Acnatac żel - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-11, 21:51   #61
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Acnatac żel

Cześć dziewczyny, w walce z trądzikiem jestem już wprawionym bojownikiem reguła pierwsza to systematyczność, dlatego dziwię się, że zrażone pierwszymi objawami odstawiacie leki, nie dając im szansy na faktyczne zadziałanie.
Jestem w trakcie kuracji acnatackiem, prawie miesiąc ze sobą sie poznajemy. Moim problemem są zaskórniki zamknięte na policzkach, które niestety wróciły po nie całym roku od skończonej kuracji izotekiem. Nie jest to wielki problem, ale uciążliwy a ja przerważliwiona i przyzwyczajona do cery idealnej po izoteku wariuję
Na ten moment dla mnie jest to najlepszy specyfik do użytku zewnętrznego jaki kiedykolwiek używałam skóra ma wyrównany koloryt, zaskórniki zredukowane - są ale w takim stopniu, że jest to normą przy moim typie skóry, jest to walka która trwa ale na ten moment mam przewagę i wygrywam
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 05:57   #62
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Acnatac żel

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Na ten moment dla mnie jest to najlepszy specyfik do użytku zewnętrznego jaki kiedykolwiek używałam skóra ma wyrównany koloryt, zaskórniki zredukowane - są ale w takim stopniu, że jest to normą przy moim typie skóry, jest to walka która trwa ale na ten moment mam przewagę i wygrywam
Bardzo Ci zazdroszczę, że ten żel tak dobrze na Ciebie działa. Ja używam go już od miesiąca i jedyne co zauważyłam, a tego nie da się pominąć, to przetłuszczanie się skóry w miejscach, w których żel nakładam, czyli broda, nos, czoło. Byłam tym tak zdziwiona, gdyż nigdy przedtem żaden żel na trądzik nie przetłuszczał mi skóry. Oczekiwałam całej masy suchych skórek, a tu takie zaskoczenie.
Daję mu czas do połowy sierpnia. Jeśli nic nie pomoże wybieram się do endokrynologa i robię badania hormonalne.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 17:48   #63
Patrycja550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

*******************

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-04-18 o 22:50
Patrycja550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:44   #64
hania_n87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

Zaczęłam kilka dni temu stosować żel Acnatac i zastanawiam się nad łączeniem go z moimi pielęgnacyjnymi (dermo)kosmetykami. Wiem, że wszystko z kwasami i z siarką odpada. Ale zastanawiam się nad kosmetykami typu Effaclar K/ Duo i nad maseczkami z glinką albo z tlenkiem cynku.
hania_n87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 10:26   #65
sysunia222
Raczkowanie
 
Avatar sysunia222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 38
Dot.: Acnatac żel

Stosuje Acnatac od maja poprzedniego roku, zaczęłam 2 opakowanie. Przy pierwszym było pogorszenie, potem poprawa, pod koniec pogorszenie i teraz na początku kolejnego opakowania nie jest dobrze Mam wizytę do lekarza na styczeń tak kazał derm. Wydaje mi się, że ta maść nic nie działa.... Załamka
sysunia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 21:19   #66
car00usel
Raczkowanie
 
Avatar car00usel
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 36
Problem z rozprowadzaniem żelu - Acnatac

Witam. Po kolejnej nieudanej próbie walki z trądzikiem dermatolog przypisała mi teraz żel acnetac. Ma on bardzo płynną postać, w ogóle nie jest gęsty. No i dermatolog powiedziała mi, że na całą twarz + dekolt i plecy powinien mi wystarczyć na około 2 miesiące, a ja po 4 dniach mam go o około 25% mniej! Według niej "ilość ziarnka grochu" powinna dziennie być odpowiednia, ale mi nie wystarcza 5 takich "ziarenek grochu" na samą twarz, a co dopiero jeszcze na plecy?! Schnie on bardzo, ale to bardzo bardzo szybko, więc zanim go rozprowadzę to już nie ma co rozprowadzać. Czy tylko ja mam taki problem? Zawsze mówią "nakładaj go mało" a okazuje się, że muszę jednak dużo......
__________________
Even though you don't love me, just tell me you love me.
car00usel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 10:45   #67
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Problem z rozprowadzaniem żelu - Acnatac

