Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 15:31   #31
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

dziewczyny jajka mi napitalaja na przemian raz jedna str a raz druga zrobiłam test owu a tam pusto....ani cienia nie ma....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:32   #32
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Czlowieka nie ma kilka godz na forum i tyle postow I nowy wątek

Aby ten nowy wątek dla kazdej z nas byl szczęsliwy!!!
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:32   #33
czarnula 1982
Rozeznanie
 
Avatar czarnula 1982
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 874
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Moje tsh 4,92 za wysokie,olałam sobie po ciąży i mi wzrosło,ale zastanawiam się czemu tak dużo mi wzrosło,bo po ciązy wróciłam do euthoryxu 75 czyli tyle co brałam przed ciąży i miałam wtedy tsh ok 2 ,jutro ide do rodzinnego po receptę na większą dawke. A miałam już oznaki,że coś się dzieje,znowu bardzo zimne mam ręce a wręcz lodowate,ale to zaniedbałam.
Także dziewczyny dbajcie o tarczyce
__________________
Wiktoria-29.01.2008r
Amelia-13.12.2012r
Aniołek 9tc(19.07.2011)

Edytowane przez czarnula 1982
Czas edycji: 2014-01-13 o 15:34
czarnula 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:33   #34
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
U nas stara śpiewka. Źle zajmuję się dzieckiem (bo się drapie i ma ślady...) a poza tym dotorka stwierdziła, że nie może mi wypisać recepty na mleko bo zaświadczenie ważne było do listopada. Nic nie dało tłumaczenie, że dwa razy od listopada mieliśmy przekładane testy - dwa razy z powodu zapalenia oskrzeli. Nie wypisała. A potrzebowałam na dwa opakowania - bo 11.02 jak się uda idziemy do szpitala. Nic nie dał wypis ze szpitala po naszej jajkowej akcji i wyraźne na nim zalecenie - dieta bezmleczna i bezjajeczna...
rewelacja.....

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Torres waży 9820 wzrost i waga w 50 centylu a głowa w 75 robię mu USG głowy, bo jednak ciut wielki ma ten czaban
lekarka mówi, że wszystko OK, ale jak chcę to dlaczego mamy nie sprawdzić
dla Torresa. a da się jeszcze usg głowy zrobić? nie ma zarośniętego/prawie zarośniętego ciemiączka?

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Panika kiedyś patrzyłam ale tam nie da się leków z recepty kupować ???? czy ja źle patrzam??
fakt, nie da się, wpisałam i wyskoczyło:

"Lek, o który pytasz jest dostępny wyłącznie na receptę, dlatego nie ma go w ofercie Apteki Internetowej Gemini.
Zapytaj o dostępność i cenę tego produktu w najbliższej Aptece Gemini."

Edytowane przez moni_ka.g
Czas edycji: 2014-01-13 o 15:36
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:34   #35
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie ma sensu dochodzić dat skoro się nie odzywa

co za lekarze, zwariować można. jeszcze nie słyszałam o dobrym pediatrze, w naszym mieście też podobno masakra pod tym względem

wracając jeszcze do listy uważam, że Osoby z działu Nasze maluchy które się nie udzielają też trzeba zaznaczyć innym kolorem.
a nowe osoby, które chcą byc na liscie powinny do ciebie napisać swoje dane? tak?
ok, zaraz się tym zajmę..

co do lekarzy, to ja jestem bardzo niezadowolona. ale nie wiem jak znaleźć dobrego pediatrę - nie prywatnie - bo prywatnie to chyba ostatnio trafiliśmy na dobrą babkę.
Zresztą w naszej przychodni nie tylko pediatra taki - lekarze to samo - kilka razy mieliśmy z tż sytuację gdzie się nie popisali - a chodzimy sami naprawdę rzadko. Nie wiem co zrobić.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
musimy się co jakiś czas pokazywać. takie echo 6 pkt urodzeniowych i niedotlenionego hipotrofika

