Szukanie bratniej duszy - Warszawa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 21:15   #61
Vinniaa
Przyczajenie
 
Avatar Vinniaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

ahhh ciekawa jestem czy się odbyło... bo cisza nastała...
Vinniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 22:24   #62
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Ja słyszałam, że się odbyło Ale może niech się uczestniczki wypowiedzą;>
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 20:59   #63
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Trzyosobowe, ale sie odbyło.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:02   #64
Vinniaa
Przyczajenie
 
Avatar Vinniaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Dziewczyny napiszcie coś.... jak było ?
Vinniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:55   #65
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez 1802brightside Pokaż wiadomość
Problem w tym, że jak chcę wyjść na kawę, pogadać, cokolwiek to już nie bardzo jest z kim.
Hehehe też tak mam :P Uspokoiłaś mnie bo już myślałam, że to ja mam tylko takie szczęscie do znajomych, że jest ok jak się widzimy bo "musimy" (kiedyś uczelnia a teraz praca) a jak pada propozycja spotkania to ten umówiony, tamten nie może albo mu proponowane miejsce nie odpowaida a sam nie umie nic zaproponować w zamian. Ehhhh ile ludzi tyle charakterów i z kazdym mniejsze lub większe problemy
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:27   #66
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

trzyosobowe tylko? już jest w miarę ciepło, więc można by było coś ogarnąć.

więc ja też jestem chętna. o ile w ogóle mnie zechcecie, bo będę tutaj najmłodsza (17lat). znajomych nie dość, że mam mało, to jeszcze nigdy nie chcą nigdzie wychodzić. I wychodzi na to, że praktycznie z domu nie wychodzę, nie licząc szkoły. jak już kilka osób napisało, także jestem na początku nieśmiała, potem się rozkręcam i zaczynam gadać bez końca
__________________
Blog
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 02:37   #67
TranceManiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Hej Dziewczyny! Jestem zagubiona. Potrzebuje kontaktów z ludźmi. "Pomieszkiwanie" w Wawie, warunki mieszkaniowe-przygnębiają. Chcę pokochać te miasto i być szczęśliwa. Jesteście chętne na spotkanie zapoznawcze? W niedzielę wracam do stolicy z Podlasia, mam nadzieję że to II semestr będzie przynajmniej lepszy od I... Pozdrawiam Was
TranceManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 13:03   #68
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Kaaarmelka Pokaż wiadomość
znajomych nie dość, że mam mało, to jeszcze nigdy nie chcą nigdzie wychodzić. I wychodzi na to, że praktycznie z domu nie wychodzę, nie licząc szkoły.
A jak by gdzieś poszli to pewnie tylko na całą noc do klubu. (?) Ja np. nie przepadam za wizytami w klubach a) bo źle czuję się w tańcu i uważam, że nie umiem tego robić więc wolę wcale tego nie robić :-P b) wolę spotykanie w jakiejś kawiarniach czy miejscach, w których można pogadać i posiedzieć. Nie wiem, może dziwna jestem albo staromodna ale bardziej cenię rozmowę niż brykanie w takt muzyki Hmmmmm może dlatego mam bardzo wąskie grono znajomych, które z roku na rok uszczupla się jeszcze bardziej
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 10:11   #69
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
A jak by gdzieś poszli to pewnie tylko na całą noc do klubu. (?) Ja np. nie przepadam za wizytami w klubach a) bo źle czuję się w tańcu i uważam, że nie umiem tego robić więc wolę wcale tego nie robić :-P b) wolę spotykanie w jakiejś kawiarniach czy miejscach, w których można pogadać i posiedzieć. Nie wiem, może dziwna jestem albo staromodna ale bardziej cenię rozmowę niż brykanie w takt muzyki Hmmmmm może dlatego mam bardzo wąskie grono znajomych, które z roku na rok uszczupla się jeszcze bardziej

