Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 19:46   #4171
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Jestem cała głupia dzisiaj jutro są 3 lata odkąd umarł mój pies i cały wieczór płacze i nie umiem się pozbierać boooze czemu sobie o tym przypomniałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie dziwie się, poplacz sobie jeśli Ci to tylko pomaga

Gosiu super, że z małym wszystko w porządku, a na tą dziewczynę brak mi słów... Skąd się tacy ludzie biorą?!

Dziewczyny, a do łóżeczka kupujecie śpiworek, czy coś innego?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 19:53   #4172
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Jestem cała głupia dzisiaj jutro są 3 lata odkąd umarł mój pies i cały wieczór płacze i nie umiem się pozbierać boooze czemu sobie o tym przypomniałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojej , ja tez jestem taka wrazliwa i bardzo sentymentalna nieraz jak zaczne wlasnie płakać to skończyć nie mogę 🥺 postaraj sie jakos ten smutek przerobić, bo za długo sie zadręczać i zasmucać tez nie dobrze , przytulam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:27   #4173
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jest w porządku, mały się rozhulał jak TŻ wrócił z pracy i do tej pory szaleje, więc mi ulżyło. Jutro robię sobie wolne i jedziemy na spacer do lasu trochę odpocząć od ludzi

Powiem wam jak się uśmiałam, aż mi się od razu humor poprawił. Spotkałam znajomą i pyta jak się czuję, więc mówię zgodnie z prawdą, że tak średnio bo odkąd mały się odwrócił główka na dół to skopuje mi wnętrzności i ciężko mi się oddycha i często mi się słabo robi. W odpowiedzi usłyszałam "aha to niedobrze, bo musi mu być pewnie nie wygodnie tak do góry nogami i na pewno mu się w głowie kręci jak chodzisz, więc dużo odpoczywaj" i ona tak poważnie, dziewczyna 27 lat. Myślałam, że się posikam na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahahaha dobre

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Coooooo, o nie. Nic mnie juz nie zaskoczy hahahahaha. Hahahahaha.

Dobrze, ze jest ok! Mam nadzieje, ze ta Lasia poniesie konsekwencje swojego durnego zachowania


Sprzedałam wózek po LEO.
Stal u rodzicow na strychu mama w zeszly poniedziek juz miala go wystawic bo zabierali duze gabaryty a jednak wystawilam za 600, poszedl za 500! Otwieram szampana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Ale wiecie co, ludzie to sa Janusze do kwadratu. Nie lubie czegoś takiego. Wystawilam wozek za 600zl. Stoją po 1200-1500, przez uszkodzone koło (koszt 150zl) . A facet wymysla ze nie ma guziczka tutaj,a tam ze trochę wyblakniety kolor, a ze tu rysa tam rysa.... ja piernicze.... Przeciez jesli ktos jedzie kupic starego mercedesa to kupuje starego mercedesa, a nie z salonu.
Chcialam nowy wozek bez rys to musialam odpowoednia kase zapłacić.... no rozumiecie to? Bo ja nie. Chcialam symbolicznie za ten wozek a i tak wymyslanie i w efekcie poszedl za grosze. Tylko by sie pozbyc i nie gracił u rodziców....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No są, sprzedać coś to masakra wystawiałam wtedy komodę na olx to mi jakieś śmieszne pieniądze oferowali i myśleli, że jeszcze w rękę pocałuje że chcą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

My dziś imprezujemy u rodziców. Ale wymiękam, nie daje rady tyle siedzieć przy stole


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Jestem cała głupia dzisiaj jutro są 3 lata odkąd umarł mój pies i cały wieczór płacze i nie umiem się pozbierać boooze czemu sobie o tym przypomniałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:28   #4174
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Nie dziwie się, poplacz sobie jeśli Ci to tylko pomaga

Gosiu super, że z małym wszystko w porządku, a na tą dziewczynę brak mi słów... Skąd się tacy ludzie biorą?!

