Dziewica i do¶wiadczony ch³opak - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-29, 19:04   #1
Angellla
Raczkowanie
 
Avatar Angellla
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 38
Unhappy

Dziewica i do¶wiadczony ch³opak


Witam. Z moim chlopakiem spotykam siê od kilku miesiêcy. Dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie i jestesmy w sobie naprawde zakochani .. Wszystko jest okej, ale jak wiadomo prêdzej czy pó¼niej w zwi±zku dochodzi do bli¿szych kontaktów- w tym seksu.. Jeszcze ze soba nie kochalismy siê, to jeszcze przed nami.. I w³asnie tu jest problem. Ja jestem dziewic±, a mój chlopak nie jest prawiczkiem. Szczerze mówi±c nie wiem dok³adnie ile mia³ partnerek przede mna, ale gdzies w granicach 1-3. On nie wie, ¿e ja nie uprawia³am seksu, bo jeszcze mu o tym nie mówi³am, z pocz±tku chcia³am mu zrobic mi³± niespodziankê i nie chcia³am zeby od tamtego czasu obchodzi³ siê ze mna jak z jajkiem.. ale s±dze, ¿e sie domy¶la o tym. Wracaj±c do problemu, to chodzi o to, ¿e mam do niego w pewnym sensie ¿al, ¿e nie jestem jego "pierwsz±", a ja jestem, ¿e tak powiem "nie ruszona". Nie powinnam mieæ o to do niego pretensji, gdy¿ niewiele znam 22letnich prawiczków i jest to normalne, i¿ pierwszy raz ma za sob± . Z jednej strony to dobrze, ¿e facet ma juz do¶wiadczenie, ¿e jest ju¿ w tej kwestii dobrze zapoznany, a z drugiej jest mi smutno i czujê do niego niechêæ.. czasem nawet my¶le, ¿e nie jest mnie godny itd. Wiem, jestem okropna, bo nie powinnam miec o to do niego pretensji, ale zawsze marzy³am o pierwszym razie z kims kto równiez bedzie robi³ to po raz pierwszy. Co o tym s±dzicie? mam prawo tak uwa¿ac, czy niepotrzebnie robie problem z niczego? ehh.. naprawde sie tym przejmuje.
Angellla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 11:51   #2
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomo¶ci: 3 964
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

po 1sze co to jest 1-3 dziewczyny ... jakby ich mial 20 mialabys prawo sie stresowaæ.

po 2gie spojrz na to od tej strony ze jak jest doswiadczony skorzystasz na tym tak, ze bedzie wiedzial co i jak robic
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 11:59   #3
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 13 556
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

tak szczerze... to lepiej dla Ciebie, ¿e ch³opak bêdzie mia³ jakiekolwiek pojêcie... niestety to wszystko nie wygl±da tak jak na filmach...
Malgos_12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 12:03   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
po 1sze co to jest 1-3 dziewczyny ... jakby ich mial 20 mialabys prawo sie stresowaæ.
Niby czym? Jego ¿ycie, jego sprawa co i z kim robi³ zanim by³ w zwi±zku z autork± w±tku. Móg³by mieæ i 30 partnerek seksualnych, j± to powinno ¶rednio obchodziæ.

I te¿ popieram, ¿e w sumie lepiej, ¿e on wie co i jak.
¯ycie to nie bajka, rzadko siê zdarza ¿eby para razem straci³a dziewictwo i w dodatku ¿eby ¿yli d³ugo i szczê¶liwie a¿ ¶mieræ ich nie rozdzieli.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 12:08   #5
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomo¶ci: 3 964
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Niby czym? Jego ¿ycie, jego sprawa co i z kim robi³ zanim by³ w zwi±zku z autork± w±tku. Móg³by mieæ i 30 partnerek seksualnych, j± to powinno ¶rednio obchodziæ.