Dokładnie! Cały czas mnie tylko namawiają do pójścia do klubu, w normalne miejsce nigdy nie pójdą. Ja akurat nie lubię chodzić do klubów, bo słucham zupełnie innej muzyki i w tej klubowej nie mogę się jakoś odnaleźć, i jest tam dużo nachalnych ludzi.
__________________
Blog
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:47   #70
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Kaaarmelka Pokaż wiadomość
Dokładnie! Cały czas mnie tylko namawiają do pójścia do klubu, w normalne miejsce nigdy nie pójdą. Ja akurat nie lubię chodzić do klubów, bo słucham zupełnie innej muzyki i w tej klubowej nie mogę się jakoś odnaleźć, i jest tam dużo nachalnych ludzi.
Heheh ja też gustuję w innej muzyce. Co prawda posłuchać mogę różnych gatunków ale jak się bawić to zgodnie z swoim sumieniem i zainteresowaniami. Owszem czasem można iść na ustępstwa ale jak nie ma w tym wzajemności to raczej trudno być zadowolonym i w konsekwencji utrzymać znajomość. I tak jak mówisz ludzie wolą iść do klubu gdzie nie zamienią ze sobą słowa bo się nie da a do kawiarni czy innej knajpy już nie pójdą i nie wiadomo z jakich przyczyn. Dziwi mnie to bo co jestem w jakiejś kawiarni to przeważnie pełno ludzi a ja zawsze trafiam na klubo-maniaków (nie potępiam oczywiście czyichś zainteresowań, każdy chodzi tam gdzie lubi i szanuję to).
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:39   #71
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Kaaarmelka Pokaż wiadomość
Dokładnie! Cały czas mnie tylko namawiają do pójścia do klubu, w normalne miejsce nigdy nie pójdą. Ja akurat nie lubię chodzić do klubów, bo słucham zupełnie innej muzyki i w tej klubowej nie mogę się jakoś odnaleźć, i jest tam dużo nachalnych ludzi.
Ale klub jest normalnym miejscem, służy ino do tańczenia i zabawy (dla jednych, a innym do uchlania się, poderwania kogoś whatever). Już tak nie demonizujcie tych klubów.
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 22:26   #72
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Feaa Pokaż wiadomość
Ale klub jest normalnym miejscem, służy ino do tańczenia i zabawy (dla jednych, a innym do uchlania się, poderwania kogoś whatever). Już tak nie demonizujcie tych klubów.
my wcale nie demonizujemy klubów, po prostu to nie jest miejsce dla nas, a tak się złożyło, że wszyscy nasi znajomi uważają te miejsce za swój drugi dom.
__________________
Blog
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 01:20   #73
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

O,Fea

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
A jak by gdzieś poszli to pewnie tylko na całą noc do klubu. (?) Ja np. nie przepadam za wizytami w klubach a) bo źle czuję się w tańcu i uważam, że nie umiem tego robić więc wolę wcale tego nie robić :-P b) wolę spotykanie w jakiejś kawiarniach czy miejscach, w których można pogadać i posiedzieć. Nie wiem, może dziwna jestem albo staromodna ale bardziej cenię rozmowę niż brykanie w takt muzyki Hmmmmm może dlatego mam bardzo wąskie grono znajomych, które z roku na rok uszczupla się jeszcze bardziej
Mam tak samo
Chociaż przyznaję,że u mnie się to zmieniło z wiekiem.
Jak byłam młodsza (16-20) to lubiłam chodzić do klubów-swego czasu bywałam w nich praktycznie co weekend . A później coraz mniej mnie to kręciło. Wiadomo, zdarzały się wyjścia, ale były coraz rzadsze.
A teraz, jak już jestem starsza (w tym roku 25, więc jeszcze nie tak źle ) to w ogóle mnie nie ciągnie do klubów (takich typowo tanecznych) Bywam w nich tylko jak ktoś organizuje urodziny lub inne zamknięte imprezy. A tak sama z siebie - raczej nie chcę chodzić (Ewentualnie klub 70, bo tam puszczają starszą muzykę) Ale mniejsze knajpy,kawiarnie, puby - spoko, ale tak jak wspomniałaś - bardziej żeby pogadać (fajnie by było słyszeć siebie nawzajem ) niż potańczyć.

No i -uwaga,bo zabrzmię bardzo staromodnie- ja po prostu NIE lubię współczesnej muzyki. Lady Gaga, Rihanna itp itd to absolutnie nie moje klimaty Nie znoszę Radia Eska Chociaż kiedyś słuchałam takiej muzyki, a nawet (w moim obecnym przekonaniu) jeszcze gorszej
Lubię starszą muzykę - tzw. oldies. Kocham zespół Queen, jak widać po Avatarze, a pół roku temu totalnie urzekła mnie muzyka klasyczna,w której się zakochałam po uszy