Dziewczyny, a do łóżeczka kupujecie śpiworek, czy coś innego?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


Mam śpiworek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:45   #4175
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

A ja skoro juz zgarnelam te 5stów to zamawiam spiworek do fotelika z motherhood. Kolega mi za tydzien przywiezie z Polski co tam jeszcze zamowilyscie z tej strony? Poduche do karmienia i pieluchy mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:58   #4176
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ech najgorsze jak telefon pokazuje „zobacz wspomnienia z tego dnia” a ona już tam taka biedna była 16 lat ja mieliśmy, wiec to naprawdę 2/3 mojego życia wtedy. TZ się mnie pyta czy chciałabym żeby psy żyły 50 lat ale naprawdę to tak jakby mi siostra umarła

No ale zjadłam naleśniki, pograliśmy w grę i się wykaraskalam jakoś chyba. Nie rozumiem siebie, nie cierpiałam naleśników, dla mnie to był zawsze taki typowy beznadziejny obiad mojej mamy, jak się jej nie chciało gotować a teraz jem chyba raz w tygodniu :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 22:19   #4177
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja mu kupuje tylko online. Wszystko prócz butow. Czesto zamawiam np 3 modele bluz w 2 rozmiarach i polowe odsylam. Bo nigdy nie wiadomo jak wypada rozmiarowka:/ moj jest wysoki, ma dlugie nogi ale małą dupkę. Np w HM od rozm 74 juz mu nie kupuje spodni. Ale bluzy super pasuja bo jest barczysty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati polecasz jakiś dostępny u nas sklep ze spodniami dla takich małych „waskodupcow”? U nas wszystko spada

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Coooooo, o nie. Nic mnie juz nie zaskoczy hahahahaha. Hahahahaha.

Dobrze, ze jest ok! Mam nadzieje, ze ta Lasia poniesie konsekwencje swojego durnego zachowania


Sprzedałam wózek po LEO.
Stal u rodzicow na strychu mama w zeszly poniedziek juz miala go wystawic bo zabierali duze gabaryty a jednak wystawilam za 600, poszedl za 500! Otwieram szampana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Ale wiecie co, ludzie to sa Janusze do kwadratu. Nie lubie czegoś takiego. Wystawilam wozek za 600zl. Stoją po 1200-1500, przez uszkodzone koło (koszt 150zl) . A facet wymysla ze nie ma guziczka tutaj,a tam ze trochę wyblakniety kolor, a ze tu rysa tam rysa.... ja piernicze.... Przeciez jesli ktos jedzie kupic starego mercedesa to kupuje starego mercedesa, a nie z salonu.
Chcialam nowy wozek bez rys to musialam odpowoednia kase zapłacić.... no rozumiecie to? Bo ja nie. Chcialam symbolicznie za ten wozek a i tak wymyslanie i w efekcie poszedl za grosze. Tylko by sie pozbyc i nie gracił u rodziców....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dlatego ja NIENAWIDZĘ cokolwiek sprzedawać. Czadem wole coś wyrzucić choć wiem, ze pewnie na tym tracę. Ale spokój ducha bezcenny...
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 22:41   #4178
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Midusia ja zamawiam tylko z Zary dla niego. Cenowo jak wszedzie a pezynajmniej nogawki dopasowane i w pupie ok. raz na sezon zamowie kilka par i spokój. Wejdz na grupe HM ZARA BABY BOY na fejsie. Tam podpatruje jak dane modele leżą realnie. on chodzi w sumie tylko w joggerach, ze dwie pary dżinsow zawsze ma ,ale tez mięciutkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 09:08   #4179
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzien dobry

jak tam po nocy?
u mnie dzis pobudka 1:30 i potem 5, ale udalo sie pospac do 8

niedziela pewnie pod kocem na kanapie bo leje i zimno
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 09:43   #4180
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzien dobry

jak tam po nocy?
u mnie dzis pobudka 1:30 i potem 5, ale udalo sie pospac do 8

niedziela pewnie pod kocem na kanapie bo leje i zimno
Dzień dobry

U mnie dzien się zaczął o 6:15. Niby słońce ładnie świeci, ale w nocy u rodziców były -3 stopnie, więc zimno jak cholera.

Ja się bawię w nauczyciela sprawdzam mamie prace klasowe z fizyki, żeby miała miej roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 09:55   #4181
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry, dziś moja panna niespodziewanie uaktywniła się w nocy i tak kopała po pęcherzu, że co godzinę wstawałam siku. Z pozycji siedzącej, bo na leżąco niestety mi się ulewa xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 10:06   #4182
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ola Twoja mama uczy fizyki? Wow , nienawidzilam tego przedmiotu, tylko dlatego,ze mielismy nawiedzonego goscia.