I te¿ popieram, ¿e w sumie lepiej, ¿e on wie co i jak.
¯ycie to nie bajka, rzadko siê zdarza ¿eby para razem straci³a dziewictwo i w dodatku ¿eby ¿yli d³ugo i szczê¶liwie a¿ ¶mieræ ich nie rozdzieli.
no masz racje, ale skoro juz spyta³a no to wie i teraz moze o tym rozmyslac. a 1-3 dziewczyny w tym wieku nie swiadcza o nim jako o jakims casa novie raczej to chyba normalne...
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 12:26   #6
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Spoko, z³ap jakiego¶ 16 latka z gimnazjum i prze¿yj z nim pierwszy raz, jestem pewna ¿e bêdziesz chcia³a o tym jak najszybciej zapomnieæ w przeciwieñstwie do pierwszego razu z kim¶ do¶wiadczonym..
Swoj± drog± jak mo¿esz o swoim facecie my¶leæ ¿e jest ciebie niegodzien, matko boska...
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 12:41   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez drabineczka Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko, z³ap jakiego¶ 16 latka z gimnazjum i prze¿yj z nim pierwszy raz, jestem pewna ¿e bêdziesz chcia³a o tym jak najszybciej zapomnieæ w przeciwieñstwie do pierwszego razu z kim¶ do¶wiadczonym..
Swoj± drog± jak mo¿esz o swoim facecie my¶leæ ¿e jest ciebie niegodzien, matko boska...
nie slyszalas ze dziewictwo to najwiekszy skarb jaki kobieta moze oferowac mezczyznie?
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 12:45   #8
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

popatrz na to z drugiej strony - masz kogo¶ kto ma ju¿ jakie¶ do¶wiadczenie i wprowadzi Ciê w ten nowy dla Ciebie ¶wiat i nie bêdzie tego robi³ po omacku tylko z wyczuciem, którego zapewne nieco nabra³ poczytaj sobie w±tki o nieudanych pierwszych razach z powodu np. stresu b±d¼ nieudolno¶ci partnera i ciesz siê, ¿e masz w nim przewodnika przesz³o¶ci nie zmienisz, musisz j±zaakceptowaæ
__________________
"Ja mieszkaæ w Polska i robiæ kariera
my mieæ samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 13:32   #9
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Powiem Ci ze nie jestes sama. Mam dokladnie taka sama sytuacje (nawet wiek sie zgadza). Rowniez pojawila sie pewna niechec do jego osoby itd.ale z drugiej strony pomysl...-wtedy zapewne jeszcze Cie nie znal. Mnie z ta mysla oswoil czas. Juz jest zdecydowanie lepiej niz bylo. Mysle ze i z Toba tak bedzie. Glowa do gory! Nie liczy sie to co bylo a to co JEST!
No_To_Co jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 13:36   #10
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 9 126
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Z moim chlopakiem spotykam siê od kilku miesiêcy. Dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie i jestesmy w sobie naprawde zakochani .. Wszystko jest okej, ale jak wiadomo prêdzej czy pó¼niej w zwi±zku dochodzi do bli¿szych kontaktów- w tym seksu.. Jeszcze ze soba nie kochalismy siê, to jeszcze przed nami.. I w³asnie tu jest problem. Ja jestem dziewic±, a mój chlopak nie jest prawiczkiem. Szczerze mówi±c nie wiem dok³adnie ile mia³ partnerek przede mna, ale gdzies w granicach 1-3. On nie wie, ¿e ja nie uprawia³am seksu, bo jeszcze mu o tym nie mówi³am, z pocz±tku chcia³am mu zrobic mi³± niespodziankê i nie chcia³am zeby od tamtego czasu obchodzi³ siê ze mna jak z jajkiem.. ale s±dze, ¿e sie domy¶la o tym. Wracaj±c do problemu, to chodzi o to, ¿e mam do niego w pewnym sensie ¿al, ¿e nie jestem jego "pierwsz±", a ja jestem, ¿e tak powiem "nie ruszona". Nie powinnam mieæ o to do niego pretensji, gdy¿ niewiele znam 22letnich prawiczków i jest to normalne, i¿ pierwszy raz ma za sob± . Z jednej strony to dobrze, ¿e facet ma juz do¶wiadczenie, ¿e jest ju¿ w tej kwestii dobrze zapoznany, a z drugiej jest mi smutno i czujê do niego niechêæ.. czasem nawet my¶le, ¿e nie jest mnie godny itd. Wiem, jestem okropna, bo nie powinnam miec o to do niego pretensji, ale zawsze marzy³am o pierwszym razie z kims kto równiez bedzie robi³ to po raz pierwszy. Co o tym s±dzicie? mam prawo tak uwa¿ac, czy niepotrzebnie robie problem z niczego? ehh.. naprawde sie tym przejmuje.

