Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-20, 16:19   #3811
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Btw. ta młoda osoba, 27-latka umarła na sepse nie korona

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Oj, nie czepiaj się szczegółów, sensacja musi być Mam wrażenie że ten koronawirus to bardziej stan umysłu niż rzeczywiste zagrożenie. A jakby zapytać jaki % populacji faktycznie na to zachorował to nie jeden by się w zerach pogubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 16:28   #3812
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87677325]No właśnie są sprzeczne informacje, co do kierowców. Mój stary pytal to "nie", ale Twój ma niemieckiego pracodawcę, więc pewnie "tak" i co w takiej sytuacji, na tydzień przyjechał, a dwa kwarantanny?
Spokojnej drogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja dzwoniłam do sanepidu, kierowcy od niego z firmy też, według jednym nie ma kwarantanny, według drugich jest Dzwoniliśmy do różnych miast. Mój sanepid docelowo kazał mi zadzwonić na policję i zapytać. Zadzwoniłam na mój komisariat, bo dzielnicowy nie odbierał. Według policjanta, który ze mną rozmawiał gdy przedstawiłam mu sytuację to wszystko zależy od interpretacji straży granicznej. Nie wiem jak to wygląda u Twojego męża ale mój ma umowę niemiecką, jeździ 3 tygodnie po Niemczech, na tydzień zjeżdża do domu, granicę przekracza autem osobowym a nie ciężarówką. I dostanie jakieś zaświadczenie od pracodawcy. Ci co przekraczają ciężarówką granicę, bo mają rozładunek lub załadunek gdzieś to ich kwarantanna nie obowiązuje.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Oj, nie czepiaj się szczegółów, sensacja musi być Mam wrażenie że ten koronawirus to bardziej stan umysłu niż rzeczywiste zagrożenie. A jakby zapytać jaki % populacji faktycznie na to zachorował to nie jeden by się w zerach pogubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jestem ciekawa czy gdyby Twoi rodzice zachorowali i zmarli też mówiłabyś, że to stan umysłu a nie rzeczywiste zagrożenie. Gdyby nie było zagrożenia to serio zamykalibyśmy granice, szkoły, galerie handlowe? Przecież to zabójstwo dla gospodarki.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja karmię a okres wrócił ( chociaż teraz się 'spoznia' tydzień, w ciąży na bank nie jestem, nie wiem o co chodzi. Powodzenia na drodze!!!

Dopiero mam czas zajrzeć do jakichkolwiek newsów, na Onecie i wp mi się rzuciło w oczy, że ministerstwo mówi, ze przyczyną nie był koronawirus, ale była zarażona. Nie wiem co ostatecznie tam wynikło. Potem w domu poczytam dokładniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie się zastanawiam jak to jest z tym okresem po ciąży, on nie jest właśnie nieregularny przez jakiś czas?

Edytowane przez lilianna90
Czas edycji: 2020-03-20 o 16:26
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 16:29   #3813
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Oj, nie czepiaj się szczegółów, sensacja musi być Mam wrażenie że ten koronawirus to bardziej stan umysłu niż rzeczywiste zagrożenie. A jakby zapytać jaki % populacji faktycznie na to zachorował to nie jeden by się w zerach pogubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co z całym szacunkiem ale mowisz tak bo jestes zdrowa i nic poważnego Ci nie dolega. Wasze podejscie jest przerażające. Z czystego szacunku do innych wstrzymalabym sie od takich komentarzy. Z szacunku do tych ktorzy są po przejsciach zdrowotnych i należą do grupy ryzyka. Ciekawa jestem czy tak byś pisała gdybyś była na coś chora czego oczywiście Ci nie życzę. I nie robię z siebie ubolewającej zchorowanej męczennicy ale irytuje mnie takie podejście. Ludzie umierają, zobacz ilu Włochów umarło. Dopoki nas to nie dotyczy to kazdy jest fifarafa. Jak tragedia dotyczy nas albo naszej rodziny to juz jest inna gadka i szlochy.

