Manicure hybrydowy ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 11:18   #31
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które robią już manicure hybrydowy...
Bo właśnie też zaczełam go robić (jestem po szkoleniu), z tym że... zastanawiam się czy nie mam czasami za słabej lampy UV...(mam 36W)
trzymam paznokcie po 2x w lampie (czyli około 4min)...
i gdy przemywam już na koniec paznokcie żeby pozbyć się warstwy lepiącej... to lakier schodzi, i zostaje na płatku, tzn nie że cały, ale troszke zostaje... czy czasami nie mam za słabej lampy? czy o co chodzi?

Sprawdziłam i te co były dłużej niż 4 min w lampie nie zmywały się, a te co okolo 4 min zmywały się...
hmmm...
Cytat:
Napisane przez agaciorkatoja Pokaż wiadomość
mam ten sam problem!! ja utwardzalam dwa razy w lampie, ok. 3 minut. myslalam ze juz dosc. ale sprobuje dac o lampy na 5 minut. troche dlugo ale sprobuje. mam nadzieje ze pomoze, bo jak nie to juz nie wiem co jest przyczyna ze lakier schodzi z paznokcia :/
ale jak to 2 warstwy? baza+ 2 x kolor + top to napewno wiecejniz dwa razy i napewno wiecej niz 4 minuty. Przyczyna moga tez byc slabe zarowki
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 12:09   #32
katarzynkak25
Przyczajenie
 
Avatar katarzynkak25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Z tego co się orientuję to manicure kosztuje ok 100 zł, a pedicure 140 zł. Powinien utrzymać się bez odprysków do 20 dni. Pozdrawiam
__________________
http://kosmetykosfera.pl/
katarzynkak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:12   #33
agaciorkatoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
ale jak to 2 warstwy? baza+ 2 x kolor + top to napewno wiecejniz dwa razy i napewno wiecej niz 4 minuty. Przyczyna moga tez byc slabe zarowki
no wlasnie, w tym rzecz. nie dalam ani podkladowego ani top coatu. jestem pewna ze tu lezy problem.
agaciorkatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:27   #34
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Manicure hybrydowy shellac. Jestem zachwycona!

Zrobiłam sobie dziś na swoje wesele french i też póki co podoba mi się. Wygląda jakbym miała tipsy, a plus taki że w ogóle nie sprawia wrażenia przeszkadzającego
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 11:26   #35
PatikB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja hyrbydowy najpierw zrobilam u rak - rewelacja, zwlaszcza, jak sie czesto rece do wody wklada . A teraz od tygodnia mam u stop - jestem zachwycona! Wyglada jakby dopiero co byl polozony.... A jutro ide zrobic znow dlonie )))). Na wyjazd jak znalazl, to jest dopiero wygoda!
PatikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 16:32   #36
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kupowałyście sobie zestawy do takiego Manicure ? Jeśli tak to dajcie namiary na jakiegoś sprzedawce albo hurtownie
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:40   #37
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

a proszę Nails Company - mają cudowny modny miętowy kolor http://sklep.nailscompany.pl/k541/ZE...E-LAKIERO-ZELE
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 10:08   #38
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Manicure hybrydowy shellac. Jestem zachwycona!

ja tez chce sobie zrobic ale zrobie sobie za 2 tyg akurat na wakacje to bedzie dobry pomysl bo nad morzem zawsze lakier szybko odpryskuje )))))))
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 15:59   #39
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cześć, mam nadzieje ze nic nie powiele... aczkolwiek jakby co to skopcie mi tyłek...

orientuje sie moze ktoras jakiej jakosci (moze ktos uzywał) sa lakiero-zele z firmy Lady's Nails Cosmetics??

i jeszcze jedno pytanie, czy mozna tymi hybrydami zrobic normalny french?? czy one sa glownie przeznaczone do pokrycia jednokolorowego plytki paznokcia?
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 15:15   #40
kasia_zmieszana
Przyczajenie
 
Avatar kasia_zmieszana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy ?

polecamy dobrze zrobiony, nie polecam robić po taniości
__________________
www.supertipsy.pl - najlepsze tipsy, wzory, stylizacje i inne zapraszam
kasia_zmieszana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 09:23   #41
asiulek855
Raczkowanie
 
