Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 15:37   #31
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
ja poszukuję szerokiech spodni do tanca.. ;(
i jak na złośc nigdzie nie moge znalezc. nawet w necie ;/
też mam z tym problem.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:40   #32
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Też tak mam, w szczególności z butami. Ciuchy to jeszcze pół biedy, ale jak mam kupić sobie buty to po godzinach poszukiwań mi się odechciewa. Wszystko albo jest jakieś udziwnione, albo na mnie nie pasuje rozmiarowo, bo mam dość wąską stopę. Tragedia.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:41   #33
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
ja mam takie jak dziewczyna na zdjeciu
A gdzie kupiłaś? i jeśli można spytać, za ile?
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:43   #34
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
mam dokładnie tak samo strasznie to wkurzające i irytujące, wydaje mi się że za mało szyją rozmiarów xs bo myślą że nikt w to nie wejdzie, a przeciez małych kobietek jest dużo no sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje, za to zauważyłam że zawsze jest dużo ubrań w rozmiarze 40 ,szczególnie na wyprzedaży
a nie jest to przypadkiem tak, że te małe rozmiary szybciej schodzą... (najczęściej po dostawie rzucają się na nie ekspedientki)

A co do wątku - też tak mam, ze jak coś sobie wymarzę, albo zaplanuję to nigdy nie znajdę Natomiast, gdy wybieram się na zakupy spontanicznie to często upatrzę coś fajnego Dlatego staram się za dużo nie marzyć
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:46   #35
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś? i jeśli można spytać, za ile?
w lumpku za kilkanaście zł, nie pamiętam dokładnie. nóweczki, firma new look.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:50   #36
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Też tak bardzo często mam. Teraz np poszukuje czarnych trampek, ale koniecznie z czarną gumą, bez żadnych udziwnień itp. nie ma nigdzie takich na które byłoby mnie stać, bo przecież nie zapłacę za zwykłe trampki 300 zł bez przesady.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 16:29   #37
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
w lumpku za kilkanaście zł, nie pamiętam dokładnie. nóweczki, firma new look.
Szczęściara
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 16:31   #38
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ile bratnich dusz w tej kwesti myślę ze największy problem jest ze znalezienim prostych 'zwykłych' rzeczy niby jest mnóstwo rzeczy w sklepach ale tak naprawdę to jedno i to samo.. najtrudniej jest znaleźć proste spodnie bez cekinków napisików i innych świecących pierdół albo prostych ładnych koszulek z krótkim rękawem albo mają bufki albo napisy (które fajnie wyglądaja jednak znaczenie tych słów to po prostu porażka :P) tak jak któraś już napisała wszystko jest na jedno kopyto.. jak już coś jest modne to musi chodzić w tym całe miasto bo nic innego nie ma.. strasznie mnie to wkurza :P
ostatnio szukałam jak mi sie wydawało zwykłej białej koszuli z długim rekawkiem i troszke dłuższą ni ma.. albo z bufkami albo jakimś zatrzaskami cięciami itp ale moim marzeniem jest dobra stara czarna bluza adidas ze stójką ,białymi paseczkami na rękawach i z liściem na piersi no ale niestety nigdzie nie moge znaleźć ;( próbowałam już na allegro ale jest ich malutko i albo nie ten koloro albo nie ten rozmiar, próbowałam nawet w adidasie no ale albo nie ma w ogóle albo ze złotymi paskami
rtama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:03   #39
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Teraz tak sobie pomyślałam ,że wypowiem się jeszcze w kwestii zakupów mojego Tzta
Gustuje on w rzeczach prostych, bez zbędnych udziwnień
np. chcieliśmy kupić zwykłe jeansy, w ich poszukiwaniu obeszliśmy całą galerię wszędzie były spodnie z wytarciami, dziurami, czasem ćwiekami, dziwnymi kieszeniami itp wreszcie wyszukaliśmy coś w Big starze
Teraz bluza- chcemy zwykłą prostą bez kaptura w ciemnym kolorze, a wszędzie sweterki w paski, bluzy z czaszkami lub z logo firmy na całej bluzie
Z koszulkami w sumie też nie jest za ciekawie
A jeszcze kurtka też szukaliśmy ostatnio, nie chcieliśmy żadnej krótkiej, jeansowej itd, więc były albo beżowe (wolał ciemną żeby się straszliwie nie brudziła) albo np z wielkim logo firmy na plecach albo w sportowych w cenach od 500 zł wzwyż
Z butami idzie najłatwiej
Także Tż się zawsze śmieje, że musi sobie zacząć sam projektować ciuchy bo nigdy nie ma takich prostych jak on sobie wymarzy
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:30   #40
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
ja poszukuję szerokiech spodni do tanca.. ;(
i jak na złośc nigdzie nie moge znalezc. nawet w necie ;/
nie wiem o jakie konkretnie ci chodzi, ale szerokie czarne są w new yorkerze :p
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:08   #41
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez rtama Pokaż wiadomość
ile bratnich dusz w tej kwesti myślę ze największy problem jest ze znalezienim prostych 'zwykłych' rzeczy niby jest mnóstwo rzeczy w sklepach ale tak naprawdę to jedno i to samo.. najtrudniej jest znaleźć proste spodnie bez cekinków napisików i innych świecących pierdół albo prostych ładnych koszulek z krótkim rękawem albo mają bufki albo napisy (które fajnie wyglądaja jednak znaczenie tych słów to po prostu porażka :P) tak jak któraś już napisała wszystko jest na jedno kopyto.. jak już coś jest modne to musi chodzić w tym całe miasto bo nic innego nie ma.. strasznie mnie to wkurza :P
ostatnio szukałam jak mi sie wydawało zwykłej białej koszuli z długim rekawkiem i troszke dłuższą ni ma.. albo z bufkami albo jakimś zatrzaskami cięciami itp ale moim marzeniem jest dobra stara czarna bluza adidas ze stójką ,białymi paseczkami na rękawach i z liściem na piersi no ale niestety nigdzie nie moge znaleźć ;( próbowałam już na allegro ale jest ich malutko i albo nie ten koloro albo nie ten rozmiar, próbowałam nawet w adidasie no ale albo nie ma w ogóle albo ze złotymi paskami
Och, mamy podobne przemyślenia. Prostota - tego brakuje w sklepach, a jeśli już jest, to w poważnym wydaniu, dla mocno dojrzałych pań z grubym portfelem. W dostępnych dla przeciętnego śmiertelnika sklepach widuję głównie rzeczy z niepotrzebnymi, kiczowatymi dodatkami. Jak już fajne butki, to z jakimiś złotymi nitkami, wyszywankami. Jak ładna kurteczka na wiosnę, to cała wyszyta kwiatkami (zamiast jeden ładny kwiatuszek na klapie). Jak torba w ładnym kolorze i z fajnego materiału, to kształt udziwniony. Rozumiem, że są różne gusta a nawet fajnie jest mieć jeden tego typu dodatek, ale litości: nie cały strój. Nie uwzględnia się gustów klientów chcących czegoś bardziej po środku (czyli nie kicz i przesyt, ale też nie kompletny ascetyzm za 300 zł). Na pocieszenie pozostaje mi fakt, że ostatnio kupiłam w Vero Modzie płaszczyk w kolorze beżowym, klasyczny ale z ciekawymi rękawami i kieszeniami i to za 69 zł - strzał w 10.! Czyli nie zawsze jest tak źle.