Cytat:
Napisane przez Kaaarmelka Pokaż wiadomość
Cały czas mnie tylko namawiają do pójścia do klubu, w normalne miejsce nigdy nie pójdą. Ja akurat nie lubię chodzić do klubów, bo słucham zupełnie innej muzyki i w tej klubowej nie mogę się jakoś odnaleźć, i jest tam dużo nachalnych ludzi.
Wiesz, z drugiej strony - czasem warto znaleźć jakiś kompromis. Jeśli część znajomych chce iść do klubu, a część np. do kawiarni pogadać to zawsze można to jakoś połączyć. Jeden może nie lubić klubów, a drugi kawiarni. I co wtedy? No chyba,że pójdzie się do klubu, gdzie można i tańczyć i rozmawiać (Osobiście mi to ciężko wychodzi, bo jestem trochę głucha w takich sytuacjach )
Chociaż zgodzę się z Tobą,że fajnie jest mieć znajomych, którzy mają podobne zainteresowania
Ale szanuję upodobania moich znajomych i nie skreślam ich, jeśli chcą czegoś innego niż ja. Po prostu - jak nie mam ochoty tańczyć - to nie tańczę
Ja to bym chciała iść do Filharmonii

Edytowane przez Ula_87
Czas edycji: 2012-03-03 o 01:42
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 07:11   #74
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Hej dziewczyny, skoro jest nas więcej to może uda się zorganizować spotkanie z trochę większym wyprzedzeniem? Może przyszła sobota?
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:11   #75
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
O,Fea



Mam tak samo
Chociaż przyznaję,że u mnie się to zmieniło z wiekiem.
Jak byłam młodsza (16-20) to lubiłam chodzić do klubów-swego czasu bywałam w nich praktycznie co weekend . A później coraz mniej mnie to kręciło. Wiadomo, zdarzały się wyjścia, ale były coraz rzadsze.
A teraz, jak już jestem starsza (w tym roku 25, więc jeszcze nie tak źle ) to w ogóle mnie nie ciągnie do klubów (takich typowo tanecznych) Bywam w nich tylko jak ktoś organizuje urodziny lub inne zamknięte imprezy. A tak sama z siebie - raczej nie chcę chodzić (Ewentualnie klub 70, bo tam puszczają starszą muzykę) Ale mniejsze knajpy,kawiarnie, puby - spoko, ale tak jak wspomniałaś - bardziej żeby pogadać (fajnie by było słyszeć siebie nawzajem ) niż potańczyć.

No i -uwaga,bo zabrzmię bardzo staromodnie- ja po prostu NIE lubię współczesnej muzyki. Lady Gaga, Rihanna itp itd to absolutnie nie moje klimaty Nie znoszę Radia Eska Chociaż kiedyś słuchałam takiej muzyki, a nawet (w moim obecnym przekonaniu) jeszcze gorszej
Lubię starszą muzykę - tzw. oldies. Kocham zespół Queen, jak widać po Avatarze, a pół roku temu totalnie urzekła mnie muzyka klasyczna,w której się zakochałam po uszy



Wiesz, z drugiej strony - czasem warto znaleźć jakiś kompromis. Jeśli część znajomych chce iść do klubu, a część np. do kawiarni pogadać to zawsze można to jakoś połączyć. Jeden może nie lubić klubów, a drugi kawiarni. I co wtedy? No chyba,że pójdzie się do klubu, gdzie można i tańczyć i rozmawiać (Osobiście mi to ciężko wychodzi, bo jestem trochę głucha w takich sytuacjach )
Chociaż zgodzę się z Tobą,że fajnie jest mieć znajomych, którzy mają podobne zainteresowania
Ale szanuję upodobania moich znajomych i nie skreślam ich, jeśli chcą czegoś innego niż ja. Po prostu - jak nie mam ochoty tańczyć - to nie tańczę
Ja to bym chciała iść do Filharmonii
Za czasów mej młodości też chodziłam na dyskoteki szkolne :P ale jakoś nigdy mnie to nie kręciło aż tak żeby później samej z siebie mieć ochotę iść do klubu i pobrykać, może to kwestia, że nie miałam towarzystwa, z którym dobrze bym się tam bawiła a może po prostu już tak mam
Też nie lubię tych eskowo - zeto - rmfowych kawałków. Ok nie to, że nie lubię bo posłuchać mogę ale wolę słuchać muzyki w stylu Antyradia czyli rock, nu metal, itpAle... i tu rzecz ciekawa..... bo gustuję również w muzyce poważnej, może nie koniecznie samej muzyce ale takie opery, operetki czy musicale (chociaż to już nie klasyka) wręcz uwielbiam i jak coś mi się bardzo podoba to jestem gotowa iść i dwa i trzy razy na to samo
Co do zespołu Queen to wiem czemu ich kochasz, nikt już tak nie gra ani nie śpiewa jak Freddy.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:13   #76
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Elizabeth:) Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, skoro jest nas więcej to może uda się zorganizować spotkanie z trochę większym wyprzedzeniem? Może przyszła sobota?
Ja też uważam,że warto to zaplanować z wyprzedzeniem.
Przyszły weekend mi pasuje

