Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 17:29   #61
magolw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Hej mam pytanie ile bierzesz za wykonanie tego pilingu w warunkach domowych ? konkretnie chodzi mi o brzuch. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetmed Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie wizażanki..
Jeżeli któraś z Pań/Panów jest zainteresowana wykonaniem takiego zabiegu na terenie Warszawy serdecznie zapraszam do gabinetu kosmetycznego lub do domu, gdzie też wykonuję ten zabieg. Posiadam 3 letnie doświadczenie w wykonywaniu tego właśnie peelingu, osoby zainteresowane proszę o wiadomość. Odpowiadam też na wszelkie pytania i mogę pokazać zdjęcia jak wyglądają poszczególne obszary bezpośrednio po peelingu lub kilka dni po Koszt 150zł
Pozdrawiam
...do Ciebie kieruje poprzednie zapytanie
magolw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 17:45   #62
bartez999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Witam,bylby ktoś tak mily i napisał mi jak nalezy wykonać poprawnie peeling ziolowy Jadwigi samemu?Mam wszystkie preparaty potrzebne ale niestety nie ma instrukcji zadnej jak go dokładnie wykonać a tutaj kilka osob pisalo,ze robily samemu.Bede bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
bartez999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 08:20   #63
Krwcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez bartez999 Pokaż wiadomość
Witam,bylby ktoś tak mily i napisał mi jak nalezy wykonać poprawnie peeling ziolowy Jadwigi samemu?Mam wszystkie preparaty potrzebne ale niestety nie ma instrukcji zadnej jak go dokładnie wykonać a tutaj kilka osob pisalo,ze robily samemu.Bede bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Nie ma instrukcji na stronie po to właśnie, żeby nie każdy "oszczędny" robił go w domu. W internecie zakupić można jedynie mieszankę ziołową 20 ml i lotion (do maseczki, którą można w domu jedynie wykonać). Samo złuszczanie głębokie może wykonać jedynie doświadczona kosmetyczka! A do złuszczania głębokiego potrzebny jest już zestaw kosmetyków. Straszne jest to, że piszecie tu rzeczy w stylu "ja nakładałam krem po zabiegu i było ok" czy "produkty można kupić na allegro i wykonać zabieg w domu". Produkty do PPZ można kupić wyłącznie u Jadwigi bądź autoryzowanych dystrybutorów, którzy zawsze sprawdzają czy kupujący odbył szkolenie! Myślicie, że dlaczego? Wiadomo, że gdyby chodziło o kasę sprzedawaliby każdemu jak popadnie. A skoro dla firm bezpieczeństwo ważniejsze jest niż kasa to znaczy, że zabieg jest bardzo inwazyjny i można sobie zrobić krzywdę! A przez wypisywanie takich głupot na forach (fajnie, że wam się udało, myślę że jednak to było "szczęście" a i tak efekty są zapewne dużo gorsze niż gdyby zabieg przeprowadziła kosmetyczka) ktoś może Was posłuchać, zrobić sobie krzywdę poważną a później mieć pretensje tylko do firmy Jadwiga.
Krwcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 05:42   #64
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez Krwcz Pokaż wiadomość
Nie ma instrukcji na stronie po to właśnie, żeby nie każdy "oszczędny" robił go w domu. W internecie zakupić można jedynie mieszankę ziołową 20 ml i lotion (do maseczki, którą można w domu jedynie wykonać). Samo złuszczanie głębokie może wykonać jedynie doświadczona kosmetyczka! A do złuszczania głębokiego potrzebny jest już zestaw kosmetyków. Straszne jest to, że piszecie tu rzeczy w stylu "ja nakładałam krem po zabiegu i było ok" czy "produkty można kupić na allegro i wykonać zabieg w domu". Produkty do PPZ można kupić wyłącznie u Jadwigi bądź autoryzowanych dystrybutorów, którzy zawsze sprawdzają czy kupujący odbył szkolenie! Myślicie, że dlaczego? Wiadomo, że gdyby chodziło o kasę sprzedawaliby każdemu jak popadnie. A skoro dla firm bezpieczeństwo ważniejsze jest niż kasa to znaczy, że zabieg jest bardzo inwazyjny i można sobie zrobić krzywdę! A przez wypisywanie takich głupot na forach (fajnie, że wam się udało, myślę że jednak to było "szczęście" a i tak efekty są zapewne dużo gorsze niż gdyby zabieg przeprowadziła kosmetyczka) ktoś może Was posłuchać, zrobić sobie krzywdę poważną a później mieć pretensje tylko do firmy Jadwiga.