-------------------

A gdzie Waszym zdaniem da się ubrać ciekawie, nie kiczowato i w miarę przystępnie cenowo?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 18:19   #42
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez wata pomidorowa Pokaż wiadomość
nie wiem o jakie konkretnie ci chodzi, ale szerokie czarne są w new yorkerze :p
tego typu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10sd5.jpg (8,1 KB, 177 załadowań)
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 14:30   #43
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja mam bardzo często problem ze znalezieniem czegoś konkretnego, najlepiej jest kupować na zasadzie "mam kasę, biorę to co mi sie spodoba". Jeśli mam kupić np. spodnie czy też buty, to jest cięzko, ja w ogóle taka jakaś wybredna jestem...
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:05   #44
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ojjj skąd ja to znam
jako miłośniczka planowania praktycznie wszystkiego (taka moja mała obsesja ) prawie za każdym razem jak chce cokolwiek kupić to tego nigdzie nie ma, a co najgorsze mijają 2-3 miesiące czasem pół roku i ta rzecz jest dostępna w każdym sklepie :/ bleeee i wtedy już odechciewa mi się zakupu.
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:34   #45
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Dość często tak mam, aktualnie poszukuję chabrowych bucików na obcasie, ale nie chcę kupować na allegro, a u mnie w mieście wysyp żółtych, zielonych i różowych

Widziałam w streecie lakierowane chabrowe balerinki na niewielkim obcasie

Ja też mam podobny problem: szukam brązowych lakierowanych butów na drewnianej platformie. Nawet jeśli takie znajdę, to są przesadnie wysokie (czyt. pltaforma przednia ma 5 cm:p)
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:01   #46
oleczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

http://allegro.pl/item348970483_nowe..._38.html#photo

o takie spodnie Ci chodziło?

