zabieg ujędrniający ciało - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 22:49   #31
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

tak, wiem tylko ciekawi mnie czy efekt tej napiętej skóry rzeczywiście w praktyce u którejś z Was był zauważalny? bo teraz muszę coś zrobić ze skórą w okolicy ramion i nie chodzi mi o tu o samo gubienie centymetrów
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:34   #32
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

polecam kriolipolize lub endermologie
najtaniej jest chyba w Nowym Sączu, prowadzi to fizjoterapeuta
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 22:02   #33
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
tak, wiem tylko ciekawi mnie czy efekt tej napiętej skóry rzeczywiście w praktyce u którejś z Was był zauważalny? bo teraz muszę coś zrobić ze skórą w okolicy ramion i nie chodzi mi o tu o samo gubienie centymetrów
z tego co czytałam to tak te venus legacy to w ogóle jakieś magiczne urządzenie, na wszystko
A Nowy Sącz niestety trochę daleko :<
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 22:02   #34
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

mi też trochę nie po drodze myślę że w wawie też znajdę jakiś odpowiednik, właśnie dużo słyszałam o kriolipolizie ja miałam już laserowe zabiegi na brzuchu i nogach, ale ręce pierwszy raz będą grane!
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 19:26   #35
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

a masaż bańką chińska któraś z Was wypróbowała? czytam i czytam i zamiast mi się klarować w głowie to co raz więcej rozważam na co by się zdecydować
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 12:18   #36
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

bańkę rozważałam również. gdzieś czytałam, że takie masaże zmniejszają widoczność rozstępów, prawda to czy mit?
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 15:58   #37
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

a to to chyba nie mit ja co prawda rozstępów nie mam, ale ciekawa jestem czy równie dobrze rozprawia się z cellulitem co rozstępami
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 21:02   #38
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

masaże bańką chińską chyba głównie na cellulit działają do lata trzeba się będzie doprowadzić do przyzwoitości
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 15:59   #39
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

trzeba pamiętać, żeby obok tych wszystkich zabiegów dbać o dietę i ruszać się, wtedy efekty o wiele lepsze tyle klinik w wawie, która najlepsza ... ?
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 10:30   #40
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Cześć dziewczyny ! opiszcie mi proszę swoje odczucie w trakcie zabiegu ENDERMOLOGII czyli jakie miałyście odczucia, ile trwał zabieg, czy dłużył się Wam czy mija szybko, czy zabieg jest komfortowy, czy widać efekty, jeśli tak po jakim czasie i jak długo się utrzymują? dzięki śliczne za każda odpowiedz....przymierzam się do niego bo ciut przytyłam....no i wiadomo.... chcę sobie pomóc
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:36   #41
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

nikt nic nie napiszę w tej sprawie?
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 17:30   #42
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

może nikt z czytających nie miał ja w końcu się zdecydowałam na teb zabieg venus legacy, promocję dorwałam -50% także wartoo, zobaczymy jak wyjdzie
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 13:43   #43
ZoskaK86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Ja polecam zabieg LipoShock ! Super ujędrnia skórę i eliminuje cellulit, z którym walczyłam dłuuugo i to różnymi metodami (niestety bez większych efektów) ! Efekt utrzymuje się stosunkowo długo, wiadomo wszystko zalezy od trybu życia itp. ale sama jestem po serii zabiegów i widzę super efekty Zabiegi robiłam w http://www.arsestetica.pl/, polecam miejsce !
ZoskaK86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 07:17   #44
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Cytat:
Napisane przez SabrinaCzarownica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! opiszcie mi proszę swoje odczucie w trakcie zabiegu ENDERMOLOGII czyli jakie miałyście odczucia, ile trwał zabieg, czy dłużył się Wam czy mija szybko, czy zabieg jest komfortowy, czy widać efekty, jeśli tak po jakim czasie i jak długo się utrzymują? dzięki śliczne za każda odpowiedz....przymierzam się do niego bo ciut przytyłam....no i wiadomo.... chcę sobie pomóc

Endermologia jest bardzo przyjemnym a nawet relaksacyjnym zabiegiem Leżysz sobie a kosmetolog robi wszytsko za ciebie ! Jeśli myśli się o efektach należy pamietać o seri zabiegów 1 a anwet 4 nie są takie efektowne jak 10 czy 20. Może to wydawać się dla niektórych sporo ale po nagłych efektach które są rewelacyjne chce się wiecej

Oczywiście kochana musisz pamiętać że endermo to zabieg przede wszystki wspomagający napina skórę mega ją ujędnrnia , podnosi pośladki ale nie wypada po zabiegu zajadać sie słodyczami bo to nie idzie w parze

W ogole ja myśle że LpG można robić caly rok oczywiście z odpowiednimi odstępami żeby nie zbankrutować, ale jako takie zastępstwo dla leniuchów nie stosujących pilęgnacji domowej i malo aktywnych jest super !

