zakupy w outlecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 18:45   #1
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Unhappy

zakupy w outlecie


Kupiłam narzutę w outlecie na allegro, po czym doczytałam aukcję, może mieć krzywe szwy, zabrudzenia, odbarwienia itd...i trochę się wystraszyłam bo nie była tania. Doczytałam później bo się spieszyłam. Mój błąd popełniany wielokrotnie...Jestem zbyt spontaniczna. Moje pytanie do was: kupowałyście kiedyś takie rzeczy w outlecie? z jakim rezultatem? Co o tym myślicie?
Narzuta miała być prezentem dla bliskiej osoby i trochę trzęsę tyłkiem bo nie mam za bardzo pieniędzy na inny prezent. Głupota boli. Szczególnie portfel.
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 18:50   #2
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: zakupy w outlecie

Może można zwrócić albo wymienić? Czasem pozwalają.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:02   #3
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: zakupy w outlecie

Z tymi zwrotami są same problemy. Jestem ciekawa czy ktoś zamawiał i jak wyglądały te niby "małe" wady. We wtorek powinna już być paczka ale mam stres. a urodziny są 21... zwrotu do tego czasu nie dostanę, kasy brak no i z czasem też słabo. Tak to jest jak ktoś się spieszy....
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:18   #4
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez monika_72552 Pokaż wiadomość
Z tymi zwrotami są same problemy. Jestem ciekawa czy ktoś zamawiał i jak wyglądały te niby "małe" wady. We wtorek powinna już być paczka ale mam stres. a urodziny są 21... zwrotu do tego czasu nie dostanę, kasy brak no i z czasem też słabo. Tak to jest jak ktoś się spieszy....
Jeśli coś będzie nie tak,odeślij i umów się na szybsze oddanie pieniędzy, myślę że jak odeślesz kurierem albo poleconym priorytetem to szybko im dojdzie i uda się wszystko załatwić przed urodzinami.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:58   #5
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 358
Dot.: zakupy w outlecie

Ja kiedyś kupiłam tak z Allegro czajnik z wystawy, który miał mieć ewentualne zarysowania. Był na szczęście "cały i zdrowy" bez oznak wystawy. Służył nam kilka lat dopóki transformator kiedyś u nas nie walnął i wielu osobom się sprzęt popalił.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 20:20   #6
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: zakupy w outlecie

cena kuriera również przewyższa mój budżet. dla osób indywidualnych się nie opłaca. a poczta....cóż, ostatnio kupiłam dwa koce snuggie, które miały być cieplutkie i grube...przyszły. uszyte z takie materiału że pożal się boże...po "wystrojeniu się" w nie wyglądałam jak mix Gargamela z lekarzem.wysłałam je miesiąc temu pocztą. do dziś mimo upomnień nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. i straciłam łącznie 60zł.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ja kiedyś kupiłam tak z Allegro czajnik z wystawy, który miał mieć ewentualne zarysowania. Był na szczęście "cały i zdrowy" bez oznak wystawy. Służył nam kilka lat dopóki transformator kiedyś u nas nie walnął i wielu osobom się sprzęt popalił.
trochę mnie uspokoiłaś dzięki. mam nadzieję, że narzuta również będzie czysta. o szwy mniej się martwię bo na jasnej narzucie może nie będzie aż tak widać, ale gorzej z plamami. jak przeczytałam "zabrudzenia" i "odbarwienia" to zamarłam.
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:19   #7
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez monika_72552 Pokaż wiadomość
cena kuriera również przewyższa mój budżet. dla osób indywidualnych się nie opłaca. a poczta....cóż, ostatnio kupiłam dwa koce snuggie, które miały być cieplutkie i grube...przyszły. uszyte z takie materiału że pożal się boże...po "wystrojeniu się" w nie wyglądałam jak mix Gargamela z lekarzem.wysłałam je miesiąc temu pocztą. do dziś mimo upomnień nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. i straciłam łącznie 60zł.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



trochę mnie uspokoiłaś dzięki. mam nadzieję, że narzuta również będzie czysta. o szwy mniej się martwię bo na jasnej narzucie może nie będzie aż tak widać, ale gorzej z plamami. jak przeczytałam "zabrudzenia" i "odbarwienia" to zamarłam.
Kurierem możesz wysłać nawet za około 20 zł. Tylko nie ze strony bezpośrednio kuriera, ale stron, któe nie wiem mają umowy może z kurierami.
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 00:14   #8
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez mart989 Pokaż wiadomość
Kurierem możesz wysłać nawet za około 20 zł. Tylko nie ze strony bezpośrednio kuriera, ale stron, któe nie wiem mają umowy może z kurierami.
masz jakieś namiary?
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:36   #9
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: zakupy w outlecie

polecam sendit.pl. wysyłka kosztuje mnie 16 zł paczek do 30 kg. zabierają jednego dnia a na następny jest już pod adresem odbiorcy. korzystałam wielokrotnie i żadnego problemu.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:26   #10
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
polecam sendit.pl. wysyłka kosztuje mnie 16 zł paczek do 30 kg. zabierają jednego dnia a na następny jest już pod adresem odbiorcy. korzystałam wielokrotnie i żadnego problemu.
Dzięki wielkie Wolałabym nie odsyłać. Liczę, że jednak będzie się nadawała
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:58   #11
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 358
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez monika_72552 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Wolałabym nie odsyłać. Liczę, że jednak będzie się nadawała
Daj znać jak dojdzie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 22:36   #12
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: zakupy w outlecie

