Vacu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 18:16   #61
izzuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Vacu Well

a ja jestem zachwycona, podchodziłam do tego dość pesymistycznie, ale pomyslałam ze trzeba sprobować.
kupiłam karnet na 21 wejść 300zl(k-kow)
na bieżnie chodzę od poniedziałku do soboty i jestem po 10 razie i sa super efekty,
miałam bardzo duzy cellulit i sie bardzo zmniejszyl, spodnie sa luźniejsze i nóżki wygładzone i wysmuklone

chodzac intensywnie na aerobik to takei efekty mialam po kilku miesiacach, a tu po niecalych 2 tygodniach

zasada jest prosta:
na poczatku trzeba dobrze uderzyc ,to znaczy chodzic codziennie
i jest normalnie często a mniej
i nie trzeba żadnej diety,bo wtedy organizm czuje ze mu nie dostarczasz wystarczajaco energii i gromadzi, wiec efekty beda mizerne.
trzeba cwiczyc i normalnie jesc zeby miec energie na cwiczenia

polecam z calego serca
izzuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 15:49   #62
Lilaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Vacu Well

Witam !!!
Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ?
Ponoć jest to największy HIT !!!
I nazywa się STANDINGMATE.
Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach .
Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne .
Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???
Lilaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 16:41   #63
Lilaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Vacu Well

Witam !!!
Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ?
Ponoć jest to największy HIT !!!
I nazywa się STANDINGMATE.
Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach .
Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne .
Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???
Lilaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 07:34   #64
Esprimo
Raczkowanie
 
Avatar Esprimo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Vacu Well

Hej
ja jestem po dwóch zabiegach (dziś idę na trzeci) i albo sobie wmawiam albo rzeczywiście widzę już różnicę skóra stała się jakby napięta i bardziej hmm... smakowitsza
chodzę dwa razy w tygodniu ale nie wiem czy nie zwiekszyć do tzrech razy na tydzień
Zarówno po pierwszym jak i drugim zabiegu byłam czerwona jak świnka zmachałam się niemiłosiernie. Wydawało mi się że to ot taki zwykły spacerek w jakiejś maszynie - a tu zdziwienie jak po 15 minutach pot ściekał mi po czole i przyszło pierwsze załamanie czy oby wytrzymam te 30 minut Ale no cóż.. tak to jest jak kondycje ma się taką a nie inną - a może raczej jakiej się nie ma.

Postaram się na zdać relacje po 5-tym zabiegu na Vacu.
__________________
http://www.photoblog.pl/esprimo
mój blog

zapuszczam włosy
Esprimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:58   #65
mandarynka134
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 57
Dot.: Vacu Well

Czy poleci mi któraś z Was jakiś salon Warszawie? Możliwie tani i dobry Strasznie się na ten trening napaliłam Pozdrawiam
mandarynka134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 07:41   #66
Esprimo
Raczkowanie
 
Avatar Esprimo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Vacu Well

Cytat:
Napisane przez mandarynka134 Pokaż wiadomość
Czy poleci mi któraś z Was jakiś salon Warszawie? Możliwie tani i dobry Strasznie się na ten trening napaliłam Pozdrawiam

mogę Ci polecić "Light Club"
jest tu zarówno Vacu Well jak i Power Plate
adres: Warszawa Ursynów-Imielin, Alternatywy 4

a tu masz adres do tego klubu: http://light-club.w.interia.pl/

pozdrawiam
__________________
http://www.photoblog.pl/esprimo
mój blog

zapuszczam włosy
Esprimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:58   #67
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Vacu Well

A czy mozna to połaczyc z normalnymi zajęciami na siłowni i fitnessem? Jestem bardzo ciekawa tego magicznego urządzenia i chciałabym zobaczyc czy rzeczywiście daje to lepsze efekty niż zwykły fitness?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 11:40   #68
agness30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Vacu Well


Edytowane przez agness30
Czas edycji: 2009-08-31 o 09:00
agness30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:12   #69
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Vacu Well

Dziewczyny, a gdzie w Krakowie znajdę to cudo? I w jakich cenach?
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 02:23   #70
jb84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: Vacu Well

W Krk miedzy innymi na Urzedniczej i Krolewskiej (karnety po 200zl odpowiednio za 11 i 9 wejsc). Lepsze wrazenie wywarlo na mnie studio na Krolewskiej, wiec prawidopodobnie tam sie wybiore.

