Oziębła dziewczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-02, 23:36   #1
Tomek1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1

Oziębła dziewczyna


Witam,zacznę może od małego wstępu jestem z kobieta od prawie 2 lat, Ja mam 21 lat ona 19,mieszkamy razem,po wielu przebytych rozmowach postanowiłem założyć post tutaj.Od samego początku seks z jej strony wyglądał na taki oklepany,tłumaczyłem to sobie jej nieśmiałością lecz problem wgl nie znikł.Gra wstępna wyglada ciagle tak samo,albo ociera się swoją pochwa o mojego penisa,albo w grę wchodzi tylko wibrator,dotyku mojej ręki tam nie chce,seks oralny tez nie wchodzi w grę.Duzo razy pytałem na co ma ochote,czy może spróbujemy coś innego,lecz zawsze odpowiadała ze nie wie co by chciała spróbować.Mi ciagle ta sama gra wstępna już dawno sie znudziła,jej widzę tez lecz nic z tym nie chce zrobić,jeśli chodzi o samą penetrację to zawsze po 2-3 minutach chce żebym już kończył bo więcej nie da rady.Zawsze chce kochać się przy zgaszonym świetle,nigdy nie założy nic seksownego.Kilka razy próbowałem uspokoić moja ochote by zobaczyć czy może po dłuższym czasie ona coś zainicjuje,lecz jak się domyśliłem nic to nie dało.Seks jest tylko jak ja mam ochote,nigdy z jej strony.Jesli chodzi o pozycje to tylko misjonarz.Bardzo mnie to frustruje i nie podoba mi się taka kolej rzeczy,mówiłem jej o moich potrzebach lecz zadnych wniosków z tego nie wyciągnęła.Wie ktoś dlaczego tak jest,czy to moja wina?
Tomek1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 12:52   #2
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Oziębła dziewczyna

Twoją winą jest na pewno to, ze patrzysz przede wszystkim na czubek wlasnego penisa zamiast zastanowic sie np. jakie kompleksy ma twoja partnerka i co ją krępuje. A że ma kompleksy to widać jak na dłoni.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 13:10   #3
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Oziębła dziewczyna

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
Twoją winą jest na pewno to, ze patrzysz przede wszystkim na czubek wlasnego penisa zamiast zastanowic sie np. jakie kompleksy ma twoja partnerka i co ją krępuje. A że ma kompleksy to widać jak na dłoni.

Podobnie uważam. Nie narzekaj tylko spróbuj coś z tym zrobić. Na co Ty w ogóle liczysz, że magiczna różdżka rozwiąże twój problem, np na tym forum. Nie rozumiem taki postów, powinny być chyba usuwane ...
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 13:45   #4
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Oziębła dziewczyna

No to już chyba wszystkie posty powinny być usuwane...

Co jest kurde, zapytać się nie można?
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 16:00   #5
Lukasz90Lukasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 64
Dot.: Oziębła dziewczyna

Nie słuchaj tych wyżej , Ty tez masz swoje potrzeby , na moje oko ona jest Bi , czyli woli dziewczyny dlatego ją aż tak nie pociągasz ... najlepiej ją zmień póki nie jest za późno byś się kiedyś nie rozczarował
Lukasz90Lukasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 19:37   #6
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Oziębła dziewczyna

[1=4eb44714e364cc1ff9389db ba04b7aef6c7662a4_5f35c5f 27daee;87719548]No to już chyba wszystkie posty powinny być usuwane...

Co jest kurde, zapytać się nie można? [/QUOTE]


Można można jak najbardziej można.
Chodziło mi że na jakiej podstawie mamy jej pomóc nie znamy jej. Nie wiemy jakie jest tło, czy jest drugie dno, To co autor/autorka postu piszę to jedno a to jak jest naprawdę to drugie, a wystarczy jeden epizod który kiedyś się zdarzył itp a np Autor o nim nie wspomniał. To jest tylko wersja z jednej perspektywy. To są bardzo trudne pytania i moim zdaniem nie ma na nie odpowiedzi na forum.

Edytowane przez renata_b_1993
Czas edycji: 2020-04-03 o 19:38
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 09:28   #7
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Oziębła dziewczyna

renata:
Nie wiemy jakie jest tło, czy jest drugie dno, To co autor/autorka postu piszę to jedno a to jak jest naprawdę to drugie, a wystarczy jeden epizod który kiedyś się zdarzył itp a np Autor o nim nie wspomniał. To jest tylko wersja z jednej perspektywy.


Nigdy tego nie wiemy.

Tak, powinniśmy wysłuchać drugiej strony, ale tu przecież ZAWSZE pojawia się tylko jedna strona! Ta bardziej zdesperowana.

To nie gabinet seksuologa, pary tu nie przychodzą. Pojawia się jedna osoba, przedstawia sprawę ze swojego punktu widzenia i pyta o radę.

