Czerwcówki 2019 cz.5 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-21, 21:20   #121
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Pochwal się co dostałaś ehh powiem szczerze, że mam ostatnio tak że sama nie wiem co bym chciała. Z jednej strony wiem, że malutki mnie mega potrzebuje i dziś mieliśmy dzień tulasków itd i z jednej strony to wiem, że on bardzo tego potrzebuje i ja bardzo chce mu to dać, bo drugiego dziecka nie mam, więc cała reszta rzeczy w domu może zaczekać. A z drugiej strony codziennie poranki są tak ciężkie że jestem fizycznie zmęczona... Np z jednej strony wiem, że ma potrzebę zasypiać mi na rękach i chce ją zaspokoić i mi to też sprawia przyjemność, a z drugiej chciałabym go czasem odłożyć do łóżeczka i żeby tam spał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Siostro moja!
Normalnie opisujesz to co czuję każdego dnia


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Oby was szybko wypuscili.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------




Moja tez nie patrzyła na szwy ani karmienie. Waży i wypelnia papiery

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



U nas 750g na plusie. Ale głównie mm. Prawie juz nie daje piersi

A nie dajesz bo nie chcesz, czy po prostu stwierdziłaś że nie będziesz walczyć o pokarm?


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Rozumiem znam to
Potem on się uśmiechnie świadomie do Ciebie i zapomnisz , że spałas 1h w nocy :P

To jest spisek natury- to nienormalne że jeden uśmiech wynagradza chroniczny brak snu, ból kręgosłupa i trudności z organizacją wyjścia do łazienki na szybkie siku bez ryku potmostwa


Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Nawet potem ten nieświadomy uśmiech przez sen, gdzie pojawiają się dołeczki wszystko wynagradza albo fakt, że uspokaja się tylko u Ciebie przytulony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój TŻ w przytulaniu jest dla Dziedzica tak samo dobry- co mnie bardzo cieszy, bo daje mi to chwilę wytchnienia jak mąż w domu jest


Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Super trzymam kciuki



Jejku widok rodzeństwa razem jest cudowny

A jak wasza waga po porodzie? Ja jestem swojej ciekawa, może jest tu gdzieś waga na szpitalu, a jak nie to w niedzielę sprawdzę w domu. Ale jak patrzę po brzuchu to ładnie spadł tylko taka śmieszna galareta z niego

Przytyłam 12 kg w ciąży, zrzuciłam przy porodzie 8 (3,5 wróciło do domu ze mną ), zostały 4... Tylko że mam potworny apetyt teraz




Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie jest dziwnie z waGa. Stoi w miejscu. +10kg dalej. Ale obwody mi trochę spadły. Nie wiem czemu tak dziwnie.


Wczoraj robiliśmy grilla. Do 22 napilam się w końcu wina. Było super.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Młody dalej nie.może się załatwić. Woda. Rumianek i koperek nie pomagają.
Kupię mu chyba biogaje i myślałam o syropie laktozowym, ale nie wiem czy takie małe dziecko może. Poczekam na wizytę u pediatry.

A próbujesz masować brzuszek i kłaść go na brzuszku na swoim (TŻ) przedramieniu żeby postymulować brzuch?


Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Urodzony 20.06.2019 o godz. 22.25 Jakub 3400g 56 cm bez znieczulenia. Punkty 9/10 jeden odiety za skórę. Szedł z ręką koło głowy, mam lekkie naciecie. Bylo cholernie ciężko ale mamy go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje!!!




Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Super Ci brzuch spadł



Gratuluję


Super prezent. Ja pewnie nic nie dostanę jak za pierwszym razem.


Jutro mamy powtórkę badań i jeśli wszystko będzie dobrze odstawiamy antybiotyk i w niedzielę nareszcie do domu. Trzymajcie za nas kciuki.

Trzymam mocno kciuki za powrót do domu Sama siedziałam z Dziedzicem 5 dni w szpitalu, więc wiem jak strasznie ciągnie do domu
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 21:29   #122
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Siostro moja!
Normalnie opisujesz to co czuję każdego dnia





A nie dajesz bo nie chcesz, czy po prostu stwierdziłaś że nie będziesz walczyć o pokarm?





