Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-29, 10:18   #871
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Przyznam że nie rozumiem niektórych zachowan ludzi gdzie dla minie jest przekroczona granica dobrego smaku.jednak jesli ktoś uprawia seks bez zobowiązań z zachowaniem pewnych zasad to ok.Moge czegos nie akceptowac i sie z czymś nie zgadzac ale nie będę obrażać.Troche jestem teraz bardziej tolerancyjna aczkolwiek nie jestem zwolennikiem rewolucji seksualnej
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 10:54   #872
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
"Pragnę zobaczyć jak inny facet bierze moją kobiete" nigdy tego nie zrozumiem.
Dla mnie ten wpis jest obrzydliwy na płaszczyźnie językowej. Bawić się ludzie niech bawią jak lubią, jeśli wszystkim uczestnikom to pasuje. Natomiast jeśli się pisze o braniu to już nie brzmi to jak równoprawny uczestnik tylko coś co sobie można wziąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 11:41   #873
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Dla mnie ten wpis jest obrzydliwy na płaszczyźnie językowej. Bawić się ludzie niech bawią jak lubią, jeśli wszystkim uczestnikom to pasuje. Natomiast jeśli się pisze o braniu to już nie brzmi to jak równoprawny uczestnik tylko coś co sobie można wziąć.
Nie w każdej zabawie, każdy chce być "równouprawniony" ;-)
Gdyby tak było hasła pt. BDSM czy cuckold byłby ludzkości nieznane.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 11:46   #874
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Nie w każdej zabawie, każdy chce być "równouprawniony" ;-)
Gdyby tak było hasła pt. BDSM czy cuckold byłby ludzkości nieznane.
Sądzę, że w tym wypadku chodziło raczej o pewien rodzaj mentalności niż o wypowiadanie się za uczestniczkę, że ta chce być przedmiotem a nie podmiotem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2019-08-29 o 11:53
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 11:46   #875
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Przyznam że nie rozumiem niektórych zachowan ludzi gdzie dla minie jest przekroczona granica dobrego smaku.
To jakby samo się wyjasnia.
"Granica dobrego smaku" to nie metr czy kg - który (przynajmniej teoretycznie) dla wszystkich jest taki sam.

Twoja "granica" leży gdzie indziej i stąd brak zrozumienia.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 12:21   #876
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
To jakby samo się wyjasnia.
"Granica dobrego smaku" to nie metr czy kg - który (przynajmniej teoretycznie) dla wszystkich jest taki sam.

Twoja "granica" leży gdzie indziej i stąd brak zrozumienia.
Być może co nie zmienia faktu że moja tolerancja aż tak daleko nie sięga i pewnych rzeczy nie rozumiem i pewnie nigdy mi się nie zmieni.

Jeśli chcesz możemy na priv kontynuować bo tutaj szkoda zaśmiecać tematu.

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-08-29 o 12:26
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 12:25   #877
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Gdyż zgodnie z modelem przyjętym w wielu krajach, które "wstają z kolan", robią sie "great again", itp. należy nawracać wszystkich inaczej myślących na jedyną słuszną drogę do wielkości.
Raz jeszcze - co to ma wspólnego z trójkątem?
Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Skoro masz ww. zakresie konserwatywne poglądy, to stanowczo nie powinnaś się zgadzać ze mną w zakresie "niech każdy żyje sobie tak jak mu dobrze" ale podjąć próbę nawrócenia na ścieżkę prawdy (patrz Białystok) a po fiasku spalić na stosie ;-)
Co mają konserwatywne poglądy do trójkątów? Co ma do tego Białystok?

Czy Ty imputujesz, że jeśli ktoś ma określoną preferencję seksualną, tzn np. lubi trójkąty, ewentualnie inne rzeczy w łóżku ze swoją partnerką, to że to oznacza, że:
a) automatycznie ma określone poglądy, w szczególności na temat ruchu LGBT i konieczności lub braku zmian prawnych w tym zakresie?
b) automatycznie popiera konkretną opcję polityczną?
c) automatycznie ubiera się i zachowuje na ulicy w określony sposób?
d) automatycznie uważa się za lepszego niż osoby ze wschodniej Polski??