Dzien dobry ⚘

Ja w pracy, auto mi nie odpaliło dzisiaj. Sąsiad mnie podwiózł. Prąd sie skończył niewiadomo którędy uciekł, ale maz po mnie przyjedzie.

Jakie mialam dzisiaj głupie sny to wstyd opowiadać.
Aż mi glupio przed samą sobą.

Ja mam dobry sen, a rano to mi sie tak fajnie chrapie ze ledwo sie zwlekam o tej 8:30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 10:11   #4183
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ola Twoja mama uczy fizyki? Wow , nienawidzilam tego przedmiotu, tylko dlatego,ze mielismy nawiedzonego goscia.

Dzien dobry ⚘

Ja w pracy, auto mi nie odpaliło dzisiaj. Sąsiad mnie podwiózł. Prąd sie skończył niewiadomo którędy uciekł, ale maz po mnie przyjedzie.

Jakie mialam dzisiaj głupie sny to wstyd opowiadać.
Aż mi glupio przed samą sobą.

Ja mam dobry sen, a rano to mi sie tak fajnie chrapie ze ledwo sie zwlekam o tej 8:30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak I matematyki

Ja ostatnio mam straszny problem ze spaniem. Mam problem żeby wieczorem zasnąć a i spanie dłużej niż do 6:30 też nie idzie.

Ja też miałam dziś jakieś nawiedzone sny ale już nawet nie pamiętam co mi się śniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 10:42   #4184
mitotito
Przyczajenie
 
Avatar mitotito
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: znad wody!
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Dzień dobry!





Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Syrop prawoślazowy chyba był ok, spytaj farmaceuty w aptece.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Zakupiłam, trochę lepiej. Bo już mnie tak nie dusi. Oczywiście z piątkowego lekarza nici. Była taka kolejka, a na 10 musieliśmy być w banku, bo ostatnie formalności z kredytem, żeby go puścili - inaczej zaczęłyby nam płynąć odsetki...

Jeszcze na domiar złego ucho mi się zatkało. Jak nie urok to sr...


Ale zeście nastukały, jeszcze nadrabiam!





Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Tak tak I matematyki

Ja ostatnio mam straszny problem ze spaniem. Mam problem żeby wieczorem zasnąć a i spanie dłużej niż do 6:30 też nie idzie.

Ja też miałam dziś jakieś nawiedzone sny ale już nawet nie pamiętam co mi się śniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fizyki nie znoszę, całe życia dwója, wstyd się przyznać
Ale matmę polubiłam na studiach Miło wspominam tę fantastyczną cztery plus na koniec


Moje spanie ostatnio było słabe przez chorobę, ale dzisiaj od 4 dwie godziny czytałam piekielnych i anonimowych, aż w końcu zasnęłam przy jakimś filmiku na YT i udało się do ósmej pospać jeszcze.



Mąż dzisiaj znowu cały dzień w robocie, więc chyba zacznę nas pakować, póki się dobrze czuję. Chciałabym się już przeprowadzić...


Mam nadzieję, że wszystkie dolegliwości chorobowe pójdą w pi..., bo czeka mnie wizyta u dentysty, nie wiem, czy uda mi się wstrzymać z wyrwaniem do stycznia...
__________________
uczę się obsługi wizażu
mitotito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 10:58   #4185
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Hej,

Ja wczorajsze siedzenie przy stole dzisiaj będę odpokutowywać. Wszystko mnie boli i ledwo chodzę wyspać też się nie mogę, kładę się zmęczona, a nie mogę zasnąć. Potem w nocy się budzę na siku, a rano mały mnie kopie i po spaniu. Od 4 dni się czuję jak zombie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 11:01   #4186
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Hej, hej wstyd się przyznać, ale my pospaliśmy dziś do 11 . Na 16 idziemy do moich rodziców na obiad, a zaraz jak tylko tż wróci z biegania to go wykirzystam do poprzesuwania paru mebli i od jutra w zasadzie mogę prać rzeczy małego... Zastanawiam się tylko czy to nie za wcześnie i czy lepiej nie poczekać do listopada tak jak miałam w planach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 11:38   #4187
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Midusia ja zamawiam tylko z Zary dla niego. Cenowo jak wszedzie a pezynajmniej nogawki dopasowane i w pupie ok. raz na sezon zamowie kilka par i spokój. Wejdz na grupe HM ZARA BABY BOY na fejsie. Tam podpatruje jak dane modele leżą realnie. on chodzi w sumie tylko w joggerach, ze dwie pary dżinsow zawsze ma ,ale tez mięciutkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzięki! Zajrzę stacjonarnie, bo w zasadzie niby chyba tam nie szukałam ciuchów dla dzieci a już mi żal małego, jak wiecznie musi portki podciągać, bo czego nie zrobię, to i tak spadają...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Seven masz strasznie przepitolone z tym rzyganiem