To jest spisek natury- to nienormalne że jeden uśmiech wynagradza chroniczny brak snu, ból kręgosłupa i trudności z organizacją wyjścia do łazienki na szybkie siku bez ryku potmostwa





Mój TŻ w przytulaniu jest dla Dziedzica tak samo dobry- co mnie bardzo cieszy, bo daje mi to chwilę wytchnienia jak mąż w domu jest





Przytyłam 12 kg w ciąży, zrzuciłam przy porodzie 8 (3,5 wróciło do domu ze mną ), zostały 4... Tylko że mam potworny apetyt teraz







A próbujesz masować brzuszek i kłaść go na brzuszku na swoim (TŻ) przedramieniu żeby postymulować brzuch?





Gratulacje!!!







Trzymam mocno kciuki za powrót do domu Sama siedziałam z Dziedzicem 5 dni w szpitalu, więc wiem jak strasznie ciągnie do domu
Od razu jakoś lepiej jak ktoś ma podobne odczucia, bo nie czuje się najgorszą mamą no z jednej strony mogę z nim siedzieć cały dzień na kanapie z wywalonymi piersiami, bo nie mam drugiego dziecka, więc reszta rzeczy w domu może poczekać, ale jakoś chciałabym móc zrobić cokolwiek innego poza karmieniem, tuleniem, uspokajaniem placzów których jeszcze nie rozpoznaje co oznaczają... Dobrze że ktoś czuje podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 10:03   #123
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Super Ci brzuch spadł



Gratuluję


Super prezent. Ja pewnie nic nie dostanę jak za pierwszym razem.


Jutro mamy powtórkę badań i jeśli wszystko będzie dobrze odstawiamy antybiotyk i w niedzielę nareszcie do domu. Trzymajcie za nas kciuki.

Trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Siostro moja!
Normalnie opisujesz to co czuję każdego dnia





A nie dajesz bo nie chcesz, czy po prostu stwierdziłaś że nie będziesz walczyć o pokarm?





To jest spisek natury- to nienormalne że jeden uśmiech wynagradza chroniczny brak snu, ból kręgosłupa i trudności z organizacją wyjścia do łazienki na szybkie siku bez ryku potmostwa





Mój TŻ w przytulaniu jest dla Dziedzica tak samo dobry- co mnie bardzo cieszy, bo daje mi to chwilę wytchnienia jak mąż w domu jest





Przytyłam 12 kg w ciąży, zrzuciłam przy porodzie 8 (3,5 wróciło do domu ze mną ), zostały 4... Tylko że mam potworny apetyt teraz







A próbujesz masować brzuszek i kłaść go na brzuszku na swoim (TŻ) przedramieniu żeby postymulować brzuch?





Gratulacje!!!







Trzymam mocno kciuki za powrót do domu Sama siedziałam z Dziedzicem 5 dni w szpitalu, więc wiem jak strasznie ciągnie do domu
Tak. Wszystkie te triki znam po Pestce.
Nie wiem czy po grillu czegoś nie złapał. Mniejszy apetyt i jakiś cieplejszy jest.

