Narzeczone 2019 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-16, 08:40   #31
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hm wątek czekających jest ale to chyba nie ten


Nam trochę zeszło na znalezieniu odpowiedniej sali. Nie mieliśmy wcześniej nic upatrzone itp, więc wydzwaniałam wszystkie sale wokół Ale też nie od razu się za to wzięliśmy.

W jaki miesiąc celujecie ?
My też mieliśmy problem z salą, Szukaliśmy i szukaliśmy i nie mogliśmy nic znaleźć. Nic wartego uwagi. Wszystkie te sale takie nowoczesne, kompletnie nie w naszym klimacie, więc kamień spadł mi z serca jak już udało się coś załatwić w tej kwestii.

Chcieliśmy czerwiec, ale nie można mieć wszystkiego. Będzie sierpień, pierwsza połowa. A u Was?

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Wiem wiem ale sporo tu dziewczyn z wątku czekających to się witam
Teoretycznie wątek założyłam z myślą o osobach zaręczonych bądź tych, które się zaręczą do grudnia 2019 roku. Aby wątek miał rację bytu musiałabym go założyć 31 grudnia 2019 roku, natomiast postanowiłam zrobić to wcześniej, bo siedem miesięcy już minęło, a dziewczyny, które zostaną narzeczonymi np. w listopadzie mogą tutaj bez problemu dołączyć.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 09:19   #32
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
My też mieliśmy problem z salą, Szukaliśmy i szukaliśmy i nie mogliśmy nic znaleźć. Nic wartego uwagi. Wszystkie te sale takie nowoczesne, kompletnie nie w naszym klimacie, więc kamień spadł mi z serca jak już udało się coś załatwić w tej kwestii.

Chcieliśmy czerwiec, ale nie można mieć wszystkiego. Będzie sierpień, pierwsza połowa. A u Was?
Nam nie zależało w sumie na żadnym konkretnym miesiącu ale też nie było za dużego wyboru (chyba 5 wolnych terminów), więc zdecydowaliśmy się na kwiecień, wiosennie
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 20:21   #33
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Ja dzisiaj przeglądam strony sal weselnych i obawiam się że to będzie ciężki orzech do zgryzienia.

Jakie ceny u was za talerzyk?
Bo u mnie (pomorze) bardzo różnie z tego co widzę Wchodzę na 1 stronę i myślę sobie o fajna oferta 179 zł za osobę A czytam dalej to dodatkowo od 35 za poprawiny + 1500 obsługa. No i tak się zastanawiam czy to dużo za poprawiny czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 09:37   #34
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj przeglądam strony sal weselnych i obawiam się że to będzie ciężki orzech do zgryzienia.

Jakie ceny u was za talerzyk?
Bo u mnie (pomorze) bardzo różnie z tego co widzę Wchodzę na 1 stronę i myślę sobie o fajna oferta 179 zł za osobę A czytam dalej to dodatkowo od 35 za poprawiny + 1500 obsługa. No i tak się zastanawiam czy to dużo za poprawiny czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cena za talerzyk to zawsze cena za wesele. Poprawiny są osobnym dniem i osobnym kosztem - 35 zł/os to mało.
U mnie ceny za talerzyk są w okolicach 200zł/os. Poniżej tej kwoty to super cena, ale są też za 240zł. Tak naprawdę zależy co jest w pakiecie. Czasem są ciasta a czasem nie ma. Musisz sprawdzić ile dań gorących jest w tej cenie itp.

W domu weselnym gdzie my robimy wesele są 3 pakiety do wyboru (170/190/210 zł). Dodatkowo musisz zamówić ciasta, tort, stół wiejski lub słodki. A poprawiny jakoś 50-70 zł.
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 18:19   #35
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Cena za talerzyk to zawsze cena za wesele. Poprawiny są osobnym dniem i osobnym kosztem - 35 zł/os to mało.
U mnie ceny za talerzyk są w okolicach 200zł/os. Poniżej tej kwoty to super cena, ale są też za 240zł. Tak naprawdę zależy co jest w pakiecie. Czasem są ciasta a czasem nie ma. Musisz sprawdzić ile dań gorących jest w tej cenie itp.