Po prostu pad³am, wybacz nie jest ciebie godny bo? Bo co ?
bo mia³ ju¿ partnerkê?
Rêce opadaj±
Jak ju¿ Ci tak okropnie zale¿y na tej czysto¶ci to zachowaj j± do ¶lubu.
Sk±d wiesz, ¿e to z tym ch³opakiem bêdziesz do koñca ¿ycia ? A jak siê rozstaniecie ? znajdziesz innego ch³opaka i byæ i mo¿e on bêdzie 'nienaruszony' ( ) czy bêdzie czu³ niechêæ do Ciebie w zwi±zku z tym, ¿e mia³a¶ ju¿ kogo¶? I co wtedy - identyczna sytuacja Trochê paranoja jak dla mnie.


Po drugie to powinna¶ z nim pogadaæ, i WSZYSTKO to co tu napisa³a¶ powiedzieæ mu. To jest jego przesz³o¶æ, nie masz na ni± wp³ywu, ani on teraz nie mo¿e jej zmieniæ. Nie powinno Ciê to interesowaæ, móg³ mieæ nawet 100 partnerek i co z tego ?
Plus jak czujesz niechêæ do niego poniewa¿ nie jest prawiczkiem, to zostaw ten ca³y seks, poszukaj ch³opaka, który jest prawiczkiem, aby¶ nie czu³a niechêci i jazda, ogieñ. Skoro ju¿ patrzysz w tych kategoriach..

Ciekawa jestem gdyby by³a taka sytuacja, ¿e oboje macie za sob± pierwszy raz. Ty akceptujesz jego erotyczn± przesz³o¶æ, a on Twojej nie
i co wtedy ? jakby¶ siê czu³a z tym, ¿e nie masz na ni± wp³ywu a on czepia siê o ni± ?

Zreszt± tak do tytu³u dziewica + do¶wiadczony ch³opak to chyba najlepsze co mo¿e byæ
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak siê j± wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 13:56   #11
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
a z drugiej jest mi smutno i czujê do niego niechêæ.. czasem nawet my¶le, ¿e nie jest mnie godny itd. Wiem, jestem okropna, bo nie powinnam miec o to do niego pretensji, ale zawsze marzy³am o pierwszym razie z kims kto równiez bedzie robi³ to po raz pierwszy. Co o tym s±dzicie? mam prawo tak uwa¿ac, czy niepotrzebnie robie problem z niczego? ehh.. naprawde sie tym przejmuje.
Tak jak kto¶ ju¿ napisa³ - jak± masz pewno¶æ, ¿e on bêdzie tym jedynym do koñca ¿ycia? Je¿eli siê rozstaniecie, to Ty staniesz siê 'nieczyst±' dla innego. Nie ma co obwiniaæ kogo¶ o jego przesz³o¶æ, je¿eli Ciebie w niej nie by³o.
__________________
"Ale cieñ Dzikiej Kobiety wci±¿ za nami pod±¿a, dniem i noc±. Niewa¿ne, gdzie jeste¶my, ten cieñ ma nieodmiennie cztery ³apy."
harvvey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:00   #12
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Nie jest Ciebie godny? No b³agam... A co Ty swoim dziewictwem ¶wiat od g³odu ratujesz, czy co?