Nie daje jak się wscieka, że nic nie leci. Czasami wygodniej mi jest dać samą butle.
Nic już nie ściąga laktator albo 3 ml. Kończę drugie opakowanie felmatiker.
Dziś kilka razy dostał pierś. Niedługo pewnie już będzie koniec.
Jeszcze chwile się pomęcze. Bo inaczej tego nazwać nie mogę.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Od razu jakoś lepiej jak ktoś ma podobne odczucia, bo nie czuje się najgorszą mamą no z jednej strony mogę z nim siedzieć cały dzień na kanapie z wywalonymi piersiami, bo nie mam drugiego dziecka, więc reszta rzeczy w domu może poczekać, ale jakoś chciałabym móc zrobić cokolwiek innego poza karmieniem, tuleniem, uspokajaniem placzów których jeszcze nie rozpoznaje co oznaczają... Dobrze że ktoś czuje podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak miałam bite 3 mc z Pestka. Prócz karmienia oczywiście. Ale ciągle na rękach. Młody jest zdecydowanie mniej. Nie potrzebuje tyle. Nie płacze. A jak kwęka to go biorę. TŻ czasami też , ale zdecydowanie mniej.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 22:29   #124
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Od razu jakoś lepiej jak ktoś ma podobne odczucia, bo nie czuje się najgorszą mamą no z jednej strony mogę z nim siedzieć cały dzień na kanapie z wywalonymi piersiami, bo nie mam drugiego dziecka, więc reszta rzeczy w domu może poczekać, ale jakoś chciałabym móc zrobić cokolwiek innego poza karmieniem, tuleniem, uspokajaniem placzów których jeszcze nie rozpoznaje co oznaczają... Dobrze że ktoś czuje podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam podobnie


Żeby jeszcze człowiek był mobilniejszy z tym dzieckiem przy piersi (albo już śpiącym, kiedy człowiek bpi się westchnąć żeby nie obudzić), to jakąś kawę by się zalało i wypiło, do toalety poszło


Cóż, teraz marudzimy, za pół roku będziemy tęsknić że toto takie małe, słodkie było


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------



Tak. Wszystkie te triki znam po Pestce.
Nie wiem czy po grillu czegoś nie złapał. Mniejszy apetyt i jakiś cieplejszy jest.

Nie daje jak się wscieka, że nic nie leci. Czasami wygodniej mi jest dać samą butle.
Nic już nie ściąga laktator albo 3 ml. Kończę drugie opakowanie felmatiker.
Dziś kilka razy dostał pierś. Niedługo pewnie już będzie koniec.
Jeszcze chwile się pomęcze. Bo inaczej tego nazwać nie mogę.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



Ja tak miałam bite 3 mc z Pestka. Prócz karmienia oczywiście. Ale ciągle na rękach. Młody jest zdecydowanie mniej. Nie potrzebuje tyle. Nie płacze. A jak kwęka to go biorę. TŻ czasami też , ale zdecydowanie mniej.



Szkoda, ale jak masz się męczyć, a jego przy okazji też, to masz rację że wygodniej będzie tak karmić...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 05:58   #125
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Właśnie tez o nim myślałam

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------



Moje gratulacje. Za co dokładnie odjeli wam punkt?
Sina skóra po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 09:59   #126
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Mam podobnie


Żeby jeszcze człowiek był mobilniejszy z tym dzieckiem przy piersi (albo już śpiącym, kiedy człowiek bpi się westchnąć żeby nie obudzić), to jakąś kawę by się zalało i wypiło, do toalety poszło


Cóż, teraz marudzimy, za pół roku będziemy tęsknić że toto takie małe, słodkie było







Szkoda, ale jak masz się męczyć, a jego przy okazji też, to masz rację że wygodniej będzie tak karmić...
Niestety. Ale jeszcze coś tam leci.

Mamy katar

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Sina skóra po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale sinica czy inny kolor tylko?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 11:12   #127
Ulaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 241
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

IMG_0014.jpg
My we wtorek kończymy 8 tygodni, nie mogę uwierzyć ze zrobiłyśmy dwu miesięczna różnice na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ulaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 20:52   #128
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

My wczoraj skończyliśmy 3 tyg. Bardzo duży przeskok w ubraniach. Większość na długość jest za krótka. Większy rozmiar znowu za szeroki. Przybrał do 3880g, a dalej jest slim.
Na pewno urósł tez na długość.

Walczymy z katarem. Przeterminowala mi się maść majerankowa. Wiec w użyciu woda morska i.klin. oczka niestety dalej ropieją.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Niestety dłonie dalej zimne, a paznokcie sine

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

6 zostało w 2 packu. Czerwiec się kończy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:05   #129
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

MałaMigotka i Patulina już po brak aktualizacji

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Ja mam wizytę jutro ale obstawiam koniec tygodnia...

