Nie wiem co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-11, 11:08   #1
ZawszePomocna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Unhappy

Nie wiem co robić


Witam, zacznę od tego, że mam 20 lat. Mój chłopak ma 23. Studiuje w większym mieście, ja mieszkałam w mniejszym i się przeprowadziłam do niego aby znaleźć pracę, ponieważ uczę się w trybie zaocznym. Piszę do was bo już kompletnie nie wiem co robić i myśleć. Mieszkamy razem z chłopakiem od pół roku, może trochę więcej. Odkąd zamieszkaliśmy zaczęły się między nami schody i dużo się kłóciliśmy, często po kłótni wychodzę żeby ochłonąć i nie mam ochoty tam wracać bo nie czuję schronienia w jego mieszkaniu.. Cały czas słyszę z jego ust po kłótni "wracaj do domu" albo zostawia mnie gdzieś na podwórku po kłótni, wraca do domu a ja chodzę jak pies i nie wiem co robić.. Ale przechodząc do głównego tematu. Chłopak na studiach ma koleżankę. Ona cały czas do niego piszę, aby sprawdzał jej jakieś programy, jakieś śmieszki i tak ciągle do niego. Spór jest o to od jakiś 2 msc. Mówię mu, że mi to nie odpowiada, że ona się tak klei do niego a on ,że nie widzi nic w tym złego i, że nie będzie przeze mnie ZAWALAŁ STUDIÓW. Nie mogę dojść do porozumienia, cały czas jak zacznę temat od wybucha złością.. Nie obchodzą go moje uczucia , ignoruję mnie, siedzi na telefonie bezczelnie jak ja płaczę.. Wczoraj powiedziałam,że albo do niej sam napiszę i coś z tym zrobi albo ja to zrobię na to on "Jak do niej napiszesz to z nami koniec". Oczywiście ,że bym do niej nie napisała ale chciałam sprawdzić tylko jego reakcję. Mam dość,że jak czuję się zazdrosna to on nie jest w stanie nic z tym zrobić.. Nie wiem czy to ja przesadzam czy naprawdę powinnam go zostawić bo jest w stosunku do moich uczuć obojętny. Bezczelnie potrafi powiedzieć "ryczysz w kołdrę".. Serce mi się wtedy kraje.. Cały czas mówi mi ,że jestem chora i przesadzam.. Nie wiem dziewczyny.. Może to ja zwariowałam?

Proszę podpowiedzcie mi co mam zrobić. Może to nie jest odpowiedni facet? Może powinnam sobie dać spokój.. Albo to ja powinnam się uspokoić..Staram się jakoś obiektywnie spojrzeć na sprawę ale czuję w jego zachowaniu jakby relacja z nią była ważniejsza od związku ze mną..

Dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.
ZawszePomocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:43   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez ZawszePomocna Pokaż wiadomość
Odkąd zamieszkaliśmy zaczęły się między nami schody i dużo się kłóciliśmy, często po kłótni wychodzę żeby ochłonąć i nie mam ochoty tam wracać bo nie czuję schronienia w jego mieszkaniu..
O co się kłócicie? To najważniejsza informacja.
Cytat:
Cały czas słyszę z jego ust po kłótni "wracaj do domu" albo zostawia mnie gdzieś na podwórku po kłótni, wraca do domu a ja chodzę jak pies i nie wiem co robić..
Co to znaczy, że cię "zostawia"? To przecież twoja decyzja, że mając do wyboru wasze mieszkanie i pozostanie na zewnątrz, ty wybierasz to drugie.
Cytat:
Ale przechodząc do głównego tematu. Chłopak na studiach ma koleżankę. Ona cały czas do niego piszę, aby sprawdzał jej jakieś programy, jakieś śmieszki i tak ciągle do niego. Spór jest o to od jakiś 2 msc. Mówię mu, że mi to nie odpowiada, że ona się tak klei do niego a on ,że nie widzi nic w tym złego i, że nie będzie przeze mnie ZAWALAŁ STUDIÓW. Nie mogę dojść do porozumienia, cały czas jak zacznę temat od wybucha złością.. Nie obchodzą go moje uczucia , ignoruję mnie, siedzi na telefonie bezczelnie jak ja płaczę..
Wczoraj powiedziałam,że albo do niej sam napiszę i coś z tym zrobi albo ja to zrobię na to on "Jak do niej napiszesz to z nami koniec". Oczywiście ,że bym do niej nie napisała ale chciałam sprawdzić tylko jego reakcję. Mam dość,że jak czuję się zazdrosna to on nie jest w stanie nic z tym zrobić.. Nie wiem czy to ja przesadzam czy naprawdę powinnam go zostawić bo jest w stosunku do moich uczuć obojętny.
Z mojej perspektywy to wygląda tak, że ty również ignorujesz jego uczucia, stosujesz niskie zagrywki zakrawające o szantaż emocjonalny niby w celu sprawdzenia jego reakcji i chcesz wybierać dorosłemu facetowi znajomych i sprawić, żeby był innym człowiekiem niż jest w rzeczywistości.
W czym konkretnie ci ta jego koleżanka nie odpowiada? Co takiego tracisz z jej powodu? Spędza z nią więcej czasu niż z tobą?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:48   #3
ZawszePomocna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Nie wiem co robić