Edytowane przez oleczka_89
Czas edycji: 2008-04-19 o 11:04 Powód: do anCcik ;)))))))
oleczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:22   #47
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ja szukałam przez 4 miesiace torby i nicc.... z do dzisiaj bo kupiłam wymarzona przypadkiem niechcacy za 29zł w promocji, jest cudna w stalowym kolrze bez cwiekow i udziwnien z ladnym wrkoczykowym pasekiem zakochana...

no i spodnie.. masakra... dzisiaj co sie naszukałam to porazka jakas, albo cekiny albo przeszycia dziwne albo w ogle jakies takie nie takie, albo matrial do niczego ;/ eh.. czy ci ludzie nie potrafia niczego zrobic dobrze i po prostu zamiast doklejac wszedzie te ich zdanie urocze dodatki ;/ w koncu kupilam szare spodenki ale oczywiscie troche pomarszczone i z kiloma kamyczkam na tyleczku.. przezyje jakos albo odczepie

z ostatnich sukcesow to tez buty zwykle normalne proste bez udziwnien baletki na plaskim z krotkim noskiem zwezonym delikatnie bardzo za cale 38,90zł.. tez na promocji i byl tylko jeden moj rozmiar -to byl udany tydzien


ale zazwyczaj jest tak.. ze wlasnie co swymysle i tego nigdzie nie ma kompletnie nigdzie... zazwyczaj wracam do domu z czyms czego nie chcialam.. ide po szorty wracam ze spodniczka ide po bluze wracam ze spodniami... jak czegos chce to nie ma ale za to cos innego kupie i tym sposoem mam ladna niepotrzebna mi w sumie rzecz i dalej nie mam tej ktora chcialam ;/
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:31   #48
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A ja chcę kupić płaszczyk biały lub kremowy w rozmiarze xs, niestety nie mogę znaleźć malutkiego na mnie który by mi się podobał Oprócz tego poluję na spodnie dżinsowe w rozmiarze 25/32 strasznie trudno takie dostać
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 17:22   #49
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Och, mamy podobne przemyślenia. Prostota - tego brakuje w sklepach, a jeśli już jest, to w poważnym wydaniu, dla mocno dojrzałych pań z grubym portfelem. W dostępnych dla przeciętnego śmiertelnika sklepach widuję głównie rzeczy z niepotrzebnymi, kiczowatymi dodatkami. Jak już fajne butki, to z jakimiś złotymi nitkami, wyszywankami. Jak ładna kurteczka na wiosnę, to cała wyszyta kwiatkami (zamiast jeden ładny kwiatuszek na klapie). Jak torba w ładnym kolorze i z fajnego materiału, to kształt udziwniony. Rozumiem, że są różne gusta a nawet fajnie jest mieć jeden tego typu dodatek, ale litości: nie cały strój. Nie uwzględnia się gustów klientów chcących czegoś bardziej po środku (czyli nie kicz i przesyt, ale też nie kompletny ascetyzm za 300 zł). Na pocieszenie pozostaje mi fakt, że ostatnio kupiłam w Vero Modzie płaszczyk w kolorze beżowym, klasyczny ale z ciekawymi rękawami i kieszeniami i to za 69 zł - strzał w 10.! Czyli nie zawsze jest tak źle.


-------------------

A gdzie Waszym zdaniem da się ubrać ciekawie, nie kiczowato i w miarę przystępnie cenowo?
no dokładnie albo udziwnienia albo prostota tak jak mówisz dla starszych pań z mega mega wysokiej półki a i nie tam zawsze sie coś znajdzie :P rzadko jest coś po środku..cos prostego, fajnego, zarazem oryginalnego no i żeby miało to 'coś'
chyba za dużo bym chciała
rtama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 10:36   #50
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

poszukuje czarnej torby w białe małe groszki w takim stylu http://allegro.pl/item350111165_atmo...ki_grochy.html
widziałyście może gdzieś?
Chodzi mi o dokładnie taki krój.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:03   #51
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Teraz tak sobie pomyślałam ,że wypowiem się jeszcze w kwestii zakupów mojego Tzta
Gustuje on w rzeczach prostych, bez zbędnych udziwnień
np. chcieliśmy kupić zwykłe jeansy, w ich poszukiwaniu obeszliśmy całą galerię wszędzie były spodnie z wytarciami, dziurami, czasem ćwiekami, dziwnymi kieszeniami itp wreszcie wyszukaliśmy coś w Big starze
Teraz bluza- chcemy zwykłą prostą bez kaptura w ciemnym kolorze, a wszędzie sweterki w paski, bluzy z czaszkami lub z logo firmy na całej bluzie
Z koszulkami w sumie też nie jest za ciekawie
A jeszcze kurtka też szukaliśmy ostatnio, nie chcieliśmy żadnej krótkiej, jeansowej itd, więc były albo beżowe (wolał ciemną żeby się straszliwie nie brudziła) albo np z wielkim logo firmy na plecach albo w sportowych w cenach od 500 zł wzwyż
Z butami idzie najłatwiej
Także Tż się zawsze śmieje, że musi sobie zacząć sam projektować ciuchy bo nigdy nie ma takich prostych jak on sobie wymarzy
Mój skarbuś ma tak samo. W dodatku toleruje tylko kolory: zielony,brąz,czerń, ew.coś z żółtym.
Jakiś rok szukaliśmy dla niego spodni z prostymi nogawkami,bez udziwnień...przypadkowo znalazłam takie w lumpku - delikatny sztruks, zielonkawe H&M Kilka miesięcy później tego typu spodnie pojawiły sie w H&M-więc kupiliśmy kilka par na zapas. Jeśli o niego chodzi, on na prawdę nie potrzebuje wiele: prosty fason, stonowany kolor, bez nadruków, udziwnien, zdobień...a okazuje się,że tego typu rzeczy po prostu nie ma.


