Cellulit -sposoby zwalczania. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-25, 09:50   #1
mkt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2

Jak się pozbyć cellulitu?


Jaka dietę stosować przy walce z cellulitem?
mkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 10:06   #2
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: cellulit

ja stosuje diete smoczka bardzo pomocna zrezygnuj ze słodyczy,tłuszczów,smażon ego,pieczonego..najlepiej gotowane i grillowane i dużo wody mineralnej ja teraz podczas wakacji wypijam minimum 10 szklanek mineralnej,pozatym rano po przebudzeniu zielona herbata,i po kazdym posiłku czerwona,proponuje tez sporcik,i jaki8es kremiki wyszczuplające..może ziaji lipobloker ja użyewałam ładnie ści9ąga skóre i napręża !!!może mam lat ile mam ale celuli tez miałam z kumpelą stosowałam te diete i cwiczenia i lipobloker i nasze kratery z księżyca są o wiel mniej widoczne i mniejsze!
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 10:23   #3
wafel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 20
Re: cellulit

CZEŚĆ!DZIEWCZYNY JA TEŻ MAM OKROPNY CELLULIT I CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY UŻYWAŁYŚCIE GUAMU.CZY WART JEST KUPIENIA I CZASU DO ROBIENIA ZABIEGÓW DOMOWYCH?
wafel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 16:14   #4
dominien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 5
Re: cellulit

czy mozesz mi wskazac gdzie jest na forum albo opisac blizej na czym polega dieta smoczka
dzieki
dominien
dominien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 16:16   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: cellulit

http://www.wizaz.pl/smoczek_dieta.php

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 12:14   #6
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Jak się pozbyć cellulitu

Jakie są główne założenia diety służącej redukcji cellulitu. Na ile pomaga sama dieta, a na ile ćwiczenia. Czy jedno bez drugiego nie przyniesie skutku?
Wiem, że pytania bardzo ogólne i szerokie, ale już patrzeć na ten mój cellulit nie mogę a wiem, że z wiekiem (39 lat) na pewno nie będzie lepiej
Czy ta dieta służy jedynie redukcji cellulitu, czy da się przy niej również zrzucić kilka kg?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 12:59   #7
Asia1C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

podlaczam sie bo pomimo mojego mlodego wieku mam celulit a przeciez wakacje sie zblizaja!
Asia1C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 13:47   #8
tillo
Przyczajenie
 
Avatar tillo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: R.Śl
Wiadomości: 29
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

tak tak, ja też chętnie dowiem sie czegoś na temat odpowiedniej diety ;>
przede wszystkim zależy mi, aby dowiedzieć się, czego powinnam unikać (a co jeść), żeby zniknął cellulit i się nie pojawiał
ruchu mam aż nadto, jestem osobą w miarę szupłą, używam różnych kremików anty- a to paskudztwo jak było tak jest, więc może to właśnie kwestie nieodpowiedniego żywienia?
tillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 13:54   #9
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Ostatnio na TVP 2 było w pytaniu na śniadanie o celulicie. Tam wypowiadali się dermatolodzy, że w pozbyciu się celulitisu pomagają specjalne balsamy do jego redukcji. Z domowych sposobów podawali peeling z fusów świeżo zaparzonej kawy.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 13:55   #10
amart
Raczkowanie
 