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
Za czasów mej młodości też chodziłam na dyskoteki szkolne :P ale jakoś nigdy mnie to nie kręciło aż tak żeby później samej z siebie mieć ochotę iść do klubu i pobrykać, może to kwestia, że nie miałam towarzystwa, z którym dobrze bym się tam bawiła a może po prostu już tak mam
Też nie lubię tych eskowo - zeto - rmfowych kawałków. Ok nie to, że nie lubię bo posłuchać mogę ale wolę słuchać muzyki w stylu Antyradia czyli rock, nu metal, itpAle... i tu rzecz ciekawa..... bo gustuję również w muzyce poważnej, może nie koniecznie samej muzyce ale takie opery, operetki czy musicale (chociaż to już nie klasyka) wręcz uwielbiam i jak coś mi się bardzo podoba to jestem gotowa iść i dwa i trzy razy na to samo
Co do zespołu Queen to wiem czemu ich kochasz, nikt już tak nie gra ani nie śpiewa jak Freddy.
A w jakim jesteś wieku?

No tak, dyskoteki szkolne też, ale ja potem w młodości latałam do tych wszystkich Warszawskich klubów
Też lubię niektóre opery
Oczywiście - Freddie to mistrz
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:54   #77
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
A w jakim jesteś wieku?
A w tym miesiącu 25 lat mi stuknie <--- uwielbiam ten obrazek
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:10   #78
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
O,Fea
No i -uwaga,bo zabrzmię bardzo staromodnie- ja po prostu NIE lubię współczesnej muzyki. Lady Gaga, Rihanna itp itd to absolutnie nie moje klimaty Nie znoszę Radia Eska Chociaż kiedyś słuchałam takiej muzyki, a nawet (w moim obecnym przekonaniu) jeszcze gorszej
Lubię starszą muzykę - tzw. oldies. Kocham zespół Queen, jak widać po Avatarze, a pół roku temu totalnie urzekła mnie muzyka klasyczna,w której się zakochałam po uszy
<3 to tak jak ja


Cytat:
Wiesz, z drugiej strony - czasem warto znaleźć jakiś kompromis. Jeśli część znajomych chce iść do klubu, a część np. do kawiarni pogadać to zawsze można to jakoś połączyć. Jeden może nie lubić klubów, a drugi kawiarni. I co wtedy? No chyba,że pójdzie się do klubu, gdzie można i tańczyć i rozmawiać (Osobiście mi to ciężko wychodzi, bo jestem trochę głucha w takich sytuacjach )
Chociaż zgodzę się z Tobą,że fajnie jest mieć znajomych, którzy mają podobne zainteresowania
Ale szanuję upodobania moich znajomych i nie skreślam ich, jeśli chcą czegoś innego niż ja. Po prostu - jak nie mam ochoty tańczyć - to nie tańczę
Ja to bym chciała iść do Filharmonii
Z tym, że z nimi się na kompromis pójść nie da. Zawsze gdy ja chce gdzieś wyjść (gdziekolwiek, chociażby na spacer) to nigdy nie mogą, nie chce im się czy coś. A gdy oni chcą wyjść, to nie ma dla nich słów odmowy, po prostu nie masz wyjścia i idziesz.
Nie przekreślam ich za to, są jacy są, o czym dobrze wiem. Tylko miłoby znaleźć kogoś kto nie jest aż tak samolubny i z kim mogłabym spędzić miło czas, przy czym i ja i ta druga osoba by się dobrze bawiła.

Cytat:
Napisane przez Elizabeth:) Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, skoro jest nas więcej to może uda się zorganizować spotkanie z trochę większym wyprzedzeniem? Może przyszła sobota?
Ja jestem jak najbardziej za
__________________
Blog
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:40   #79
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
A w tym miesiącu 25 lat mi stuknie <--- uwielbiam ten obrazek
O,to mój rocznik.
Ja skończę 25 w październiku.