W domu weselnym gdzie my robimy wesele są 3 pakiety do wyboru (170/190/210 zł). Dodatkowo musisz zamówić ciasta, tort, stół wiejski lub słodki. A poprawiny jakoś 50-70 zł.
No właśnie nie koniecznie cena za talerzyk to cena za samo wesele Siostra brała w tym roku ślub i mieli od razu wliczone poprawiny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 19:33   #36
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj przeglądam strony sal weselnych i obawiam się że to będzie ciężki orzech do zgryzienia.

Jakie ceny u was za talerzyk?
Bo u mnie (pomorze) bardzo różnie z tego co widzę Wchodzę na 1 stronę i myślę sobie o fajna oferta 179 zł za osobę A czytam dalej to dodatkowo od 35 za poprawiny + 1500 obsługa. No i tak się zastanawiam czy to dużo za poprawiny czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tej sali, w której my mamy są trzy opcje. Najniższy standard, średni i najwyższy. Różnią się liczbą dań gorących i przystawek. Z każdym rokiem cena idzie o 25 zł w górę.. gdybyśmy teraz robili wesele i chcieli średni standard to płacimy 240 zł za osobę, natomiast w 2021 wychodzi nam 265 zł. Niestety po naszym dokładnym szukaniu nie znaleźliśmy nic ciekawego. Po prostu w okolicy mamy przewagę sal brzydkich (oczywiście według nas), każdemu podoba się co innego. Ceny natomiast krążą w okolicach 200-250 zł w jakiś konkretniejszych miejscach.

W to 265 zł mamy wliczone przystawki w liczbie bodajże 7, 4 dania gorące, ciasta (cztery rodzaje), napoje: woda z cytryną i miętą i cztery rodzaje soków, owoce.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 09:57   #37
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
No właśnie nie koniecznie cena za talerzyk to cena za samo wesele Siostra brała w tym roku ślub i mieli od razu wliczone poprawiny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aa no to super, u mnie się nie spotkałam z takimi ofertami w końcu nie każdy robi poprawiny. Ale 35 zł wydaje się małą kwotą ale oczywiście znów pytanie co w tym jest

Leille to pakiety tak jak u mnie ale ceny trochę inne
Tez mamy w umowie, że ceny mogą się podnieść o 30 zł ale nie muszą więc tutaj ..we will see
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 14:36   #38
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Aa no to super, u mnie się nie spotkałam z takimi ofertami w końcu nie każdy robi poprawiny. Ale 35 zł wydaje się małą kwotą ale oczywiście znów pytanie co w tym jest

Leille to pakiety tak jak u mnie ale ceny trochę inne
Tez mamy w umowie, że ceny mogą się podnieść o 30 zł ale nie muszą więc tutaj ..we will see
U nas jest 265 zł i to się nie zmieni. Tzn. jeżeli za rok ceny pójdą o 30 zł w górę to u nas ta zmiana nie obowiązuje, bo jesteśmy już po podpisaniu umowy, więc przynajmniej to jest dobre, że nie ma stresu o jakiś skok cenowy. Także macie trochę inaczej, bo macie w umowie uwzględnione, że może się podnieść i wtedy musicie płacić tyle ile będzie ostatecznie, a my już dwa lata do tyłu znamy końcowy koszt. Już sobie wybraliście pakiet?

U nas jak mówiłam trzy pakiety. Najtańszy kosztuje bodajże 160-170 zł za osobę, średni 265 zł (w 2021 roku, teraz na 2020 240 zł) i najdroższy 300 zł teraz na 2020, a za dwa lata 325 zł i nie, to nie jest jakaś wypasiona willa pod Warszawą ślub i wesele mamy w moim rodzinnym mieście (ok. 50 tys. mieszkańców), cena może być uzależniona od tego, że jest to sala zabytkowa po starej stoczni i jest taras z widokiem na rzekę. Chcieliśmy znaleźć tak do 250 zł za osobę maksymalnie i udało by się to jakbyśmy w następnym roku organizowali wesele, a tu cholerstwo w górę idzie cały czas..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 14:50   #39
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

No to jest troche kiepskie, że nie wiemy jakie będą kwoty bo ciężko założyć jakiś budżet. Oczywiście liczę, że ceny się nie zmienią

Najniższy pakiet to 170 zł na chwilę obecną i wydaje nam się, że jest on wystarczający - danie główne + 3 gorące posiłki (wiadomo napoje, stół szwedki itd). Im wyższy pakiet tym więcej tych dań gorących a moim zdaniem więcej nie ma szans przejeść. Więc na ten moment byśmy brali ten najniższy ale zobaczymy co jeszcze nam wpadnie do głowy

