wyskakuje mi blad.chcialam wam pokazac ten obecny kolor jaki mam. Co do tej calej sytuacji z Londa to gadalam ze swoja fryzjerka i powiedziala, ze zmienimy na Loreal Majirel, podobno tak nie smierdzi. Z tym, ze z tej Londy Professional izywam 7.1 popielaty sredni blond, fryzjerka chce z Majirel uzyc 7.1 popielaty blond, ale ja nie jestem przekonana do tego odcienia😕 no i podobno ten Majirel wychodzi o wiele ciemniejszy niz na probniku i juz sama nie wiem co robic.
Katga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 00:37   #4497
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

[QUOTE=sunnyday23;80789396]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

Jasne, każdy ma inne włosy i potem inaczej wychodzi, ale dziękuję Ci bardzo za pomoc Zawsze lepiej poradzić się kogoś obeznanego, jak kombinować całkiem samemu.
Pewnie. Trzymam kciuki.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 08:54   #4498
anjanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 74
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czy touch to jest toner czy farba ? miałam farbowane włosy Wella Touch bez amoniaku kolor .
anjanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 12:38   #4499
sunnyday23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny ja farbnęłam wczoraj włosy tym 11,21 z 9% oxy. Dzień wcześniej robiłam próbę na pasemku, ale z inną wodą. Z Alfą jednak wyszło znacznie ciemniej.
Wyszedł beżowy blond. Aż jestem zdziwiona, że tak jasna farba wyszła tak "ciemno", bo jak robiłam 11,11, to były bardzo jasne, ale żółtawo-beżowe.
Kolor wygląda różnie w różnym świetle. Ładnie skomponował się z wcześniejszym beżem.
W sumie to jestem zadowolona, bo nie chciałam bardzo jasnego blondu w sensie platyny, a coś bardziej naturalniejszego. Odrost przebija jeszcze na złotawo, ale myślę, że po maseczce z jodyna powinno już być ok. Przynajmniej nie jest taki ciemny jak po 9,22.
Wrzucam 2 fotki. Jedna wieczorem w kiepskim świetle, druga w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180130_180707.jpg (72,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (68,8 KB, 71 załadowań)
sunnyday23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 13:19   #4500
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez anjanka22 Pokaż wiadomość
Czy touch to jest toner czy farba ? miałam farbowane włosy Wella Touch bez amoniaku kolor .
Toner

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sunnyday23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja farbnęłam wczoraj włosy tym 11,21 z 9% oxy. Dzień wcześniej robiłam próbę na pasemku, ale z inną wodą. Z Alfą jednak wyszło znacznie ciemniej.
Wyszedł beżowy blond. Aż jestem zdziwiona, że tak jasna farba wyszła tak "ciemno", bo jak robiłam 11,11, to były bardzo jasne, ale żółtawo-beżowe.
Kolor wygląda różnie w różnym świetle. Ładnie skomponował się z wcześniejszym beżem.
W sumie to jestem zadowolona, bo nie chciałam bardzo jasnego blondu w sensie platyny, a coś bardziej naturalniejszego. Odrost przebija jeszcze na złotawo, ale myślę, że po maseczce z jodyna powinno już być ok. Przynajmniej nie jest taki ciemny jak po 9,22.
Wrzucam 2 fotki. Jedna wieczorem w kiepskim świetle, druga w świetle dziennym.
Ładny, lubię takie beże!

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.