Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 16:43   #61
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez michalcia Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wsparcie!

Ja cały czas biore do ręki tą kartkę, by sprawdzić, czy faktycznie to prawda. Dobrze, że mam to na piśmie, bo nie uwierzyłabym

A było tak:
Wstałam rano po dwóch godzinach snu. Nie mogłam spać w ogóle. Może dlatego, że się bałam egzaminu, a może tez dlatego że to pierwsza noc w nowym mieszkaniu. Przed wyjściem pijąc kawę jeszcze napisałam sobie na kartce "ZDAM!". Byłam umówiona na 7:30 z panem Krzysiem na ostatnią godzinkę jazdy. Szło okej, ale bez rewelacji. Na 10 miałam miec egzamin. Wyczytali mnie już o 10:10! Pojazd nr 6. Idę pewnym krokiem, jeszcze sobie powiedziałam "Zdasz na szóstkę, to dobry znak!" Swiatła, łuk - wszytsko great. Na górce poszło coś nie tak, egzaminator poprosił, bym jeszcze raz objechała. Wyszło lepiej. Miasto - na początku tak mi ostro noga latała ^^ Ale potem się wyluzowałam. Spytałam grzecznie, czy mogę sobie pod nosem mruczeć. Bo mi to pomaga, jak sobie mówię znaki, wiem, śmieszne. Ale jak nie dość że zobaczę znak i jeszcze powiem sobie głośno "ograniczenie do 40", to mam pewność, że błędu nie zrobię. Jeździłam ponad godzinę! Nieźle mnie maglował i ciagle marudził. A to za szybko, a to za wolno, a to się źle ustawiłam... Nawet miałam taką sytuację - dojeżdżałam do sygnalizacji i było zielone, ale nie zdążyłam przejechać, bo zapaliło się pomarańczowe. Zatrzymałam się troszkę za linią wyznaczoną. On zaczął marudzić "Źle sie pani zatrzymała, prawie na przejściu, no ja nie wiem". A ja mu na to, że oceniłam sytuację tak, że bezpieczniej jest gdy się zatrzymałam trochę za linią niż gdybym miała przejechać na pomarańczowym". Nic nie odpowiedział. W końcu dojechaliśmy do ośrodka, zaparkowałam. Ten grzyb znów marudził, że nie jest pewny, że parę niedociągnięć... i wynik pozytywny! Ja już go nie słuchałam dalej, łzy mi poleciały. Wzięłam tą kartkę, podziękowałam mu łamliwym głosem.
Byłam najszczęśliwsza!
Płakałam, dzwoniłam do Kochanego, Mamy, Taty... Takie ciężar mi spadł z serca.
Tyle mnie to kosztowało, nie mówię nawet o kasie, ale tyle nerwów, łez... Teraz widzę, jaka to wielka lekcja pokory dla mnie była.
Cieszę się, ze walczyłam aż do dziś. W końcu zdałam, wiem, że mi się należy. Bo nie przyszło mi to łatwo.

Także Kochane, nie załamujcie się po którymś tam nie zdanym egzaminie. Ja musiałam oblać sześć razy, żeby za siódmym wreszcie mi się udało!
Gratuluję Mocno trzymałam dziś kciuki za Ciebie Zasłużyłaś sobie bardzo na to. Całe szczęście 7 okazało się Twoją szczęśliwa cyfrą, jesteś kolejnym dowodem na to że nie warto się poddawać, kiedyś w końcu na pewno się uda a radość się ogromna Brawo !
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 17:41   #62
asiunia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

mala zmiana, michalcia serdecznie Wam gratuluje Dziewczyny, cieszę się razem z Wami

lili2205 nie martw się, głowa do góry i walcz dalej
asiunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 18:21   #63
agness_111
Rozeznanie
 
Avatar agness_111
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: tOruŃ
Wiadomości: 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez michalcia Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wsparcie!