Co do cen to wszystko pt "ślubne" idzie mega w górę - sala, zespół, fotograf ...
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 21:12   #40
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
No to jest troche kiepskie, że nie wiemy jakie będą kwoty bo ciężko założyć jakiś budżet. Oczywiście liczę, że ceny się nie zmienią

Najniższy pakiet to 170 zł na chwilę obecną i wydaje nam się, że jest on wystarczający - danie główne + 3 gorące posiłki (wiadomo napoje, stół szwedki itd). Im wyższy pakiet tym więcej tych dań gorących a moim zdaniem więcej nie ma szans przejeść. Więc na ten moment byśmy brali ten najniższy ale zobaczymy co jeszcze nam wpadnie do głowy

Co do cen to wszystko pt "ślubne" idzie mega w górę - sala, zespół, fotograf ...
U nas w tym najniższym pakiecie są 2 dania gorące, więc stwierdziliśmy, że za mało i wzięliśmy ten średni co ma 4

Tak, masakra jakaś! nie wiem jak ludzie za 3-4 lata będą wyprawiać wesela albo przystopują z tymi cenami, albo będą pary młode organizować obiad dla najbliższych
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 06:32   #41
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Tak to prawda ceny są okropne... No żeby za 1 butonierkę 50 zł sobie liczyć

A my wczoraj zrobiliśmy wstępną listę gości i wychodziłoby około 110 osób. Potem ogladaliśmy strony i internetowe sal weselnych i dzisiaj będę pisać maile Jak dobrze pójdzie to rok 2021 jest nasz Tylko znajomi nas postraszyli bo jak szukali w listopadzie orkiestry na 2020 to bardzo ciężko było im znaleźć. Podobno wiele było zespołow którym kończyły się już terminy na 2021 ... Więc sama jestem ciekawa jakie będą terminy na salach.

Jeszcze co do stron internetowych Sal. Niektóre są fantastyczne: mnóstwo zdjęć z różnymi układami stołów, pokazany ogród, przykładowe menu z cenami, informację o poprawkach czy informacje co jeszcze wlicza się a co nie do ceny. A inne? Można liczyć tylko na kilka zdjęć i informację że trzeba się dopytywać u nich całej reszty. No kurczę mogliby chociaż napisać mniej więcej od jakich cen zaczynają żeby przynajmniej było wiadomo chcemy tyle wydać czy np. Jest to dla nas za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 08:34   #42
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Tak to prawda ceny są okropne... No żeby za 1 butonierkę 50 zł sobie liczyć

A my wczoraj zrobiliśmy wstępną listę gości i wychodziłoby około 110 osób. Potem ogladaliśmy strony i internetowe sal weselnych i dzisiaj będę pisać maile Jak dobrze pójdzie to rok 2021 jest nasz Tylko znajomi nas postraszyli bo jak szukali w listopadzie orkiestry na 2020 to bardzo ciężko było im znaleźć. Podobno wiele było zespołow którym kończyły się już terminy na 2021 ... Więc sama jestem ciekawa jakie będą terminy na salach.

Jeszcze co do stron internetowych Sal. Niektóre są fantastyczne: mnóstwo zdjęć z różnymi układami stołów, pokazany ogród, przykładowe menu z cenami, informację o poprawkach czy informacje co jeszcze wlicza się a co nie do ceny. A inne? Można liczyć tylko na kilka zdjęć i informację że trzeba się dopytywać u nich całej reszty. No kurczę mogliby chociaż napisać mniej więcej od jakich cen zaczynają żeby przynajmniej było wiadomo chcemy tyle wydać czy np. Jest to dla nas za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak ja szukałam sali to mało, która miała ofertę z cenami na stronie internetowej - może 2 sale Także wszędzie dzwoniłam i wypytywałam o wszystko maile odpuściłam bo albo nikt na nie nie odpisuje albo odpisują po jakimś czasie a ja chciałam wiedzieć już no i można od razu popytać o wszystko.