Moze lepiej zakończymy tą gadkę o koronawirusie. Racja jest jak dupa, kazdy ma swoja....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2020-03-20 o 16:36
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 16:30   #3814
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U mnie był regularny, a teraz nie mam wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 16:31   #3815
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87677370]U mnie był regularny, a teraz nie mam wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Testowałaś?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 16:50   #3816
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Oj, nie czepiaj się szczegółów, sensacja musi być Mam wrażenie że ten koronawirus to bardziej stan umysłu niż rzeczywiste zagrożenie. A jakby zapytać jaki % populacji faktycznie na to zachorował to nie jeden by się w zerach pogubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stan umysłu, serio....?
A we Włoszech to co się dzieje, tak sobie nagle umierają że firmy pogrzebowe nie wyrabiają?

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 16:51   #3817
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Stan umysłu, serio....?
A we Włoszech to co się dzieje, tak sobie nagle umierają że firmy pogrzebowe nie wyrabiają?

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Widocznie tak, moze umieranie na koronę jest teraz modne dlatego to bardziej nagłośnili niż zgony z powodu grypy🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 17:01   #3818
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dziewczyny, każda może mieć swoje zdanie na każdy temat, nikt nikogo na siłę nie przekona. Może rzeczywiście nie ma sensu poruszać tematu koronawirusa, po co się kłócić.

Ja chciałam tylko powiedzieć kilka rzeczy. Dziwi mnie takie luźne podejście i mówienie, że to nic poważniejszego niż grypa. Z kilku powodów. Po pierwsze, takie podejście mieli Włosi kilka tygodni temu, teraz wiadomo co tam się dzieje. Liczba ofiar przekroczyła liczbę ofiar w Chinach, a to chyba spory wyczyn, patrząc na liczbę ludności w tych krajach. Anglicy też śmieszkowali, już przestali. Problemy tych państw wzięły się właśnie z takiego luźnego podejścia. Kolejna rzecz, chyba zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego,że takie zachwianie w funkcjonowaniu firm, restauracji czy sklepów oznacza potężny kryzys gospodarczy. Czy jakieś państwo by się na to zdecydowało, gdyby chodziło o coś niegroźnego? Będą bankructwa, różne roszczenia, naprawdę tragiczne sytuacje i też dla rządów to oznacza problemy. I to niemałe. Coś musi być w tej epidemii, że rządy zdecydowały się na tak radykalne kroki.

Co do spraw medycznych, ja się na tym nie znam i nie będę udawać, że jest inaczej, ale to jest cytat z tekstu lekarza z mojego miasta. Jest pediatrą, był u nas na wizycie domowej, pracuje w szpitalu i specjalizuje się w chorobach zakaźnych.

"Sugerują (przyp. Niektórzy eksperci), że nie ma czego się bać, że grupa jest gorsza itp. Nieprawda! SARS-CoV2 jest kilkukrotnie bardziej zakaźny i 10-20 razy bardziej śmiertelny. (...) Niektórzy uspokajają, że nie ma czego się bać, bo śmiertelności poniżej 50 r.z. wynosi 0.5 % (to i tak kilkukrotnie mniej niż w przypadku grypy".







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 17:26   #3819
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87677338]Ja mam niechodki z kika, ale pewnie teraz zamknięte.
Zastanawiam się co będzie z butami jak tak dalej będzie. Będę musiała zamówić internetowa, a wolałabym oczywiście przymierzyć. Dziewczyny, które już przez to przechodziły - jakieś rady przed tym ważnym zakupem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Odrysować stopę stojącego dziecka. Zmierzyć. Kupić coś z wkładką dłuższą o. 0.5-1cm
Kupic dużo. Między. Odsyłać. Zalandolounge, limango, eobuwie w ramach promek wszelkich polecane przeze mnie firmy to naturino w tym falcotto superfity primigi geoxy. Jednak w każdej z nich(choć chyba nie w superfitach) znalazłam modele które się do wbijania gwoździ nadawały a nie chodzenia. W ciemno można brać bobuxy ale tu już na promki nie ma co liczyć
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Oj, nie czepiaj się szczegółów, sensacja musi być Mam wrażenie że ten koronawirus to bardziej stan umysłu niż rzeczywiste zagrożenie. A jakby zapytać jaki % populacji faktycznie na to zachorował to nie jeden by się w zerach pogubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja gdzieś widziałam stwierdzenie że gdyby nie szum to by w teorii świat nie zauważył że coś się dzieje.