Błądzisz synu.
Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Szacun, za tolerancje - gdyby wszyscy patrzyli na różne aspekty życia tak samo, to by było nudno... tyle że rożne poglądy na różne sprawy nie powinny być powodem do agresji i "wojny" miedzy ludźmi jak u nas i w paru innych krajach ostatnimi czasy :-(
Różne poglądy będą zawsze. Ilu ludzi tyle poglądów. Ilu ludzi tyle charakterów. I wielu ludzi bardzo mocno identyfikuje się ze swoimi poglądami. Więc przekrój zawsze będzie zbliżony do tego jak się prezentuje rozkład normalny: idiotów rzucających kamieniami w tęczowe parady nigdy nie braknie, tak jak i tęczowych prowokatorów, czy innych idiotycznych wyznań jak np. pani Zawadzka, która wyznawała przed kamerami (i chyba w kościele )o wyskrobaniu się w 3 króli.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-08-29 o 12:26
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-29, 16:40   #878
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz możemy na priv kontynuować bo tutaj szkoda zaśmiecać tematu.
Dzieki za zaproszenie, ale nie bede Ci zawracac glowy. Kazdy ma swoj p. widzenia na rozne sprawy i dobrze.
Mnie sie podoba, ze Twoj - pomimo krytycznego nastawie do ktorego ma 150% i jeszcze kilka - prawo jest jednak tolerancyjny.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość

Czy Ty imputujesz, że jeśli ktoś ma określoną preferencję seksualną, tzn np. lubi trójkąty, ewentualnie inne rzeczy w łóżku [...]

Błądzisz synu.
Po pierwsze nie "synu".

Po drugie owszem imputuje. Jest ewidentna zależnośc miedzy podejsciem do seksu i a poglądami.

Ludzie, ktorzy akceptują (nie mówiąc o korzystaniu z) rożne zachowania seksulane - trójkaty, swing, homoseksualizm, itd... zwykle (bo oczywiscie nie ma w zyciu ludzi reguly bez wyjatkow) raczej malo konserwatywny swiatopoglad.

Innymi slowy ludzie, ktorzy traktuja seks bardziej swobodnie (o ile to dobre okreslnie) sa tez zwykle bardziej tolerancyjni.

Co nie znaczy, ze Ci, ktorzy sypiaja ze soba wylacznie w celach prokeacyjnych, przy zgaszonym swietle, itd... nie sa. Ale wieksza jest szansa na to, ze moga byc, niz u ludzi, ktorzy np. odwiedzaja kluby dla swingersow czy bawia sie w trojkaty.

Czy moja odp. Cie satysfakcjonuje, synku?

A jak masz konkretne pytanie o trójkąt to zapytaj - choc doświadczenia mam ograniczone, nie widze powodu by sie nimi nie podzielić.
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 23:09   #879
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Dzieki za zaproszenie, ale nie bede Ci zawracac glowy. Kazdy ma swoj p. widzenia na rozne sprawy i dobrze.
Mnie sie podoba, ze Twoj - pomimo krytycznego nastawie do ktorego ma 150% i jeszcze kilka - prawo jest jednak tolerancyjny.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



Po pierwsze nie "synu".

Po drugie owszem imputuje. Jest ewidentna zależnośc miedzy podejsciem do seksu i a poglądami.

Ludzie, ktorzy akceptują (nie mówiąc o korzystaniu z) rożne zachowania seksulane - trójkaty, swing, homoseksualizm, itd... zwykle (bo oczywiscie nie ma w zyciu ludzi reguly bez wyjatkow) raczej malo konserwatywny swiatopoglad.

