Pm 2020. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-20, 09:50   #4591
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już zarezerwowanego fryzjera i makijażystkę? Przymierzam się do tego i nie wiem jak to w czasie zgrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fryzjera mam o 8, makijaż o 10. Ślub 14:45

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 09:55   #4592
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Ja to bym chciała na weselu żołądkowa gorzka mietowa (planujemy niewiele alko), ale tz twierdzi, że ma być czysta. Na 40 osób ma być 20 butelek max. Ja za to planuje przywieźć wino z Niemiec, typu Hugo czy coś. Kosztuje 2 euro a jest pycha.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 09:56   #4593
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

[QUOTE=vilka1;87263121]Piękna ta z Pronoviasa. Ja idę za tydzień szukać i w zasadzie sama nie wiem czego szukam A powiedz mi jak ceny w Madonnie? Pamiętasz może? W Internecie najbardziej podobają mi się suknie w Madonnie i nie wiem na co się nastawiać tam [COLOR="Silver"]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 09:59   #4594
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Piękna ta z Pronoviasa. Ja idę za tydzień szukać i w zasadzie sama nie wiem czego szukam A powiedz mi jak ceny w Madonnie? Pamiętasz może? W Internecie najbardziej podobają mi się suknie w Madonnie i nie wiem na co się nastawiać tam

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Biały bocian był u znajomych- wchodził jak woda, strasznie duzo jej poszło. Nienawidzę czystej wódki, tej nie było w ogóle czuć jakby nie miała alkoholu. Moim zdaniem coś z nią było nie tak, nie tak powinna smakować wódka W Ogińskim jakoś nie lezy mi ta butelka, wódka też mnie nie przekonuje zostanie pewnie Stock
Wiesz co w Madonnie sukienki nie należą do najtańszych ale też nie do najdroższych...
Nie wiem jaki masz budżet, ale ja tam nie mierzylam żadnej która by przekraczała mój (4/5 tys)...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 10:05   #4595
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała na weselu żołądkowa gorzka mietowa (planujemy niewiele alko), ale tz twierdzi, że ma być czysta. Na 40 osób ma być 20 butelek max. Ja za to planuje przywieźć wino z Niemiec, typu Hugo czy coś. Kosztuje 2 euro a jest pycha.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Też bym miętę odpuściła, moim zdaniem Tż ma rację.
Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Wiesz co w Madonnie sukienki nie należą do najtańszych ale też nie do najdroższych...
Nie wiem jaki masz budżet, ale ja tam nie mierzylam żadnej która by przekraczała mój (4/5 tys)...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tam jest sporo sukien właśnie w takich cenach.
Bardzo dużo moich znajomych kupowało tam sukienki i słyszałam też sporo negatywnych opinii niestety :/ mówię o krakowskiej Madonnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 11:02   #4596
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Piękna ta z Pronoviasa. Ja idę za tydzień szukać i w zasadzie sama nie wiem czego szukam A powiedz mi jak ceny w Madonnie? Pamiętasz może? W Internecie najbardziej podobają mi się suknie w Madonnie i nie wiem na co się nastawiać tam

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Biały bocian był u znajomych- wchodził jak woda, strasznie duzo jej poszło. Nienawidzę czystej wódki, tej nie było w ogóle czuć jakby nie miała alkoholu. Moim zdaniem coś z nią było nie tak, nie tak powinna smakować wódka W Ogińskim jakoś nie lezy mi ta butelka, wódka też mnie nie przekonuje zostanie pewnie Stock
Ja co pije białego bociana to zawsze jest taki, mianowicie on jest łagodny bardzo i to mi odpowiada, a nie ze od zapachu już mnie wykrzywia jak niektóre mają. Na 2 weselach w przeciągu tygodnia kosztowałam bociana i Finlandie i jakbym miała wybierać to nigdy Finlandii.. Była tak ostra i nie do przelkniecia ze jak dla mnie kasa w błoto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 11:12   #4597
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już zarezerwowanego fryzjera i makijażystkę? Przymierzam się do tego i nie wiem jak to w czasie zgrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja fryzjerka mnie będzie czesać, pamięta o mnie
Godzinę będę z nią umawiać raczej na wiosnę dopiero, ona ma mały lokal na totalnym wygwizdowiu, więc nie będzie problemu, że już się ileś osób zapisało. No i pewnie będzie czesać mnie, tżowi uklepie włosy, mojej mamie, siostrze, nie wiem czy mama tża też będzie chciała skorzystać
Za to z makijażystką mam problem, bo w ciągu swojego życia dwa razy skorzystałam z takiej usługi, nie znam nikogo i nie wiem jak się za to zabrać
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 11:43   #4598
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Też bym miętę odpuściła, moim zdaniem Tż ma rację.Tam jest sporo sukien właśnie w takich cenach.
Bardzo dużo moich znajomych kupowało tam sukienki i słyszałam też sporo negatywnych opinii niestety :/ mówię o krakowskiej Madonnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie w Madonnie (tej w Łodzi) odrzuciło zdecydowanie to , że Panie paliły papierosy na zapleczu i cały ten smród wchodził na sklep

