Zapomnieć czy dać kolejną szansę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-17, 23:18   #1
Serce95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1

Zapomnieć czy dać kolejną szansę?


Cześć wszystkim

Na wstępie proszę was o radę,co zrobić...



Więc tak rozstałam się z moim chłopakiem w poniedziałek, już nie wiem który raz z rzędu...

Nie licząc wszystkich przerw w naszym związku to byliśmy razem już prawie 2 lata...

On jest moim pierwszym chłopakiem także,może dlatego,aż tak to mocno przeżywam...



Poblokowałam go gdzie się dało,ale i tak cały czas mam go w głowie...



Rozstałam się z nim z powodu tego,że jest bardzo zaborczym człowiekiem najchętniej nie wypuszczałby mnie nigdzie z domu o wyjściu bez niego mogłabym zapomnieć on zaś robi sobie co chce i spotyka sie z kim chce gdy ja jestem w pracy,mi zaś nie za bardzo wolno z innymi się,widywać bo ma do mnie potem pretensje,że mam się z nim spotkać a nie z kimś tam...



Przez cały ten okres naszego związku nawet nie poznałam jego rodziny(on nie urodził się w moim miescie tylko 300 km od mojego miasta)bo nigdy jakoś nie chciał mnie do nich zabrać...



W ogóle nie miał taktu ile razy powiedział mi coś po czym ryczałam na maksa...



Bardzo dużo rzeczy przede mną ukrywał i odwoływał☠ nasze wspólne plany(np.bez mojej wiedzy odwołał nam sylwestra a o 2 planach sylwestrowych przypadkowo sie dowiedziałam od jego współlokatora,ale juz bylo za pozno by dostac sie na tego sylwka)



Coś we mnie pękło juz na dobre po sobotnich urodzinach jego znajomego,ktory zaprosił na nie tylko mojego chłopaka beze mnie...

Moj chlopak chcial bym przyszła z nim a ja do niego,ze nie ide bo nie zostałam zaproszona a nie bede sie wpychac gdzie mnie nie chca i co najlepsze od niego dowiedzialam sie na 2 dzien ze jako jedyny był bez swojej drugiej polowki czyli mnie a reszta gosci przyszla ze swoimi partnerami...



I teraz mam pytanie jak myślicie dobrze zrobiłam zrywając z nim już naprawde na dobre czy moze dac mu kolejna szanse(on zawsze obiecywał ze sie zmieni i cos nie wychodzi mu to)pewnie wiem co napiszecie ze dobrze ze to zrobiłam i ze jednak odpusc se go ..

Ale moj problem jest taki,ze bardzo tesknie za nim czuje taka pustke w sercu że aż mi ciagle płakać się chce

Co mam zrobic by mi przeszła miłosc do niego...
Serce95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 10:02   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Tak dobrze zrobilas to była toksyczna relacja i do niczego dobrego nie prowadziła
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 10:05   #3
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Chcesz być w związku z toksykiem i zniszczyć sobie życie? Dobrze zrobiłaś. Nie złam się i nie wracaj do niego znowu, bo tylko do siebie będziesz mieć pretensje, że zmarnowalas najlepsze lata na siedzeniu przy despocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 10:48   #4
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 170
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Bardzo dobrze zrobilas Tylko teraz sie nie zlam trzymam kciuki

2 lata to dopiero poczatki a juz rozstawaliscie sie kilka razy... pomysl co by bylo za jakis czas...
xpaulaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 11:49   #5
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
(...) rozstałam się z moim chłopakiem w poniedziałek, już nie wiem który raz z rzędu...
Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
On jest moim pierwszym chłopakiem także,może dlatego,aż tak to mocno przeżywam...
Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
(...) jest bardzo zaborczym człowiekiem najchętniej nie wypuszczałby mnie nigdzie z domu o wyjściu bez niego mogłabym zapomnieć on zaś robi sobie co chce i spotyka sie z kim chce(...)
Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
Przez cały ten okres naszego związku nawet nie poznałam jego rodziny (...)bo nigdy jakoś nie chciał mnie do nich zabrać...
Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
W ogóle nie miał taktu ile razy powiedział mi coś po czym ryczałam na maksa...
Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
Bardzo dużo rzeczy przede mną ukrywał i odwoływał nasze wspólne plany (...)
Wyżej zacytowałam wszystkie powody, dlaczego nie powinnaś do niego wracać. Sama je podałaś, tzn. że je widzisz i zdajesz sobie z nich sprawę. Jak podkreśliłaś, to Twój pierwszy chłopak, a uwierz mi - pierwsza miłość boli najbardziej. Nie warto dla niego cierpieć - z tego co opisujesz, to niesamowicie samolubny i nieczuły facet. Do tego hipokryta, któremu nie można zaufać. Serce będzie bolało, ale w końcu przestanie. Daj sobie z nim spokój i bądź szczęśliwa
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 16:07   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Jest tylko jedna kolejna szansa. Sama widzisz, że dawanie kolejnych do niczego dobrego nie doprowadziło.
Nie wracaj i nie wkręcaj sobie, że "pierwsza miłość". Zawsze jest kolejna.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 17:15   #7
arancia94
Nie jestem z rocznika 94
 