Innymi slowy ludzie, ktorzy traktuja seks bardziej swobodnie (o ile to dobre okreslnie) sa tez zwykle bardziej tolerancyjni.

Co nie znaczy, ze Ci, ktorzy sypiaja ze soba wylacznie w celach prokeacyjnych, przy zgaszonym swietle, itd... nie sa. Ale wieksza jest szansa na to, ze moga byc, niz u ludzi, ktorzy np. odwiedzaja kluby dla swingersow czy bawia sie w trojkaty.

Czy moja odp. Cie satysfakcjonuje, synku?

A jak masz konkretne pytanie o trójkąt to zapytaj - choc doświadczenia mam ograniczone, nie widze powodu by sie nimi nie podzielić.
Poproszę wiec o dane do badań, na których oparłeś swoją tezę.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 09:55   #880
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Opieram swoja teze o moje wieloletnie dosiwadczenie, obserwacje i rozmowy ludzmi.

Owczywiscie mozesz sie z nia nie zgodzic.
I jak najbardziej mozesz mnie wyprowadzic z bledu pokazujac wprost przeciwne dane - bo zapewne Twoje zdanie jest oparte o twarde dane i publikacje.
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 11:34   #881
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Opieram swoja teze o moje wieloletnie dosiwadczenie, obserwacje i rozmowy ludzmi.

Owczywiscie mozesz sie z nia nie zgodzic.
I jak najbardziej mozesz mnie wyprowadzic z bledu pokazujac wprost przeciwne dane - bo zapewne Twoje zdanie jest oparte o twarde dane i publikacje.
Nie, to Ty wyskoczyłeś z daną tezą, więc to na Twoich barkach spoczywa potwierdzenie/udowodnienie tego, że jest tak jak napisałeś.
Ja za Ciebie Twoich tez udowadaniać nie zamierzam.

Nie, dowód anegdotyczny to nie dowód.

Znam wiele osób, w tym zdeklarowanych pisiorów, wyborców Konfederacji, jedną członkinię ONR, którzy bardzo sobie chwalą różnego typu łóżkowe zabawy, które bardzo mocno odbiegają od stereotypu łóżkowego pożycia osoby konserwatywnej. Ale, borze szumiący, nie rozciągam na tej podstawie wizji na cały świat, w szczególności na całą Polskę.
Mogę jedynie powiedzieć, że po prostu istnieją osoby, które zupełnie nie odpowiadają Twojej wizji świata.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 12:35   #882
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie, to Ty wyskoczyłeś z daną tezą, więc to na Twoich barkach spoczywa potwierdzenie/udowodnienie tego, że jest tak jak napisałeś.
Wiec napisalem co uwazam i dlaczego oraz, ze masz pelne prawo sie nie zgodzic i miec inny p. widzenia.
Ale jesli wyskakujesz z argumentem o twardych danych - bo z tego co napisales to z ich powodu sie ze mna nie zgadzasz, a nie wlasnych, odmiennych obserwacji - to prosze...

A jesli ich nie masz, to nie uzywaj argumentu, ktory dziala w obie strony.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja za Ciebie Twoich tez udowadaniać nie zamierzam.
Nie masz ich udowodnic, masz je obalic. Skoro nie masz twardych danych (trzeba bylo nie isc ta droga) to twoje zdanie jest tak samo wazne jak moje.


Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Znam wiele osób, w tym zdeklarowanych pisiorów, wyborców Konfederacji, jedną członkinię ONR, którzy bardzo sobie chwalą różnego typu łóżkowe zabawy, które bardzo mocno odbiegają od stereotypu łóżkowego pożycia osoby konserwatywnej.
I czego to niby dowodzi wobec tego co napisalem?
Napisalem, ze takich ludzi nie ma????

Natomiast interesujacy jest proces racjonalizacji tego co robia - lozkowe zabawy - w stosunku do konserwatywnego pogladu na rodzine, spoleczenstwo, wiare...