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:11   #130
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Aha w następnym wątku to będą już chyba tylko 4 osoby pisać
Lista będzie krótka w 1 poście
Było do przewidzenia

Trzymam kciuki za wizytę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:16   #131
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Aha w następnym wątku to będą już chyba tylko 4 osoby pisać
Lista będzie krótka w 1 poście
Było do przewidzenia

Trzymam kciuki za wizytę
Patulina pisała , Kuba 20.06 tylko nie wiem kto tam uzupełnia to teraz. Dzisiaj chyba wyszli do domu

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 21:18   #132
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Aha w następnym wątku to będą już chyba tylko 4 osoby pisać
Lista będzie krótka w 1 poście
Było do przewidzenia

Trzymam kciuki za wizytę
Też wiedziałem że tak będzie że większość stąd odejdzie, a szkoda...



Moja młoda jutro kończy 3 tygodnie.... Nie wiem kiedy to zleciało... Jeszcze szybciej leci niż ta ciąża

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:20   #133
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Też wiedziałem że tak będzie że większość stąd odejdzie, a szkoda...



Moja młoda jutro kończy 3 tygodnie.... Nie wiem kiedy to zleciało... Jeszcze szybciej leci niż ta ciąża

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Zazdroszczę, ja to nawet pół skurczu nie mam więc nie wiem na co się szykować

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:27   #134
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja to nawet pół skurczu nie mam więc nie wiem na co się szykować

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
A próbujesz jakich metod żeby mała wykurzyc z brzucha?

Ja skurcze miałam w ciąży często i długo brałam magnez, potem pod koniec ciąży odpuscily i już się bałam że samo nie ruszy ale jak w niedzielę rano umylam podłogi w mieszkaniu na kolanach to wieczorem już się zaczęły konkretne skurcze a rano mała z nami

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 21:37   #135
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Ja mam takiego doła i jestem tak zmęczona i dobita brakiem wsparcia, że ani mi się udzielać nie chce. Jutro mamy wizytę u pediatry to się dowiem ile Jasiek waży, oczko też mu dalej ropieje, a i pępek mimo że odpadł nie do końca mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 22:01   #136
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
A próbujesz jakich metod żeby mała wykurzyc z brzucha?

Ja skurcze miałam w ciąży często i długo brałam magnez, potem pod koniec ciąży odpuscily i już się bałam że samo nie ruszy ale jak w niedzielę rano umylam podłogi w mieszkaniu na kolanach to wieczorem już się zaczęły konkretne skurcze a rano mała z nami

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Głównie spięcia miałam silne ale właśnie ostatnio prawie w ogóle. Trochę się wstrzymywalam bo nie chciałam rodzić w tym tygodniu. Wczoraj umyłam okna, fugi wyszorowalam przy płytkach w kuchni i umyłam podłogi...do tego spacery i piłka, ale moją to raczej nie rusza.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 22:03   #137
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Głównie spięcia miałam silne ale właśnie ostatnio prawie w ogóle. Trochę się wstrzymywalam bo nie chciałam rodzić w tym tygodniu. Wczoraj umyłam okna, fugi wyszorowalam przy płytkach w kuchni i umyłam podłogi...do tego spacery i piłka, ale moją to raczej nie rusza.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Czekaj a jak to było 3xS sprzątanie, schody, seks może jak wszystko po kolei zaliczycie to coś ruszy
Trzymam kciuki

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 22:06   #138
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Czekaj a jak to było 3xS sprzątanie, schody, seks może jak wszystko po kolei zaliczycie to coś ruszy
Trzymam kciuki

