Czy ktoś prowadzi sklep internetowy?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 17:04   #31
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

Dokładnie, Elpii dobrze prawi .
Co innego, gdy zamierzasz miec biznes stacjonarny - ktos kto zobaczy, ze mu nie zagrazasz, moze dac Ci namiary. A co innego, gdy zamierzasz miec biznes internetowy - wtedy internet to miejsce pracy, wiec zadna konkurencja Ci nie podpowie , gdzie masz sie zapoatrywac hehe.

Ode mnie- porywasz sie z motyka na słonce. Konkurencja nie spi- mnóstwo firm sie zamuje sprzedaza on-line, a wybic sie jest mega cieżko. Przemysl jakie koszty bedziesz musiala poniesc z zalozeniem sklepu internetowego- takiego, aby był idealny graficznie (wzbudza zaufanie) , funkcjonalnie, do tego pozycjonowanie itd. Robiłas biznesplan? Ile potrzbujesz na poczatek? Jak nie to zrob i pochwal się co Ci wyszło
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 14:10   #32
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

Ja myślę o założeniu sklepu internetowego z drobną elektroniką,ewentualnie częściami komputerowymi.ale nie przez allegro tylko normalny sklep.Myślicie,że to ma szanse powodzenia?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 14:26   #33
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Ja myślę o założeniu sklepu internetowego z drobną elektroniką,ewentualnie częściami komputerowymi.ale nie przez allegro tylko normalny sklep.Myślicie,że to ma szanse powodzenia?
Wydaje mi się, ze ma, ale pod pewnymi warunkami

1.konkurencyjne ceny
2.reklama

Ad 1. Skoro zamierzasz zalozyc sklep, to pewnie juz sie orientowalaś, gdzie mozesz zaopatrywac sklep.-jesli nie to działaj . Porównaj ceny od hurtowni/producenta z tymi co sa dostepne w innych tego typu sklepach. Zobacz jak wygladaja ich marże (50%, czy 100% itd) i zobacz czy jestes w stanie zaproponowac lepsza cena od nich. Powiem Ci tak- im wiecej sie kupuje tym wieksze sie rabaty dostaje, wiec takie "rekiny" moga zaproponowac super price.

2. Reklama przede wszystkim. Pozycjonowanie postaw wysoko w hierarchii budowania sklepu. Bo jak dany klient wpisze w google " dysk " to będzie patrzył na kilka pierwszych pozycji (głownie patrza na te co sa na 1 stronie), nie ida dalej..... A co w momencie gdy sklep w wyszukiwarce jest na pozycji na 10 stronie ? Nikłe szanse powodzenia.... Musisz pomyslec o reklamie- wszelkie, w internecie, w prasie, w radiu.

Uwazam, ze o wiele gorzej trafic w gusta jeslic chodzi o odzież, obuwie , akcesoria i dodatki . Akcesoria komputerowe itd. maja łatwiej, bo szuka sie konkretnej rzeczy i nie ma tu mowy o gustach tylko o cenie

Takze Good Luck!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 08:36   #34
malutka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

co z tego ze porywam się z motyka na słońce - być może, ale gdyby każdy tak myślał, to dalej byśmy żyli w przkonaniu że ziemia jest płaszczyzną wokół której krąży słońce. na razie to ja chcę zainwestować 400-500 zł, bo tyle sobie min życza hurtownie, i kupic rzeczy ktore sama bede mogla nosic gdyby nie udalo mi sie ich sprzedac. jesli sprzedam i cos zarobie, to wtedy kupie ich wiecej i wystawie itd
malutka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:29   #35
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez malutka666 Pokaż wiadomość
co z tego ze porywam się z motyka na słońce - być może, ale gdyby każdy tak myślał, to dalej byśmy żyli w przkonaniu że ziemia jest płaszczyzną wokół której krąży słońce. na razie to ja chcę zainwestować 400-500 zł, bo tyle sobie min życza hurtownie, i kupic rzeczy ktore sama bede mogla nosic gdyby nie udalo mi sie ich sprzedac. jesli sprzedam i cos zarobie, to wtedy kupie ich wiecej i wystawie itd
Powodzenia
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:46   #36
fidoma_butik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 91
Smile Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Czy ktoś prowadzi sklep internetowy? Jeśli tak to z jakim asortymentem, jak długo, jakie ma trudności a co idzie super? Ja prowadzę sklep z odzieżą damską głownie importowaną z zagranicy. Chętnie wymienię się doświadczeniami
fidoma_butik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:01   #37
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