Avatar amart
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Oj oj, już tyle zostało napisane i powiedziane na ten temat. Obawiam się dziewczyny, że nic się nie da z tym zrobić. Wiadomo: dieta + ćwiczenia + kosmetyki, ale to chyba niewiele daje tak szczerze mówiąc. Brała któraś z was tabletki na tę smutną przypadłość? Czytałam rzekomo o jakiś skutecznych, chyba CLA, ale obawiam się, że działają tylko na psychikę i... portfel
__________________
Nic w życiu przypadkiem się nie zdarza...
amart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 13:58   #11
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Tu znalazłam coś o celulitisie http://www.poradnia.pl/podstrony/czy...celulitis.html
Może się przyda
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 14:39   #12
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Cytat:
Napisane przez amart
Oj oj, już tyle zostało napisane i powiedziane na ten temat.
Niby tyle zostało powiedziane, a tak naprawdę skutecznej metody chyba nikt nie opracował. Już nie mówiąc o tym, że w tych wszystkich publikacjach proponuje sie zabiegi w gabinetach kosmetycznych, które do tanich nie należą, a żeby były skuteczne - to trzeba wziąć serię np. dziesieciu.
Nie stać mnie na to, czy to oznacza, że jestem skazana na mój cellulit i nigdy sie go nie pozbędę?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:56   #13
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Ja mam książkę o medycynie chińskiej, jest tam co nieco o cellulicie, jak chcecie to mogę przepisać
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:56   #14
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Niestety. Celulitis to przypadłość, której jest trudneij się pozbyć nić dużej otyłości
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:58   #15
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Niestety. Celulitis to przypadłość, której jest trudneij się pozbyć nić dużej otyłości
To może należy "stworzyć" modę na cellulit - w myśl zasady, jak się nie da zwalczyć, to trzeba pokochać
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:07   #16
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Ja po prostu proponuję ćwiczyć i używać kremy. Ja polubiłam swoje wałeczki na brzuchu to może i celulitis można Ale lepiej go zbytnio nie eksponować (widziałam ostatnio 40-letnią kobietę w mini z ogromnymi udami i celulitisem. Nie muszę mówić, jak ludzie na nią reagowali )
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:12   #17
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Ale lepiej go zbytnio nie eksponować (widziałam ostatnio 40-letnią kobietę w mini z ogromnymi udami i celulitisem. Nie muszę mówić, jak ludzie na nią reagowali )
Ja nie z tych - mam w sobie za dużo samoktrytycyzmu (tak twierdzi mój mąż), więc wolę odsłonić za mało niż za dużo. Ale co zrobić na plaży? Przecież nie będę siedzieć w długich spodniach. Popływać bym chciała i poopalać się trochę też, a długie spodnie to raczej wykluczają. Zawsze jak mam się rozebrać na plaży - to mam niezłego stresa.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:32   #18
Asti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

witam
Ja również mam duży problem z cellulitem. Każdy dziwi się że nie chcę chodzić w spódnicy,bo niby jestem szczupła i nie mam się czego wstydzić.No cóż z takim nogami ciężko czuć sie komfortowo w mini !!W sumie to uważam że sama sobie na to zasłużyłam bo niemiłosiernie objadam sie czekoladą, więc dobrze wam radzę lepiej mnie niż więcej. Od trzech miesięcy chodzę regularnie na aerobic raz w tygodniu i raz w tygodniu sobie sama w domu ćwiczę. Poprawa zauważalna jest,wyszczuplały mi uda, brzuch troszkę zmalał, a co do najważniejszego problemu powolutku, powolutku zanika. Mam nadzieje że będzie tak dalej.
Asti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:37   #19
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

A co robisz oprócz ćwiczeń?
Jakaś dieta, masaże, kremy?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 15:37   #20
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Aferka, w pływaniu celulitis nie przeszkadza Tak teraz sobie pomyślałam, że można nosić takie bolerko (czy jak to się tam nazywa) - delikatnie zasłania uda i człowiek nie czuje się skrępowany. A poza tym na plaży jest trochę inaczej. Tam jest wiele osób "przy tuszy" i pojedyncza osoba się raczej nie rzuca w oczy Poza tym, na ziemi nie ma ideału i do wyglądu nie ma co przykładać zbyt dużej wagi
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:39   #21
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Cytat:
Napisane przez Asti
witam
Ja również mam duży problem z cellulitem. Każdy dziwi się że nie chcę chodzić w spódnicy,bo niby jestem szczupła i nie mam się czego wstydzić.No cóż z takim nogami ciężko czuć sie komfortowo w mini !!W sumie to uważam że sama sobie na to zasłużyłam bo niemiłosiernie objadam sie czekoladą, więc dobrze wam radzę lepiej mnie niż więcej. Od trzech miesięcy chodzę regularnie na aerobic raz w tygodniu i raz w tygodniu sobie sama w domu ćwiczę. Poprawa zauważalna jest,wyszczuplały mi uda, brzuch troszkę zmalał, a co do najważniejszego problemu powolutku, powolutku zanika. Mam nadzieje że będzie tak dalej.
Asti, tak trzymaj !!
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:48   #22
Maya_Weronika
Przyczajenie
 