Osobiście się nie włączam do dyskusji bo trwa to powiedzmy 2 tyg i MASA osób zmienia zdanie albo mówi jedno robi drugie i im dalej w las tym to się robi bardziej bezcelowe żeby o tym rozmawiać.
Sama jeszcze tydzień temu jechałam 200km do przyjaciółki na kawę, a dziś się samoizoluje i nawet przekonałam męża że nie ma co iść do sklepu dziś. Damy radę do poniedziałku.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 17:29   #3820
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Sq, to jak mój tata. Jeszcze w poniedziałek śmiał się z tego i mówił, że wszyscy przesadzają, a dzisiaj już nie jest taki pewny siebie w tej kwestii. Nie ma nic złego w zmianie zdania. Ja staram się uważać, ale nie wiem, czy się jakoś totalnie izoluję, raczej nie..średnio co 3 dni robię szybkie zakupy. No nigdzie indziej nie chodzę, na spacery tylko u rodziców po wiosce gdzie nikogo nie spotykam. Tak zupełnie bez spaceru to byłoby pewnie ciężko, chociaż jak mus to mus. Ale mam nadzieję, że do tego u nas nie dojdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 17:38   #3821
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja też miałam wątpliwości, ale skoro we Włoszech zmarło w ciągu dzisiejszej doby 627 osób czyli ¼ mojej wioski, to zdecydowanie wolę nie dyskutować z lekarzami i specjalistami. I modlić się,żeby przez ludzką lekkomyślność nie rozchorował się mój tata, który pracować musi, bo piekarnia działać też musi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 17:39   #3822
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ja dzwoniłam do sanepidu, kierowcy od niego z firmy też, według jednym nie ma kwarantanny, według drugich jest Dzwoniliśmy do różnych miast. Mój sanepid docelowo kazał mi zadzwonić na policję i zapytać. Zadzwoniłam na mój komisariat, bo dzielnicowy nie odbierał. Według policjanta, który ze mną rozmawiał gdy przedstawiłam mu sytuację to wszystko zależy od interpretacji straży granicznej. Nie wiem jak to wygląda u Twojego męża ale mój ma umowę niemiecką, jeździ 3 tygodnie po Niemczech, na tydzień zjeżdża do domu, granicę przekracza autem osobowym a nie ciężarówką. I dostanie jakieś zaświadczenie od pracodawcy. Ci co przekraczają ciężarówką granicę, bo mają rozładunek lub załadunek gdzieś to ich kwarantanna nie obowiązuje.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


Elsabel jestem ciekawa czy gdyby Twoi rodzice zachorowali i zmarli też mówiłabyś, że to stan umysłu a nie rzeczywiste zagrożenie. Gdyby nie było zagrożenia to serio zamykalibyśmy granice, szkoły, galerie handlowe? Przecież to zabójstwo dla gospodarki.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



Właśnie się zastanawiam jak to jest z tym okresem po ciąży, on nie jest właśnie nieregularny przez jakiś czas?
Może być nieregularny, na moim przykładzie - po pierwszej ciąży uregulował się po 3 cyklu, po tej po 4...możesz też w tych pierwszych okresach zobaczyć różnicę w intensywności, to jest normalne, pozniek rozniez powinno się uregulować