Cytat:
Napisane przez car00usel Pokaż wiadomość
Witam. Po kolejnej nieudanej próbie walki z trądzikiem dermatolog przypisała mi teraz żel acnetac. Ma on bardzo płynną postać, w ogóle nie jest gęsty. No i dermatolog powiedziała mi, że na całą twarz + dekolt i plecy powinien mi wystarczyć na około 2 miesiące, a ja po 4 dniach mam go o około 25% mniej! Według niej "ilość ziarnka grochu" powinna dziennie być odpowiednia, ale mi nie wystarcza 5 takich "ziarenek grochu" na samą twarz, a co dopiero jeszcze na plecy?! Schnie on bardzo, ale to bardzo bardzo szybko, więc zanim go rozprowadzę to już nie ma co rozprowadzać. Czy tylko ja mam taki problem? Zawsze mówią "nakładaj go mało" a okazuje się, że muszę jednak dużo......
Miałam kiedyś taki lek, kluczem do rozprowadzenia jest po prostu szybkość. Brałam zawsze daną ilość na palec, i całą dłonią rozprowadzałam na dany obszar.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 02:50   #68
Agnieshka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

***************

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-01-07 o 10:28 Powód: Próba sprzedaży leku na receptę
Agnieshka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 22:39   #69
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Acnatac żel

Podbijam, ktoś używa aktualnie?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 22:41   #70
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Acnatac żel

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Podbijam, ktoś używa aktualnie?
Ja uzywam nadal, tylko doraźnie. Bardzo jestem zadowolona z działania

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 22:44   #71
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: Acnatac żel

Dalej używam ze dwa trzy razy w tygodniu na plecy...
__________________
Prezentuje raczej nietypowe poglady na zycie . Z gory przepraszam jezeli kogokolwiek przypadkiem zranie. Zadnego ciekawego cytatu nie potrafie sobie w chwili obecnej przypomniec bo czytam tylko i wylacznie brukowce i to z wielkim trudem
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 14:21   #72
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Acnatac żel

Jak sobie radzicie z 'wypalaniem' skóry? Ja używałam Anatacu z 2 lata temu i wtedy jakoś nie działał na mnie tak ostro. Teraz od 1 aplikacji skóra schodzi płatami i wszędzie mam te czerwono-pomarańczowe placki z podrażnienia :/ Trochę szkoda, bo powstają właśnie w tym miejscach gdzie mam najwięcej zaskórników. Jak je smaruje to coraz większe jest podrażnienie, jak nie smaruje to nie ma leczenia. Nie wiem co robić :/
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 22:22   #73
melancholiczka
Raczkowanie
 
Avatar melancholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do melancholiczka
Dot.: Acnatac żel


---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

polecam zrobić badanie bakteriologiczne
__________________
góra - 26.07.2011
dół - 28.10.2011

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-03-04 o 12:19 Powód: Spam
melancholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 22:13   #74
LoveForever18
Raczkowanie
 
Avatar LoveForever18
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 109
Dot.: Acnatac żel

Stosuje dopiero tydzień w połączeniu z antybiotykiem doustnym. No cóż wiem, że to dopiero tydzień i od razu nie można sie spodziewać buzi jak u pupci niemowlaczka,ale...mam wrażenie że jest gorzej niz było Wyskakuje coraz więcej podskórnych krostek i są intensywnie czerwone :/ Wiadomo pod makijażem się trochę ukryją, ale po zmyciu tragedia... Mam nadzieje, że to tylko na poczatku tak sie dzieje. Miała któraś z Was tak samo?
LoveForever18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 23:55   #75
technolala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

**********************

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-04-18 o 22:50
technolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:20   #76
mati1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

hej jestem zainteresowany tym acnatakiem jesli go jeszcze masz

Edytowane przez mati1991
Czas edycji: 2016-04-18 o 10:32
mati1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 21:12   #77
olgkush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

***********************

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-04-18 o 22:49
olgkush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 08:26   #78
Karolina_So
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

Ja zakupiłam wczoraj, niestety Pani dermatolog zapomniała mnie uprzedzić, że żel nie nadaje się dla kobiet planujących ciąże... Użyłam go raz (niestety dopiero potem przeczytałam ulotkę)

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-04-20 o 10:17
Karolina_So jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 11:12   #79
ula12589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Acnatac żel