Torres waży 9820 wzrost i waga w 50 centylu a głowa w 75 robię mu USG głowy, bo jednak ciut wielki ma ten czaban
lekarka mówi, że wszystko OK, ale jak chcę to dlaczego mamy nie sprawdzić
od sprawdzenia nic się nie stanie. Ładna waga

Ja szukam dermatologa dziecięcego. Bo Julek ma nieładny pieprzyk na plecach, który ostatnio dostał brzydką otoczkę i się powiększył i chcę jak najszybciej to komuś pokazać (pediatra przy badaniu nie zwróciła uwagi (a osłuchiwała go dzisiaj) - i wydaje mi się, że przy dotyku go boli. Mam już czarne wizje. Od tygodnia nie mogę się dodzwonić do poradni a nie mam jak jechać chyba zostanie nam iść prywatnie, bo jak już się dodzwonię to pewnie terminy będą na wiosnę.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:38   #36
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Moje tsh 4,92 za wysokie,olałam sobie po ciąży i mi wzrosło,ale zastanawiam się czemu tak dużo mi wzrosło,bo po ciązy wróciłam do euthoryxu 75 czyli tyle co brałam przed ciąży i miałam wtedy tsh ok 2 ,jutro ide do rodzinnego po receptę na większą dawke. A miałam już oznaki,że coś się dzieje,znowu bardzo zimne mam ręce a wręcz lodowate,ale to zaniedbałam.
Także dziewczyny dbajcie o tarczyce
ja w tamtym tygodniu robiłam i mam tak dobry wynik jak jeszcze nigdy TSH 0,418
tylko w morfologi jakiejś małe spadki mam
RBC 3,65 norma 4,00-5,00
HGB11,8 norma 12,00-16,00
HCT 31,8 norma 37-47
co o tym myślicie? są podstawy do obaw?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:43   #37
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
przenoś:
elizabarbara - Aniołek Aleksander 30.10.2012 ZAFASOLKOWANE
I Anitkę wpisz do ZAFASOLKOWANYCH....
OO , tak tak, Anitka ma tp chyba 17 albo 15 kwietnia, jakos prawie tak samo jak ja...

I jeszcze Jana, do zafasolkowanych, z tp na kwiecien


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Inutil, tak na szybko. Trzeba jeszcze dopisać zafasolkowane: Eliza, Fiol, Zebra, Kucyk, Anita, kto jeszcze??
Jana jeszcze

I dzieki Monia za info nt basenu

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja w tamtym tygodniu robiłam i mam tak dobry wynik jak jeszcze nigdy TSH 0,418
tylko w morfologi jakiejś małe spadki mam
RBC 3,65 norma 4,00-5,00
HGB11,8 norma 12,00-16,00
HCT 31,8 norma 37-47
co o tym myślicie? są podstawy do obaw?
Ja w Twoim tc mialam tsh ok 0,02 Trzeba kontrolowac co 3 tygodnie zeby z niedoczynnosci nie wskoczyc w nadczynnosc
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 15:45   #38
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Witam w nowym wątkuPoczytałam stary ale nie pamiętam co miałam komu napisaćZostał mi kalafior ciążowy

My już po spacerku Domiś teraz zjadł potuliliśmy się i zasnął
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:49   #39
czarnula 1982
Rozeznanie
 
Avatar czarnula 1982
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 874
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja w tamtym tygodniu robiłam i mam tak dobry wynik jak jeszcze nigdy TSH 0,418
tylko w morfologi jakiejś małe spadki mam
RBC 3,65 norma 4,00-5,00
HGB11,8 norma 12,00-16,00
HCT 31,8 norma 37-47
co o tym myślicie? są podstawy do obaw?
za tsh,ja w ciązy miałam ok 1
Berbie, aty bierzesz leki na tarczyce??
__________________
Wiktoria-29.01.2008r
Amelia-13.12.2012r
Aniołek 9tc(19.07.2011)
czarnula 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:55   #40
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
za tsh,ja w ciązy miałam ok 1
Berbie, aty bierzesz leki na tarczyce??
nie, nie biorę. na początku przy wysokiem przez jakiś czas brałam choć lekarz mówił, że niekonieczne bo dodatkowe badania (niepamiętam jakie) wyszły ok.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:09   #41
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Dziewczyny dziękuje bardzo w imieniu Olka za życzenia
Później wstawie jakieś zdjęcie bo teraz Olek po mnie chodzi
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 16:17   #42
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

