Kocha ale nie chce przyjechać do domu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 16:21   #1
moniczkkka123
MISIA
 
Avatar moniczkkka123
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Question

Kocha ale nie chce przyjechać do domu.


Witam,
Piszę do was z prośbą o poradę, w następującej sprawie:
Z moim chłopakiem znamy się czerwca 2015, mieszkamy od siebie 100 km, poznaliśmy się przez telefon, pierwsze nasze spotkanie odbyło się w kwietniu tego roku, ciągle gadamy przez tel, po kilka razy dziennie, dobrze się dogadujemy, 20 czerwca tego roku byłam u niego i wtedy zapytał mnie czy zostaniemy parą, zgodziłam się, bardzo go kocham i wiem że on mnie też, tego dnia ciągle mi to powtarzał , spędziliśmy miło razem dzień, i musiałam wracać do siebie. Mam 18 lat, mój chłopak 28, nie pracuje, czasem lubi wypić, jest na utrzymaniu rodziców, ale obiecał - po rozmowie ze mną - że się dla mnie zmieni nie pije już 8 dni, szuka pracy. Planujemy spotkać się za tydzień, musiałam pożyczyć mu pieniązki na przyjazd do mnie, ale czego się nie robi z miłośći (moja pierwsza miłość) Mój tata nie wie o jego istnieniu, mama wie, jednak nie wiem ile on ma lat, widziała się z nim przez 5 min kiedy odwoziła mnie do niego, on się mega dobrze zach0wał, przywitał sie z nią , ale ona ma do niego wielkie ALE, że nie pracuje, że ma zły wpływ na mnie (co jest nie prawdą), że jestem młoda i po co mi znajomosc z nim, żebym znalazła sobie kogoś na miejscu i takie tam, dlatego nie mówie jej narazie że z nim jestem. Dzisiaj opowiedziałam mu, że moja mama chce żeby przyjechał do mnie do domu, bo jeszcze u nie nie był, spotykaliśmy się po za domem, ale on nie chcę, za nic w świecie, mówi że się wstydzi, nie chce gadać z moimi rodzicami, prosiłam go chociaż o godzinkę - wypicie herbaty z moimi rodzicami i tyle....i możemy sobie gdzieś jechać sami, ale też nie.. Kocha mnie ale nie może tego dla mnie zrobić.....
Moja mama nie rozumie dlaczego on nie chce przyjechać, tłumacze jej, ale ona jest zdania że skoro on nie chce do domu to znaczy, że "coś z nim jest nie tak". Bardzo go kocham, i chce z nim spędzić życie, Jednak są miedzy nami małe spięcia z powodu mojej mamy...
Nie wiem jak z nimi gadać, jestem między młotem a kowadłem - miłością mojego życia a matką, którą bardzo kocham.
Ona chce tylko z nim przez chwilę pogadać, poznać go a on ciągle jest na NIE...

proszę o jakąś poradę...
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi

moniczkkka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:34   #2
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Cytat:
Napisane przez moniczkkka123 Pokaż wiadomość
Witam,
Piszę do was z prośbą o poradę, w następującej sprawie:
Z moim chłopakiem znamy się czerwca 2015, mieszkamy od siebie 100 km, poznaliśmy się przez telefon, pierwsze nasze spotkanie odbyło się w kwietniu tego roku, ciągle gadamy przez tel, po kilka razy dziennie, dobrze się dogadujemy, 20 czerwca tego roku byłam u niego i wtedy zapytał mnie czy zostaniemy parą,
Znacie sie rok przez telefon a spotkliscie sie dopiero w kwietniu tego roku? Tak na prawdę go nie znasz. Niby tak kocha a nie miał czasu wczesniej przyjechac?? 100km to nie jest dużo. Jakby mu zależało to przyjezdzałby co 2-3 miesiace lub czesciej. Według mnie jestes jego nastoletnim umilaczem. Gdyby faktycznie mu zalezało i by chciał przyjechać dorobił by sobie gdzies. Gdy facetowi zależy znajdzie czas i załatwi kase na pociąg.
Cytat:
Mam 18 lat, mój chłopak 28, nie pracuje, czasem lubi wypić, jest na utrzymaniu rodziców, ale obiecał - po rozmowie ze mną - że się dla mnie zmieni nie pije już 8 dni, szuka pracy. Planujemy spotkać się za tydzień, musiałam pożyczyć mu pieniązki na przyjazd do mnie
Ma 28 lat nie pracuje utrzymuja go rodzice do tego lubi wypić tez pewnie za kase rodziców. Taa Jaasne ZMIENI SIĘ. W bajki wierzysz?? On powinien sie zmienic dla SIEBIE nie dla Ciebie. Pożyczasz kase prawie 30 letniemu chłopu??? Mi to byłoby wstyd brać kase od nastolatki. Poza tym jestescie na różnych etapach życiowych. Dam Ci rade nie pożyczaj mu kasy to sie zwykle źle konczy. Po co ma isc do pracy przeciez Nastoletnia dziewczyna mu pożyczy.