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ale, borze szumiący, nie rozciągam na tej podstawie wizji na cały świat, w szczególności na całą Polskę.
I vice versa. Natomiast moje obserwacje przez ponad 20 lat sa jakie sa i wnioski ktore na ich podstawie wyciagam tez.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mogę jedynie powiedzieć, że po prostu istnieją osoby, które zupełnie nie odpowiadają Twojej wizji świata.
Dobrze, ze nie napisales, ze 2+2 jest 4
Sam fakt iz uogolniasz - pomimo tego co napisalem, ale co nawyrazniej pomijasz - moja wizje swiata, juz jest bezsensowny.

Owszem, ludzie maja rozne poglady, rozne wizje swiata - to takie oczywiste oczywistosci. Zwykle jednak jest tez tak, ze bijacy gejow na maraszach rownosci nie glosuja na lewice, chodza do kosciola i maja konserwatywny swiatopoglad. A ze czesc znich robi w lozku rzeczy znim generalnie sprzeczne... coz... ludzie nie maja wiare w d... a do kosciloa i tak chodza. Zdarza sie i tak.

W kazdym razie mozesz sobie darowac sprzedawanie mi oczywistych "madrosci". Szkoda na to czasu... chyba, ze sie lepiej czujesz od tego... to prosze bardzo, w zasadzie nie robi mi to wiekszej roznicy.

Na koniec, cutujac Ciebie - co to ma wspolnego z trojkatem?
Pisalem, ze jesli cos na ten temat chcesz wiedziec, to prosze... a ty ciagniesz dalej watek, ktory uznawales za nie interesujacy i nie w temacie.

Wiec moze zakonczmy?

Edytowane przez Mr_Ewok
Czas edycji: 2019-08-30 o 12:36
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 13:40   #883
patrycjaswiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Ja dałam sie namówi po kilu latach.Ciesze sie ze nie wczesniej. Do wszystkiego trzeba dojrzeć. Mi sie podoba takie urozmaicenie naszego zycia,byle nie za czesto,musi byc dobrze dobrany partner i fajne miejsce.
Nie jest to dla wszystkich i trzeba to uszanowac.
Dla nas wazne jest tez poczucie bezpieczenstwa emocjonalnego zeby było cudownie.
2m plus 1 k to egoistycznie piękny układ.Fajnie być rozpieszczaną.
patrycjaswiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 15:30   #884
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Pełna zgoda. Nie za szybko, za za duzo, nie za czesto, nie dla wszystkich.
Jak sie wyeliminuje te wszystkie "nie", to staje sie to (lub podobne) bardzo fajnym doswiadczeniem.
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 18:43   #885
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez patrycjaswiecka Pokaż wiadomość
Ja dałam sie namówi po kilu latach.Ciesze sie ze nie wczesniej. Do wszystkiego trzeba dojrzeć. Mi sie podoba takie urozmaicenie naszego zycia,byle nie za czesto,musi byc dobrze dobrany partner i fajne miejsce.
Nie jest to dla wszystkich i trzeba to uszanowac.
Dla nas wazne jest tez poczucie bezpieczenstwa emocjonalnego zeby było cudownie.
2m plus 1 k to egoistycznie piękny układ.Fajnie być rozpieszczaną.
Sorki ja jednak takiego czegoś ne potrafię zrozumieć.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 08:50   #886
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Sorki ja jednak takiego czegoś ne potrafię zrozumieć.
Dlatego to nie dla wszystkich. Jednym sie to podoba i sie dobrze bawia, innym nie i dobrze bawia sie inaczej.
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 09:07   #887
stokrota01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 7
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Ciekawe kto czytal Greya, zapewne wszycy Tacy, ktorzy tego nie rozumieja.... Jestesmy dorosli, ja lubie jablka , a ktos inny bananny.
stokrota01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 13:07   #888
karolinaflowers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 20
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Mam dwie koleżanki które raz na jakiś czas bawią sie w trójkąt 2m plus 1 k i bardzo sobie chwalą. Mnie mąż namawiał dwa lata,wolnymi kroczkami w końcu się zgodziłam...