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Dzięki! Zajrzę stacjonarnie, bo w zasadzie niby chyba tam nie szukałam ciuchów dla dzieci a już mi żal małego, jak wiecznie musi portki podciągać, bo czego nie zrobię, to i tak spadają...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Seven masz strasznie przepitolone z tym rzyganiem


Moja tesciowka tez jest nauczycielka matmy i fizyki
A niedziela to dzień, kiedy przychodzi do niej pani na korki z angola, wiec właśnie siedzimy i robi razem jej zadanie domowe . Mówi, ze dzięki swoim porażkom z angielskiego lepiej rozumie swoich uczniów
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:03   #4188
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

My już przed 8 jechaliśmy do lasu, ale strasznie wymarzyliśmy.

U mnie dziś nocka bez żadnej pobudki. Ostatnio przestałam tak często chodzić siku w nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 12:44   #4189
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My już przed 8 jechaliśmy do lasu, ale strasznie wymarzyliśmy.

U mnie dziś nocka bez żadnej pobudki. Ostatnio przestałam tak często chodzić siku w nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grzybki zebrane?


U mnie pobudka o 7:30. Śniadanie i zabraliśmy się z TZtem za rozkręcanie mebli tzn on rozkręcał i ustawiał elementy, a ja zbierałam od niego śrubki.
Za godzinę przyjedzie znajomy z busem i jeszcze dwóch chłopaków i będą nosić wszystko. Ze trzy kursy to nas na pewno czekają, ale tyle dobrze ze mieszkania są oddalone od siebie max 5 min drogi autem.
A ja czasem czuję krzyż w tym miejscu, gdzie zaczął mnie boleć wczoraj podczas niesienia zakupów.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 12:51   #4190
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Grzybki zebrane?


U mnie pobudka o 7:30. Śniadanie i zabraliśmy się z TZtem za rozkręcanie mebli tzn on rozkręcał i ustawiał elementy, a ja zbierałam od niego śrubki.
Za godzinę przyjedzie znajomy z busem i jeszcze dwóch chłopaków i będą nosić wszystko. Ze trzy kursy to nas na pewno czekają, ale tyle dobrze ze mieszkania są oddalone od siebie max 5 min drogi autem.
A ja czasem czuję krzyż w tym miejscu, gdzie zaczął mnie boleć wczoraj podczas niesienia zakupów.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Zebrane, ale dzisiaj jakiś ogromnych ilości nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 13:20   #4191
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ale sie splakalam dzis auto znow nie odpalilo i musialam wracac z pracy pieszo niby tylko 2km ale mialam nowe buty, które mnie obtarly do żywego szłam i wyłam dzis maz po mnie wyszedl zeby bylo mi milej a ja go tak okropnie okrzyczalam. Jest mi przykro bardzo teraz robi obiad, a mnie zjadają wyrzuty sumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A jeszcze z nowosci, pisalyscie o dużych rodzinach. Maz mi powiedzial ze bardzo by chcial wiecej niz dwoje nadal.
Ciekawe co bede mowic jak urodzę haha. Bo ja jestem otwarta na propozycje i zawsze chcialam taką trójeczke-czwóreczkę.
Przeraza mnie tylko wyjścia, wyjazdy, organizacja. I to ,ze to tyle lat w pieluchach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 13:45   #4192
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ale sie splakalam dzis auto znow nie odpalilo i musialam wracac z pracy pieszo niby tylko 2km ale mialam nowe buty, które mnie obtarly do żywego szłam i wyłam dzis maz po mnie wyszedl zeby bylo mi milej a ja go tak okropnie okrzyczalam. Jest mi przykro bardzo teraz robi obiad, a mnie zjadają wyrzuty sumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A jeszcze z nowosci, pisalyscie o dużych rodzinach. Maz mi powiedzial ze bardzo by chcial wiecej niz dwoje nadal.
Ciekawe co bede mowic jak urodzę haha. Bo ja jestem otwarta na propozycje i zawsze chcialam taką trójeczke-czwóreczkę.
Przeraza mnie tylko wyjścia, wyjazdy, organizacja. I to ,ze to tyle lat w pieluchach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuuu... U mnie założenie nowych butów podobnie się kończy, współczuję bardzo.