Na pewno znajdziecie sale i zespół na 2021 ! chyba, że macie już wybraną datę i pod nią będziecie szukać sali - to może być ciężko
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:42   #43
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

No mam nadzieję że się uda. Ja wolę napisać najpierw maile bo chciałabym też dostać przykładowe menu jeśli się uda

Dziś mija nam miesiąc od zaręczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:23   #44
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Oo super

Ja podawałam maila przez tel i wysyłali oferty Ale możesz popisać maile i zobaczysz jaki będzie odzew. Jak niewiele sal odpisze to wtedy telefon do ręki

My myliśmy problem z salą bo większość jest do max 200 osób, a my potrzebujemy na więcej i był mega problem. Dlatego jak już znaleźliśmy sale do 300 to się długo nie zastanawialiśmy, szczególnie że bardzo dobre opinie widziałam

Powodzenia w szukaniu idealnej sali !
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:40   #45
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Na pewno znajdziecie sale i zespół na 2021 ! chyba, że macie już wybraną datę i pod nią będziecie szukać sali - to może być ciężko
No dokładnie! sala i zespół na pewno się znajdzie. U nas się znalazło bez problemu. Nie ma co się nastawiać na konkretny termin według mnie, bo bywa z tym różnie. Jak wspominałam wcześniej chcieliśmy na czerwiec i już miejsc nie było, ale za to trzy soboty w lipcu i trzy w sierpniu były jeszcze wolne. Wybraliśmy początek sierpnia i w sumie odpowiada nam to

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
No mam nadzieję że się uda. Ja wolę napisać najpierw maile bo chciałabym też dostać przykładowe menu jeśli się uda

Dziś mija nam miesiąc od zaręczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! u nas miesiąc minie za 4 dni

Nam wysłali ofertę meilowo dosłownie 30 minut po naszym telefonie do nich z informacją, że interesuje nas ich sala. Oferta bardzo obszernie napisana, więc fajnie bo nam się od razu wszystko rozjaśniło jak to u nich wygląda

--
Dziewczyny podajcie dokładne daty zaręczyn to Was umieszczę w pierwszym poście. Wiem, że Poli 22 czerwca, raspberry a Ty?
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2019-07-22 o 13:42
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 14:05   #46
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

--
Dziewczyny podajcie dokładne daty zaręczyn to Was umieszczę w pierwszym poście. Wiem, że Poli 22 czerwca, raspberry a Ty?
Musiałam otworzyć kalendarz i przypomnieć sobie kiedy byliśmy na wakacjach
9.10.2018
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 14:11   #47
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Musiałam otworzyć kalendarz i przypomnieć sobie kiedy byliśmy na wakacjach
9.10.2018
A, bo Wy w 2018, ale w sumie pod koniec, więc zapisuje
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 14:17   #48
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Dzięki

A Wy coś macie oprócz zarezerwowanej sali ? Zespół czy DJ ?
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 14:22   #49
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Dzięki

A Wy coś macie oprócz zarezerwowanej sali ? Zespół czy DJ ?
Mamy salę, zaklepany termin w Kościele i zespół. W tym tygodniu jedziemy spotkać się z facetem z tego zespołu, możliwe, że uda się już podpisać umowę.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 14:29   #50
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Czyli pomału do przodu

Ja o rezerwacji terminu w kościele jeszcze nie myślałam, ale tu nie powinno być raczej problemu. Jedynie zastanawialiśmy się nad godziną bo moich okolicach są śluby raczej wcześniej niż później a nie chciałabym o 13:00 ślubu.. Myślę, że 15:00 będzie ok
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 15:55   #51
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Czyli pomału do przodu

Ja o rezerwacji terminu w kościele jeszcze nie myślałam, ale tu nie powinno być raczej problemu. Jedynie zastanawialiśmy się nad godziną bo moich okolicach są śluby raczej wcześniej niż później a nie chciałabym o 13:00 ślubu.. Myślę, że 15:00 będzie ok
Powolutku, powolutku..

My zaklepaliśmy termin w Kościele po podpisaniu umowy z właścicielką sali, gdzie wiedzieliśmy już na 100%, który to będzie dzień.

Nasz ślub będzie o 16:00, ponieważ chcemy szykować się w hotelu, a taką możliwość mamy od godziny 14:00
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 16:47   #52
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Narzeczone 2019

Zgłaszam się i ja Narzeczona od 09 marca 2019 roku i z tego co widzę, z najkrótszym stażem 1 sierpnia stuknie nam rok związku, czyli zaręczyny były po 7 miesiącach.
Tylko, że my jesteśmy już wiekowi w tym roku stuknie nam 30-stka. Poznaliśmy się przez internet i każde z nas szukało kogoś na stałe, z kim stworzy dom i rodzinę, Tak się znaleźliśmy, że już od października mieszkamy razem.