powiem wam odjazd,cudowna rozkosz ale jest duzo ale:

-ważna jest stabilność emocjonalna w związku, okres lenie zasad,musi to być wspólna decyzja i wspólna przyjemność. Duzo rozmowy i bardzo dobrze dobrany 3 partner.
Właściwie to książkę na ten temat mogę napisać bo odbyliśmy mnóstwo rozmów,mam dużo przemyśleń które skonfrontowałam przed i po.

Reasumujac rozkosz niesamowita ale pod warunkiem emocjonalnej gotowosci i poczucia bezpieczeństwa.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Dokładnie Pati!

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Dlatego nie należy się spieszyć i na pewno nie jest to lekarstwo na kryzys.
karolinaflowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 17:51   #889
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez karolinaflowers Pokaż wiadomość
Właściwie to książkę na ten temat mogę napisać bo odbyliśmy mnóstwo rozmów,mam dużo przemyśleń które skonfrontowałam przed i po.
U nas od decyzji do realizacji trwalo to 6 miesiecy. Rozmow, pytan, rozmow...
Przerobilismy na poczatek 2k+m - super i 2 razy z tymi samymi ludzmi, ktorych polubilismy 2k+2m.

Na razie nam sie podoba i na co dzien niczgo to miedzy nami nie zmienilo. W lozku w zasadzie tez nie... jest tak samo dobrze jak bylo.
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 01:19   #890
karolinaflowers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 20
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

mi ja plus dwóch, trzeci by mnie juz chyba denerwował
karolinaflowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 14:02   #891
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez karolinaflowers Pokaż wiadomość
mi ja plus dwóch, trzeci by mnie juz chyba denerwował
Mnie by nie denerwował, tylko myślałabym o możliwych pozycjach
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 15:25   #892
karolinaflowers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 20
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Wszystko dla ludzi z tym ze nie jest to napewno lekarstwo na kryzys.
Polecam jako gre wstepną opowiadania seksgeometria.pl tam jest duzo o trójkatach.Chyba tez maja tam gre która to ułatwia
karolinaflowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 15:04   #893
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cześć wszystkim, podczytuje Was już jakiś czas i postanowiłam się odezwać;-)
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown

Edytowane przez rudnika
Czas edycji: 2019-11-03 o 18:42
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 20:59   #894
adasko62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, podczytuje Was już jakiś czas i postanowiłam się odezwać;-)


Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
adasko62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 22:35   #895
Avis99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Post Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Dodam coś do siebie:
Miałem ochotę na trójkąt z moją i jeszcze jedną kobietą z mną, natomiast jak zapytała się, czy chcę się z nią kochać w odwrotnej sytuacji facet, ja i ona to już mi się odechciało. (już nie chce xD)

Koniec tematu. xD
Avis99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 15:15   #896
stokrota01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 7
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Wlasnie, nie kazdy uklad moze odpowiadac ..... 2 m i k jest dla mnie super, ale gdyby byl uklad 2k i moj m, to moge byc tylko biernym obserwatorem .....
stokrota01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 10:53   #897
vanillalv
Przyczajenie
 
Avatar vanillalv
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

A mi się tak strasznie marzy układ 2M+K ...ale tylko jak byśmy wszyscy byli sobie obcy
__________________
w życiu spodziewaj się najgorszego, bo w najgorszym wypadku unikniesz rozczarowania, a w najlepszym będziesz mile zaskoczony
vanillalv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 12:52   #898
ImaMajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 34
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

"Różne poglądy będą zawsze. Ilu ludzi tyle poglądów. Ilu ludzi tyle charakterów. I wielu ludzi bardzo mocno identyfikuje się ze swoimi poglądami. Więc przekrój zawsze będzie zbliżony do tego jak się prezentuje rozkład normalny: idiotów rzucających kamieniami w tęczowe parady nigdy nie braknie, tak jak i tęczowych prowokatorów, czy innych idiotycznych wyznań jak np. pani Zawadzka, która wyznawała przed kamerami (i chyba w kościele )o wyskrobaniu się w 3 króli."