Ma ktoś może do odsprzedania lub oddania ten żel . Dostałam na niego receptę ale sama juz nie wiem czy mam go wykupić bo jest dość drogi, a potem się okaże że nie dam rady go używać..
ula12589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 13:09   #80
karola9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: Acnatac żel

Używam Acnatacu od jakiś 2 tygodni. Na początku dostałam silnej reakcji typowej jak czytam jeśli chodzi o ten lek, czyli zaczerwienie pieczenie i łuszczenie się naskórka. Odłożyłam acnatac na kilka dni. Sytuacja się opanowała więc na nowo zaczęłam go używać na szczęście nie występowała już tak silna reakcja. Podczas używania bardzo się zniechęciłam ponieważ nie widziałam żadnej poprawy a nawet pogorszenie. Ale postanowiłam mimo to używać dalej i w końcu powoli zaczynam dostrzegać poprawę. Przebarwienia zaczynają blednąć znikają pomalutku zaskórniki zamknięte. Liczę na dalszą poprawę. Trzymajcie kciuki za moją walkę z trądzikiem. Ja za to trzymam kciuki za was
karola9123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:43   #81
karola9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: Acnatac żel

Mam taki problem pisałam ostatnio, że widzę poprawę. Niestety znowu mam pogorszenie. Dodatkowo zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, tam gdzie miałam jakieś przebarwienia na twarzy część z nich poznikało, ale mam wrażenie, że w ich miejsce pojawiły się takie wgłębienia. Nie są one głębokie ale mnie zastanawiają. Byłam u dermatologa ostatnio ale pani doktor nic mi nie powiedziała na ten temat. Moje pytanie do was czy wy też miałyście taki problem i czy później cera się wyrównała?
karola9123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:14   #82
Agg1316
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

Mam do sprzedania żal acnatac. Cena 75zl ( tyle za niego zapłaciłam )
Agg1316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 12:44   #83
karineks
Raczkowanie
 
Avatar karineks
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 39
Dot.: Acnatac żel

ja miałam ten żel i trochę mi pomógł ale nie jakoś bardzo
__________________
Podejmując ryzyko zawsze coś zyskujesz...
Szczęście w przypadku powodzenia lub wiedzę, w przypadku niepowodzenia
karineks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 00:05   #84
sami_gemmini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Acnatac żel

Jeśli idzie się do lekarza leczyć na cokolwiek to trzeba powiedzieć lekarzowi o tak ważnej rzeczy jak planowanie dziecka. Od tego zalerzy przebieg leczenia. Ja tez jestem na etapie planowania i moja dermatolog pozwoliła mi używać Acnatacu do czasu kiedy faktycznie zajdę w ciążę.

Doustne leki już odpadają takie jak Tetralysal, który brałam. Niestety po odstawieniu powtórka z rozrywki.

Najlepszy efekt przyniósł u mnie Izotec, kosztem pogorszenia wzroku i bólu stawów. Po 9msc kuracji miałam przez rok piękna cerę. Jak z bajki. Niestety teraz leczę się na nowo Acnataciem...
sami_gemmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 14:17   #85
alexa93
Raczkowanie
 
Avatar alexa93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Acnatac żel

ja tez wlasnie dostalam od dermatolog recepte na ten zel, ale mam dylemat bo jest okropnie drogi..zmagam sie z zaskornikami zamknietymi i od czasu do czasu cos wiekszego i nie wiem co robic..
__________________
Nie mow rzeczy, w ktore sam nie wierzysz.
alexa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:21   #86
kaczanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Acnatac żel

Miałam wielkie, ale naprawdę wielkie - 1cm średnicy - podskórne grudy na żuchwie, szczęce i szyi, które okropnie bolały. Po dwóch tygodniach stosowania Acnatac 60% zmian już ustąpiło. Dodam jeszcze, że odstawiłam wszelkie kosmetyki , a skóra wygląda ładnie jedynie kiedy jest umyta mydłem Protex i posmarowana kremem Nivea. Tak, też jestem w szoku

Dermatolog powiedziała, że nie ma przeciwwskazań do robienia makijażu, ale mimo wszystko przyjęłam postawę abstynencką i jest dużo lepiej.

Dodam jeszcze, że na czas leczenia trądziku przeszłam na dietę wegetariańską i uważam, że to ona w dużej mierze przyczynia się też do poprawy.

Acnatac kazano mi stosować na noc, na obszary skóry objęte trądzikiem.