Mia³am podobny "problem". Dziewictwo straci³am w wieku lat 21 i by³am "ostatnim samurajem" w¶ród moich znajomych... Mój T¯, co mnie nie dziwi³o, wcze¶niej ju¿ mia³ jedn± dziewczynê. Seks mia³ ju¿ za sob±.
Na pocz±tku trochê by³o mi "przykro", ¿e on ju¿ wcze¶niej z kim¶ by³, ¿e siê dotykali itp. Trochê ba³am siê, ¿e nie dam rady przeskoczyæ strachu przed porównaniem...
Ale nigdy nie my¶la³am o tym, ¿e jest mnie nie godny, nigdy nie odczuwa³am wobec niego niechêci. Powiedzia³am mu o swoich obawach, a on powiedzia³, ¿e co by³o a nie jest nie pisze siê rejestr... a po jakim¶ czasie powiedzia³, ¿e uwielbia siê ze mn± kochaæ bo raz: kocha MNIE, a dwa: potrafiê byæ pomys³owa w ³ó¿ku, pomimo braku do¶wiadczenia. Po prostu podchodz±c do tematu postanowi³am postawiæ wszystko na jedn± kartê: zero zastanawiania siê, zero skrêpowania, wy³±czone kompleksy... przed pierwszym razem trochê siê stresowa³am, ale potem zaczê³am traktowaæ seks jak zabawê - i nadrabia³am to, ¿e zachowa³am swój "skarb" do 21 roku ¿ycia
A dziewictwo straci³am z kim¶, kogo KOCHA£AM I KOCHAM. Jego do¶wiadczenie przesta³o mieæ znaczenie.
Kaja-ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 15:30   #13
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 354
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
Nie powinnam mieæ o to do niego pretensji, gdy¿ niewiele znam 22letnich prawiczków i jest to normalne, i¿ pierwszy raz ma za sob± .
Wcale nie ze wzglêdu na jego wiek nie powinna¶ mieæ do niego pretensji - ale ze wzglêdu na to, ¿e to przesz³o¶æ, w której Ciebie nawet nie by³o. Je¿eli decydujesz siê tworzyæ z kim¶ zwi±zek, to musisz akceptowaæ takie kwestie - je¶li nie akceptujesz, to nie widzê sensu anga¿owania siê dalej, a potem rozkminiania czy on jest godny czy nie.


Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jest Ciebie godny? No b³agam... A co Ty swoim dziewictwem ¶wiat od g³odu ratujesz, czy co?
Najlepsze podsumowanie
__________________
Lea_ny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 15:41   #14
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4 722
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Napiszê tylko tyle ...
Jak facet jest w porz±dku czyli delikatny, naprawdê mu na tobie zale¿y, wszystko bêdzie bardzo dobrze a nawet jeszcze lepiej. Nie licz tamtych dziewczyn przed tob±, nie warto, to ju¿ niewa¿ne, wa¿ne, ¿eby mu zaufaæ, jego do¶wiadczenie to tak naprawdê atut skoro ty jeste¶ dziewic±.
lwia paszcza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 15:45   #15
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 7 346
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Ju¿ s³yszê, jak mu bêdziesz tru³a dupê, ¿e nie czeka³ na Ciebie, swoj± pierwsz± prawdziw± mi³o¶æ Zrób sobie dobrze i poszukaj prawiczka. Przy tym najlepiej z certyfikatem, bo przecie¿ mo¿e Ciê oszukiwaæ. Przepraszam za z³o¶liwo¶æ, ale gdybym my¶la³a, ¿e kawa³ek b³ony robi ze nie kogo¶ bardziej godnego od mojego partnera, to chyba bym siê nad sob± zastanowi³a.
__________________
Tu wyja¶niam w prostych s³owach trening, dietê i g³owê: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 15:54   #16
saakdasadadsad
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 445
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