podbijam myślę o założeniu własnej strony internetowej, na której otworzyłabym sklep - wyłącznie internetowy. Mogę mieć dostęp do dobrego towaru + chciałabym z czasem zaopatrywać się w niektórych hurtowniach internetowych. Sprzedaję na Allegro, ale tam ciężko się przebić, opłaty są wysokie...Nie mam pojęcia jak zacząć szukałam czegoś po internecie, ale gubię się w tym. Czy chcąc sprzedawać na własnej stronie internetowej muszę zarejestrować działalność w urzędzie?
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 22:38   #38
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
podbijam myślę o założeniu własnej strony internetowej, na której otworzyłabym sklep - wyłącznie internetowy. Mogę mieć dostęp do dobrego towaru + chciałabym z czasem zaopatrywać się w niektórych hurtowniach internetowych. Sprzedaję na Allegro, ale tam ciężko się przebić, opłaty są wysokie...Nie mam pojęcia jak zacząć szukałam czegoś po internecie, ale gubię się w tym. Czy chcąc sprzedawać na własnej stronie internetowej muszę zarejestrować działalność w urzędzie?
Oczywiscie, ze musisz mieć zarejestrowaną działanosc! Ty nie masz działalnosci i sprzedajesz na allegro? Współczuje . Moi znajomi maja własnie kontrole ze skarbówki - allegro (sprzedaz poza DG) - konkurencja nie spi. Firmy sprzedajace na allegro podpierdzelaja tych co sprzedaja bez "aktówki" jak widać. Od kazdej sprzedanej rzeczy firmy opłacaja podatek, Ci co nie maja DG nie odprowdzaja tylko caly zysk biora dla siebie (konukrencyjne ceny wtedy maja).

Mam nadzieje, ze chociaz nie za duzo sprzedałas/sprzedajesz .

Do poczytania ku przestrodze : http://allegro.pl/phorum/read.php?f=...4005&t=1114005
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 23:51   #39
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

na allegro sprzedaję rzeczy swoje, które mi się znudziły itp itd tam nie prowadzę działalności gospodarczej, zysk to może ze 100 - 200zł na rok wiem czym to grozi, mam tego świadomość, dlatego myślę o otwarciu takiego sklepu
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:51   #40
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: "stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

uwazam, ze sprzedaz na allegro jest calkiem ok pod warunkiem, ze nie sa to ciuchy ani inne rzeczy podlegajace pod ocene gustu. Najlepsza jest elektronika, sprzet agd, czesci samochodowe itp.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 20:26   #41
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Question sklep internetowy ---> czego jeszcze brakuje w PL?

Myślę nad założeniem własnego sklepu internetowego...
jednak mam wrażenie, że w polski rynek sklepów internetowych jest już dosyć mocno rozwinięty i można napotkać sporą konkurencję.
Jakie są wasze spostrzeżenia? czego jeszcze brakuje w Polsce?
Jaką niszę obsadzić?

Wiadomo, że najlepiej zająć się branżą, którą się zna, ale póki co chodzi mi o sam pomysł. Może jest więcej osób, którym przyda się ten wątek...
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 10:51   #42
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: sklep internetowy ---> czego jeszcze brakuje w PL?

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
Myślę nad założeniem własnego sklepu internetowego...
jednak mam wrażenie, że w polski rynek sklepów internetowych jest już dosyć mocno rozwinięty i można napotkać sporą konkurencję.
Jakie są wasze spostrzeżenia? czego jeszcze brakuje w Polsce?
Jaką niszę obsadzić?

Wiadomo, że najlepiej zająć się branżą, którą się zna, ale póki co chodzi mi o sam pomysł. Może jest więcej osób, którym przyda się ten wątek...
Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma świetny pomysł na biznes, którego brakuje, to raczej nie podzieli się nim tylko zachowa dla siebie
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:08   #43
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: sklep internetowy ---> czego jeszcze brakuje w PL?

nie każdy kto ma pomysł, kto odczuwa brak czegoś w PL
może otworzyć od razu własny biznes
ale może rzeczywiście ten wątek nie ma prawa bytu
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 15:14   #44
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: sklep internetowy ---> czego jeszcze brakuje w PL?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma świetny pomysł na biznes, którego brakuje, to raczej nie podzieli się nim tylko zachowa dla siebie
Dokładnie
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:36   #45
madzia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