Avatar arancia94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 106
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Dobrze zrobiłaś. Zasługujesz na kogoś lepszego.
arancia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-20, 09:12   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
W ogóle nie miał taktu ile razy powiedział mi coś po czym ryczałam na maksa...
Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
Ale moj problem jest taki,ze bardzo tesknie za nim czuje taka pustke w sercu że aż mi ciagle płakać się chce .
No widzisz juz jest poprawa. Z nim "ryczalas na maksa", zaraz po rozstaniu "plakac sie chce", z czasem to nawet chec do placzu minie.

Jak chcesz sie w miare szybko poczuc lepiej to wyjdz na impreze ze swoimi znajomymi, moze jakis sport. Z czasem poznasz innych facetow, mam nadzieje, ze beda dla Ciebie milsi niz ten. Tego Ci zycze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 21:36   #9
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość

Ale moj problem jest taki,ze bardzo tesknie za nim czuje taka pustke w sercu że aż mi ciagle płakać się chce

Co mam zrobic by mi przeszła miłosc do niego...
Boli i będzie boleć. Miłość nie przechodzi nagle z dnia na dzień. Straciłaś osobę, która była Ci bardzo bliska, na powrót do normy potrzebujesz teraz trochę czasu i cierpliwości. Przede wszystkim odpuszczając sobie dalsze próby ratowania związku, dajesz sobie szansę na odkochanie się i pozbycie się pustki w sercu. Dając kolejne szanse tylko przedłużasz cierpienie i odwlekasz ten nieunikniony odwyk od toksycznej osoby i podniesienie się po ciężkim związku.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 13:16   #10
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Cytat:
Napisane przez Serce95 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Na wstępie proszę was o radę,co zrobić...



Więc tak rozstałam się z moim chłopakiem w poniedziałek, już nie wiem który raz z rzędu...

Więc już dawno wam się nie układa, po co odgrzewać kotlet, w dodatku skrajnie zepsuty...

Nie licząc wszystkich przerw w naszym związku to byliśmy razem już prawie 2 lata...

On jest moim pierwszym chłopakiem także,może dlatego,aż tak to mocno przeżywam...



Poblokowałam go gdzie się dało,ale i tak cały czas mam go w głowie...



Rozstałam się z nim z powodu tego,że jest bardzo zaborczym człowiekiem najchętniej nie wypuszczałby mnie nigdzie z domu o wyjściu bez niego mogłabym zapomnieć on zaś robi sobie co chce i spotyka sie z kim chce gdy ja jestem w pracy,mi zaś nie za bardzo wolno z innymi się,widywać bo ma do mnie potem pretensje,że mam się z nim spotkać a nie z kimś tam...



Przez cały ten okres naszego związku nawet nie poznałam jego rodziny(on nie urodził się w moim miescie tylko 300 km od mojego miasta)bo nigdy jakoś nie chciał mnie do nich zabrać...

Eh, nie traktował Cię zbyt poważnie, w dodatku te kłótnie też nie zmieniły na pozytywne jego postrzegania tego związku

W ogóle nie miał taktu ile razy powiedział mi coś po czym ryczałam na maksa...

Zero szacunku, kolejny powód dla którego powinnaś wyrzucić sobie go z głowy

Bardzo dużo rzeczy przede mną ukrywał i odwoływał☠ nasze wspólne plany(np.bez mojej wiedzy odwołał nam sylwestra a o 2 planach sylwestrowych przypadkowo sie dowiedziałam od jego współlokatora,ale juz bylo za pozno by dostac sie na tego sylwka)

Może po prostu nie byłaś jedna w kolejce do jego uwagi.

Coś we mnie pękło juz na dobre po sobotnich urodzinach jego znajomego,ktory zaprosił na nie tylko mojego chłopaka beze mnie...

