KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-10-26, 09:16   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

kurs body piercingu


Poszukuję informacji nt. kursów body piercingu. Szczególnie interesuje mnie przekłuwanie nosa, pępka.Jeśli wiesz gdzie organizowane są takie kursy to odezwij się. Dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-26, 09:16   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kurs body piercingu

Poszukuję informacji nt. kursów body piercingu. Szczególnie interesuje mnie przekłuwanie nosa, pępka.Jeśli wiesz gdzie organizowane są takie kursy to odezwij się. Dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-27, 09:05   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kurs body piercingu

[img]icons/icon40.gif[/img]

Znalazlam dwa kursy w:
Miedzynarodowej Szkole Makijazu Permanentnego, Tatuazu i Body-percingu Korzeniewskiej& Jamroz
(bardzo ciekawa oferta) Warszawa, Bitwy Warszawskiej 14/40 tel./fax 022 822 43 85; tel. 022 758 09 22 kom. 0 501 979 276

I druga oferta :
Szkola Przekluwania Ciala Ryszarda Miazka
tel 042 631 96 00
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-27, 09:05   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kurs body piercingu

[img]icons/icon40.gif[/img]

Znalazlam dwa kursy w:
Miedzynarodowej Szkole Makijazu Permanentnego, Tatuazu i Body-percingu Korzeniewskiej& Jamroz
(bardzo ciekawa oferta) Warszawa, Bitwy Warszawskiej 14/40 tel./fax 022 822 43 85; tel. 022 758 09 22 kom. 0 501 979 276

I druga oferta :
Szkola Przekluwania Ciala Ryszarda Miazka
tel 042 631 96 00
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 19:27   #5
chairmedia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: kurs body piercingu

Chyba najlepszymi ośrodkami organizującymi szkolenia kolczykowania są placówki Centrum Promocji Kosmetycznej (Warszawa, Poznań, Wrocław, Szczecin). Najbliższe szkolenie prowadzone przez dr nauk med.Ryszarda Stankiewicza odbędzie się 03-07-2005 w Poznaniu ul. Limanowskiego 8 tel 61/866 56 23 info na stronach kursy.com.pl piercing
chairmedia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:47   #6
WAMP ABC DLA SALONÓW UROD
BAN stały
 
Avatar WAMP ABC DLA SALONÓW UROD
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Post Kurs Piercing Gorzów Wlkp - Zapraszamy

[FONT=Arial Narrow][COLOR=navy][COLOR=blue][SIZE=3]KURS PIERCING
BEZPIECZNE KOLCZYKOWANIE CIAŁA

Czas trwania – 1 dzień
Cena – 490,-

Szkolenie kończy sie uzyskaniem certyfikatu
Ilośc miejsc ograniczona

Nieopłacona reklama

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2006-05-25 o 20:21
WAMP ABC DLA SALONÓW UROD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 10:53   #7
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Kurs Piercing Gorzów Wlkp - Zapraszamy

Łamiesz regulamin. Taka reklama jest tutaj płatna.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 10:57   #8
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kurs Piercing Gorzów Wlkp - Zapraszamy

Cytat:
Napisane przez amika79
Łamiesz regulamin. Taka reklama jest tutaj płatna.
Tak. Zgadzam sie. Na pewno nikt nie przyjdzie na ten kurs
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 20:08   #9
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
kurs kolczykowania Poznań?Gdzie??

witam wszystkich odwiedzających forum,dziewczyny potrzebuje pomocy w wybraniu kursu kolczykowania...Wiem,że było juz pisane coś na temat szkoły przekłuwania ciała Ryszarda Miążka z Łodzi tylko Ja potrzebuje szkolenia w Poznaniu....tylko bardzo zależy Mi na kursie z prawdziwego zdarzenia a do tego interesuje Mnie tylko szkolenie z zakresu przekłuwania uszu(również u dzieci),pępka i noska.Wiem ,że w szkołach uczą wszystkiego a zazwyczaj pokazują przekłuwanie w języku,brwiach...ale Mnie to wogóle nie interesuje i powiem nawet że pewnie nie miałabym odwagi przebić ciała w tych miejscach także proszę podajcie Mi takie kursy,strony internetowe....będe wdzięczna za waszą pomoc
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:22   #10
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kurs kolczykowania Poznań?Gdzie??

jeśli nie masz odwgi kolczykowac pewnych miejsc na ciele to po co chcesz się nauczyć przekłuwać-to tak jakbyś stwierdzila że pomalowac paznockie to klientce możesz ale opiłować już nie?
w Poznaniu nie ma rzetelnego kursu kolczykowania-po za tym,żaden kurs nie nauczy cię jak wykonywać to w pełni profesjonalnie i bezpiecznie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 09:09   #11
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: kurs kolczykowania Poznań?Gdzie??