Hej
Bardzo proszę was wszystkie o pomoc otóż, chciałabym założyć interetowy sklep z odzieża dla dziewczyn i młodych Pań ale w ziązku z tym mam wiele wątpliwości :
1. Czy wogóle to się opłąca patrząc jaka jest konkurencja na rynku?
2. Skąd brać odzież?, ja jestem z Krakowa ale bardziej zainteresowały mnie takie internetowe hurtownie które nawet same dają fajne zdjęcia swoich ubrań ale może znacie coś w Krakowie fajnego, jakąs hurtownie?
3. Czy warto inwestować w takie imprezowe marki jak Redial, Sweet Miss i tym podobne czy dziewczyną tego typu rzeczy się nie podobają czy one są dobrej jakości?
4. Może znacie jakieś fajne marki w które na pewno warto inwestrować bo są dobrej jakości?
5. Jak myślicie ile pieniędzy bezie mi potrzebne na otwarcie takiego biznesu? Czy wystaczy 12000zł? myślę ze na strone wydam koło 2000zł promocja około 1000zł czy wystarczy zatowarowanie za 9000zł?
6. Ogólnie czy konkurencja mnie nie zje po 3 miesiącach.. ?
Prosze poradzcie mi bo sama nie wiem czy moze nie spróbować w innym temacie... Napeweno chce otworzyć coś swojego mam już dość pracy u mojego szefa a w głowie mam mnóstwo pomysłów na promocję strony tylko się trochę boje.. Ze ubrania będą słabej jakości albo za drogie, albo że jeszcze coś wyjdzie o czym nie miałam pojęcia.

Może znajdą się tu jakieś bardziej doświadczone koleżanki którym świetnie idzie które pomogą mi podjąc decyzję bądz wiedza że to nie pójdzie i odradzą ten "głupi pomysł"? Pozdrawiam i z niecierpliwościa czekam na odpowiedz
madzia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 17:09   #46
mobi87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 107
Dot.: Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

hej, własna działalność jest niemal zawsze dobrym pomysłem, jeśli miałabym Ci coś poradzić do może spróbuj znaleźć coś nie tak łatwo dostać w popularnych sieciówkach, jak np. no nie wiem -kimonu, (to może przesada ale mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzichodzi o to żeby się trochę wyspecjalizować. Sklep powinien się czymś wyróżniać, ja chętnie kupowałabym w sklepie gdzie wszystko jest w rozmiarze xs, i to chyba hurtowo bym kupowała bo zawsze mam z tym problem. Jak sklep internetowy utrzyma się rok to podobno już jest tylko lepiej, także trzymam kciuki.Powodzenia!!
mobi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 22:27   #47
natikos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 50
Dot.: Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

nie ryzykowałabym . Sklepy internetowe są zbyt drogie. Ludzie kupują na allegro.Nie przebijesz ich. 9.000 zł na towar. Spodnie kupisz za 40 złotych-sprzedaż za 55. 9.000 to tylko ok 100-150 ubrań. To mało przy założeniu ,że z jednego fasonu musisz mieć kilka rozmiarów.
natikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 21:53   #48
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

Ja też bym się zastanawiała, bo konkurencja na rynku jest bardzo duża.
Ludzie korzystają ze sprawdzonych i tanich serwisów.
Może pomyśl nad czymś innym? Zainwestowanie w coś, co na rynku już istnieje? Lub istnieje a nie jest dostępne w Polsce?

Pozdrawiam.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:56   #49
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

Niedawno właśnie taki sklep internetowy zamknęłam.
Potęgą jest allegro i ebay, gdzie wszystko można kupić niemal za grosze. Do tego dochodzą takie okresy jak ten, czyli wyprzedaże wszelkie. 1000 zł na reklamę w sieci to bardzo mało.
Jeśli już koniecznie chcesz, to szukaj marek trudno u nas dostępnych, bo tylko tak będziesz mogła się przebić.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 14:00   #50
kamilan
Raczkowanie
 
Avatar kamilan
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

wydaje mi się, że Twój budżet jest o wiele za niski... potrzebujesz ze 3 razy tyle...

dodatkowo załóż sobie po jakim okresie spodziewasz się zysków... powiedzmy że za 3-6 miesięcy, więc na ten okres musisz mieć odłożone pieniążki na zapłacenie magazynu, zus-u, innych opłat + dokupowanie towaru, który sprzedałaś + opłaty związane z Twoim mieszkaniem i codziennymi wydatkami
kamilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:31   #51
HoneyTea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

A może zacząć najpierw od sklepu na allegro?
Niskie koszta, duża ilość potencjalnych klientów.
W momencie, kiedy pojawią się jakieś zyski, można zainwestować dodatkowo w sklep.
HoneyTea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 13:02   #52
nekta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 226
Dot.: Chce założyć internetowy sklep z ubraniami ale mam wątpliwości

Tez uwazam ze lepiej zaczac od sklepu allegro, bo w ten sposob masz juz kontakt z potencjalnymi klientami, a wypromowanie nowego sklepu na wlasnej stronie zajmie Ci znacznie wiecej niz te 3 miesiace.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nekta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:19   #53
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Sklep internetowy

Witam,

noszę się z zamiarem otworzenia sklepu internetowego z bielizną.
Interesują mnie wszystkie informacje dotyczące kwestii prawnych. Muszę pewnie zarejestrować działalność gospodarczą. I jak wtedy wygląda sprawa z płaceniem ZUS-u itd? Jakie wtedy czekają mnie miesięczne opłaty? Pytam, bo nie wiem czy opłaca mi się bardziej brać to na siebie czy np. jest taka możliwość aby mój tata który ma swoją firmę rozszerzył swoje usługi, o usługi właśnie w necie i czy wtedy nie będę mogła się podpiąć pod niego?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:26   #54
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Sklep internetowy