No więc doszła dziś. Odebrałam paczkę od kuriera i bałam się otworzyć.
Otworzyłam, rozwinęłam. Kolor całkiem inny niż na fotkach. dużo jaśniejszy. ale trudno. Najpierw sprawdziłam szwy. Wszytko pięknie. potem szukałam plam. No i niestety były plamy. Takie jakby ktoś tarzał tą narzutą po podłodze. a na tkaninie typu "plusz" I TO ODCIEŃ ECRU niestety było widoczne. i to jeszcze GRANATOWE... no ale trudno. Wzięłam ręcznik, wodę z odplamiaczem i szorowałam. Zeszło częściowo ale nie wszystko. Na szczęście nie widać na nim moich "głupich pomysłów" z szorowaniem. Spanikowałam. Ale mniejsza. Wywiesiłam na chwilę na balkon i czekałam aż wyschnie. Wizualnie nic nie widać. Jest jednak różnica w dotyku i chyba byłoby mi głupio to komuś dać. Co o tym myślicie?
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 20:29   #13
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 358
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez monika_72552 Pokaż wiadomość
No więc doszła dziś. Odebrałam paczkę od kuriera i bałam się otworzyć.
Otworzyłam, rozwinęłam. Kolor całkiem inny niż na fotkach. dużo jaśniejszy. ale trudno. Najpierw sprawdziłam szwy. Wszytko pięknie. potem szukałam plam. No i niestety były plamy. Takie jakby ktoś tarzał tą narzutą po podłodze. a na tkaninie typu "plusz" I TO ODCIEŃ ECRU niestety było widoczne. i to jeszcze GRANATOWE... no ale trudno. Wzięłam ręcznik, wodę z odplamiaczem i szorowałam. Zeszło częściowo ale nie wszystko. Na szczęście nie widać na nim moich "głupich pomysłów" z szorowaniem. Spanikowałam. Ale mniejsza. Wywiesiłam na chwilę na balkon i czekałam aż wyschnie. Wizualnie nic nie widać. Jest jednak różnica w dotyku i chyba byłoby mi głupio to komuś dać. Co o tym myślicie?
Cholera, szkoda, że już prałaś, bo może przyjęliby zwrot. Bo dać komuś to raczej głupio.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 20:43   #14
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: zakupy w outlecie

jeśli to prezent to nie dałabym - ktoś mógłby pomyśleć że po złości dałam mu coś zepsutego lub co gorzej używanego. było by mi wstyd.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:50   #15
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: zakupy w outlecie

No niestety. Mam 1 koc/narzutę więcej w swoim asortymencie. Miał to być prezent dla mojego wiecznie wymarzniętego mężczyzny. Cóż. Będzie wygrzewał się pod nim u mnie... teraz muszę na szybko wymyślić coś innego. Może jakieś pomysły? Zakupy na allegro chyba odpadają ;<
Chciałam zamówić perfum Paco Rabanne Invictus ale nie wiem czy to dobry pomysł. Od lat używa tych samych perfum i nie wiem czy mu się spodoba.
Poza tym cholernie drogi... Muszę teraz wykorzystać moje rezerwy finansowe na zakup komody.
Nie potrafię robić prezentów. Doradzicie coś? Prooszę. Desperacja.
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:45   #16
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez monika_72552 Pokaż wiadomość
No niestety. Mam 1 koc/narzutę więcej w swoim asortymencie. Miał to być prezent dla mojego wiecznie wymarzniętego mężczyzny. Cóż. Będzie wygrzewał się pod nim u mnie... teraz muszę na szybko wymyślić coś innego. Może jakieś pomysły? Zakupy na allegro chyba odpadają ;<
Chciałam zamówić perfum Paco Rabanne Invictus ale nie wiem czy to dobry pomysł. Od lat używa tych samych perfum i nie wiem czy mu się spodoba.
Poza tym cholernie drogi... Muszę teraz wykorzystać moje rezerwy finansowe na zakup komody.
Nie potrafię robić prezentów. Doradzicie coś? Prooszę. Desperacja.
Jeśli chodzi o Paco Rabanne, to zajrzyj na podforum Perfumy, dziewczyny sypią pomysłami jak z rękawa i powinny coś doradzić, jeśli nie takie to inne, tańsze.

Czym Twój mężczyzna się interesuje? Ja bym szła w tym kierunku.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:54   #17
monika_72552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Paco Rabanne, to zajrzyj na podforum Perfumy, dziewczyny sypią pomysłami jak z rękawa i powinny coś doradzić, jeśli nie takie to inne, tańsze.

Czym Twój mężczyzna się interesuje? Ja bym szła w tym kierunku.
Glownie silownia. Ale na tym akurat nie bardzo sie znam
do tego jeszcze oblalam egzamin i musze zabulic 400 jak pech to po calosci.
monika_72552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 13:43   #18
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zakupy w outlecie

Nie rozumiem po co prałaś ten pled skoro masz 10 dni na zwrot towaru zakupionego przez internet bez podawania przyczyny (o ile konto na Allegro ma status firma). Przyszedł brudny - odsyłasz. Oni zwracają Ci kasę.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 14:23   #19
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: zakupy w outlecie

Cytat:
Napisane przez monika_72552 Pokaż wiadomość
Glownie silownia. Ale na tym akurat nie bardzo sie znam
do tego jeszcze oblalam egzamin i musze zabulic 400 jak pech to po calosci.
No to może jakiś strój do ćwiczeń, porządna torba, rękawiczki? Albo jakiś kupon na trening personalny, jeśli nigdy nie korzystał?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-13 14:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.