Cytat:
Bardzo go kocham, i chce z nim spędzić życie
Po pierwsze parą jestescie 8 dni. Wydaje Ci sie że go kochasz bo to Twoja pierwsza miłość. To iluzja. Zbyt mało czasu ze soba spedziliscie.
Poza tym moze zdaje sobie sprawe że jest słabą partią dla nastolatki skoro nie chce poznać jej rodziców albo nie ma powaznych zamiarów względem Ciebie tylko właśnie jako rozrywka.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-06-28 o 16:40
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:38   #3
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Ale Ty naprawde piszesz to wszystko serio? Ma 28 lat bardzo sie kochacie, on wprawdzie pije czasami i nie pracuje, utrzymuja go rodzice, a Ty mu dajesz "pieniazki" (nienawidze jak ktos tak pisze) na przyjazd do Ciebie? I Ty chcesz z nim spedzic zycie? No cudny start w przyszlosc. Nic tylko zyczyc powodzenia.

Wiej kobieto poki mozesz. A obawom Mamy sie nie dziwie wcale. A ze on nie chce przyjechac? To chyba najmniejszy problem w calej tej sytuacji, ale moze albo jest mu glupio, ze jest darmozjadem w tym wieku, albo ma to gdzies, albo nie planuje z Toba dluzszej przyszlosci. Ot postawisz mu bilet, moze kilka razy obiad, moze nawet wskoczysz do lozka....

W sumie to mam nadzieje, ze jednak troll. A jak faktycznie to co piszesz to prawda, to posluchaj rady, starszej, mocno obitej przez wlasna glupote kolezanki i wez zakoncz ta znajomosc jak najszybciej, a nie marnuj sobie zycia.

Dzizas ja wlasnie doczytalam, ze wy sie pierwszy raz widzieliscie 8 dni temu...... Litosci.
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:44   #4
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Cytat:
Napisane przez Natka19900 Pokaż wiadomość
Dzizas ja wlasnie doczytalam, ze wy sie pierwszy raz widzieliscie 8 dni temu...... Litosci.
Nie nie pierwsze spotkanie w kwietniu a 20 czerwca zostali para
Według mnie to internetowa znajomość z iluzją. Kochasz go w swoim wyobrażeniu bo prawdziwego jego nie znasz.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:48   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Ty tak serio? Zlasowało Ci mózg.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:03   #6
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Aleks_90 - tyyyle emocji, ze sie nie polapalam
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:05   #7
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Bardziej by mi sie podobalo bez tych przeslodzonych wstawek, lubie sie angazowac w tematy, nawet jesli nie sa prawdziwe, ale ciezko sie wczuc jak swiadomosc trollingu tak bije po oczach.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 17:08   #8
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Cytat:
tyyyle emocji, ze sie nie polapalam.
No ja ledwo.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-06-28 o 17:10
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:23   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Troll?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:28   #10
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Troll?
Wysyp trolli na wizażu? Co to może być.....A wakacje sie zaczeły!
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:44   #11
moniczkkka123
MISIA
 
Avatar moniczkkka123
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Pracował, ok dwóch lat nie pracuje. Dlatego nie przyjezdzal bo kasy nie mial wczesniej... Do mnie pociągi nie jezdza, ma on swoj samochod, na paliwo potrzebuje 100 zl . Pozyczam kase, bo robie to dla nas ...