W zeszłym tygodniu ostatecznie zarezerwowaliśmy salę, wczoraj fotografa. Data ślubu 24 kwietnia 2021
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 17:34   #53
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zgłaszam się i ja Narzeczona od 09 marca 2019 roku i z tego co widzę, z najkrótszym stażem 1 sierpnia stuknie nam rok związku, czyli zaręczyny były po 7 miesiącach.
Tylko, że my jesteśmy już wiekowi w tym roku stuknie nam 30-stka. Poznaliśmy się przez internet i każde z nas szukało kogoś na stałe, z kim stworzy dom i rodzinę, Tak się znaleźliśmy, że już od października mieszkamy razem.

W zeszłym tygodniu ostatecznie zarezerwowaliśmy salę, wczoraj fotografa. Data ślubu 24 kwietnia 2021

Hej
staż faktycznie najkrótszy ale ważne, że wiecie czego chcecie
A datę ślubu macie piękną - tą samą co my
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 18:59   #54
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej
staż faktycznie najkrótszy ale ważne, że wiecie czego chcecie
A datę ślubu macie piękną - tą samą co my
Jesteśmy też po przechodzonych związkach, różnych perypetiach, więc teraz szybciej wiedzieliśmy, czego oczekujemy od drugiej osoby.

Od początku chciałam kwiecień miał być czerwiec, ale sprawdziliśmy, że akurat w 2021 roku wypada komunia chrześniaka Tż, a u nich komunie od kilku lat są w czerwcu. Na dodatek sala miała tańszą ofertę weselną od października do kwietnia, więc decyzja mogła być tylko jedna
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:04   #55
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Nam nie zależało jakoś szczególnie na konkretnej dacie czy miesiącu. Myśleliśmy początkowo o maju ale też wpadła jakaś komunia, a kwiecień mi się w sumie podobał od początku kiedy dostaliśmy listę wolnych terminów
Tak mało dziewczyn w wątku a już się zdążył powtórzyć termin
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:24   #56
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zgłaszam się i ja Narzeczona od 09 marca 2019 roku i z tego co widzę, z najkrótszym stażem 1 sierpnia stuknie nam rok związku, czyli zaręczyny były po 7 miesiącach.
Tylko, że my jesteśmy już wiekowi w tym roku stuknie nam 30-stka. Poznaliśmy się przez internet i każde z nas szukało kogoś na stałe, z kim stworzy dom i rodzinę, Tak się znaleźliśmy, że już od października mieszkamy razem.

W zeszłym tygodniu ostatecznie zarezerwowaliśmy salę, wczoraj fotografa. Data ślubu 24 kwietnia 2021
Cześć!
Super, że pojawiła się kolejna osoba. Zapisuję datę Waszych zaręczyn w pierwszym poście. Zaręczyliście się dzień przed moimi urodzinami gratuluję Wam i super, że na siebie trafiliście

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej
staż faktycznie najkrótszy ale ważne, że wiecie czego chcecie
A datę ślubu macie piękną - tą samą co my
Ale trafiłyście Wy już będziecie 3 miesiące po ślubie i dopiero ja, mam nadzieję, że ,,poczekacie'' na mnie i zostawicie trochę ekscytacji, żeby ją uwolnić w sierpniu

aante_e macie tylko fotografa czy kamerzystę też? czy kamerzysty nie chciecie?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 09:56   #57
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Nam nie zależało jakoś szczególnie na konkretnej dacie czy miesiącu. Myśleliśmy początkowo o maju ale też wpadła jakaś komunia, a kwiecień mi się w sumie podobał od początku kiedy dostaliśmy listę wolnych terminów
Tak mało dziewczyn w wątku a już się zdążył powtórzyć termin
I babka na jednej sali i fotograf mówili, że teraz kwiecień jest coraz bardziej popularny. Kiedyś sezon zaczynał się od maja, a teraz na 2021 na naszej sali to była ostatnia wolna sobota w kwietniu.
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Cześć!
Super, że pojawiła się kolejna osoba. Zapisuję datę Waszych zaręczyn w pierwszym poście. Zaręczyliście się dzień przed moimi urodzinami gratuluję Wam i super, że na siebie trafiliście



Ale trafiłyście Wy już będziecie 3 miesiące po ślubie i dopiero ja, mam nadzieję, że ,,poczekacie'' na mnie i zostawicie trochę ekscytacji, żeby ją uwolnić w sierpniu

aante_e macie tylko fotografa czy kamerzystę też? czy kamerzysty nie chciecie?