w końcu przybrałam się i zamówiłam filc. niestety w moim miescie nie ma w sprzedaży takich rzeczy
mamuśki podpowiedzcie mi:
ile prześcieradeł trzeba mieć dla malucha?
czy któraś z was używa kołdry w łóżeczku dziecka? bo z tego co czytam większość chyba preferuje śpiworki do spania.
czy macie jakieś materiałowe pojemniki wiszące na łóżeczku? jak tak to jakie się u was sprawdziły?
z jakiego materiału macie pokrowce na przewijak?ile sztuk trzeba?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam

Edytowane przez BERBIE
Czas edycji: 2014-01-13 o 16:25
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:23   #43
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Torres waży 9820


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
dziewczyny jajka mi napitalaja na przemian raz jedna str a raz druga zrobiłam test owu a tam pusto....ani cienia nie ma....
może w nocy była... a kiedy do lekarza??działaliście??
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:44   #44
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

czy rodzinny może mi dać zwolnienie na 100%? bo mama zasiała mi wątpliowści i nie wiem czy iść jutro do rodzinnego czy ginekologa
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:46   #45
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość


WADERA podaj dane na pierwszą listę....
Tylko nie wiem jak siebie określić no i czy ostatnie wydarzenie liczyć jako # ?...

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44584545]
Wadera współczuję sytuacji w przychodni A przypomnij mi, na co chciałaś skierowanie?[/QUOTE]

Do hematologa. Właściwie skierowanie dała mi ginka, potrzebowałam "tylko" pieczątki z przychodni i lekarza rodzinnego, żeby było ważne. Na szczęście jakoś się z nim wykłóciłam i wypisał mi swoje skierowanie. Później się zastanawiałam czy wystawione przez rodzinnego będzie ważne, ale chyba będzie, co?

Udało mi się poradnię genetyczną przepisać na czwartek (bo w piątek nie rejestrują w hematologicznej), także za 3 dni jadę do Białego na genetyczne i zapisać się do hematologa.
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:48   #46
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Udało mi się poradnię genetyczną przepisać na czwartek (bo w piątek nie rejestrują w hematologicznej), także za 3 dni jadę do Białego na genetyczne i zapisać się do hematologa.
do Mastermedu jedziesz? pytam bo ja tam byłam.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam

Edytowane przez BERBIE
Czas edycji: 2014-01-13 o 16:51
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:07   #47
czarnula 1982
Rozeznanie
 
Avatar czarnula 1982
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 874
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Berbie,Amelka na początku spała w beciku,a potem tylko pod kołderką,ja śpiworków nie używałam,u nas się nie sprawdziły. Natomiast z przewijaka krótko korzystałam ,ale kładłam na niego ręcznik.
__________________
Wiktoria-29.01.2008r
Amelia-13.12.2012r
Aniołek 9tc(19.07.2011)
czarnula 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:11   #48
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
do Mastermedu jedziesz? pytam bo ja tam byłam.
Do Genetics. A hematologiczna to An-Hem. W Mastermedzie była moja bratowa
W Białymstoku znam tylko Dziecięcy Szpital Kliniczny, będziemy błądzić
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:18   #49
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Jestem i ja w nowym wątku oby dla każdej z nas był szczęśliwy!!!

Inutil i Wadera współczuję wizyty u "lekarzy".. nie znoszę naszej służby zdrowia jak słyszę takie historie.