1. Kłócimy się zazwyczaj o jakieś pierdoły, nie istotne rzeczy.

2.Właściwie to nie. Cały czas jest ze mną, nigdy mi też nie dał żadnego powodu. Może naprawdę przesadzam ale denerwuję mnie sam fakt, że cały czas pisze do niego.. Chciałam aby ktoś obiektywnie spojrzał na to wszystko.
ZawszePomocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 13:02   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez ZawszePomocna Pokaż wiadomość
1. Kłócimy się zazwyczaj o jakieś pierdoły, nie istotne rzeczy.
Czyli o co? Skoro to nieistotne pierdoły, to po co się kłócicie? I to jeszcze do tego stopnia, że ty musisz wyjść z domu ochłonąć albo snujesz się gdzieś nie chcąc wejść do mieszkania...
Cytat:
2.Właściwie to nie. Cały czas jest ze mną, nigdy mi też nie dał żadnego powodu. Może naprawdę przesadzam ale denerwuję mnie sam fakt, że cały czas pisze do niego.. Chciałam aby ktoś obiektywnie spojrzał na to wszystko.
No to na jakiej podstawie czujesz, że koleżanka jest ważniejsza od jego związku z tobą? Ona sobie może pisać do kogo chce, a on może mieć samodzielnie wybranych znajomych. Tak, przesadzasz i to bardzo. A jeśli naprawdę z takiego powodu wszczynasz awantury, płaczesz i szantażujesz partnera, to wcale się nie dziwię jego odzywkom.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 13:26   #5
czekatre
Przyczajenie
 
Avatar czekatre
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 25
Dot.: Nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez ZawszePomocna Pokaż wiadomość
Ona cały czas do niego piszę, aby sprawdzał jej jakieś programy, jakieś śmieszki i tak ciągle do niego. Spór jest o to od jakiś 2 msc. Mówię mu, że mi to nie odpowiada, że ona się tak klei do niego a on ,że nie widzi nic w tym złego i, że nie będzie przeze mnie ZAWALAŁ STUDIÓW. Nie mogę dojść do porozumienia, cały czas jak zacznę temat od wybucha złością.. Nie obchodzą go moje uczucia , ignoruję mnie, siedzi na telefonie bezczelnie jak ja płaczę..
jezeli mu na Tobie zależy powinien liczyć się z Twoimi uczuciami. nie mowie ze mialby od razu zrywać kontakt z tą koleżanką bo byc moze naprawde nie ma powodu, ale powinien uwzględnić Twoje zdanie, spróbowac Ci na spokojnie wytlumaczyc swoj punkt widzenia a nie zachowywac sie w taki sposob. Próbowalas porozmawiac z nim na spokojnie? Mowisz o "zaczynaniu tematu" ale zacząć temat można na różne sposoby, najlepiej na spokojnie
czekatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 01:19   #6
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Nie wiem co robić

Czyli jesteś typowym bluszczem i atencjuszką, bo facet ma jakąś koleżankę ze studiów, ona coś tam sobie do niego pisze i Tobie się to już nie podoba. Bez żadnych realnych podstaw, ot "bo tak", bo jakże chłop śmie mieć jakiekolwiek koleżanki i żeby one jeszcze co do niego śmiały wypisywać. Zagrywka z tym napisaniem do niej to już po prostu żal.pl. Bardzo ładnie Cię facet wyjaśnił i postawił na decyzji, że jak odstawisz tu jakiś numer to wylatujesz. Zresztą...powinien to zrobić tak czy inaczej, bo ten związek ma zbyt dużo problemów.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 01:29   #7
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie wiem co robić

W jakim sensie ona się do niego "klei"? Piszą o jakichś programach, a ty mu stawiasz ultimatum "jak do niej napiszesz to koniec" zupełnie jak rozwydrzony bachor, no wybacz.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 01:42   #8
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nie wiem co robić

Ja z tego co zrozumialam to ona pisze do niego w sprawach zwiazanych ze studiami,tak? Skoro on mowi ze nie bedzie zawalal studiow przez Ciebie.

Szczerze to ja nie rozumiem o co sie czepiasz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 03:22   #9
ElectricLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Nie wiem co robić

Szczerze.. To ja byłam tez w paru takich relacjach gdzie facet mój mnie błagał bym tylko nie pisala , i tak napisałam . Był wściekły ale mu przechodzilo a co do moich podejrzeń to byly prawdziwe ale spróbuj zobaczyć co oni pisza, zbieraj nowe sytuacje wlosek do wloska . Pff skoro kolezanka dla niego ważniejsza to niech spada, ty sobie znajdz takiego któremu bardziej bedzie na tobie zależeć
ElectricLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 03:47   #10
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie wiem co robić

Tu nie chodzi o to, że koleżanka jest ważniejsza, ale o to, że autorka usiłuje kontrolować faceta w chory sposób. I facet dobrze robi, że nie daje się jej stłamsić.

Dobra zasada: jeśli nie robisz nic złego, a ktoś ci daje ultimatum "JA ALBO ZNAJOMA X", wybierz osobę która nie usiłuje cię kontrolować i wymuszać żebyś odcięła kontakt z innymi.

Rozumiem zazdrość o rozmowy z eks, flirty z koleżankami, buźki, serduszka, komplementy, ale... rozmowy o programach???
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 10:23   #11
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Szczerze.. To ja byłam tez w paru takich relacjach gdzie facet mój mnie błagał bym tylko nie pisala , i tak napisałam . Był wściekły ale mu przechodzilo a co do moich podejrzeń to byly prawdziwe ale spróbuj zobaczyć co oni pisza, zbieraj nowe sytuacje wlosek do wloska . Pff skoro kolezanka dla niego ważniejsza to niech spada, ty sobie znajdz takiego któremu bardziej bedzie na tobie zależeć
Ta, jasne. Na pewno ich związek rozkwitnie na nowo jak tylko do swojego chorego zachowania autorka dorzuci jeszcze kontrolowanie jego prywatnej korespondencji.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 10:23:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.