Avatar Maya_Weronika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 23
GG do Maya_Weronika Wyślij wiadomość przez MSN do Maya_Weronika
Cool Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

To mzoe ja zdradze moj sposob, dzieki ktoremu pozbylam sie tej przypadlosci I odrazu mowie, zadne emlusje, zele,olejki i balsamy same nic nie zdzialaja.
Najwazniejsze to cwiczyc regularnie, najlepiej 2 razy w tyg. (conjmniej godzina) ja chodze na zmiane na silownie i na basen. A do tego conajmniej 2 razy w tyg. peeling z kawy( ja uzywam takiej nie zaparzonej). Obiecuje, ze po 2 tyg. zobaczycie znaczna roznice a po 4 tyg. zapomnicie co to byl celluit. Powodzenia i wytrwalosci moja panie wam zycze.
__________________
Nawet jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka, słowa są gorsze od czynów, nie da się ich ukryć.

Maya_Weronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:06   #23
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Trening siłowy + peeling z kawy. Nogi przeszły tak dużą metamorfozę, że trudno jest mi przypomniec sobie jak wyglądały, gdy były "problemowe".

I coś ode mnie - może ktoś jeszcze tego nie czytał

Dlaczego akurat ruch jest tak waży w walce z cellulitem?

Bo spala zalegający w tkance podskórnej tłuszcz i poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu tkanka łączna odzyskuje elastyczność. Rewelacyjnym treningiem likwidującym cellulit jest:

- jazda na łyżworolkach
- jazda na rowerze
- szybki chód
- tenis
- pływanie i gimnastyka w basenie
- i każda inna forma ruchu

Walcząc z cellulitem warto unikać gorących kąpieli. Idealna temperatura wody to 36 stopni. Dlaczego więc nie należy jej zwiększać? Ponieważ gorące kąpiele rozciągają tkankę łączną i tym samym obniżają sprężystość skóry.

Można za to wspomóc walkę sauną, która nie tylko poprawi ukrwienie tkanek, ale i przyspieszy przemianę materii. A przez rozszerzone pory organizm łatwiej wydali sól i inne substancje "zamulające".

Wszystkie wiemy, że wrogiem naszej skóry jest słońce. Ale słońce może uszkadzać również kalogen i elastynę w skórze, co ułatwia powstanie zmian cellulitowych.

Kolejnym "wrogiem" jest zbyt szybkie odchudzanie się i powrót do "wczesniejszej" diety, bowiem komórki tłuszczowe wrócą na swoje miejsce błyskawicznie.

Wspomniania już dieta jest równie ważna jak ruch. Staraj się wybierać świeżą żywność, bowiem pożywienie przetwarzane przemysłowo zawiera duzę ilości tłuszczów, soli i sztucznych dodatków.

Pamiętaj o produktach bogatych w utleniacze: witamina C,A,E selen, cynk, zwalczają wolne rodniki i wzmacniają tkankę łączną. Gdzie ich szukać? Sięgaj po kiwi, paprykę, brokuły, owoce cytrusowe, pomidory, truskawki, gorszek - tu można wymieniać i wymieniać. Selen znajdziesz w tuńczyku, cebuli. A cynk w mięsie, rybach i jajach.

