Allepaznokcie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 14:54   #91
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Allepaznokcie

Też nie polecam allepaznokcie. Straszny badziew...
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:42   #92
crazybarbie
Przyczajenie
 
Avatar crazybarbie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 28
GG do crazybarbie
Dot.: Allepaznokcie

ja z tej firmy testuję obecnie żele hybrydowe - te po 29 zł i póki co jestem zadowolona obecnie testuję je na sobie, bo nie chcę testować tak taniego i rzadko polecanego produktu na Klientkach niestety nie mam manicure hybrydowego w swojej ofercie, a zapotrzebowanie jest
jeśli moje testy tych lakierów powiodą się, to wprowadzę taką usługę za bardzo przystępną cenę

jeśli chodzi o żele i akryle służące do stylizacji, to wybrałabym jakąś lepszą firmę! i nie polecam zakupów na allegro- kilka razy kupowałam tak firmowe żele, które okazywały się być złej jakości (najprawdopodobniej przeterminowane)

pozdrawiam serdecznie!
__________________
Na diecie od 10 lutego 2012 roku <3


83.3-80-75-70-65-62.3-60


crazybarbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 11:40   #93
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Allepaznokcie

Ja z tego sklepu kupuję jedynie woski w rolce do depilacji i oczywiście paski fizelinowe. Raz jeszcze kupiłam lakier do paznokci holograficzny - jestem z niego zadowolona.

Woski są firmy, którą znam jeszcze z moich wcześniejszych zakupów na allegro. To jakaś włoska firma Arcocere, nie zamawiam od nich nołnejmów. Nie sprawiały mi kłopotów.

Jednak jak zrobiłam pierwsze woskowe zamówienie z Allepaznokcie to jeden pojemnik był jakiś feralny bo wosk zbyt mocno wyciekał po rolce podczas nakładania, przy okazji mnie parząc.

To raczej nie wina allepaznokcie ale powiedziałam sobie, że nie kupię już u nich wosków cukrowych. Pozostanę przy perłowym tej samej firmy bo z nim nie mam traumatycznych wspomnień.

Mnie jedynie wkurza, że znając historię moich zakupów zamiast gratisów około depilacyjnych wciskają mi jakieś drobinki do zdobienia paznokci. Zawsze Leży to u mnie i się kurzy.

Ostatnio też nie mogę się zalogować na ich nową wersję sklepu, działa mi tylko stara ale tam nie wszystkie rodzaje wosków są w sprzedaży. Czekam na pomoc administratora.

Czy któraś kupowała ten ich preparat do czyszczenia z wosku aparatury? Jest po jakieś 50 zł. Może ułatwiłby czyszczenie podgrzewacza, bo zawsze taki klejący na koniec a ciężko to jakoś doczyścić, czy to oliwką czy wodą.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.

Edytowane przez 2ystem1645
Czas edycji: 2013-06-25 o 11:42
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 12:46   #94
MalinaMr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Allepaznokcie

Dopiero uczę się robić paznokcie. Zamówiłam ich zestaw startowy. Wg mnie do nauki jest w sam raz. Niemniej jednak, po otworzeniu i rozpakowaniu paczki okazało się, że część kolorowych żeli wyciekła. Miałam umorusane pół zamówienia, siedziałam później pół godziny i wszystko czyściłam.
Żele gumowe. Utwardzałam je chyba z 4-5 minut. Zmywacz do paznokci, niby o zapachu pomarańczowym, śmierdzi niemiłosiernie.
Sumując - uczyć się robić paznokcie na ich produktach można. Ale jak tylko dojdę do jako takiej wprawy, sięgnę po produkty z wyższej półki. Nie miałabym serca robić komuś paznokci żelami alle.
MalinaMr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 00:38   #95
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Allepaznokcie

Ja tez jestem dopiero po kursie, i zamowilam kilka rzeczy z allepaznocie ale glownie sa to pedzelki, pilniczki itp. ma nadzieje, ze chociaz te rzeczy beda ok, bo widze, ze zele i akryle nie za dobre sa ??
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 23:50   #96
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Allepaznokcie

odnawiam wątek
co myślicie o zamawianiu żeli?
bo niestety w mojej hurtowni od dłuższego czasu nie mają tego co chcę i zastanawiam się nad zamówieniem do domu ale z lekka się boję
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:38   #97
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Allepaznokcie

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
odnawiam wątek
co myślicie o zamawianiu żeli?
bo niestety w mojej hurtowni od dłuższego czasu nie mają tego co chcę i zastanawiam się nad zamówieniem do domu ale z lekka się boję
Dołączam się do pytania
Ja chyba zamówię kilka kolorków i przetestuję,bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi czy są ok czy to tylko bubel.
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-07 18:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.