By³am w identycznej sytuacji, ale mia³am do tego ca³kiem inny stosunek. Cieszy³am siê, ¿e chocia¿ on wie co i jak i mi poka¿e, nauczy. Nie mia³am pretensji o to, ¿e jest do¶wiadczony, bo gdybym ja by³a w jego wieku to ten pierwszy raz te¿ ju¿ prawdopodobnie mia³abym za sob±. Okaza³ mi duu¿o czu³o¶ci i bardziej siê ba³, ¿e np. bêdzie mnie bola³o ni¿ ja sama . I pomimo jego do¶wiadczenia jest kilka rzeczy, które to ze mn± zrobi³ pierwszy raz, co mnie bardzo cieszy . Owszem sytuacja, w której ch³opak swój pierwszy raz prze¿ywa z Tob± jest wyj±tkowa i na pewno wa¿na w jego i Twoim ¿yciu, ale towarzyszy jej tyle stresu nerwów i czêsto te¿ rozczarowañ, ¿e nie wiem czy bym chcia³a to prze¿yæ . Wiem, ¿e mój ch³opak kocha tylko mnie a jego do¶wiadczenie tylko pomog³o mnie samej wiêc dlaczego mia³abym mieæ do niego pretensje .
saakdasadadsad jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 16:15   #17
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 308
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

1. Lepiej walcz z tym my¶leniem bo jest niesprawiedliwe i nierozs±dne. Sk±d on móg³ wiedziec, ¿e spotka Ciebie? Sk±d Ty wiesz, ¿e on bêdzie tym ostatnim? Co jak siê rozstaniecie i kto¶ Tobie zacznie robic wyrzuty za przesz³o¶c, niemi³o by Ci chyba by³o prawda? Po prostu przyjmuj, ¿e jest jak jest. Takie jest ¿ycie. I powiedz mu, bo to trochê takie nie fair w sumie ok³amywac w tej kwestii partnera. Tak samo on móg³by Ci powiedziec (s± tacy faceci); Dlaczego ju¿ dawno temu mi nie powiedzia³a¶, ¿e jeste¶ dziewic±, ja zawsze wola³em do¶wiadczone. Te¿ nie by³oby Ci mi³o...

2. Sk±d w niektórych tutaj prze¶wiadczenie, ¿e jak do¶wiadczony to siê super zna na rzeczy i Ciê poprowadzi, a jak prawiczek to klapa i ¿a³o¶c? Moim zdaniem to zale¿y od faceta, a nie ilo¶ci kobiet jakie mia³ w ³ó¿ku. Sama z do¶wiadczenia wiem, ¿e to powierzchowne tak oceniac. Mój pierwszy na w pó³ ³ó¿kowy (petting, seks oralny w jego wykonaniu) partner by³ 7 lat starszy i do¶wiadczony. I z perspektywy czasu to wam powiem, ¿e ch**a wiedzia³, a ju¿ na pewno nie wiedzia³ jak mnie poprowadzic. Obecny partner by³ zdecydowanie niedo¶wiadczony. Poza jakim¶ tam ca³owaniem siê totalnie nic. I fajne dla mnie by³o takie d³u¿sze poznawanie siê, wspólna nauka a pierwszy raz by³ naprawdê ¶wietny, a nie ¿adna tam ¿a³o¶c i klapa. I pomimo tego, ¿e jestem jego jedyn± partnerk± i by³am pierwsz±, to w porównaniu do niego pan do¶wiadczony wypada bardzo blado, s³abo i prostacko.

Jasne, ja wiem, ¿e mo¿na przytoczyc MILION przyk³adów w drug± stronê. Ja mówiê tylko by nie generalizowac. Bo dobry kochanek ka¿d± kolejn± partnerkê traktuje jak pierwsz± i uczy siê jej od nowa. Jak któremu¶ siê wydaje, ¿e skoro mia³ X kobiet to on wie ¶wietnie czego kobieta potrzebuje, to z regu³y w ³ó¿ku jest po prostu s³aby. I w sumie moje, bardziej do¶wiadczone ode mnie, kole¿anki, te¿ t± teoriê potwierdzaj±.

Wiêc podsumowuj±c: kunszt sztuki mi³osnej nie le¿y w ilo¶ci do¶wiadczenia a w charakterze mê¿czyzny i jego podej¶ciu do kobiety.

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2012-03-01 o 16:18
andzia1989r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 16:41   #18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
nie slyszalas ze dziewictwo to najwiekszy skarb jaki kobieta moze oferowac mezczyznie?