Avatar asiulek855
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 33
GG do asiulek855
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej mam pytanie odnośnie hybrydowego manicure. Robiłam go osobiście i jest super. Mam tylko jeden problem ponieważ wszystko wygląda super ale na koncowkach paznokci widac takie niedociagniecia jakby lakier sie obsunął. Nie wiem dlaczego sie tak stało. Może macie jakieś wytłumaczenie?
asiulek855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 09:57   #42
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez asiulek855 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie odnośnie hybrydowego manicure. Robiłam go osobiście i jest super. Mam tylko jeden problem ponieważ wszystko wygląda super ale na koncowkach paznokci widac takie niedociagniecia jakby lakier sie obsunął. Nie wiem dlaczego sie tak stało. Może macie jakieś wytłumaczenie?
Może po prostu się 'skurczył' Trzeba jakby założyć za paznokieć, ja robie tak, by trochę żelu weszło pod paznokcie
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:54   #43
Janajana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Może po prostu się 'skurczył' Trzeba jakby założyć za paznokieć, ja robie tak, by trochę żelu weszło pod paznokcie
Dokładnie, niektóre hybrydy mają to do siebie, że się "kurczą" w lampie podczas utwardzania. Dlatego przy nakładaniu na paznokieć należy dobrze pokryć wolny brzeg paznokcia - przy nakładaniu każdej warstwy . Dobrze jest, aby klientka podczas utwardzania w lampie trzymała palce lekko uniesione ku górze tak aby dobrze się utwardził produkt na wolnym brzegu
Janajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:27   #44
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny jeśli chodzi o to "schodzenie" lakieru przy przemywaniu to tak się dzieje jeśli nie jest pokryty lakierożelem nawierzchniowym
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:08   #45
dariaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kupiłam ostatnio na allegro lakiery żelowe pewnej firmy i poradźcie mi proszę co mam zrobic. Bazę nakładam cienko - marszczy się, normalnie marmurek się robi a nie gładka powierzchnia. Nalożę grubo jest w miarę ok, ale jak nalożę kolor to nie ma reguły czy cienko czy grubo to czasami tez sie marszczy i nie ma wystarczajacego połysku. Raz wyszło w miarę dobrze, ale nie jestem w stanie tego powtórzyć. Jak dla mnie nakładanie takiego lakieru powinno byc stosunkowo łatwe a nie na zasadzie raz wyjdzie a 10 już nie. Jak nałożę przepisowe 4 warstwy to poznokieć jest strasznie gruby. Jakie macie doswiadczenia z konsystencjami i grubościami warstw? Raz jak zrobiłam bazę było gładko, warstwa koloru też gładko, druga warstwa koloru i się zmarszczyło
Czy jest jakiś lakier hybrydowy, który nakłada się cienko i nie zostawia marmurki i stosunkowo mało się kurczy?
dariaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:33   #46
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mialam robiony manicure hybrydowy w Prestige Spa w Katowicach i po równym tyg z 3 paznokcji żel mi zszedł.Powietrze podeszło. zerwałam żel jak plaster.
Atak wyglądają paznokcie po zerwaniu żela.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4869.jpg (49,5 KB, 1372 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 22:35   #47
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Atak wyglądają paznokcie po zerwaniu żela.
Niom, tak wyglądaja paznokcie po zerwaniu żelu.
Co chciałas przez to udowodmnic? Że lepiej iśc do salonu aby stylistka zdjęła profesjonalnie?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 06:30   #48
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Niom, tak wyglądaja paznokcie po zerwaniu żelu.
Co chciałas przez to udowodmnic? Że lepiej iśc do salonu aby stylistka zdjęła profesjonalnie?
A chciałam udowodnić NIC.
Jakaś aluzja?Nie podoba mi się twoja wypowiedz.
Po prostu pokazałam jak wyglądają paznokcie po zerwaniu żelu.Nie wszyscy pewnie to widzieli.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 13:55   #49
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

jak zdrapiesz lakier to tak samo będzie wyglądać. jak zmyjesz lakierożel acetonem to płytka nie jest zniszczona. a jeśli chcesz sobie ją niszczyć to zrywaj sama. chyba nie spodziewałaś się że jak zerwiesz coś co w jakiś sposób mocno przywarło do paznokcia to płytka będzie gładka?
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 14:22   #50
Naysha
Raczkowanie
 