Ja z LpG mam już doczynienia bardzo bardzo długo i myśle że dzięki tym zabiegom i oczywiści mojej kosmetolog moja skóra trzyma się doskonale Bo moja praca i ciagle podróże nie pozwalają mi ćwiczyć regularnie a to że pojde na zabieg 45 minut ja sie zrelaksuje a do tego jeszcze moja skóra ujędrni
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 11:03   #45
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_Kredka87 Pokaż wiadomość
może nikt z czytających nie miał ja w końcu się zdecydowałam na teb zabieg venus legacy, promocję dorwałam -50% także wartoo, zobaczymy jak wyjdzie
gdzie takie promo? :O jednak te zabiegi do najtańszych nie należą więc zniżka jakby nie patrzeć konkretna dużo wydatków ostatnio, ale już nie mogę patrzeć na moje udziska z cellulitem
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 15:38   #46
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

no ja to samo, co jakiś czas sobie robię takie zabiegi, bo mój cellulit jest nieubłagany a chodzę do profemedu
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 14:52   #47
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Dziewczyny ja też jestem po serii 20 zabiegów endermologii i zgadzam sie z opinią wyżej - efekty są super!! Ale trzeba pamiętać, że to tylko wspomaga odchudzanie, natomiast kondycja skóry duuuuuuzo lepsza. Ja dodatkowo ćwiczyłam, ograniczyłam słodycze i efekty po 2 miesiącach rewelacyjne. Przed zabiegiem miałam nawet wykonane zdjęcie ( bardzo się wstydziłam... ale dzieki niemu mogłam doskonale porównać jak wyglądałam a jak wyglądam) i w ogole nie żałuje wydanych pieniędzy i czasu! I co więcej wybiore sie na następne

Jeżeli myślicie o takich zabiegach to śmiało poczytajcie/ pytajcie o endermologie
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:05   #48
FlexyGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Mam genetycznie wiotką i bardzo cienką skórę więc co i rusz wymyślam jakieś zabiegi na ciało i tak:
- bańska chińska jest w czołowce jesli chodzi o skutecznosc (na sobie widze ze mocnno ujedrnia i dzieki temu rozstepy sa duzo mniej widoczne, kolega masazysta mowi ze tez obserwuje u klientek te efekty)
- laser erbowo-yagowy (masakra, rozstepy usunal tylko w 30% po dwoch zabiegach, ujedrnienia nie tylko brak ale wrecz odwrotnie bo skora stala sie bardziej wiotka). Czas gojenia bardzo dlugi a sam zabieg bolesny.
- endodermologia (mialam robione na maszynie Clareny, zabieg nazwa sie DCK ale moliwe ze takie zabiegi maja tez inne firmy). Efekty genialne, od kilku lat co sezon do nich wracam.Skora robi sie napieta, jakby gestsza, cellulit duzo mniejszy.
- endermologia LPG - po 20 zabiegach miałam mieszane uczucia. Skora wygladala na pewno dużo lepiej, ale jesli chodzi o efekt to utrzymal sie najkrocej ze wszystkich innych zabiegow mimo ze rygoryztycznie przestrzegalam diety antycellulitowej.
- rolletic (nazwy sa rożne)bardzo dobre efekty,ale zaznaczam ze mam to urzadznie w domu wiec tez nieograniczone mozliwosci korzystania z niego i mozliwe ze kazdy powyzszy zabieg tez by tak dzialal w tych ilosciach. Efekty sa bardzo dobre, ujędrnia i 'wybija" cellulit. Gdyby ktos mial pytania chetnie odpowiem wiecej na jego temat
bicze wodne - chyba najtanszy poza rllerem i bankami i najlepszy zabieg na ujedrniane, trzeba tylko zniesc zimna wode ale idzie sie przyzwyczaic
algi (to blotko nakladane pod folie)- bardzo dobre efekty, widoczna poprawa stanu skory, jest gestsza, lepszy koloryt