Maga wszystkiego najlepszego dla Aleksandra:ro za:

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
czy rodzinny może mi dać zwolnienie na 100%? bo mama zasiała mi wątpliowści i nie wiem czy iść jutro do
rodzinnego czy ginekologa
Barbi oczywiście, że może wypisać i powinien to zrobić bez problemu, tylko musisz mu powiedzieć o tym że jesteś w ciąży, wtedy wpisze na zwolnieniu w odpowiedniej rubryce literkę B - ozn. ciążę.

Edytowane przez anitaxas
Czas edycji: 2014-01-14 o 11:22
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 17:38   #50
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Witam się i ja Ile miałam nadrabiania

Oby nowy wątek był szczęśliwy dla nas wszystkich


Anitko
toż to był komplement roku od teściowej To komplement z typu jaki kiedyś usłyszałam od znajomej mojej babci, która mnie bardzo dawno nie widziała "jaka ty do tatusia podobna jesteś - chłopcom się będziesz podobać!" Do dziś się zastanawiam kto powinien był się bardziej z tego komplementu cieszyć - ja czy mów ś.p. ojciec

Super body

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Dzisiaj w przychodni zeżarłam wszystkie nerwy! Myślałam, że szlag mnie trafi! Ten bufon nazywający się lekarzem mówi do mnie, że on mi skierowania nie podstempluje bo jak to może być, że jeden wystawia a drugi ma płacić! Myślałam, że mnie tam rozniesie pytam się go, czy to on z własnej kieszeni będzie płacił czy raczej my ubezpieczeni płacimy za to, żeby się bezpłatnie leczyć!!!??? Mówię Wam, o mało się z nim nie pokłóciłam.
I od razu stwierdziłam, że zmienię lekarza. Chociaż rodzinny mojego męża wcale nie jest lepszy. Jak ten poszedł do niego po skierowanie do genetycznej to powiedział, że takie skierowanie powinien ginekolog wypisać
no to miałaś niezłe przejścia - dobrze, że udało się jednak wykłucić

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
U nas stara śpiewka. Źle zajmuję się dzieckiem (bo się drapie i ma ślady...) a poza tym dotorka stwierdziła, że nie może mi wypisać recepty na mleko bo zaświadczenie ważne było do listopada. Nic nie dało tłumaczenie, że dwa razy od listopada mieliśmy przekładane testy - dwa razy z powodu zapalenia oskrzeli. Nie wypisała. A potrzebowałam na dwa opakowania - bo 11.02 jak się uda idziemy do szpitala. Nic nie dał wypis ze szpitala po naszej jajkowej akcji i wyraźne na nim zalecenie - dieta bezmleczna i bezjajeczna...
współczuję

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Torres waży 9820 wzrost i waga w 50 centylu a głowa w 75 robię mu USG głowy, bo jednak ciut wielki ma ten czaban
lekarka mówi, że wszystko OK, ale jak chcę to dlaczego mamy nie sprawdzić

jak można sprawdzić to czemu tego nie zrobić

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
My już po spacerku Domiś teraz zjadł potuliliśmy się i zasnął
z Twoich postów bije taki cudowny spokój i radość a jak wizyta teściów?


Coś jeszcze miałam napisać ale nie wiem czemu mi nie zacytowało i nie pamiętam co...


edit:

Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
cytat na dzis - Na skradajacy sie smutek znam skuteczny sposob: stan przed lustrem. Usmiechnij sie. i powiedz do siebie: Kocham cie