Na razie mamy tylko fotografa. Z kamerzystą jest tak, że dla mnie mogłoby go nie być, ale Tż chce. Więc uzgodniliśmy, że nie będzie cenowo odbiegał od fotografa, którego udało nam się zarezerwować w dobrej cenie, a jest rewelacyjny
Więc będziemy czegoś szukać, ale teraz pierwszy w kolejce do opłacenia i zarezerwowania jest zespół.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 20:40   #58
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

A ja w czoraj pisałam maile do wszystkich sal które nas zainteresowały i dostałam odpowiedzi na wszystkie Powiem wam że tylko 1 sala jak dla mnie odpada bo zbyt duży koszt a jedzenia malutko - menu zaczyna się od 240 zł. O ile z obiadem by przeszło to kolacja bardzo marna.

Za to jedna sala już od 190 zł ma wiele rzeczy w ofercie A swoją najdroższą ofertą za 220 to już w ogóle bije reszta na głowę.

Także teraz zostaje nam skonsultować się z tż gdzie się wybieramy jeszcze na rozmowę na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 21:49   #59
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość

Na razie mamy tylko fotografa. Z kamerzystą jest tak, że dla mnie mogłoby go nie być, ale Tż chce. Więc uzgodniliśmy, że nie będzie cenowo odbiegał od fotografa, którego udało nam się zarezerwować w dobrej cenie, a jest rewelacyjny
Więc będziemy czegoś szukać, ale teraz pierwszy w kolejce do opłacenia i zarezerwowania jest zespół.
Rozumiem. Ja znalazłam takie 2 w 1. Dwóch chłopaków i dziewczyna. Wykonują i zdjęcia i video. Pracują akurat w moim mieście bo z niego pochodzą i głównie w Krakowie, ale coraz więcej w całej Polsce. Miałam z nimi na samym początku nieporozumienie, bo ze mną krótka piłka. Wiadomość odczytali i czekałam i czekałam, aż w końcu napisałam, że nie mogę czekać w nieskończoność, okazało się, że byli gdzieś w terenie, jedno odczytało i zapomniało odpisać, wstępnie otwierają kalendarz na 2021 rok w grudniu tego roku, więc odezwę się do nich w tym okresie, może jakieś spotkanie uda się zorganizować. Mogę jeszcze do grudnia poczekać z tą kwestią, ale jakby później zaczynali zapisy to bym się zastanowiła, chociaż podobają nam się ich prace i to mega plus, że robią wszystko, ponieważ z fotografem nie ma problemu, ale znalezienie kamerzysty to nie lada wyczyn..

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
A ja w czoraj pisałam maile do wszystkich sal które nas zainteresowały i dostałam odpowiedzi na wszystkie Powiem wam że tylko 1 sala jak dla mnie odpada bo zbyt duży koszt a jedzenia malutko - menu zaczyna się od 240 zł. O ile z obiadem by przeszło to kolacja bardzo marna.

Za to jedna sala już od 190 zł ma wiele rzeczy w ofercie A swoją najdroższą ofertą za 220 to już w ogóle bije reszta na głowę.

Także teraz zostaje nam skonsultować się z tż gdzie się wybieramy jeszcze na rozmowę na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super, że macie spory wybór! daj znać co tam w końcu zdecydowaliście i co udało Wam się załatwić.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 10:15   #60
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

My mamy fotografa (zaklepany ale jeszcze przed podpisaniem umowy, otworzył dopiero co kalendarz na 2021r) ale nadal zastanawiamy się nad kamerą Początkowo chcieliśmy, później dostałam oferty z cenami 4/4,5k i stwierdziliśmy, że to trochę za drogo (szczególnie, że fotograf w podobnej cenie). Więc póki co zrezygnowaliśmy z filmu ale czuje, że temat jest jeszcze w zawieszeniu
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-11 10:24:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.