Problem z facetem. .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 20:36   #1
amanda1234098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5

Problem z facetem. ..


Otóż nie dawno poznalam chlopaka on ma 22 lata ja 18, jest niesmiały i cichy. Poznalalm go dzieki kuzyowi dlatego ze to mial byc nasz kierowca na imreze, przez cala dyskoteke bawilismy się razem a poźniej sie całowalismy. Jednak to wszystko wyszlo z mojej inicjatywy moze nawet bylam zbyt nachalna. nastepnego dnia wrocilam do domu(on mnie podwiozl ale dlatego ze go o to poprosilam) wieczorem rowniez jechalam do klubu gdzie on był, tak jak poprzedniego wieczoru calowalismy się jednak nie spedzilismy go razem. W dodatku moj kuzyn podszedl do mnie i powiedzial co z "panem X" (tak go nazwijmy) juz sie nie bawisz? w sumie nie masz po co juz CIę odwizol do domu wiec co CIę on.. zirytowalam sie tym i zapytalam pana x o co chodzilo z tym on powiedzial ze nie wie o co chodzi i uwierzylam mu. Włamalam się na gg kuzyna i rozmowa ich wygladala tak: a chce Ci sie po nie jechac? - no nie wiem tobie sie zachcialo to teraz musisz jezdzić ;P - mi sie nic nie zachcialo tylko nie moglem oprzeć się jej bajerom, ale powiem Ci przej**ana jest . Od tego wieczoru widzialam go 1 raz i w sumie tylko na chwile nie rozmawilaismy zbyt duzo zamieniismy 2 zd. o niczym... Pisalismy 2 razy za kazdym razem ja zaczynalam rozmowe, owszem pisal ze mną ale mam wrazenie ze tylko dlatego ze jest miły, Jak sadzicie co powinnam zrobić ? Olać to czy moze postarc się o niego jesli tak to jak? ehh domyslam się ze powinnam to olac tlyko problem w tym że naprawde mi sie on spodobał chcialabym go chociaz blizej pozanć nie zaproponuje spotknia bo się boje ze odmówi ale cały czas o nim mysle..
amanda1234098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:33   #2
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Problem z facetem. ..

Cytat:
Napisane przez amanda1234098 Pokaż wiadomość
Otóż nie dawno poznalam chlopaka on ma 22 lata ja 18, jest niesmiały i cichy. Poznalalm go dzieki kuzyowi dlatego ze to mial byc nasz kierowca na imreze, przez cala dyskoteke bawilismy się razem a poźniej sie całowalismy. Jednak to wszystko wyszlo z mojej inicjatywy moze nawet bylam zbyt nachalna. nastepnego dnia wrocilam do domu(on mnie podwiozl ale dlatego ze go o to poprosilam) wieczorem rowniez jechalam do klubu gdzie on był, tak jak poprzedniego wieczoru calowalismy się jednak nie spedzilismy go razem. W dodatku moj kuzyn podszedl do mnie i powiedzial co z "panem X" (tak go nazwijmy) juz sie nie bawisz? w sumie nie masz po co juz CIę odwizol do domu wiec co CIę on.. zirytowalam sie tym i zapytalam pana x o co chodzilo z tym on powiedzial ze nie wie o co chodzi i uwierzylam mu. Włamalam się na gg kuzyna i rozmowa ich wygladala tak: a chce Ci sie po nie jechac? - no nie wiem tobie sie zachcialo to teraz musisz jezdzić ;P - mi sie nic nie zachcialo tylko nie moglem oprzeć się jej bajerom, ale powiem Ci przej**ana jest . Od tego wieczoru widzialam go 1 raz i w sumie tylko na chwile nie rozmawilaismy zbyt duzo zamieniismy 2 zd. o niczym... Pisalismy 2 razy za kazdym razem ja zaczynalam rozmowe, owszem pisal ze mną ale mam wrazenie ze tylko dlatego ze jest miły, Jak sadzicie co powinnam zrobić ? Olać to czy moze postarc się o niego jesli tak to jak? ehh domyslam się ze powinnam to olac tlyko problem w tym że naprawde mi sie on spodobał chcialabym go chociaz blizej pozanć nie zaproponuje spotknia bo się boje ze odmówi ale cały czas o nim mysle..
dałabym sobie spokoj na Twoim miejscu, on nie wychodzi z żadną inicjatywą, ty się mu wręcz narzucasz i uwieszasz na szyi, a on najwyraźniej nie ma na to ochoty, bo uwierz facet któremu się podobasz, zacznie Cię bajerować, proponować etc nawet jak jest niesamowicie nieśmiały zrobi chociaż malutki kroczek, a Twój pan X wręcz się cofa.
Ale jeśli Ci bardzo zależy zaproponuj mu spotkanie, nie wiem spacer, kawa ? coś w ten deseń
Jeśli odmówi to proponuję zerwać kontakt
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 00:58   #3
luminofor
Raczkowanie
 
Avatar luminofor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Problem z facetem. ..

