cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-01, 23:52   #61
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: peeling/cera naczynkowa

A co do tego peelingu enzymatycznego Erisu to jak dla mnie żadna rewelacja i moim zdaniem na cos super nie powinnas się nastawiać za bardzo,bo on jest przeciętny i ten zapach,jak dla mnie fuj [img]icons/icon9.gif[/img]
Najlepszy moim zdaniem jest peeling enzymatyczny YSL,polecam gorąco,jest oceniony na KW.Jest drogi ale wiesz za co płacisz [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 09:29   #62
AgnieszkaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 127
Re: peeling/cera naczynkowa

Iwonalodz napisał(a):
> A co do tego peelingu enzymatycznego Erisu to jak dla mnie żadna rewelacja i moim zdaniem na cos super nie powinnas się nastawiać za bardzo,bo on jest przeciętny i ten zapach,jak dla mnie fuj [img]icons/icon9.gif[/img]

Zgadzam się. Ris jest mało zadowalający, choć niedrogi.


> Najlepszy moim zdaniem jest peeling enzymatyczny YSL,polecam gorąco,jest oceniony na KW.Jest drogi ale wiesz za co płacisz [img]icons/icon12.gif[/img]
>
Święte słowa. YSL górą. Delikatny, skuteczny, nie podrażnia, przypadkowe pryszczyki goją się po nim w niezwykłym tempie. Tylko ta cena - o matko!

Dla pocieszenia - można kupić połowę tańszy peeling enzymatyczny Guinota o identycznych właściwościach. Polecam.
> [img]icons/icon40.gif[/img]
AgnieszkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 09:55   #63
joaska22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 158
Re: peeling/cera naczynkowa

A czy mozna uzywac kremów z kwasami PHA przy cerze naczynkowej?
joaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 11:04   #64
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: peeling/cera naczynkowa

dzieki dziewuszki [img]icons/icon7.gif[/img] poszperam jeszcze raz na wizazu i lece na zakupy [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 07:26   #65
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: BÓL przy zamykaniu naczynek laserem - ktoś to przeżywał ???

Nie wiesz czy usuwają tam też owłosienie? I masz może telefon do nich?
Bardzo mi na tym zależy.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 12:36   #66
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: BÓL przy zamykaniu naczynek laserem - ktoś to przeżywał ???

Telefon i adres wpisałam w watku o naczynkach, bo jakos przeoczyłam Twoje zapytanie [img]icons/icon7.gif[/img] Sorki [img]icons/icon7.gif[/img] Nie wiem, czy usuwają tam włoski ale możesz spytać, a jeśli nie to zadzwoń do "Dermedu" w Łodzi na Jaracza tel.632-07-02 tylko jesli tam to nie robią chyba tego laserem.Ale dobrzy lekarze dermatolodzy tam są [img]icons/icon7.gif[/img]Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 10:50   #67
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: BÓL przy zamykaniu naczynek laserem - ktoś to przeżywał ???

dzięki serdeczne [img]icons/icon40.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-20, 19:05   #68
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
skleroterapia

Czy ktoś za pomocą tego zabiegu likwidował pajączki na udach i kostkach. Jaki jest koszt?
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 10:36   #69
gochaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 43
Re: skleroterapia

hej,
ja robiłam sobie skleroterapie w zeszłym roku na udach i pod kolanem.miałam dość sporo tych popękanych naczynek i nawet widoczne żyły.Po zbiagu te wszystkie drobne naczynka zniknęły bardzo ładnie bez ślady natomiast miałam dość długo sińce po ostrzykiwaniu tych większy naczyń.Ale efekt końcowy bardzo mnie zadowolił i w tym roku też idę na skleroterapię (druga noga).Natomiast jeżeli chodzi o stopy to jest kłopot bo lekarze nie chcą robić tego zabiegu poniżej kostki(jest to niebezpieczne).A zabieg kosztuje ok.300zł jedna noga, jeżeli jesteś po raz pierwszy to trzeba doliczyć badanie około 100zł.Ja robiłam to w W-wa mimo, że jestem z Łodzi.Jak się zorientowałam w cenach to W-wa wypadła korzystniej nawet biorąc pod uwagę koszt dojazdu.podaję ci stronę /www.centrumflebologii.pl/
Natomiast nadal interesuje mnie zamknięcie naczynek na stopach może któraś z forumowiczek coś by nam podpowiedziała?
całuski gocha
gochaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 12:45   #70
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

