Pędzle MAC - czy oryginalne? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 07:40   #91
Competizione
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Żadna ;(
http://www.youtube.com/watch?v=EPQfo7-IWjc
Competizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 09:32   #92
dominika10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez kisa_13 Pokaż wiadomość
Hej Pierwszy raz kupuje pędzle i myślę o tych: http://allegro.pl/zestaw-7-pedzli-ma...930868419.html jaka jest szansa ze sa to oryginalne pędzle? Kompletnie się na tym nie znam i proszę o pomoc
jak dla mnie szanse są żadne. jeśli jeden cienki pędzelek w macu kosztuje w okolicach 100 zł, to za 45 zł nie dostanie się oryginalnego zestawu... można liczyć na promocje, okazje itp, ale okazja w wypadku maca to powiedzmy 70 zł za jeden pędzelek... ja kupiłam sobie 2 (normalnie, w sklepie) i jestem bardzo zadowolona. może kiedyś dokupię jeszcze jakiś jeden... ale przynajmniej mam gwarancję, że te dwa są porządne jeśli chcesz cały zestaw, lepiej poszukaj innej firmy - lepsza tańsza firma niż podróba maca
dominika10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 00:37   #93
kisa_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Ok dziękuje Nie kupiłam ich. Chyba rzeczywiście lepiej zainwestować w pędzle ze sprawdzonego źródła
kisa_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 18:27   #94
fibi87
Raczkowanie
 
Avatar fibi87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania ;)
Wiadomości: 434
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Ja chyba właśnie na ten zestaw się nadziałam, "24 profesjonalne pędzle MAC", sprzedający to BRANDandLUXURY i muszę powiedzieć, że ani to Brand ani Luxury. Kompletna tandeta, zalicytowałam i udało mi się wygrać aukcję, cieszyłam się jak głupia, ale jak wreszcie pędzle doszły to strasznie się wściekłam. Śmierdzące chińszczyzną, kłaki wypadały po kilka naraz, logo na pędzlach rozmazane, krzywe, gdzieś tam na rączce klej się nawet pojawiał. Na szczęście sprzedający zwrócił pieniądze bez problemu i jakoś się szczególnie nie przejął, kiedy zarzuciłam mu, że sprzedaje tanią podróbę. Stwierdził, że "przecież na aukcji nie jest napisane, że są w 100% oryginalne". Chamstwo. Nigdy więcej czegoś takiego, będę kupować tylko w sklepie, zapłacę więcej, ale przynajmniej będę miała później pewność czym codziennie dotykam twarzy.
fibi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 15:56   #95
Kokosia 2012
Przyczajenie
 
Avatar Kokosia 2012
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Dziewczyny pomóżcie. Czy to etui jest oryginalne?

http://allegro.pl/etui-na-pedzle-mac-i2549997090.html


macie może jakieś sprawdzone strony gdzie mogę kupić oryginalne produkty MAC'a? będę wdzięczna za pomoc

zerkniecie jeszcze na te dwie oferty?

http://allegro.pl/mac-pedzel-do-podk...541516209.html

http://allegro.pl/4-pedzle-mac-specj...541442236.html


od których pędzli warto zacząć zakup?

Edytowane przez Kokosia 2012
Czas edycji: 2012-08-10 o 16:05
Kokosia 2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 22:31   #96
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Kokosia 2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Czy to etui jest oryginalne?
Czy, aby na pewno potrzebujesz pędzle z Mac'a? Ja swoje skompletowałam pojedynczo, kierowałam się przy wyborze, jakosćią każdego pędzla z osobna i nie zastanawiałam się czy to oryginalny Mac. Mam pędzle z Sephory, Inglota i Make up Store i jestem z nich bardzo zadowolona. Warto poczytać recenzje pedzli i znaleźć tańszy odpowiednik właśnie w Inglocie czy Sephorze. Nawet Lisa Eldridge używa pędzli z Sephory. Tzn ma też Mac'a i owszem, pewnie też bym sobie sprawiła gdybym Kate Winslet malowała. Chodzi mi o to, że drogie pędzle niczego nie załatwiają, one muszą być po prostu dobre
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 09:26   #97
Kokosia 2012
Przyczajenie
 
Avatar Kokosia 2012
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

kasiagolenia

masz całkowitą rację, dzięki za odpowiedź

to zacznę inaczej: jakie pędzle warto mieć w swojej kosmetyczce (tzn. taki podstawowy zestaw dla siebie)?