Kobieta "naruszona" - kobieta stracona.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Ci ze nie jestes sama. Mam dokladnie taka sama sytuacje (nawet wiek sie zgadza). Rowniez pojawila sie pewna niechec do jego osoby itd.ale z drugiej strony pomysl...-wtedy zapewne jeszcze Cie nie znal


Dokladnie. Gdyby wiedzial, ze Cie spotka napewno zaciskalby nozki .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 17:36   #19
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Wiesz co, dla mnie to, ¿e w ogóle my¶lisz, ¿e "nie jest ciebie godny" jest po prostu obrzydliwe.
I je¶li masz takie my¶li - to sobie odpu¶æ i znajd¼ prawiczka. Bo je¶li kto¶ tu jest kogo¶ niegodny, to na pewno nie on.....
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 17:46   #20
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ¦winkaMorska/Kraków
Wiadomo¶ci: 1 359
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

wiesz, ja mam kumpla, który jest prawiczkiem, ale sk³ama³ dziewczynie (dziewicy), ¿e nie jest. I tak sobie ¿yj± razem bez seksu od prawie 3 lat - ona zawsze wszelskie argumenty i rozmowy odpiera "ty nie rozumiesz, bo masz ju¿ to za sob±" lub ¿e on jest niecierpliwy w³asnie przez to, ¿e ju¿ spróbowa³ (móg³ zaczekaæ i nie mieæ takiego ci¶nienia)... [pomijam ten tok my¶lenia], ale generalnie SZCZERO¦Æ i to w tych kwestiach, to podstawa. Porozmawiaj z nim, powiedz jak to wygl±da, bo ukrywanie tego, ¿e jeste¶ dziewic± mo¿e jedynie doprowadziæ do k³ótni, sprzeczek i nieprzyjemnych sytuacji - przecie¿ gdy ju¿ do czego¶ dojdzie, zupe³nie innne bêdzie jego nastawienie, je¶li bêdzie ¶wiadomy Twojego braku do¶wiadczenia, a inne, gdy nie.
Poza tym, je¶li na samym pocz±tku i na takim etapie (bo nie oszukujmy siê, pierwszy stosunek seksualny ma ogromny wp³yw na przysz³e po¿ycie intymne cz³owieka), to co bêdzie, gdy w przysz³o¶ci wyst±pi± jakiekolwiek problemy w tej dziedzinie (nie mówiê nawet o infekcjach, ale np problemach z erekcj±, czy np seksie po ci±¿y i porodzie)...?

[a w ogóle, polecam bardzo gor±co ¶wietny program, na tok fm pt "kochaj siê d³ugo i zdrowo", s³ucham tego od pocz±tku, czyli bodaj¿e 4 lat, na stronie jest archiwum odcinków. naczelna radia z seksuologiem rozmawiaj± bardzo rzeczowo, ciekawie i bez tabu na wszystkie seksualne i oko³oseksualne tematy]
bezpaniki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 18:13   #21
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

gdyby mi faceet wypali³ ¿e nie jestem z nim godna uprawiaæ seksu bo nie jestem dziewic±, to by³aby nasza ostatnia rozmowa a jemu podes³a³abym numer do seksuologa

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Wiêc podsumowuj±c: kunszt sztuki mi³osnej nie le¿y w ilo¶ci do¶wiadczenia a w charakterze mê¿czyzny i jego podej¶ciu do kobiety.
oj daj sobie spokój z t± gadk± moralizatorsk±, jakby ci przysz³o teraz spaæ z piêtnastoletnim gimnazjalist± prawiczkiem szybko przesta³aby¶ tak æwierkaæ
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 18:22   #22
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 058
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

jak to , facet jest ciebie niegodzien? To uwa¿asz siê za t± lepsz±, bo jeste¶ dziewic± a on ju¿ z kim¶ to robi³?
ALL for LOVE jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 19:27   #23
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 1 811
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Pogadaj ze swoim ch³opakiem, my¶lê, ¿e on siê ucieszy, ¿e dzielisz siê z nim czym¶ takim jak Twoje dziewictwo i ten temat, ¿e siê otworzy³a¶ i podzieli³a¶ obawami.