Nawet jego znajomi nie uważają Cię za jego kobietę, widocznie nie bez powodu, zazwyczaj w związkach ludzie wiedzą o partnerach znajomych, chyba że Bogu ducha winny znajomy zaprosił go z Tobą, co on oczywiście olał. W obu przypadkach słaba sytuacja, niewiele dla niego znaczysz co widać już przy takich okazjach

Moj chlopak chcial bym przyszła z nim a ja do niego,ze nie ide bo nie zostałam zaproszona a nie bede sie wpychac gdzie mnie nie chca i co najlepsze od niego dowiedzialam sie na 2 dzien ze jako jedyny był bez swojej drugiej polowki czyli mnie a reszta gosci przyszla ze swoimi partnerami...

Jak wyżej, może zrzuca winę na znajomego, pytanie tylko czy jeśli nie to ten znajomy ma jakieś powody żeby Cię nie zapraszać? Twoj facet mógł coś powiedzieć nie tak o Tobie ?

I teraz mam pytanie jak myślicie dobrze zrobiłam zrywając z nim już naprawde na dobre czy moze dac mu kolejna szanse(on zawsze obiecywał ze sie zmieni i cos nie wychodzi mu to)pewnie wiem co napiszecie ze dobrze ze to zrobiłam i ze jednak odpusc se go ..

JASNE. Daj mu szansę, żeby jeszcze Ci trochę pokazał swojego słodkiego oblicza, olał, doprowadził do łez, bo przecież za mało Ci po tyłku daje, żebyś zrozumiała, że ta relacja z szacunkiem ma niewiele wspólnego

Ale moj problem jest taki,ze bardzo tesknie za nim czuje taka pustke w sercu że aż mi ciagle płakać się chce

Kolejny wątek, kolejna kobieta która ugania się za bezczelnym chamem, z niewiadomych powodów go kocha i pozwala sobą pomiatać. Za czym tak tęsknisz? Odejmij sobie te wszystkie przykre sytuacje, dużo Ci zostanie momentów w serduszkach, motylkach i aż do mdłości cudownych?

Co mam zrobic by mi przeszła miłosc do niego...
Musisz przede wszystkim zobaczyć, CHCIEĆ zobaczyć jak Cię nie szanował, taki pierwszy krok....
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 13:32   #11
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Musisz przede wszystkim zobaczyć, CHCIEĆ zobaczyć jak Cię nie szanował, taki pierwszy krok....
Zgadzam się


Gratuluję i trochę zazdroszczę, że udało Ci się wyjść z toksycznego związku, teraz tylko musisz trzymać się decyzji. Trzymam kciuki.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2018-04-25 o 13:33
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 20:00   #12
lidyaa97
Ximena
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zapomnieć czy dać kolejną szansę?

Pierwszy związek zazwyczaj nas uczy tego jak powinniśmy się zachowywać w przyszłych
Ja mam aktualnie bardzo podobną sytuację do Twojej i również dylemat. Najważniejsze to żebyś nie dała sobie wejść na głowę, on nie ma prawa Cie ogarniczać do tego stopnia. W czym jesteś gorsza od niego że on może a Ty nie? Myślę że mówimy tu o zaburzeniu równowagi uczuć, za dużo dałaś od siebie, na zbyt wiele się zgodziłaś a on to po prostu wykorzystał. Jeśli jesteś pewna że to ten jedyny, że to miłość Twojego życia to poczekaj. Kilka tygodni a nawet miesięcy. Nie pisz, nie proś, nie odzywaj się do niego. Pokaż mu że sama świetnie sobie dajesz radę a on widząc to z czasem zatęskni. Nie zgadzaj sie na początku na spotkania. On musi wiedzieć że nie jesteś uzależniona od niego. Jedyną opcją to pokazanie mu po tych kilku tygodniach nowej siebie, musisz od początku z góry mu oznajmić ze jeśli chce z Tobą być to nie zgadzasz się na atkie traktowanie. Pamietaj tylko że musisz to zrobić z ogromną pewnością siebie tak aby wiedział że Tobie już nie zależy tak jak wcześniej i że naprawde moze Cię stracić. A jeśli po prostu czujesz ból po rozstaniu i chcesz z nim być bo tęsknisz.... To daj sobie spokój, uwierz mi że w życiu czeka Cię jeszcze wiele szczęśliwych chwil. Musisz tylko uwierzyć w siebie i w to że Ty sama też mozesz być szczęśliwa
lidyaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 21:00:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.