masz jakiś sprawdzony pędzel do nakładania podkładu i cieni? możesz/cie mi doradzić?
Kokosia 2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 14:02   #98
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Kokosia 2012 Pokaż wiadomość
kasiagolenia

masz całkowitą rację, dzięki za odpowiedź

to zacznę inaczej: jakie pędzle warto mieć w swojej kosmetyczce (tzn. taki podstawowy zestaw dla siebie)?

masz jakiś sprawdzony pędzel do nakładania podkładu i cieni? możesz/cie mi doradzić?
Używałam pędzli kilku marek na kursie wizażu, potem jak sprawiałam sobie swoje miałam porównanie. Mam w zestwie pędzle z których jestem bardzo zadowolona i takie mmmhh które być może zastąpię... Ale do makijażu dla siebie polecam pędzel Sephory do podkładu z syntetycznego włosia nr 47 (do podkładu pędzel powinien być z syntetycznego włosia, bo podkłądy są generalnie tłuste i naturalne włosie moze się nie sprawdzać). Najpierw używasz tego pędzla aby nałożyć krem nawilżający, potem nakładasz nim bazę, dzięki temu jak będziesz nakładała podkład, będzie się fajnie ślizgał. Po używiu pędzla używam jeszcze gąbeczki żeby lepiej wtłoczyć podkład. Moim zdaniem warto nabyć też pedzel do bronzera Sephory nr 43, taki płasko ścięty, Sephora ma jeszcze świetny pędzel do różu nr 40 skośnie ścięty, co pozwala świetnie wymodelować kości policzkowe! Z pedzli do cieni to polecam Make up store nr 115 jest skośnie ścięty i ma dość długie włosie, genialnie modeluje miejsce w załamaniu powieki (tzw makijaż na banana, najprostszy, najszybszy), najbardziej natomiast uniwersalnym pędzelkiem do cieni będzie Inglot 16 PP, płaska końcówka umożliwia wykonanie bardziej precyzyjnej aplikacji w razie potrzeby (słyszłam opinie na forum, że drapie, mi klientki się nie skarżyły...), lubie też pędzle do cieni Kryolana art. 3714, 3712,3710, ciężko byłoby mi wybrać jeden, ale do osobistego uzytku chyba nie trzeba ich tyle. do pudru fajny jest Inglot 1SS, ma odpowiednią wielkość i możesz nim przypurdować mniejsze obszary.
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 16:15   #99
oleksandra373
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

czesc dziewczyny, bardzo prosze o pomoc. Czy te pedzle moga byc oryginalne? chlopak powiedzial, ze siostra sprowadzila z USA. Dodam tylko, ze kompletnie nie znam sie na tym wszystkim

http://olx.pl/oferta/mac-zestaw-pedz..._at=1182955291
oleksandra373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:36   #100
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pędzle MAC - czy oryginalne?

Cytat:
Napisane przez oleksandra373 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, bardzo prosze o pomoc. Czy te pedzle moga byc oryginalne? chlopak powiedzial, ze siostra sprowadzila z USA. Dodam tylko, ze kompletnie nie znam sie na tym wszystkim

http://olx.pl/oferta/mac-zestaw-pedz..._at=1182955291
Nie ma możliwości żeby cały zestaw kosztował 139 zł, podczas gdy pojedyncze pędzle kosztują nawet ponad 200 zł, ale za sztukę.
PS. Nie zadawaj tego samego pytania w kilku wątkach, wystarczy w jednym - jeśli chodzi o MAC to najlepiej w tym: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=805313 bo tam jest największy ruch.

Edit: Warto też dodać, że kupowanie kosmetyków czy akcesoriów MAC od anonimowych osób jest zawsze ryzykowne, nawet, jeśli ma się już jakieś doświadczenie i wydaje nam się, że umiemy rozpoznać podróbkę. Ja nacięłam się raz na eBayu, akurat nie na pędzlach, lecz na różu. Kwota niby nie jakaś oszałamiająca, ale co się najadłam nerwów, to moje - i nikomu podobnych doświadczeń nie polecam. Lepiej zamawiać z autoryzowanej strony, Douglasa, względnie od sprawdzonych użytkowników niż kupować kota w worku.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-06-08 o 20:40
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 20:36:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.