Ja cały czas biore do ręki tą kartkę, by sprawdzić, czy faktycznie to prawda. Dobrze, że mam to na piśmie, bo nie uwierzyłabym

A było tak:
Wstałam rano po dwóch godzinach snu. Nie mogłam spać w ogóle. Może dlatego, że się bałam egzaminu, a może tez dlatego że to pierwsza noc w nowym mieszkaniu. Przed wyjściem pijąc kawę jeszcze napisałam sobie na kartce "ZDAM!". Byłam umówiona na 7:30 z panem Krzysiem na ostatnią godzinkę jazdy. Szło okej, ale bez rewelacji. Na 10 miałam miec egzamin. Wyczytali mnie już o 10:10! Pojazd nr 6. Idę pewnym krokiem, jeszcze sobie powiedziałam "Zdasz na szóstkę, to dobry znak!" Swiatła, łuk - wszytsko great. Na górce poszło coś nie tak, egzaminator poprosił, bym jeszcze raz objechała. Wyszło lepiej. Miasto - na początku tak mi ostro noga latała ^^ Ale potem się wyluzowałam. Spytałam grzecznie, czy mogę sobie pod nosem mruczeć. Bo mi to pomaga, jak sobie mówię znaki, wiem, śmieszne. Ale jak nie dość że zobaczę znak i jeszcze powiem sobie głośno "ograniczenie do 40", to mam pewność, że błędu nie zrobię. Jeździłam ponad godzinę! Nieźle mnie maglował i ciagle marudził. A to za szybko, a to za wolno, a to się źle ustawiłam... Nawet miałam taką sytuację - dojeżdżałam do sygnalizacji i było zielone, ale nie zdążyłam przejechać, bo zapaliło się pomarańczowe. Zatrzymałam się troszkę za linią wyznaczoną. On zaczął marudzić "Źle sie pani zatrzymała, prawie na przejściu, no ja nie wiem". A ja mu na to, że oceniłam sytuację tak, że bezpieczniej jest gdy się zatrzymałam trochę za linią niż gdybym miała przejechać na pomarańczowym". Nic nie odpowiedział. W końcu dojechaliśmy do ośrodka, zaparkowałam. Ten grzyb znów marudził, że nie jest pewny, że parę niedociągnięć... i wynik pozytywny! Ja już go nie słuchałam dalej, łzy mi poleciały. Wzięłam tą kartkę, podziękowałam mu łamliwym głosem.
Byłam najszczęśliwsza!
Płakałam, dzwoniłam do Kochanego, Mamy, Taty... Takie ciężar mi spadł z serca.
Tyle mnie to kosztowało, nie mówię nawet o kasie, ale tyle nerwów, łez... Teraz widzę, jaka to wielka lekcja pokory dla mnie była.
Cieszę się, ze walczyłam aż do dziś. W końcu zdałam, wiem, że mi się należy. Bo nie przyszło mi to łatwo.

Także Kochane, nie załamujcie się po którymś tam nie zdanym egzaminie. Ja musiałam oblać sześć razy, żeby za siódmym wreszcie mi się udało!
Gratuluje!!! wiedziałam, że Ci sie uda . I mimo upierdliwego egzaminatora,(wiem, że w Toruniu trafić na normalnego to cud) dałaś radę Brawo

mala zmiana- Gratuluje Cizdać za pierwszym razem, podziwiam

I jeszcze raz wielkie brawa
__________________
♫ Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.


12.08.2010 Prawko zdane
agness_111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:38   #64
m0ni4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

michalcia - Wielkie gratulacje! Strasznie się cieszę, że w końcu Ci się udało

mala zmiana - Szacun za zdanie w pierwszym terminie Również gratuluję

lili2205 - Wielka szkoda Następnym razem nie nadziejesz się na taką uprzejmość ze strony innego kierowcy.
Nie ma co sobie głowy zaprzątać tylko migiem zapisywać się na kolejny egzamin, który będzie tym ostatnim


Natomiast u mnie dzisiaj pozytywne zaskoczenie, bo taka oto informacja się pojawiła:
(10/4/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
Nie mogę się doczekać kiedy będę miała mój plastik w rękach
m0ni4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:46   #65
phelania
Raczkowanie
 
Avatar phelania
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Gratulujue wam dziewczynki te które zdały a te które nie ...jestem z wamiJa niestety dziś NIE ZDAŁAMJuz brak mi słow i sił ... ale jak przeczytałm Post od Michalci odrazu mi lepiej nie poddawajmy sie Kochane damy radeOblałam na jednokierukowej kazał mi zawrócić ,zamiast z lewego pasa zawrocilam z prawego2 razy powtórzylam ten bładteraz egzamin czeka mnie 26 pażdziernika na 20.30 mysliscie ze to dobra pora? Przez ostatnie 4 razy mialam na godz 12.00 ...ekhm juz sama nie wiem:br zydal:
__________________