Myślę, że mąż zrozumie i nie będzie miał za złe że go tak okrzyczalas nie martw się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:07   #4193
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja spałam do 11:30. Wstałam chyba z kompletnie pustym żołądkiem bo od razu pogoniłam jeść

Za to teraz leżymy jak kluski, jak chodziłam do pracy to wielbiłam takie weekendy ale teraz mnie nosi. Ostatnio w ogóle mnie nosi, jak bym chciała się wyszaleć przed porodem Ale totalnie nie mamy co ze sobą zrobić więc..

Też będę prała w tym tygodniu. Trochę tego mam a nie schnie już jak trzeba. Ubranka na samym końcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:29   #4194
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja dziś zamulam. Wstałam, zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej. Teraz mąż składa komody a ja go dopinguję. Czuję się trochę jakbym w łeb dostała, może to jesień mnie dopadła. Myślałam że już dzisiaj będę miała wszystko porobione i będę prać, ale trochę się przedłużyło.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 14:38   #4195
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ale sie splakalam dzis auto znow nie odpalilo i musialam wracac z pracy pieszo niby tylko 2km ale mialam nowe buty, które mnie obtarly do żywego szłam i wyłam dzis maz po mnie wyszedl zeby bylo mi milej a ja go tak okropnie okrzyczalam. Jest mi przykro bardzo teraz robi obiad, a mnie zjadają wyrzuty sumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

A jeszcze z nowosci, pisalyscie o dużych rodzinach. Maz mi powiedzial ze bardzo by chcial wiecej niz dwoje nadal.
Ciekawe co bede mowic jak urodzę haha. Bo ja jestem otwarta na propozycje i zawsze chcialam taką trójeczke-czwóreczkę.
Przeraza mnie tylko wyjścia, wyjazdy, organizacja. I to ,ze to tyle lat w pieluchach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się coraz bardziej skłaniamy ku temu, żeby od razu po ślubie zacząć działać z drugim później chcielibyśmy dać kilka lat luzu na odchowanie i jeszcze trzecie a może jak spełnimy marzenie o wybudowaniu się to i czwarte by się załapało

Ale to wszystko zobaczymy jak przebiegnie poród i jak będę się czuć w roli mamusi no i na ile da nam synuś popalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 15:15   #4196
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My się coraz bardziej skłaniamy ku temu, żeby od razu po ślubie zacząć działać z drugim później chcielibyśmy dać kilka lat luzu na odchowanie i jeszcze trzecie a może jak spełnimy marzenie o wybudowaniu się to i czwarte by się załapało

Ale to wszystko zobaczymy jak przebiegnie poród i jak będę się czuć w roli mamusi no i na ile da nam synuś popalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś szalona!!

Ja do tej pory byłam zakochana w pomyśle zajścia w drugą ciążę rok po porodzie. Może było by to wykonalne patrząc na to, że z jedną się w końcu udało i hormony jeszcze by szalały. Ale teraz ten pomysł poszedł sobie a heeeeen Teraz oboje zgodnie twierdzimy, że jedno spełnia wszystkie nasze oczekiwania. No i jak sobie pomyślę o kolejnej ciąży to mnie wzdryga na ten moment

Ale nie zamykam sobie tematu. Myślę, że jeszcze do tego wrócimy tylko pewnie w dłuższej perspektywie czasu. Nie mniej jednak czuje, że to dziecko jest jakimś spełnieniem moich marzeń i super się w tym odnajduję. Teraz sobie myślę, że to jest właśnie super odpowiedni czas na nie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 15:27   #4197
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

To jak pojawia sie to jedno, które rośnie sobie powoli przychodzi taki moment... fajnie jakby mial sie z kim bawic, z kim kłócić i godzic. Zeby nie byl sam. Zaczyna czlowiek obserwować znajomych którzy maja wiecej niz jedno, jak te dzieci sa ze soba zżyte itd... no ale ja nigdy nie mówiłam ze chce jedno i wiecej nie. Zawsze odkąd pamiętam widzialam siebie jako matkę kwokę z dziećmi wkolo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 15:45   #4198
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Jesteś szalona!!

