Ostatnio testowałam/-em, cz. IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-04, 09:13   #1021
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Dubel

Edytowane przez okrytonasienna
Czas edycji: 2018-09-10 o 10:57
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 09:14   #1022
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Dubel

Edytowane przez okrytonasienna
Czas edycji: 2018-09-10 o 10:57
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 13:14   #1023
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Dziś testuję Markiza de Sade'a ELDO - myślałam, że labdanum będzie bardziej kwiatowe niż żywiczne, ale spoko, jest nieźle, strzeliście, chłodno, przestrzennie, przypomina mi to zapachy CdG.
Wczoraj Amber Prady - na mnie to czysty goździk (kwiat) w miodzie.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 19:21   #1024
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Carner Barcelona - Megalium - ile cynamonu, ojej piękne perfumy. Suche i ciepłe. Nie są za słodkie. Coś fantastycznego. Ponoszę jeszcze i jeżeli uznam, że naprawdę to jest to, to flaszkę kupuję bez mrugnięcia okiem.


Carner Barcelona - Black calamus - cudo. Nie aż tak jak Megalium, ale coś mnie mocno w nich zauroczyło. Mają w sobie coś... ciemnego i mglistego.


Lorenzo Villoresi - Incensi - dramat. Nie ma nic pięknego, jest za to zapach mydła w toalecie PKP. Coś okropnego.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 17:18   #1025
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Burberry Brit Rhytm edt - piękna przypudrowana delikatnie irysem chłodna lawenda
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 11:12   #1026
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

D&G The Only One- Zapach słodkich, waniliowo-czekoladowych cukierków. Piękny, zimowy, otulający.
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 12:46   #1027
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
D&G The Only One- Zapach słodkich, waniliowo-czekoladowych cukierków. Piękny, zimowy, otulający.

To jest jakas "wariacja" The One?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-27, 16:11   #1028
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To jest jakas "wariacja" The One?
Tak, to ta najnowsza wariacja, reklamowana przez E. Clarke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 12:23   #1029
iincognito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Ostatnio testuję Coach zapach inny wyróżniający się od armaniaego bossa i innych oklepanych. W końcu nie pachnę jak wszyscy w klubach tylko inaczej wielki plus!
__________________
Naklejki do pokoju dziecka
iincognito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 16:27   #1030
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Biała Habanita - to cudeńko Matko, całkiem lubiłam czarną, ale była nieco ciężkawa. Biała jest dużo lżejsza, bardziej świetlista, pewnie przez cytrusy i kwiaty (wyczuwam głównie heliotrop i trochę róży), ale dalej podobna do czarnej. Jest pudrowa, wyczuwam dużo labdanum (uwielbiam!) i mnóstwo piżma. Zapach jest puchaty, mleczny, słodkawy

Właśnie psiknęłam 888 CdG, mam mieszane uczucia, bo otwarcie "pachnie" kocimi sikami. :/

Edytowane przez okrytonasienna
Czas edycji: 2018-10-06 o 19:01
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 20:43   #1031
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Joy of Dior - hmmmmm przyjemny kwiatowiec w stylu lat 80/90 z cytrusowym otwarciem , o dziwo nawet trwały i niemęczący , ale tak dokładnie nijaki i bez charakteru że kompletnie niezapamiętywalny. Odrobinę jak pierwotne Allure, odrobinę jak stare Anais Anais ale mocno zwietrzałe i bezsilne , poprawny , nieinwazyjny , taki nawet miły zapach . Merytorycznie na poziomie Avonu i takąż powinien mieć cenę . Wyjściowo dałam mu 80 zł, podbiłam do stówy za trwałość (za setkę oczywiście ) , ale ani grosza więcej .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 11:45   #1032
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Kerosene - Broken Theories - zapach drewutni, metalu i gdyby tylko to - to byłoby cudownie. Niestety w tle gra drugie skrzypce słodki, obleśny oud, który nijak się nie komponuje z pozostałymi nutami powodując u mnie mdłości. Szkoda. Bo piekielnie trwały.

Byredo Biblioteque - koszmarna, bezpłciowa landrynka.

Coś nie mam ostatnio dobrych trafień do testów.
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 14:43   #1033
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Givenchy Live Irresistible Blossom Crush edt - fajny poczatek, cos jak MDCh z CM. Mysle, wow. Za chwile dostalam po glowie rysikiem z olowka, bo wlasnie w dalszej fazie tylko ten olowek czulam. Cale szczescie, ze nie kupilam duzej flaszki (a bylam o wlos od klikniecia), a tylko probke
Napalilam sie jak szczerbaty na suchary, a tu zonk.