85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

DUŻO RUCHU I MŻ!!!

phelania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:14   #66
michalcia
Raczkowanie
 
Avatar michalcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 157
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez phelania Pokaż wiadomość
Gratulujue wam dziewczynki te które zdały a te które nie ...jestem z wamiJa niestety dziś NIE ZDAŁAMJuz brak mi słow i sił ... ale jak przeczytałm Post od Michalci odrazu mi lepiej nie poddawajmy sie Kochane damy radeOblałam na jednokierukowej kazał mi zawrócić ,zamiast z lewego pasa zawrocilam z prawego2 razy powtórzylam ten bładteraz egzamin czeka mnie 26 pażdziernika na 20.30 mysliscie ze to dobra pora? Przez ostatnie 4 razy mialam na godz 12.00 ...ekhm juz sama nie wiem:br zydal:
Ja strasznie mało razy jeżdziłam po ciemku. Sama nigdy nie brałam jakoś egzaminu na wieczór, ale może własnie Ci się uda? Jak masz zdać, to pora dnia nie będzie miała tu znaczenia. Mój Kochany zdał właśnie tak po ciemku. Spróbuj!
I wiesz co? Musisz naprawdę w siebie wierzyć.
Ja za kazdym razem szłam na egzamin z myslą "Co ja zrobię, jak znów nie zdam..." i już się nastrajałam na najgorsze.
A teraz szłam z nastawieniem "Idę i nie ma opcji, że nie zdam. Nie wyjdę bez pozytywnego wyniku i koniec. Zdam zdam zdam." Mówiłam tak sobie do samego końca, nawet w czasie jazdy miałam to w głowie.
Tobie też się uda
__________________
"Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu."
Carrie Bradshaw



michalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:02   #67
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Ja dziś miałam egzamin - nie zdałam ( ehh...brak słów.
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 14:56   #68
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez phelania Pokaż wiadomość
teraz egzamin czeka mnie 26 pażdziernika na 20.30 mysliscie ze to dobra pora? Przez ostatnie 4 razy mialam na godz 12.00 ...ekhm juz sama nie wiem:br zydal:
Phelania nie chcę cię straszyć i martwić,bo w twoim przypadku może być inaczej,ale ja właśnie oblałam bo nic nie widziałam po ciemku
Egzamin miałam o godz. 18.30 i dosłownie nie widziałam uliczek a podczas wyjazdu z parkingu nie widziałam stojących z tyłu samochodów bo było ciemno.
W związku z tym,że Włocławek ma najmniejszą zdawalność w Polsce byłam przekonana na 100% że nie zdam i się sprawdziło
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 15:02   #69
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez kingusiusia Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam egzamin - nie zdałam ( ehh...brak słów.
Kingusiu nie martw sie. Opowiedz jak bylo to ci ulzy. Mam pytanie po jakim czasie od zdania prawka na tej stronie kierowca.pwpw pojawil wam sie stasus o wszczetym postepowaniu. Ja na razie nic nie mam, pojawia sie ze zle dane czy brak danych, jakos tak
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 15:41   #70
phelania
Raczkowanie
 
Avatar phelania
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Phelania nie chcę cię straszyć i martwić,bo w twoim przypadku może być inaczej,ale ja właśnie oblałam bo nic nie widziałam po ciemku
Egzamin miałam o godz. 18.30 i dosłownie nie widziałam uliczek a podczas wyjazdu z parkingu nie widziałam stojących z tyłu samochodów bo było ciemno.
W związku z tym,że Włocławek ma najmniejszą zdawalność w Polsce byłam przekonana na 100% że nie zdam i się sprawdziło
o KURCZĘ to mnie wystraszyłas kochanabiore sobie 3 godzinki jazd które mi zostaly i sie umowilam na pozniejsze godzinki tak 18,19,20
no zobaczymy jak mi pójdzie mam cykora bp bedzie ciemno,ale trzyma mnie ten fakt ze i bedzie pusto
__________________

85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

DUŻO RUCHU I MŻ!!!

phelania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 15:56   #71
kaszkasz
Rozeznanie
 