Co do platformy wibracyjnej Standingmate czy tez Turbosonic -> urzadzenie reklamowane jest jako jedyne takie, ktore potrafi osiagac wibracje infradzwiekowe czyli ponizej 20Hz, co ciekawe takie wybracje oddzialowuja na narzady wewnetrze (uszkadzajac je a w przypadku gdyby zostal osiagniety rezonans... podejrzewam, ze byloby male bum!!! ), nie znalazlam jak do tej pory zrodel mowiacych, aby miale one korzystny wplyw na miesnie czy tkanke tluszczowa. Co gorsze nie wiadomo tak do konca jakie beda efekty uzywania tego uzadzenia przy czestotliwosciach ponizej 20Hz! Dlatego radze uwazac, poniewaz efektem ubocznym moga byc pozniejsze klopoty z watroba, sercem czy wzrokiem...
Za to korzystnie wyglada to (jak na razie ), ze fale sa calkowicie pionowe (poziome fale oslabiaja miesnie!) i nie trzeba przyjmowac fikusnych pozycji, jak na urzadzeniach z mechaniczym silnikiem. Poza tym platformy soniczne sa bardziej ciche.

Opracowanie z 2004 roku, niestety nie udalo mi sie znalezc nic rownie wartosciowego i pozniejszego, jednak prawa fizyki przeciez sa niezmienne. (co innego ich interpretacja )
http://www.cos.pl/sw/56_04/8.pdf

Artykul z 2006, bardziej ogolny (ale mamy tu przykladzik z okiem i 15Hz )
http://mleko.ar.lublin.pl/pdf/wibracje_09.pdf

Edytowane przez jb84
Czas edycji: 2009-04-24 o 02:26
jb84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:44   #71
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Vacu Well

Cytat:
Napisane przez jb84 Pokaż wiadomość
W Krk miedzy innymi na Urzedniczej i Krolewskiej (karnety po 200zl odpowiednio za 11 i 9 wejsc). Lepsze wrazenie wywarlo na mnie studio na Krolewskiej, wiec prawidopodobnie tam sie wybiore.
Dzięki za odpowiedź! Ja chyba też się wybiorę, chociaż to daleko ode mnie.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 15:20   #72
5Justyna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zagórz
Wiadomości: 5
Dot.: Vacu Well

a mając rozstępy można chodzić na vacu?
5Justyna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 17:33   #73
kalaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 403
GG do kalaaa83
Dot.: Vacu Well

ja mam już delikatne ale zanim zaczęłam chodzić był dosyć widoczne. Na początku bardzo się rozjaśniły a teraz skóra jakby się "wypychała" w rowkach.

Osobiście polecam urządzenia tego typu. Wagowo może nie ma rewelacji, bo schudłam tylko 2,5 kg po 20 sesjach ale za to zniknęły mi BOCZKI, SPORA FAŁDA NA BRZUCHU. W sumie straciłam ok 15 cm
kalaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 15:45   #74
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Vacu Well

Ale z tą reklama poleciałyście ja tu widzę parę osób które tylko to reklamują... A to jest nic nie warte! Robią się żylaki, pajączki i jak już ktoś wspominał bieżnia dale identyczny efekt (a tańszy)... Też kiedyś w to uwierzyłam,całe szczęście w porę zmądrzałam, a net jest pełen już tego szeptanego spamu!
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:03   #75
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Vacu Well

Cytat:
Napisane przez fuerta Pokaż wiadomość
Ale z tą reklama poleciałyście ja tu widzę parę osób które tylko to reklamują... A to jest nic nie warte! Robią się żylaki, pajączki i jak już ktoś wspominał bieżnia dale identyczny efekt (a tańszy)... Też kiedyś w to uwierzyłam,całe szczęście w porę zmądrzałam, a net jest pełen już tego szeptanego spamu!
Zgodzę się co do "szeptanego spamu", ale nie zgodzę się ze złą opinią o Vacu. Mi też pomogło sporo zrzucić w obwodach, a efekty były widoczne jeszcze w trakcie pierwszego karnetu. Oczywiście nic się samo nie robi, ale połączenie Vacu ze zdrowszym odżywianiem i odpowiednimi kosmetykami pielęgnacyjnymi do ciała daje niezłe efekty. Skłonność do pajaczków i żylaków jest przeciwwskazaniem do korzystania z tego urządzenia, wiec pretensje możesz mieć tylko do siebie...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:15   #76
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Vacu shaper -działa?

Jak w temacie.
Jakie macie opinie?
Jakie efekty?
Chodzę od niedawna więc na razie ciężko mi coś powiedzieć.
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 02:19   #77
HopesAndDreams2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Vacu Well na sadelko??

witam czy ta maszyna dziala na tłusty brzuch?? mam spora falde ponizej pepka.. czy dzieki temu urzadzeniu pozbede sie jej chociaz troszke??? i jezeli ktos jest szczuply to chyba nie schudnie zbytnio prawda?? mocno sie po tym cellulit wygladza?? prosze o opinie kogos kto to sprawdzil, bo nie chce wydac pieniedzy na cos co mi nie pomoze.. pozdrawiam!

aha i czy trzeba stosowac diete ??
i czy mozna np do tego przyjmowac Therm Line forte ?? ktore przyspiesza spalanie tluszczu?/ czy to niebezpieczne?? prosze o odppwiedz!!