Teraz korcą mnie fale radiowe i dermaroller - czy ktoras z Was uzywala?
FlexyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 18:55   #49
Agnesiik87
Przyczajenie
 
Avatar Agnesiik87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Jakie konkretnie poleceacie zabiegi ? w Warszawie kogoś polecanie ? rolleyes:
Agnesiik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 12:21   #50
kosmopolitanczyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Polecam accent reform w warszawie. Na Ursynowie otworzyla sie nowa klinika angelfactory i maja bardzo fajne sprzety. Ja wlasnie korzystam z zabiegow na cialo zeby troche sie wyszczuplic i ujedrnic skore. Efekty zauwazylam juz po pierwszym zabiegu, natomiast najlepiej przejsc przez cala serie zabiegow zalecona na konsultacji. Maja tez fajne, konkurencyjne ceny.
kosmopolitanczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 12:58   #51
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Nie wiem czemu takie słabe opinie o endermologii, ja byłam bardzo zadowolona No tylko tu tez trzeba regularności. W wakację się zmobilizowałam i chodziłam dwa razy w tygodniu plus dieta i trochę ćwiczeń, efekt był bardzo fajny, czytałam na innych watkach że ważne jest to jak kosmetolog wykonuje zabieg i może po prostu trfiłyście na złe miejsca a nie zły zabieg
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 15:59   #52
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Witam. Podziwiam Wasza wiedze na temat zabiegow ujedrniajacych na cialo. I gdyby komus sie chcialo napisac jakas zbiorcza informacje na temat najbardziej znanych nieinwazyjnych zabiegow ujedrniajacych na uda i celulit Na czym polegaja czy sa bolesne moze jeszcze jakas informacja o kosztach. Tak zeby wiedzec czego szukac

Szczegolnie interesuja mnie doswiadczenia dziewczyn ogolnie szczuplych lecz majacych problem z celulitem na udach. Bo wlasnie taki mam problem.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 18:10   #53
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Witam. Podziwiam Wasza wiedze na temat zabiegow ujedrniajacych na cialo. I gdyby komus sie chcialo napisac jakas zbiorcza informacje na temat najbardziej znanych nieinwazyjnych zabiegow ujedrniajacych na uda i celulit Na czym polegaja czy sa bolesne moze jeszcze jakas informacja o kosztach. Tak zeby wiedzec czego szukac

Szczegolnie interesuja mnie doswiadczenia dziewczyn ogolnie szczuplych lecz majacych problem z celulitem na udach. Bo wlasnie taki mam problem.
Kochana to szybko na fale akustyczną idealna na cellulit

Masz tu troche internetowych informacji : "Leczenie cellulitu przy wykorzystaniu fal akustycznych polega na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem partie ciała falami dźwiękowymi. W momencie wprowadzenia ich na powierzchnię ciała, fale rozprzestrzeniają się stymulując tym samym proces leczenia skóry. Działając bezpośrednio na komórki tłuszczowe redukuje je, sprawiając, że nasza skóra staje się bardziej napięta, jędrna i elastyczna."

Ja byłam bardzo zadowolona nie wiem skąd jesteś ale ja robiłam w waw w Instytucie u Pani stępniak Marty - fajna dziewczyna i frofesjonalny kosmetolog prowadził mnie w zabiegach antycelulitowych oraz epilacji ! Efekty super do tego miłe towarzystwo i zawsze dobra rada
Fale można sobie połączyć z enderomogią
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 20:07   #54
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz. Ja jestem ze slaska. Tak ze musiałabym znaleźć cos moze Katowice, Sosnowiec. Ewentualnie Czestochowa. Czy moglabym jeszcze prosic kogos z tego rejonu o polecenie miejsca gdzie mozna zrobic fale akustyczna lub/i endermologie
Jak ksztaltują sie ceny tych zabiegow, jak czesto trzeba je robic oraz ile razy by byl efekt? bardzo prosze jakas zorientowana Wizażystkę o info na ten temat
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 12:29   #55
zfruzia
Przyczajenie
 
Avatar zfruzia
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 7
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Kochana to szybko na fale akustyczną idealna na cellulit

Masz tu troche internetowych informacji : "Leczenie cellulitu przy wykorzystaniu fal akustycznych polega na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem partie ciała falami dźwiękowymi. W momencie wprowadzenia ich na powierzchnię ciała, fale rozprzestrzeniają się stymulując tym samym proces leczenia skóry. Działając bezpośrednio na komórki tłuszczowe redukuje je, sprawiając, że nasza skóra staje się bardziej napięta, jędrna i elastyczna."