Dokładnie - to co dla mnie jest granicą, dla innej może być początkiem zabawy. I jeśli wszystkie osoby się dobrze bawią - nie wyrządzają krzywdy sobie, albo otoczeniu, to gdzie mnie ich sądzić?. Tym bardziej, że te granice są płynne - w zależności od wieku, doświadczeń. Skądś wzięło się to powiedzonko "Tylko krowa nie zmienia zdania"
ImaMajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 16:58   #899
Ona_39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 33
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Odkopię trochę temat na który trafilam szukając rady/przemysleń albo po prostu wygadania się bez tekstów pouczających mnie i wyzywajacych. Może kogoś to natchnie....lub ostudzi. Lepiej to drugie. Opowiem ze szczegółami bo pare bledow popełniliśmy....



Tak jestesmy po ukladzie 2M i ja. Ale po kolei. Życie sypialniane mamy a raczej mielismy b.udane. Sex jest dla nas istotny. Często w łóżku odgrywalismy kogoś innego....np. ja sekretarkę, a mąż obcego....kręci nas to. Nie jest to noc w noc ale raz na jakiś czas....sex z wibratorem? Nie ma problemu. Ot taka z nas parka.



Aż razu pewnego mąż zaproponował ziszczenie naszych zabaw w układzie 2M + ja. Kategoryczne Nie odrzeklam. Pracowal nade mną z 1.5 roku.....zgodziłam się myśląc ze i tak nie znajdzie tego M. Bylo mnóstwo rozmów przed.....a co gdy mi sie spodoba taki sex? A co gdy bedzie sex niesamowity i odlecę pojękując nie tak jak z Tobą kochanie? A jak będzie miał większego?Na co pozwalamy temu trzeciemu. Prezerwatywa? Etc. Ustaliliśmy, ze zbliżenie bedzie bez pocałunków, bez pieszczot oralnych - te sa tylko dla meża. Nadal bylam sceptyczna...



Znalezienie na forach M odpadalo. Balam sie. Od 3 lat adorowal mnie meża kolega. Kompletnie mnie nie pociągał ale wiem ze ja jego tak. Jestem szczupla jak na swoje lata /39/ i zadbana. Maz rowniez. Maz zaproponowal jego. W ten wieczór w ciemno wysłał mu sms nie wiedząc czy cos z tego wypali. .....bierz prysznic, wez butelkę wina i wbijaj do nas. Po godzinie byl. W oczekiwaniu maz skompletował mi kreację. Szpilki....majteczki z otworkiem na..... i luzna mini sukienka oraz ponczochy z gorsetem. Sukienka ledwo to zakrywala. Sam fakt bycia tak ubraną zwilzyl mnie na tyle że wieczór mógłby sie juz skończyc w objęciach meza na co w sumie liczyłam...



Przyjechał,.otworzyłam drzwi. Wiedzial od wejścia co sie świeci widząc mnie a jeszcze odwracajac sie zadarlam lekko sukienke odsłaniając koronkę ponczoch. Zaczęliśmy rozmawiacz zartowac, pić wino....maz zaskoczyl go czy nadal kręci Cie moja żona......nic zmieszany nie odpowiedział. Wstałam...podeszłam do szafki nocnej, wyjęłam prezerwatywę i mu podałam mówiąc.....za 5 minut.