dzien dobry
ja mam nadzieje, ze dotrwam do wieczora. wczoraj Marysia zaczela berdzo plakac kolo 21, dalam jej paracetamol, bo miala lekka goraczke, posmarowalam dziasla i nic. placz, prezenie, nic nie pomagalo. kolo polnocy zrobila kupsztala takiego, ze musielismy ja wsadzic pod prysznic i po tym zasnela... na 15 minut i zaczelo sie od poczatku. o 1.30 zadecydowalam, ze jedziemy do szpitala, bo to nie jest normalne. bylismy zaraz po drugiej. pielegniarka zrobila wywiad kolo 3 w nocy. i zaczelo sie czekanie na lekarza. Mala zasnela nam o 4 rano na 45 minut i od poczatku placz. doprosilam sie pielegniarki, ktora poinformowala nas, ze byl wypadek i wszyscy lekarze sa zajeci. poprosilam o sprawdzenie temperatury, bo Mala byla rozpalona. Miala 38C. dostala leki przeciwgoraczkowe. lekarz nas przyjal po 5 rano stwierdzila, ze Marysia ma zoladkowke i mamy podawac paracetamol i duzo wody. Tz sie wku....... bylismy w domu o 6.30. Mala spala znowu 15 minut i pobudka. troche zjadla i spanie na 2 godziny. padam na pysk, chce mi sie spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj to miałaś przejścia zdrówka dla Marysi



Sto lat dla Olusia!
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/


Edytowane przez jojla
Czas edycji: 2014-01-13 o 17:40
jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:40   #51
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Później wstawie jakieś zdjęcie
czekam

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ile prześcieradeł trzeba mieć dla malucha?
czy któraś z was używa kołdry w łóżeczku dziecka? bo z tego co czytam większość chyba preferuje śpiworki do spania.
czy macie jakieś materiałowe pojemniki wiszące na łóżeczku? jak tak to jakie się u was sprawdziły?
z jakiego materiału macie pokrowce na przewijak?ile sztuk trzeba?
  • prześcieradełka (z gumką) mam dwa. i tyle wg mnie styknie.
  • kołderkę mam tylko cienką do wózka, ale jej nie używam (czasem jako podkładki na wyjściach). miałam od poczatku gruby kocyk, u nas śpiworek nie zdał egzaminu, T. ze skóry w nich wychodzi
  • mam materiałowe pojemniki - u mnie się nie sprawdziły bo mam za delikatne (zapięcie). a że Ty szyjąca to Ci jutro je wyślę (wzmocnisz sobie i będzie git )
  • na przewijak mam dwa frotowe pokrowce. ale i tak używałam jeszcze podkładek.
Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Po wizycie u endo kupiłam dla mojej córeczki pierwsze body i nie mogę się przestać w nie wpatrywać
Różowa Księżniczka
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:49   #52
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
[*]prześcieradełka (z gumką) mam dwa. i tyle wg mnie styknie.[*]kołderkę mam tylko cienką do wózka, ale jej nie używam (czasem jako podkładki na wyjściach). miałam od poczatku gruby kocyk, u nas śpiworek nie zdał egzaminu, T. ze skóry w nich wychodzi [*]mam materiałowe pojemniki - u mnie się nie sprawdziły bo mam za delikatne (zapięcie). a że Ty szyjąca to Ci jutro je wyślę (wzmocnisz sobie i będzie git )[*]na przewijak mam dwa frotowe pokrowce. ale i tak używałam jeszcze podkładek.[/LIST]
dzięki za pojemniki i podpowiedzi trzeba zdrowieć i brać się za robotę.
jestem na siebie zła za tą chorobę, zamiast zdrowieć to kaszel doszedł i straszę pewnie nim Krzysia
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:26   #53
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
dzięki za pojemniki i podpowiedzi trzeba zdrowieć i brać się za robotę.
jestem na siebie zła za tą chorobę, zamiast zdrowieć to kaszel doszedł i straszę pewnie nim Krzysia
Jakiego Krzysia? coś przegapiłam?
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:27   #54
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie pieluch!

Ja chusteczek Huggies nie lubię, bo się drą :P Wolę Lidlowe

Inutil właśnie mi uświadomiłaś, że Artuś nie ma ani jednego pieprzyka na ciele. Ciekawe, kiedy takie rzeczy wychodzą...