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jeśli nie masz odwgi kolczykowac pewnych miejsc na ciele to po co chcesz się nauczyć przekłuwać-to tak jakbyś stwierdzila że pomalowac paznockie to klientce możesz ale opiłować już nie?
w Poznaniu nie ma rzetelnego kursu kolczykowania-po za tym,żaden kurs nie nauczy cię jak wykonywać to w pełni profesjonalnie i bezpiecznie
masz racje dobry przykład podałeś...z tym malowaniem paznokci tylkoodnonie kolczykowania to zalezy mi na chwile obecna miejsca tj uszy , pępek , nos skoro nie Poznań to co mi polecasz jaki kurs?która szkoła zasługuje na Twoje polecenie,wiem że kurs taki trwa 1-dzień odbywa się pod nadzorem chirurga zależy mi na woj wielkopolskim
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 18:54   #12
LadyLuck
Raczkowanie
 
Avatar LadyLuck
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia ;)
Wiadomości: 41
Dot.: kurs kolczykowania Poznań?Gdzie??

Co do takich kursów mam dosyć sceptyczne nastawienie.
Dyplom, który zdobedziesz po tym całym kursie, nie czyni z Ciebie piercera, jest on jedynie dla Ciebie, mozesz sobie go ew. powiesic nad łóżkiem.
Nie okłamujmy się, nie nauczysz się kłuć podczas jednego dnia.
Ludzie prowadzący takie kursy mają nikłe pojęcie o kolczykowaniu (o ile w ogóle).
__________________
she's a one girl revolution, tatooed on the heart.
LadyLuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 23:29   #13
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: kurs body piercingu

szukam kursu body piercingu w warszawie o przystepnej cenie. czy ktos wie gdzie ?????
oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 19:25   #14
czarnulka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Kurs na usuwanie owlosienia laserem

Czy wie ktos gdzie moge zrobic kurs na laserowe usuwanie owlosienia? Jestem z gorzowa wielkopolskiego i chcialabym gdzies w okolicy zrobic taki kurs i ile moze takie cos kosztowac?
czarnulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:23   #15
zbyszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
kurs na depijacje laserową

Chciałabym zrobić kurs na depilacje laserową zdobyć dyplom, szperałam w inernecie ale NIC nie znalazłam czy ktoś wie moze gdzie w Warszawie robi się takie kursy
zbyszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:45   #16
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Kurs Piercing Gorzów Wlkp - Zapraszamy

Wiem że wątek jest o percingu ale są tu dziewczyny z lubuskiego i
przypominam że już za kilka dni -16.01.2009 o 18:00 odbędzie się spotkanie wizażanek w Gorzowie !!!!!
Także jeżeli jeszcze są chętne jakieś dziewczyny prosze dać znać. Pod koniec tego tygodnia rezerwuje stoliki.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:09   #17
zoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
kurs przedluzania rzes

hej dziewczyny. wiem ze temat przedluzania rzes byl juz poruszany ale mnie interesuje sam kurs(metoda 1:1). za tydzien sie na taki wybieram. chcialabym sie dowiedziec czegos od dziewczyn ktore sie juz tym zajmuja , czy rzeczywiscie jest to bardzo ciezkie do wykonania czy raczej kwestia treningu, wprawy??? doradzcie
zoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 09:02   #18
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: kurs przedluzania rzes

Wszystko to kwestia dobrego szkolenia a potem treningu.Ja poczatkowo zakładałam 3-4 godziny,a teraz zeszłam na 2 godziny.Byłam wczoraj w Bydgoszczy u trenerki która mnie szkoliła i ona założyła mi rzęsy (potrzebowałam mieć dla swojej reklamy) w niecałe 1,5 godziny.Zanim zaczęłam zakładać zarobkowo,to kilka aplikacji wykonałam treningowo na znajomych i to juz mi dało godzinkę mniej.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:50   #19
zoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: kurs przedluzania rzes

jestem juz po kursie. zrobilam juz 4 osoby na razie tez na zasadzie treningu. w miare mi to idzie jedyny problem to taki ze czasami przyjleja mi sie po 2 rzeski.jak dlugo czekasz az klej przyschnie zanim ja puscisz?
zoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 08:35   #20
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: kurs przedluzania rzes

Pracuję na kleju Ultimate firmy Lash Perfect i on klei prawie natychmiast,nie muszę przytrzymywać.Może za dużo kleju bierzesz i dlatego ci się sklejają te obok.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:17   #21
zoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: kurs przedluzania rzes

pracuje na tym samym kleju mozliwe ze chodzilo o za duza ilosc kleju:/ wczoraj robilam klientke i bylo juz ok ale czas to ciagle do 3 h:/
zoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 11:09   #22
Shibaxps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: kurs body piercingu

Witam

Mam do zaoferowania odpłatnie ponad 3 godzinny kurs piercingu na DVD w języku
angielskim.

