Czy odzyskam pieniądze z payu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-05, 14:17   #1
Agaxx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1

Czy odzyskam pieniądze z payu??


Przedwczoraj kupiłam wyświetlacz do telefonu na allegro. Wybrałam płatność z góry i przekierowało mnie do payu. Wybrałam bank itd i przekierowało mnie tym razem na mój bank. Wpłaciłam pieniądze na konto payu i na allegro na drugi dzień zauważyłam ze muszę ponowić próbę zakupu bo pokazywało, że transakcja anulowana. To ponowiłam drugi raz i musiałam zapłacić drugi raz. Wpłaciłam im pieniądze i nic. Nadal pokazuje, że transakcja anulowana. Jak wejdę na mój bank i wejdę w przelewy pokazuje mi, że wzięło mi pieniądze i pokazuje też zebym ponowiła probe przelewy. Jak odzyskać te pieniądze pomóżcie!

Mam nadzieję, że wybrałam dobre forum :P
Miał ktoś z was podobną sytuacje??
A i jeszcze dopisze, że pisałam do sprzedawcy i sprzedawca mi odpisał, że nic nie dotarło.
Pozdrawiam
Agaxx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 19:33   #2
Honeyrata
Przyczajenie
 
Avatar Honeyrata
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy odzyskam pieniądze z payu??

Tak, powinnas dostac zwrot na konto. Z reguly trwa to kilka dni, w razie czego kontaktuj sie z PayU i podaj im numer transakcji.
Honeyrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 21:38   #3
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Czy odzyskam pieniądze z payu??

Cytat:
Napisane przez Agaxx3 Pokaż wiadomość
Przedwczoraj kupiłam wyświetlacz do telefonu na allegro. Wybrałam płatność z góry i przekierowało mnie do payu. Wybrałam bank itd i przekierowało mnie tym razem na mój bank. Wpłaciłam pieniądze na konto payu i na allegro na drugi dzień zauważyłam ze muszę ponowić próbę zakupu bo pokazywało, że transakcja anulowana. To ponowiłam drugi raz i musiałam zapłacić drugi raz. Wpłaciłam im pieniądze i nic. Nadal pokazuje, że transakcja anulowana. Jak wejdę na mój bank i wejdę w przelewy pokazuje mi, że wzięło mi pieniądze i pokazuje też zebym ponowiła probe przelewy. Jak odzyskać te pieniądze pomóżcie!

Mam nadzieję, że wybrałam dobre forum :P
Miał ktoś z was podobną sytuacje??
A i jeszcze dopisze, że pisałam do sprzedawcy i sprzedawca mi odpisał, że nic nie dotarło.
Pozdrawiam
Udało się odzyskać pieniądze?
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-13 21:38:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.