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Znacie sie rok przez telefon a spotkliscie sie dopiero w kwietniu tego roku? Tak na prawdę go nie znasz. Niby tak kocha a nie miał czasu wczesniej przyjechac?? 100km to nie jest dużo. Jakby mu zależało to przyjezdzałby co 2-3 miesiace lub czesciej. Według mnie jestes jego nastoletnim umilaczem. Gdyby faktycznie mu zalezało i by chciał przyjechać dorobił by sobie gdzies. Gdy facetowi zależy znajdzie czas i załatwi kase na pociąg.
Ma 28 lat nie pracuje utrzymuja go rodzice do tego lubi wypić tez pewnie za kase rodziców. Taa Jaasne ZMIENI SIĘ. W bajki wierzysz?? On powinien sie zmienic dla SIEBIE nie dla Ciebie. Pożyczasz kase prawie 30 letniemu chłopu??? Mi to byłoby wstyd brać kase od nastolatki. Poza tym jestescie na różnych etapach życiowych. Dam Ci rade nie pożyczaj mu kasy to sie zwykle źle konczy. Po co ma isc do pracy przeciez Nastoletnia dziewczyna mu pożyczy.

Po pierwsze parą jestescie 8 dni. Wydaje Ci sie że go kochasz bo to Twoja pierwsza miłość. To iluzja. Zbyt mało czasu ze soba spedziliscie.
Poza tym moze zdaje sobie sprawe że jest słabą partią dla nastolatki skoro nie chce poznać jej rodziców albo nie ma powaznych zamiarów względem Ciebie tylko właśnie jako rozrywka.


---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

TAK pisze to serio. Pierwszy raz w kwietniu widzielismy się, nie wskocze mu do łóżka, on naprawde mnie kocha, będzie czekał na to aż będe gotowa, i powiedział że serio myśli na powaznie o przyszlosci ze mna

Cytat:
Napisane przez Natka19900 Pokaż wiadomość
Ale Ty naprawde piszesz to wszystko serio? Ma 28 lat bardzo sie kochacie, on wprawdzie pije czasami i nie pracuje, utrzymuja go rodzice, a Ty mu dajesz "pieniazki" (nienawidze jak ktos tak pisze) na przyjazd do Ciebie? I Ty chcesz z nim spedzic zycie? No cudny start w przyszlosc. Nic tylko zyczyc powodzenia.

Wiej kobieto poki mozesz. A obawom Mamy sie nie dziwie wcale. A ze on nie chce przyjechac? To chyba najmniejszy problem w calej tej sytuacji, ale moze albo jest mu glupio, ze jest darmozjadem w tym wieku, albo ma to gdzies, albo nie planuje z Toba dluzszej przyszlosci. Ot postawisz mu bilet, moze kilka razy obiad, moze nawet wskoczysz do lozka....

W sumie to mam nadzieje, ze jednak troll. A jak faktycznie to co piszesz to prawda, to posluchaj rady, starszej, mocno obitej przez wlasna glupote kolezanki i wez zakoncz ta znajomosc jak najszybciej, a nie marnuj sobie zycia.

Dzizas ja wlasnie doczytalam, ze wy sie pierwszy raz widzieliscie 8 dni temu...... Litosci.


---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

NIE OBRAŻAJ MNIE, ok ?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ty tak serio? Zlasowało Ci mózg.


---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Ja mu nie daje kasy na picie z kolegami, czy cokolwiek innego, ja mu daję: na paliwo do mnie, robie to dla nas.

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Znacie sie rok przez telefon a spotkliscie sie dopiero w kwietniu tego roku? Tak na prawdę go nie znasz. Niby tak kocha a nie miał czasu wczesniej przyjechac?? 100km to nie jest dużo. Jakby mu zależało to przyjezdzałby co 2-3 miesiace lub czesciej. Według mnie jestes jego nastoletnim umilaczem. Gdyby faktycznie mu zalezało i by chciał przyjechać dorobił by sobie gdzies. Gdy facetowi zależy znajdzie czas i załatwi kase na pociąg.
Ma 28 lat nie pracuje utrzymuja go rodzice do tego lubi wypić tez pewnie za kase rodziców. Taa Jaasne ZMIENI SIĘ. W bajki wierzysz?? On powinien sie zmienic dla SIEBIE nie dla Ciebie. Pożyczasz kase prawie 30 letniemu chłopu??? Mi to byłoby wstyd brać kase od nastolatki. Poza tym jestescie na różnych etapach życiowych. Dam Ci rade nie pożyczaj mu kasy to sie zwykle źle konczy. Po co ma isc do pracy przeciez Nastoletnia dziewczyna mu pożyczy.