Kurs obejmuje tematykę piercingu uszu, nozdrzy, przegrody, pępka, brwi sutków,
języka i warg.

Kontakt wyłącznie na email: shirohack@gmail.com
Shibaxps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:50   #23
pszczolka_mala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: kurs body piercingu

w Krakowie jest teraz organizowany kurs bodypiercingu, prowadzą go osoby co prawda bez tytułu doktora nauk medycznych, natomiast z wieloletnim doświadczeniem - piercerzy (Doktor i Roni). Dokładnych informacji nie znam, ale pisząc na maila body.works@myspace.com dowiesz się wszystkiego.
pozdr
pszczolka_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:21   #24
maadz91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: kurs body piercingu

Witam.
Czy zna ktoś osobę przeprowadzającą kursy piercingu we Wrocławiu?
Pozdrawiam
maadz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:18   #25
Kerozyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: kurs body piercingu

Bezpiecznego przekłuwania ciała nie da się nauczyc na żadnym kursie, zwłaszcza szybkim i tanim.

Bo przekłuwanie ciała to nie tylko wkładanie w nie ozdoby, to wszystko, co znajduje się dookoła tego: ryzyko związane z zabiegiem, powikłania zabiegu, prawidłowa pielęgnacja, anatomia i fizjologia ciała człowieka, zapobieganie zakażeniom, epidemiologia, mikrobiologia, dermatologia, chirurgia, elementy farmakologi, umiejętnośc posługiwania się jałowym sprzętem, techniki dezynfekcji i sterylizacji, właściwy dobór ozdoby do przekłucia, techniki konkretnych przekłuc. To ogrom wiedzy, którego nie da się przekazac podczas jednego dnia. Myślę, że trzeba by na to co najmniej roku szkolenia.

Ja skończyłam kurs w szkole Miazka w Łodzi, i muszę powiedziec, że poziom był żałośnie niski (a podobno to jeden z najlepszych kursów w Polsce ) Mimo tego, że prowadził go chirurg, miał niewielką wiedzę o doborze biżuterii i technice wykonywania przekłuc.

Na zachodzie piercer szkoli się, terminując kilkanaście miesięcy u mistrza. Często dokłada do tego studia medyczne albo specjalstyczne kursy z zakresu technik dezynfekcji/sterylizacji i BLS. W Polsce większośc osób uczy się na własnych błędach albo na kilkugodzinnych kursach. Albo co gorsza, z kasety wideo.

Nie urażając wielu dobrych piercerów, których mamy w tym kraju, poziom przekłuwania ciała w Polsce jest żałośnie niski. Właśnie przez brak prawidłowego szkolenia. Przytoczmy chocby znaną piercerkę, która przekłuwała ciało dziesiątkom osób i gotowała narzędzia i kolczyki w garnku. Albo pana z jednego z najbardziej znanych studiów w Warszawie, który "sterylizował" kolczyki "pół minutki się w spirytusiku wymoczy". I robi to nadal. Sanepid jakoś się nie zainteresował. Albo kosmetyczkę, która powiedziała, że "sterylizuje" kolczyki "20 razy mocząc je w spirytusie".

Taka jest Polska rzeczywistośc.

Dwa dni temu znalazłam w sieci zdjęcie z jednego z "tanich i szybkich" kursów organizowanych w Polsce. I jak to wyglądało: osoba, która miała przekłuwany pępek, stała. W gabinecie była co prawda kozetka, ale leżały na niej torebki i napoje pań biorących udział w kursie. Osoby wykonujące zabieg miały na rękach rękawiczki diagnostyczne, do tego jedna z pań wykonujących zabieg miała tak długie mankiety bluzki, że zasłaniały one mankiety rękawiczek...