W tym czasie z.mezem polozylam sie na.lozku ściągając sukienke zeby sie z nim całować tak jak lubimy, a tylek jednoczesnie wypięłam w jego stronę eksponując wdzięki i zapraszając

.....mijały minuty a z mężem zaczelismy sie zatracac.....aż w koncu poczułam zdecydowane władcze wejście we mnie az zadrżałam z emocji co mąż wyczuł. Czułam że jest większy od.meza odrobine....czulam giga podniecanie którego sie balam i orgazm chyba z emocji po 2 -3 pchnieciach mialam momentalny. M nadal pracowal. Mężem zajelam sie oralnie ale nie.moglam sie skupić i.maz to tez czuł, że go zaniedbuje. Podniecanie że obcy mnie wlasnie penetruje wzięło górę......mialam kolejny orgazm pochwowy. Spełnienie az drżałam. A meza lekko zanidbalam niestety:/ M nie skończył. Zmieniliśmy pozycje, a obok lezy mąż zaniedbany ale nadal sie całowaliśmy.....w innej pozycji nasz gosc doszedl potężnie bo czułam pulsowanie a ja znowu jeczalam jak gowniara po ocieraniu lechtaczki.... Czas przyszedł na zaniedbanego meża. Dwoilam sie.i troilam zmeczona......skonczyl pięknie we mnie bez prezerwatywy ale juz bez mojego tak silnego orgazmu jak miałam chwilę wczesniej niestety. Widział to.



W ciszy speszony M. wyszedł. Z.mezem wzielam prysznic. Dlugo rozmawialismy do nocy. Pytal patrząc na mnie ze lzami i jak?.....choć wiedzial co sie ze mna działo. odrzeklam zazenowana szczerze jak powyżej. Nie chcę juz więcej tego. Doswiadczylam, bylo.mega owszem ale żałuję. Mąż sie truje że jest slabym kochankiem.....



Sądzilismy ze jestesmy dojrzalo. Czasami fantazje dobrze jak pozostaną fantazjami z odgrywanymi scenkami w sypialni..



Dzis ratujemy związek. Stany przed-depresyjne nie sa tego warte. Minął prawie rok. Powoli wraca i fajny sex i dawni my. Maz choć szczupły i dobrze zbudowany stracił 8kg. Kocham go a on mnie. Będzcie ostrozni. Moglam sie uprzeć przy swoim NIE.



Kochajcie sie.
Ona_39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 17:43   #900
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Ona_39 Pokaż wiadomość
Odkopię trochę temat na który trafilam szukając rady/przemysleń albo po prostu wygadania się bez tekstów pouczających mnie i wyzywajacych. Może kogoś to natchnie....lub ostudzi. Lepiej to drugie. Opowiem ze szczegółami bo pare bledow popełniliśmy....



Tak jestesmy po ukladzie 2M i ja. Ale po kolei. Życie sypialniane mamy a raczej mielismy b.udane. Sex jest dla nas istotny. Często w łóżku odgrywalismy kogoś innego....np. ja sekretarkę, a mąż obcego....kręci nas to. Nie jest to noc w noc ale raz na jakiś czas....sex z wibratorem? Nie ma problemu. Ot taka z nas parka.



Aż razu pewnego mąż zaproponował ziszczenie naszych zabaw w układzie 2M + ja. Kategoryczne Nie odrzeklam. Pracowal nade mną z 1.5 roku.....zgodziłam się myśląc ze i tak nie znajdzie tego M. Bylo mnóstwo rozmów przed.....a co gdy mi sie spodoba taki sex? A co gdy bedzie sex niesamowity i odlecę pojękując nie tak jak z Tobą kochanie? A jak będzie miał większego?Na co pozwalamy temu trzeciemu. Prezerwatywa? Etc. Ustaliliśmy, ze zbliżenie bedzie bez pocałunków, bez pieszczot oralnych - te sa tylko dla meża. Nadal bylam sceptyczna...