Włókna kolagenowe w skórze możesz wzmocnić również dzięki produktach bogatych w bioflawonidy. A są to: kasza gryczana, czerwone winogrona, wiśnie, borówki, jeżyny.

Co możesz robić jeszcze? Wystrzegaj się produktów z mąki pszenej. Gluten znajdujący się w chlebie, ciastach, makaronach zawiera gluteinę, która nasila odkładanie się toksyn i tłuszczów w komórkach.

Możesz sięgać śmiało po cebulę i czosnek. Są one bowiem swietnym źródłem związków siarki wzmacniających ukłąd immunologiczny. Jedzone regularnie oczyszczają krew i limfę.

Rzuć papierosy Zwerają one tysiące substancji toksycznych, które niszcza kalogen. I unikaj środków przeciwbólowych, które mszczą się na Twojej urodzie.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:39   #24
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

suzana oo ja tego nie czytałam i stwierdzam ze duzo rzeczy sie dowiedziałam hehe kurde ale chyba tak cięzko do tego wszystkiego się podporządkowac hm.... a i mam pytanko ostatnio po kompieli robie sobie prysznic zimny min czy to tez pomaga ??
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 18:46   #25
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Mysle, zw suzana napisala bardzo duzo jak sie pozbyc tego przeklenstwa. Ja od siebie moge dodac jeszcze, ze nalezy unikac picia kawy.I oczywiscie jedzenia slodyczy.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 19:24   #26
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

ja w lutym zaczelam walke z cellulitem, codzien krotki zimny prysznic na poszczegolne partie ciala, potem szybki masaz rekawica i balsam antycellulitowy.odstawila m tez cole, jedzonko typu fast food i rozne wysoko przetworzone produkty, tylko do cwiczen brak mi bylo systematycznosci.efekty jednak osiagnelam.nie mam ciala idealnie gladkiego ale jest widoczna poprawa, tylko ze czekalam na nia pare miesiecy.mysle ze warto bawic sie w takie rzeczy, bo wchodza w nawyk tak jak mycie zebow a nawet jesli niektorym to nie pomaga niwelowac cellulitu to pewnie pomoze zapobiegac jego poglebianiu.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 19:55   #27
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

ja polecam masaze,manualne oraz wykonywane za pomoca róznych urządzeń.Także mezoterapie naturalnie w połaczeniu z masazem.Uciskanie celluitu niestety bardzo boli, ale opłaca sie.Trzeba pamietam ze całkowicie nie da sie pozbyc go, sklonnosc pozostaje.Natomiast mozna poprawic sylwetke i jakosc skóry, ujedrnic i wygladzic.kosmetyka moze wymodelowac sylwetke ale nie pomoze schudnac!
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 14:37   #28
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Cytat:
Napisane przez Maya_Weronika
To mzoe ja zdradze moj sposob, dzieki ktoremu pozbylam sie tej przypadlosci I odrazu mowie, zadne emlusje, zele,olejki i balsamy same nic nie zdzialaja.
Najwazniejsze to cwiczyc regularnie, najlepiej 2 razy w tyg. (conjmniej godzina) ja chodze na zmiane na silownie i na basen. A do tego conajmniej 2 razy w tyg. peeling z kawy( ja uzywam takiej nie zaparzonej). Obiecuje, ze po 2 tyg. zobaczycie znaczna roznice a po 4 tyg. zapomnicie co to byl celluit. Powodzenia i wytrwalosci moja panie wam zycze.
Dzięki, teraz już wiem, że trochę wysiłku i ...kawy i będzie po problemie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 14:38   #29
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Dzięki, teraz już wiem, że trochę wysiłku i ...kawy i będzie po problemie
A jak to jest z tą kawą wreszcie? Zaparzona czy niezaparzona? I jak robić niezaparzoną, skoro to jest taki proszek?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 15:26   #30
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

trening 2 razy w tyg to tak jakby go wogule nie bylo
trzeba cwiczyc codziennie minimum 30 minut codziennie!
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 08:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.