Ja wam dziewczyny powiem odnośnie koronaś cierwa w innym aspekcie - nigdy bym się nie spodziewała że Hiszpanie potrafią być tak zdyscyplinowani. Serio. Na ostatnich zakupach (i jednocześnie wyjściu z domu) byłam przedwczoraj - w zasadzie mało co jest otwarte. Większe supermarkety i owszem, w środku może być max 50 osób, pilnują ochroniarze. W kolejce poza sklepem ludzie stoją min. 1,50 m od siebie, obsługa kas zmienia się po 5 skasowanych klientach. Jako takich braków nie ma, podstawowe produkty dostarczane są na bieżąco. Mniejsze sklepy typu z gazetami jeśli są otwarte to informują że w środku max 1 osoba, i często obsługują przez kratę w drzwiach.
Ulice normalnie pełne - są wyludnione, chodzi policja i wojsko, często zaczepiają i pytają o cel wyjścia z domu. Mają prawo żądać okazania rachunku ze sklepu. Wlepiają mandaty.
A o godz. 20 każdego dnia jest "balkonowa dyskoteka" - ludzie stają w oknach i na balkonach, puszczają muzykę, tańczą, klaskaja, policja przejeżdża z muzyką na głośnikach. Taki wesoły aspekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 17:48   #3823
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ja też miałam wątpliwości, ale skoro we Włoszech zmarło w ciągu dzisiejszej doby 627 osób czyli ¼ mojej wioski, to zdecydowanie wolę nie dyskutować z lekarzami i specjalistami. I modlić się,żeby przez ludzką lekkomyślność nie rozchorował się mój tata, który pracować musi, bo piekarnia działać też musi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Życzę dużo zdrowia dla Twojego taty. Mój też pracuje, bo musi.
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Może być nieregularny, na moim przykładzie - po pierwszej ciąży uregulował się po 3 cyklu, po tej po 4...możesz też w tych pierwszych okresach zobaczyć różnicę w intensywności, to jest normalne, pozniek rozniez powinno się uregulować

Ja wam dziewczyny powiem odnośnie koronaś cierwa w innym aspekcie - nigdy bym się nie spodziewała że Hiszpanie potrafią być tak zdyscyplinowani. Serio. Na ostatnich zakupach (i jednocześnie wyjściu z domu) byłam przedwczoraj - w zasadzie mało co jest otwarte. Większe supermarkety i owszem, w środku może być max 50 osób, pilnują ochroniarze. W kolejce poza sklepem ludzie stoją min. 1,50 m od siebie, obsługa kas zmienia się po 5 skasowanych klientach. Jako takich braków nie ma, podstawowe produkty dostarczane są na bieżąco. Mniejsze sklepy typu z gazetami jeśli są otwarte to informują że w środku max 1 osoba, i często obsługują przez kratę w drzwiach.
Ulice normalnie pełne - są wyludnione, chodzi policja i wojsko, często zaczepiają i pytają o cel wyjścia z domu. Mają prawo żądać okazania rachunku ze sklepu. Wlepiają mandaty.
A o godz. 20 każdego dnia jest "balkonowa dyskoteka" - ludzie stają w oknach i na balkonach, puszczają muzykę, tańczą, klaskaja, policja przejeżdża z muzyką na głośnikach. Taki wesoły aspekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, to faktycznie mega dyscyplina. A co do balkonowej dyskoteki to odnalazłabym się w tym kraju kiedyś Stanisław odwiedzi swoją narzeczoną na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:01   #3824
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Sepsa nie jest chorobą. Sepsa musiała być czymś spowodowana. Może koronawirusem a może gazikiem zostawionym w brzuchu po CC. Nie dowiemy się już prawdy, ale na pewno wirus tej biednej kobiecie nie pomógł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sepsa i wirus? No raaaaczej nie. Podali informacje, że ta kobieta nie zmarła w wyniku koronawirusa i nie jest wliczana do statystyk. Ale o czym my tu... Ktoś uparcie chce wierzyć, że nagle inne choroby/powiklania przestały być przyczynami zgonów, a złem całego świata jest koronawirus to proszę bardzo. Można i tak czemu nie. Mnie ten temat już męczy więc więcej się tu w tym temacie nie wypowiem. Wiem co chciałam wiedzieć i tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:01   #3825
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

A ja mam już dość tego #zostanwdomu. Mam wrażenie że ta akcja dociera do osób młodszych, a starsi? Do Lidla po kilogram mąki. Jak tu u mnie nie zamknęli kawiarni i knajp to się starszyzna rozsiadała szczęśliwa. Jak współczuć takim ludziom? Dziś awantura była bo w c.h.wyganiali starszych którzy oglądali zamknięte sklepy przez szyby. Wyłączyli schody ruchome, to jeździli winda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:02   #3826
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dzięki Lilly. Ogladam teraz wiadomości. Ludzie to idioci, bo kto inny ucieka z kwarantanny ze szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:02   #3827
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
No i taka z tobą dyskusja
Lepiej być przemądrzałym i złośliwie odpowiadać przez 10 postów niż od razu w normalny sposób odpowiedziećMam kapcie z ali ale rzadko zakładam, jeździ w skarpetkach