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 12:20   #4599
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Mnie w Madonnie (tej w Łodzi) odrzuciło zdecydowanie to , że Panie paliły papierosy na zapleczu i cały ten smród wchodził na sklep

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio?? Nie chciałabym w takim miejscu kupować sukni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 12:39   #4600
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już zarezerwowanego fryzjera i makijażystkę? Przymierzam się do tego i nie wiem jak to w czasie zgrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam już wybranych ale zapisy dopiero od stycznia, więc czekam
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Fryzjera mam o 8, makijaż o 10. Ślub 14:45

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile od domu masz do kościoła?
My chcemy ślub ok 13.30/14.00 i myślałam, że fryzjer o 9 a makijaż ok. 11. Teraz nie wiem czy to nie będzie za późno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 14:49   #4601
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Ja mam już wybranych ale zapisy dopiero od stycznia, więc czekam A ile od domu masz do kościoła?
My chcemy ślub ok 13.30/14.00 i myślałam, że fryzjer o 9 a makijaż ok. 11. Teraz nie wiem czy to nie będzie za późno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam bardzo blisko.
Ale jeszcze trzeba się ubrać no i goście pewnie będą mi się zjeżdżać do domu wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 05:38   #4602
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Pm 2020.

Ja fryzjera nadal nie mam, każdy który mi odpowiada przyjeżdża conajmniej do 5 osób a makijaż robię sama, bo się tym zajmuję i nie wyobrażam sobie żeby malował mnie ktoś inny
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 07:38   #4603
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

W moich okolicach tylko jedna fryzjerka dojeżdża do klienta i niestety szału nie robi. Więc to ja będę musiała dojechać do salonu, ale za to, nie boję się o upięcie, bo wiem że będzie świetne. Natomiast makijaż już będzie robiony w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 07:45   #4604
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja będę czesana i malowana w salonie, na szczęście tym samym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 09:01   #4605
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja będę czesana i malowana w salonie, na szczęście tym samym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to samo u mnie wszystkie makijazystki i fryzjerki dojezadzaja od 5 os. A przy 5 os. To już koszty wychodzą za sam makijaż 1000zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 09:33   #4606
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja to samo u mnie wszystkie makijazystki i fryzjerki dojezadzaja od 5 os. A przy 5 os. To już koszty wychodzą za sam makijaż 1000zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to już chyba sam każdy sobie płaci?
Ja bym spokojnie tyle osób znalazła, ale szczerze to nawet wolę w salonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 09:44   #4607
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Ja sobie nie wyobrażam, żebym nagle miała płacić za makijaż dla mamy, swiadkowej, siostry itd. W ogóle dla mnie te wesela idą w złą stronę, nie dość że prośby o wszystko, to podziękowania, finansowanie hoteli, płacenie za makijaż i fryzjera dla osób postronnych... Niedługo to i kupowanie sukienek będzie
Makijaż i fryzjer to u mnie ok 400 zł, jakbym miała jeszcze 3 osobom oprócz mnie fundowac to już wychodzi 1600
Ale dziewczyny, dostałam namiar na zlotnika, który zrobi mi rzeźbioną obrączkę za w miarę dobrą kasę (z naszego złota), znajoma płaciła 1050 za dwie, w tym jedna taka właśnie fifarafa. No a u Bielaka 3 tys + nasze złoto