Avatar Naysha
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
jak zdrapiesz lakier to tak samo będzie wyglądać.
no nie przesadzajmy już, ze tak samo...
Lakierożele sa na bazie żeli i faktycznie paznokcie będa wyglądały jak po niewłaściwym zdjciu żelowych.
Zrywając na siłę zawsze zostawimy ślad na płytce paznokcia. Dlatego zdejmujac samemu czy to hybryd czy żel czy akryl warto zaznaczyć ze to nie wina samej usługi stylizacji paznokci tylko efekt własnych "dłubanek"
Naysha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 17:38   #51
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
jak zdrapiesz lakier to tak samo będzie wyglądać. jak zmyjesz lakierożel acetonem to płytka nie jest zniszczona. a jeśli chcesz sobie ją niszczyć to zrywaj sama. chyba nie spodziewałaś się że jak zerwiesz coś co w jakiś sposób mocno przywarło do paznokcia to płytka będzie gładka?
A weź ty się odwal bo mnie już to zaczyna wkur....

Napisałam zwykłego posta jak wygląda paznokieć po zerwaniu żelu a tu jakie aluzje,że niby coś chce udowodnić, ze niby jakaś głupia jestem i nie wiem co będzie po zerwaniu zelu.
Nie pierwszy raz mam cos na paznokciach i zawsze sama sobie z tym radzę i wiem jakie sa tego konsekwencje.

Ale są osoby, które MOGĄ tego nie wiedzieć!!!!

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Naysha Pokaż wiadomość
no nie przesadzajmy już, ze tak samo...
Lakierożele sa na bazie żeli i faktycznie paznokcie będa wyglądały jak po niewłaściwym zdjciu żelowych.
Zrywając na siłę zawsze zostawimy ślad na płytce paznokcia. Dlatego zdejmujac samemu czy to hybryd czy żel czy akryl warto zaznaczyć ze to nie wina samej usługi stylizacji paznokci tylko efekt własnych "dłubanek"
Dokładnie.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 22:43   #52
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Darianna grzecznie napisała, pokazała zdjęcie, a wy co?
Przecież o to chodzi, by pokazać innym jak takie coś wygląda, normalna sprawa

Darianno
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:43   #53
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
A weź ty się odwal bo mnie już to zaczyna wkur....

Napisałam zwykłego posta jak wygląda paznokieć po zerwaniu żelu a tu jakie aluzje,że niby coś chce udowodnić, ze niby jakaś głupia jestem i nie wiem co będzie po zerwaniu zelu.
Nie pierwszy raz mam cos na paznokciach i zawsze sama sobie z tym radzę i wiem jakie sa tego konsekwencje.

Ale są osoby, które MOGĄ tego nie wiedzieć!!!!
nie było żadnych aluzji. nie rozumiem dlaczego zwracasz się do mnie tak wlugarnie. szkoda, po prostu lakierożele nie niszczą płytki same w sobie i tyle. przepraszam że w ogóle się odezwałam
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:44   #54
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
nie było żadnych aluzji. nie rozumiem dlaczego zwracasz się do mnie tak wlugarnie. szkoda, po prostu lakierożele nie niszczą płytki same w sobie i tyle. przepraszam że w ogóle się odezwałam

Nie zgodzę się. Mnie zniszczyły i to bardzo. Robiłam hybrydowy OPI i nadal 3 tygodnie po zdjęciu w salonie mam zniszczone, połamane i kruche paznokcie ( zdejmowane profesjonalnie tj moczone w acetonie). Pewnie mocnych z natury paznokci nie niszczy ale moje słabiaski ucierpiały. Teraz piłuję je na krótko i maluję odżywkami i jest coraz lepiej ale nie wiem czy ponownie zdecyduję się na hybrydowy manicure...
latinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 16:06   #55
zuziaaa20
Przyczajenie
 
Avatar zuziaaa20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja tam jestem zadowolona z moich lakoro-zeli i o wiele dłużej mi sie trzymaja niz 1 tydzien ja nosze z miesiac. wszystko zalezy od tego jak kto zrobil manicure i na jakich lakierach pracowal, ja uzywam tych z mistero milano i sa niezawodne, naprawde jestem zadowolona aa jesli chodzi o to czy niszczy plytke? to tak w jakis stopniu napewno, nie mozna powiedziec ze wogole nic a nic nie niszczy
zuziaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 11:25   #56
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

