Tabletki na odchudzanie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-16, 00:13   #31
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Zgadzam sie- wiadomo, ze nie istnieją zadne magiczne tabletki, które pozwolą nam zajadac sie burgerami i jednoczesnie cieszyc szczupla sylwetkę, to byloby zbyt piekne ja uznalam, ze zaczne stosowac Piperine max, ale to tylko dodatek do mojej zdrowej diety i regularnych cwiczen. Mam nadzieje, ze na sylwka uda mi sie wbić w kieckę, która sobie upatrzylam
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 17:40   #32
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

a ja szukam czegoś co wspomoże te moje odchudzanie, schudłam trochę i przyjmuję kilka preparatów na cellulit, ujędrnienie.Wierzę w skuteczność dobrze dobranych suplementów. Chętnie dowiem się o nowinkach bo wyszłam z obiegu (małe dziecko, więc czasu brak )
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 15:29   #33
koskalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

W moim przypadku sprawdza się piperyna tylko ta wzbogacona a nie jakaś chińska podróbka z allegro. Już przerabiałam młody jęczmień i zieloną kawe z allegro porażka nie warto kierować się tylko ceną a zwracać uwagę na skład. Dzięki piperynie i zdrowszej diecie powróciłam do wagi sprzed ciąży co nie było łatwe. Skład można zobaczyć na stronie xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-02-04 o 19:50 Powód: Reklama.
koskalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 01:04   #34
ewelonka37
Przyczajenie
 
Avatar ewelonka37
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: chorzów
Wiadomości: 9
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Ja po przetestowaniu wielu diet odchudzających nie ufam już w żadne diety cud…typu paleo, oxy, dukan, ketoza, wszystko to pic na wode. Zapamietajcie co działa na kogos nie musi dzialac na was.. i tylko indywidualnie dobrana dieta może przynieść wyczekiwane efekty. Ja po wielu nieudanych probach z odchudzniem i redukcją tkanki tłuszczowej postanowiłam zaufać specjalistom – dietetykom. I wyprobowalam personalną diete odchudzającą …na efekty nie musiałam długo czekać. W pierwszy miesiąc ubyło mnie o 3kg  !

Edytowane przez ewelonka37
Czas edycji: 2017-02-24 o 01:15
ewelonka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 15:20   #35
AannaDominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Tabletki nic nie dają. Max 1-2% lepiej w odchudzaniu.

Niestety dieta + ćwiczenia to jedyna opcja.
__________________
Blog https://healthpills.pl/
AannaDominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 11:48   #36
88zdroweodzywianie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

jak dla mnie piperyna max to bardzo dobry pomysł. jestem już po kuracji także mogę się wypowiedzieć. Po 4 miesiącach schudłam 20 kg. Nie było łatwo, zmiana nawyków żywieniowych, zwiększony ruch i ćwiczenia dały w kość. Ale z piperyną daliśmy radę. po dwóch miesiącach od zakończonej kuracji nie mam efektu jo jo także jestem bardzo bardzo zadowolona
88zdroweodzywianie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 20:48   #37
Marysia1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Myślę, że przy wyborze tabletek na odchudzanie warto kierować się nie tylko skutecznością, ale również bezpieczeństwem poszczególnych środków.
Ja na przykład korzystam z porównywarki preparatów i rankingów na stronie https://ranking-konsumenta.pl

Edytowane przez Marysia1982
Czas edycji: 2023-07-10 o 17:42
Marysia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-28, 09:36   #38
ZdrowiePrzedeWszystkim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki na odchudzanie.

Nie ma nic lepszego jak naturalne zdrowe zioła Tybetańskie
ZdrowiePrzedeWszystkim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-28 09:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.