Po pierwsze parą jestescie 8 dni. Wydaje Ci sie że go kochasz bo to Twoja pierwsza miłość. To iluzja. Zbyt mało czasu ze soba spedziliscie.
Poza tym moze zdaje sobie sprawe że jest słabą partią dla nastolatki skoro nie chce poznać jej rodziców albo nie ma powaznych zamiarów względem Ciebie tylko właśnie jako rozrywka.


---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

A tak wgl to nie chciał brać pieniędzy ode mnie, nalegałam, ponieważ robię to dla NAS. A on mnie traktuje naprawdę poważnie.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Prawdziwe to jest
moniczkkka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 17:45   #12
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Cytat:
Napisane przez moniczkkka123 Pokaż wiadomość
Pracował, ok dwóch lat nie pracuje. Dlatego nie przyjezdzal bo kasy nie mial wczesniej... Do mnie pociągi nie jezdza, ma on swoj samochod, na paliwo potrzebuje 100 zl . Pozyczam kase, bo robie to dla nas ... ---

Ja mu nie daje kasy na picie z kolegami, czy cokolwiek innego, ja mu daję: na paliwo do mnie, robie to dla nas.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

A tak wgl to nie chciał brać pieniędzy ode mnie, nalegałam, ponieważ robię to dla NAS. A on mnie traktuje naprawdę poważnie.

A on co robi dla WAS? Nie mógł gdzies dorobić dla WAS na paliwo?
2 lata nie pracować??? Nie przeszkadza mu to? Wygodnicki.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:53   #13
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Bardzo ostentacyjny trolling, musisz się bardziej postarać.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:12   #14
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Jak sie mozna poznac przez tel?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:19   #15
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Ludzie to troll, nie karmcie
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:24   #16
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Nie no, błagam, jak już trollujecie to się postaracie, 18 letnia dziewczyna to nie aż takie dziecko, żeby taki kisiel w głowie mieć, zróbcie wywiad środowiskowy i później trollujcie
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:36   #17
moniczkkka123
MISIA
 
Avatar moniczkkka123
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

MASZ dużo racji..

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
A on co robi dla WAS? Nie mógł gdzies dorobić dla WAS na paliwo?
2 lata nie pracować??? Nie przeszkadza mu to? Wygodnicki.


---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jak sie mozna poznac przez tel?
Długa historia... zadzwoniłam do cioci i przez nią Go poznałam
moniczkkka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:53   #18
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Cytat:
Napisane przez moniczkkka123 Pokaż wiadomość
MASZ dużo racji..