Ale podzielam zdanie kole¿anek - to nie jest w porz±dku, ¿e do w³asnego faceta czujesz niechêæ i uwa¿asz, ¿e nie jest Ciê godzien. On wcze¶niej mia³ kobiety i prze¿ywa³ z nimi wyj±tkowe chwile, pewnie nie 'dawa³ na prawo i lewo', tylko po prostu by³ ju¿ w zwi±zkach.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam w³osy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 19:47   #24
nierozumiejaca_swiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Z moim chlopakiem spotykam siê od kilku miesiêcy. Dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie i jestesmy w sobie naprawde zakochani .. Wszystko jest okej, ale jak wiadomo prêdzej czy pó¼niej w zwi±zku dochodzi do bli¿szych kontaktów- w tym seksu.. Jeszcze ze soba nie kochalismy siê, to jeszcze przed nami.. I w³asnie tu jest problem. Ja jestem dziewic±, a mój chlopak nie jest prawiczkiem. Szczerze mówi±c nie wiem dok³adnie ile mia³ partnerek przede mna, ale gdzies w granicach 1-3. On nie wie, ¿e ja nie uprawia³am seksu, bo jeszcze mu o tym nie mówi³am, z pocz±tku chcia³am mu zrobic mi³± niespodziankê i nie chcia³am zeby od tamtego czasu obchodzi³ siê ze mna jak z jajkiem.. ale s±dze, ¿e sie domy¶la o tym. Wracaj±c do problemu, to chodzi o to, ¿e mam do niego w pewnym sensie ¿al, ¿e nie jestem jego "pierwsz±", a ja jestem, ¿e tak powiem "nie ruszona". Nie powinnam mieæ o to do niego pretensji, gdy¿ niewiele znam 22letnich prawiczków i jest to normalne, i¿ pierwszy raz ma za sob± . Z jednej strony to dobrze, ¿e facet ma juz do¶wiadczenie, ¿e jest ju¿ w tej kwestii dobrze zapoznany, a z drugiej jest mi smutno i czujê do niego niechêæ.. czasem nawet my¶le, ¿e nie jest mnie godny itd. Wiem, jestem okropna, bo nie powinnam miec o to do niego pretensji, ale zawsze marzy³am o pierwszym razie z kims kto równiez bedzie robi³ to po raz pierwszy. Co o tym s±dzicie? mam prawo tak uwa¿ac, czy niepotrzebnie robie problem z niczego? ehh.. naprawde sie tym przejmuje.
Dziewczyno wiêcej wyrozumia³o¶ci dla faceta! Kochasz go i nie powinno to mieæ dla Ciebie wiêkszego znaczenia. Tamte dziewczyny nic ju¿ dla niego nie znacz± skoro jest z Tob± i Ciê kocha. Je¶li Go kochasz nie powinna taka rzecz mieæ dla Ciebie znaczenia.
My¶lê, ¿e powinna¶ siê cieszyæ, ¿e Twój facet ma jakie¶ do¶wiadczenie : )
nierozumiejaca_swiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 20:05   #25
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

To jakie¶ chore. Masz do niego pretensje, ¿e mia³ przesz³o¶æ. Mia³ czekaæ w dziewictwie na ciebie, chocia¿ ciê nie zna³ i nie wiedzia³, ¿e bêdziesz? Mo¿e kocha³, jak ty teraz, (tego nie mo¿esz znie¶æ?). Mo¿e bêdziecie siê kochaæ, a potem rozstaniecie (nigdy nie wiadomo). Twój nastêpny ch³opak, ten "na zawsze" bêdzie mieæ do ciebie pretensje, ¿e na niego nie czeka³a¶ (nie wiedz±c, ¿e rozstaniesz siê z poprzednim i zakochasz w tym). I pomy¶li sobie, ¿e nie jeste¶ jego godna...bêdzie, wg. ciebie mia³ racjê?
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 20:21   #26
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomo¶ci: 7 852
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez drabineczka Poka¿ wiadomo¶æ
gdyby mi faceet wypali³ ¿e nie jestem z nim godna uprawiaæ seksu bo nie jestem dziewic±, to by³aby nasza ostatnia rozmowa a jemu podes³a³abym numer do seksuologa
Zrobi³abym dok³adnie tak samo. Podej¶cie autorki do przesz³o¶ci seksualnej swojego ch³opaka i do samego ch³opaka jest zwyczajnie obrzydliwe.