Cytat:
Napisane przez amanda1234098 Pokaż wiadomość
ale powiem Ci przej**ana jest
ale to jest komplement czy obraza?
luminofor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 01:07   #4
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Problem z facetem. ..

Cytat:
Napisane przez luminofor Pokaż wiadomość
ale to jest komplement czy obraza?
Też chciałabym to wiedzieć.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 06:22   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z facetem. ..

Facet nie jest zainteresowany związkiem, ani ogólnie znajomością z Tobą - gdyby był, to wiedziałabyś o tym. Nie odrzuciłaś go fizycznie, a może wręcz mu się spodobałaś, więc chętnie skorzystał z okazji do całowania się, ale to nie znaczy, że chce czegoś więcej i że podobasz mu się na tyle, aby chciał to ciągnąć. Zrozum: to, że ktoś się z Tobą bawi przez jeden wieczór, czy całuje, czy nawet uprawia seks, nie oznacza, że jest Tobą zainteresowany w sensie poznawania Cię i "chodzenia" z Tobą. Dziwię się, że nie wiesz takich rzeczy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 07:49   #6
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Problem z facetem. ..

Na nieśmiałego to on mi nie wygląda to raz. Dwa,widząc co napisał kuzynowi,pewnie o Tobie miałabym go totalnie w tyłku...

Chyba,że ja nie znam się na powiedzonkach i tekst "przeje*** "jest to dzisiejszy komplement :|

Edytowane przez tobiaszowa
Czas edycji: 2012-04-06 o 07:55
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:35   #7
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Problem z facetem. ..

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Chyba,że ja nie znam się na powiedzonkach i tekst "przeje*** "jest to dzisiejszy komplement :|
Obawiam się że współczesnym dziewczynom podobają się tego typu "komplementy", pamiętaj że żyjemy w schamiałych czasach a młode kobiety raczej szacunkiem do samych siebie nie biją
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 09:32   #8
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Problem z facetem. ..

Cytat:
powiem Ci przej**ana jest
masochistką jesteś?
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:15   #9
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Problem z facetem. ..

Też jestem ciekawa, czy to miał być komplement czy obelga.. .

Facet nie wykazuje zainteresowania.
Prosisz go o podwiezienie, inicjujesz rozmowy, idziesz tam, gdzie on jest -łazisz za nim. On nie robi NIC w Twoim kierunku.
Jest miły , to Cię podwozi. Do tego jest jakoś tam w waszej paczce, więc tym bardziej mu "wypada"/"powinien".
A to, że sama mu się podajesz jak na tacy i on z tego korzysta... no cóż... nie można go za to winić. ;] Pewnie mu się podobasz fizycznie, może Cię nawet jakoś bardziej lubi, ale tylko tyle. Fajnie się z Tobą poprzytulać. Bez zobowiązań. ;]
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 12:54   #10
Pragni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 152
Dot.: Problem z facetem. ..

dziewczyno wes zostaw tego chłopaka... niejest Tb zainteresowany a wgl po takim nachalnym zachowaniu może mieć Cie za taka wiesz łatwą i taką na chwilke... i zresztą wstydz się! jak moglas się włamać na cudze gg....
Pragni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 23:07   #11
amanda1234098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z facetem. ..

Cytat:
Napisane przez luminofor Pokaż wiadomość
ale to jest komplement czy obraza?
sama nie wiem ale w jego mniemaniu chyba kopmlement, wiesz pisali miedzy soba owszem domzyalam sie ze gdyby cos to napisal by ze jestem wyjatkowa no ale..
amanda1234098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 23:11   #12
amanda1234098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z facetem. ..

Cytat:
Napisane przez Pragni Pokaż wiadomość
dziewczyno wes zostaw tego chłopaka... niejest Tb zainteresowany a wgl po takim nachalnym zachowaniu może mieć Cie za taka wiesz łatwą i taką na chwilke... i zresztą wstydz się! jak moglas się włamać na cudze gg....
wiem z tym gadu to przesada ale czlowiek w chwili gdy targaja nim emocje jest tudny do zatrzymania... macie racje dziewczyny dzieki za uswiadomienie mi tego
amanda1234098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.