Avatar kaszkasz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z 2go piętra
Wiadomości: 640
GG do kaszkasz
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

witam

phelania, nos do góry ..... ja chyba nei odwazyłabym się po ciemnicy zdawać hihihi POWODZENIA ci życzę z całego serca

kingusiusia ... jeszcze im pokarzesz


Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
.......... Mam pytanie po jakim czasie od zdania prawka na tej stronie kierowca.pwpw pojawil wam sie stasus o wszczetym postepowaniu. Ja na razie nic nie mam, pojawia sie ze zle dane czy brak danych, jakos tak
ja dzisiaj wlazłam na stronę z przekonaniem że na pewno nic nie ma jeszcze bo przeciez egzamin w sobotę zdałam .... a tu niespodzianka
Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne




__________________
[...]
twoje blizny są twoją siłą

-------------------
kaszkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 15:59   #72
michalcia
Raczkowanie
 
Avatar michalcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 157
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez phelania Pokaż wiadomość
o KURCZĘ to mnie wystraszyłas kochanabiore sobie 3 godzinki jazd które mi zostaly i sie umowilam na pozniejsze godzinki tak 18,19,20
no zobaczymy jak mi pójdzie mam cykora bp bedzie ciemno,ale trzyma mnie ten fakt ze i bedzie pusto
No słuchaj, a nie mogłabyś zadzwonić do swojego ośrodka i przełożyc sobie na inną godzinę? Do Twojego terminu jeszcze kupa czasu, może coś się zwolniło. Spróbuj, skoro jazda po zmroku ma być kolejnym elementem stresującym
__________________
"Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu."
Carrie Bradshaw



michalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:10   #73
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
Kingusiu nie martw sie. Opowiedz jak bylo to ci ulzy. Mam pytanie po jakim czasie od zdania prawka na tej stronie kierowca.pwpw pojawil wam sie stasus o wszczetym postepowaniu. Ja na razie nic nie mam, pojawia sie ze zle dane czy brak danych, jakos tak
Więc tak...
do pokazania miałam olej i światła awaryjne - ok.
Później łuk... nie schowałam się w kopercie co mnie już zestresowało ;/
Więc 2 podejście - ok.
Górka, pierwszym razem coś mi nie wyszło ;/ dziwne, bo nigdy mi sie to nie zdarzyło, ale stres
Później wyjeżdżając na miasto miałam ustąpić pierwszeństwa... doczepił się, że zakorkowałam bo za długo stałam ;/ jakbym pojechała to mogło by być, że wymusiłam. Później na światłach miałam zielone, miałam jechać prosto...więc miałam pierwszeństwo, ale zatrzymałam się bo samochód z naprzeciwka zaczął jechać, tak mi się przynajmniej wydawało więc nie chciałam mu w bok w jechać;/ za nim pojechali kolejni.... i dupa
Cytat:
Napisane przez kaszkasz Pokaż wiadomość
witam

phelania, nos do góry ..... ja chyba nei odwazyłabym się po ciemnicy zdawać hihihi POWODZENIA ci życzę z całego serca

kingusiusia ... jeszcze im pokarzesz
Dzięki za wsparcie dziewczyny!

Troche podłamana jestem, ale cóż idę jutro jazdy kupić...
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:14   #74
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez kaszkasz Pokaż wiadomość
witam

phelania, nos do góry ..... ja chyba nei odwazyłabym się po ciemnicy zdawać hihihi POWODZENIA ci życzę z całego serca

kingusiusia ... jeszcze im pokarzesz




ja dzisiaj wlazłam na stronę z przekonaniem że na pewno nic nie ma jeszcze bo przeciez egzamin w sobotę zdałam .... a tu niespodzianka
Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne



aha to moze jutro juz cos bedzie, sasiadka z naprzeciwka miala do odbioru prawko po tygodniu.
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:04   #75
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Dziewczyny właśnie weszłam na stronę www.kierowca.pwpw.pl i ............. (10/5/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne. Strasznie się cieszę! Nareszcie się doczekałam, bo sprawdzałam pare razy dziennie Nie mogę się już doczekać odbioru

Edytowane przez bellissa
Czas edycji: 2010-10-05 o 20:05
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:00   #76
phelania
Raczkowanie
 
Avatar phelania
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Juz nie będę kombinować z tym przeniesiem datyjak zdam to zdam nie to tym bardziej te babki w tym Wordzie sa tak miłe że "po żal sie Boże"jak sie zapisywałam to w okienku obok były terminy na 5 listopadaJak sobie pomysle ze znów mnie jutro czeka ten cholerny autobus i zimnnnooo to mnie krew zalewa...ahhh dziewczyny dobrze ze tu jestem z wami -zawsze lepiej na serduchu
__________________