---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------


Długa historia... zadzwoniłam do cioci i przez nią Go poznałam

Wiesz mój chłopak tez pare miesiecy nie pracował ale szukał, chodził na rozmowy, widziałam że mu to strasznie przeszkadza i go uwiera, że czuje sie przez to beznadziejny i bezużyteczny itd. w koncu znalazł ale to było z pół roku a nie 2 lata O.o
Poza tym Ty do niego pojechałas czyli znowu TY zrobiłas cos dla Was teraz znowy TY mu dałas kase a on tylko przemiesci sie samochodem z punktu A do punku B. A on dla Ciebie to nie pije JUZ AŻ 8 dni ( cóż za poświecenie) i poszuka pracy no WOOW! Sorry ale 28latek to powinien pracowac wiec robi to dla siebie nie dla Ciebie... A czy jest cos co robi DLA CIEBIE? A tak poza tym nie dziwne ze był wolny skoro od 2 lat jest bezrobotny teraz mało która 25+ latka chciała by sie spotykac z bezrobotnym powyżej 6 miesiecy 28 latkiem.
Gadac przez telefon czy pisac na necie to mozna tez z nudów.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-06-28 o 19:00
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 19:04   #19
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Cytat:
Napisane przez moniczkkka123 Pokaż wiadomość
Witam,
Piszę do was z prośbą o poradę, w następującej sprawie:
Z moim chłopakiem znamy się czerwca 2015, mieszkamy od siebie 100 km, poznaliśmy się przez telefon, pierwsze nasze spotkanie odbyło się w kwietniu tego roku, ciągle gadamy przez tel, po kilka razy dziennie, dobrze się dogadujemy, 20 czerwca tego roku byłam u niego i wtedy zapytał mnie czy zostaniemy parą, zgodziłam się, bardzo go kocham i wiem że on mnie też, tego dnia ciągle mi to powtarzał , spędziliśmy miło razem dzień, i musiałam wracać do siebie. Mam 18 lat, mój chłopak 28, nie pracuje, czasem lubi wypić, jest na utrzymaniu rodziców, ale obiecał - po rozmowie ze mną - że się dla mnie zmieni nie pije już 8 dni, szuka pracy. Planujemy spotkać się za tydzień, musiałam pożyczyć mu pieniązki na przyjazd do mnie, ale czego się nie robi z miłośći (moja pierwsza miłość) Mój tata nie wie o jego istnieniu, mama wie, jednak nie wiem ile on ma lat, widziała się z nim przez 5 min kiedy odwoziła mnie do niego, on się mega dobrze zach0wał, przywitał sie z nią , ale ona ma do niego wielkie ALE, że nie pracuje, że ma zły wpływ na mnie (co jest nie prawdą), że jestem młoda i po co mi znajomosc z nim, żebym znalazła sobie kogoś na miejscu i takie tam, dlatego nie mówie jej narazie że z nim jestem. Dzisiaj opowiedziałam mu, że moja mama chce żeby przyjechał do mnie do domu, bo jeszcze u nie nie był, spotykaliśmy się po za domem, ale on nie chcę, za nic w świecie, mówi że się wstydzi, nie chce gadać z moimi rodzicami, prosiłam go chociaż o godzinkę - wypicie herbaty z moimi rodzicami i tyle....i możemy sobie gdzieś jechać sami, ale też nie.. Kocha mnie ale nie może tego dla mnie zrobić.....
Moja mama nie rozumie dlaczego on nie chce przyjechać, tłumacze jej, ale ona jest zdania że skoro on nie chce do domu to znaczy, że "coś z nim jest nie tak". Bardzo go kocham, i chce z nim spędzić życie, Jednak są miedzy nami małe spięcia z powodu mojej mamy...
Nie wiem jak z nimi gadać, jestem między młotem a kowadłem - miłością mojego życia a matką, którą bardzo kocham.
Ona chce tylko z nim przez chwilę pogadać, poznać go a on ciągle jest na NIE...

proszę o jakąś poradę...
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi


dobry troll.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 20:03   #20
moniczkkka123
MISIA
 
Avatar moniczkkka123
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Jest wolny, bo miał dziewczynę z którą był prawie 4 lata, bardzo ją kochał, ale go zdradziła, dlatego do związku ze mną podchodzi powoli, nie spieszy się z niczym
moniczkkka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:20   #21
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Pewnie gdzieś są 18latki wiążące się z 28latkami na utrzymaniu rodziców, ale szczerze mam nadzieję, ze to tylko prowokacja.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:41   #22
Dlady94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Mój świat
Wiadomości: 60
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Słaby troll??
Dlady94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:57   #23
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Troll

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 23:11   #24
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

jak stąd do Księżyca
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 09:12   #25
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

No jak możecie?! Dziewczyna wam tu serce na dłoni a wy...Miłości nie rozumiecie bo stare jesteście
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 09:22   #26
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kocha ale nie chce przyjechać do domu.

Alez ty jestes naiwna dziewczyno, jak dziecko we mgle! I nawet nie masz pojecia co oznacza slowo milosc, a to co przezywasz to zwykle zauroczenie i podniecenie pierwsza w zyciu miloscia. Tego sie niestety nie leczy, tylko trzeba przeczekac takie wariactwo. Zwykle opamietanie przynosza pierwsze konflikty, zaniedbania albo... ciaza. I blagam Cie, nie pisz, ze facet Cie szanuje i poczeka, az Ty bedziesz gotowa Gosciu (stary pryk i maminsynek notabene) juz Cie urobil jak plasteline, a moze byc tylko gorzej.

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2016-06-29 o 09:26
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 10:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.