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Hehe dzięki, już tak sobie myślę że kiedy będzie to będzie, trudno. Jeszcze może się okazać że doktorek mnie jutro oddeleguje do szpitala bo taki miał plan więc w ogóle będę wegetować w oczekiwaniu.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 22:10   #139
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Hehe dzięki, już tak sobie myślę że kiedy będzie to będzie, trudno. Jeszcze może się okazać że doktorek mnie jutro oddeleguje do szpitala bo taki miał plan więc w ogóle będę wegetować w oczekiwaniu.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
A czemu już do szpitala? Będą coś działać, wywoływać czy tak po prostu będziesz miała czekać aż się zacznie...?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 03:58   #140
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Urodzony 20.06.2019 o godz. 22.25 Jakub 3400g 56 cm bez znieczulenia. Punkty 9/10 jeden odiety za skórę. Szedł z ręką koło głowy, mam lekkie naciecie. Bylo cholernie ciężko ale mamy go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super! Gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 05:56   #141
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
A czemu już do szpitala? Będą coś działać, wywoływać czy tak po prostu będziesz miała czekać aż się zacznie...?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak właśnie żebym leżała bez sensu...dlatego będę dzisiaj ostro z nim polemizować ale nie wiem czy go przekonam.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 06:13   #142
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Też wiedziałem że tak będzie że większość stąd odejdzie, a szkoda...



Moja młoda jutro kończy 3 tygodnie.... Nie wiem kiedy to zleciało... Jeszcze szybciej leci niż ta ciąża

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
U mnie na lipcowkach jest nas 8. Łącznie z emmos i ze mną. Jest fajnie. Czasami wpadają dziewczyny z fb.

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Patulina pisała , Kuba 20.06 tylko nie wiem kto tam uzupełnia to teraz. Dzisiaj chyba wyszli do domu

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Patulinaa

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ja mam takiego doła i jestem tak zmęczona i dobita brakiem wsparcia, że ani mi się udzielać nie chce. Jutro mamy wizytę u pediatry to się dowiem ile Jasiek waży, oczko też mu dalej ropieje, a i pępek mimo że odpadł nie do końca mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale brakiem wsparcia tu? Czy jak?
Jesteś zmęczona brakiem snu i tym ze on wisi? Kochana to przejdzie. Jeszcze trochę
Nam też oczka ropieją. Masuje te kanaliki. Sól fiz. Moje mleko. Nic.

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Tak właśnie żebym leżała bez sensu...dlatego będę dzisiaj ostro z nim polemizować ale nie wiem czy go przekonam.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki żeby coś ruszyło

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Super! Gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jestem z Tobą myślami od wczoraj

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

B śpi na mnie. Pestka obok. Przyszła o 4.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 06:15   #143
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie na lipcowkach jest nas 8. Łącznie z emmos i ze mną. Jest fajnie. Czasami wpadają dziewczyny z fb.

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------



Patulinaa

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------



Ale brakiem wsparcia tu? Czy jak?
Jesteś zmęczona brakiem snu i tym ze on wisi? Kochana to przejdzie. Jeszcze trochę
Nam też oczka ropieją. Masuje te kanaliki. Sól fiz. Moje mleko. Nic.

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



Trzymam kciuki żeby coś ruszyło

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



Jestem z Tobą myślami od wczoraj

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

B śpi na mnie. Pestka obok. Przyszła o 4.
Brakiem wsparcia od Tż jego zafiskowania na kp i co mały zakwili to zaraz mam wywalać cycka bo na pewno głodny i też tak mały cały dzieb wisi na mnie. Wczoraj do 14 nie miałam się jak wykąpać, bo przecież dziecko cały czas głodne... ehh nawet mi się pisać nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 06:37   #144
Ulaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 241
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

My mamy 8 tygodni a oczka dalej ropieją, przestały i teraz znowu zaczęło się. Ja na fb czytam ale w sumie nie udzielam sie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ulaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 07:21   #145
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Ulaa_ Pokaż wiadomość
My mamy 8 tygodni a oczka dalej ropieją, przestały i teraz znowu zaczęło się. Ja na fb czytam ale w sumie nie udzielam sie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8 tygodni! kiedy to zleciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 08:58   #146
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Brakiem wsparcia od Tż jego zafiskowania na kp i co mały zakwili to zaraz mam wywalać cycka bo na pewno głodny i też tak mały cały dzieb wisi na mnie. Wczoraj do 14 nie miałam się jak wykąpać, bo przecież dziecko cały czas głodne... ehh nawet mi się pisać nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba musisz z nim pogadać. Ty też musisz mieć czas żeby zwyczajnie odpocząć. Niech go trochę przejmie. Budowanie więzi syna z ojcem tez jest ważne.