Nomade Chloe edp - pierwsze nuty to olejek do opalania nakladany na rozgrzana skore. W dalszej czesci poczulam chryzantemy i cytryne, potem Amol, na sam koniec piwo grzane z pomarancza i gozdzikami. Tez miala byc flaszka w ciemno, uff. Matko i corko

Cartier Carat edp - fajne otwarcie, konwalie i bez. Po 15 min czuje wkurzajaca mnie nute 212 CH. Bez szalu.

Because it's YOU E. Armani edp
- kropka w kropke sezonowki Escady. A ktora? Hmm. Sunset Heat. Tyle w temacie.

Zostaly mi do przetestowania 2 meskie zapachy Bvlgari - Man Black Orient i Man in Black oraz Prada Iris Cedre. Oby okazaly sie ciekawsze niz te wyzej.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 22:33   #1034
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Givenchy Live Irresistible Blossom Crush edt - fajny poczatek, cos jak MDCh z CM. Mysle, wow. Za chwile dostalam po glowie rysikiem z olowka, bo wlasnie w dalszej fazie tylko ten olowek czulam. Cale szczescie, ze nie kupilam duzej flaszki (a bylam o wlos od klikniecia), a tylko probke
Napalilam sie jak szczerbaty na suchary, a tu zonk.

Nomade Chloe edp - pierwsze nuty to olejek do opalania nakladany na rozgrzana skore. W dalszej czesci poczulam chryzantemy i cytryne, potem Amol, na sam koniec piwo grzane z pomarancza i gozdzikami. Tez miala byc flaszka w ciemno, uff. Matko i corko

Cartier Carat edp - fajne otwarcie, konwalie i bez. Po 15 min czuje wkurzajaca mnie nute 212 CH. Bez szalu.

Because it's YOU E. Armani edp
- kropka w kropke sezonowki Escady. A ktora? Hmm. Sunset Heat. Tyle w temacie.

Zostaly mi do przetestowania 2 meskie zapachy Bvlgari - Man Black Orient i Man in Black oraz Prada Iris Cedre. Oby okazaly sie ciekawsze niz te wyzej.
Opis Nomade mnie rozwalil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:21   #1035
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Amouage Jubilation 25 women - z bloterka wypadły całkiem spoko, więc teraz testowałam na nadgarstku i jeszcze bardziej spoko.
Czytałam, że to specyficzny i ciężki zapach. Mnie z nadgarstka podoba się bardzo, na tyle, że będę rozważać flaszkę. Ale z drugiej strony czytałam, że ma być trwały, u mnie ze skóry dość szybko schodzi, a miałam trzy psiki Dlatego się zastanawiam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 12:01   #1036
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Amouage Jubilation 25 women - z bloterka wypadły całkiem spoko, więc teraz testowałam na nadgarstku i jeszcze bardziej spoko.
Czytałam, że to specyficzny i ciężki zapach. Mnie z nadgarstka podoba się bardzo, na tyle, że będę rozważać flaszkę. Ale z drugiej strony czytałam, że ma być trwały, u mnie ze skóry dość szybko schodzi, a miałam trzy psiki Dlatego się zastanawiam
Szkoda, że nie napisałaś nic o zapachu, oprócz tego, że jest "całkiem spoko i jeszcze bardziej spoko"
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 13:47   #1037
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie napisałaś nic o zapachu, oprócz tego, że jest "całkiem spoko i jeszcze bardziej spoko"
Oki, już poprawiam
Dla mnie jest przede wszystkim przebogaty, nie czuję wszystkiego. Na pewno wyczuwam gdzieś z tyłu kadzidło, piżmo i paczuli. Widzę, że ma być róża, ja róży za bardzo nie czuję, a lubię różę w perfumach (ale nie wykluczam, że musi to być mocna róża, żebym poczuła).
W opisie czytam, że ma być orientalny i kwiatowy, dla mnie na pewno jest bardziej orientalny niż kwiatowy.
Czuję przyprawy.
Dla mnie to taki trochę zapach vintage, ale może bez moli
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 11:23   #1038
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cuir Ottoman Parfum d'Empire - drugie testy. I po raz drugi przekonuję się jaki ciekawy to zapach. Słodka zamszowa skóra, chyba najpiękniej i najwierniej oddana pośród wszystkich perfum "skórzanych". Oprócz tego mamy tam delikatną balsamiczną bazę, która trwa i trwa. Cudo!
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 11:51   #1039
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