85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

DUŻO RUCHU I MŻ!!!

phelania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:33   #77
PanKalosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
W związku z tym,że Włocławek ma najmniejszą zdawalność w Polsce byłam przekonana na 100% że nie zdam i się sprawdziło
I tutaj popełniłaś błąd - zawsze trzeba pozytywnie sądzić! Ja też tak myślałam i oblewałam, kiedyś sobie powiedziałam DZIŚ ZDAM i już drugi rok pomykam golfikiem po mieście.
__________________
Inspiruję
Proste i szybkie doładowanie Orange i innych sieci
PanKalosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:28   #78
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez phelania Pokaż wiadomość
Juz nie będę kombinować z tym przeniesiem datyjak zdam to zdam nie to tym bardziej te babki w tym Wordzie sa tak miłe że "po żal sie Boże"jak sie zapisywałam to w okienku obok były terminy na 5 listopadaJak sobie pomysle ze znów mnie jutro czeka ten cholerny autobus i zimnnnooo to mnie krew zalewa...ahhh dziewczyny dobrze ze tu jestem z wami -zawsze lepiej na serduchu
Ja mam drugie podejscie już za tydzień!!
Dokładnie to za 8 dni,w Dzień Nauczyciela...

Cytat:
Napisane przez PanKalosz Pokaż wiadomość
I tutaj popełniłaś błąd - zawsze trzeba pozytywnie sądzić! Ja też tak myślałam i oblewałam, kiedyś sobie powiedziałam DZIŚ ZDAM i już drugi rok pomykam golfikiem po mieście.
PanKalosz,ja myślałam pozytywnie Naprawdę byłam przekonana na 90%,że zdam i nawet moja mama tak mówiła więc podbudowała mnie trochę i podniosła na duchu,tylko że już przy wyjeżdżaniu z parkingu i po popełnionym błędzie sobie tak pomyślałam i nagle po moich przemyśleniach usyszałam:"Proszę Pani, czy Pani widzi ten samochód z tyłu?No niestety ja muszę przerwać egzamin..."
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:00   #79
lili2205
Przyczajenie
 
Avatar lili2205
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 26
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Dzis byłam sie zapisac na 5 egzamin mam nadzieje że ostani. !5 października o 13:00. Chciałam miec egzamin w południe mój pierwszy raz też był o 13 i najlepeij mi sie jeździło. Mniej samochodów było. Zaraz lece umówić sie na dodatkowe jazdy przed egzaminem żeby na egzamin być przygotowaną na 110%
lili2205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 14:08   #80
michalcia
Raczkowanie
 
Avatar michalcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 157
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez lili2205 Pokaż wiadomość
Dzis byłam sie zapisac na 5 egzamin mam nadzieje że ostani. !5 października o 13:00. Chciałam miec egzamin w południe mój pierwszy raz też był o 13 i najlepeij mi sie jeździło. Mniej samochodów było. Zaraz lece umówić sie na dodatkowe jazdy przed egzaminem żeby na egzamin być przygotowaną na 110%
lili chyba na 5 listopada, co?
jeśli tak, to na pewno będzie to szczęsliwa data - i dzień moich urodzin xD
Dobrze Ci pójdzie!
__________________
"Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu."
Carrie Bradshaw



michalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:27   #81
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

dziewczyny juz mam dosyc tego komunikatu : "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany" juz tydzien po egzaminie, wiem ze jestem niecierpliwa :P ale u innych szybciej sie to zmienialo a u mnie to tak dlugo trwa:[ ile mozna czekac;/
niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:51   #82
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

A ja jutro lecę się zapisać na kolejny egzamin mam nadzieję,że już ostatni
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:15   #83
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
dziewczyny juz mam dosyc tego komunikatu : "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany" juz tydzien po egzaminie, wiem ze jestem niecierpliwa :P ale u innych szybciej sie to zmienialo a u mnie to tak dlugo trwa:[ ile mozna czekac;/
Niegrzeczna u mnie tez sie takie cos pojawia, ja nie wiem co oni robia z tym papierami naszymi. Dzisiaj sobie zalaminowalam swistek jaki dostalam od egzaminatora na pamiatka.
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:17   #84
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
dziewczyny juz mam dosyc tego komunikatu : "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany" juz tydzien po egzaminie, wiem ze jestem niecierpliwa :P ale u innych szybciej sie to zmienialo a u mnie to tak dlugo trwa:[ ile mozna czekac;/
Ja też tyle czekałam dopiero wczoraj, po tygodniu i 1 dniu zobaczyłam komunikat, że "Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne" Ty też się doczekasz Ale mi też strasznie to się dłuży...