Przeczytałam wiele pochwał na temat maseczek z glinek. Mam cerę wrazliwą, z poszerzonymy naczynkami ale też z duzymi porami. Czy taka maseczka będzie dla mojej cery odpowiednia?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 13:50   #71
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

Maseczki z glinki różowej i czerwonej są m.in. do cery wrażliwej i delikatnej. Czerwona zapobiega pękaniu naczynek krwionośnych, łagodzi też trądzik rożowaty. Poza tym na też działanie sciagające, wiec myslę ze nie powinna Ci zaszkodzić.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-27, 14:34   #72
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

To samo czytałam na opakowanku maseczki. [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 08:56   #73
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

Czy te maseczki są perfumowane?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 10:48   #74
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

Podaje ci cytat o glinkach: "Glinka to produkt całkowicie naturalny. Posiada właściwości bakteriobójcze, remineralizujące, zabliźniające, absorbcyjne, stymulujące i uaktywniające funkcje obronne organizmu. Istnieją różne rodzaje glinek".
Są na bazie wody mineralnej, zawierają: krzem, zelazo, magnez, wapń, fosfor, sód, potas, selen i inne pierwiastki.Napewno są nieperfumowne. Ja mam zielona i czerwoną i uważam ze to super produkt.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 10:51   #75
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

Dzięki Amelianno! Powiedz jeszcze jakiej firmy masz glinki, gdzie mozna je kupić i ile kosztują?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 13:09   #76
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

Ja używam firmy Argiletz, kupuje w aptece, najlepiej w tubce 100 ml, koszt ok. 20 zł, sa też w proszku do rozrabiania z wodą mineralną, kosztują ok 5 zł ale to starcza na 3 zastosowania więc tuba się bardziej opłaca.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-28, 13:39   #77
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: maseczka z glinki-czy dobra na naczynka?

O glinkach pisałyśmy już dużo na forum. Ja bardzo polecam Argiletz , nie są perfumowane , producent podaje ,że w składzie jest tylko glinka i woda. Dla naczynkowej cery polecam glinkę różową (jest to mieszanina glinki białej i czerwonej), nie dopuszczaj do zaschnięcia , do glinki możesz dodać troszkę oliwy z oliwek, glinkę w proszku można rozrabiac wodą mineralną lub ulubionym tonikiem
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-30, 15:53   #78
gochaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 43
Re: skleroterapia

co do preparatu jaki został uzyty to niestety nie pamietam ale miałam podobne odczucia nie we wszystkich miejscach ale niektóre takie ciemne slady zeszły dopiero po pół roku. to podobno jest normalne, że tak długo to trwa.takze cierpliwosci ale jak tu mówić o cierpliwości jak mamy już lato i chcemy pokazywac nogi.
papa
gochaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 09:13   #79
wirka
Przyczajenie
 
Avatar wirka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Looblyn
Wiadomości: 24
GG do wirka
cera mieszana-naczynkowa,,,

ALOHA
Mój problemik to cera - jest mieszana, czyli w lecie namiętnie świecąca,,, lecz jest również naczynkowa - dokładnie dokucza mi rumień na policzkach, echhh, jakich kremów powinnam używać?? Obecnie szczególnie chodzi mi o lato, ale może jakieś propozycje na inne pory roku?? Thx z góry
__________________
Pozdrawiam_Kasia.
wirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-06, 19:26   #80
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: cera mieszana-naczynkowa,,,

polecam
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ttern=auriderm
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 18:30   #81
Tysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3
GG do Tysia
25- lat, cera mieszana, naczynkowa, poszarzała- jaki krem?