La vie est belle, bo dostałam próbkę. Banalnie, słodko, nie rozumiem szału. Na mnie to głównie taka jaśminowa pralinka.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 11:11   #1040
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Wczoraj Obsessed CK i pachnie mi podobnie do perfum z lat 90 Puzzle, wyraźnie czuję tam podobne nuty, o dziwo bardzo trwałe ale może to wynikać z tego że nie przypadł mi do gustu choć zapach pewnie nie jest zły, ale ja wyczuwam tam nute szamponu która mnie mocno drażniła. Puzzle również nigdy nie były moim faworytem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 13:10   #1041
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Versace Blue Jeans - przede wszystkim zaskoczyła mnie ich trwałość, w zgięciu łokcia wyczuwalne bez problemu nawet po 24. godzinach. Z nut zdecydowanie wybija się lawenda, wanilia i "pudrowe" kwiaty (na pewno irys i goździk; ten ostatni przypomina mi nieco swoje odsłony z klasycznej Vanderbilt i Krasnaja Moskwa, taki "oldschool" trochę). Czuć też iglastą gorzkość jałowca i mydlane piżmo, lekko przełamane przytłumionymi cytrusami. Mimo, że to nie moja kategoria (aromatic-fougere), doceniam kompozycję jako całość. Niezobowiązujące, na co dzień, dla młodych (duchem/ciałem)

CK Women edp - rozpoczyna się podobnie do Chance Fraiche, no i tyle byłoby z plusów. Syntetyczne (by nie napisać "tanie"), rozwodnione kwiatki na bazie z piżma. Trwałość fatalna.

CK All - czekam z flaszką, aż zrobi się cieplej. Słodkie cytrusy z dodatkiem białych kwiatów (wyczuwam głównie lilię z frezją), na piżmowo-wetiwerowej bazie. Zapach cudny w swej prostocie. Trwałość, jak na tę kategorię, całkiem przyzwoita.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 19:05   #1042
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Testowałam dziś Erba Pura - nie rozumiem zachwytów, dla mnie to taki przyjemny, owocowy zapach, niezwykle banalny, nie wart swojej ceny. Owszem, piękny, ale...no właśnie, banalny.



ALE potem psiknęłam Ouverture - cudo. Jakieś drewno, owoce, ylang ylang, dużo cynamonu, przyprawy, pomarańcze. Ogólnie zapach bardzo bogaty, ślicznie i długo rozwija się na skórze. Mniam.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 12:18   #1043
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Testowałam nowe limitki Malone. Generalnie bez szału, takie zapachy wtapiające się w tło. Dwa drzewne, trochę w stylu Byredo Gypsy Water (Willow i Cade), jeden kwiatkowy, jeden to istne zielsko (Nettle), a w łubinie wyłazi mi typowo męska nuta. Trwałość mizerna.
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 11:47   #1044
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Dzisiaj testuję Kirke i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bałam się tych perfum przez rzekome podobieństwo do Erby Pury, ale... nie dziwię, że to unisex. Na mnie rozwinęły się przepięknie, niezbyt słodko, to raczej taka słodycz dojrzałych owoców+piżmo+dużo sandałowca. Czuję maliny, piżmo, wanilię, konwalię i drzewo sandałowe. Trwałość zabójcza, projekcja też miażdży.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 20:15   #1045
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Jimmy Choo Floral- Zapach bardzo delikatny. Kwiatowo-wodno-owocowy. Bardzo zwiewny. Niestety, słabo wyczuwalny.
D&G The Only One 2- Ma moc! Bardzo podobny do pierwowzoru. Plus dodatek dużej ilości róży. Dla mnie zapach raczej na jesień.
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 19:19   #1046
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Ostatnio było u mnie po taniości i wzięłam w ciemno Viola del Nepal ze stajni Tesori. Niestety, liczyłam na fiołka, a dostałam początek różowej Pani Walewskiej, cytrusowy i słodki, potem rozwijający się w trudną do określenia, lekko pudrową mieszankę. Fiołków nie zidentyfikowałam :-(
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 11:34   #1047
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Parfait de Roses i Rose Berberanza Lancome - bardzo ciekawe zapachy, ciekawe ujęcie róży. Pierwsza taka gęsta, konfiturowa, musująca, druga ze słoną nutą (ja też czuję tu kadzidło).
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 16:53   #1048
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Parfait de Roses i Rose Berberanza Lancome - bardzo ciekawe zapachy, ciekawe ujęcie róży. Pierwsza taka gęsta, konfiturowa, musująca, druga ze słoną nutą (ja też czuję tu kadzidło).

Można gdzieś zdobyć próbki, czy tylko stacjonarnie są? PdR baaardzo mnie nęci. I te piękne flakony
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 17:06   #1049
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Nie widzialam ich nigdzie stacjonarnie szczerze mówiąc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 17:16   #1050
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
Można gdzieś zdobyć próbki, czy tylko stacjonarnie są? PdR baaardzo mnie nęci. I te piękne flakony
Zgadzam sie, flakony przepiekne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-31 11:18:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.