A moje marzenia to:
balerinki z migdałowym noskiem na 2cm platformie, mogą być peep toe- najlepiej czarne lub chabrowe-rozmiar 34/35 - pewnie nigdy nie znajdę w tym rozmiarze...tzn. podobne czarne widziałam w aldo-ale cena 500zł mnie wystraszyła
koturny ale też wysokość do 3 cm- rozmiar j.w.
jeansy- ciemny granat, lekkie, proste nogawki (nie rurki), gładkie! bez zdobień i przetarć
wielka torba - najlepiej w kolorze grafitowym, chabrowym-ale taka która nie wygładałay kiczowato, nie lakierowana, bez ozdobników
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:53   #52
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez rtama Pokaż wiadomość
no dokładnie albo udziwnienia albo prostota tak jak mówisz dla starszych pań z mega mega wysokiej półki a i nie tam zawsze sie coś znajdzie :P rzadko jest coś po środku..cos prostego, fajnego, zarazem oryginalnego no i żeby miało to 'coś'
chyba za dużo bym chciała
pliss, wie ktoś może?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:50   #53
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
ja pragnę zwykłych granatowych jeansów o prostych nogawkach. NIe ma.
Jedyne normalne, bez koron na kieszeniach, zlotej nitki i innych dupereli znalazłam w levisie ale niestety mnie na nie nie stać.
Oprócz tego torebka, ktora naprawdę mi się spodoba, nie lakierowana i bez miliona kieszeni. Też nie ma.
Nie wspominając o butach w BEŻOWYM kolorze. Też nie ma. A białych- ślubnych wysyp. ech ;/

Mam ten sam problem - dokładnie ten sam .. spodni zwykłych prostych brak, torebki same żółte albo inne wściekłe .. a z prostymi w stylu nude look butami to jest największy problem
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:59   #54
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Dość często tak mam, aktualnie poszukuję chabrowych bucików na obcasie, ale nie chcę kupować na allegro, a u mnie w mieście wysyp żółtych, zielonych i różowych


tutaj cos znalazlam ale rozmiar 39
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:59   #55
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

zapomnialam o linku


http://www.allegro.pl/item348460113_...ldschool_.html
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:12   #56
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
no ja aktualnie mam takie problemy

marzy mi sie :

** lakierowana duza torba-prostokatna najlepiej
**zegarek z cyrkonaiami zduza tarcza typu "doda" ale na all wrzedzie pewlno jakis playboy itd
**proste i wygodne tramkpki na koturnie
**rajstopki jak na zdjeciu na dole zwijane ale czarne grubsze typu getry
**proste jeansy typu rurki ale zeby wygladac w nich super
zeby nie uwadatnialy bioder-plytkie
**krotka jenasowa kurteczka z kapturem

moglabym tak wiecej wypisywac
niesttey nigdzie nie moge takich rzeczy znalesc
i zeby nie przeplacic bo kupic zegarek za 200zl taki to nie problem ale ja mam limit;p


Trampasy ,duzo ich^^
http://allegro.pl/search.php?string=...ing_interval=7
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:01   #57
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Też tak bardzo często mam. Teraz np poszukuje czarnych trampek, ale koniecznie z czarną gumą, bez żadnych udziwnień itp. nie ma nigdzie takich na które byłoby mnie stać, bo przecież nie zapłacę za zwykłe trampki 300 zł bez przesady.
w h&m takie są, na dziecięcym. 40zł
mam takie i są super ))
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:06   #58
jessicaa
Raczkowanie
 
Avatar jessicaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 67
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

a mi sie marzy dlugaa biala bokserka bo by mi sie przydala do niektorych ciuszkow..albo jakies kolorowe tez dluzsze ale cholera znalezc nie moge!!!widzieliscie moze jakies takie ?
jessicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 22:14   #59
niziutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 110
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

a ja bym chciala czarną albo zieloną skórzaną krótka kurtke...
taka pilotke, ze sciągaczami i kieszczeniami na guziki...
wszystko byloby ok gdyby nie to ze potrzebuje rozmiaru 32
niziutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:35   #60
oleczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

białe, długie bokserki są w berskha po 25 zł
oleczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 09:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.