Gdybym us³ysza³a od swojego T¯-a takie rewelacje jak:
Cytat:
mam do Ciebie w pewnym sensie ¿al, ¿e nie jestem Twoim "pierwszym"
Cytat:
jest mi smutno i czujê do Ciebie niechêæ
Cytat:
czasem nawet my¶le, ¿e nie jeste¶ mnie godna
to od razu pos³a³abym faceta do diab³a i dziêkowa³a bogu, ¿e kto¶ taki znikn±³ z mojego ¿ycia. Wybawi³abym delikwenta od konieczno¶ci ogl±dania niegodnej go nie-dziewicy, której siê brzydzi .

Wspó³czujê ch³opakowi, bo pewnie nigdy nie odwa¿ysz siê powiedzieæ mu tego, co napisa³a¶ tutaj i nie bêdzie mia³ on mo¿liwo¶ci zdecydowania czy chce, by jego partnerk± by³a dziewczyna, która czuje do niego niechêæ i odrazê .

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2012-03-01 o 20:22
Anethka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 20:35   #27
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie siêga wzrok;)
Wiadomo¶ci: 1 818
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Kiedy¶ przyjdzie czas na rozmowê to powiedz mu co czujesz, jakie masz obawy i ju¿. Je¶li Ciebie kocha, to zrozumie. Je¶li nie, to wiesz...
To Twój pierwszy partner i nie dziwiê siê Twoim my¶lom. Je¶li by³oby Ci bardzo ¼le z tego powodu, ¿e Twój men mia³ wiêcej partnerek, a Ty jeszcze nikogo, to siê do niczego nie zmuszaj, bo potem bêdziesz mieæ ¿ale i pretensje do siebie. Nie rób nic wbrew sobie i daj sobie czas.
__________________
M³odo¶æ to...
prettysimple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 20:45   #28
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez prettysimple Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy¶ przyjdzie czas na rozmowê to powiedz mu co czujesz, jakie masz obawy i ju¿. Je¶li Ciebie kocha, to zrozumie. Je¶li nie, to wiesz...
To Twój pierwszy partner i nie dziwiê siê Twoim my¶lom. Je¶li by³oby Ci bardzo ¼le z tego powodu, ¿e Twój men mia³ wiêcej partnerek, a Ty jeszcze nikogo, to siê do niczego nie zmuszaj, bo potem bêdziesz mieæ ¿ale i pretensje do siebie. Nie rób nic wbrew sobie i daj sobie czas.

Wyobra¼ sobie, ¿e kochasz ch³opaka. On Ci mówi, ¿e zastanawia siê, czy jestes go godna, bo on jest prawiczkiem, a Ty dziewic± ju¿ nie. Naprawdê by¶ zrozumia³a? Bo ja szczerze mówiac w ty³ek bym szanownego pana kopnê³a, a¿ by furcza³o... niezaleznie od tego, jak bym go kocha³a
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 20:50   #29
201604181004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 47 595
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Jesli kocha to zrozumie, o losie o_o co za kretyñskie usprawiedliwianie, to w³a¶nie gdyby ONA kocha³a to by zrozumia³A
201604181004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 21:00   #30
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 6 437
Dot.: Dziewica i do¶wiadczony ch³opak

Cytat:
Napisane przez Angellla Poka¿ wiadomo¶æ
Wracaj±c do problemu, to chodzi o to, ¿e mam do niego w pewnym sensie ¿al, ¿e nie jestem jego "pierwsz±", a ja jestem, ¿e tak powiem "nie ruszona"
no fakt, przed swoim pierwszym seksem powinien sam sobie w my¶li powiedzieæ "hola hola ch³opcze, przecie¿ nied³ugo spotkasz nieruszona wybrankê swojego penisa i razem prze¿yjecie swój pierwszy raz
__________________
anoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-01-15 13:32:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.