Ja byłam bardzo zadowolona nie wiem skąd jesteś ale ja robiłam w waw w Instytucie u Pani stępniak Marty - fajna dziewczyna i frofesjonalny kosmetolog prowadził mnie w zabiegach antycelulitowych oraz epilacji ! Efekty super do tego miłe towarzystwo i zawsze dobra rada
Fale można sobie połączyć z enderomogią
Jestem po ciąży brzuch wbrew pozorom wrócił do normy, ale moje nogi wołają o pomstę. Starałam się regularnie ćwiczyć sporo schudłam jednak skóra na udach zrobiła się strasznie wiotka plus cellutit. Nogi wyglądają jak balonik z którego uchodzi powietrze! Czy ta fala akustyczna pomoże na ten beznadzijny problem ?
zfruzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 07:49   #56
Siarzyk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 11
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

W Warszawie byłam w klinice Krajewski na Mokotowie i miałam jedną sesję Thermage, zależało mi na zlikwidowaniu "chomiczków" Doktor akurat polecił mi ten zabieg, tak naprawdę przychodzisz raz i rezultat utrzymuje się nawet kilka lat, ja na razie jestem 7 miesięcy po zabiegu i co mogę napisać, na pewno spłyciły się zmarszczki, skóra zrobiła się bardziej jędrna ale co najważniejsze z powrotem podniósł mi się owal twarzy a myślałam że to już w ogóle niemożliwe więc tm bardziej jest pod wrażeniem aha zabieg można robić na pozostałe części ciała nie tylko na twarz ;p
Siarzyk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 16:25   #57
oliwiax1296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

z zabiegow w wykrozystaniem fal akustycznych szczerze moge polecic urzedzenie Swiss CellVibe, jestem po kilku seriach i przy mojej mega cienkiej skorze naprawde poki co sie sprawdza. nie mam za bardzo czasu na cwiczenia, wiec wspomagam sie jedynie dieta, dlatego tez postanowilam skorzystac z pomocy kosmetyczki. dam znac jak skoncze cala kuracje

Edytowane przez oliwiax1296
Czas edycji: 2017-04-03 o 11:42
oliwiax1296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 10:05   #58
Megdo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Czy ktoś jeszcze był na zabiegu Venus Legacy? Jakie efekty? Bardzo proszę o odpowiedź. Mam już zaplanowany zabieg. Na pewno zdam relację, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
Megdo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 17:22   #59
oliwiax1296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Jeśli chodzi o zabiegi, to tego o którym mówisz nigdy nie probowałam, natomiast ja jestem po skonczonych zabiegach urzadzeniem Swiss CellVibe. Cala kuracja u mnie trwała miesiąc, każdy z zabiegów po 30 minut i nie były specjalnie bolesne. teraz dodatkowo staram sie bardziej dbac o diete zeby niezaniedbac uzyskanych rezultatow, pije duzo wody itp. generalnie widac duza roznice w kondycji i jakosci skory. dla mnie wielkim plusem bylo to, ze w tak krotkim czasie doprowadzilam swoje nogi do ładu bez wiekszego wysilku
oliwiax1296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 09:41   #60
Quenka
Przyczajenie
 
Avatar Quenka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 15
Dot.: zabieg ujędrniający ciało

Ja byłam pół roku temu na zabiegu Accent Prime w klinice Krajewski i cały czas widzę, że efekty się nasilają tak naprawdę już bezpośrednio po zabiegu widać było poprawę, chociaż sama wątpiłam że tak szybko będzie można coś zauważyć gołym okiem (na początku nie wierzyłam w ogóle, że ciało można w ogóle ujędrnić, wręcz sądziłam, że będzie się tylko pogarszać).
Quenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-14 10:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.