Znalezienie na forach M odpadalo. Balam sie. Od 3 lat adorowal mnie meża kolega. Kompletnie mnie nie pociągał ale wiem ze ja jego tak. Jestem szczupla jak na swoje lata /39/ i zadbana. Maz rowniez. Maz zaproponowal jego. W ten wieczór w ciemno wysłał mu sms nie wiedząc czy cos z tego wypali. .....bierz prysznic, wez butelkę wina i wbijaj do nas. Po godzinie byl. W oczekiwaniu maz skompletował mi kreację. Szpilki....majteczki z otworkiem na..... i luzna mini sukienka oraz ponczochy z gorsetem. Sukienka ledwo to zakrywala. Sam fakt bycia tak ubraną zwilzyl mnie na tyle że wieczór mógłby sie juz skończyc w objęciach meza na co w sumie liczyłam...



Przyjechał,.otworzyłam drzwi. Wiedzial od wejścia co sie świeci widząc mnie a jeszcze odwracajac sie zadarlam lekko sukienke odsłaniając koronkę ponczoch. Zaczęliśmy rozmawiacz zartowac, pić wino....maz zaskoczyl go czy nadal kręci Cie moja żona......nic zmieszany nie odpowiedział. Wstałam...podeszłam do szafki nocnej, wyjęłam prezerwatywę i mu podałam mówiąc.....za 5 minut.

W tym czasie z.mezem polozylam sie na.lozku ściągając sukienke zeby sie z nim całować tak jak lubimy, a tylek jednoczesnie wypięłam w jego stronę eksponując wdzięki i zapraszając

.....mijały minuty a z mężem zaczelismy sie zatracac.....aż w koncu poczułam zdecydowane władcze wejście we mnie az zadrżałam z emocji co mąż wyczuł. Czułam że jest większy od.meza odrobine....czulam giga podniecanie którego sie balam i orgazm chyba z emocji po 2 -3 pchnieciach mialam momentalny. M nadal pracowal. Mężem zajelam sie oralnie ale nie.moglam sie skupić i.maz to tez czuł, że go zaniedbuje. Podniecanie że obcy mnie wlasnie penetruje wzięło górę......mialam kolejny orgazm pochwowy. Spełnienie az drżałam. A meza lekko zanidbalam niestety:/ M nie skończył. Zmieniliśmy pozycje, a obok lezy mąż zaniedbany ale nadal sie całowaliśmy.....w innej pozycji nasz gosc doszedl potężnie bo czułam pulsowanie a ja znowu jeczalam jak gowniara po ocieraniu lechtaczki.... Czas przyszedł na zaniedbanego meża. Dwoilam sie.i troilam zmeczona......skonczyl pięknie we mnie bez prezerwatywy ale juz bez mojego tak silnego orgazmu jak miałam chwilę wczesniej niestety. Widział to.



W ciszy speszony M. wyszedł. Z.mezem wzielam prysznic. Dlugo rozmawialismy do nocy. Pytal patrząc na mnie ze lzami i jak?.....choć wiedzial co sie ze mna działo. odrzeklam zazenowana szczerze jak powyżej. Nie chcę juz więcej tego. Doswiadczylam, bylo.mega owszem ale żałuję. Mąż sie truje że jest slabym kochankiem.....



Sądzilismy ze jestesmy dojrzalo. Czasami fantazje dobrze jak pozostaną fantazjami z odgrywanymi scenkami w sypialni..



Dzis ratujemy związek. Stany przed-depresyjne nie sa tego warte. Minął prawie rok. Powoli wraca i fajny sex i dawni my. Maz choć szczupły i dobrze zbudowany stracił 8kg. Kocham go a on mnie. Będzcie ostrozni. Moglam sie uprzeć przy swoim NIE.



Kochajcie sie.
Urzekla mnie Twoja historia.

Pisz więcej ero-opowiadanek, może kiedyś będzie lepiej. I mniej wielokropkow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 16:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.