Może moje rozgoryczenie wynika z tego, że kilka lat temu sama zostałam do końca życia oszpecona przez kosmetyczkę, której wydawało się, że potrafi zakładac kolczyki. Niby miała ukończony kurs i dyplomik na ścianie, ale wiedzy i umiejętności za grosz. Bo niemożliwe jest, żeby zdobyła je na 6-godzinnym szkoleniu.
Kerozyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:14   #26
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: kurs body piercingu

ja studiuje kosmetologie na akademii medycznej i z dziewczynami wlasnie zalatwiamy sobie kurs. ma to byc jakas firma z Wroclawia, bo u nas w Szczecinie nie ma nic konkretnego.
i zgadzam sie z Toba Kerozyna piercing to nie jest slepe zakladanie kolczykow..bedac juz prawie na koncowce studiow, po calej anatomii fzjologii farmakologii dermie itp, do tego studiujac przez rok pielegniarstwo i dobrze poslugujac sie igla, mam obawy ze nie dam rady, a ludzie ktorzy ida "z ulicy" ehh zadziwiaja mnie
emza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:52   #27
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Kurs przedłużania rzęs

Witam,
czy któraś z dziewczyn może była na szkoleniu z przedłużania rzęs, które jest godne uwagi?

Jestem z Łodzi i tu chciała bym je odbyć.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:22   #28
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kurs przedłużania rzęs

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
Witam,
czy któraś z dziewczyn może była na szkoleniu z przedłużania rzęs, które jest godne uwagi?

Jestem z Łodzi i tu chciała bym je odbyć.
ja jestem z ŁDZ i byłam na szkoleniu z przedłużania rzęs tylko że było to organizowane w mojej szkole.

więcej mogę powiedzieć na PW i jaka to była firma
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:38   #29
Spasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: kurs body piercingu

Jeszcze nie było takiego, co nauczył się masażu lub wykonywania body piercingu w jeden dzień. Jest to kwestia wielu godzin treningu po zakończeniu nauki. Niestety tak musi być.

Zasada jest jedna, jeśli ktoś chce byś w czymś naprawdę dobry i osiągnąć poziom mistrzowski musi intensywnie ćwiczyć.

Nauka jest jednak rzeczą bardzo istotną, trzeba tylko trafić w odpowiednie ręce. Przeszkolenie jest czymś w rodzaju szkoły podstawowej. Trzeba mieć na czym bazować, żeby pójść do przodu.

Żadne szkolonko, choćby trwało tydzień nie jest w stanie zrobić z was znakomitych piercerów, a prowadzący je, nie przełamie waszego strachu i nie wykona za was poprawnie przekłucia w gabinecie. Kto był na więcej niż 3 szkolonkach w życiu dobrze wie o czym mówię

Rzeczą najistotniejszą jest odpowiednie, indywidualne podejście instruktora do każdego kursanta tak, aby ten wyniósł z nauki jak najwięcej i potrafił oprzeć się na przekazanej bazowej wiedzy w trakcie pracy. Potem pozostaje dalsza chęć poszerzania horyzontów i ciągła praktyka oraz dokształcanie się

Niestety czasem trzeba zerknąć do notatek lub przeczytać jeszcze książkę na dany temat.

Życzę powodzenia "Spasja" Jeśli robisz coś z Pasją, zawsze zrobisz to dobrze
__________________
Spasja

Edytowane przez Spasja
Czas edycji: 2010-07-15 o 12:59
Spasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 00:53   #30
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy warto?

Witam
Przeglądam w tej chwili ogłoszenia przeróżnych szkół dotyczących kursów kosmetycznych. Wiążę swoją przyszłośc z kosmetyką i lubię to, a w tej chwili studiuję farmację, więc zrobienie technika usług kosmetycznych chociażby zaocznie w raczej nie wchodzi w grę ze względu na brak czasu. Mogłabym zrobić roczną podyplomówkę z kosmetologii, ale tekoszty...

Rozważam też w przyszłości dobranie kosmetologii jako drugiego kierunku, przedmioty typu chemia, anatomia, fizjologia zapewne miałabym przepisane, więc to byłoby spore ułatwienie. Jednak chciałabym się dowiedzieć, co tak naprawdę dają te wszystkie kursy trwające 5 dni, a zabierające 900 zł z portfela? Wszystkie tego typu szkoły oferują certyfikaty, nawet w kilku językach, ale tak naprawdę jakie ma się wtedy uprawnienia, jeśli w ogóle jakiekolwiek? Wiadomo, że nie będzie się miało takiej wiedzy jak po 2 letnim studium, ale czy istnieje potem możliwość pracy w zakładzie kosmetycznym?

Czy to raczej kursy do zrobienia tak dla siebie, dla własnej satysfakcji ? A może istnieją jakieś kursy trwające powiedzmy kilka miesięcy- weekendowe? Wtedy na pewno zdobyta wiedza będzie szersza, no i zakłądam, że więcej praktyki.

Jeśli którakolwiek z Wizażanek miała do czynienia z takiego typu kursami, byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek opinie. Szczególnie interesuje mnie Śląsk/ Kraków
Pozdrawiam
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-15 13:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.