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Powiem krótko. Nauczyłam się, że jak nie ma z kim to się nie dyskutuje. Chyba dotrze

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:03   #3828
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

A szkoły zamknięte do Wielkanocy?!!!! Czas się brać za szczepionkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:09   #3829
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
No i taka z tobą dyskusja
Lepiej być przemądrzałym i złośliwie odpowiadać przez 10 postów niż od razu w normalny sposób odpowiedziećMam kapcie z ali ale rzadko zakładam, jeździ w skarpetkach

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
A jeśli tak bardzo Cię to trapi to chyba nie myślałaś, że będę tu analizować wykresy i dane statystyczne WHO. Aż takiej pamięci do liczb nie mam. Tam żadnych złośliwości nie było. Serio, można wejść na stronę poszperać, poanalizować. To nie jest wiedza tajemna. Jak się komuś nie chce/nie lubi/ nie umie/nie ma potrzeby to jego sprawa.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 18:10   #3830
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Powiem krótko. Nauczyłam się, że jak nie ma z kim to się nie dyskutuje. Chyba dotrze

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
To nie wiem co tu jeszcze robisz skoro za niskie progi dla ciebie, nie warte cennego czasu

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:11   #3831
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Powiem krótko. Nauczyłam się, że jak nie ma z kim to się nie dyskutuje. Chyba dotrze

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Naprawdę nie czujesz, że przesadzasz? Kurde ja nie jestem jakaś przewrazliwiona czy delikatna ale Ty naprawdę bardzo niemiło odpisujesz, po co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:11   #3832
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Sepsa i wirus? No raaaaczej nie. Podali informacje, że ta kobieta nie zmarła w wyniku koronawirusa i nie jest wliczana do statystyk. Ale o czym my tu... Ktoś uparcie chce wierzyć, że nagle inne choroby/powiklania przestały być przyczynami zgonów, a złem całego świata jest koronawirus to proszę bardzo. Można i tak czemu nie. Mnie ten temat już męczy więc więcej się tu w tym temacie nie wypowiem. Wiem co chciałam wiedzieć i tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Wirus oczywiście, że nie. Spadek odporności spowodowany wirusem- bardzo prawdopodobne, że tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:12   #3833
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Naprawdę nie czujesz, że przesadzasz? Kurde ja nie jestem jakaś przewrazliwiona czy delikatna ale Ty naprawdę bardzo niemiło odpisujesz, po co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chamówa na maksa, tyle powiem

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:13   #3834
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
To nie wiem co tu jeszcze robisz skoro za niskie progi dla ciebie, nie warte cennego czasu

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Nie tylko Ty tu jesteś.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:18   #3835
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Dzięki Lilly. Ogladam teraz wiadomości. Ludzie to idioci, bo kto inny ucieka z kwarantanny ze szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
We wro jakis geniusz zanim dostał wyniki skoczył z okna zakaznego i musieli go zabrać do innego szpitala... :/
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
A szkoły zamknięte do Wielkanocy?!!!! Czas się brać za szczepionkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzieś czytałam (źródło nieznane) że dzieci do szkół mogą wrócić w maju a i może w czerwcu.
Dużo osób myśli że się odbija teraz na sprzedawcach kawiarniach.. A jak dzieci w czerwcu do szkoly zagonia to i turystyka upadnie

Ja widziałam fajne akcje restauracji że teraz sprzedają bony do wykorzystania kiedyś. Żeby utrzymać płynność

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:26   #3836
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Wirus oczywiście, że nie. Spadek odporności spowodowany wirusem- bardzo prawdopodobne, że tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzieś czytałam, że sepsa to może być powikłanie po infekcji wirusowej właśnie
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
We wro jakis geniusz zanim dostał wyniki skoczył z okna zakaznego i musieli go zabrać do innego szpitala... :/Gdzieś czytałam (źródło nieznane) że dzieci do szkół mogą wrócić w maju a i może w czerwcu.
Dużo osób myśli że się odbija teraz na sprzedawcach kawiarniach.. A jak dzieci w czerwcu do szkoly zagonia to i turystyka upadnie

Ja widziałam fajne akcje restauracji że teraz sprzedają bony do wykorzystania kiedyś. Żeby utrzymać płynność

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Fajna akcja. U nas w Białym restauracje przerzuciły się totalnie na dowóz, nawet te bardziej wykwintne zaczęły dowozić obiady domowe, no bo to lepiej schodzi na co dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:27   #3837
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Turystyka już pada. Mój kuzyn ma małe biuro turystyczne, wszystkie najbliższe wyjazdy odwołane i już szuka tańszego lokalu...