Ja właśnie bawię się z Pestka z B na rekach. Co go odloze to za 10 min skwierczy. U mnie po sekundzie zasypia. Dobrze ze ogarniam sprzątanie, gotowanie i karmienie Pestki z nim na rękach

Cytat:
Napisane przez Ulaa_ Pokaż wiadomość
My mamy 8 tygodni a oczka dalej ropieją, przestały i teraz znowu zaczęło się. Ja na fb czytam ale w sumie nie udzielam sie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mamam w środę wizytę u pediatry. Zobaczymy co na to powie. Pestce szybko przeszło i juz nie wróciło. Póki co mam w salonie zapach cebuli bo walczymy ostro z katarem.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Dobra śpi w łóżeczku oby do 12
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 09:04   #147
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Chyba musisz z nim pogadać. Ty też musisz mieć czas żeby zwyczajnie odpocząć. Niech go trochę przejmie. Budowanie więzi syna z ojcem tez jest ważne.


Ja właśnie bawię się z Pestka z B na rekach. Co go odloze to za 10 min skwierczy. U mnie po sekundzie zasypia. Dobrze ze ogarniam sprzątanie, gotowanie i karmienie Pestki z nim na rękach



Ja mamam w środę wizytę u pediatry. Zobaczymy co na to powie. Pestce szybko przeszło i juz nie wróciło. Póki co mam w salonie zapach cebuli bo walczymy ostro z katarem.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Dobra śpi w łóżeczku oby do 12
Próbowałam niestety dla niego oczywiste jest że jak płacze to głodny a że płacze non stop to znaczy że ciągle głodny. I jak pójdę się wykąpać to owszem on go weźmie żeby stać mi pod prysznicem i pytając czy długo jeszcze bo dziecko jest głodne... Nie butelki mu nie da nawet z moim odciągnietym bo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 09:23   #148
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Ktg ok ale skurcze linia ciągła- śmierć :/ od środy mam iść kwitnąć do szpitala

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 09:25   #149
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Próbowałam niestety dla niego oczywiste jest że jak płacze to głodny a że płacze non stop to znaczy że ciągle głodny. I jak pójdę się wykąpać to owszem on go weźmie żeby stać mi pod prysznicem i pytając czy długo jeszcze bo dziecko jest głodne... Nie butelki mu nie da nawet z moim odciągnietym bo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde ciężko. Czemu nie chce dać odciagniete?
Może pokaż mu filmik o medeli, że dziecko musi tak samo ssać jak z piersi. Wiec żadna różnica. Jeśli się boi , że się przyzwyczai do butelki. Bo inny argument to nie wiem jaki miałby być.
Długo tak dalej nie pociągniesz. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Wiec albo się podzielicie, albo w pewnym momencie padniesz i zostanie sam ze wszystkim.
Ciekawe co zrobi jak za niedługo pójdziesz na kontrolę do gin. Przecież młodego ze sobą nie zabierzesz.

My mamy czasami dyskusje dot. Wychowania Pestki. Jakoś jak była mniejsza to zgadzalismy się. Teraz częściej wychodzą różnice w wychowaniu. Czasami długo zajmuje nam wypracowanie kompromisu. Tez mnie to nieraz kosztuje nerwy. Aczkolwiek zawsze się jakoś dogadujemy.

Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Ktg ok ale skurcze linia ciągła- śmierć :/ od środy mam iść kwitnąć do szpitala

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Oj może ruszy do środy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 11:26   #150
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

A ja staram się czytać ale nie udzielam się, dopadł mnie niestety baby blues i staram się z tym uporać....
Mała przybiera w środę będą już 3 tygodnie, narazie kp wystarcza, co 2h pobudki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-12 20:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.