Edytowane przez bellissa
Czas edycji: 2010-10-06 o 16:21
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:48   #85
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

przez tak dlugie czekanie to az sie zastanawiam czy naprawde zdalam czy mi sie snilo tylko:P ehh pozostaje tylko cierpliwie czekac a u mnie juz z tym ciezko.. mam wrazenie ze zapomne jak sie jezdzi
niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 17:32   #86
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Kochane jutro mój pierwszy egzamin, zaczynam się bać tym bardziej że będe tam sama
prosze powiedzcie mi, które swiatła włącza się na zapłonie?
-kierunkowskazu i ?
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:34   #87
kaszkasz
Rozeznanie
 
Avatar kaszkasz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z 2go piętra
Wiadomości: 640
GG do kaszkasz
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
Niegrzeczna u mnie tez sie takie cos pojawia, ja nie wiem co oni robia z tym papierami naszymi. Dzisiaj sobie zalaminowalam swistek jaki dostalam od egzaminatora na pamiatka.
dobry pomysł
chyba i ja sobie zalaminuję .... mój świstek to format A4


porzeczka2602 ... nie będziesz sama ... będziemy z Tobą !!
ja też byłam "sama" i poszło za pierwszym razem git hihihi

światła cofania

ja nie musiałam się tym stresować bo wszystkie samochody egzaminacyjne były odpalone hihihi chyba egzaminatorzy chcieli mieć ciepełko z samego rana ... i chwała bogu bo bałam się że szyby zaparują mi na masę
__________________
[...]
twoje blizny są twoją siłą

-------------------
kaszkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:21   #88
lili2205
Przyczajenie
 
Avatar lili2205
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 26
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

oj miało być 15 październik

W dniu egzaminu wykupiłam sobie jeszcze jazdy. Egzamin mam o 13 a jazdy skończe o 12, więc będę '' na gorąco" po dodatkowych jazdach. Moze dzięki temu stres będzie mniejszy
lili2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 08:34   #89
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez kaszkasz Pokaż wiadomość
dobry pomysł
chyba i ja sobie zalaminuję .... mój świstek to format A4


porzeczka2602 ... nie będziesz sama ... będziemy z Tobą !!
ja też byłam "sama" i poszło za pierwszym razem git hihihi

światła cofania

ja nie musiałam się tym stresować bo wszystkie samochody egzaminacyjne były odpalone hihihi chyba egzaminatorzy chcieli mieć ciepełko z samego rana ... i chwała bogu bo bałam się że szyby zaparują mi na masę
moj tez taki jest, rzucilam sie wydalam cale 1,5 za laminowanierano dzwonilam do starostwa,sieradz nawet jeszcze nie wyslal moich dokumentow, nie wiem moze oni wysylaja jedna pake z calego tygodnia.
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:49   #90
phelania
Raczkowanie
 
Avatar phelania
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez lili2205 Pokaż wiadomość
Dzis byłam sie zapisac na 5 egzamin mam nadzieje że ostani. !5 października o 13:00. Chciałam miec egzamin w południe mój pierwszy raz też był o 13 i najlepeij mi sie jeździło. Mniej samochodów było. Zaraz lece umówić sie na dodatkowe jazdy przed egzaminem żeby na egzamin być przygotowaną na 110%
Kochana jedziemy na tym samym wózku tez 5-teczka z przodu i mam nadzieje ze to ostatni razPamietaj zdaj relacje

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Kochane jutro mój pierwszy egzamin, zaczynam się bać tym bardziej że będe tam sama
prosze powiedzcie mi, które swiatła włącza się na zapłonie?
-kierunkowskazu i ?
Nie wiem jak w innych Woradch ale wydaje mi sie ze jest to we wszystkich samochód masz juz na zapłonie Egzaminator przekreca Ci kluczyki a ty tylko pokazujeszProsimy o relacje i trzymamy kciuki
__________________

85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

DUŻO RUCHU I MŻ!!!


Edytowane przez phelania
Czas edycji: 2010-10-07 o 10:47
phelania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.