świetny artykuł
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:17   #57
mms7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Wink Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny widzę że jesteście klientkami LNC ja też . Mam prośbę czy mogłybyście umieszczać zdjęcia paznokci polakierowanych ich lakierami żelowymi? Ja kupiłam na razie jeden i chciałabym kupić więcej ale trudno mi podjąć decyzję co do koloru. Znacznie łatwiej byłoby widząc kolory na waszych pazurkach . Chyba że wiecie gdzie można znaleźć takie zdjęcia to poradźcie proszę .
mms7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:54   #58
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez katarzynkak25 Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję to manicure kosztuje ok 100 zł, a pedicure 140 zł. Powinien utrzymać się bez odprysków do 20 dni. Pozdrawiam
Bardzo drogie, dla mnie robić w salonie za drogo. Pazury mi rosna tak, że juz po tygodniu mam odrost widoczny. Max 2 tyg takie coś u mnie wytrzyma
Teraz mam zel silikonowy taki do naturalnych pazurków i efekt fajny, ten lakier hybrydowy daje podobny. Trochę wzmacnia pazurka. Tylko trzeba matowić płytkę, nie wiem jak z shellac ale np przed nałożeniem hybrydy silcare trzeba ją zmatowić.

Zauwazyłam, że te lakiery są bardzo tanie w alle paznokcie mozna dostac je już za kilkanascie złotych
Ja wolę jak żele są w pudełeczkach, dla mnie pędzelek taki jak do żelu jest lepszy, precyzyjniejszy niż taki jak od lakieru, chyba ze te lakierożele są tak rzadkie?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
ANapisałam zwykłego posta jak wygląda paznokieć po zerwaniu żelu ---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------
Po zerwaniu żelu to się można każdej tragedii spodziewać...żelu nie wolno zrywać, klasyczny sie piłuje a soak off czyli lakierożele się namacza i spycha szpatułką. Ja soaka przed odmoczeniem delikatnie piłuje żeby została cieńsza warstwa i łatwiej się ona odmacza. Mi żel soak off allepaznokcie odchodzi w zmywaczu Isana Rossman z acetonem, zielonym.

Żeli nie wolno zrywać!!! To co widać na zdjęciach to nie wina lakierożelu ale jego zerwania....

Tu nie chodzi o to, że stylistka zrobi coś lepiej, owszem napewno takie osoby mają doświadczenie i nie muszą robić tego lewa ręką .....naprawdę mi wiele razy wlasnie kobitki w salonach zniszczyly paznokcie. Za bardzo spiłowały, do mięsa. Teraz robię sama i mam spoko pazury, robię jedynie soak off , wszystko co nie jest na stałe i nie jest inwazyjne. I nie robię nic komuś. Ale ja mam swoje paznokcie ładne tylko je utwardzam, nie robię jakiejs mega trudnej rekonstrukcji paznokcia na szablonie.
Ale jak się już coś robi samemu to trzeba to umieć!!!!!!!

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-08-07 o 15:07
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:56   #59
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja robię manicure hybrydowy lakierami z firmy neonail http://sklep.neonail.pl/index.php?ma...c0c2777e5f74f1
ponieważ można je kupić w stacjonarnych sklepach (mają swój sklep m.in. we Wrocławiu, nie wiem jak w innych miastach) to każdy kolor można sobie obejrzeć przed zakupem muszę powiedzieć że jestem z nich bardzo zadowolona i nikomu nic nie odpryskuje. ile się trzyma na rękach to różnie bywa - jak komuś szybko rosną paznokcie to musi szybko zrobić nowy natomiast rewelacyjny efekt jest na stopach - morze, piasek itd a pazurki błyszczą jak nowe
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 13:38   #60
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Drogie te lakiery
Ale pewnie i jakość lepsza niz te z allepaznokcie za okolo 20 zł czy jeszcze tansze z allegro gdzie sa nawet po 12 zł

Mi na stopach normalny lakier się tez trzyma dobrze bo około tydzień, widać odrost to zmywam. Nie wiem czy to ma sens u mnie....ale kusi, kusi
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.