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ile prześcieradeł trzeba mieć dla malucha?
czy któraś z was używa kołdry w łóżeczku dziecka? bo z tego co czytam większość chyba preferuje śpiworki do spania.
czy macie jakieś materiałowe pojemniki wiszące na łóżeczku? jak tak to jakie się u was sprawdziły?
z jakiego materiału macie pokrowce na przewijak?ile sztuk trzeba?
Ja mam dwa prześcieradła, ale Artur nie śpi bezpośrednio na prześcieradle, a jeszcze na kocyku i pieluszce flanelowej.
Kołderka do dziś nieużyta, śpiworek+kocyk.
Nie.
Pokrowce na przewijak mam jednorazowe, z Rossmanna. Kiedyś były w Biedrze, ale chyba wyszły.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:31   #55
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Jakiego Krzysia? coś przegapiłam?
przegapiłaś chyba to, że od samego początku mówimy do brzuszka Krzyś czasem Karolinka. płeć jeszcze nie znana.
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44588028]
Ja mam dwa prześcieradła, ale Artur nie śpi bezpośrednio na prześcieradle, a jeszcze na kocyku i pieluszce flanelowej.
Kołderka do dziś nieużyta, śpiworek+kocyk.
Nie.
Pokrowce na przewijak mam jednorazowe, z Rossmanna. Kiedyś były w Biedrze, ale chyba wyszły.[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedzi ale od razu nasuwają mi się kolejne pytania.
jaki rozmiar pwoienien być pierwszego śpiworka?
a ile pieluszek flanelowych trzeba?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:33   #56
jana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 399
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Jestem w domku!!! Gdybym mogla sie schylac to ucalowalabym ziemię mam lezec z tylkiem do gory do końca ciazy, czyli mam nadzieję ze do 20 kwietnia.
__________________
listopad 2012 ... skończył się cud

...mały chłopiec czeka na kwiecień
jana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:35   #57
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez jana Pokaż wiadomość
Jestem w domku!!! Gdybym mogla sie schylac to ucalowalabym ziemię mam lezec z tylkiem do gory do końca ciazy, czyli mam nadzieję ze do 20 kwietnia.
super
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:54   #58
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
syropu już 3 butelkę piję. biorę jeszcze tantum verde tabltki, ale chyba mam też spray więc poszukam. pję gorące herbaty i parzone maliny.
Ja piłam syrop z czosnku, miodu i wody

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
U nas stara śpiewka. Źle zajmuję się dzieckiem (bo się drapie i ma ślady...)
Co za lekarz :/

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Torres waży 9820 wzrost i waga w 50 centylu a głowa w 75
Piękna waga, Olek przystopował, teraz ma 9400

Cytat:
Napisane przez jana Pokaż wiadomość
Jestem w domku!!!
Super

Berbie ja nie korzystałam z prześcieradła na przewijak, ale mam jedno nowiutkie. Mogę Ci wysłac kiedyś

Wrzucam na chwilę Olusia i stawiamy kawkę, herbatkę winko, mleczko co kto chce. No i ciacho oczywiście
__________________


Edytowane przez Maga83
Czas edycji: 2014-01-14 o 12:25
Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:56   #59
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Anitka przepiękne body

Jojla aż oplułam monitor

Cytat:
Napisane przez jana Pokaż wiadomość
Jestem w domku!!! Gdybym mogla sie schylac to ucalowalabym ziemię mam lezec z tylkiem do gory do końca ciazy, czyli mam nadzieję ze do 20 kwietnia.
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:57   #60
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

jana- to leż grzecznie

anitka
- body słodkie

pani- jaka waga (heh-u Ciebie również śmietanka)

nie dostałam się do gina, będę jeszcze jutro próbować dostać się na NFZ, w jednej przychodni dowiedziałam się, ze terminy na maj...

dziewczyny- któraś może wysłać mi luteinę- chyba pójdę do gina dopiero w sobotę (jeżeli jutro się nie uda), myślicie , że bez usg mogę brać luteinę?
ewentualnie będę prosiła o jodit jeśli, któraś ma (mam pół roku po terminie ale wczoraj zażyłam...), jutro idę przesunąć termin do endo który miałam na kwiecień- ciekawe czy się uda....
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 21:29:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.