Ja kupiłam peeling z ich strony, nikt nie prosił o dowody potwierdzające mój zawód (którego de facto nie pełnie ) a instrukcje można znaleźć w internecie. Zgadzam sie, ze peeling może zrobić krzywdę, ale to tak jak ogólnodostępne peelingi kwasowe
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 10:54   #65
afrodisiaco
Przyczajenie
 
Avatar afrodisiaco
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Witam,
Przedwczoraj wykonałam u siebie peeling ziołowy w salonie kosmetycznym.
Kosmetyczka od razu zrobiła mi głębokie złuszczanie, ze względu na grubość mojej skóry i już wcześniej stosowane peelingi, złuszczania, kwasy.
W trakcie zabiegu wiadomo pali, piecze i czuć igły. Po zabiegu twarz jest czerwona, później stopniowo blednie, u mnie obecnie jest już to brąz. Wszystko byłoby okej, gdyby nie to swędzenie.

Na tym etapie nie ocenię efektow,bo po prostu ich nie ma. Liczę się z tym, że będę musiała wykonać jeszcze ze dwa zabiegi, by całkowicie pozbyć się blizn.
afrodisiaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 08:21   #66
zlotowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar zlotowlosa_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 26
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez bartez999 Pokaż wiadomość
Witam,bylby ktoś tak mily i napisał mi jak nalezy wykonać poprawnie peeling ziolowy Jadwigi samemu?Mam wszystkie preparaty potrzebne ale niestety nie ma instrukcji zadnej jak go dokładnie wykonać a tutaj kilka osob pisalo,ze robily samemu.Bede bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Na początek napiszę to co wielokrotnie pojawiało się w tym wątku- lepiej jest pójść do kosmetyczki, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Ale ponieważ nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, to załączam instrukcje:
Dokładny demakijaż/ oczyszczanie twarzy (niemechaniczne)
Rozpulchnianie cery w kąpieli parowej przez kilka, kilkanaście minut
Nakładasz papkę na twarz i trzymasz jakieś 5 minut. Po tym czasie skóra twarzy już jest podrażniona i wtedy następuje najtrudniejsze zadanie- masaż. Nie ma być przyjemny (porównywany do wcierania sobie drobinek szkła po strzeleniu sobie w twarz pokrzywą) ale trzeba uważać żeby nie przesadzić. Po zabiegu skóra jest silnie podrażniona, zaczerwieniona i teraz najważniejsze- nie dotykać, nie myć i najlepiej nic nie robić ze skórą twarzy przez najbliższe 7 dni!. Nie wolno przemywać tonikiem ani wodą. Nie mówiąc już o skubaniu, bo na 3-4 dzień skóra zaczyna złazić płatami- wtedy zaczynasz stosować lotion co kilka godzin, żeby wspomóc złuszczanie i troche uspokoić twarz. Po 2 tygodniach wykonujesz maseczkę otrąbkową w celu dołuszczania tego co nie zeszło po zabiegu. Powodzenia
zlotowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 14:13   #67
paulina_tg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 69
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Dzień czwarty złuszczania skóry po peelingu Jadwigi. Zabieg wykonywałam u kosmetyczki. Skóra fajnie się łuszczy, jednak na czole zauważyłam czerwone ślady. Nie skubię skóry, ani nic z nią nie robię. Używam jedynie lotionu, który dostałam od kosmetyczki. Skąd te ślady? To już blizna? Czy to zejdzie? Kurcze, strasznie się tym stresuje ;/
paulina_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-20, 15:32   #68
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Dla cery tłustej lepszy jest peeling enzymatyczny, który nie usunie grudek a oczyści skórę. Najlepszym wyjściem jest wizyta u kosmetyczki, ona z pewności tez coś doradzi.
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 09:38   #69
afrodisiaco
Przyczajenie
 
Avatar afrodisiaco
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Witaj! Ja złuszczałam twarz tym peelingiem rok temu. Wykonałam 8 zabiegów i były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Ale wyjaśnię czemu.