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 09:44   #4608
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Do mnie dojeżdżają , fakt dojazd od 5 osób - ale u mnie to akurat bardzo łatwo było ogarnąć bo ja plus mamy , siostry i szwagierki to już jest sześć osób. Ślub mamy na 15, więc zakładam że zaczną ogarniać od 9-10 rano, ale jeszcze się nie umówiłyśmy na dokładną godzinę.
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:20   #4609
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam, żebym nagle miała płacić za makijaż dla mamy, swiadkowej, siostry itd. W ogóle dla mnie te wesela idą w złą stronę, nie dość że prośby o wszystko, to podziękowania, finansowanie hoteli, płacenie za makijaż i fryzjera dla osób postronnych... Niedługo to i kupowanie sukienek będzie
Makijaż i fryzjer to u mnie ok 400 zł, jakbym miała jeszcze 3 osobom oprócz mnie fundowac to już wychodzi 1600
Ale dziewczyny, dostałam namiar na zlotnika, który zrobi mi rzeźbioną obrączkę za w miarę dobrą kasę (z naszego złota), znajoma płaciła 1050 za dwie, w tym jedna taka właśnie fifarafa. No a u Bielaka 3 tys + nasze złoto

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
A dla mnie zapłacenie mamie za makijaż jest całkiem naturalne. Tyle w życiu ona mi za coś płaciła i tyle jej zawdzięczam, zresztą do dzisiaj zdarza jej się mnie rozpieszczać, że zapłacenie jej za makijaż będzie dla mnie przyjemnością

A co do pytania o godziny to ja mam ślub na 15, makijaż mam na 8:30, włosy na 11. Muszę wcześniej bo niestety ślub nnany na wsi i wszędzie daleko

PS. My podjęliśmy wstępną decyzję o budowie domu. Zobaczymy co z tego będzie (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 14:41   #4610
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A dla mnie zapłacenie mamie za makijaż jest całkiem naturalne. Tyle w życiu ona mi za coś płaciła i tyle jej zawdzięczam, zresztą do dzisiaj zdarza jej się mnie rozpieszczać, że zapłacenie jej za makijaż będzie dla mnie przyjemnością

A co do pytania o godziny to ja mam ślub na 15, makijaż mam na 8:30, włosy na 11. Muszę wcześniej bo niestety ślub nnany na wsi i wszędzie daleko

PS. My podjęliśmy wstępną decyzję o budowie domu. Zobaczymy co z tego będzie (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Makijaż przed fryzurą?

Gratuluję decyzji o budowaniu domu
My w sumie kwestię naszego gniazdka ustaliliśmy na długo przed zaręczynami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 16:27   #4611
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam, żebym nagle miała płacić za makijaż dla mamy, swiadkowej, siostry itd. W ogóle dla mnie te wesela idą w złą stronę, nie dość że prośby o wszystko, to podziękowania, finansowanie hoteli, płacenie za makijaż i fryzjera dla osób postronnych... Niedługo to i kupowanie sukienek będzie
Makijaż i fryzjer to u mnie ok 400 zł, jakbym miała jeszcze 3 osobom oprócz mnie fundowac to już wychodzi 1600
Ale dziewczyny, dostałam namiar na zlotnika, który zrobi mi rzeźbioną obrączkę za w miarę dobrą kasę (z naszego złota), znajoma płaciła 1050 za dwie, w tym jedna taka właśnie fifarafa. No a u Bielaka 3 tys + nasze złoto

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Dla mnie zapłacenie mamie i świadkowej za makijaż i fryzjera to bedzie przyjemność. Gdybym miała siostrę też jej bym zapłaciła.
Świadkowa już teraz robi dla mnie przy przygotowaniach tak wiele że nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się jej za to odwdzięczyć. A mama to mama... planuje jej również zapłacić za SUKIENKĘ, ale zdaje sobie sprawę że nie każdy ma takie relacje z mamą i możliwości finansowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A dla mnie zapłacenie mamie za makijaż jest całkiem naturalne. Tyle w życiu ona mi za coś płaciła i tyle jej zawdzięczam, zresztą do dzisiaj zdarza jej się mnie rozpieszczać, że zapłacenie jej za makijaż będzie dla mnie przyjemnością

A co do pytania o godziny to ja mam ślub na 15, makijaż mam na 8:30, włosy na 11. Muszę wcześniej bo niestety ślub nnany na wsi i wszędzie daleko

PS. My podjęliśmy wstępną decyzję o budowie domu. Zobaczymy co z tego będzie (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie mam takie same podejście gratuluję decyzji o budowie domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 19:10   #4612
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Makijaż przed fryzurą?