Ja do tej pory byłam zakochana w pomyśle zajścia w drugą ciążę rok po porodzie. Może było by to wykonalne patrząc na to, że z jedną się w końcu udało i hormony jeszcze by szalały. Ale teraz ten pomysł poszedł sobie a heeeeen Teraz oboje zgodnie twierdzimy, że jedno spełnia wszystkie nasze oczekiwania. No i jak sobie pomyślę o kolejnej ciąży to mnie wzdryga na ten moment

Ale nie zamykam sobie tematu. Myślę, że jeszcze do tego wrócimy tylko pewnie w dłuższej perspektywie czasu. Nie mniej jednak czuje, że to dziecko jest jakimś spełnieniem moich marzeń i super się w tym odnajduję. Teraz sobie myślę, że to jest właśnie super odpowiedni czas na nie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My rozmawialiśmy o tym dużo wcześniej, że chcielibyśmy jedno po drugim. Ale początki ciąży- zmęczenie i hormony, gdy zajmowałam się moja chrześniaczką uświadomiły mnie, że mogę mieć ciężko. Mimo wszystko teraz temat wrócił i stwierdzam, że ciąża bardzo mnie oszczędza i jeżeli drugą miałabym przechodzić tak samo delikatnie, to podejmuję się wyzwania. No i dodatkowo motywuje mnie jak patrzę na moich dwóch chłopców, między którymi jest półtora roku różnicy, że od pewnego czasu tak fajnie się dogadują, że bym chciała żeby Maks miał takiego kompana. Mimo tych wszystkich kłótni, wrzasków i bójek tworzą fajną relację

Z drugiej strony mam też taką myśl, że chciałabym nacieszyć się Maksem i poświęcić się całkowicie jemu przez to dzieciństwo, więc u nas temat cały czas w toku i zobaczymy jak wymagający będzie synuś. Ale tak jak piszesz, jestem tak samo pewna, że instynkt zadziałał w idealnym momencie i ciąża przyszła sam raz w czas. Oboje z narzeczonym odnajdujemy się idealnie w tej sytuacji i abosultnie nie żałuję, że tak szybko się zdecydowaliśmy na dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 15:51   #4199
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My rozmawialiśmy o tym dużo wcześniej, że chcielibyśmy jedno po drugim. Ale początki ciąży- zmęczenie i hormony, gdy zajmowałam się moja chrześniaczką uświadomiły mnie, że mogę mieć ciężko. Mimo wszystko teraz temat wrócił i stwierdzam, że ciąża bardzo mnie oszczędza i jeżeli drugą miałabym przechodzić tak samo delikatnie, to podejmuję się wyzwania. No i dodatkowo motywuje mnie jak patrzę na moich dwóch chłopców, między którymi jest półtora roku różnicy, że od pewnego czasu tak fajnie się dogadują, że bym chciała żeby Maks miał takiego kompana. Mimo tych wszystkich kłótni, wrzasków i bójek tworzą fajną relację


Z drugiej strony mam też taką myśl, że chciałabym nacieszyć się Maksem i poświęcić się całkowicie jemu
przez to dzieciństwo, więc u nas temat cały czas w toku i zobaczymy jak wymagający będzie synuś. Ale tak jak piszesz, jestem tak samo pewna, że instynkt zadziałał w idealnym momencie i ciąża przyszła sam raz w czas. Oboje z narzeczonym odnajdujemy się idealnie w tej sytuacji i abosultnie nie żałuję, że tak szybko się zdecydowaliśmy na dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego wlasnie nie zdecydowaliśmy sie na dziecko rok po roku. A pozniej wyskoczyło kupno domu i z zaplanowanej roznicy rok zrobiło sie 3lata . W sumie dobrze, to nadal jest fajna roznica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 16:00   #4200
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dlatego wlasnie nie zdecydowaliśmy sie na dziecko rok po roku. A pozniej wyskoczyło kupno domu i z zaplanowanej roznicy rok zrobiło sie 3lata . W sumie dobrze, to nadal jest fajna roznica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, do 3 lat jest super. Kuzynka ma rozstrzał 10-5-1 i już nie jest tak fajnie. Dzieciaki się nie dogadują, każde ma inne zainteresowania i inne wymagania odnośnie rodziców, kuzynka ma ciężko bo nie da się rozdwoić, a co dopiero rozstroić aż tak dużej różnicy wieku bym nie chciała na pewno. Myślę, że dla nas taka granicą to właśnie 3 lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.