Akademia Prenier - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 10:37   #31
francesca5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Akademia Prenier

Witajcie, czy któraś z Was kończyła w Redzie kurs Akademie Prenier, ciekawa jestem jaka jest tam instruktorka?

Edytowane przez francesca5
Czas edycji: 2009-10-11 o 10:57
francesca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 16:57   #32
smerfetka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Prenier

Rowież nie polecam tej szkoły, jestem przed egzaminem a moje umiejętności nie różnią się niczym gdy przychodziłam do tej szkoły, jedna wielka maniana, dyrekcja w Katowicach tragedia, w ogóle to co się tam dzieje to zasługuje na zgłoszenie do prokuratury złodzieje. Zaluje ze wybralam ta szkole straciłam 2 lata i dużo kasy.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
smerfetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 08:58   #33
KasiaCehak
Przyczajenie
 
Avatar KasiaCehak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pruszcz Gdański/Szczecin/Szwecja
Wiadomości: 25
GG do KasiaCehak
Dot.: Akademia Prenier

ja też tam chodziłam, kupę kasy płaciłam - 7 tyś za dwa lata a tam prawie zawsze czegoś brakowało, kosmetyków itp itd, co do prezesa to przez 2 lata widziałam go tylko raz, i nawet go nie pamiętam, jeśli macie możliwość to szukajcie innej szkoły kosmetycznej. To jest strata pieniędzy.

wyprawka biedna, dajesz 200 zł i masz mało rzeczy bo kupują drogie, np lakier do paznokci za 16 zł !! i po co ? skoro można taniej i więcej kupić, fakt faktem jest tam też fartuch, opaska na głowę, chyba gilotyna do paznokci.

lekcje, np wizaż miałam przez pierwsze pół roku i nawet nie było powtórek. Także wizażu nie potrafię do tej pory.
Tam wystarczy że będziesz na lekcjach to zdasz, wystarczy trochę się pouczyć do sprawdzianów.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez francesca5 Pokaż wiadomość
Witajcie, czy któraś z Was kończyła w Redzie kurs Akademie Prenier, ciekawa jestem jaka jest tam instruktorka?
musisz sama sprawdzić, myślę że nauczenie czegoś w dużej mierze zależy od nauczyciela, jeśli jest dobry na pewno coś zapamiętasz, jeśli prowadzi lekcje tak byleby przerobić materiał to nawet nie będzie Ci się chciało chodzić.
KasiaCehak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 17:00   #34
MartaZ1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: Akademia Prenier

A co sądzicie na temat tej szkoły ale w Kołobrzegu? Pytam z ciekawości, bo te opinie już wystarczająco mnie odstraszyły
MartaZ1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:16   #35
kasia079
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Akademia Prenier

czesc dziewczyny jezeli ktos jest czy byl zapisany do szkoly do krakowa do Ap na profil liceum kosmetyczne dla mlodziezy jezeli tak bardzo prosze o to abyscie opisaly czy fajnie jest czy po tym liceum mozna isc dalej na studia zwiazane z kosmetyka.. z gory dziekuje
kasia079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 14:16   #36
amrita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Akademia Prenier

czesc dziewczyny widze ze pytacie o akademie prenier.....nie polecam przez duze nie! oszukuja na kazdym kroku zero organizacji sekretariat calkiem do bani(mowie tu o oddziale w krakowie) co sie tyczy kosmetykow.......brak jest wszystkiego! totalny haos.....liczy sie tylko kasa.....zreszta nie wiem czy wiecie ale kazda z takich szkol jest dofinansowywana przez urzad miasta....wiec suma sumarum nie dosc ze my placimy to szkola jeszcze za kazda osobe dostaje co miesiac spora kase....co za tym idzie tu nie licza sie uczniowie tylko to co szkola dostanie "za was" nie koniecznie dla was.....w przypadku akademii prenier musicie dokladnie czytac umowe poniewaz w momencie rezygnacji obowiazuje was oplata za 3 miesiace do przodu plus jeszcze tzw.odstepne..co kolwiek ono oznacza.....na poczatku wszystko wyglada bajecznie...ale tylko na poczatku..potem sa same problemy..wiem bo uczylam sie tam....i zrezygnowalam.....wiecej jestem w stanie sie nauczyc ogladajac filmy na youtubie.....przeniosla m sie do teb edukacja w krakowie.....i powiem wam ze to szkola z klasa!..
posumowujac jezeli chcecie wybrac akademie prenier dobrze sie zastanowcie
amrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 04:02   #37
mala0727
Przyczajenie
 
Avatar mala0727
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Akademia Prenier

Dziewczyny! Na groupon'ie jest oferta 49 zł za kurs wizażu w Akademii Prenier w Gdańsku
warto tam iść? Czy odpuścić sobie?
Wiadomo też jak potraktują groupon'owców?

Dajcie znać, jakie macie zdanie

Pozdrowienia
mala0727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 17:05   #38
dusia6
Przyczajenie
 
Avatar dusia6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Akademia Prenier

Stanowczo odradzam kursy z grouponow lub innym znizkowych stron. Nie wiem jak to wygląda w Prenier w Gdańsku, ale odbyłam w zeszłym miesiącu inny kurs wizażu (kupiony w gruperze z AP Edukacja), który trwał 5 dni po 5,5h dziennie. To wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nic się nie nauczyłam na tym kursie, tak samo jak reszta dziewczyn. Prawie sama teoria i pokazywanie obrazków w książkach... Podczas całego tygodnia wykonałam 2 makijaże, ale nikt mi nie mówił jak ani nikt nie poprawiał moich błędów. Szkoda pieniędzy... Wystarczy pomyśleć ile się nauczysz w ciągu 4 godzin? A teorię lepiej poczytać za darmo w internecie.
dusia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:18   #39
olijanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Akademia Prenier

Cytat:
Napisane przez mala0727 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Na groupon'ie jest oferta 49 zł za kurs wizażu w Akademii Prenier w Gdańsku
warto tam iść? Czy odpuścić sobie?
Wiadomo też jak potraktują groupon'owców?

Dajcie znać, jakie macie zdanie

Pozdrowienia
Mam nadzieje, ze nie kupilas tego gruponu. Ja niestety tak. Porazka, koszmar, wyrzucone pieniadze. Brudne pedzle, kosmetyki najgorszej jakosci, brak higieny. Kontrola Sanepidu az sie prosi. Kurs za 49zl (wlasciwie za 400zl) ale przeciez to tez pieniadze. To jest jawne wyludzenie pieniedzy. Ciekawa jestem, jak mozna ukrocic ten proceder.
olijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 03:43   #40
mala0727
Przyczajenie
 
Avatar mala0727
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Akademia Prenier

Jak to 400 zł ?
Nie kupiłam, miałam już mieszane uczucia po innym kursie z Grouponu, też mnie nie zadowolił
wkurzyłabym się, bo nie jestem stamtąd, i bym musiała specjalnie dojechać do Gda ;/

oczywiście można złożyć skargę, nawet powinnyśmy
osoby, które również uczestniczyły w kursie
najlepiej do rzecznika praw konsumenta
mala0727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 18:10   #41
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Akademia Prenier

A chodziła któraś z was do gdańska do tej szkoły?Możecie powiedzieć coś więcej?Za rok bym chciała tam się wybrać
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.