Witam. Jestem na Wizażu od jakiegoś czasu a na forum piszę pierwszy raz. Chodzi o to, że nie wiem jaki mam sobie teraz krem do twarzy kupić. Kiedyś nie miałam z tym problemu ale dużo się zmieniło po urodzeniu dziecka ale to też nie zaraz tylko z czasem.

Chciałabym Panią prosić o doradzenie kremu. Dziewczyna lat prawie 25, cera mieszana, czasem coś na niej wyskakuje przed miesiączką, poszarzała, paląca kilka papierosów dziennie, mająca tendencje do pękających naczynek. Ostatni krem jakiego używałam to Garnier Fresh dla cery mieszanej i normalnej. Byłam nawet z niego zadowolona.

I jeśli można to jakiś kremik pod oczy likwidujący worki pod oczami. Bo to kolejny wielki mój problem "życiowy".

Chciałabym aby moja cera znów była taka promienna jak kiedyś.....
Tysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 19:49   #82
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Pytanie do Pani Beatki.....

Wiem, że to pytanie skierowane do pani Beaty, ale powinnaś sugerować się przede wszystkim stanem swojej cery a nie wiekiem. Przejżyj może sobie KW.
Na poszarzałą cerę najlepsze są kremy z witaminą C z tym, że nie bardzo wiem jak się ona ma do pękających naczynek. Swego czasu był tutaj podawany przepis na serum z witaminą C.Poszukaj przez wyszukiwarkę.
Polecam Ci podciągać ten wątek .
PS. Może ze względu na dziecko rzuciłabyś palenie?? Z pewnością twoja cera wyglądałaby lepiej. Aha polecam Ci także łykanie witaminek, może wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami.
Pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 21:21   #83
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Pani Beatki.....

Hej, dokładnie tak! Kremy z wit C są bardzo zalecane na naczynka Ja bardzo lubię kremy z witamina C, są swietne dla palaczy - choć sama nie palę - rozjaśniają poszarzałą skórą, wzmacniają naczyka, poprawiają mikrocyrkulację. Jestem fanką kremu Active C La roche Posay, super jest krem do twarzy i pod oczy, ten pod oczy z wit C sa bardzo dobre na sińce i obrzęki.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 22:32   #84
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do Pani Beatki.....

Kamila i Smoczyca już dużo podpowiedziały.Co do kremów pod oczy to muszę Cię rozczarować - nie znam kremu który idealnie likwidowałby worki pod oczami - trzeba najpierw znaleźć przyczynę powstawania worków - badania Cię nie ominą - przyczyn może być wiele.
Na poszarzałą cerę świetnie działają kosmetyki z witaminą C , kwasy owocowe. Polecam serum z wit. C wg.przepisu Basi,
możesz także zdecydować się na peeling ziołowy (lub inny ) w gabinecie kosmetycznym - cera palacza zwykle lubi zabiegi złuszczające. Także masaż twarzy ,szyi i dekoltu będzie świetnym zabiegiem regenerującym dla skóry. Polecam też peeling kawitacyjny oraz jonoforezę lub sonoforezę z zastosowaniem ampułek odżywczych ,regenerujących.Niestety cera palaczki nie wygląda rewelacyjnie - radziłabym zerwać z tym nałogiem - przede wszystkim dla zdrowia ale taskże dla urody.Jeśli zadowolona byłas z kremu Garniera to czemu chcesz zmienic krem? jesli odpowiadał Twojej cerze to używaj go nadal.
Polecam także kapsułki z olejem z ogórecznika lub wiesiołka do zażywania wewnętrznego przez dłuższy czas.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 12:44   #85
Tysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3
GG do Tysia
Re: Pytanie do Pani Beatki.....

Dziekuję za odpowiedź.