Którego masz urodziny?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 22:39   #80
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

hej
trafiam tutaj z innego wątku warszawskiego
Mieszkam w Warszawie od... czerwca 2011 i jak większość z Was mam problem z życiem tutejszym. Po 1 jestem samotna (bez znajomych) po 2 mam chłopaka, ale przecież chłopak babskiego gadania mi nie zastąpi po 3 jakoś to życie tutaj tak pędzi... a jestem z małego miasta, więc to ogromne przyspieszenie widzę bardzo dokładnie.
po 4 i ostatnie pracuję jako niania, więc można powiedzieć, że nie mam do kogo mordki odezwać.

Mieszkam na Ursynowie

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

aa... i rocznikowo mam 26 lat ( )
co do imprez: też kiedyś dużo imprezowałam, lubię tańczyć, ale obecnie baaardzo ograniczyłam wychodzenie do klubów. Choć chętnie raz na jakiś czas idę

odnośnie spotkania - ja chętnie
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara

Edytowane przez LadyMK
Czas edycji: 2012-03-04 o 22:40
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:45   #81
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

No to super, jest nas coraz więcej

I fajnie widzieć dziewczyny wiekowo zbliżone do mnie

Ursynów fajna dzielnica
Wynajmowałam tam mieszkanie.

Jednak niedługo wracam na stare śmieci czyli Żoliborz (Ja pochodzę z Warszawy)

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Lady - Słodki króliś
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 09:57   #82
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Ja tak jak LadyMK z drugiego wątku przybywam

W Warszawie od 2007 roku jestem, na początku akademik tuż przy uczelni na Bemowie, a teraz Ursynów i mam mega piekielny dojazd na uczelnię

Też jestem chętna na spotkanie, ale w przyszłą sobotę mam pierwsze urodziny mojego siostrzeńca, nie mogę ich przegapić
Za to piątek popołudnie/wieczór czy niedziela (cały dzień) mi pasuje

Co do klubów to też nie przepadam. Skakać lubię na koncertach moich ulubionych zespołów, tańczyć w miejscach gdzie można tańczyć w parach, a nie samej kręcić tyłeczkiem (tzn czasami lubię, ale stanowczo wolę tańczenie w parze, to ma wg mnie większy sens rozrywkowy )

Uwielbiam wyjść gdzieś na kawę/herbatę/piwo gdzie można siedzieć, gadać, śmiać się. A najlepiej jak w miejscach takich są jeszcze dostępne planszówki uwielbiam planszówki i karcianki
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-03-05 o 10:02
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 10:47   #83
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

w takim razie proponuję, żeby każda z nas napisała w które dni w ten weekend jest dyspozycyjna.

mi odpowiada piątek południe/wieczór, sobota południe/wieczór, niedziela cała
__________________
Blog
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 11:07   #84
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

To ja napiszę jeszcze raz żeby było lepiej widoczne:

piątek południe/wieczór, niedziela cała
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 12:30   #85
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

ula ten słodki króliś bardzo dziękuje )

to ja też piszę:
niedziela cała, sobota do 15, piątek wieczór
choć na razie wieczorem byłoby mi ciężko, ponieważ nie bardzo się orientuję w Warszawie i w dzień jako tako sobie poradzę, ale ciemność mnie przeraża.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 12:39   #86
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

LadyMK, to możemy się umówić gdzieś na Ursynowie i pojechać razem mi tam ciemności Warszawskie już nie straszne (w sensie odnalezienia się)
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:25   #87
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

piątek wieczór, weekend chyba cały.

A do pań Ursynowskich lub okolicznych- może jakiś rowerek jak się pogoda polepszy?
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:29   #88
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Nie mam rowerka serio, od 10 lat sobie kupuję
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:25   #89
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Widzę,że większość dziewczyn jest za piątkiem wieczór.
Mi też by odpowiadał

Nie mam żadnych planów na weekend, więc zarówno piątek, jak i sobota i niedziela mi pasują
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 23:04   #90
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Szukanie bratniej duszy - Warszawa

Tenebra super!
to już nie będę się czuła tak źle.
Ja też rowerka tutaj nie mam... myślę o tym, żeby go przywieźć, ale muszę się zastanowić, bo za dużo mam tutaj rzeczy i jak dochodzi do przeprowadzki to jest ogromny problem

ps jak ktoś szuka pokoju to od kwietnia u mnie będzie wolny jeden pokój w 4pok mieszkaniu. więcej info na pw

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Ula, budujący masz podpis "Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą" muszę się zastanowić czy sobie go nie wytatuować...
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-15 16:15:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.