CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 16:24   #61
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze takie pytanie co do Gracji - jedno wejście na siłownię to 1h? Ktoś mi ten czas liczy? W końcu żeby były jakieś efekty, należałoby najpierw siłowo powyciskać, później z 30-40 minut aerobów... Tak się właśnie zastanawiam, jak to wygląda z czasem.
czas na siłownie - nieograniczony możesz tam nawet siedzieć od 8-12 15-22

Cytat:
Napisane przez Iwill Pokaż wiadomość
Cześć Takie pytanko do bywających w Gracji: karnet np. na 8 wejść to koniecznie 2 x w tygodniu, czy mogę wykorzystać go wcześniej, chodząc 3 x w tygodniu?
nie- mozesz w jednym tyg np isc 5 razy a w nastepnym 3 wszystko zalezy od Ciebie
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:20   #62
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Odpowiadam na pytania (nie pamietam czyje kogo byly:P)
1) Tak - karnet na silownie lub aerobic mozesz wykorzystac wczesniej byle nie pozniej, karnet wazny jest przez miesiac i liczy sie abys w tym czasie wykorzystala swoje wejscia (jedno wejscie to jedna pieczatka), mozesz opczywiscie wykorzystac szybciej.
2) Czas na silowni masz nieograniczony - nie musisz byc godziny, mozesz byc 30min lub 3 godziny, w ramach karentu mozesz umowic sie z pania instruktor, ktora powie co i jak odnosnie cwiczen itp. Jedynie aerobic jest ograniczony czasowo - 60 min.
3) Kropeczka ja takze na te zajecia chodze - nie wiem tylko do kogo poszlas na tbc/step czy bpu, bo 3xb i box z shapem to domyslam sie ;D
4) Co do klubu Aneta to wiem, iz takowy istnieje i gdzie..nie mam zadnego zdania na temat tego klubu, wiem, ze jest maly itd. Ciekawe jak mu idzie w sasiedztwie Pura, ale tak jak pisalas nie kazdemu odpowiada komercyjna atmosfera (ja jej tez nie lubie, ide cwiczyc a nie sie lansowac). Jednak w Toruniu jakies kluby sa (kazdy cos tam znajdzie dla siebie) i oby sie ten utrzymal. Ja lubie kluby gdzie jest troszke wiecej osob uczeszczajacych, bo fajnie moze udzielic sie energia ludzi.....
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 03:42   #63
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez Bambi19 Pokaż wiadomość
Odpowiadam na pytania (nie pamietam czyje kogo byly:P)
1) Tak - karnet na silownie lub aerobic mozesz wykorzystac wczesniej byle nie pozniej, karnet wazny jest przez miesiac i liczy sie abys w tym czasie wykorzystala swoje wejscia (jedno wejscie to jedna pieczatka), mozesz opczywiscie wykorzystac szybciej.
2) Czas na silowni masz nieograniczony - nie musisz byc godziny, mozesz byc 30min lub 3 godziny, w ramach karentu mozesz umowic sie z pania instruktor, ktora powie co i jak odnosnie cwiczen itp. Jedynie aerobic jest ograniczony czasowo - 60 min.
3) Kropeczka ja takze na te zajecia chodze - nie wiem tylko do kogo poszlas na tbc/step czy bpu, bo 3xb i box z shapem to domyslam sie ;D
4) Co do klubu Aneta to wiem, iz takowy istnieje i gdzie..nie mam zadnego zdania na temat tego klubu, wiem, ze jest maly itd. Ciekawe jak mu idzie w sasiedztwie Pura, ale tak jak pisalas nie kazdemu odpowiada komercyjna atmosfera (ja jej tez nie lubie, ide cwiczyc a nie sie lansowac). Jednak w Toruniu jakies kluby sa (kazdy cos tam znajdzie dla siebie) i oby sie ten utrzymal. Ja lubie kluby gdzie jest troszke wiecej osob uczeszczajacych, bo fajnie moze udzielic sie energia ludzi.....
długo chodzisz na fitness? często? efekty są?;> wczoraj byłam u Doroty dzisiaj też u Doroty
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:46   #64
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?


Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:41
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 19:39   #65
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez Bambi19 Pokaż wiadomość
Na fitness i nie tylko fitness chodze dlugo...efekty sa chociaz zalezy tez o jakie efekty pytasz, przede wszystkim staram sie byc systematyczna no i jednak polowa sukcesu, ta wieksza polowa to trzymanie regularnosci posilkow:P
z posiłkami to u mnie ciężko... a efekty chodzi mi głownie o cm i o wagę ja chcę narazie zjechać do 55kg a później zobaczymy.. zależy mi najbardziej na brzuchu-boczkach i udach :p
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:20   #66
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Niestety zjechanie z wagi to nie tylko cwiczenia...

Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:41
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:44   #67
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
a i dodam, że strasznie przeszkadza mi to, że gracja jest zamknięta w niedziele a w sobotę do 14.. mogliby trochę przedłużyć chociaż do 15 i w niedziele do 14... kiedyś w niedziele było czynne..
Dokładnie! Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która może wyjść poćwiczyć tylko w sobotę wieczorem albo w niedzielę a tu guzik. Zamknięte. Znajomi namawiają mnie na Pure, ale jakoś dołączenie do "wielkiej i kochającej się rodziny Pure" mnie nie bawi ;x
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 14:26   #68
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

od końca lutego chodzę na fitness dokładnie nie pamiętam od kiedy w każdym razie codziennie i powiem Wam, że efekty widzę może nie jakieś kolosalne ale są + nie mam żadnej diety. - staram się ograniczać słodycze i gazowane napoje chipsy, fastfoody itd ;p no i chodzę pieszo
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:33   #69
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Czy centrum formy (arpol-ta siłownia głownia dla facetów) zajmie część gracji lady fitness?? i tam też bedą zajecia fitnessu?
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:55   #70
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Dokładnie tak....
Gracja przenosi sie na Rubinkowo, a Centrum Formy poszerza dzialalnosc i zajmuje gore...

Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:41
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:51   #71
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

a z Bella line jakich instruktorów fitnessu polecacie?
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 17:02   #72
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Hej, czy w Gracji już nie ma Magdy i Marty?
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 21:31   #73
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Anjaa Magda i Marta nie sa w Gracji, ktora sie przeniosla na Rubinkowo, ale zostaly w tym samym miejscu czyli w Centrum Formy Fitness, pozdrawiam
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:34   #74
MirusFeles
Kasienia
 
Avatar MirusFeles
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

a ja mogę z całego serca polecić "Gra fitness city" na rubinkowie!
oszalałam! : ) chodzę do Ani - na zumbę i BPU i jestem baaardzo zadowolona, od przyszłego miesiaca chyba wykupię 3 razy w tygodniu : )
MirusFeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:53   #75
malenstwo871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

HEJ:d

to mój pierwszy raz tutaj


Mam pytanko chciałabym iść na fitness , ale sama nie wiem gdzie..;/

Mieszkam na rub I, i nie wiem czy lepiej do klubów chodzić czy warto skorzystać z opcji Klubu Rubin?

Co polecacie?
malenstwo871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 13:23   #76
toxic1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Witam

Ja ide jutro zapisac sie do Klubu Gracja na rub 3 . Jedyny minus to slabe wyposazenie silowni .... ale jakos to przezyje Ze wzgledu na brak czasu , musialam wybrac silownie blisko domu Mam tylko jedno pytanie jak ktos sie orietuje w temacie : czy jak wykupie np karnet 16 wejsc, moge zapisywac sie na dwie godz zajec w jednym dniu ? Czy jednak obowiazuje jakis limit? I np jezeli pojde na jedna godz zajec i chce sobie pobiegac pozniej na biezni, to moge uzyc nastepnego wejscia z karnetu ??? .... bo jestem troszke zdezorientowana tymi dziwnymi podzialami ....
toxic1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:04   #77
ema155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Hej dziewczyny.
Możecie mi powiedzieć czy ten klub fitness Aneta na Fałata jeszcze istnieje i czy któraś z Was chodzi, powiedzcie mi o nim coś więcej, chodzi o atmosferę w klubie, obsługę, instruktorki ?
Wcześniej chodziłam do Clubu 66 jak jeszcze istniał i chyba najbardziej mi się tam podobało. Raz byłam na sukienniczej w Bella ale tam mi się nie spodobało, a ostatnio chodziłam do Happy Mixu bo miałam najbliżej, ale chyba tam też się rozpadł fitness.
ema155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:54   #78
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Ema - z tego co wiem to fitness klub Aneta zmienil wlasciciela, nie wiem czy zostaly w nim wszystkie instruktorki, ktore byly i czy ich strona jest zaktualizowana.

Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:42
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:53   #79
ToiOw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

W Toruniu klubów fitness jest bardzo dużo, i napewno każdy znadzie coś dla siebie jak dobrze poszuka. Rozmaite zajęcia fitness tj. BPU, Zumba, step, crossfit, trening funkcjonalny, trening z hantlami znajdują się w prawie każdym klubie fitness w Toruniu. Tutaj znajduje się dobra strona, pomocna dla tych którzy szukają odpowiedniego miejsca dla siebie http://kursinstruktorafitness.pl/fitness-torun/
pzdr
ToiOw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 14:44   #80
Lidka i Marcin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

ToiOw, trzeba również pamiętać, że w Toruniu można poćwiczyć nie tylko na zajęciach, które wymieniłeś. Z tego, co mi wiadomo, niedługo w Toruniu mają się pojawić zajęcia Jumping Fitness - czyli trampoliny! A sporo osób na to czekało, tak to wygląda:

https://www.youtube.com/watch?v=Xv96...jMdeFiXi8ybI2A

A treningi będą w Ladies Power Plate, tylko nie wiem czy mogę tutaj podać linka do nich? W razie czego każdy znajdzie gdzie trzeba .
Lidka i Marcin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 21:39   #81
daenerysiza
Raczkowanie
 
Avatar daenerysiza
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 89
GG do daenerysiza
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Hej,

Poszukuję zajęć fitness w Toruniu, ale warunkiem są zajęcia rano, ok. 7:00, najpóźniej 8:15. Przeszperałam Internet i znalazłam tylko klub na Lelewela, który najwcześniejsze zajęcia rozpoczyna o 8:15.
Swoją drogą to ciekawe, że tak trudno poćwiczyć rano. Czyżby nie było chętnych spocenia się przed pracą?

Znacie może klub z porannymi ćwiczeniami?

Pozdrawiam!
daenerysiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 10:09   #82
IzkaIzannia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Hej, chodzi ktoś z Was do Champion Gym&Fitness na zajęcia??

Zachęca mnie ich oferta karnetu wakacyjnego ale nigdy tam nie byłam i nie wiem jak jest. Dajcie znać bo wydaje się być spoko...
IzkaIzannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 15:03   #83
nolinka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez IzkaIzannia Pokaż wiadomość
Hej, chodzi ktoś z Was do Champion Gym&Fitness na zajęcia??

Zachęca mnie ich oferta karnetu wakacyjnego ale nigdy tam nie byłam i nie wiem jak jest. Dajcie znać bo wydaje się być spoko...
hej pewnie już nie aktualne bo nie można już kopić karnetu wakacyjnego, ale polecam. Chodzę na zajęcia i jest całkiem spoko
nolinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 16:03:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.