Co do tych badań to miałam robione(morfologia) i wszystko było dobrze. Lekarz stwierdził, że widocznie taką mam urodę i wpływ na to może mieć siedzienie przed komputerem i za mało snu. Czy powinnam zrobić sobie jeszcze jakieś? Podejrzewam,że jest to sprawka komputera bo kiedyś jak go nie miałam to nie miałam też sińców pod oczami.
Gdzie szukać przepisu na to serum z wit. C?
Co do kremu Garniera to już sama nie wiem...fakt b. dobrze nawilżał skórę ale tak troszkę słabo matowił juz pod koniec. Wyglądało to tak jakby skóra się już do niego przyzwyczaiła i dlatego chciałabym spróbować innego i poźniej wrócić do niego.
Do kosmetyczki narazie iśc nie mogę z powodów wiadomych (kasa)ale na pewno się wybiorę kiedy tylko bedę mogła.
Ile kosztują te kapsułki? Gdzie ich szukać?

Palenie rzuce bo noszę się z tym zamiarem od dłuższego czasu....

Dziekuje i pozdrawiam

Tysia
Tysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 13:06   #86
Tysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3
GG do Tysia
Re: Pytanie do Pani Beatki.....

Serum już znalazłam.

Dziękuję.

Tysia
Tysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 16:44   #87
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
kremy na jesień/zimę

Witam Pani Beatko i Wizażanki

mam niemały mętlik w glowie związany z doborem kremów na jesień/zime. Mam cere mieszaną, wrażliwą (naczynkowa przy okazji) i postanowiłam sobie zakupić na ten okres kremy Yves Rocher, Bio-Camille (na dzień) oraz Nepentes, Iwostin, Intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu z filtrami UVA/UVB. Czy te kremy będą stanowiły wystarczającą ochronę na teraźniejszą pogodę i czy to będzie za słaby zestaw na zimę (do tej pory stosowalam Eris +30 ale podobno brakuje mu jakis tam filtrów, dlatego postanowiłam go zmienić)? Denerwuje mnie fakt, że skórę mam skłonną do zaczerwień co sie wzmaga w czasie jesieni, nie mówiąc juz o zimie

Pozdrawiam
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 18:28   #88
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 127
Re: kremy na jesień/zimę

Cześć Kreska
Odnośnie kremu Iwostin, to właśnie zużyłam całe opakowanie(a raczej jego zawartość ) i w związku z tym wydaje mi się , iż mogę stanowczo stwierdzić, że na zimę może okazać się zbyt lekkim( zbyt słaba ochrona przed mrozem w efekcie).
Mam cerę mieszaną(niezbyt wrażliwą, bez problemów z naczynkami) a nawet w lecie( kiedy to używałam Iwostinu ) nawilżenie jakie "oferował" było zaledwie poprawne.
Pozdrawiam
Beza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 18:41   #89
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: kremy na jesień/zimę

Ech. Zwrocilam na ten krem uwage, poniewaz byl on jedna z propozycji Basi a propos kremow ochronnych na zime (ale rzeczywiscie - umieszczony w tabeli kremow lzejszych), no i oczywiscie z powodu jego dobrych recenzji. Najchetniej uzywalabym jednego dobrego kremu w czasie jesieni/zimy, ale ze wzgeldu na sklonnnosc do podraznien widze ze bede musiala uzywac dwoch, dlatego ni w kija nie wiem na co sie zdecydowac. Ten kremi YR bardzo mi przypadl do gustu czytajac recenzje, ale czy to dobry wybor przy tej pogodzie; no i jeszcze te filtry..
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 19:41   #90
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: kremy na jesień/zimę

To ja sie podlacze pod ten watek-bo nie mam pojecia jakiego kremu mam uzywac,jak sie zrobi troszke zimniej.
Mam cere mieszana,z tendencja do suchej-zwlaszcza po tych mocniejszych srodkach przesusza mi sie skora w strefie T, uczulaja mnie niektore kremy Nivea.
Potrzebuje kremu,na kotrry bede mogla szybko polozyc podklad i cera nie bedzie sie bardzo blyszczala.
Pomoze mi ktos?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.