Dlatego napisałam, że wszystkie posty trzeba by usuwać, jeśliby przyjąć Twoje założenie...
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 10:05   #8
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Oziębła dziewczyna

A mi się wydaje, że dziewczyna młodziutka, jeszcze mogła nie dorosnąć/nie rozbudzić się seksualnie. Może nie jest jeszcze wystarczająco dojrzała seksualnie, nie czuje więc ciągłej potrzeby "robienia tego".

Czy aby przypadkiem nie jest tak, że jesteś jej pierwszym partnerem? Nie naciskałeś jej na pierwszy raz?

Daj jej czas. To chyba najlepsza rada na ten moment. W końcu dziewczyna sama odkryje swoje ciało.

Dlaczego tak wcześnie razem zamieszkaliście? Dla mnie to jest wiek, gdzie jeszcze powinno mieszkać się osobno, a nie bawić się w męża i żonę. No chyba że jesteście małżeństwem, to inna sprawa.

Edytowane przez Mia1612
Czas edycji: 2020-04-04 o 10:08
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 11:27   #9
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Oziębła dziewczyna

CzornajaPanna - Ale jak zapytam np o twoje doświadczenie, twoje upodobania, o coś konkretnego to wtedy ma sens i do tego ma służyć moim zdaniem to forum Do wymiany opinii, doświadczeń na bazie swoich. Na pewno nie na wróżeniu z fusów, np dla czego taka osoba jest jaka jest itp. Dlatego wszystkich postów nie trzeba by usuwać.
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 21:25   #10
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Oziębła dziewczyna

Może satysfakcjonuje ja tylko jedna forma stymulacji ,o ktorej nie wiesz a ona nie umie jeszcze ci tego zakomunikować? A dopóki nie powie ci wprost o co chodzi ,to wróżenie z fusów.Nie sadze ,ze 19 lat to za malo na dojrzalosc do wspolżycia. Wydaje mi sie ,ze to powinien byc szał ciał ,ciągła chęc dotykania ,calowania itp a nie " wymuszanie" na partnerze czegokolwiek. Może to niedopasowanie ,róznica libido może ty masz większe potrzeby i ciężko bedzie coś z tym zrobić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 10:28   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Oziębła dziewczyna

Po prostu nie działasz na nią, nie jesteś facetem, którego ona pożąda. Uprawia z tobą seks, bo pewnie uważa, że w związku tak trzeba, a nie dlatego, że ma chęć.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-11, 17:34   #12
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Oziębła dziewczyna

A porozmawiałeś z nią chociaż raz? Ale tak szczerze, nie na zasadzie co ona by chciała czy może dzisiaj spróbujemy inną pozycję albo może kupisz sobie jakąś nową bieliznę, tylko z nią usiądź i jej powiedz 'słuchaj, widzę, że nie jara Ciebie seks, nigdy nic nie inicjujesz, mam wrażenie, że robisz to z przymusu, co się dzieje?'

No i tutaj zależy, jesteście młodzi, nie wiem na ile ze sobą rozmawiacie, a już zwłaszcza na temat seksu. Jeżeli dziewczyna będzie unikała tematu, udawała, że wszystko jest ok, no to ja bym się rozstała. Jednak macie młody związek, jesteście młodziutcy, a już odczuwasz frustrację seksualną, nie masz żadnej gwarancji, że to się zmieni, a poza tym jeżeli nie jesteś w stanie się z nią komunikować, no to nic z tego nie będzie.

Ja w tym wieku odczuwałam ogromną ochotę na seks, dlaczego ona tego nie odczuwa - powodów może być wiele, może jej nie pociągasz, może ma niższe libido i po prostu nie jest otwarta seksualnie, niektórzy tak mają, że wiele do szczęścia nie potrzebują. Chociaż tutaj to wygląda jakby ona faktycznie miała jakiś problem, bo od razu chce przerwać, aż dziwne, że nie podjęliście jeszcze tego tematu w rozmowie. Może ją boli, no, musisz z nią porozmawiać
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 16:19   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Oziębła dziewczyna

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość

Ja w tym wieku odczuwałam ogromną ochotę na seks
A ja nie.
I wcale nie uważam, że to coś dziwnego. Każdy dojrzewa do seksu w swoim tempie, to raz, a dwa - dobrze jak facet potrafi coś więcej niż macanie i włożenie penisa.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 22:04   #14
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Oziębła dziewczyna

Młodziutka jest. Ty też. Życie to nie fikoł. Na wieczorny deser pracuje się czasem cały dzień. Zrób jej kąpiel z pianą, później masaż z muzyka relaksacyjna i nic nie chcij w zamian. Ot tak po prostu, bez oczekiwań. Ile razy coś podobnego zrobiłeś? Jakieś śniadanie, czy inną miłą rzecz.
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-15 23:04:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.