Mam tłusta twarz, świece sie 2-3 godziny po nałożeniu podkładu. Tego sie nie zniweluje. Nawet cudownymi kosmetykami. Mam rozszerzone pory - peeling sobie z tym nie poradził mino dużej ilości zabiegów. To ogarnie inwazyjna dermobrazja.

Mam grudkowy trądzik - a na to nie ma lekarstwa. Mogą nam wmawiać ze retinoidy itp - stosowałam doustnie i miejscowo. Zmniejszyła sie ilość , ale wciąż powstają.

Peeling jedynie rozjaśnił mi twarz spłycił delikatne zmarszczki - nie podziała na jakieś konkretne.

Sama metodą prób i błędów doszłam do tego co moja skóra lubi i na nią działa.

Stosuję zwykły żel do twarzy isany, do przemywania dwa razy dziennie max wode utleniona i płyn Afronis. Na noc peeling kwasowy antiacne 10% Bandi a na dzień krem z filtrem 50 spf skin 79. Dzięki temu peelingowi nie wyskakuje mi praktycznie nic, twarz sie mniej swieci i jest rozjaśniona. A na blizny polecam po zakończeniu kuracji Bandi, krem pharmaceris w rozjaśniający. Mam okropne praktycznie brązowe plamy na plecach po trądziku i to jest jedyna najtańsza rzecz która sobie z nimi radzi. Żałuje, ze wcześniej nie trafiłam na te kosmetyki. Oszczedzilabym dużo pieniędzy i sobie bólu.
afrodisiaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 11:00   #70
helloMaggie
Przyczajenie
 
Avatar helloMaggie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Lokalizacja: bliżej morza niż gór
Wiadomości: 11
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

U mnie się sprawdził na pozostałości po trądziku chociaż nie powiem, doświadczenie nieprzyjemne. Zabieg BARDZO bolesny (trudno mi było założyć bluzkę, sam szalik podrażniał), buzia czerwona, uczucie pieczenia długo się utrzymywało i nie chciało zejść.
__________________
"Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund"
helloMaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 17:03   #71
icebergrose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Peeling ziołowy Jadwiga

Hej dziewczyny. Od około 2 lat zmagam się z zaskórnikami i zamkniętymi na twarzy i trądzikiem. Najwięcej zaskórnikow mam na środku policzków i żuchwie. Jeśli chodzi o trądzik, to wyskakują pojedyncze grudki, które nie zawsze da się wycisnąć, a jeśli juz się uda to pozostaje mi po tym przebarwienie (plama), ktoro po jakimś czasie (niestety długim) znika. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych pryszczy na twarzy, ale sporo przebarwień i zaskórniki. Słyszałam o peelingu Jadwiga. I właśnie do tego mam pytanie, czy nie będę miała wysypu po tym peelingu i czy pomoże mi na zaskórniki zamknięte. Dodam że w poniedziałek mam moja pierwsza wizytę u dermatologa i zamierzam się o to spytać. Liczę też że dostanę jakis lek na bolesne grudki, które mi wychodzą.

Jakie są wasze opinie o tym peelingu? Myślicie że mógłby mi pomóc. Oczywiście przed wizytą nie zamierzam sama eksperymentować.

No i niestety te przebarwienia strasznie obniżyły mi poczucie wartości ciężko mi je nawet ukryć pod makijażem, widać plamy i to chyba tak bardzo, że w sql stałam się obiektem obgadywania, co słyszałam na własne uszy. Propos przebarwień to czas w jakim znikają to ok 2 tyg, ale różnie bywa. I co jakiś czas mam z tego powodu zalamania, a słyszałam że peeling rozjaśnia przebarwienia.
icebergrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 20:43   #72
patrycjaalicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 25
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Peeling ziołowy działa rewelacyjnie ale najpierw trzeba zrobić oczyszczanie a potem peeling są dwie opcje albo delikatna wersja albo ostra, w zależności z czym jest problem... na rozszerzone „pory” polecam laser frakcyjny ablacyjny albo nieablacyjny, prawidłowa pielęgnacja dieta i będzie super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 21:43:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.