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:28   #3838
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja się izoluje od 10 marca. Ostrożna byłam już wcześniej, nie jeździliśmy autobusem i nie chodziliśmy do galerii. Uważam, że to poważna sprawa. Niezależnie od powodów x których ludzie umierają, korona z pewnością dopełnia dzieła. Ta co zmarła, rodziła w moim szpitalu. Na szczęście szpital mały i z pokojem odwiedzin. I nawet jeśli zmarła w wyniku sepsy, mogło to mieć źródło w koronie. Organizm osłabiony po operacji, nie dotrzymanie zasad higieny, wszystko się zbiegło i ją zabrało. Pytanie czy gdyby nie korona to czy nie zareagowaliby wcześniej i może udałoby się ją wyleczyć? Gdybanie..
Szkoda mi dzieci, które mają chemie i są bez rodziców, bo stanowią dla nich śmiertelne zagrożenie. Szkoda mi ludzi, którzy umierają w samotności. Szkoda mi kobiet, które mają teraz rodzić w tym strachu i niepewności.
Mam naprawdę zły humor spowodowany tą sytuacją. Jestem przybita choć nic mi się nie dzieje. Jestem przerażona wręcz..
Ale kiedyś to minie. I jeszcze będzie pięknie.. oby

I jestem za Lilly i Smerfetką Uczę się seo i choć zerowanie na ludzkiej tragedii jest okropne, to niestety tak ten świat jest zbudowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:33   #3839
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja się izoluje od 10 marca. Ostrożna byłam już wcześniej, nie jeździliśmy autobusem i nie chodziliśmy do galerii. Uważam, że to poważna sprawa. Niezależnie od powodów x których ludzie umierają, korona z pewnością dopełnia dzieła. Ta co zmarła, rodziła w moim szpitalu. Na szczęście szpital mały i z pokojem odwiedzin. I nawet jeśli zmarła w wyniku sepsy, mogło to mieć źródło w koronie. Organizm osłabiony po operacji, nie dotrzymanie zasad higieny, wszystko się zbiegło i ją zabrało. Pytanie czy gdyby nie korona to czy nie zareagowaliby wcześniej i może udałoby się ją wyleczyć? Gdybanie..
Szkoda mi dzieci, które mają chemie i są bez rodziców, bo stanowią dla nich śmiertelne zagrożenie. Szkoda mi ludzi, którzy umierają w samotności. Szkoda mi kobiet, które mają teraz rodzić w tym strachu i niepewności.
Mam naprawdę zły humor spowodowany tą sytuacją. Jestem przybita choć nic mi się nie dzieje. Jestem przerażona wręcz..
Ale kiedyś to minie. I jeszcze będzie pięknie.. oby

I jestem za Lilly i Smerfetką Uczę się seo i choć zerowanie na ludzkiej tragedii jest okropne, to niestety tak ten świat jest zbudowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie napisałaś, ja nawet nie pomyślałam np. o tych chorych dzieciakach..bieda no.

Co do tytułu, to ja w redakcji internetowej pracowałam jak nie było nawet w sumie mowy o SEO, ale widziałam na bieżąco w co ludzie klikają, a w co nie. No a wyświetlenia=piniondz i tyle. Czy to jest fajne, czy niefajne. Ale, zmieniając może temat na trochę lżejszy, jak Ci się podoba praca jako copy? O czym mniej więcej piszesz? Ja o ciuchach od ponad roku tylko i wyłącznie i już tak bym chciała o czymś innym, ale to za kilka miesięcy mam nadzieję nastąpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 18:43   #3840
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Powiem krótko. Nauczyłam się, że jak nie ma z kim to się nie dyskutuje. Chyba dotrze

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.