Powodzenia dla zmagających się!
kaczanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 22:51   #87
_Eldoo_Radoo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

Hej, widzę,że ostatnie wypowiedzi na temat Acnatacu były dawno ale chcę się podzielić moimi doświadczeniami, może pomoże to innym osobom.
Walczę z trądzikiem od podstawówki( teraz mam 25 lat). Mniej więcej od końca listopada stosuję Acnatac,średnio 2-3 razy w tygodniu zależnie od podrażnienia.
W pierwszych tygodniach stosowania byłam załamana i prawie się poddałam tak jak dużo dziewczyn tutaj. Stan mojej skóry strasznie się pogorszył. Spanikowana odstawiłam żel na 2-3 tygodnie bo dostałam tak obleśnych i paskudnych pryszczy że bałam się, że tylko jeszcze większych przebarwień się nabawię zamiast je wyleczyć. Załamana szperałam w internecie i wpadłam na bloga Ziemoliny a dokładnie na post o poretineidowym zapaleniu skóry. Nie będę się wdawać w szczegóły, poszłam po doustny antybiotyk. Poczekałam że stosowaniem Acnatacu dopóki te potwory się nie zagoiły (zażywałam antybiotyk i nawilżałam twarz, pryszcze miejscowo smarowałam Benzacne lub Klindacinem T) Kiedy najgorsze minęło , wróciłam do smarowania twarzy + nadal brałam antybiotyk i ....moja cera wygląda o niebo lepiej, kurację nadal stosuję więc mam nadzieję, że będzie jeszcze trochę lepiej. Boję się tylko tego że po skończeniu kuracji wszystko powróci. Na dzień dzisiejszy, krosty mi praktycznie nie wyskakują, czasem jakieś pojedyncze, przebarwienia bledną. Skóra jest wysuszona i trochę się łuszczy gdyż nakładam grubą warstwę dwa dni z rzędu a potem przez kilka dni wszystko się regeneruje. Tubka 30g meeega wydajna więc cena nie jest taka zła.
Nie mogę powiedzieć że POLECAM bo to są LEKI, nie można polecać innym ludziom lekarstw ALE chcę powiedzieć,że to co piszą inne dziewczyny jest prawdą : czas i cierpliwość a wszystko się opłaci.
A teraz fotki(uwaga :p)



https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=252976
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=252981
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=252991
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=252986

Edytowane przez _Eldoo_Radoo_
Czas edycji: 2018-04-05 o 23:07
_Eldoo_Radoo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 22:56   #88
MonikaKrecik
Przyczajenie
 
Avatar MonikaKrecik
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Acnatac żel

Ja stosuję 2 tygodnie i póki co nastąpił wysyp który mam nadzieję że szybko minie antybiotyki z retinoidem stosuję od 4 miesiecy, muszę poczytać o tym poretinoidowym zapaleniu
MonikaKrecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 13:01   #89
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Acnatac żel

A krem z filtrami UV jest? Nawet jak się siedzi w domu?
Niestety, nie każdy dermatolog o tym mówi lub to dobitnie mocno zaznacza... a to są podstawy, niezbędnik. Jak skóra się łuszczy, to złuszcza się razem z kremem przeciwsłonecznym i wypada wtedy go dołożyć. Lepiej się też wtedy wygląda.
I to w sporej mierze zapobiega podrażnieniom

Nie wiem jakie oczekiwania miałeś, jeśli chodzi o czas - ale warto z góry wiedzieć, że tretinoina to maraton na wiele tygodni a raczej nawet w miesiącach powinno się to liczyć, to nie sprint. Działa bardzo skutecznie, ale nie z dnia na dzień, potrzebuje czasu.


Zuzyłeś tubkę w ciągu 2 tygodni? To zdecydowanie zbyt szybko, nawet dla osób doświadczonych z tretinoiną. A na początek, gdy podrażnienia są najmocniejsze i trzeba ostrożniej, rzadziej stosować, to w ogóle...
Przy zbyt dużych ilościach / zbyt częstym stosowaniu nic na podrażnienia nie pomoże. Nie tędy droga.

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2020-03-13 o 13:02
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-05, 06:50   #90
antozhukooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 3
Dot.: Acnatac żel

Tabletki na trądzik - https://zinamax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez antozhukooo
Czas edycji: 2023-07-02 o 13:43
antozhukooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-05 06:50:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.