Edytowane przez HopesAndDreams2
Czas edycji: 2009-08-23 o 02:21 Powód: skleroza
HopesAndDreams2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:43   #78
HopesAndDreams2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Vacu Well

nikt nie wie???
HopesAndDreams2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:38   #79
terbitronium
Przyczajenie
 
Avatar terbitronium
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Vacu shaper -działa?

Też jakiś czas temu zadawałam to pytanie w temacie o siłce Magnum, ale sama osobiście nigdy nie próbowałam.

Za to znajoma twierdzi że straciła z różnych partii łącznie 15 cm w obwodach, ale trudno powiedzieć jak duży miał na to wpływ Vacu, ponieważ stosowała też dietę i sporo ćwiczyła na innym sprzęcie.

Ale ponoć cellulit jest mniejszy ...
__________________
"Jeśli nie cieszy cię to co masz, czy możesz być szczęśliwszy mając więcej?"
Autor Nieznany

5-4-3.5-3-2-1-0

terbitronium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 12:20   #80
kalaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 403
GG do kalaaa83
Dot.: Vacu Well

Cytat:
Napisane przez HopesAndDreams2 Pokaż wiadomość
nikt nie wie???
Powiem ci tak, ja się pozbyłam tłuszczyku i to w dosyć sporej ilości ale została rozciągnięta skóra i teraz muszę z nią walczyć.
Z własnego doświadczenia polecam, chociażby dla poprawy kondycji.
Nie oczekujcie, że się schudnie nie wiadomo ile, wszystko zależy od indywidualnego czynnika.

kalaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 09:21   #81
tosita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Vacu Well

Cytat:
Napisane przez kalaaa83 Pokaż wiadomość
Powiem ci tak, ja się pozbyłam tłuszczyku i to w dosyć sporej ilości ale została rozciągnięta skóra i teraz muszę z nią walczyć.
Z własnego doświadczenia polecam, chociażby dla poprawy kondycji.
Nie oczekujcie, że się schudnie nie wiadomo ile, wszystko zależy od indywidualnego czynnika.


Zupełnie się z Tobą zgodze. Sama pracuje w salonie gdzie mamy takie urządzenia o ćwiczeń.Czesto przychodzi do mnie otyla kobieta i pyta : "A czy ja schune?" - NIE MA MASZYN CÓD!!! Ćwiczenia na Vacu czy też na platformie wibracyjnej w polączeniun z dieta daja na prawde bardzo dobre rezultaty. U kobiet z nadwagą szybciej widać rezultaty w utracie wagi i cm w obwodach. Nie oczyekujmy tez, ze szczupła dziewczyna zrobi z siebie szkieleta- bo i takie klientki mialam. Ujędrnienie skóry następepuje bez wzglęu na to czy bedziemy utrzymywac diete czy nie, widac pierwsze efekty miedzy 3-6 ćwiczeniem (pod warunkiem ze ćwiczy sie regularnie). Mozna cwiczyc coziennie, ale nie mniej niz 3 razy w tygodniu. W zależności o klientki, o tego co chce osiagnac zalecamczęstotliwość wykonywanych ćwiczeń (np pierwszy tydzien max 2 tyg. ćwiczyc codziennie, potem jak juz waga zacznie zwalniac 3 razy w tygoniu). Dobrze jest polaczyć ćwiczenia n avacu np z platforma wibracyjna. Wtedy po ćwiczeniach na vacu mozna wskoczyc na kilka minut na platforme (nigdy odwrotnie), lub jenego dnia na Vacu a kolejnego na rollmasaż lub platforme.
Życze przyjemnego wysiłku na prawde warto
tosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:00   #82
premio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Vacu Well

Chodzę na Vacu od marca 2009 Na początku zrzuciłam ok.2,5 - 3 kg. Po jakimś czasie kilogramy wróciły, jednak widać znaczne ubytki w cm - uda, biodra, brzuch oraz poprawa jakości skóry - jest znacząco wygładzona - to daje satysfakcje.....no i oczywiście jeden rozm. w dół . Nie stosuję żadnej diety, jem raczej normalnie, a ćwicznia po prostu pozwalają mi poczuć się lepiej i utrzymać kondycję. Jak ktoś oczekuje, że dzięki vacu schudnie bardzo szybko, to niech się nie łudzi. Rzeczywiście efekty są ale nad tym trzeba naprawdę popracować
premio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:37   #83
mrrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Vacu Well