Lepiej, żeby Twój tata rozszerzył swoją działalność. Wtedy wszystko będzie zarejestrowane na niego ale na pewno będziecie mieć mniej wydatków bo ZUS i tak płaci prawda? Nie oznacza to oczywiście, że nie będziesz mogła zajmować się firmą, bo może dać Ci pełnomocnictwo. A co do wydatków to oczywiście większość jest związanych z otwarciem sklepu.
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 12:39   #55
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez Fara25 Pokaż wiadomość
Lepiej, żeby Twój tata rozszerzył swoją działalność. Wtedy wszystko będzie zarejestrowane na niego ale na pewno będziecie mieć mniej wydatków bo ZUS i tak płaci prawda? Nie oznacza to oczywiście, że nie będziesz mogła zajmować się firmą, bo może dać Ci pełnomocnictwo. A co do wydatków to oczywiście większość jest związanych z otwarciem sklepu.
dzięki za odpowiedź.
a jak to jest z rozszerzeniem działalności? Bo mój tata ma firmę kompletnie odbiegającą branżą od tego czym miał by zajmować się sklep. Czy to nie przeszkadza ?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:11   #56
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź.
a jak to jest z rozszerzeniem działalności? Bo mój tata ma firmę kompletnie odbiegającą branżą od tego czym miał by zajmować się sklep. Czy to nie przeszkadza ?
Po prostu musi iść do urzędu miasta i w PKD ująć to czym zamierzam sie dodatkowo zajmować czyli
47.91. SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 18:28   #57
myszka_misia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 17
SKLEP INTERNETOWY - Wasze sugestie

Witam Drogie Wizażanki.

Własnie pracuję nad stworzeniem sklepu internetowego i stąd moja prośba. Będę wdzięczna za wszelkie rady zarówno z własnego doświadczenia jak i z punktu widzenie klientki. Co cenicie w sklepach internetowych, co jest dla Was ważne i co Wam ułatwia zakupy, a także co wam przeszkadza w sklepach internetowych i irytuje.

Do tej pory mam do czynienia z Allegro i sprzedażą stacjonarną, ale postanowiłam stworzyć własny sklep on-line. Ciągłe awarie i problemy z Allegro już mnie wykańczają. Chciałabym stworzyć sklep gdzie oprócz kosmetyków, kobiety będą mogły kupić bizuterię, moze rajstopy, bieliznę. Babskie tematy w jednym miejscu z jedna przesyłką.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi i sugestie. Są dla mnie bardzo cenne.

Z góry dziękuję
myszka_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:10   #58
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: SKLEP INTERNETOWY - Wasze sugestie

ja na wyglad sklepu jakos specjalnie nie zwracam uwagi, najwazniejsze sa ceny!
wazne zeby strona sie nie rozjezdzala, szybko sie ladowala i byla przejrzysta. wazna jest mozliwosc wyszukiwania po cenach (od najmniejszej do najwyzszej i odwrotnie). aaaa no i oczywiscie wyszukiwarka w sklepie musi byc!
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 09:07   #59
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: SKLEP INTERNETOWY - Wasze sugestie

Cytat:
Napisane przez myszka_misia Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki.

Własnie pracuję nad stworzeniem sklepu internetowego i stąd moja prośba. Będę wdzięczna za wszelkie rady zarówno z własnego doświadczenia jak i z punktu widzenie klientki. Co cenicie w sklepach internetowych, co jest dla Was ważne i co Wam ułatwia zakupy, a także co wam przeszkadza w sklepach internetowych i irytuje.

Do tej pory mam do czynienia z Allegro i sprzedażą stacjonarną, ale postanowiłam stworzyć własny sklep on-line. Ciągłe awarie i problemy z Allegro już mnie wykańczają. Chciałabym stworzyć sklep gdzie oprócz kosmetyków, kobiety będą mogły kupić bizuterię, moze rajstopy, bieliznę. Babskie tematy w jednym miejscu z jedna przesyłką.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi i sugestie. Są dla mnie bardzo cenne.

Z góry dziękuję
cena, cena, cena.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:27   #60
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: SKLEP INTERNETOWY - Wasze sugestie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;29829755]cena, cena, cena.[/QUOTE]


Bo sklepy internetowe czasem odstraszają z tego powodu, że z przesyłką wychodzi b.drogo i się nie opłaca zamawiać tylko poszukać w zwykłych sklepach.
A do tego przejrzyście podzielone produkty na kategorie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-08 13:55:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.