Gratuluję decyzji o budowaniu domu
My w sumie kwestię naszego gniazdka ustaliliśmy na długo przed zaręczynami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję dziewczyny
A co do kolejności fryzjer makijaż to w pełni świadoma decyzja. Moja fryzjerka zawsze mi mówiła, że woli czesac na gotowym makijażu. Bo nie robi fryzur z myciem tylko już na umytych a poza tym tłumaczyła mi kiedyś, że jednak jak uczesze i wypuści włosy z przodu to makijażystki często dla komfortu malowania podpinaja te włosy i zdarza się, że niechcący coś się uszkodzi albo włosy się odkszatlca. Ja już w tej kolejności kilkanaście razy byłam u tej konkretnie fryzjerki, więc z pełnym zaufaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 19:18   #4613
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
A co do kolejności fryzjer makijaż to w pełni świadoma decyzja. Moja fryzjerka zawsze mi mówiła, że woli czesac na gotowym makijażu. Bo nie robi fryzur z myciem tylko już na umytych a poza tym tłumaczyła mi kiedyś, że jednak jak uczesze i wypuści włosy z przodu to makijażystki często dla komfortu malowania podpinaja te włosy i zdarza się, że niechcący coś się uszkodzi albo włosy się odkszatlca. Ja już w tej kolejności kilkanaście razy byłam u tej konkretnie fryzjerki, więc z pełnym zaufaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba, że masz to przetestowane, to ok ja zawsze odwrotnie, więc się zdziwiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 19:03   #4614
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Wiesz co w Madonnie sukienki nie należą do najtańszych ale też nie do najdroższych...
Nie wiem jaki masz budżet, ale ja tam nie mierzylam żadnej która by przekraczała mój (4/5 tys)...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym wydać na suknie do 5 tys. zł, ale to jest taki max i chyba tylko w tym salonie byłabym w stanie tyle zapłacić za suknię Znajdzie się coś do 5 tys. zł tam ? Jestem trochę w rozterce, bo nie chcę wydawać mnóśtwo kasy na sukienkę na jedną noc, a z drugiej strony, suknie, które mi się podobają kosztują te ok. 5 tys. zł. Mam dość sprecyzowane wymagania, a póki co suknie w Internecie które widziałam poniżej tych 4-5 tys. zł były w mojej opinii trochę tandetne. Ja chciałabym wyglądać jednak z klasą Od razu mówię, ze niewiele przegladałam sukien

Dziewczyny, my mamy ślub o 16. Idę do fryzjera i na makijaż (wszystko w jednym salonie) z mamą i siostrą, więc będziemy 3- na którą się umówić? Salon/dom/Kościół są w odległości 5-10 min autem od siebie, wiec bardzo blisko.

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2019-10-22 o 19:13
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-22, 20:40   #4615
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Myślę, że każda z nas chciałaby wyglądać z klasą Tylko, że każda dysponuje innym budżetem. Ale jak dużo poszukasz to się przekonasz, że można znaleźć w każdym przedziale cenowym i piękne suknie z klasą i koszmarnie tandetne badziewie. Gusta są różne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 06:31   #4616
patika6666
Przyczajenie
 
Avatar patika6666
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 7
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Do mnie dojeżdżają , fakt dojazd od 5 osób - ale u mnie to akurat bardzo łatwo było ogarnąć bo ja plus mamy , siostry i szwagierki to już jest sześć osób. Ślub mamy na 15, więc zakładam że zaczną ogarniać od 9-10 rano, ale jeszcze się nie umówiłyśmy na dokładną godzinę.
U mnie będzie podobnie, fryzjerka przyjedzie do mnie do domu, będzie czesała 5 osób, zaczyna o 8 a na makijaż musimy podjechać do miejscowości obok, ale to jakieś 5 minut drogi zapisałam do niej 4 osoby w godzinach 8-12, więc konkretną kolejność będziemy jeszcze ustalać

Ślub chcemy na 14 albo 15, w niedzielę po mszy wybieramy się do księdza, trzymajcie kciuki
patika6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:58   #4617
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Może wreszcie się wezmę coś za organizację wesela, bo właśnie dostałam telefon i zmieniam pracę
Od drugiego grudnia będę już wolnym człowiekiem, bez tego toksycznego nadmiaru pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:01   #4618
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Może wreszcie się wezmę coś za organizację wesela, bo właśnie dostałam telefon i zmieniam pracę
Od drugiego grudnia będę już wolnym człowiekiem, bez tego toksycznego nadmiaru pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:25   #4619
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Super ja za dokładnie tydzień zaczynam urlop

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:32   #4620
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Może wreszcie się wezmę coś za organizację wesela, bo właśnie dostałam telefon i zmieniam pracę
Od drugiego grudnia będę już wolnym człowiekiem, bez tego toksycznego nadmiaru pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.