Cytat:
Napisane przez premio Pokaż wiadomość
Chodzę na Vacu od marca 2009 Na początku zrzuciłam ok.2,5 - 3 kg. Po jakimś czasie kilogramy wróciły, jednak widać znaczne ubytki w cm - uda, biodra, brzuch oraz poprawa jakości skóry - jest znacząco wygładzona - to daje satysfakcje.....no i oczywiście jeden rozm. w dół . Nie stosuję żadnej diety, jem raczej normalnie, a ćwicznia po prostu pozwalają mi poczuć się lepiej i utrzymać kondycję. Jak ktoś oczekuje, że dzięki vacu schudnie bardzo szybko, to niech się nie łudzi. Rzeczywiście efekty są ale nad tym trzeba naprawdę popracować
a jak często chodzisz? naczytałam się w necie o vacu stepie i mam mieszane uczucia. jedne bardzo chwalą, inne dziewczyny mówią, że to kasa wywalona w błoto. walczę z cellulitem już tak długo i raz wydałam na zabiegi 2000 zł w ciągu miesiąca, efekt miał być a nie było żadnego . Innym razem skusiłam się na, nie pamiętam jak to się nazywało, jakieś pasy, które miały pobudzać mięsnie, efekt gwarantowany, ale nie u mnie i 1600 zl mniej. chodzę na aerobik, raczej chodziłam regularnie przez dwa lata ale cellulit i streczący brzuch jak był tak jest. teraz zresztą nie mam czasu chodzić na aero. nie szkoda mi teraz pieniądzy na vacu, a chcę spróbować bo może na mnie zadziała. jak nie spróbuję to się nie dowiem dzisiaj byłam się zapisać i facet mnie przekonał, a raczej to, że jest wykładowcą na medycznym kierunku i widać było, że temat tłuszczu, metabolizmu i odchudzania jest mu bliski poza tym była akurat kobieta, która ćwiczyła i "robi" już drugi karnet, chwaliła, więc we wtorek zaczynam będę zważona, chociaż wiem ilę waże, zmierzona i jak zobaczę, że jest mniej w obwodzie to będę też chwalić
mrrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 07:27   #84
premio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Vacu Well

Cytat:
Napisane przez mrrusia Pokaż wiadomość
a jak często chodzisz?
Staram sie chodzić 3-4 razy w tygodniu ale czasem chodzę tylko 2 . Fajnie jest też to, że ćwiczenia zajmują 30 min. - przy chronicznym braku czasu jednak ma to znaczenie. Powiem tak, po prostu spróbuj - być może ćwiczenia pomogą Twojej skórze, na pewno nic nie stracisz...." lepiej spróbować i w razie czego żałować, niż nie spróbować i mysleć co by było gdyby.... "
Zacznij od 10 "seansów" pod rząd , potem 2-3 razy w tyg. dla podtrzymania i pogłębiania efektu .....( lecz przestrzegaj czasu - max dziennie 30min ćwiczeń w próżni )

Powodzenia i pozdrawiam
Premio

p.s. z perspektywy czasu polecałabym jeszcze ćwiczyć górną partię ciała...vacu pomaga na dół....więc nie zaniedbujmy również góry
premio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:11   #85
mrrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Vacu Well

byłam właśnie pierwszy raz i jestem dziwnie zadowolona było ciężko, ale się zaparłam i bez przerwy wytrzymałam te 30 min, jednak palenie kiepsko wpływa na kondycję. jak zobaczyłam, że jeszcze zostało mi 15 min to myślałam, że skonam, ale trzymałam fason sama przed sobą
zmierzyłam się bardzo dokładnie bez oszukaństwa i zobaczę czy coś się ruszy. rzeczywiście, to zajmuje dużo mniej czasu niż chodzenie na aero, który z dojazdami zajmował mi 2,5 h. a czasu mam niewiele. bardzo bym chciała, żeby to podziałało, bo się załamie ale nicto, jestem, dobrej myśli
mrrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:29   #86
sylwiaaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
vacu system - odchudzanie

cześć
znacie urządzenia vacu? słyszałam, że redukują cellulit i można stracić sporo na wadze? a w rzeczywistosci jak to jest?
sylwiaaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:13   #87
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: vacu system - odchudzanie

W rzeczywistości jest dokładnie tak jak napisałaś Super działa na jedno i drugie.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:55   #88
sylwiaaa1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: vacu system - odchudzanie

a na jakich urządzeniach ćwiczyłaś? bo chciałabym też spróbować
sylwiaaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:39   #89
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: vacu system - odchudzanie

Bieżnia w podciśnieniu i stepper w podczerwieni.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 15:00   #90
countryhouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 99
Dot.: vacu system - odchudzanie

chodziłam na bieżni i jak dla mnie celulit tak odchudzanie nie
__________________
74-73-72--70-69-68-66-65
countryhouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-28 10:50:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.